MEIE JUTUD

Järjejuttudele pühendatud foorum
 
PortalPealehtOtsiLatest imagesRegistreeriLogi sisse

 

 Kooolkooolkooool.

Go down 
+48
Sixx-
Karro
ayy2757
Tricia
kcissy
Marmelaad
White Wolf
Katu1995
Bluebelli
Pizza
black
Tärru.
Keku
Helen
Espada
Superstar
Maiu Laaneoja
Lord Esai
GossipGirl
sii1
Miley Cyrus
Disaster
räwr
Keiti
Audrey
Pharaoh
KedaHuvitab
Cho
Unknown Artist
Tuki
NJJ
chelsea
Astrid.
spring
Diana.
ThatsMe
Elven
Emma
Liina
Prince Kirameki
Kärolyn
Lammas
SixxBitch
Krissu
nasicc
swessu
padjanägu, [h]
Pingu
52 posters
Mine lehele : Previous  1 ... 20 ... 37, 38, 39, 40  Next
AutorTeade
padjanägu, [h]
Tolstoi meets Gaiman
padjanägu, [h]


Female Postituste arv : 1847
Age : 28

Kooolkooolkooool. - Page 38 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kooolkooolkooool.   Kooolkooolkooool. - Page 38 Icon_minitime1/6/2010, 21:24

Ma ei tea, mis ma isegi üheksandas teen, rääkimata kaheteistkümnendast. Very Happy
Tagasi üles Go down
Audrey
Queen B ehk ADMIN
Audrey


Female Postituste arv : 9504
Age : 31
Asukoht : Pärnu

Kooolkooolkooool. - Page 38 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kooolkooolkooool.   Kooolkooolkooool. - Page 38 Icon_minitime1/6/2010, 21:25

Aga jah, homme tegelen terve päev mataga. So wonderful.

VAU, vihm on järgi jäänud!!! That's great! Very Happy
Tagasi üles Go down
Pizza
Because pizza is love, pizza is life
Pizza


Male Postituste arv : 2863

Kooolkooolkooool. - Page 38 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kooolkooolkooool.   Kooolkooolkooool. - Page 38 Icon_minitime1/6/2010, 21:55

Ma tahan homme matat! Eesti keelt ei ole mul praegu vaja! See on üks viimastest asjadest, milles mul praegu õppida tarvis.
Inglise keel vajab ka rohkem tähelepanu.
Tagasi üles Go down
Karro
Our little cutie pie (L)
Karro


Female Postituste arv : 1743
Age : 29
Asukoht : Tähtedel

Kooolkooolkooool. - Page 38 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kooolkooolkooool.   Kooolkooolkooool. - Page 38 Icon_minitime2/6/2010, 12:19

Tutipidu veits vesiseks läks meil Kooolkooolkooool. - Page 38 Icon_biggrin
Klassi juss hakkas vesistama Kooolkooolkooool. - Page 38 Icon_sad ja meie klassi poisid hakkasid kooli peal pritsima Kooolkooolkooool. - Page 38 Icon_biggrin
Suht jamh...
Tagasi üles Go down
padjanägu, [h]
Tolstoi meets Gaiman
padjanägu, [h]


Female Postituste arv : 1847
Age : 28

Kooolkooolkooool. - Page 38 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kooolkooolkooool.   Kooolkooolkooool. - Page 38 Icon_minitime2/6/2010, 15:26

Ütle üks klass, kes EI hakka kooli peal veega mässama, kuigi see igalpool keelatud on.. Very Happy

aga jah.. mul kool läbiii! :) Homme veel korvpallishow ja ülehomme aktus aga.. LÄBIII!
Tagasi üles Go down
Tuki
Helmut
Tuki


Female Postituste arv : 917
Age : 30
Asukoht : Tartu

Kooolkooolkooool. - Page 38 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kooolkooolkooool.   Kooolkooolkooool. - Page 38 Icon_minitime2/6/2010, 15:30

Me eriti ei möllanud veega. Wink

Füssa õps on ikka eriti tore, veerandid 3 3 4 4 ja pani ikka aasta 3. No mis kasu mul viimasel veerandil spikardamisest oli ei tea:D
Tagasi üles Go down
padjanägu, [h]
Tolstoi meets Gaiman
padjanägu, [h]


Female Postituste arv : 1847
Age : 28

Kooolkooolkooool. - Page 38 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kooolkooolkooool.   Kooolkooolkooool. - Page 38 Icon_minitime2/6/2010, 15:33

Mul käsitöö veerandid 5, 5, 4, 2. Keskmise vms järgi on aasta kindel neli (kuusteist jagatud neljaga), aga alati on õpsidel see "viimane veerand on kõige tähtsam" värk. Blahblahblah.
Tagasi üles Go down
Tuki
Helmut
Tuki


Female Postituste arv : 917
Age : 30
Asukoht : Tartu

Kooolkooolkooool. - Page 38 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kooolkooolkooool.   Kooolkooolkooool. - Page 38 Icon_minitime2/6/2010, 15:59

Hämmastav areng käsitöös... o.o
Pm peaks küll 4 välja tulema. Aga jah. Kui ma selle viimase veerandi tähtsuse füssa õpsile välja tõin, siis ta ütles, et me ju ei kordanud midagi. Veerand nagu ikka. Oeh.
Tagasi üles Go down
Pizza
Because pizza is love, pizza is life
Pizza


Male Postituste arv : 2863

Kooolkooolkooool. - Page 38 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kooolkooolkooool.   Kooolkooolkooool. - Page 38 Icon_minitime2/6/2010, 16:01

Ma avastasin, et minu käsitöö hinne on 4. Aasta ja veerandi.
Aga üldiselt on minu keskmine hinne 4,2. Peaks rohkem pingutama järgmisel aastal.
Tagasi üles Go down
Keku
Veriveri loveable
Keku


Female Postituste arv : 853
Age : 29
Asukoht : Üksik saar keset Atlandi Ookeani.

Kooolkooolkooool. - Page 38 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kooolkooolkooool.   Kooolkooolkooool. - Page 38 Icon_minitime2/6/2010, 16:17

Mul 4. veerandis kaks nelja (füsa ja bio) ning aastas neli nelja (füsa, bio, esta, venku), ülejäänud viied. Mina olen täiesti rahul. : D
Tagasi üles Go down
Pizza
Because pizza is love, pizza is life
Pizza


Male Postituste arv : 2863

Kooolkooolkooool. - Page 38 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kooolkooolkooool.   Kooolkooolkooool. - Page 38 Icon_minitime2/6/2010, 16:23

Mul on füüsika alati neli olnud, bioloogia nelja ja viie vahel.
Tagasi üles Go down
Keku
Veriveri loveable
Keku


Female Postituste arv : 853
Age : 29
Asukoht : Üksik saar keset Atlandi Ookeani.

Kooolkooolkooool. - Page 38 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kooolkooolkooool.   Kooolkooolkooool. - Page 38 Icon_minitime2/6/2010, 16:30

Füüsika on lihtsalt minu jaoks raske ning bioloogia õpetaja on selline, kes lihtsalt ei oska õpetada. Pluss see aine ei paku nii palju huvi ka, et ise õpiku kallale vabatahtlikult uurima läheksin.
Tagasi üles Go down
padjanägu, [h]
Tolstoi meets Gaiman
padjanägu, [h]


Female Postituste arv : 1847
Age : 28

Kooolkooolkooool. - Page 38 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kooolkooolkooool.   Kooolkooolkooool. - Page 38 Icon_minitime3/6/2010, 14:55

keemia on lihtsalt minu jaoks raske ja füsa õps on selline, et temast ei saa mitte miiiiidagi aru. for real
Tagasi üles Go down
Tricia
Sinu vanema venna kuri pruut
Tricia


Female Postituste arv : 398
Age : 27
Asukoht : tallinnas ikka

Kooolkooolkooool. - Page 38 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kooolkooolkooool.   Kooolkooolkooool. - Page 38 Icon_minitime3/6/2010, 18:23

ma olen ikka tubli tüdruk ja mul on kolm nelja nii aastas kui veerandis. ja ma vedasin kihla, et ajaloo õpsil on minu hinnet välja pannes paha tuju, sest ma olen nimekirja lõpus täiesti ja siis ma saan kokku nelja. looduse (füsa & keemia - 7. klass) õpsil ja vene õpsil oli küll hea tuju, mõlemad sain viied, kuigi venkus olid viimased kaks veerandit neljad. aga ma võtsin viimase veerandi nii rahulikult kui vähegi olla sai ja isegi matemaatikat ei õppinud... igatahes, ma olen oma aastaga rahul. Very Happy
Tagasi üles Go down
Sixx-
Maffiooso
Sixx-


Female Postituste arv : 544
Age : 29

Kooolkooolkooool. - Page 38 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kooolkooolkooool.   Kooolkooolkooool. - Page 38 Icon_minitime3/6/2010, 19:57

Oh jumal, eksami sooritasin 5+ peale, matemaatika hinded olid 4, 4-,3 ja 4, aastahinne on neli. Isegi geograafia venitasin nelja peale välja.
Lõpuks ometi ka mõni edukam aasta.
*tänab jumalat ja õpetajasid*
Tagasi üles Go down
padjanägu, [h]
Tolstoi meets Gaiman
padjanägu, [h]


Female Postituste arv : 1847
Age : 28

Kooolkooolkooool. - Page 38 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kooolkooolkooool.   Kooolkooolkooool. - Page 38 Icon_minitime3/6/2010, 22:05

A ma saan jörgmine aasta kiituskirja, tahate näha?
Tagasi üles Go down
Lammas
Fanaatik
Lammas


Female Postituste arv : 1119
Age : 30
Asukoht : Lalalalambamaa

Kooolkooolkooool. - Page 38 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kooolkooolkooool.   Kooolkooolkooool. - Page 38 Icon_minitime4/6/2010, 18:39

Oeh:D Thank god, et see nüüd läbi on mõneks ajaks:D Me saame veel paralleele mõnitada kuna nemad peavad praktikat tegema koolis, aga meil oli juba kolmapäeval kaitsmine ära:D
Igatahes täiesti edukas aasta:D Arvutasin täna kursuste keskmise ja see oli 4.61. Nagu wow:D üks edukamaid aastaid vist kuigi ka niii jube:D
Nüüd ei pea õnneks kolm kuud kooli tagasi minema. Kuigi se eläheb ilmselt ülikiiresti:D
Tagasi üles Go down
Pingu
Kuri admin
Pingu


Female Postituste arv : 1928
Age : 29
Asukoht : London

Kooolkooolkooool. - Page 38 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kooolkooolkooool.   Kooolkooolkooool. - Page 38 Icon_minitime4/6/2010, 19:00

Ines.. Meie koolis on nii, et üheksandikud peavad saama kõik aastahinded viied jaa kõik eksamid viied - alles siis saab kiituskirja. Kui üks eksamineli tuleb on perses :d ma teiste koolide kohta ei tea, aga meil on nii. Ja ma ei saa järgmine aasta niikuinii - loodusõpetus neli.
Tagasi üles Go down
https://snlhmn.forum.co.ee
Griffu.
Admin
Griffu.


Female Postituste arv : 561

Kooolkooolkooool. - Page 38 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kooolkooolkooool.   Kooolkooolkooool. - Page 38 Icon_minitime4/6/2010, 19:39

See on igal pool nii, Pingu. :)
Tagasi üles Go down
Kärolyn
Magus maius
Kärolyn


Female Postituste arv : 2124
Age : 31
Asukoht : Tartu

Kooolkooolkooool. - Page 38 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kooolkooolkooool.   Kooolkooolkooool. - Page 38 Icon_minitime4/6/2010, 20:03

OEEEEEEEEEEEEEH. Küll on hea, et see läbi on. Ja ma lõpetasin neljade ja viitega ja ma olen väga uhke enda üle. Kuigi ma ei õppinud üldse. Very Happy Loomuliku intelligentsi üle olen uhke siis. Very Happy
Tagasi üles Go down
http://invisiblenothing.tumblr.com
Tricia
Sinu vanema venna kuri pruut
Tricia


Female Postituste arv : 398
Age : 27
Asukoht : tallinnas ikka

Kooolkooolkooool. - Page 38 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kooolkooolkooool.   Kooolkooolkooool. - Page 38 Icon_minitime6/6/2010, 19:21

padjanägu, [h] kirjutas:
A ma saan jörgmine aasta kiituskirja, tahate näha?

Kuidas sul loodusõpetusega oli? Very Happy
Tagasi üles Go down
padjanägu, [h]
Tolstoi meets Gaiman
padjanägu, [h]


Female Postituste arv : 1847
Age : 28

Kooolkooolkooool. - Page 38 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kooolkooolkooool.   Kooolkooolkooool. - Page 38 Icon_minitime6/6/2010, 21:34

Nelja ja kolme vahepeal. Very Happy

Pingu,
Meil peab veel käitumine ja hoolsus kaa E olema. Kõik asjad võivad viied olla, aga kui hoolsus H on, siis kiituskirja ei saa. Voh.
Tagasi üles Go down
Keiti
Libelobasulg kõrva taga
Keiti


Female Postituste arv : 3579
Age : 30
Asukoht : Teispoolsuse 666.

Kooolkooolkooool. - Page 38 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kooolkooolkooool.   Kooolkooolkooool. - Page 38 Icon_minitime6/6/2010, 21:42

Meil ei loe muusika, kehaline ja kunst (kui need on neljad, saab kiituskirja) Very Happy
Tagasi üles Go down
padjanägu, [h]
Tolstoi meets Gaiman
padjanägu, [h]


Female Postituste arv : 1847
Age : 28

Kooolkooolkooool. - Page 38 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kooolkooolkooool.   Kooolkooolkooool. - Page 38 Icon_minitime6/6/2010, 21:48

Meil loevad.. kuigi suurt vahet vist pole, kuna nendel viielistel on nagunii kunst ja need viied.. Razz
Tagasi üles Go down
Karolin
Põ(h)jatark
Karolin


Female Postituste arv : 974
Age : 27
Asukoht : Mõtetes

Kooolkooolkooool. - Page 38 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kooolkooolkooool.   Kooolkooolkooool. - Page 38 Icon_minitime6/6/2010, 21:49

Veab, meil loeb kõik.
Tagasi üles Go down
Sponsored content





Kooolkooolkooool. - Page 38 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kooolkooolkooool.   Kooolkooolkooool. - Page 38 Icon_minitime

Tagasi üles Go down
 
Kooolkooolkooool.
Tagasi üles 
Lehekülg 38, lehekülgi kokku 40Mine lehele : Previous  1 ... 20 ... 37, 38, 39, 40  Next

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
MEIE JUTUD :: Vaba teema arhiiv-
Hüppa: