MEIE JUTUD

Järjejuttudele pühendatud foorum
 
PortalPealehtOtsiLatest imagesRegistreeriLogi sisse

 

 2011

Go down 
2 posters
Mine lehele : Previous  1, 2
AutorTeade
White Wolf
Inetu päkapikk
White Wolf


Female Postituste arv : 390
Age : 26

2011 - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: 2011   2011 - Page 2 Icon_minitime9/8/2011, 14:22

26.raamat
2011 - Page 2 Kokkutulek
Pealkiri: ,,Kokkutulek"
Autor: Jenny Carroll
Lehekülgede arv: 183
Sisu: Vaimud pole koerad. Kutsumise peale nad ei tule. Kuid kuueteistkümneaastane Suze tahab väga, et Jesse - kuum sell, kes keeldub tema toas kummitamist jätma - kohemaid välja ilmuks. Sest Suze - ameti poolest vahendaja, kelle ülesandeks on saata tõrksad hinged tagasi sinna, kuhu nad kuuluvad - on nelja traagilises autoõnnetuses hukkunud keskkooliõpilase vaimuga tegeledes kõrvuni hätta sattunud. Häda on selles, et üha enam paistab, nagu poleks õnnetuses mitte midagi juhuslikku, ja nelik ihkab kättemaksu... mitte ainult nohikule, kes nad tappis, vaid igaühele, kes neid takistab.
Arvamus: Jesset oli l.i.i.g.a vähe! Very Happy Sellepärast kukkus mu hindeskaala ühe palli võrra. Tabasin üsna varakult ära, mis ja kuidas midagi toimus. Vahepeal visati head kildu ja noh..tore raamat oli Very Happy
Hinne: 9/10
Tagasi üles Go down
White Wolf
Inetu päkapikk
White Wolf


Female Postituste arv : 390
Age : 26

2011 - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: 2011   2011 - Page 2 Icon_minitime12/8/2011, 19:36

27.raamat
2011 - Page 2 Kolmmusketari
Pealkiri: ,,Kolm musketäri"
Autor: Alexandre Dumas
Lehekülgede arv: 684
Sisu: «Üks kõigi ja kõik ühe eest!»
Selles loos täis seiklusi ja armastust kõlab valjult kolme musketäri võitlushüüd. Seigelge koos noore kadeti d'Artagnani ja kolme musketäri – Athose, Porthose ja Aramisega, kes võitlevad, päästes kuninganna au ning ajades nurja võimsa kardinal Richelieu ja tema nuhkide õelad plaanid.
Arvamus: Ma ei suuda isegi uskuda, et ma selle raamatu läbi närisin. Küll vaevaliselt, aga siiski.
Hinne: 4/10


Viimati muutis seda White Wolf (15/10/2011, 18:15). Kokku muudetud 1 kord
Tagasi üles Go down
White Wolf
Inetu päkapikk
White Wolf


Female Postituste arv : 390
Age : 26

2011 - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: 2011   2011 - Page 2 Icon_minitime27/9/2011, 21:37

28.raamat
2011 - Page 2 Vesi-elevantidele_100px
Pealkiri: ,,Vesi elevantidele"
Autor: Sara Gruen
Lehekülgede arv: 343
Sisu: Kui äsja orvuks ja saatuse hoolde jäänud Jacob Jankowski suvalisele mööduvale rongile hüppab, satub ta friikide, petiste ja veidrike maailma. See on «Vendade Benzinide kõige imetlusväärseim etendus maailmas« – teisejärgulise rändtsirkusega, mis Suure Depressiooni tingimustes püüab end vee peal hoida, liikudes lõputult linnast linna ja andes igal õhtul etendusi.
Jacob, veterinaariatudeng, kel peaaegu käes akadeemiline kraad, pannakse hoolt kandma tsirkuse loomade eest. Seal kohtab ta Marlenat, hobustega esinevat ilusat noort staari, kes on abielus karismaatilise, ent probleemse loomataltsutaja Augustiga. Ta kohtub ka Rosie'ga, elevandiga, keda tundub olevat võimatu õpetada, kuni Jacob leiab viisi, kuidas talle läheneda. «Vesi elevantidele» on suurepärase aja- ja kohatunnetusega raamat. See jutustab loo kahe inimese vahel tärkavast armastusest, mis saab jagu uskumatutest raskustest maailmas, kus isegi armastus on vaid vähestele lubatud luksus.
Arvamus: Vägaväga hea raamat. Kirjanik on suutnud sellise õige tunde tekitada. Isegi, kui oled enne filmi näinud(nagu näitkes mina) on raamat ikka sama põnev. Ja sellisest elevandist nagu Rosie ka ära ei ütleks :)
Hinne: 10/10
Tagasi üles Go down
White Wolf
Inetu päkapikk
White Wolf


Female Postituste arv : 390
Age : 26

2011 - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: 2011   2011 - Page 2 Icon_minitime30/9/2011, 23:05

29.raamat
2011 - Page 2 Naljamangud
Pealkiri: ,,Näljamängud"
Autor: Suzanne Collins
Lehekülgede arv: 304
Sisu: Kunagise Põhja-Ameerika varemetel asub särav Kapitoolium, mille elanike oodatuimaks meelelahutuseks on iga-aastased Näljamängud: võitlus elu ja surma peale ülisuurel areenil televisiooni otse eetris. Mängude võitmine tähendab kuulsust ja rikkust, kaotus aga kindlat surma. 16-aastasest Katniss Everdeenist saab mängudel osaleja ilma, et ta seda tegelikult tahaks. Kui ta soovib võita, peab ta hakkama valima ellujäämise ja inimlikkuse, elu ja armastuse vahel.
Arvamus: Parimparimparim!!! Sattusid täielikku sõltuvusse sellest. Ootan kannatamatult, et saaks juba uut osa lugeda.
Hinne: 10000/10
Tagasi üles Go down
White Wolf
Inetu päkapikk
White Wolf


Female Postituste arv : 390
Age : 26

2011 - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: 2011   2011 - Page 2 Icon_minitime15/10/2011, 18:13

30.raamat
2011 - Page 2 Uduking
Pealkiri: ,,Udu"
Autor: Stephen King
Lehekülgede arv: 118
Sisu: Stiilipuhas õudukas, mille alusel on aastal 2007 ka film tehtud. Niisiis laskub hommikul pärast tugevat tormi Long Lake´i järvele Maine´is, USAs ebaloomulikult tihe udu, mida pärastpoole taibatakse seostada ülisalajase sõjaväeobjektiga. Õige peatselt selgub, et udus luuravad pisut näljasevõitu elukad, keda ei tohiks küll olla mujal kui halbades unenägudes...
Arvamus: Ootasin midagi paremat ja õudsemat.
Hinne: 6,5/10


Kokku on 8178 lehekülge
Tagasi üles Go down
White Wolf
Inetu päkapikk
White Wolf


Female Postituste arv : 390
Age : 26

2011 - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: 2011   2011 - Page 2 Icon_minitime24/10/2011, 15:26

31.raamat
2011 - Page 2 Kuninga-silmad_90px
Pealkiri: ,,Kuninga silmad"
Autor: Catherine Banner
Lehekülgede arv: 424
Sisu: Viieaastane Cassius pääses, kui mõrvati tema vanemad, Malonia kuningapaar. Kui ta saab viieteistkümneseks, on ta endiselt peidus Inglismaal oma õpetaja Aldebarani hoole all, kelle ettekuulutuse kohaselt Cassius ükskord uuesti oma troonile saab. Samal ajal elab viieteistkümneaastane Leo Malonias, kus valitseb uus kuningas. Ühel päeval avastab Leo imelise raamatu, kuhu ilmub iga päev uus osa eepilisest loost – ettekuulutusest, kuninga ja kuninganna mõrvast ning nende sündmuste seosest tema enda perekonna looga. Catherine Banner (s 1989) on Cambridge’is elav noor briti fantaasiakirjanik, keda on juba jõutud võrrelda ka Potteri-sarja autori J. K. Rowlingiga. “Kuninga silmad” on Banneri esimene romaan, mille kirjutamist alustas ta juba neljateistaastase kooliõpilasena ning mis tõi talle kohe ka rahvusvahelise tuntuse ja tunnustuse.
Arvamus: See raamat oli kuidagi nii...masendav. Minu jaoks. Ning osade kohtade peal kuhjus seda draamat ja kurbust liiga palju, et tõepoolest ei jõudnud enam edasi lugeda.
Lõpust rääkides...mulle meeldivad õnnelikud lõpud. Ja see, et Ryan ja Anna koos Maloniasse ei läinud, ei olnud minu jaoks õnnelik lõpp. Pluss veel Leo kurb saatus.
Nii et jah- ei midagi hingematvalt toredat ning lemmikraamatuks see mul kindlasti ei saa.
Hinne: 7,5/10


Viimati muutis seda White Wolf (22/11/2011, 18:31). Kokku muudetud 1 kord
Tagasi üles Go down
White Wolf
Inetu päkapikk
White Wolf


Female Postituste arv : 390
Age : 26

2011 - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: 2011   2011 - Page 2 Icon_minitime17/11/2011, 17:27

32.raamat
2011 - Page 2 Gabri
Pealkiri: ,,Vürst Gabriel ehk Pirita kloostri viimsed päevad"
Autor: Eduard Bornhöhe
Lehekülgede arv: 166
Sisu: Räägib siis kõigile tuntud Gabrieli ja Agnese armastusloo Liivi sõja ajal.
Agnes on kaunis aadlipreili ja Gabriel alguses lihtsalt tavaline talupoeg. Naine on kihlatud argpüksist Hans von Risbiteriga. Kuid kui venelased Kuimetsa mõisa ründavad(mis on juhuslikult ka Agnese kodu), põgenevad noored metsa. Koos otsustavad nad hakata Tallinna poole liikuma, et Agnese isa üles otsida. Saatuse tahtel aga noored armuvad ning nende plaanid saavad natuke ümberpööratud teatud segadustesse sattumisega.
Arvamus: Üllatavalt normaalne. Kohustusliku kirjaduse kohta.
Hinne: 7,8/10


Viimati muutis seda White Wolf (18/11/2011, 17:40). Kokku muudetud 1 kord
Tagasi üles Go down
*Nastik.
Kärameister
*Nastik.


Female Postituste arv : 1048
Age : 27

2011 - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: 2011   2011 - Page 2 Icon_minitime17/11/2011, 17:32

Pirita kliistri viimsed päevad xd
Oeh, aitäh krampide eest ! Very Happy
Tagasi üles Go down
http://www.nnastik.blogspot.com
White Wolf
Inetu päkapikk
White Wolf


Female Postituste arv : 390
Age : 26

2011 - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: 2011   2011 - Page 2 Icon_minitime18/11/2011, 17:40

Haha Very Happy

Palun palun! Very Happy
Tagasi üles Go down
White Wolf
Inetu päkapikk
White Wolf


Female Postituste arv : 390
Age : 26

2011 - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: 2011   2011 - Page 2 Icon_minitime22/11/2011, 20:47

33.raamat
2011 - Page 2 198
Pealkiri: ,,Jane Eyre"
Autor: Charlotte Bronté
Lehekülgede arv: 535
Sisu: Raamat räägib vaeselapse Jane Eyre'i eluteest: tema süngest lapsepõlvest jõuka tädi majas, kurnavaist õppeaastaist vaestekoolis, teenistusest koduõpetajana rikkas perekonnas ning tema raskelt saavutatud õnnest.
Arvamus: Seda raamatut lugedes sain ma lõpuks aru, miks kõik seda taevani kiidavad. Sest see on ka kiiduväärt. Sündmustik on põnev, seikluslik. Samas on teoses nii magusat ja sügavat armastust, et sa lihtsalt pead koguaeg edasi lugema. Kuid pean ka mainima, et Jane ajas mind kohati enda uhkusega ja vaadetega närvi. Aga see selleks.
Samuti oli see esimene armastusromaan/jutt, kus pisarad lihtsalt silmadesse kerkisid. Ja uskuge mind- raamat, mis minu nutma paneb ON hea raamat.
Aaa..ja kõige lõpuks mainin veel ära, et mul pole aimugi, kui palju lehekülgi on sellel versioonil, mill pildi ma siia ülesse toppimisin. Ma lihtsalt ei leidnud enda raamatust pildikest.
Hinne: 10/10
Tagasi üles Go down
White Wolf
Inetu päkapikk
White Wolf


Female Postituste arv : 390
Age : 26

2011 - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: 2011   2011 - Page 2 Icon_minitime7/12/2011, 20:23

34.raamat
2011 - Page 2 Troonidemang
Pealkiri: ,,Troonide mäng." Esimese osa esimene raamat.
Autor: George R.R.Martin
Lehekülgede arv: 424
Sisu: Fantaasiasarja esimese osa esimene raamat jutustab loo reetmisest, ahnusest ja Seitseme Kuningriigi ühtsust ohustavast sõjast. George R. R. Martin on loonud tõeliselt eepilise teose, kus tegutsevad meeldejäävad tegelased, põrkuvad nende huvid ja möllavad kired. Tegevus toimub muinasjutulises maailmas, mis on juba üle 8000 aasta lahingutes ja katastroofides kannatanud. Raamat räägib meile meestest ja naistest, kes on segatud surmatoovatesse konfliktidesse ning kohutavast pärandist, mille nad oma lastele jätavad. Troonide mängus on vaid kaks võimalust: sa kas võidad või sured. Ja kibedas külmas, Müüri taga asuvatel elututel maadel kogub jõudu kohutav talv, kus teised- need, kes pole veel surnud ja need, kes pole veel sündinud- on valmis inimeste valdustesse tungima.
Arvamus: See on üks väga hea raamat. Ainuke jama oli minu puhul see, et põnev polnud ning asi polnud mitte loo sisus vaid selles, et ma vaatasin enne raamatu lugemist ,,Troonide mängu" sarja esimese hooaja ära. :/ Ja seepärast teadsin juba asjad kõik ette.
Hinne: 8/10
Tagasi üles Go down
White Wolf
Inetu päkapikk
White Wolf


Female Postituste arv : 390
Age : 26

2011 - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: 2011   2011 - Page 2 Icon_minitime31/12/2011, 14:03

See aasta lugesin 34 raamatut.
Lehekülgi tuli kokku 9727
Tagasi üles Go down
Sponsored content





2011 - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: 2011   2011 - Page 2 Icon_minitime

Tagasi üles Go down
 
2011
Tagasi üles 
Lehekülg 2, lehekülgi kokku 2Mine lehele : Previous  1, 2
 Similar topics
-
» 2011
» 2011
» 2011
» 2011 .
» 2011

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
MEIE JUTUD :: Võistlused :: Enim loetud raamatuid aastas :: 2013 :: White Wolf-
Hüppa: