MEIE JUTUD

Järjejuttudele pühendatud foorum
 
PortalPealehtOtsiLatest imagesRegistreeriLogi sisse

 

 FF: Fööniksi laul | 5. osa lk. 5. | [kustutatud]

Go down 
+8
EITC.
bbrit .
Pizza
LittleMissy
Everleigh
Karolin
Tennu
Murtagh
12 posters
Mine lehele : 1, 2, 3, 4  Next
AutorTeade
Murtagh
Kärbes ämblikuvõrgus
Murtagh


Female Postituste arv : 2326
Asukoht : Maybe in Gil'ead today..

FF: Fööniksi laul | 5. osa lk. 5. | [kustutatud] Empty
PostitaminePealkiri: FF: Fööniksi laul | 5. osa lk. 5. | [kustutatud]   FF: Fööniksi laul | 5. osa lk. 5. | [kustutatud] Icon_minitime6/3/2010, 19:10

Ja lugu sai otsa.


Viimati muutis seda Murtagh (1/8/2019, 22:35). Kokku muudetud 6 korda
Tagasi üles Go down
Tennu
Suur ja laisk lohe
Tennu


Female Postituste arv : 105
Age : 30
Asukoht : In the middel of somewhere[i]

FF: Fööniksi laul | 5. osa lk. 5. | [kustutatud] Empty
PostitaminePealkiri: Re: FF: Fööniksi laul | 5. osa lk. 5. | [kustutatud]   FF: Fööniksi laul | 5. osa lk. 5. | [kustutatud] Icon_minitime6/3/2010, 19:20

Elueest meenutab mulle algus natukene ühte teist fikki Very Happy
aga ei, väga hea
jätka samas vaimus,
vähemalt sa paned asjd loogilisse järjekorda
ja tegelased käituvad veel nii nagu peaksid Very Happy
Tagasi üles Go down
http://www.tennuiswriting.blogspot.com
Murtagh
Kärbes ämblikuvõrgus
Murtagh


Female Postituste arv : 2326
Asukoht : Maybe in Gil'ead today..

FF: Fööniksi laul | 5. osa lk. 5. | [kustutatud] Empty
PostitaminePealkiri: Re: FF: Fööniksi laul | 5. osa lk. 5. | [kustutatud]   FF: Fööniksi laul | 5. osa lk. 5. | [kustutatud] Icon_minitime6/3/2010, 19:21

Noh, mõte on kokku pandud tegelikult kahest erinevast fikist, üks eesti keelne, teine inglise keelne, kuid ma üritan seda normaalsemaks muuta. Noh, erinevaid asju kasutada jne.
Mis mõttes loogilisse järjekorda? *kortsutab kulmu*
Tagasi üles Go down
Tennu
Suur ja laisk lohe
Tennu


Female Postituste arv : 105
Age : 30
Asukoht : In the middel of somewhere[i]

FF: Fööniksi laul | 5. osa lk. 5. | [kustutatud] Empty
PostitaminePealkiri: Re: FF: Fööniksi laul | 5. osa lk. 5. | [kustutatud]   FF: Fööniksi laul | 5. osa lk. 5. | [kustutatud] Icon_minitime6/3/2010, 19:24

Mai oska sulle lahti seletada, mida ma selle all mõtlen Very Happy
no et sündmused on nagu järjestiku ja nagu sul läheb aega nendega, mitte nii, et üks hetk siin, järgmine seal.
Ja et sul on kirjeldused ka nuuh Very Happy
Tagasi üles Go down
http://www.tennuiswriting.blogspot.com
Murtagh
Kärbes ämblikuvõrgus
Murtagh


Female Postituste arv : 2326
Asukoht : Maybe in Gil'ead today..

FF: Fööniksi laul | 5. osa lk. 5. | [kustutatud] Empty
PostitaminePealkiri: Re: FF: Fööniksi laul | 5. osa lk. 5. | [kustutatud]   FF: Fööniksi laul | 5. osa lk. 5. | [kustutatud] Icon_minitime6/3/2010, 19:25

Ahh, selles mõttes Very Happy Sellega ma ee... nõustun? Very Happy

Tänud muidu.
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




FF: Fööniksi laul | 5. osa lk. 5. | [kustutatud] Empty
PostitaminePealkiri: Re: FF: Fööniksi laul | 5. osa lk. 5. | [kustutatud]   FF: Fööniksi laul | 5. osa lk. 5. | [kustutatud] Icon_minitime6/3/2010, 19:50

Mää. Kommin. Very Happy

Gotta say, pole just originaalne mõte. Ma olen selliseid jutte vägagi palju lugenud, ainult üks väga hästi kirjutatud jutt oli meelde jäänud. Very Happy

Jaaa.. Mis see on üldse? AU? Jätsid siis sõja ära vms? Ja isegi kui ka tore on mõte Hermionest samas tornis elamast Dracoga, siis ei teeks keegi Dracost koolivanemat. Never. Very Happy
Ja kui ka teeks, siis mina oleksin Hermione asemel kohe McGonagalli juurde marssinud ja hakanud karjuma. Very Happy

PS. MÕTLE PAREM PEALKIRI VÄLJA!

PPS. Mitte jutuga seotud asi: Maisaa, su allkiri on niiii vale. Wtf, tõsiselt? Very Happy Las ma teen asja sinu jaoks korda. Very Happy
"How can we find an island, that nobody can find, with a compass, that doesn't work?"
Tagasi üles Go down
Murtagh
Kärbes ämblikuvõrgus
Murtagh


Female Postituste arv : 2326
Asukoht : Maybe in Gil'ead today..

FF: Fööniksi laul | 5. osa lk. 5. | [kustutatud] Empty
PostitaminePealkiri: Re: FF: Fööniksi laul | 5. osa lk. 5. | [kustutatud]   FF: Fööniksi laul | 5. osa lk. 5. | [kustutatud] Icon_minitime6/3/2010, 19:57

*naerab*
*parandab allkirja*
*kirjutab vastuse*

Nii... Erewin, see on fanfic.
Tuletan sulle meelde - Words Made of Glass - DRACO ja HARRY parimad sõbrad. Neva eksole Very Happy
Pealkiri on mul jumala savikalt pandud Very Happy
Ee... miks Draco koolivanem olla ei või? Very Happy Actually on tema tulemused õpingutes täiesti normaalsed. Vohh Very Happy
Siis ee... mida McGonagall teha saab? Very Happy She can't do anything. Very Happy

Aitäh selle kommentaari eest *naerab*
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




FF: Fööniksi laul | 5. osa lk. 5. | [kustutatud] Empty
PostitaminePealkiri: Re: FF: Fööniksi laul | 5. osa lk. 5. | [kustutatud]   FF: Fööniksi laul | 5. osa lk. 5. | [kustutatud] Icon_minitime6/3/2010, 20:27

Mää. Faino, fikk siis, 'kaaaay.

Eniveis, pealkiri ikkagi imeb. Very Happy Ja möh, las ma ütlen, sulle põhilise asja, miks Dracost ei peaks saama koolivanem: MITTE ÜKSKI TÄIEMÕISTUSLIK INIMENE ei annaks Draco Malfoyle võimu majapunktide üle. Pool kooli oleks terroriseerimisohus, kui Draco Malfoy juhendaks oma hirmuvalitsust koolivanemate tornist. Vohh. Very Happy

Ja miks McGonagall ei peaks midagi saama teha? Ta sai ju direktrissiks... Või aa, old Dumbles is alive?! NO! *bashes head* Sa ignod canonit ikka väga põhjalikult. Very Happy
Tagasi üles Go down
Karolin
Põ(h)jatark
Karolin


Female Postituste arv : 974
Age : 27
Asukoht : Mõtetes

FF: Fööniksi laul | 5. osa lk. 5. | [kustutatud] Empty
PostitaminePealkiri: Re: FF: Fööniksi laul | 5. osa lk. 5. | [kustutatud]   FF: Fööniksi laul | 5. osa lk. 5. | [kustutatud] Icon_minitime6/3/2010, 21:09

Üsna hästi on kirjutatud, aga see on minuarust ikka väga ära leiertadud teema.
...tegelikult ei viitsinud ma lõpuni lugeda...ma lõpetasin selle koha pealt kui teada saadi, et koolivanemate jaoks tehakse eraldi torn. see oli minu jaoks nagu väga...lame (või midagi taolist)...pole just minu maitse. Ja jutt oli kuidagi väga ette arvatav ning see muutis selle igavaks.
Kõige parem selle jutu juures on siiamaani minu jaoks pealkiri. Lihtsalt geniaalselt hea, tohutult meeldib.
Ja Drakost ei teeks kindlasti Sigatüüka koolivanemat mitte sellepärast nagu Erwin ütles -kuigi ka see on täiesti tõsi- vaid selle pärast, et ta on või oli, vahet pole sürmasööja ja seda teavad kõik ning tal oleks üldse tohutult vedanud kui ta Sigatüükasse tagasi saaks õppima minna. ma ei hakka üldse ära tooma neid asju, mis tegelikult Rowlingu poolt loodud tegelaste kohta võimatud oleksid ja üldse nende iseloomudega kokku ei lähe, sest nagu eelnevates kommentaarides juttu oli see on fanfic...seega on seda Drako asja tegelikult ka mõtetu arutada...
Tagasi üles Go down
Murtagh
Kärbes ämblikuvõrgus
Murtagh


Female Postituste arv : 2326
Asukoht : Maybe in Gil'ead today..

FF: Fööniksi laul | 5. osa lk. 5. | [kustutatud] Empty
PostitaminePealkiri: Re: FF: Fööniksi laul | 5. osa lk. 5. | [kustutatud]   FF: Fööniksi laul | 5. osa lk. 5. | [kustutatud] Icon_minitime7/3/2010, 12:02

Erewin, ma garanteerin, et olen täie mõistuse juures xD
Ignon küll canonit jah, Dumby on elus jne. Aga ma siin mõtlesin, et pean teise osa lõpu ja kolmanda osa alguse täiega ära muutma. *naerab*

Karolin, on küll leierdatud :) Aga samas võin ma ka öelda, et pole mõtet armastusjutte kirjutada, sest peaaegu kõikide teemade kohta on midagi kirjutatud.
Väga ette arvatav? Mida sa selle all mõtled?
Muide, see on Draco, c'ga. Ja surmasööja, u'ga Very Happy
Muidu, ma tean jah, et see on üsnagi ebareaalne, aga siiski, mulle meeldib sellel teemal kirjutada Very Happy
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




FF: Fööniksi laul | 5. osa lk. 5. | [kustutatud] Empty
PostitaminePealkiri: Re: FF: Fööniksi laul | 5. osa lk. 5. | [kustutatud]   FF: Fööniksi laul | 5. osa lk. 5. | [kustutatud] Icon_minitime7/3/2010, 15:56

*loeb läbi ja hakkab kriiskama*

See on äge. Very Happy Väga tore jutt. Dumby elus. ^^

Proble on selles, et Draco peab Mionele mõnda armujooki andma, kui tahab teda endasse armuma panna, sest Mione ei armu never-ever ise Dracosse. Very Happy

Aga pealkiri ei sobi kuhugi. *kortsutab kulmu* Dramione tähendab üldiselt Draco-Hermione paaringut ja seda kasutatakse rohkem summarytes tähemärgilimiidi vähendamiseks [ex. Jate (Jack x Kate), Suliet (Sawyer x Juliet), Kayer / Sate (Sawyer x Kate). ]
Pealkiri võiks olla midagi sellist, mis ei viita kohe jutu sisule. Nagu... "Fööniksi laul" (selle torni parool). Näiteks.

Aga tõotab edaspidigi hea jutt olla.
Tagasi üles Go down
Everleigh
Magus maius
Everleigh


Female Postituste arv : 2033
Age : 35
Asukoht : Tallinn

FF: Fööniksi laul | 5. osa lk. 5. | [kustutatud] Empty
PostitaminePealkiri: Re: FF: Fööniksi laul | 5. osa lk. 5. | [kustutatud]   FF: Fööniksi laul | 5. osa lk. 5. | [kustutatud] Icon_minitime7/3/2010, 16:04

Sa tahad vist ka kommentaari.
Dramione, nii populaarne pealkiri ka välismaalsetes fikkides.
Tüüpiline story tundub olevat, kuigi mulle meeldivad alati H & D jutud. Aga see on kuidagi..lame ja läbi mämmutatud juba, selliseid storysid on nii palju juba tehtud. Mulle meeldivad jõhkramad.
Okey, teeme nii et sa lõbustad meid siiski edasi uue osaga ja siis ma ehk muudaksin oma esmast arvamust? Very Happy
Tagasi üles Go down
Murtagh
Kärbes ämblikuvõrgus
Murtagh


Female Postituste arv : 2326
Asukoht : Maybe in Gil'ead today..

FF: Fööniksi laul | 5. osa lk. 5. | [kustutatud] Empty
PostitaminePealkiri: Re: FF: Fööniksi laul | 5. osa lk. 5. | [kustutatud]   FF: Fööniksi laul | 5. osa lk. 5. | [kustutatud] Icon_minitime7/3/2010, 16:04

WT, khmm, ära kriiska. Võtab kõrva kuulmise ka veel ära Very Happy

Dumby peakski elus olema nohh. Gay selline.

Kes ütles, et Draco Hermionele seda jooki annab? *wink* Ei, mul on selle jutuga hoopis teistsugused plaanid. Ei mingeid jooke vms. Aga ma ei hakka eriti teile siin vihjeid andma Very Happy Äkki ei suudagi seda ära lõpetada *muigab*

Pealkiri... nagu ma juba ütlesin, siis lambist võetud. Jah, ma tean, et see on kahest nimest kokku pandud, aga noh... ma ei viitsi muuta, ma peaks siis seda teksti pildil ka muutma ja ma ei viitsi seda uuesti photobucketisse üles panna... Very Happy Võib-olla kunagi hiljem. Ja samas, see pealkiri ei ütle otseselt välja, mis toimuma hakkab, sest miks kõik arvavad, et see laavstoori on? *muigab* Muidugi, pilt ütleb palju, aga see muutub ka. Ma pean ühe poisikese sinna veel panema. Siis vb muudan ka pealkirja.

Aitäh.

K.C., sorry, ma ei näinud kohe su postitust Very Happy

*naerab*
Nojah. Vaatab veel. Ma millegi pärast ei usu, et sa enda arvamust muudad, aga võib-olla sa siiski teed seda, kuna jah, ma pidin teise osa lõppu ja kolmanda algust muutma. Läks tobedaks. Aga tänud.
Tagasi üles Go down
LittleMissy
Juubilar
LittleMissy


Female Postituste arv : 171
Age : 28
Asukoht : aga mis see sinu asi on ? :)

FF: Fööniksi laul | 5. osa lk. 5. | [kustutatud] Empty
PostitaminePealkiri: Re: FF: Fööniksi laul | 5. osa lk. 5. | [kustutatud]   FF: Fööniksi laul | 5. osa lk. 5. | [kustutatud] Icon_minitime7/3/2010, 21:39

oh , mulle väga meeldis Wink
Tagasi üles Go down
Murtagh
Kärbes ämblikuvõrgus
Murtagh


Female Postituste arv : 2326
Asukoht : Maybe in Gil'ead today..

FF: Fööniksi laul | 5. osa lk. 5. | [kustutatud] Empty
PostitaminePealkiri: Re: FF: Fööniksi laul | 5. osa lk. 5. | [kustutatud]   FF: Fööniksi laul | 5. osa lk. 5. | [kustutatud] Icon_minitime8/3/2010, 16:13

LittleMissy, siis on tore :)
Tagasi üles Go down
Everleigh
Magus maius
Everleigh


Female Postituste arv : 2033
Age : 35
Asukoht : Tallinn

FF: Fööniksi laul | 5. osa lk. 5. | [kustutatud] Empty
PostitaminePealkiri: Re: FF: Fööniksi laul | 5. osa lk. 5. | [kustutatud]   FF: Fööniksi laul | 5. osa lk. 5. | [kustutatud] Icon_minitime8/3/2010, 18:11

Ei tea veel midagi, ma ootan endiselt uut osa... Very Happy
Miks su avataris ainult Ron ja Draco on? XD
Kuhu sa Hermione jätsid ?
Või tuleb Roni ja Droco fikk?
Seevõib huvitav olla Very Happy
Tagasi üles Go down
Murtagh
Kärbes ämblikuvõrgus
Murtagh


Female Postituste arv : 2326
Asukoht : Maybe in Gil'ead today..

FF: Fööniksi laul | 5. osa lk. 5. | [kustutatud] Empty
PostitaminePealkiri: Re: FF: Fööniksi laul | 5. osa lk. 5. | [kustutatud]   FF: Fööniksi laul | 5. osa lk. 5. | [kustutatud] Icon_minitime8/3/2010, 21:43

Avatar? Signatuur Very Happy

Ei ole Draco ja Ron. Pigem... nende vaheline "võitlus" Hermione pärast vms Very Happy Ma ei oska seletada.
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




FF: Fööniksi laul | 5. osa lk. 5. | [kustutatud] Empty
PostitaminePealkiri: Re: FF: Fööniksi laul | 5. osa lk. 5. | [kustutatud]   FF: Fööniksi laul | 5. osa lk. 5. | [kustutatud] Icon_minitime9/3/2010, 15:12

Niisiis Draco/Hermione/Ron, või mis? Very Happy

Suur avastus on see, et sa muutsidki pealkirja ära. O.o

Millal uut osa saab? Very Happy
Tagasi üles Go down
Murtagh
Kärbes ämblikuvõrgus
Murtagh


Female Postituste arv : 2326
Asukoht : Maybe in Gil'ead today..

FF: Fööniksi laul | 5. osa lk. 5. | [kustutatud] Empty
PostitaminePealkiri: Re: FF: Fööniksi laul | 5. osa lk. 5. | [kustutatud]   FF: Fööniksi laul | 5. osa lk. 5. | [kustutatud] Icon_minitime9/3/2010, 19:00

Midagi sinnakanti. *ei ütle rohkem*

Nojah, paljud virisesid Very Happy

Mm... ma ei tea veel. Ma pean selle üle vaatama jne.
Tagasi üles Go down
Murtagh
Kärbes ämblikuvõrgus
Murtagh


Female Postituste arv : 2326
Asukoht : Maybe in Gil'ead today..

FF: Fööniksi laul | 5. osa lk. 5. | [kustutatud] Empty
PostitaminePealkiri: Re: FF: Fööniksi laul | 5. osa lk. 5. | [kustutatud]   FF: Fööniksi laul | 5. osa lk. 5. | [kustutatud] Icon_minitime9/3/2010, 19:42

Ja lugu sai otsa.


Viimati muutis seda Murtagh (1/8/2019, 22:35). Kokku muudetud 1 kord
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




FF: Fööniksi laul | 5. osa lk. 5. | [kustutatud] Empty
PostitaminePealkiri: Re: FF: Fööniksi laul | 5. osa lk. 5. | [kustutatud]   FF: Fööniksi laul | 5. osa lk. 5. | [kustutatud] Icon_minitime9/3/2010, 19:51

Mine metsa. Hermione ei jooks (ever-never) ennast lambistaadiumi välja.
Aga mis parata, pean tunnistama, et see, kuidas Draco Hermione süles magamistuppa kandis, oli hämmastavalt armas. Very Happy
Huvitav osa oli... .D
Minult ei saa sa mingit kriitikat, ainult nõudmise uuele osale. Very Happy
Tagasi üles Go down
Pizza
Because pizza is love, pizza is life
Pizza


Male Postituste arv : 2863

FF: Fööniksi laul | 5. osa lk. 5. | [kustutatud] Empty
PostitaminePealkiri: Re: FF: Fööniksi laul | 5. osa lk. 5. | [kustutatud]   FF: Fööniksi laul | 5. osa lk. 5. | [kustutatud] Icon_minitime9/3/2010, 19:51

„Voodi!“ hüüatas Hermione imetlevalt. „Kuidas ma küll siia sain?“

See oli parim osa Very Happy
Tagasi üles Go down
Murtagh
Kärbes ämblikuvõrgus
Murtagh


Female Postituste arv : 2326
Asukoht : Maybe in Gil'ead today..

FF: Fööniksi laul | 5. osa lk. 5. | [kustutatud] Empty
PostitaminePealkiri: Re: FF: Fööniksi laul | 5. osa lk. 5. | [kustutatud]   FF: Fööniksi laul | 5. osa lk. 5. | [kustutatud] Icon_minitime9/3/2010, 19:53

WT, who knows? On palju, kes ei joo kunagi ja siis, kui kord on s*tt päev, siis joovad end täiesti kasti.
Muidu, tänud. Jah, kunagi saad uue. Very Happy

Bullet, mul on hea meel, et sulle meeldis. :)
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




FF: Fööniksi laul | 5. osa lk. 5. | [kustutatud] Empty
PostitaminePealkiri: Re: FF: Fööniksi laul | 5. osa lk. 5. | [kustutatud]   FF: Fööniksi laul | 5. osa lk. 5. | [kustutatud] Icon_minitime9/3/2010, 20:07

*scream!*

You've butchered Hogwarts! YOU KILLED IT!

Kööginurk? Kus on majahaldjad, ah?! Ja KÜLMKAPP?! *faints* It's freaking Hogwarts! Seal ei saa KÜLMKAPPE olla!

*takes deep breaths*

Nii. Ma. Olen. Nüüd. Maha. Rahunenud. *twitches*

Möö. Kõik algas liiga sõbralikult pihta. Hommikusöök Draco ja Hermione vahel oleks tõenäoliselt selline, et esimese 5 minuti jooksul võluks Draco Hermsile elevandikõrvad külge ja 'Mione näägutaks ta selle eest surnuks. Vot. Never ever nad ei sõlmiks peace'i.

Tõsiselt. Natukene sõimamist ja rivaalitsemist D & H vahel oleks tore. Ja Herms peaks natukene rohkem kahtlustama ka. Ja ofc, Ronil oli täiesti õigus.

Võiõlust ei saa purju jääda. Seda müüakse freaking 13 aastastele! Sa võiksid sinna ennast ära ka uputada enne kui sa mingeid promille välja annaksid.

Ja McGonagall ennem pooks ennast üles, kui laseks tuliviskil kuhugile koolivanemate torni sattuda. Olgu täisealised või ei. Ja kui ta ka pooks ennast, siis ta võtaks Dumbly endaga ennem kaasa.

Ohhoo, sa oled ka pealkirja ära muutnud! Good for you! Very Happy
Tagasi üles Go down
Murtagh
Kärbes ämblikuvõrgus
Murtagh


Female Postituste arv : 2326
Asukoht : Maybe in Gil'ead today..

FF: Fööniksi laul | 5. osa lk. 5. | [kustutatud] Empty
PostitaminePealkiri: Re: FF: Fööniksi laul | 5. osa lk. 5. | [kustutatud]   FF: Fööniksi laul | 5. osa lk. 5. | [kustutatud] Icon_minitime9/3/2010, 20:24

Erewin, kõigepealt ma ohkan: Okei. Nüüd vastan. Very Happy

Well, hetkel on neil peace. But you can't never know what will happen in future. Wink

Kusjuures, ma eriti ei mõelnud selle peale, et võiõlust ei jää purju. Ma ei mõtle paljudele asjadele. Very Happy
McGonagall ei pea asjast teadma *muigab*

Ahjaa, see külmkappide värk. Nojah, mugude asjad vist ei tööta seal. Aga who knows, Dumbledore on üsnagi mugude armastaja.



Viimati muutis seda Murtagh (1/8/2019, 22:36). Kokku muudetud 1 kord
Tagasi üles Go down
Sponsored content





FF: Fööniksi laul | 5. osa lk. 5. | [kustutatud] Empty
PostitaminePealkiri: Re: FF: Fööniksi laul | 5. osa lk. 5. | [kustutatud]   FF: Fööniksi laul | 5. osa lk. 5. | [kustutatud] Icon_minitime

Tagasi üles Go down
 
FF: Fööniksi laul | 5. osa lk. 5. | [kustutatud]
Tagasi üles 
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 4Mine lehele : 1, 2, 3, 4  Next
 Similar topics
-
» What Hurts The Most (8. osa) [kustutatud]

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
MEIE JUTUD :: Isikulised jutud :: Ebaaktiivsed kaustad :: Murtagh' looming-
Hüppa: