MEIE JUTUD

Järjejuttudele pühendatud foorum
 
PortalPealehtOtsiLatest imagesRegistreeriLogi sisse

 

 Elu mõte.. { Lõpetatud. }

Go down 
+8
ThatsMe
nasicc
Disaster
padjanägu, [h]
SixxBitch
spring
Astrid.
Kärolyn
12 posters
Mine lehele : Previous  1, 2, 3
AutorTeade
nasicc
Pehme admin
nasicc


Female Postituste arv : 5899
Age : 30
Asukoht : Tartu

Elu mõte..  { Lõpetatud. } - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Elu mõte.. { Lõpetatud. }   Elu mõte..  { Lõpetatud. } - Page 3 Icon_minitime18/10/2008, 11:26

Hhhea! (Y) Very Happy Very Happy Very Happy
Kle, kas mina tean sellest kogemusest?? Very Happy
Tagasi üles Go down
ThatsMe
Tsiklimees
ThatsMe


Female Postituste arv : 444
Age : 28
Asukoht : Wonderland.

Elu mõte..  { Lõpetatud. } - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Elu mõte.. { Lõpetatud. }   Elu mõte..  { Lõpetatud. } - Page 3 Icon_minitime18/10/2008, 14:31

hhea osa (Y)
Jeez,ma arvasin,et midagi hullemat juhtub Very Happy
UUT!
Tagasi üles Go down
http://www.rate.ee/users/kryssu10
Unknown Artist
Muinasjulle
Unknown Artist


Male Postituste arv : 428
Age : 32
Asukoht : Maast madalast mõttega mängudes

Elu mõte..  { Lõpetatud. } - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Elu mõte.. { Lõpetatud. }   Elu mõte..  { Lõpetatud. } - Page 3 Icon_minitime18/10/2008, 19:07

Kärolini teades juhtub kohe varsti! Very Happy
Tagasi üles Go down
Princess
Naerupall
Princess


Female Postituste arv : 14
Age : 31
Asukoht : Sinu unistustes

Elu mõte..  { Lõpetatud. } - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Elu mõte.. { Lõpetatud. }   Elu mõte..  { Lõpetatud. } - Page 3 Icon_minitime23/10/2008, 16:04

Väga hea jutt.
Natuke seebikas võibolla.. Umbes kuri võõrasema ja nii. Aga see ei häiri. Ootan uut.
Tagasi üles Go down
Kärolyn
Magus maius
Kärolyn


Female Postituste arv : 2124
Age : 31
Asukoht : Tartu

Elu mõte..  { Lõpetatud. } - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Elu mõte.. { Lõpetatud. }   Elu mõte..  { Lõpetatud. } - Page 3 Icon_minitime10/11/2008, 18:29

Siia ka siis uus osa, üle pika aja. Suuht.. sisutühi. Aga nomh, varsti läheb põnevamaks ja siis lõppeb jutt ära ka. Very Happy Enjoy!


Koolist tagasi koju jõudes, jätab Andie auto sissesõiduteele ja loivab majja. Neiu viskab koti nurka ja lükkab ketsid jalast. „Tere, sa juba kodus?“ kajab Shelby rõõmus hääl üle maja. Andie viipab talle tervituseks ja tõstab siis pilgu. Neiu kohkunud pilk jääb pidama diivanil lebaval Shirley'l. „Sa.. sa oled kodus?!“ pomiseb Andie üllatunult ja astub elutuppa. „Jaah, lasti suure vingumise peale tulema. Tingimusel, et ma voodis püsin.“ lausub naine naeratades ning lisab siis: „Ma juba ütlesin Shelby'le, et ta võib tagasi koju minna. Sa oled piisavalt suur tüdruk, et koduste toimetustega ise hakkama saada.“


Andie noogutab pahaselt ja lahkub elutoast. Ta hakkab juba trepist üles minema kui teda peatab Shirley kriiskav hääl: „Andrea, võta palun oma koolikott ka kaasa!“ Neiu jalutab esikusse, haarab koti ja suundub teisele korrusele. Andie ohkab sügavalt ja sulgub enda tuppa.


Mõne aja pärast, kui neiu on matemaatikasse süvenenud, kuuleb ta välisukse klõpsatust ja Shirley sõnu: „Tänan, et sa meid aitasid, aga me saame nüüd hakkama. Sul ju ka omal lapsed ja puha.“ „No olgu, aga vaata, et sa Andiet üle ei koorma.“ lausub Shelby ning siis jääb kõik vaikseks. Andie paneb õpiku kotti ja kuuleb siis, et Shirley hüüab teda. Ohates tõuseb neiu püsti ja läheb alla.


„You rang?“ lausub ta pahaselt ja jääb naist ootavalt põrnitsema. „Ära kasuta minuga sellist tooni! Kui sa koduste töödega valmis saad, siis võid nõud ära pesta ja õhtusöögi valmistamist alustada. Ma lähen teen ühe uinaku.“ käsib Shirley ja lahkub elutoast. „Yes, ma'am.“ pomiseb Andie ja jääb nõudekuhilat põrnitsema. Neiu vangutab pead ja pühib ühe pisara oma põselt. Siis haarab ta pesukäsna ja asub nõusid küürima.
Tagasi üles Go down
http://invisiblenothing.tumblr.com
ThatsMe
Tsiklimees
ThatsMe


Female Postituste arv : 444
Age : 28
Asukoht : Wonderland.

Elu mõte..  { Lõpetatud. } - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Elu mõte.. { Lõpetatud. }   Elu mõte..  { Lõpetatud. } - Page 3 Icon_minitime11/11/2008, 16:38

liiga hea. :)
Uut!
Tagasi üles Go down
http://www.rate.ee/users/kryssu10
Kärolyn
Magus maius
Kärolyn


Female Postituste arv : 2124
Age : 31
Asukoht : Tartu

Elu mõte..  { Lõpetatud. } - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Elu mõte.. { Lõpetatud. }   Elu mõte..  { Lõpetatud. } - Page 3 Icon_minitime23/11/2008, 12:35

Veidi järsk lõpp. Natuke segane ja ebareaalne ka. Aga ikkagi just selline nagu ma teha tahtsin. Et siis... viimane osa!! Enjoy!


Veidi aja pärast kuuleb neiu Amanda nuttu. Ta ootab hetke, lootes, et Shirley läheb ise beebi juurde. Selle asemel kuuleb ta hoopis naise ärritunud häält: „Kurat, tehke selle titega midagi!“ „Mine perse..“ pomiseb Andie vaikselt ja jookseb käsi kuivatades ülakorrusele. „Kuss-kuss. Kõik on korras..“ lausub tüdruk beebit sülle haarates ja teda oma kätel kiigutama asudes. Lõpuks jääb Amanda magama ning Andie läheb tagasi alla, et õhtusöögiga alustada.


Järgmisel hommikul tõuseb Andie varakult. Ta vaatab oma heledas toas ringi ja ohkab kurvalt. „Mis mõttega..“ pomiseb neiu ja haarab toolilt mustad teksad ning musta pluusi. Andie kõnnib vannituppa ning suundub du¹i alla. Sealt naasnud, põikab ta korraks Mandy toast läbi, kuid nähes beebit rahulikult magamas, kõnnib neiu trepist alla. Veidi aja pärast tõuseb ka Brad ning loivab uniselt kööki.


„Hommik..“ pomiseb poiss ning avab külmkapi ukse. „Brad kuule..“ alustab Andie ning vajub siis mõttesse. „No mida?“ muigab poiss ja istub köögipukile. „Mis mõttega ma elan? Kas selleks, et Shirley ori olla?“ ütleb Andie lõpuks välja küsimuse, mis teda pikemat aega vaevanud on. Brad tõsineb ning kõhkleb hetke, enne kui lausub: „Amanda pärast. Ta ei saaks ilma sinuta hakkama.“ Andrea kehitab õlgu ja paneb siis beebile piima sooja.


Mõne aja pärast kuuleb Andie samme trepil. Shirley kõnnib täies riietuses kööki, haarab laualt ühe õuna ja ütleb siis: „Valva Amandat, ma lähen välja.“ „Aga mul on kool ju!“ lausub Andie pahaseks saades ja järgneb naisele esikusse. „No mina ei tea, vaata ise, kuidas hakkama saad.“ lausub naine ning väljub majast. „Kurat küll..“ ütleb Andrea vaikselt ja jookseb trepist üles. „Kus emps läks?“ küsib Brad talle vastu tulles. „Perse..“ pomiseb Andrea pahaselt ja jookseb Amanda tuppa.


„Noh, Mandy. Paneme su riidesse.“ lausub ta beebit sülle haarates ning tõstab tolle siis mähkimislauale. Andre vahetab tal mähkmed ning paneb Amanda siis soojalt riidesse. Seejärel haarab neiu beebi sülle ja läheb enda tuppa. Andie tõmbab voodi alt välja kohvri ning hakkab sinna asju loopima. Vhaselt viskab ta sinna riideid, meigiasju ja kõike muu vajalikku. Kohvri täis kuhjanud, sulgeb Andie selle luku ning avab siis kirjutuslaua sahtli. Neiu võtab sealt enda dokumendid ja rahakoti. Need viskab ta koolikotti. Andrea haarab kapilt läpaka ning paneb ka selle kotti. Neiu tõuseb püsti ja vaatab enda ümber olevat korralagedust.


Ta haarab sahtlist veel mobiili, selle laadija ning läpaka akulaadija ja surub needki kotti. Siis haarab ta Amanda uuesti sülle ja läheb tagasi beebi tuppa. Ta otsib välja kõige suurema koti, mis ta leiab ning kuhjab selle Mandy riideid ja mänguasju täis. Kapist haarab ta kõik vajalikud kreemid ja rohud ning surub needki kotti. Andie vinnab koti õlale ning läheb beebiga alla. Brad'ist välja tegemata paneb ta beebi diivanile lamama ja asetab koti maha. Brad paneb üllatunult võileiva käest ja jääb huviga vaatama, mis neiu ette võtab.


Andie tormab uuesti ülakorrusele ning veab oma kohvri samuti alla. Seda märgates tõuseb Brad püsti ja jookseb Andie'le järele kui too jälle ülakorrusele kaob. „Oled sa hulluks läinud?“ pärib poiss neiu toauksele astudes ning segadust silmates. Andie heidab talle vaid ühe pilgu ning haarab seljakoti. Ta trügib poisist mööda ja läheb vannituppa. Sealt haarab neiu vajalikud hügieenitarbed ja rohud. Needki kotti pistnud, tõmbab ta luku kinni ja viib ka selle koti alla. „On vist kõik..“ pomiseb neiu vaikselt ja vaatab kella. „Sa jääd bussi peale hiljaks.“ lausub Andie rahulikult ja kõnnib elutuppa. „Kuhu sa minna kavatsed?“ küsib Brad ettevaatlikult.


„Vanaema juurde alustuseks. Siis vaatan edasi.“ lausub Andie ja võtab Amanda sülle. „Anna, ma aitan.“ lausub Brad ning haarab maast beebitarvete koti. Selle esikusse viinud kõnnib Brad trepist üles. Andie vaatab teda ning paneb jalanõud jalga ning mantli selga. Ta toob beebi vankri ja ka käru ning haarab kapilt autovõtmed. Brad tuleb trepist alla, ümbrik käes. „Võta see.“ lausub ta ümbrikut Andie poole sirutades. Neiu vaatab teda kõhklevalt, kuid võtab ümbriku vastu ja piilub sinna sisse. Ümbrikus on hunnik rahatähti. Andie tõstab oma kohkunud pilgu Brad'ile, kes lausub: „Shirley pole seda väärt.“ Neiu noogutab ja pistab ümbriku kohvri välitaskusse.


„Tead ikka, et Shirley hakkab sind otsima. Sa oled alaealine. Kõik hakkavad sind otsima. Ja Amanda .. sa röövid ta ju põhimõtteliselt.“ „Ma tean..“ pomiseb Nadie peaga noogutades ning avab ukse. Ta veab Brad'i abiga asjad autosse ning paneb Amanda turvatooli. „Ma hakkan teid igatsema.“ lausub Brad ning kallistab neid mõlemit. „Meie hakkame sind ka igatsema..“ pomiseb neiu kurvalt ning istub rooli. „Sõida ettevaatlikult.“ lausub Brad veel ning vaatab, kuidas neiu aiast välja tagurdab. Ta lehvitab veel viimast korda ning asub teele. „Nüüd oled sina mu elu mõte..“ lausub Andrea Mandy poole vaadates ning naeratab õrnalt.
Tagasi üles Go down
http://invisiblenothing.tumblr.com
ThatsMe
Tsiklimees
ThatsMe


Female Postituste arv : 444
Age : 28
Asukoht : Wonderland.

Elu mõte..  { Lõpetatud. } - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Elu mõte.. { Lõpetatud. }   Elu mõte..  { Lõpetatud. } - Page 3 Icon_minitime23/11/2008, 14:26

Nii armas lõpp. (A) Vägev oli (Y)
Tagasi üles Go down
http://www.rate.ee/users/kryssu10
Funnyface
Suur ja laisk lohe
Funnyface


Female Postituste arv : 108
Age : 31
Asukoht : Kuskil kaugel

Elu mõte..  { Lõpetatud. } - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Elu mõte.. { Lõpetatud. }   Elu mõte..  { Lõpetatud. } - Page 3 Icon_minitime25/11/2008, 12:20

Njahh, kuna ma alles leidsin selle jutu siis lugesin alles nüüd kõik läbi ja kommenteerin kogu juttu.

Kriitika poolepealt siis see et nimed läksid pidevalt sassi kuna kasutasid palju hüüdnimesi ja viimases osas oli nime juures näpukaid.

Positiivne oli see et jutt oli hea Wink Ja meeldis, et tüdruk lõpus tegi sellise otsuse, et mitte enam olla kasuema tuhvlialune. Mulle meeldis see ka et se Brad ei olnud selline nagu ta alguses tundus, esimese osa puhul arvasin et ta ongi siuke õeal, aga tuli välja et tegelikult polnudki.

see kasuema ajas mind ka närvi, siuke vastik õel naine oli. Mul oli lausa hea meel et ta seal kuskilt trepist alla kukkus. Ma tegelikult nii õel tavaliselt pole.

Igatahes jutt oli väga põnev, kahju ainult et nii ruttu otsa sai.(Y) Neutral
Tagasi üles Go down
Kärolyn
Magus maius
Kärolyn


Female Postituste arv : 2124
Age : 31
Asukoht : Tartu

Elu mõte..  { Lõpetatud. } - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Elu mõte.. { Lõpetatud. }   Elu mõte..  { Lõpetatud. } - Page 3 Icon_minitime25/11/2008, 17:10

Sellepärast mulle ei meeldigi tema-vromis kirjutada. Pead koguaeg sünonüüme otsima ja siis on terve jutt täis sõnu: Neiu, tüdruk, tema..

Jah, ma oleks ise ka nii teinud. Ja Brad.. poisid on ikka poisid. Ja eks tal ole Shirley'lt päritud õelust ka omajagu. Razz

Shirley pidigi olema see kuri võõrasema Wink

Aga suured tänud. Very Happy Hea on lugeda selliseid kommentaare, kus ikka kriitikat ka on. Very Happy
Tagasi üles Go down
http://invisiblenothing.tumblr.com
Sponsored content





Elu mõte..  { Lõpetatud. } - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Elu mõte.. { Lõpetatud. }   Elu mõte..  { Lõpetatud. } - Page 3 Icon_minitime

Tagasi üles Go down
 
Elu mõte.. { Lõpetatud. }
Tagasi üles 
Lehekülg 3, lehekülgi kokku 3Mine lehele : Previous  1, 2, 3
 Similar topics
-

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
MEIE JUTUD :: Isikulised jutud :: Kärolyni looming-
Hüppa: