MEIE JUTUD

Järjejuttudele pühendatud foorum
 
PortalPealehtOtsiLatest imagesRegistreeriLogi sisse

 

 Meie juttude (snlhmn-i) kuukiri

Go down 
+13
Kärolyn
Dragomira
FleurDeLis
Bubblegum
Griffu.
Karro
Tuki
Lammas
Naughty
Audrey
*Nastik.
Cilen
nasicc
17 posters
Mine lehele : Previous  1 ... 6 ... 8, 9, 10 ... 13 ... 17  Next
AutorTeade
Audrey
Queen B ehk ADMIN
Audrey


Female Postituste arv : 9504
Age : 31
Asukoht : Pärnu

Meie juttude (snlhmn-i) kuukiri - Page 9 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Meie juttude (snlhmn-i) kuukiri   Meie juttude (snlhmn-i) kuukiri - Page 9 Icon_minitime4/4/2012, 13:22

Sind, Naughty! Very Happy
Tagasi üles Go down
Naughty
Kärbes ämblikuvõrgus
Naughty


Female Postituste arv : 2315
Age : 31
Asukoht : Harjumaa

Meie juttude (snlhmn-i) kuukiri - Page 9 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Meie juttude (snlhmn-i) kuukiri   Meie juttude (snlhmn-i) kuukiri - Page 9 Icon_minitime4/4/2012, 13:23

Pshhh...Mind? Segane! clown

Ma liiga värske kasutaja selleks! Very Happy
Tagasi üles Go down
Audrey
Queen B ehk ADMIN
Audrey


Female Postituste arv : 9504
Age : 31
Asukoht : Pärnu

Meie juttude (snlhmn-i) kuukiri - Page 9 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Meie juttude (snlhmn-i) kuukiri   Meie juttude (snlhmn-i) kuukiri - Page 9 Icon_minitime4/4/2012, 13:24

No ja miks mitte? Oled võõras ja uus- saadki tuttavamaks Very Happy
Tagasi üles Go down
Naughty
Kärbes ämblikuvõrgus
Naughty


Female Postituste arv : 2315
Age : 31
Asukoht : Harjumaa

Meie juttude (snlhmn-i) kuukiri - Page 9 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Meie juttude (snlhmn-i) kuukiri   Meie juttude (snlhmn-i) kuukiri - Page 9 Icon_minitime4/4/2012, 13:28

Loogika missugune! Very Happy

Mulle meeldiks küll kui te kedagi huvitavamat ikka küsitlete. Very Happy

Aga ega mul selle vastu midagi olla ei saa. Häh, küsige kõike, mida tahate! flower
Tagasi üles Go down
Karro
Our little cutie pie (L)
Karro


Female Postituste arv : 1743
Age : 29
Asukoht : Tähtedel

Meie juttude (snlhmn-i) kuukiri - Page 9 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Meie juttude (snlhmn-i) kuukiri   Meie juttude (snlhmn-i) kuukiri - Page 9 Icon_minitime4/4/2012, 13:31

Ma ei ole veel mõelnud keda küsitlema hakata Very Happy Neid kasutajaid on nii palju keda intervjueerida Very Happy Eks ma kui koju jõuan siis hakkan foorumis tuulama Very Happy
Tagasi üles Go down
Naughty
Kärbes ämblikuvõrgus
Naughty


Female Postituste arv : 2315
Age : 31
Asukoht : Harjumaa

Meie juttude (snlhmn-i) kuukiri - Page 9 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Meie juttude (snlhmn-i) kuukiri   Meie juttude (snlhmn-i) kuukiri - Page 9 Icon_minitime4/4/2012, 13:52

Millist sorti küsimmused need on?? Cool

Uudishimu! *kutsub ise ennast korrale* Very Happy
Tagasi üles Go down
Karro
Our little cutie pie (L)
Karro


Female Postituste arv : 1743
Age : 29
Asukoht : Tähtedel

Meie juttude (snlhmn-i) kuukiri - Page 9 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Meie juttude (snlhmn-i) kuukiri   Meie juttude (snlhmn-i) kuukiri - Page 9 Icon_minitime4/4/2012, 14:13

haha Very Happy ei no need on foorumiga seotud Very Happy Ma ei tea kas ma tohin avaldada neid Very Happy Tahaks nagu läbi arutada need või midagi Very Happy
Tagasi üles Go down
Naughty
Kärbes ämblikuvõrgus
Naughty


Female Postituste arv : 2315
Age : 31
Asukoht : Harjumaa

Meie juttude (snlhmn-i) kuukiri - Page 9 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Meie juttude (snlhmn-i) kuukiri   Meie juttude (snlhmn-i) kuukiri - Page 9 Icon_minitime4/4/2012, 14:19

Deem! Ma teadsin, et ma olen liiga uudishimulik! Mad
Tagasi üles Go down
Karro
Our little cutie pie (L)
Karro


Female Postituste arv : 1743
Age : 29
Asukoht : Tähtedel

Meie juttude (snlhmn-i) kuukiri - Page 9 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Meie juttude (snlhmn-i) kuukiri   Meie juttude (snlhmn-i) kuukiri - Page 9 Icon_minitime4/4/2012, 14:29

Rahu.. ma olen ise ka liialt uudishimulik Very Happy
Tagasi üles Go down
*Nastik.
Kärameister
*Nastik.


Female Postituste arv : 1048
Age : 27

Meie juttude (snlhmn-i) kuukiri - Page 9 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Meie juttude (snlhmn-i) kuukiri   Meie juttude (snlhmn-i) kuukiri - Page 9 Icon_minitime4/4/2012, 17:01

Mõtlesin teha näiteks filmiarvustuse nii, et võtaks sama filmi (nagu nt Jane Eyre), ja võrdleks mõnda vanemat ja päris uut filmi, Jane Eyre'i puhul saaks rääkida ka raamatust. Very Happy
Tagasi üles Go down
http://www.nnastik.blogspot.com
Karro
Our little cutie pie (L)
Karro


Female Postituste arv : 1743
Age : 29
Asukoht : Tähtedel

Meie juttude (snlhmn-i) kuukiri - Page 9 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Meie juttude (snlhmn-i) kuukiri   Meie juttude (snlhmn-i) kuukiri - Page 9 Icon_minitime4/4/2012, 17:09

Me pidime seda just koolis lugema ja meil oli plaanis seda koolis vaatama ka hakata aga tulid muud asjad vahele Very Happy
Tagasi üles Go down
nasicc
Pehme admin
nasicc


Female Postituste arv : 5899
Age : 30
Asukoht : Tartu

Meie juttude (snlhmn-i) kuukiri - Page 9 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Meie juttude (snlhmn-i) kuukiri   Meie juttude (snlhmn-i) kuukiri - Page 9 Icon_minitime4/4/2012, 18:02

Nastik - super! (minu arust)
Huvitav lähenemine. ;D
Tagasi üles Go down
Cilen
Magus maius
Cilen


Female Postituste arv : 2007
Age : 26
Asukoht : Tartu

Meie juttude (snlhmn-i) kuukiri - Page 9 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Meie juttude (snlhmn-i) kuukiri   Meie juttude (snlhmn-i) kuukiri - Page 9 Icon_minitime4/4/2012, 19:10

Mulle nüüd meenus, et kas see ei tule kuukirja, et on nagu mingi ''logo'' või pilt või mis iganes, mis näitab ajakirja numbrit, kuuepäeva, aastat ja mida iganes veel. Very Happy
Ei?
Tagasi üles Go down
Naughty
Kärbes ämblikuvõrgus
Naughty


Female Postituste arv : 2315
Age : 31
Asukoht : Harjumaa

Meie juttude (snlhmn-i) kuukiri - Page 9 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Meie juttude (snlhmn-i) kuukiri   Meie juttude (snlhmn-i) kuukiri - Page 9 Icon_minitime4/4/2012, 19:45

Selline mõte käis läbi küll korra, aa kes ettepaneku tegi, ma enam ei mäleta! Rolling Eyes
Tagasi üles Go down
nasicc
Pehme admin
nasicc


Female Postituste arv : 5899
Age : 30
Asukoht : Tartu

Meie juttude (snlhmn-i) kuukiri - Page 9 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Meie juttude (snlhmn-i) kuukiri   Meie juttude (snlhmn-i) kuukiri - Page 9 Icon_minitime4/4/2012, 21:42

Naughty on esialgu horoskoobid enda peale võtnud. :)
Tagasi üles Go down
Karro
Our little cutie pie (L)
Karro


Female Postituste arv : 1743
Age : 29
Asukoht : Tähtedel

Meie juttude (snlhmn-i) kuukiri - Page 9 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Meie juttude (snlhmn-i) kuukiri   Meie juttude (snlhmn-i) kuukiri - Page 9 Icon_minitime4/4/2012, 21:50

Oh jessas.. Intervjuu küsimustega hakkab juba looma, nüüd oleks ainult intervjueeritavat vaja Very Happy

Ja kui sellega valmis saan, siis kuhu ma selle saadan? Või on seda juba mainitud ja ma olen selle kõrvust mööda lasknud? Või olen ma lihtsalt loll ja ei tea Very Happy
Tagasi üles Go down
nasicc
Pehme admin
nasicc


Female Postituste arv : 5899
Age : 30
Asukoht : Tartu

Meie juttude (snlhmn-i) kuukiri - Page 9 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Meie juttude (snlhmn-i) kuukiri   Meie juttude (snlhmn-i) kuukiri - Page 9 Icon_minitime4/4/2012, 21:52

KAS KELLELGI ON KOGEMUSI JA TAHAB KUUKIRJA KOKKUTÕSTMISE ENDA PEALE VÕTTA?

Kui ei, siis arvatavasti minule. Very Happy

Aga on kellelgi soovi?
Tagasi üles Go down
Audrey
Queen B ehk ADMIN
Audrey


Female Postituste arv : 9504
Age : 31
Asukoht : Pärnu

Meie juttude (snlhmn-i) kuukiri - Page 9 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Meie juttude (snlhmn-i) kuukiri   Meie juttude (snlhmn-i) kuukiri - Page 9 Icon_minitime4/4/2012, 22:12

Loed lausa mõtteid... Very Happy

Ma siin ka aeg-ajalt mõtlen ikka oma veeru peale aga... ma tahaks natsa oodata, kui on olemas stuff mis kuukirja läheb... Don't ask me why... Very Happy

Tagasi üles Go down
Naughty
Kärbes ämblikuvõrgus
Naughty


Female Postituste arv : 2315
Age : 31
Asukoht : Harjumaa

Meie juttude (snlhmn-i) kuukiri - Page 9 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Meie juttude (snlhmn-i) kuukiri   Meie juttude (snlhmn-i) kuukiri - Page 9 Icon_minitime4/4/2012, 22:14

No minu horoskoop juba edeneb või noh sodiaagimärkide joonistamine edeneb Wink
Tagasi üles Go down
nasicc
Pehme admin
nasicc


Female Postituste arv : 5899
Age : 30
Asukoht : Tartu

Meie juttude (snlhmn-i) kuukiri - Page 9 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Meie juttude (snlhmn-i) kuukiri   Meie juttude (snlhmn-i) kuukiri - Page 9 Icon_minitime4/4/2012, 22:18

Noh.... tglt ma vaatasin neid asju.
Suurim töö ongi ehk horoskoop, intervjuu, veerg ja arvustused.
Statistika, jutukatked... need tulevad päris kiiresti. Kirjutamise vaev.
Kas omalooming tuleb ekstra teha või küsime, kas kellelgi on midagi lühikest, mida kuukirjas näha tahaks? Very Happy
Tagasi üles Go down
Karro
Our little cutie pie (L)
Karro


Female Postituste arv : 1743
Age : 29
Asukoht : Tähtedel

Meie juttude (snlhmn-i) kuukiri - Page 9 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Meie juttude (snlhmn-i) kuukiri   Meie juttude (snlhmn-i) kuukiri - Page 9 Icon_minitime4/4/2012, 22:23

Issand, ma küsisin just ühelt kasutajalt kaks korda ühte ja seda sama asja.. Nii mark. -.-
Ma ei teadnud kas mu eelmine kiri ikka läks läbi aga jusiis läks -.- Very Happy Ma tundun nagu mingi närvihaige niimoodi ju Very Happy
Tagasi üles Go down
Naughty
Kärbes ämblikuvõrgus
Naughty


Female Postituste arv : 2315
Age : 31
Asukoht : Harjumaa

Meie juttude (snlhmn-i) kuukiri - Page 9 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Meie juttude (snlhmn-i) kuukiri   Meie juttude (snlhmn-i) kuukiri - Page 9 Icon_minitime4/4/2012, 22:26

No minul on muidu sahtlipõhjas mõned lühijutud ja vb mõni luueltuski! Sessuhtes ma arvan, et vb midagi head leidub sealt ka, aga ma pean neid siis otsima ja vb täiendama natukene. Very Happy
Tagasi üles Go down
nasicc
Pehme admin
nasicc


Female Postituste arv : 5899
Age : 30
Asukoht : Tartu

Meie juttude (snlhmn-i) kuukiri - Page 9 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Meie juttude (snlhmn-i) kuukiri   Meie juttude (snlhmn-i) kuukiri - Page 9 Icon_minitime4/4/2012, 22:28

Karro - hah. XD

Naughty - väga hea. Very Happy
Mis ei tähenda, et teisedki sinna midagi panna ei võiks! Very Happy
Tagasi üles Go down
Naughty
Kärbes ämblikuvõrgus
Naughty


Female Postituste arv : 2315
Age : 31
Asukoht : Harjumaa

Meie juttude (snlhmn-i) kuukiri - Page 9 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Meie juttude (snlhmn-i) kuukiri   Meie juttude (snlhmn-i) kuukiri - Page 9 Icon_minitime4/4/2012, 22:30

Jah! Mul vaja need ülesse leida kõigepealt! Laughing Äkki põlegi enam, ära visand keegi! Rolling Eyes
Tagasi üles Go down
Audrey
Queen B ehk ADMIN
Audrey


Female Postituste arv : 9504
Age : 31
Asukoht : Pärnu

Meie juttude (snlhmn-i) kuukiri - Page 9 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Meie juttude (snlhmn-i) kuukiri   Meie juttude (snlhmn-i) kuukiri - Page 9 Icon_minitime4/4/2012, 22:46

Hah, see tuletab seda meelde, kuidas ma suvel, üksi kodus olles, enne Tallinna kolimist, korjasin kõik oma vihikud ja asjad kokku, kuhu mingeid asju olin kirjutanud. No mingi megasuur hunnik oli ikka Very Happy Igatahes tegin meie grilliplatsil ühte asjandusse tule ja siis hakkasin neid vihikuid lugema ja viskasin tulle... Vaatasin kuidas ära põles jne... Nüüd on neid järel umbes 5-6. Ära põletasin umbes 40(?) kanti... Very Happy Seal polnud midagi igatseda ka õnneks. Aga allesjäänutes on nii üht-teist head.

Ja miks ma sellise tseremoonia korraldasin? Liiga uudishimulike vanemate tõttu Very Happy
Tagasi üles Go down
Sponsored content





Meie juttude (snlhmn-i) kuukiri - Page 9 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Meie juttude (snlhmn-i) kuukiri   Meie juttude (snlhmn-i) kuukiri - Page 9 Icon_minitime

Tagasi üles Go down
 
Meie juttude (snlhmn-i) kuukiri
Tagasi üles 
Lehekülg 9, lehekülgi kokku 17Mine lehele : Previous  1 ... 6 ... 8, 9, 10 ... 13 ... 17  Next
 Similar topics
-
» Meie Juttude kogumik!
» Meie juttude kogumik VOL 2
» All about SNLHMN :)

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
MEIE JUTUD :: Muu :: Suleselts-
Hüppa: