MEIE JUTUD

Järjejuttudele pühendatud foorum
 
PortalPealehtOtsiLatest imagesRegistreeriLogi sisse

 

 FF: Fööniksi laul | 5. osa lk. 5. | [kustutatud]

Go down 
+8
EITC.
bbrit .
Pizza
LittleMissy
Everleigh
Karolin
Tennu
Murtagh
12 posters
Mine lehele : Previous  1, 2, 3, 4  Next
AutorTeade
Külaline
Külaline




FF: Fööniksi laul | 5. osa lk. 5. | [kustutatud] - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: FF: Fööniksi laul | 5. osa lk. 5. | [kustutatud]   FF: Fööniksi laul | 5. osa lk. 5. | [kustutatud] - Page 2 Icon_minitime9/3/2010, 20:36

*sigh* 'kay, sellele ma pean vastama.

Ma oleksin pigem näinud nende peace'i selle tulemusel, et nad olid üksteise peale Suures Saalis kriiskama hakanud ja neednud üksteist Haiglatiiba ning nende rahuleping oleks tulnud sellepärast, et nende Majavanemad sundisid neid. Vot. I'd like to see some fire in a relationship.

Ja külmkapp? Kedagi eriti ei koti, mis Dumbles arvab. Koolis polnud viimase 1000 aasta jooksul mugutehnikat, ei tule ka nüüd. Ja tuletame Rita Skeeterit meelde. Lutikas, luuramine... Ah, hakkab juba meenuma see teema, jah? Voooot.

Ja sorri, et ma siin mögisen ja võin natukene bitchina tunduda. Very Happy Aga sest minuarust on AU küll tore, aga ei tohi ka maailma põhilisi reegleid hakata painutama. (:
Tagasi üles Go down
Murtagh
Kärbes ämblikuvõrgus
Murtagh


Female Postituste arv : 2326
Asukoht : Maybe in Gil'ead today..

FF: Fööniksi laul | 5. osa lk. 5. | [kustutatud] - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: FF: Fööniksi laul | 5. osa lk. 5. | [kustutatud]   FF: Fööniksi laul | 5. osa lk. 5. | [kustutatud] - Page 2 Icon_minitime9/3/2010, 20:41

Erewin, tuletame meelde, et Skeeter ei tohtinud mingi aasta aega midagi halba kirjutada Wink
Mugu tehnika on vb veidike üle pingutatud, aga samas võib see olla ka mingi võlurite tehtud külmutav kapp. Kes teab? Ma ei viitsi uusi nimesid välja mõelda jne. Ning ometigi peavad majahaldjad ka kusagil enda asju hoidma. Seega, neil on ka midagi sarnast, nad ei saa võluda toitu välja täiesti puhtsast õhust.
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




FF: Fööniksi laul | 5. osa lk. 5. | [kustutatud] - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: FF: Fööniksi laul | 5. osa lk. 5. | [kustutatud]   FF: Fööniksi laul | 5. osa lk. 5. | [kustutatud] - Page 2 Icon_minitime9/3/2010, 21:18

Murtagh kirjutas:
Erewin, tuletame meelde, et Skeeter ei tohtinud mingi aasta aega midagi halba kirjutada Wink

Kust kurat see veel tuli? Harry pakkus, et Skeeter võis luuramiseks lutikat kasutada ja Hermione ütles et ei, see on võimatu, sest Sigatüükas muguasjad ei tööta. Vot.

Võlurite külmkapid? Think, dude. Dunno, jahutus loitsud? Mina olen Rooma paavst, kui võluritel olid külmkapid.
Tagasi üles Go down
bbrit .
Maffiooso
bbrit .


Female Postituste arv : 526
Age : 28
Asukoht : Väänas :)

FF: Fööniksi laul | 5. osa lk. 5. | [kustutatud] - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: FF: Fööniksi laul | 5. osa lk. 5. | [kustutatud]   FF: Fööniksi laul | 5. osa lk. 5. | [kustutatud] - Page 2 Icon_minitime9/3/2010, 21:27

oh, nii armas värk
kuigi jah, see et hermione joob .. ei tundu vägareaalne aga no savi Very Happy
armas oli ikka Very Happy
Tagasi üles Go down
http://www.rate.ee/users/mkm-
Murtagh
Kärbes ämblikuvõrgus
Murtagh


Female Postituste arv : 2326
Asukoht : Maybe in Gil'ead today..

FF: Fööniksi laul | 5. osa lk. 5. | [kustutatud] - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: FF: Fööniksi laul | 5. osa lk. 5. | [kustutatud]   FF: Fööniksi laul | 5. osa lk. 5. | [kustutatud] - Page 2 Icon_minitime9/3/2010, 21:31

Erewin, Hermione juhuslikult püüdis Rita neljandas raamatus kinni ning käskis tal vanduda, et ei kirjuta midagi halba. Nii et... loe neljanda osa lõpp läbi. Wink Ma ei hakka nende mugu asjade pärast vaidlema. Very Happy

bbrit ., aitäh.

Kõigile teadmiseks, üritan seda reaalsemaks teha. Wink
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




FF: Fööniksi laul | 5. osa lk. 5. | [kustutatud] - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: FF: Fööniksi laul | 5. osa lk. 5. | [kustutatud]   FF: Fööniksi laul | 5. osa lk. 5. | [kustutatud] - Page 2 Icon_minitime9/3/2010, 21:36

Faino, Murty, sest sa tead, et sa said pähe. Ja ma olen kõik HP'd vägagi põhjalikult läbi lugenud, thankyouverymuch. Ma tõin LUTIKA näite, mind ei koti see lõpp, mida ma ka, bytheway, tean. -,-
Tagasi üles Go down
Murtagh
Kärbes ämblikuvõrgus
Murtagh


Female Postituste arv : 2326
Asukoht : Maybe in Gil'ead today..

FF: Fööniksi laul | 5. osa lk. 5. | [kustutatud] - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: FF: Fööniksi laul | 5. osa lk. 5. | [kustutatud]   FF: Fööniksi laul | 5. osa lk. 5. | [kustutatud] - Page 2 Icon_minitime10/3/2010, 10:35

Erewin, jah, mugude asjad tõenäoliselt ei tööta, aga sa rääkisid Skeeterist ka. Wink
Aga anyway ei hakka ma seda nüüd muutma, et võtan need kohad välja. Seega... Very Happy
Tagasi üles Go down
Everleigh
Magus maius
Everleigh


Female Postituste arv : 2033
Age : 35
Asukoht : Tallinn

FF: Fööniksi laul | 5. osa lk. 5. | [kustutatud] - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: FF: Fööniksi laul | 5. osa lk. 5. | [kustutatud]   FF: Fööniksi laul | 5. osa lk. 5. | [kustutatud] - Page 2 Icon_minitime10/3/2010, 19:34

Õõhh!!
Krt! Very Happy

Miks Draco ära läks? -.-

Ei, tore jutt on, me like it ^^

UUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUT! Kohe! Very Happy
Tagasi üles Go down
Murtagh
Kärbes ämblikuvõrgus
Murtagh


Female Postituste arv : 2326
Asukoht : Maybe in Gil'ead today..

FF: Fööniksi laul | 5. osa lk. 5. | [kustutatud] - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: FF: Fööniksi laul | 5. osa lk. 5. | [kustutatud]   FF: Fööniksi laul | 5. osa lk. 5. | [kustutatud] - Page 2 Icon_minitime10/3/2010, 20:58

K.C., kui sa oleksid vaid selle osa algset lõppu näinud... *muigab*
Mulle meeldis algne lõpp rohkem, aga siis oleks kõik mu peale karjunud xD Seega, aega on :)

Kohe ei saa, ma pean veel kirjutama Very Happy Nädalavahetusel või järgmine nädal ma usun saab.
Tagasi üles Go down
Everleigh
Magus maius
Everleigh


Female Postituste arv : 2033
Age : 35
Asukoht : Tallinn

FF: Fööniksi laul | 5. osa lk. 5. | [kustutatud] - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: FF: Fööniksi laul | 5. osa lk. 5. | [kustutatud]   FF: Fööniksi laul | 5. osa lk. 5. | [kustutatud] - Page 2 Icon_minitime10/3/2010, 23:24

Järgmine nädal? *ahastuses*
Nii kaua?
Ei lähe läbi, preilike!
Nädalavahetuseks tahan uut!
Tagasi üles Go down
Murtagh
Kärbes ämblikuvõrgus
Murtagh


Female Postituste arv : 2326
Asukoht : Maybe in Gil'ead today..

FF: Fööniksi laul | 5. osa lk. 5. | [kustutatud] - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: FF: Fööniksi laul | 5. osa lk. 5. | [kustutatud]   FF: Fööniksi laul | 5. osa lk. 5. | [kustutatud] - Page 2 Icon_minitime11/3/2010, 16:17

Ei lähe? Tahad näha, et läheb? *muigab*
Me siin vaikselt ähvardame üksteist. Mina nõuan Soovi, sina minu juttu... *naerab*
Tagasi üles Go down
bbrit .
Maffiooso
bbrit .


Female Postituste arv : 526
Age : 28
Asukoht : Väänas :)

FF: Fööniksi laul | 5. osa lk. 5. | [kustutatud] - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: FF: Fööniksi laul | 5. osa lk. 5. | [kustutatud]   FF: Fööniksi laul | 5. osa lk. 5. | [kustutatud] - Page 2 Icon_minitime11/3/2010, 20:38

muidu , selle reaalseks muutmise kohapealt Very Happy
potter pole reaalne, nii et minuarust on see normaalne, kui siin jutus ei ole ka kõik sama, mis seal on :)
Tagasi üles Go down
http://www.rate.ee/users/mkm-
Murtagh
Kärbes ämblikuvõrgus
Murtagh


Female Postituste arv : 2326
Asukoht : Maybe in Gil'ead today..

FF: Fööniksi laul | 5. osa lk. 5. | [kustutatud] - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: FF: Fööniksi laul | 5. osa lk. 5. | [kustutatud]   FF: Fööniksi laul | 5. osa lk. 5. | [kustutatud] - Page 2 Icon_minitime12/3/2010, 16:34

bbrit ., okei. See on hea. :)
Tagasi üles Go down
EITC.
Tindisüda
EITC.


Female Postituste arv : 1073
Age : 30
Asukoht : Tallinn&Võru.

FF: Fööniksi laul | 5. osa lk. 5. | [kustutatud] - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: FF: Fööniksi laul | 5. osa lk. 5. | [kustutatud]   FF: Fööniksi laul | 5. osa lk. 5. | [kustutatud] - Page 2 Icon_minitime2/4/2010, 23:05

Ohooo. Tõotab tulla midagi head. No muidugi, kui Hermione ja Draco kokku pandud on! See on kõige ideaalsem paar mis üldse nende tegelastega teha oleks võinud.
Aga mõned ebakõlad seoses raamatuga olid ka, õnneks üldiselt pisiasjad. Näiteks minu meelest oli koolivanemaid neli ... aga ma ei saa ka kindel olla. Mis oli sinu poolt hea, et sul oli meeles, et õpilased, kes viiendas klassis prefektideks saavad, on kuuendas klassis prefektid edasi, mina oleks selle ära unustanud .. :)
Siis ... võiõlu ei mõju niipalju, et inimene purju jääks. Sellepärast see ongi alaealistele lubatud. Nii et ei ole võimalik, et Hermione selle joomise järel tuikuma hakkas, jõi ta seda palju tahes. Ja Sigatüükas ei ole külmkappe. :)
Aga muidu hea. Kui see joomise koht välja arvata. Sest ausalt öeldes oli see natuke imelik. Pealegi väga eba-Hermionelik. Aga Draco on sul hästi välja tulnud. :)
Ajaa, ja pole võimalik, et Rita Skeeter kirjutaks midagi, mida Hermione loeks. See ei ole võimalik.

EDIT. Ma märkasin, et kõiki neid asju oli juba välja toodud. Aga pole hullu, kordamine on tarkuse ema või midagi muud sellist.
Tagasi üles Go down
Murtagh
Kärbes ämblikuvõrgus
Murtagh


Female Postituste arv : 2326
Asukoht : Maybe in Gil'ead today..

FF: Fööniksi laul | 5. osa lk. 5. | [kustutatud] - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: FF: Fööniksi laul | 5. osa lk. 5. | [kustutatud]   FF: Fööniksi laul | 5. osa lk. 5. | [kustutatud] - Page 2 Icon_minitime3/4/2010, 21:26

Minu meelest on koolivanemaid kaks. Aga jumal seda teab. Siin jutus igatahes on.
Ee... kuuendas raamatus oli kirjutatud vist, et Hermione ja Ron veel mingil määral nagu tegelevad sellega, et on prefektid, aga seda polnud Rowling nii palju rõhutanud, kui viiendas.
Võiõlu ja külmkapid. Noh, mul oli lihtsalt vaja asju, mis täidaksid mõned tühjad kohad ning noh, need tulid. Sorri, kui tõesti kedagi häirib.
Selle Skeeteri koha pealt ei oska ma midagi öelda, võib-olla on ta normaalsem vahepeal. Who knows?

Aitäh.

Uue saab millalgil, kui mul on aega juurde kirjutada ning parandada. Sest lähiajal on mul kõik nii planeeritud jne. Aga ma ausalt üritan. Algus on valmis Wink
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




FF: Fööniksi laul | 5. osa lk. 5. | [kustutatud] - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: FF: Fööniksi laul | 5. osa lk. 5. | [kustutatud]   FF: Fööniksi laul | 5. osa lk. 5. | [kustutatud] - Page 2 Icon_minitime8/5/2010, 12:47

Hei! Kuu aega on möödas! Millal uut osa saab? Very Happy
Tagasi üles Go down
Murtagh
Kärbes ämblikuvõrgus
Murtagh


Female Postituste arv : 2326
Asukoht : Maybe in Gil'ead today..

FF: Fööniksi laul | 5. osa lk. 5. | [kustutatud] - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: FF: Fööniksi laul | 5. osa lk. 5. | [kustutatud]   FF: Fööniksi laul | 5. osa lk. 5. | [kustutatud] - Page 2 Icon_minitime8/5/2010, 17:42

Oi. Varsti saab. Mul on enamus osast kirjutatud, pean veel lõpu mõtlema Razz
Tagasi üles Go down
Murtagh
Kärbes ämblikuvõrgus
Murtagh


Female Postituste arv : 2326
Asukoht : Maybe in Gil'ead today..

FF: Fööniksi laul | 5. osa lk. 5. | [kustutatud] - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: FF: Fööniksi laul | 5. osa lk. 5. | [kustutatud]   FF: Fööniksi laul | 5. osa lk. 5. | [kustutatud] - Page 2 Icon_minitime15/5/2010, 13:28

Ja lugu sai otsa.


Viimati muutis seda Murtagh (1/8/2019, 22:36). Kokku muudetud 1 kord
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




FF: Fööniksi laul | 5. osa lk. 5. | [kustutatud] - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: FF: Fööniksi laul | 5. osa lk. 5. | [kustutatud]   FF: Fööniksi laul | 5. osa lk. 5. | [kustutatud] - Page 2 Icon_minitime15/5/2010, 18:40

Dammit. Ma ei oska midagi öelda. Midagi erilist ei juhtunud selles chappies. Hermionel oli kahtlaselt rõõmus tuju pohmaka kohta. Very Happy

Still. Selline minichappie pärast nii pikka vaheaega ei ole mingil juhul õigustatav. Näpud kohe tööle! Very Happy
Tagasi üles Go down
Murtagh
Kärbes ämblikuvõrgus
Murtagh


Female Postituste arv : 2326
Asukoht : Maybe in Gil'ead today..

FF: Fööniksi laul | 5. osa lk. 5. | [kustutatud] - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: FF: Fööniksi laul | 5. osa lk. 5. | [kustutatud]   FF: Fööniksi laul | 5. osa lk. 5. | [kustutatud] - Page 2 Icon_minitime16/5/2010, 13:18

Nojah. Anywayz, varsti saad uue Razz
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




FF: Fööniksi laul | 5. osa lk. 5. | [kustutatud] - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: FF: Fööniksi laul | 5. osa lk. 5. | [kustutatud]   FF: Fööniksi laul | 5. osa lk. 5. | [kustutatud] - Page 2 Icon_minitime16/5/2010, 13:26

Kena osa. Pikem võiks olla. *ei jaksa pikemalt*

Uut kähku. Very Happy
Tagasi üles Go down
Everleigh
Magus maius
Everleigh


Female Postituste arv : 2033
Age : 35
Asukoht : Tallinn

FF: Fööniksi laul | 5. osa lk. 5. | [kustutatud] - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: FF: Fööniksi laul | 5. osa lk. 5. | [kustutatud]   FF: Fööniksi laul | 5. osa lk. 5. | [kustutatud] - Page 2 Icon_minitime18/5/2010, 17:41

Lugesin ka nüüd läbi selle.
Jeah. Mis ma oskan öelda..ainult kiidusõnad tuleksid Very Happy
Ahei, kas sa palun paneksid lõikudele vahed sisse ? (A)

Anyways, uut tahaks kiiremini nüüd!
Tagasi üles Go down
Murtagh
Kärbes ämblikuvõrgus
Murtagh


Female Postituste arv : 2326
Asukoht : Maybe in Gil'ead today..

FF: Fööniksi laul | 5. osa lk. 5. | [kustutatud] - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: FF: Fööniksi laul | 5. osa lk. 5. | [kustutatud]   FF: Fööniksi laul | 5. osa lk. 5. | [kustutatud] - Page 2 Icon_minitime18/5/2010, 17:44

WT, danke Razz
K.C., nagu ma msnis ütlesin, ma ei pane lõikudele vahesid Very Happy Muidu, aitäh Razz

Uue saab varsti... Very Happy
Tagasi üles Go down
Everleigh
Magus maius
Everleigh


Female Postituste arv : 2033
Age : 35
Asukoht : Tallinn

FF: Fööniksi laul | 5. osa lk. 5. | [kustutatud] - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: FF: Fööniksi laul | 5. osa lk. 5. | [kustutatud]   FF: Fööniksi laul | 5. osa lk. 5. | [kustutatud] - Page 2 Icon_minitime18/5/2010, 22:10

Ja kui varsti on varsti? Very Happy
Ära piina meid nii kaua, aitab,et mina piinan teid XD
Tagasi üles Go down
Murtagh
Kärbes ämblikuvõrgus
Murtagh


Female Postituste arv : 2326
Asukoht : Maybe in Gil'ead today..

FF: Fööniksi laul | 5. osa lk. 5. | [kustutatud] - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: FF: Fööniksi laul | 5. osa lk. 5. | [kustutatud]   FF: Fööniksi laul | 5. osa lk. 5. | [kustutatud] - Page 2 Icon_minitime19/5/2010, 14:51

Mina piinan sind selle pärast, et sina piinad mind xD
Tagasi üles Go down
Sponsored content





FF: Fööniksi laul | 5. osa lk. 5. | [kustutatud] - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: FF: Fööniksi laul | 5. osa lk. 5. | [kustutatud]   FF: Fööniksi laul | 5. osa lk. 5. | [kustutatud] - Page 2 Icon_minitime

Tagasi üles Go down
 
FF: Fööniksi laul | 5. osa lk. 5. | [kustutatud]
Tagasi üles 
Lehekülg 2, lehekülgi kokku 4Mine lehele : Previous  1, 2, 3, 4  Next
 Similar topics
-
» What Hurts The Most (8. osa) [kustutatud]

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
MEIE JUTUD :: Isikulised jutud :: Ebaaktiivsed kaustad :: Murtagh' looming-
Hüppa: