MEIE JUTUD

Järjejuttudele pühendatud foorum
 
PortalPealehtOtsiLatest imagesRegistreeriLogi sisse

 

 Meie juttude (snlhmn-i) kuukiri

Go down 
+13
Kärolyn
Dragomira
FleurDeLis
Bubblegum
Griffu.
Karro
Tuki
Lammas
Naughty
Audrey
*Nastik.
Cilen
nasicc
17 posters
Mine lehele : Previous  1 ... 6 ... 9, 10, 11 ... 13 ... 17  Next
AutorTeade
Naughty
Kärbes ämblikuvõrgus
Naughty


Female Postituste arv : 2315
Age : 31
Asukoht : Harjumaa

Meie juttude (snlhmn-i) kuukiri - Page 10 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Meie juttude (snlhmn-i) kuukiri   Meie juttude (snlhmn-i) kuukiri - Page 10 Icon_minitime4/4/2012, 22:52

No ega igat juttu vanematele näidata ei tahaks ka!

Ma põen kõige enam oma luuletuste pärast! Mulle endale tunduvad need nii lollakatena! Embarassed
Tagasi üles Go down
Audrey
Queen B ehk ADMIN
Audrey


Female Postituste arv : 9504
Age : 31
Asukoht : Pärnu

Meie juttude (snlhmn-i) kuukiri - Page 10 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Meie juttude (snlhmn-i) kuukiri   Meie juttude (snlhmn-i) kuukiri - Page 10 Icon_minitime4/4/2012, 22:57

Ei no iseenesest kui ma vanematele ütleks, millega ma tegelen, siis nad saaks aru, miks ma nii palju läpaka taga istun ja täie kimaga kirjutan Very Happy
Tagasi üles Go down
Naughty
Kärbes ämblikuvõrgus
Naughty


Female Postituste arv : 2315
Age : 31
Asukoht : Harjumaa

Meie juttude (snlhmn-i) kuukiri - Page 10 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Meie juttude (snlhmn-i) kuukiri   Meie juttude (snlhmn-i) kuukiri - Page 10 Icon_minitime4/4/2012, 22:58

Nad ei teagi, et sa kirjutad? Shocked

Miks nad ei tea? Shocked


Tagasi üles Go down
Audrey
Queen B ehk ADMIN
Audrey


Female Postituste arv : 9504
Age : 31
Asukoht : Pärnu

Meie juttude (snlhmn-i) kuukiri - Page 10 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Meie juttude (snlhmn-i) kuukiri   Meie juttude (snlhmn-i) kuukiri - Page 10 Icon_minitime5/4/2012, 00:34

Miks nad teadma peaks?
Tagasi üles Go down
Naughty
Kärbes ämblikuvõrgus
Naughty


Female Postituste arv : 2315
Age : 31
Asukoht : Harjumaa

Meie juttude (snlhmn-i) kuukiri - Page 10 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Meie juttude (snlhmn-i) kuukiri   Meie juttude (snlhmn-i) kuukiri - Page 10 Icon_minitime5/4/2012, 00:39

No minuoamad teavad! Very Happy
Tagasi üles Go down
Audrey
Queen B ehk ADMIN
Audrey


Female Postituste arv : 9504
Age : 31
Asukoht : Pärnu

Meie juttude (snlhmn-i) kuukiri - Page 10 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Meie juttude (snlhmn-i) kuukiri   Meie juttude (snlhmn-i) kuukiri - Page 10 Icon_minitime5/4/2012, 00:50

Minu omad ei tea. Ma vahel olen mõelnud, et söödaks emale ette aga eeeeeh, ei. Aga noh, kui kunagi kirjastusse tipa-tapa lähen, eks siis peab rääkima Very Happy Oh seda üllatust siis Very Happy Aga eks ma oma loomingulisuse ( muu hulgast peamiselt laulmine ja kirjutamine ikkagi) oma emmelt-issilt pärinud olen Very Happy Issi niivõttes muusik ikkagi ju Very Happy
Tagasi üles Go down
Karro
Our little cutie pie (L)
Karro


Female Postituste arv : 1743
Age : 29
Asukoht : Tähtedel

Meie juttude (snlhmn-i) kuukiri - Page 10 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Meie juttude (snlhmn-i) kuukiri   Meie juttude (snlhmn-i) kuukiri - Page 10 Icon_minitime5/4/2012, 09:43

Kas ma teen ühe kuukirja jaoks ühe kasutajaga intervjuu või rohkematega? Very Happy Loll küsimus aga ma olen segaduses Very Happy
Tagasi üles Go down
Audrey
Queen B ehk ADMIN
Audrey


Female Postituste arv : 9504
Age : 31
Asukoht : Pärnu

Meie juttude (snlhmn-i) kuukiri - Page 10 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Meie juttude (snlhmn-i) kuukiri   Meie juttude (snlhmn-i) kuukiri - Page 10 Icon_minitime5/4/2012, 09:47

Oleneb ju kui pika inteka sa teed ju Very Happy
Tagasi üles Go down
Karro
Our little cutie pie (L)
Karro


Female Postituste arv : 1743
Age : 29
Asukoht : Tähtedel

Meie juttude (snlhmn-i) kuukiri - Page 10 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Meie juttude (snlhmn-i) kuukiri   Meie juttude (snlhmn-i) kuukiri - Page 10 Icon_minitime5/4/2012, 10:01

Böö böö Very Happy Aga äkki oleks kahte huvitavam lugeda? Very Happy
Tagasi üles Go down
Naughty
Kärbes ämblikuvõrgus
Naughty


Female Postituste arv : 2315
Age : 31
Asukoht : Harjumaa

Meie juttude (snlhmn-i) kuukiri - Page 10 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Meie juttude (snlhmn-i) kuukiri   Meie juttude (snlhmn-i) kuukiri - Page 10 Icon_minitime5/4/2012, 10:41

Ma arvan ka, et kaks võiks olla! Wink
Tagasi üles Go down
Audrey
Queen B ehk ADMIN
Audrey


Female Postituste arv : 9504
Age : 31
Asukoht : Pärnu

Meie juttude (snlhmn-i) kuukiri - Page 10 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Meie juttude (snlhmn-i) kuukiri   Meie juttude (snlhmn-i) kuukiri - Page 10 Icon_minitime5/4/2012, 11:21

Ei no kaks on normaalne. Kolm on kohtu seadus... Aga no viis oleks vist juba liialdus? Very Happy
Tagasi üles Go down
Naughty
Kärbes ämblikuvõrgus
Naughty


Female Postituste arv : 2315
Age : 31
Asukoht : Harjumaa

Meie juttude (snlhmn-i) kuukiri - Page 10 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Meie juttude (snlhmn-i) kuukiri   Meie juttude (snlhmn-i) kuukiri - Page 10 Icon_minitime5/4/2012, 11:31

Ma arvan sama, sest siis läheb asi juba täitsa ebahuvitavaks! Cool
Tagasi üles Go down
Audrey
Queen B ehk ADMIN
Audrey


Female Postituste arv : 9504
Age : 31
Asukoht : Pärnu

Meie juttude (snlhmn-i) kuukiri - Page 10 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Meie juttude (snlhmn-i) kuukiri   Meie juttude (snlhmn-i) kuukiri - Page 10 Icon_minitime5/4/2012, 11:34

Issand, kuidas kirjutada praegu tahaks aga bussis on seda üsna ebamugav teha. Eks ma siis kuulan musa ja panen mõtteid kokku. Koju saan siis hakkan proovima Very Happy
Tagasi üles Go down
Karro
Our little cutie pie (L)
Karro


Female Postituste arv : 1743
Age : 29
Asukoht : Tähtedel

Meie juttude (snlhmn-i) kuukiri - Page 10 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Meie juttude (snlhmn-i) kuukiri   Meie juttude (snlhmn-i) kuukiri - Page 10 Icon_minitime5/4/2012, 14:00

Nii et ma teen siis kaks? Või tuleb siit juba kolm või mis? Very Happy
Teist ma juba tean keda ma intervjueeriks aga kolmandat ma ei tea Very Happy Nii et jääb siis kaks Very Happy
Tagasi üles Go down
Audrey
Queen B ehk ADMIN
Audrey


Female Postituste arv : 9504
Age : 31
Asukoht : Pärnu

Meie juttude (snlhmn-i) kuukiri - Page 10 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Meie juttude (snlhmn-i) kuukiri   Meie juttude (snlhmn-i) kuukiri - Page 10 Icon_minitime5/4/2012, 15:34

No tee kaks Very Happy
Tagasi üles Go down
nasicc
Pehme admin
nasicc


Female Postituste arv : 5899
Age : 30
Asukoht : Tartu

Meie juttude (snlhmn-i) kuukiri - Page 10 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Meie juttude (snlhmn-i) kuukiri   Meie juttude (snlhmn-i) kuukiri - Page 10 Icon_minitime5/4/2012, 16:14

Kaks on okei küll, ma usun. Very Happy
Tagasi üles Go down
FleurDeLis
Kojamees
FleurDeLis


Female Postituste arv : 36
Age : 26
Asukoht : Jupiteril, läksin sugulastele külla

Meie juttude (snlhmn-i) kuukiri - Page 10 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Meie juttude (snlhmn-i) kuukiri   Meie juttude (snlhmn-i) kuukiri - Page 10 Icon_minitime27/4/2012, 19:40

Võin tegeleda testidega. Kui sobin, palun seda mulle ka öelda.
Tagasi üles Go down
nasicc
Pehme admin
nasicc


Female Postituste arv : 5899
Age : 30
Asukoht : Tartu

Meie juttude (snlhmn-i) kuukiri - Page 10 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Meie juttude (snlhmn-i) kuukiri   Meie juttude (snlhmn-i) kuukiri - Page 10 Icon_minitime27/4/2012, 21:28

Sobid, sobid! Very Happy
Kas sul ideid on?
Tagasi üles Go down
nasicc
Pehme admin
nasicc


Female Postituste arv : 5899
Age : 30
Asukoht : Tartu

Meie juttude (snlhmn-i) kuukiri - Page 10 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Meie juttude (snlhmn-i) kuukiri   Meie juttude (snlhmn-i) kuukiri - Page 10 Icon_minitime16/5/2012, 20:33

Mul on põhimõtteliselt olemas horoskoop.

Karro, Nastik, Audrey
. Very Happy Kas teil on juba midagi valmis? On abi vaja?

Et see asi enam väga palju ei veniks, siis kuidas oleks tähtajaga?

Kuna ma saan horoskoobi pildid enda kätte esimesel juunil, kuidas oleks, et üritaks oma suuremate tükkidega selleks ajaks mäele saada?

Muidu vajub see asi liiga ära... mulle meeldis teie entusiasm, (A) Very Happy

Loodan, et kooliasjadega väga kiire pole? Kui kirjatükk kätte võtta, siis loodetavasti ei tohiks miski väga kaua aega võtta.

Kas te, Karro ja Audrey, olete vahepeal jõudnud teadmisele, et keda ja mida täpsemalt intervjueerida?

Audrey kohta sain aru, et kolumni saaks siis, kui ülejäänud sisu olemas enam-vähem - noh, sellel ei tundu vist eraldi teemat olevat, lihtsalt intervjuu ja üldised soovitused-asjad (Nastik, kuidas sul läheb?).

On kellelgi veel mõni test mõtteis mõlkumas või kirjutamisnippe jagada? Või keegi tahaks ehk oma lühikest juttu avaldada? (Naughtyl nagu oli, mulle meenub. Võib veel neid olla.)

Ma hakkan juttude promode-asjadega juba TÄNA nokkima. Very Happy

On keegi, kes ise tahab oma juttu kuidagi promoda?


(Kavas on muidu paar asja välja sõeluda - asjad, millel tundub olevat tulevikku ehk mida aktiivselt kirjutatakse. Paneks neist väikese katke; autori ja vbl ka mõne lugeja kommentaari, mõne illustreeriva pildi? Kas see oleks hea promo jutule?Very Happy)
Tagasi üles Go down
*Nastik.
Kärameister
*Nastik.


Female Postituste arv : 1048
Age : 27

Meie juttude (snlhmn-i) kuukiri - Page 10 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Meie juttude (snlhmn-i) kuukiri   Meie juttude (snlhmn-i) kuukiri - Page 10 Icon_minitime16/5/2012, 20:34

Aga palun väga, teen nädalavahetusega kõik lõpuni valmis Very Happy Vahepeal lendas suure õppimisega see kuukiri täitsa meelest.
Tagasi üles Go down
http://www.nnastik.blogspot.com
nasicc
Pehme admin
nasicc


Female Postituste arv : 5899
Age : 30
Asukoht : Tartu

Meie juttude (snlhmn-i) kuukiri - Page 10 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Meie juttude (snlhmn-i) kuukiri   Meie juttude (snlhmn-i) kuukiri - Page 10 Icon_minitime16/5/2012, 20:40

Olgu nii. Very Happy
Ma siis panen kirja, et ma ära ei unusta... siis küsin sult üle. :)
Tagasi üles Go down
Audrey
Queen B ehk ADMIN
Audrey


Female Postituste arv : 9504
Age : 31
Asukoht : Pärnu

Meie juttude (snlhmn-i) kuukiri - Page 10 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Meie juttude (snlhmn-i) kuukiri   Meie juttude (snlhmn-i) kuukiri - Page 10 Icon_minitime16/5/2012, 21:18

Ojaa, ma eputaks oma NP2-ga Very Happy

Ja um, ma katsun oma esmaspäevase hullu eksami üle elada. Siis vaatan oma punktid üle ja koondan jne... Mitu sõna seda olla võiski? Very Happy
Tagasi üles Go down
Karro
Our little cutie pie (L)
Karro


Female Postituste arv : 1743
Age : 29
Asukoht : Tähtedel

Meie juttude (snlhmn-i) kuukiri - Page 10 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Meie juttude (snlhmn-i) kuukiri   Meie juttude (snlhmn-i) kuukiri - Page 10 Icon_minitime16/5/2012, 21:28

Ma hakkan kohe intervjuuga edasi tegelema. Koolis on nüüd hullumaja.. Tegele selle 12. klassi eksamitega, nagu et säti saal valmis eksamiks jne. Pluss on kooli juubel kus esinema pean ja seal on mingid proovid.. ja see oli hetkel ebavajalik informatsioon Very Happy Tegelen kohe edasi ! Very Happy
Tagasi üles Go down
nasicc
Pehme admin
nasicc


Female Postituste arv : 5899
Age : 30
Asukoht : Tartu

Meie juttude (snlhmn-i) kuukiri - Page 10 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Meie juttude (snlhmn-i) kuukiri   Meie juttude (snlhmn-i) kuukiri - Page 10 Icon_minitime16/5/2012, 21:29

PM'i teel arutame NP asja. :)

Aga... 300-400 äkki? Very Happy 200, kui jutt ei jookse. Very Happy
Ma panin praegu näitena pool lk sinu kolumnile ja see seal on 267 sõna. Very Happy Palju/vähe? Very Happy
Ja tglt peaks mõtlema, millise kujunduse sinna üles paneb. Logo mul praegu ns, kuigi sellest tuleb ka sinna nupuke kirjutada. Very Happy

Spoiler:

Karro - Very Happy Tore, et aega leiad. :)
Aga on sul keegi konkreetne olemas ka? Very Happy
Tagasi üles Go down
Karro
Our little cutie pie (L)
Karro


Female Postituste arv : 1743
Age : 29
Asukoht : Tähtedel

Meie juttude (snlhmn-i) kuukiri - Page 10 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Meie juttude (snlhmn-i) kuukiri   Meie juttude (snlhmn-i) kuukiri - Page 10 Icon_minitime16/5/2012, 21:30

Hetkel tegelen Cileniga.. Siis ma pean kedagi teist ka veel intervjueerima jah? Et oli vist et kaks intervjuueritavat vms.. Ma ei mäleta enam Very Happy
Tagasi üles Go down
Sponsored content





Meie juttude (snlhmn-i) kuukiri - Page 10 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Meie juttude (snlhmn-i) kuukiri   Meie juttude (snlhmn-i) kuukiri - Page 10 Icon_minitime

Tagasi üles Go down
 
Meie juttude (snlhmn-i) kuukiri
Tagasi üles 
Lehekülg 10, lehekülgi kokku 17Mine lehele : Previous  1 ... 6 ... 9, 10, 11 ... 13 ... 17  Next
 Similar topics
-
» Meie Juttude kogumik!
» Meie juttude kogumik VOL 2
» All about SNLHMN :)

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
MEIE JUTUD :: Muu :: Suleselts-
Hüppa: