MEIE JUTUD

Järjejuttudele pühendatud foorum
 
PortalPealehtOtsiLatest imagesRegistreeriLogi sisse

 

 Meie juttude (snlhmn-i) kuukiri

Go down 
+13
Kärolyn
Dragomira
FleurDeLis
Bubblegum
Griffu.
Karro
Tuki
Lammas
Naughty
Audrey
*Nastik.
Cilen
nasicc
17 posters
Mine lehele : Previous  1 ... 5, 6, 7 ... 11 ... 17  Next
AutorTeade
Audrey
Queen B ehk ADMIN
Audrey


Female Postituste arv : 9504
Age : 31
Asukoht : Pärnu

Meie juttude (snlhmn-i) kuukiri - Page 6 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Meie juttude (snlhmn-i) kuukiri   Meie juttude (snlhmn-i) kuukiri - Page 6 Icon_minitime13/3/2012, 20:38

Ooo, juuksur... Very Happy Tahtsin ka kunagi. Jumestajaks ka... Mingi tavaline kutsekas? Very Happy Või kus see asub üleüldse? Very Happy
Tagasi üles Go down
Naughty
Kärbes ämblikuvõrgus
Naughty


Female Postituste arv : 2315
Age : 31
Asukoht : Harjumaa

Meie juttude (snlhmn-i) kuukiri - Page 6 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Meie juttude (snlhmn-i) kuukiri   Meie juttude (snlhmn-i) kuukiri - Page 6 Icon_minitime13/3/2012, 20:41

Tallinna Tööstushariduskeskus ja minu juuksuri eriala sisse läheb jumestamine ka. Mitte küll nii põhjalikult kui võiks aga põhivärgid õpime selgeks. Peamiselt tava ja peomeik!

Olgu, aga teemasse läheb see ainult siis kui seda materjali kuskil intervjuus kasutatakse:D
Tagasi üles Go down
Audrey
Queen B ehk ADMIN
Audrey


Female Postituste arv : 9504
Age : 31
Asukoht : Pärnu

Meie juttude (snlhmn-i) kuukiri - Page 6 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Meie juttude (snlhmn-i) kuukiri   Meie juttude (snlhmn-i) kuukiri - Page 6 Icon_minitime13/3/2012, 20:45

Hm, mnjah, oleks ka äkki midagi sarnast õppinud aga mingil ajal käis nõks läbi, et saada ikka kõrgharidus, millega saaks uksi lahti lüüa, kui vaja ja karjääri teha... Ma ei välista peale lõpetamist ka õigust õppima minna Very Happy

Õppida-õppida-õppida Very Happy
Tagasi üles Go down
Naughty
Kärbes ämblikuvõrgus
Naughty


Female Postituste arv : 2315
Age : 31
Asukoht : Harjumaa

Meie juttude (snlhmn-i) kuukiri - Page 6 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Meie juttude (snlhmn-i) kuukiri   Meie juttude (snlhmn-i) kuukiri - Page 6 Icon_minitime13/3/2012, 20:47

Siit on oodata tarka inimest! Very Happy
Tagasi üles Go down
Audrey
Queen B ehk ADMIN
Audrey


Female Postituste arv : 9504
Age : 31
Asukoht : Pärnu

Meie juttude (snlhmn-i) kuukiri - Page 6 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Meie juttude (snlhmn-i) kuukiri   Meie juttude (snlhmn-i) kuukiri - Page 6 Icon_minitime13/3/2012, 20:49

MUIDUGI Very Happy Karjääritsikk...

Muide sa käid suht mu elukoha lähedal koolis ju Very Happy Kus sa elad, kui koolis käid parasjagu? Very Happy
Tagasi üles Go down
Naughty
Kärbes ämblikuvõrgus
Naughty


Female Postituste arv : 2315
Age : 31
Asukoht : Harjumaa

Meie juttude (snlhmn-i) kuukiri - Page 6 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Meie juttude (snlhmn-i) kuukiri   Meie juttude (snlhmn-i) kuukiri - Page 6 Icon_minitime13/3/2012, 20:51

Ühiselamus. See on sealsamas, kus kool Very Happy

Äkki ma tean sind?
Tagasi üles Go down
Audrey
Queen B ehk ADMIN
Audrey


Female Postituste arv : 9504
Age : 31
Asukoht : Pärnu

Meie juttude (snlhmn-i) kuukiri - Page 6 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Meie juttude (snlhmn-i) kuukiri   Meie juttude (snlhmn-i) kuukiri - Page 6 Icon_minitime13/3/2012, 20:55

Usu mind, ei tea, mu kodukene on Nõmme teel Very Happy
Tagasi üles Go down
Naughty
Kärbes ämblikuvõrgus
Naughty


Female Postituste arv : 2315
Age : 31
Asukoht : Harjumaa

Meie juttude (snlhmn-i) kuukiri - Page 6 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Meie juttude (snlhmn-i) kuukiri   Meie juttude (snlhmn-i) kuukiri - Page 6 Icon_minitime13/3/2012, 20:57

Olgu. Lihtsalt tekkis korraks selline mõte. Eesti väike ju!
Tagasi üles Go down
Audrey
Queen B ehk ADMIN
Audrey


Female Postituste arv : 9504
Age : 31
Asukoht : Pärnu

Meie juttude (snlhmn-i) kuukiri - Page 6 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Meie juttude (snlhmn-i) kuukiri   Meie juttude (snlhmn-i) kuukiri - Page 6 Icon_minitime13/3/2012, 20:59

Jap Very Happy Aga Auts nüüd trenni Very Happy
Tagasi üles Go down
Naughty
Kärbes ämblikuvõrgus
Naughty


Female Postituste arv : 2315
Age : 31
Asukoht : Harjumaa

Meie juttude (snlhmn-i) kuukiri - Page 6 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Meie juttude (snlhmn-i) kuukiri   Meie juttude (snlhmn-i) kuukiri - Page 6 Icon_minitime13/3/2012, 21:00

Head trennitamis sulle siis Very Happy
Tagasi üles Go down
Lammas
Fanaatik
Lammas


Female Postituste arv : 1119
Age : 31
Asukoht : Lalalalambamaa

Meie juttude (snlhmn-i) kuukiri - Page 6 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Meie juttude (snlhmn-i) kuukiri   Meie juttude (snlhmn-i) kuukiri - Page 6 Icon_minitime13/3/2012, 21:07

Mul õpib sugulane õpib praegu THK's sisekujundaja assistendiks:D

kuukirjas võiks olla ka siinsete võistluste võitjad vms kui toimuvad võistlused...kuna siiamaani on nende jaoks ainult eraldi teema ja peab nagu eraldi otsima minema neid tulemusi.

Tagasi üles Go down
Naughty
Kärbes ämblikuvõrgus
Naughty


Female Postituste arv : 2315
Age : 31
Asukoht : Harjumaa

Meie juttude (snlhmn-i) kuukiri - Page 6 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Meie juttude (snlhmn-i) kuukiri   Meie juttude (snlhmn-i) kuukiri - Page 6 Icon_minitime13/3/2012, 21:10

Ja see on ka päris huvitav ja teostatav idee ju:)

Ja mis sinu sugulase nimi on vb ma siis äkki teda tean?? Very Happy
Tagasi üles Go down
Lammas
Fanaatik
Lammas


Female Postituste arv : 1119
Age : 31
Asukoht : Lalalalambamaa

Meie juttude (snlhmn-i) kuukiri - Page 6 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Meie juttude (snlhmn-i) kuukiri   Meie juttude (snlhmn-i) kuukiri - Page 6 Icon_minitime13/3/2012, 22:09

Marilin. Ta vist lõpetab see aasta kui ma ei eksi:D
Tagasi üles Go down
Naughty
Kärbes ämblikuvõrgus
Naughty


Female Postituste arv : 2315
Age : 31
Asukoht : Harjumaa

Meie juttude (snlhmn-i) kuukiri - Page 6 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Meie juttude (snlhmn-i) kuukiri   Meie juttude (snlhmn-i) kuukiri - Page 6 Icon_minitime13/3/2012, 22:10

Mm. Võib - olla!
Tagasi üles Go down
Cilen
Magus maius
Cilen


Female Postituste arv : 2007
Age : 26
Asukoht : Tartu

Meie juttude (snlhmn-i) kuukiri - Page 6 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Meie juttude (snlhmn-i) kuukiri   Meie juttude (snlhmn-i) kuukiri - Page 6 Icon_minitime14/3/2012, 17:18

Et siis selline küsimus, et millal ilmub nö esimene number? Very Happy
Tagasi üles Go down
nasicc
Pehme admin
nasicc


Female Postituste arv : 5899
Age : 30
Asukoht : Tartu

Meie juttude (snlhmn-i) kuukiri - Page 6 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Meie juttude (snlhmn-i) kuukiri   Meie juttude (snlhmn-i) kuukiri - Page 6 Icon_minitime14/3/2012, 17:37

Oijeerum. xD
Ideaalis kiiresti. Very Happy
Aga hetkel on alles paar ideed teostusfaasis. Very Happy
Löö kampa millegagi (esimeses postituses siin teemas ideed koos) ja ilmub kindlasti kiiremini! (A) Very Happy
Tagasi üles Go down
*Nastik.
Kärameister
*Nastik.


Female Postituste arv : 1048
Age : 27

Meie juttude (snlhmn-i) kuukiri - Page 6 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Meie juttude (snlhmn-i) kuukiri   Meie juttude (snlhmn-i) kuukiri - Page 6 Icon_minitime14/3/2012, 17:40

Ma võiksin arvustuse enda peale võtta. Olen sellega kuidagi nii ammusest ajast tegelenud juba Very Happy
Tagasi üles Go down
http://www.nnastik.blogspot.com
nasicc
Pehme admin
nasicc


Female Postituste arv : 5899
Age : 30
Asukoht : Tartu

Meie juttude (snlhmn-i) kuukiri - Page 6 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Meie juttude (snlhmn-i) kuukiri   Meie juttude (snlhmn-i) kuukiri - Page 6 Icon_minitime14/3/2012, 17:42

Väga hea! Very Happy
Kas sul on juba midagi mõtteis ka? Very Happy Kui on, väga hea. Kui ei, mõtleme midagi välja. Very Happy

*läheb kirjutab esimesse postitusse asjade taha nimed, et ülevaade oleks*
See ei tähenda, et nüüd seda teed ka järgmine ja ülejärgmine ja üleülejärgmine kord, vaid selleks korraks. Very Happy

Paremat korraldust oleks sellele asjale siin vaja äkki... arutamise ja kõige osas. Eraldi kategooria vms tuleb kindlasti teha - kasvõi osade ülespanemiseks, kuid äkki kuskil eraldi teema iga numbri arutamise kohta?
Tagasi üles Go down
Griffu.
Admin
Griffu.


Female Postituste arv : 561

Meie juttude (snlhmn-i) kuukiri - Page 6 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Meie juttude (snlhmn-i) kuukiri   Meie juttude (snlhmn-i) kuukiri - Page 6 Icon_minitime14/3/2012, 18:25

Lühijutuvõistlused siin on kuidagi ära vajunud. Elustaks selle toreda asja ja kajastaks neid kuukirjas?
Tagasi üles Go down
*Nastik.
Kärameister
*Nastik.


Female Postituste arv : 1048
Age : 27

Meie juttude (snlhmn-i) kuukiri - Page 6 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Meie juttude (snlhmn-i) kuukiri   Meie juttude (snlhmn-i) kuukiri - Page 6 Icon_minitime14/3/2012, 18:44

Väga raske on valida küll, mida arvustada Very Happy Nii palju valikuid :S
Aga kas kitsendaks kuidagi ehk filmide ja raamatute teemasid? Või võtaks lihtsalt midagi verivärsket, mida suurem osa pole jõudnud öugeda/näha? Very Happy
Tagasi üles Go down
http://www.nnastik.blogspot.com
nasicc
Pehme admin
nasicc


Female Postituste arv : 5899
Age : 30
Asukoht : Tartu

Meie juttude (snlhmn-i) kuukiri - Page 6 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Meie juttude (snlhmn-i) kuukiri   Meie juttude (snlhmn-i) kuukiri - Page 6 Icon_minitime14/3/2012, 19:50

Griffu. - Jaaaa... ma olen mõelnud selle peale. Very Happy See oli kuidagi libaka asi, aga ta kadunud kusagile. Very Happy Mul poleks elustamise vastu midagi.... lootuses, et siis tuleb osalejaid ka. Very Happy

natik0120 - Esiteks, kas need numbrid tähistavad midagi? Very Happy Ma ei suuda seda arvu kuidagi meelde jätta. xD
Mm... kitsendada. Üks asi oleks (minu arust) verivärske asja arvustamine. Kuid verivärske on üldiselt silma all ikka. Teine väärtus, mis oleks, on vanemate asjade peale tähelepanu juhtimine. Väärtraamatud ja -filmid, mida enam ei vaadata, kuid mis on klassikad. Tuulest viidud, Hommikusöök Tiffany juures jms. Very Happy
Tagasi üles Go down
Audrey
Queen B ehk ADMIN
Audrey


Female Postituste arv : 9504
Age : 31
Asukoht : Pärnu

Meie juttude (snlhmn-i) kuukiri - Page 6 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Meie juttude (snlhmn-i) kuukiri   Meie juttude (snlhmn-i) kuukiri - Page 6 Icon_minitime14/3/2012, 20:21

Kirjutamisnippide kohta niipalju, et see võiks olla asi, mida kõik teeksid Very Happy Kõik avaldaksid oma nippe vms... Seega jah- avaldaks ka äkki mõne Very Happy

Ja jah- tutikate asjade kohta arvustusi ja vanade unustatud asjade kohta ka :)
Tagasi üles Go down
*Nastik.
Kärameister
*Nastik.


Female Postituste arv : 1048
Age : 27

Meie juttude (snlhmn-i) kuukiri - Page 6 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Meie juttude (snlhmn-i) kuukiri   Meie juttude (snlhmn-i) kuukiri - Page 6 Icon_minitime14/3/2012, 20:30

Mul on 20.jaanuar sünnipäev, tahtsin juba ammu kasutajanime ära muuta, aga ei saa Sad Ma ei teagi, miks ma need sinna toppisin algul Very Happy
Tagasi üles Go down
http://www.nnastik.blogspot.com
nasicc
Pehme admin
nasicc


Female Postituste arv : 5899
Age : 30
Asukoht : Tartu

Meie juttude (snlhmn-i) kuukiri - Page 6 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Meie juttude (snlhmn-i) kuukiri   Meie juttude (snlhmn-i) kuukiri - Page 6 Icon_minitime14/3/2012, 20:45

Jah. Kõikide nipid koos on väga hea. :)
Tuleb küsida... Very Happy Või teema teha kuhugi. Very Happy

Aa... milleks sa muuta tahaks oma nime? (Natukene OT.)
Tagasi üles Go down
*Nastik.
Kärameister
*Nastik.


Female Postituste arv : 1048
Age : 27

Meie juttude (snlhmn-i) kuukiri - Page 6 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Meie juttude (snlhmn-i) kuukiri   Meie juttude (snlhmn-i) kuukiri - Page 6 Icon_minitime14/3/2012, 21:11

Alguses mõtlesin "Nastik" peale, aga me oleksime sinuga sel juhul kuidagi sarnased Razz
Penkiller oleks vast hea Very Happy Samas see on kuidagi nii erinev praegusest...

Aaaghh mida sa mul soovitad teha? Very Happy Tõmmata loosi? Razz
Tagasi üles Go down
http://www.nnastik.blogspot.com
Sponsored content





Meie juttude (snlhmn-i) kuukiri - Page 6 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Meie juttude (snlhmn-i) kuukiri   Meie juttude (snlhmn-i) kuukiri - Page 6 Icon_minitime

Tagasi üles Go down
 
Meie juttude (snlhmn-i) kuukiri
Tagasi üles 
Lehekülg 6, lehekülgi kokku 17Mine lehele : Previous  1 ... 5, 6, 7 ... 11 ... 17  Next
 Similar topics
-
» Meie Juttude kogumik!
» Meie juttude kogumik VOL 2
» All about SNLHMN :)

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
MEIE JUTUD :: Muu :: Suleselts-
Hüppa: