MEIE JUTUD

Järjejuttudele pühendatud foorum
 
PortalPealehtOtsiLatest imagesRegistreeriLogi sisse

 

 Bad romance[lõpetatud + ALTERNATIIVNE LÕPP]

Go down 
+12
Praisja
yukishiro
Espada
Pizza
padjanägu, [h]
Liina
Murtagh
Droideka
LittleStar
Karolin
Tuki
Prince Kirameki
16 posters
Mine lehele : Previous  1 ... 7 ... 10, 11, 12 ... 16 ... 21  Next
AutorTeade
yukishiro
Suur ja laisk lohe
yukishiro


Female Postituste arv : 109
Age : 30
Asukoht : Viljandi

Bad romance[lõpetatud + ALTERNATIIVNE LÕPP] - Page 11 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Bad romance[lõpetatud + ALTERNATIIVNE LÕPP]   Bad romance[lõpetatud + ALTERNATIIVNE LÕPP] - Page 11 Icon_minitime2/11/2010, 17:20

Noh jah, Tean mis tunned, kui keegi kommenteeribki, aga vaevalt sa viitsid kogu aeg meie plära siin kuulata (vihjan endale ja praisjale)
Loveless on mul üks lemmikumaid Embarassed
Ning you're beautifuli soovitan nagu sajaga vaadata, ma usun et Praisja nõustub. Mitte sajaga lugeda vaid must miljoniga lugeda (kui sellist arvu eksisteerib)

Kuigi ma ei rõõmusta ootamise üle, siis see selle jutu juures võin oma sõnad tagasi võtta. Sa ikka suudad pinget hoida üleval viimse sekundini, ning ma isegi naudin seda...
Aga jutu kohta üle üldse... Super, Hüper, Mega, Giga ÄGE!!!
Kuigi jah, see ''ujumise koht'' tundis suuuht vastik, olgugi et väga romantiline. Mõtlen, kuidas nad ulpisid pm laiba jäänustega ühes vees... Ei andesta selle eest Krisile. Okei, ma olen ka kahtlane, kas pole Razz
Kariibi mere piraate vaadates kommenteerisin, kui must see laev on ning Deivy Jones oli räpane... sama ka Lord of the ringsiga. Frodo nägu oli pidevalt tahmane. Selle peale ütleks nüüd Praisja, et PESE PUHTAKS SIIS Laughing


Aga uut osa tahaks ikka :)


Viimati muutis seda yukishiro (2/11/2010, 21:07). Kokku muudetud 1 kord
Tagasi üles Go down
http://yuki-yuu.blogspot.com
yukishiro
Suur ja laisk lohe
yukishiro


Female Postituste arv : 109
Age : 30
Asukoht : Viljandi

Bad romance[lõpetatud + ALTERNATIIVNE LÕPP] - Page 11 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Bad romance[lõpetatud + ALTERNATIIVNE LÕPP]   Bad romance[lõpetatud + ALTERNATIIVNE LÕPP] - Page 11 Icon_minitime2/11/2010, 17:24

Ps. tegelt ma juba lugesin hommikul juttu, kuid ma pidin kiiresti sööma ja siis kooli poole lippama, aga jutu peale mõtlesin terve päeva. Ajaloo õpetaja korra isegi pahandas, et mis ma sealt aknast näen põnevamat kui tunnis... Olgem ausad, aknast välja vaadates on rohkem TEGEVUST, kui tunnis paigal istumine. Muidugi ma ikka unistasin Krisist ja Alexist ka, aga seda ma õpetajale muidugi öelda ei saanud. Rolling Eyes
Nad võiks mu vennad olla, vaataks neid igapäev tegutsemas Very Happy
Okay, dirty me but I can't handle my thoughts, they just come.
Tagasi üles Go down
http://yuki-yuu.blogspot.com
Karolin
Põ(h)jatark
Karolin


Female Postituste arv : 974
Age : 27
Asukoht : Mõtetes

Bad romance[lõpetatud + ALTERNATIIVNE LÕPP] - Page 11 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Bad romance[lõpetatud + ALTERNATIIVNE LÕPP]   Bad romance[lõpetatud + ALTERNATIIVNE LÕPP] - Page 11 Icon_minitime2/11/2010, 19:54

Awwwww....
Selliseid päevi võiks neil veel olla ja isegi paremaid... Razz
Sa kirjutad ikka nii mõnusadi pikki osi
Ja ma ie oska jälle midagi uut ja tarka kirjutada

UUT!
Tagasi üles Go down
Prince Kirameki
Kastanjetid
Prince Kirameki


Female Postituste arv : 2665
Age : 32
Asukoht : Magnostadt Academy

Bad romance[lõpetatud + ALTERNATIIVNE LÕPP] - Page 11 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Bad romance[lõpetatud + ALTERNATIIVNE LÕPP]   Bad romance[lõpetatud + ALTERNATIIVNE LÕPP] - Page 11 Icon_minitime6/11/2010, 00:06

Kas teate, ka Intsu nimi on Indrek, aga kuna ta on sitapea, siis kutsun ma teda selles jutus ainult hüüdnimega Very Happy Kuigi kes teab, äkki leiate te pärast tänast osa, et ka Indrek on sitapea tiitli ära teeninud ning mõtlete ka talle mõne põneva hüüdnime... Razz
**

50.

Reede saabus nii, nagu reeded ikka ning Alex ei kavatsenud oma lubaduse täitmisega minutitki oodata. Ta ajas Krisi üles nii vara, et tööinimene Imregi veel magas, ning küsis, kas Kris ei tahaks Eesti Vabaõhumuuseumisse minna. Kuigi unine, oli Kris kohe nõus ning juba tund aega hiljem võisid nad jalgratastel teele asuda.
Muuseumikülastus võttis neil terve päeva ning kui nad lõpuks kella viie paiku koju tagasi jõudsid ning väsinu ja näljasena terve laadungi kõrbenud servaga pannkooke hävitasid, tundis Marianne suurimat rõõmu.
Ta oli endale alati suurt perekonda soovinud ning nüüd oli see tal olemas. Kris oli sama palju tema laps kui Alex ning ta kohtles neid ülima võrdusega. Marianne oli ema, kellel oli kaks poega, kena tütar ning kes peagi ka neljanda lapse vanemaks pidi saama.
Kui imeline oli olla perekonnainimene.
Et vältida Indreku vingumist teemal, et teda kunagi kuhugi kaasa ei võeta, tõotas Kris talle pühalikult, et viib ta järgmisel päeval loomaaeda – sisimas lootis ta, et Indrek loomaaeda laste mängumaaks peab ning ta ettepaneku tagasi lükkab - , ning Indrek, kellele viimased kaks päeva, Viive külaskäik välja arvata, vaid igavust olid pakkunud, nõustus.
Kuna laupäev oli Alexi jaoks tööpäev, ei saanud ta Krisi ja Indrekuga liituda ning nii olid nad sunnitud omapäi loomaaeda suunduma.

Kris leidis, et Indrekuga koos aja veetmine on paras põrgu. Bussis kommenteeris ta nii valjusti ja ebaviisakalt ühe tüdruku sääri, et Kris pidi kiirest vahemeheks asuma, et Indrek kõrvakiilu ei saaks. Ta ütles näitsikule, et Indrek põeb Tourette'i sündroomi ning pakkus talle seejärel tükki ¹okolaadist, mille Indrek äsja paberist lahti oli kiskunud. Tüdruk leebus ning oma käitumise miinustest aru saades hoidis Indrek edaspidi oma suu kinni, nii et ülejäänud sõit möödus eriliste vahejuhtumiteta.
Mingil mõistmatul põhjusel jättis Kris tol päeval Indrekule kurva mulje, ning julgemata küsida, mis tema tujulangust põhjustab, püüdis Indrek seda ise välja nuputada, kuid tulutult. Mis Krisi tujust ära oli ajanud? Alles möödunud õhtul oli ta olnud nagu püha õnnelikkus ise, nägu naerul. Nad olid Alexiga elutoas istunud ja pikalt arutanud, millised olid filmitööstuse viimaste aastate suurimad läbikukkumised, ning olid sellest pealtnäha tühisest teemast nii haaratud olnud, et Indrek ei näinud mingit võimalust end teemasse lülitada. Olles lõpuks vaidlusega paika pannud, et Lindsay Lohan on Hollywoodi halvim näitleja, vaatasid nad Krisi laenutatud DVD pealt filmi „Mina, robot.“ Ka Indrek oli koos nendega diivanil vedelenud, aeg-ajalt oma tähelepanu filmilt hoopis nende vaiksele vestlusele suunates, kuid mitte kordagi ei olnud nad talle sõna pakkunud. Alex ja Kris ehitasid enda ja Indreku vahele seina. Miks, sellest Indrek aru ei saanud. Tundus, nagu oleks nende maailm mõõtmetelt väga piiratud, jättes ruumi vaid neile kahele. Kuid mis väärtus sellel maailmal oli?
Eile õhtul oli Kris olnud kõige paremas tujus, kuid nüüd tundus, nagu oleks teda tabanud Egiptuse kümme katku. Pärast seda, kui nad olid suurema osa loomaaiast juba läbi käinud, istusid nad Indrekuga peavärava lähedal väikeses kohvikus ning sõid friikartuleid. Vähemalt Indrek sõi, sest söömise asemel Kris kõigest sonkis oma friikartuleid kastmes ning vaatas tühja pilguga enda ümber ringi, justkui midagi otsides.

Taipamata isegi, miks, küsis Indrek endalt, kas see pole äkki Alex, keda ta tabada üritab.
Krisi hoiak oma kasuvenna suhtes polnud Indrekule märkamatuks jäänud. Kris käitus temaga liigagi südamlikult ning tundus olevat väga klammerduv. Nad veetsid koos nii palju aega, et tundus, nagu oleksid nad mingite nähtamatute niitidega kokku seotud. Nad jagasid sama maja, sama voodit ning...võib-olla ka midagi enamat. Ikka ja jälle meenus Indrekule see õhtune hetk, mida ta kogemata pealt oli näinud. Viisis, kuidas Alex ja Kris voodis lamasid, käed ümber teineteise, oli midagi väärat, midagi, mis talle rahu ei andnud. Kui ta neid vaatas, ei näinud ta nendes vendi, kelle rolli nad mängima pidid. Ta nägi täpselt seda, mida ta endale tunnistada ei tahtnud.
Armastajaid.
Korraga nägi ta seda igas pilgus, mille nad teineteisele heitsid ning tajus seda igas sõnas, mille nad omavahel vahetasid. Need mõtted, mis ta pea vallutanud olid, tundusid hullumeelsed, kuid ta ei saanud nendest lahti. Ta ei suutnud eirata tunnet, et Krisi ja Alexi vahel toimub midagi, midagi suurt, ning ta soovis sellest kõigest aimu saada.

„Kas sa sööd selle ära?“ küsis ta Krisilt, kes tuimalt kaugusesse põrnitses, ning osutas tema taldrikule, millel olevad friikartulid juba jahtunud olid. Kris kogus end hetke ning raputas pead. „Ei. Mul pole kõht tühi.“
Indrek ei armastanud tavaliselt rämpstoitu ning eriti veel soolast toitu, kuid värskes õhus kõndimine oli ta näljaseks teinud ning kui ta Krisi portsu enda ette tõstis, oli ta kõht ikka veel tühi.
„See on vist päris raske, või mis?“ ütles ta kartulit mugides. „Mis asi?“ ei saanud Kris aru ning vaatas Indrekule kahtlustavalt otsa. Tore, nüüd ta vähemalt kuulas teda.
„Sina ja Alex,“ sõnas Indrek järjekordset kartulit suhu pistes ning maitsestatud kartulimassile mahla peale rüübates.
Kris nägi korraga välja, nagu oleks keegi teda terava nõelaga torganud. „Millest sa räägid?“ sisistas ta.
Indrek surus vaevumärgatava muige alla. Nüüd hakkas ta juba kuskile välja jõudma. „Tead ju küll,“ ütles ta. „Ma räägin sellest, et mulle tundub, nagu sul peale tema teisi sõpru ei olekski.“ Tema sõnad olid täielikus vastuolus sellega, mida ta mõtles ning ta teadis, et ka Kris seda teab. Kris taipas, kuhu Indrek sihib, kuid ei öelnud midagi.
„Mul on rohkem sõpru kui sinul,“ ütles ta vinguval toonil ning jutustas Indrekule Drugist ja Pipe'ist – sarnaselt Alexile nimetas ka tema neid nüüd kahe erineva nimega, selle asemel, et neid Drugpipe'iks kutsuda - , kes Rootsis suvitasid ning rääkis pisut ka Masumist – viimast loomulikult Yamiks kutsudes- ja Mannust, Alexi sõpradest, kes hetkel Prantsusmaal puhkasid.
„Ma pidasin rohkem silmas sõpru, kes viibivad sellel mandril,“ muigas Indrek ning viis teema veelgi ebameeldivamasse valdkonda. „Sul tüdrukut polegi?“ uuris ta süüdimatult.
Iga sekundiga, mil Kris vaatas, kuidas Indrek, õel irve näol ja pea kavalaid mõtteid täis, tema friikartuleid järab, muutus ta aina vihasemaks. Juba seegi oli piisavalt halb, et ta terve päeva temaga koos pidi veetma ning tal ei olnud mingit kavatsust Indrekuga „Tõehetke“ mängida.

Ei, tal ei olnud tüdrukut ning ta ei kavatsenud teda ka saada, mitte kunagi. Endale tüdruku hankimine oleks olnud igas mõttes vastuolus tema südame ja hingega.
Indreku küsimused hakkasid iga hetkega aina isiklikumaks minema ning Krisil ei olnud mingit soovi neile vastata. Tundus, nagu näeks Indrek iga tema vastuse taga midagi vaid temale nähtavat ning see mõte ei meeldinud Krisile. Mida ta aimas? Mida ta teadis?
„Ei, mul ei ole tüdrukut,“ vastas ta kergelt läbi hammaste ning rüüpas oma klaasist lonksu kokakoolat. „Sa ju mõistad, et kellegagi suhtes olemine puhtalt suhte pärast on väärtusetu. Sa pead selle inimese vastu midagi tundma ning mul ei ole veel õnnestunud kohata seda tüdrukut, kes mind midagi nii suurt tundma paneks, et ma kohe temaga käima tahaksin hakata. See on otseselt keemia küsimus.“ „Seega väidad sa, et pole iialgi kohanud tüdrukut, kes sinu sisikonnaga mingi keemilise reaktsiooni toime paneks?“ Indrek luristas väga ebaviisakalt. „Sa ju tead, mida see tähendab.“
Korraga oli see vestlus, mis oli alanud üsna sundimatult, kujunenud tõeliseks ülestunnistuse väljapressimiseks ning Indrek nägi Krisi näost, et ta oli läinud liiga kaugele.
Kris tõusis laua tagant püsti, silmad vihaselt pilkumas, ning virutas ette hoiatamata rusikatega nii tugevasti vastu lauda, et nii tema kui Indreku joogiklaasid ümber paiskusid. Roosas kleidis väike tüdruk, kes koos oma vanematega kõrvallauas istus ning väikeste suutäite kaupa ¹okolaadikooki sõi, pillas selle ootamatu vägivallailmingu peale võpatades lusika käest.

„Kuula mind, sa väike sugulasvärdjas,“ ütles Kris tigedalt, ignoreerides pilgunooli, millega teised kohviku külastajad teda pildusid. „Mul on väga kahju, et su vanemad sind oma neetud pulmaaastapäeva kepituurile kaasa ei võtnud ja sa kaheks nädalaks minu kraesse kukkusid, kuid minu elu on minu elu ja ma ei kavatsegi su naeruväärseid vihjeid ja kommentaare kauem taluda. Taeva pärast, kas sa ise ka taipad, kui tüütu sa oled? Sa oled mu viimase paari päevaga täiesti hulluks ajanud! Kas sa natuke aega vait ei võiks olla, või pakub minu kiusamine sulle mingit sadistlikku naudingut?“ Indreku peale karjuma hakkamisega oli ta selgelt üle piiri astunud, kuid enam polnud midagi parata. Indreku kõnemaneer ning hiilivate märkuste tegemine meenutas talle liigagi palju neljapäevast kokkupõrget Intsuga ning hetkeks lõi tal silme eest mustaks.
Indrek ajas end laua tagant püsti nii väärikalt, kui ta pärast sellise sõnadevalingu kuulmist veel olla suutis, ning jäi paigale seisma. Ta ajas end sirgu ning oli sealjuures Krisist mitu sentimeetrit pikem. Asi polnud selles, et Kris lühike oleks olnud – Indrek oli lihtsalt oma vanuse kohta pikk.
Ta vaatas Krisile otsa. „Sul on õigus,“ sõnas ta. „See ei ole sinu süü, et...et mu vanemad mind oma neetud pulmaaastapäeva kepituurile kaasa ei võtnud ja ma kaheks nädalaks sinu kraesse kukkusin. Kui minu seltskond sulle nii vastik on, võin ma lahkuda. Ma lähen Viive juurde. Ta isa küll vihkab mind, kui ta ei hakka vähemalt märatsema, kui ma temaga rääkida üritan. Jah, ongi parem, kui ma ära lähen ja su rahule jätan...peale Alexi pole sul niikuinii kedagi vaja.“ Ta krabas tooliservalt oma jaki ning kihutas uksest välja. Mõistes, millise veaga ta hakkama oli saanud, tormas Kris Indrekule järele. Ta jõudis talle järele ja krabas ta küünarnukist, et teda peatuma sundida. „Oota,“ hingeldas ta. „Palun vabandust. Ma ei tahtnud sinuga pahandusi. Sa ajasid mu lihtsalt närvi...“

Indrek hammustas huulde, et mitte muigama hakata. Viis, kuidas Kris tema peaaegu süütule kommentaarile reageerinud oli, kinnitas täpselt seda, millele ta kinnitust otsis. Oli vaja asja veel pisut tagant tõugata, kuid selleks pidi Indrek natuke ootama ja pinda sondeerima.
„Ma ei tahtnud sind närvi ajada,“ ütles ta teeseldud solvumisega. „Ma tahtsin sinuga lihtsalt rääkida. Lõppude lõpuks oleme me ju sugulased ning ma mõtlesin, et poleks paha sinust rohkem teada...kuid ma mõistan. Sa hindad rahu ning ma ei torgi sind rohkem.“ Ta patsutas Krisile õlale. „Unustame selle väikese arusaamatuse, eks?“ „Unustame,“ pomises Kris, olles korraga sama kaugel eemal kui siis, kui nad veel kohvikus istusid. „Unustame.“
Kojusõit täistuubitud trollis ning seejärel kääksuvas bussis möödus peaaegu täielikus vaikuses. Aeg-ajalt pildus Indrek kergeid märkusi selle kohta, kui halvasti Marianne süüa teeb või kui valesti Sandra du¹i all laulab, kuid Kris ei reageerinud ühelegi tema sõnale. Oli lootust, et selleks ajaks, kui ta koju jõuab, ootab Alex teda seal juba ees. Ta tahtis teda nii väga näha ning talle oma põrgulikust päevast jutustada. Ja siis oli veel see küsimus Indrekuga...
Ta teadis, et Indrek aimab midagi ning see pani teda muretsema. Ta ei olnud otseselt tema ja Alexi suhtest teadjate ringi laienemise vastu, kuid ta ei olnud kindel, kas ta tahab, et ka Indrek sinna kuulub.
Kui nad väravast sisse astusid ja Kris käe taskusse võtmete järele pistis, lobises Indrek endiselt millestki, mis Krisile kahe silma vahele oli jäänud. Ohates ja mõeldes, et tema vaikima sundimine on täiesti tulutu üritus, keeras ta ukse lahti ning vedas Indreku pimedasse eeskotta.
Paar päeva tagasi oli koja pirn läbi läinud ja keegi seda siiamaani vahetanud ei olnud, oli kojas pime nagu kotis ning koguni oma jalgade ette nägemine oli võimatu.
„Hei, oota siin, ma toon kiiresti pirni ning vahetan selle ära,“ pakkus Indrek. „Lihtsalt...jää siia, eks?“ Ta tõttas kojast välja ning lükkas ukse enda järel kinni, jättes Krisi üksi pilkasesse pimedusse.
Kris seisis ja ootas, endiselt liiga hajevil, et Indreku käitumist kummaliseks pidada. Ta pea oli liiga pulki täis.
Ta ei teadnud, et Indrekul oli küpsemas üks kuratlik plaan ja et see vajas vaid pisut temapoolset koostööd.
Minut hiljem kuulis ta kellegi samme kojale lähenemas, ning keegi, kelle nägu ta ei näinud, libistas end ukse vahelt sisse, pimedusse, milles Kris seisis.
„Indrek?“ küsis ta kahtlustavalt, kuid vastust ei tulnud.
Kellegi külmad käed haarasid temast kinni, pressisid ta ilma igasuguse hoiatuseta vastu seina ning kellegi huuled suudlesid teda agressiivselt. Kris, kelle mõistus end välja lülitas, andis koheselt järele ning lubas end suudelda, mõtlemata sellele, miks see suudlus korraga nii võlts tundus või miks Alexi huuled ¹okolaadi järele mekkisid, kui poiss tavaliselt ¹okolaadi ei söönud.
„Oota,“ ütles ta eemale tõmbudes ning talle meenus midagi. „Oota, Alex, me ei saa praegu...mitte siin. Indrek tuleb iga hetk tagasi ja...“

Ta kuulis kellegi tasast naeru, mille tugevus kasvas. Keegi naeris kogu südamest. Keegi, kes ei olnud Alex.
„Ma ütleksin, et Indrek on juba tagasi,“ lausus see keegi, lülitas sisse väikese taskulambi ja näitas Krisile valgust näkku.
Indrek seisis Krisi ees, käes taskulamp, ning tema suu oli kõverdunud saatanlikuks irveks.
Alexit polnud kuskil. Indrek oli see, keda Kris suudelnud oli.
Krisil kulus ¹okist toibumiseks kaks sekundit. Seejärel virutas ta Indrekule lahtise käega piki nägu ning ta löök oli piisavalt tugev, et Indrek tahapoole paiskus ja vastu ust koperdas. „Hei, mille eest see oli?“ ägas ta, tehes seda peaaegu naljaga pooleks.
„Sa. Suudlesid. Mind.“ Kris oli liiga rabatud, et midagi muud sisistada. „Ära. Seda. Enam. Kunagi. Tee.“ „Miks mitte?“ küsis Indrek pilkavalt. „Ma arvasin, et see meeldis sulle. Võiks peaaegu öelda, et sa nautisid seda...“ „Sa...kao...“ osutas Kris käega ukse poole, kuid ei suutnud rohkem midagi öelda. Ta pidi kiiremas korras Indrekust kaugemale saama. Tal oli tunne, et kui ta Indreku kipsi pekstuna oma onule tagasi saadaks, ei vaadataks talle just hea pilguga.
Turtsatades ning käega üle huulte tõmmates, üritades kõiki jälgi sellest vastumeelsest suudlusest maha pühkida, keeras ta Indrekule selja, nügis koja ukse õlaga lahti ning tormas trepist üles, käed vihast värisemas. Indrek...ta teadis täpselt, miks Indrek seda teinud oli, kuid ta oli liiale läinud. Ja pealegi oli Indrek tema sugulane...parema meelega oleks Kris suudelnud oma onu kassi Pirukit, keda vaevas juba viimased paar aastat igemepõletik.

Indrek seisis trepimademel ning vaatas, kuidas Kris silmapiirilt kadus. Seejärel ta naeratas, olgugi et kedagi vaatamas ei olnud. See, mida ta kahtlustanud oli, oli talle nüüd lõplikult selge. Selle tillukese alatu trikiga oli ta Krisi väikesele räpasele saladusele jälile saanud. Muidugi oleks võinud kogu asja tõlgendada ka nii, et Krisile lihtsalt meeldis lasta pimeduses ligi hiilivatel võõrastel end suudelda, kuid Indrek välistas selle võimaluse.
Kris oli teda Alexiks pidanud, ta oli nimetanud tema nime. Kris oli homo ning Alex oli tema kallim. See tundus absurdne, kuid üks osa Indrekust oli seda juba alusest peale aimanud. Kris ei olnud kunagi hea teeskleja olnud ning ükskõik kui väga ta ka pingutas, ei suutnud ta armunud inimese kombel vajalikes olukordades kainet meelt ja täielikku ükskõiksust säilitada.
„Mina võitsin,“ lausus Indrek vaikselt, ikka veel endamisi naerdes, mõistmata, kui vähe tähendust see võit pikemas perspektiivis omas. Ta kõndis kööki, jõi klaasitäie vett ning istus seejärel elutuppa, klõpsides kanaleid ning otsides huvitavat teleprogrammi.
**
Surudes alla soovi oma tuppa minna ja mõned Indreku asjad segi peksta, vedas Kris end Alexi tuppa.
Alex istus kirjutuslaua taga ning kirjutas midagi suurde kaustikusse. Kuuldes Krisi sisse astumas, pööras ta end ümber ja naeratas tervituseks, kuid tema naeratus kadus, niipea, kui ta Krisi näoilmet nägi. Kris ei pidanud veel suudki lahti tegema, kui Alex juba teadis, et midagi oli juhtunud ning et sellel millelgi oli kahtlemata pistmist Indrekuga.
„Mis juhtus?“ päris ta püsti tõustes ning Krisile lähenedes, kuid poiss tegi käega tõrjuva liigutuse. „Parem ära tule,“ soovitas ta. „Mul on praegu vastupandamatu vajadus midagi lüüa ning oleks kurb, kui see oleksid sina. Või oota...“ Ta tundus ümber mõtlevat. „Kui ma nüüd järele mõtlen, siis oleks hoopis hea, kui sa mind paar tundi kinni hoiaksid ning takistaksid mul Indrekut Sweeney Toddi kombel läbi hakklihamasina ajamast.“
„Kui asi on nii hull, nagu su hääletoon mulle ütleb, olen võib-olla hoopis ma ise see, keda kinni peab hoidma,“ kostis Alex vastuseks. „Seda vaatame aga alles siis, kui sa mulle ära oled rääkinud, millega Indrek hakkama sai. Tule ja võta istet,“ osutas ta toolile, millelt ta alles hetk tagasi tõusnud oli, ning lükkas oma kaustiku kinni.
Silmad ikka veel vihast pilukil, Kris ohkas ning istus vastu vaidlemata toolile, mida Alex talle pakkus.
„Ma ei tea, kas ma isegi suudan seda ilma liigsete roppusteta edasi anda,“ lausus ta. „Räägi nii, nagu torust tuleb.“ „Olgu, aga see ei meeldi sulle.“ Kris hingas sügavalt sisse.
„See...see ennasttäis tõbras suudles mind!“

„Ta tegi mida?“ ei suutnud Alex oma kõrvu uskuda. „Aga see...see on ju täiesti ebaloogiline! Kuidas ja...“ „Me olime kojas,“ selgitas Kris, „ja seal oli täiesti pime. Ta jättis mu üksi, öeldes, et läheb pirni tooma ja kui ta tagasi tuli...“ Krisi hääl andis selgesti mõista, kui süüdi ta end juhtunu pärast tundis. „Ausõna, ma pidasin teda sinuks! Ma ei saanud aru, et see on tema!“ Kris katkus kahe käega oma juukseid, kuid Alex haaras ta mõlemast käest ja surus need ta põlvedele. „Lõpeta,“ ütles ta. „See ei aita sind kuidagi. Tahad sa mulle öelda, et ta lihtsalt võttis kätte ja suudles sind?“ „Ma ju räägin sulle! Ma ei osanud seda mitte kuidagi ette näha! Ta käis mulle terve päeva mingi idiootliku jutuga pinda, tegi mulle pidevalt minu ja sinu kohta vihjeid, andis mulle isegi mõista, mida minu vähene huvi tüdrukute vastu tähendab ja lõpuks...“ Suutmata oma käsi paigal hoida, hakkas Kris taas oma juukseid kiskuma. „Ta tegi seda, sest on meid algusest peale kahtlustanud. Ma ei tea, kuidas ta meile jälile sai, kuid ilmselt pole me olnud piisavalt ettevaatlikud. Nagu saaksime me veel etevaatlikumad olla...“ Ta hammustas huulde. „Indrek teab, selles pole mingit kahtlust. Ta suudles mind, sest ta teadis, et ma ei hakka talle vastu, kuna pean teda sinuks.“

Alex seedis vaikides kuuldud informatsiooni ning oli sunnitud tahes-tahtmata tunnistama, et Indreku plaan oli väga kavalalt välja mõeldud ja ellu viidud. Ta oli vaikselt ja märkamatult Krisi närvikeeltel mänginud, samas temalt infot korjanud ja oma järgmist käiku kavandanud. Alexit ei huvitanudki, kuidas Indrek tema ja Krisi vahel toimuvast aru oli saanud. Kas neid olid reetunud pilgud, mida nad vargsi vahetasid, mõni liiga palju avaldav sõna või hoopis midagi muud, ei olnud tähtis. Alex pidi Indrekule au andma, kuna ta oli leidnud oma kahtluste, mis olid kõike muud kui alusetud, kinnitamiseks meetodi, mille peale Alex iialgi tulnud ei oleks. Tema aju töötas teistmoodi.
Ta taipas, et Kris ootab, et ta tema viimati öeldud sõnadele kuidagi reageeriks ning kuna ta mõte oli uitama läinud, kulus tal mitu sekundit, meenutamaks, millest nad viimati rääkinud olid. Õige küll, Kris oli öelnud, et Indrek teab. Noh, midagi polnud parata.
„Kui nii, siis nii,“ lausus Alex ning tema toonist taipas Kris, et Alex on sellega juba leppinud, leppinud samamoodi nagu sellegagi, et Sandra kõigest teadlik oli. Ta suutis Krisi taas meeldivalt üllatada. Siiski tundis Kris väikest kihvatust, mis ütles talle, et tema ise sellega ei lepi; tema enda jaoks see nii kerge ei ole. Ta ei tahtnud, et Indrek teaks ning mõistmine, et Alex sellest kuigivõrd ei hooli, tekitas temas tühja tunde.
„Me ei saa sinna midagi parata,“ lisas Alex juurde, tajudes Krisi meeleolumuutust ning oletades, millest see põhjustatud võib olla. „Me ei saa ju ometi tema mälu kustutada.“

Ta näpistas Krisi põsest, püüdes teda lohutada. „See oleks varem või hiljem juhtunud...ning me peame arvestama sellega, et see juhtub üha uuesti ja uuesti.“ Ta hakkas sõrmedel midagi loendama. „Masumi, Kariné, Sandra, Indrek, Ints...inimesi, kes kõigest teavad, ei jää vähemaks. Neid tuleb aina juurde. Me peame end selle mõttega harjutama.“ Ta tundis end neid sõnu rääkides nii vapralt, kuid tema sisemust näris terav mürgiokas. See hetkeline vaprus ja jõuilming oli tingitud vaid sellest, et ta teadis, et ükski teadjatest talle kuigi ohtlik ei ole. Masumi oli ta sõber ning Alex teadis, et ta ei reedaks teda kunagi; ka Sandra oli lubanud ta saladust hoida ning Alex uskus tema lubadust. Kariné oli Alexile nii mitmegi asja eest tänu võlgu ning ei soovinud seetõttu suud paotada ning Intsu sõnade usutavus oli paljude silmis kaheldava väärtusega. Ta tundis neid inimesi ning teadis, milleks nad võimelised on. Kuid Indrek...Indrekut ta ei tundnud. Mida võis ta oodata kelleltki, kes oli suudelnud omaenda onupoega, et tema ühelt hoolikamalt varjatud saaduselt katet nihutada?
Mõte sellest, kuidas Indrek Krisi suudleb, tegi ta ootamatult armukadedaks. Kris oli tema, ainult tema oma ning hoolimata oma teise suunitlusega eesmärgist oli see suudlus ikkagi suudlus. See oli midagi, mida Alex kuidagi Indrekule andestada ei võinud. Õnneks, nagu ta Krisi näost nägi, ei kavatsenud ka Kris seda teha.
Ta oleks meeleldi Indrekule öelnud – isegi mitte öelnud, vaid hoopiski jõuliselt demonstreerinud –, mida ta tema teost ning selle motiividest arvab, kuid ta teadis, et just seda Indrek ootabki. Talle pakkus suurimat lõbu näha Alexit armukadedusest vaevatuna ning tigedana. Alex pidi selle mõtte maha matma.
Segavaid armukadedusmõtteid kõrvale heites pöördus Alex tagasi küsimuse juurde, mida ta veel esitada ei olnud jõudnud, kuid mida ta kohe teha kavatses.

„Mida sa arvad, et ta ette võtab?“ kohmas ta. „Indrek, ma mõtlen.“ Kris ei osanud muud teha, kui pead raputada. „Ma tõesti ei tea. Ma tean ainult, et tal ei ole mingit põhjust sellest kellelegi rääkida. Samas ei arva ma ka, et ta selle niisama jätab. Ma ei imestaks, kui ta meid meie elupäevade lõpuni noriks.“ „Kas just nüüd päris nii kaua...“ arvas Alex. „Kord kasvab ta suureks ning hakkab asju teises valguses nägema.“ „Sa ei saa selle peale lootma jääda. Lõppude lõpuks on ta ikkagi Martinite suguvõsast ning kõik Martinid on ühesugused. Vaata kasvõi minu isa. Kas sulle tundub, et ta suudaks asju kunagi teises valguses näha?“ "Tasa;" soovitas Alex. "Ära mõtle sellele. Pealegi, ma ei usu, et kõik Martinid ühesugused on. Sina ju ei ole selline, nagu kõik Martinid.“ Alexi soojad sõnad, mis oleksid pidanud Krisi tuju tõstma, ei suutnud seda teha. Korraga oli Krisi sees veel rohkem nukrust kui varem. „Sul on õigus. Ma ei ole nagu kõik Martinid. Nendega võrreldes olen ma...ebanormaalne.“
Alex sasis oma käega Krisi juukseid ning korraga näis kõik talle nii lootusetu. Kris ei olnud ikka veel saanud lahti tundest, et ta on anomaalia, plekk ühiskonna puhtal kaardil. See ei olnud tõsi, kuid mingil seletamatul põhjusel ei suutnud Kris seda kuidagi mõista.
„Me ju rääkisime sellest,“ ütles Alex õrnalt. „Ma palusin sul selle peale mitte mõelda. Miks sa ikka veel sellega oma pead vaevad? Sa oled normaalsem, kui pooled meie ühiskonna liikmetest. Sa oled korralik inimene, mitte mingi närune mõrvar!“
Sõnad, mis üle ta huulte tulid, rabasid teda ennastki: ta pea oli neid välja öeldes täiesti tühi olnud. Ainult nii oli ta saanud kõrvutada Krisi ühiskonna kõige hullemate esindajatega, kurjategijatega. Ta oli kõrvutanud Krisi iseendaga...

„Mida sa kardad?“ küsis ta, üritades oma sisemist tasakaalu tagasi saada. „Et ühiskond tõukab su endast ära, selle pärast, kes sa oled? Seda ei juhtu. Inimesed nagu sina on ammu ühiskonnas omaks võetud!“ „Sa tahtsid öelda, inimesed nagu meie,“ täpsustas Kris, kuid Alex raputas pead, mõeldes sellele, mida ta alles hetk tagasi võrdluses välja oli toonud.
„Ei, ma tahan siiski öelda, et inimesed nagu sina. Ükskõik, kuidas sa ka ei vaataks, on selge, et inimestele nagu mina ei ole ühiskonnas kohta. Mind tuleks isoleerida ning kõigi pilkude alt ära koristada...kuid palun jätame selle jutu. Ma küsisin sinult, kas see, mida sa kardad, on ühiskonna hukkamõist?“
„Ma ei tea. Praegusel hetkel kardan ma vaid üht...ma arvan, et sa juba tead, mida. Sa oled mu elu kõige tähtsam inimene ning mõte sellest, et sa mind ühel hetkel enam ei taha, on hullem kui ükskõik milline muu mõte, isegi hullem kui mõte sellest, et terve ühiskond eesotsas mu isaga mind Jeesuse jüngri kombel kividega pillub.“ Kris teadis, et ta rääkis nagu armastusest sõge melanhoolne tütarlaps või mõne naiivse armastusromaani kangelanna, kuid ta rääkis tõtt ja muu polnud oluline.
„Kuidas sa võid üldse midagi sellist mõelda?“ Alex oleks tahtnud Krisi oma käte vahele haarata, teda suudelda ning öelda talle, kui uskumatult tobedaid radu pidi ta mõtted käivad, kuid pidas seda miskipärast antud hetkel sobimatuks ja jäi liikumatuks, vaadates Krisi oma läbitungiva pilguga.
Kris ei vastanud, kuid tema silmist sai Alex vastuse. Kris oli ebakindel ning suutmata mõista, kuidas ta Alexi kiindumuse ära oli teeninud, tundus talle, et seda on liigagi kerge kaotada.
Alex ei öelnud selle peale midagi. Vastavaid sõnu polnud olemas.

„Meil kõigil on omad hirmud,“ ütles Kris lõpuks ning vaatas Alexile küsivalt otsa. „Mida sina kõige rohkem kardad?“
„Ma ei saa seda sulle öelda,“ vastas Alex, teeseldes suu lukustamist ja võtme ära viskamist. „Aga miks?“ ei saanud Kris aru. „Ma rääkisin sulle enda hirmust, nii et miks ei võiks sa...“ „Neid kahte asja ei saa omavahel võrrelda. Ma ei saa sulle rääkida, sest kui ma seda teeksin, hakkaksid ka sina kartma.“ „Ja mis selles halba on, kui ma koos sinuga kardaksin?“ „Ma ei öelnud, et sa koos minuga kartma hakkaksid. Ma ütlesin, et sa hakkaksid mind kartma.“ Ta istus Krisi kõrvale toolile ning kaisutas teda. Ta vajas seda kaisutust. Ta vajas seda tunnet, mida Krisi lähedus temas tekitas. Ilma selleta poleks ta olnud võimeline edasi rääkima.
„Pole olemas hullemat tunnet kui see, mille tekitab teadmine, et keegi sind kardab,“ lausus ta, tasandades oma hääle peaaegu sosina tasemele. „Ei ole midagi hullemat.“ „Ja sina tead, mis tunne see on?“ Krisi hääl kõlas selles pooltühjas ruumis ebaloomulikult valjusti. Alex noogutas. „Tean. Ma ei tahaks seda teada, kuid ometi ma tean.“

Nad istusid vaikides toolil, käed ümber teineteise, ega öelnud rohkem midagi: nad otsisid mõistmist, kuid mitte teineteiselt, vaid vaikuselt. Kris teadis, et Alex ei suuda kunagi mõista tema hirmu tema kaotamise pärast ning Alex teadis, et Kris ei saa mitte iialgi aru hirmust, mida ta tunneb oma varjatult vägivaldse mineviku ees. Nende hirmud olid nii erinevad, et mitte keegi ei saanud neid kõrvutada, mitte kunagi.
Istudes toolil, külg vastu Krisi külge, unustades aeglaselt Indrekuga seotud päevasündmusi ja kuulates õuest kostvat lindude mahedat sädistamist, ei aimanud Alex, et kohtumine tema suurimate hirmudega jõuab kätte kiiremini, kui ta seda uneski oskab näha.
Tagasi üles Go down
http://kaksisoim.tumblr.com/
yukishiro
Suur ja laisk lohe
yukishiro


Female Postituste arv : 109
Age : 30
Asukoht : Viljandi

Bad romance[lõpetatud + ALTERNATIIVNE LÕPP] - Page 11 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Bad romance[lõpetatud + ALTERNATIIVNE LÕPP]   Bad romance[lõpetatud + ALTERNATIIVNE LÕPP] - Page 11 Icon_minitime6/11/2010, 03:08

Lõpuks ometi jõudsin kommenteerimisega ette Twisted Evil
OMG OMG OMG! kuradi Indrek raisk!!! Krisi võib ainult Alex suudelda !!! Vähe jealous olen nagu!!!
Ning ma kardan nagu sitaks (vabanda väljendi pärast) selle Alexi saladuse pärast! Mis siis saab, kui see välja tuleb? Kas Kris armastab teda veel? Mis saab Alexist? Mis saab nende suhtest?

Sellele on vaid üks vastus
uut uut uut!!!

By the way, see osa oli super! Ma kiljusin 3 korda. Esimene kord kui nägin et uus osa on. Teine kord siis kui see jobukakk teda suudles ning kolmas kord kui Alex selle kahtlase võrdluse sisse tõi. Mõtlesin juba, et nüüd on saladus väljas. Õnneks Kris on vähe tobuke selle koha pealt. Tema aju ei tööta selles suunas, kus Alex'i ja lollaka mõtted liiguvad.
(by the way, imestan praegu, kui rahulikult ma suudan kirjutada, kuigi mu käed värisevad hullemini kui elukogenud joodikul)

Igatähes UUUUUUUT!!!! Very Happy
Tagasi üles Go down
http://yuki-yuu.blogspot.com
Praisja
Kuri põhjapõder(???)
Praisja


Female Postituste arv : 189
Age : 31
Asukoht : Viljandi

Bad romance[lõpetatud + ALTERNATIIVNE LÕPP] - Page 11 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Bad romance[lõpetatud + ALTERNATIIVNE LÕPP]   Bad romance[lõpetatud + ALTERNATIIVNE LÕPP] - Page 11 Icon_minitime6/11/2010, 14:24

HE DID WHAAAT!?
jumal küll
see indrek on ikka täitsa omamoodi tegelane, aga suht mahe Very Happy
poleks elu sees sellise asja peale tulnud

see alex on ka täiesti oma ette, mingi karine pärast läheb kaklema ja krisi pärast mitte, nagu mis mõttes??

selles mõttes on yukishirol õigus, et kris on totu
oii, see alex mõnesmõttes võiks juba selle rääkimisega ühele poole saada, aga jah huvitav huvitav kuidas krisike selle peale reageerida võib?
nii kui nii mängib kangelast ja ütleb, et mitte midagi ei ole sellest kuigi mõttes karjub himust...aga jah, that's just my guess Very Happy

jaaa, osa oli väääga hea, täiesti ootamatu, mis on muidugi hea, aga noh see jutt pole elu sees ettearvatav olnud Very Happy

Uuuuuut palun Wink !!!

ohh, enam ei olegi lähäta vms Very Happy
send on tagasi Very Happy:D
pigem ikka inglise keel, kui tundmatu soome keeleke

aga jah...
UUT tahan endiselt Wink
Tagasi üles Go down
yukishiro
Suur ja laisk lohe
yukishiro


Female Postituste arv : 109
Age : 30
Asukoht : Viljandi

Bad romance[lõpetatud + ALTERNATIIVNE LÕPP] - Page 11 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Bad romance[lõpetatud + ALTERNATIIVNE LÕPP]   Bad romance[lõpetatud + ALTERNATIIVNE LÕPP] - Page 11 Icon_minitime6/11/2010, 14:30

Praisja ma hõõrun vast terve igaviku sulle seda ninaalla nüüd, et ma jõudsin LÕPUKS OMETI sinust ette Very Happy Tead kui õnnelik ma olin.... hihihiiiii
aga sa mu blogi pole ikka veel kommenteerinud Mad

See selleks
jällegi võidukisa, Kodukeel on tagasi (selle all pean silmas inglise keelt ikka)

ma panustan selle peale, et kui Alex räägibki Kris'ile (mida ta raudselt ei tee, sest see tuleb kindlasti kuidagi moodi välja..) siis Kris mängib kanget kuju (nagu tae kyung) sisimas on paanikas (nagu sa ennist mainisid)
Loodame, et Alexit maha ei jäta... põgenevad koos USA'sse, seal lapsendavad lapse, kelleks on juhuslikult poiss, ning story line läheb edasi. (aka nende pojast saab gei jne Very Happy See on YukiShrio versioon selle jutu lõpust...)
Tagasi üles Go down
http://yuki-yuu.blogspot.com
Praisja
Kuri põhjapõder(???)
Praisja


Female Postituste arv : 189
Age : 31
Asukoht : Viljandi

Bad romance[lõpetatud + ALTERNATIIVNE LÕPP] - Page 11 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Bad romance[lõpetatud + ALTERNATIIVNE LÕPP]   Bad romance[lõpetatud + ALTERNATIIVNE LÕPP] - Page 11 Icon_minitime6/11/2010, 14:50

haha, äkki ma lasin sul ette jõuda Rolling Eyes?
proovi ainult, kui kommenteerimine sulle nii tähtis hakkab olema, siis ma ei kommenteeri su blogi enam, loen ikka, aga kommentaaride kirjutamine võib ära "ununeda"

mis mõttes kodu keel on tagasi?

proovigu ainult teda maha jätta...
tulen juttu sisse ja hakkan hullu tüdrukut mängima ja panen nad ühte tuppa kinni, et nad oma probleemid ära lahendaksid..
ja yukishiro, ära hakka siin midagi mõtema Laughing

jaaa seda story line ma olen juba kusakilt kuulnud Very Happy
njaa, happy ending oleks armas Very Happy

meie siin omavahel võime igasuguseid liine mõelda, aga lõppude lõpuks otsustab kirameki, mida kirjutada
nii et...

PALUN UUUT IKKA!! Wink
Tagasi üles Go down
Murtagh
Kärbes ämblikuvõrgus
Murtagh


Female Postituste arv : 2326
Asukoht : Maybe in Gil'ead today..

Bad romance[lõpetatud + ALTERNATIIVNE LÕPP] - Page 11 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Bad romance[lõpetatud + ALTERNATIIVNE LÕPP]   Bad romance[lõpetatud + ALTERNATIIVNE LÕPP] - Page 11 Icon_minitime6/11/2010, 15:32

MIDA HEKKI?!?!?!?!?!?!?!??!?!? *täiesti paanikas*

Ma ei loe edasi. Ma keeldun. *silmad suured*

Ma lähen vastan ühte rollikasse. Siis võib-olla loen.

*ohkab raskelt ja kerib üles, et edasi lugeda*

MINA tahan Kris'i suudelda. *itsitab*

Okei, okei - Indrek on tegelt päris lahe.

Uut. (AA)
Tagasi üles Go down
yukishiro
Suur ja laisk lohe
yukishiro


Female Postituste arv : 109
Age : 30
Asukoht : Viljandi

Bad romance[lõpetatud + ALTERNATIIVNE LÕPP] - Page 11 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Bad romance[lõpetatud + ALTERNATIIVNE LÕPP]   Bad romance[lõpetatud + ALTERNATIIVNE LÕPP] - Page 11 Icon_minitime6/11/2010, 16:41

No siis ma võin blogi kirjutamise ka ära ''unustada'' äkki!

*family fight*

No selles ma ei kahtlegi, et Kiramekil on raudselt mingi kolmas lõpp... selles pole küsimuski nagu. Lihtsalt... vahel võiks nagu nii ka minna nagu ma tahaks Neutral

By the way Murtagh, ära solvu, kuid kujutan ette, kuidas Kris pärast sinu suudlust end täis oksendaks, sest tal teised kalduvused. Kui ta Indreku omale juba niimodi reageeris, siis mis ta sulle veel teeks?
Selleks, et Krisi suudelda, peaksid ta kõige pealt ära röövima, siis voodi külge aheldama ning tal silmad kinni siduma jaa nii edasi Very Happy Või siis ütlema, et Alex on sinu käes, et kui tahad veel teda näha, siis peab ta sind suudlema vm... Need oleks kaks ainukest lahendust minu versioonis Very Happy
Tagasi üles Go down
http://yuki-yuu.blogspot.com
yukishiro
Suur ja laisk lohe
yukishiro


Female Postituste arv : 109
Age : 30
Asukoht : Viljandi

Bad romance[lõpetatud + ALTERNATIIVNE LÕPP] - Page 11 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Bad romance[lõpetatud + ALTERNATIIVNE LÕPP]   Bad romance[lõpetatud + ALTERNATIIVNE LÕPP] - Page 11 Icon_minitime6/11/2010, 16:42

To praisja.. kodu keel selles mõttes, et ma soomekat ei mõika üldse, rohkem ikka inka, esta ning natuke ka vene. (jaapanit ma siia ei paneks, sest ma neid kanjisi üldse ei oska lugeda)
Tagasi üles Go down
http://yuki-yuu.blogspot.com
Praisja
Kuri põhjapõder(???)
Praisja


Female Postituste arv : 189
Age : 31
Asukoht : Viljandi

Bad romance[lõpetatud + ALTERNATIIVNE LÕPP] - Page 11 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Bad romance[lõpetatud + ALTERNATIIVNE LÕPP]   Bad romance[lõpetatud + ALTERNATIIVNE LÕPP] - Page 11 Icon_minitime6/11/2010, 16:51

ega sa seda blogi niikuinii minu pärast ei kirjuta, niiet mis vahet seal on kas ma kirjutan kommentaare või mitte?

hahaha
mahedad versioonid sul Laughing
Tagasi üles Go down
yukishiro
Suur ja laisk lohe
yukishiro


Female Postituste arv : 109
Age : 30
Asukoht : Viljandi

Bad romance[lõpetatud + ALTERNATIIVNE LÕPP] - Page 11 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Bad romance[lõpetatud + ALTERNATIIVNE LÕPP]   Bad romance[lõpetatud + ALTERNATIIVNE LÕPP] - Page 11 Icon_minitime6/11/2010, 17:47

No sa oled ainus kes vaevub end lugema ning kommenteerima. Ega ma ei kirjutagi enam edasi... pole kedagi kes loeks...
Millegi pärast on mul tunne, et sul täna väga SITT päev ning tuled seda nüüd irooniliselt minu peale välja valama... mul ka pask olla, ongi põnevam Rolling Eyes pikemat aega juba tunne, et tahaks kellegil näo täis sõimata ja haiget teha... kui tahad olla esimene, siis lase käia, jätka samas vaimus! Võta end järjekorda siis Cool
Sa ju tead milleks ma võimeline olen, on mul õigus?
Tagasi üles Go down
http://yuki-yuu.blogspot.com
yukishiro
Suur ja laisk lohe
yukishiro


Female Postituste arv : 109
Age : 30
Asukoht : Viljandi

Bad romance[lõpetatud + ALTERNATIIVNE LÕPP] - Page 11 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Bad romance[lõpetatud + ALTERNATIIVNE LÕPP]   Bad romance[lõpetatud + ALTERNATIIVNE LÕPP] - Page 11 Icon_minitime6/11/2010, 18:04

pasa päeva all ma mõtlen seda, et jälle see jealousy thing möllab, et Signe jõudis ette
*cry me a river* stuff. AS USUAL!!! Moody Krisiina, SHIT HAPPENS!

(vabandage mu ebasündsate väljendite ning ka meie ''vaidluse'' pärast... küll ma taga veel arveid klaarin Twisted Evil )


Aga jutt... Minu ennustamistehnika ei pea paika? See, et Alex ja Kris põgenevad koos USA'sse, seal lapsendavad lapse. (okei, vahepeal mõtlesin, et teevad Vegases abielu ka ära) Lapsest saab suureks kasvades Gei ja story line läheb edasi...
Kõlab koomiliselt vähemalt Very Happy
Uuu... ja siis tuleb Murtagh ning röövib Alex'i ära. Seob ta voodi külge ja... ei oota, paneb roosade käeraudadega kinni. Siis läheb Kris'i juurde ning ütleb, et kui tahad Alexit tagasi, siis pead mind suudlema. Kris teeb nagu palutud, Murtagh on happy. Siis annab Krisile Alexi asukoha. Kris on nii õnnelik, kui Alexi leiab. Siis tuleb love making scene, kuid nende kahjuks (minu õnneks) olin ma vahepeal teinud Murtaghiga mingi lepingu, et ma filmin neid (salakaamera) hihihihhiii.. ja siis saab blackmail'i teha. Ja siis...
Okei, teema kisub kahtlaseks Laughing

Aga oleks ju koomiline? Nagu mingi wannabee Yaoi draama Yuki's version vm.
(by the way, keegi tahab ka veel kohta seal minu versiooni mõttemaailma jutus? Anyone?)
Tagasi üles Go down
http://yuki-yuu.blogspot.com
Praisja
Kuri põhjapõder(???)
Praisja


Female Postituste arv : 189
Age : 31
Asukoht : Viljandi

Bad romance[lõpetatud + ALTERNATIIVNE LÕPP] - Page 11 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Bad romance[lõpetatud + ALTERNATIIVNE LÕPP]   Bad romance[lõpetatud + ALTERNATIIVNE LÕPP] - Page 11 Icon_minitime6/11/2010, 18:55

ei mul ei ole sitt tuju, oma teada vähemalt mitte
aga, kuidas sa siis reageeriksid sellele, et sulle hakatakse midagi pidevalt nina alla hõõruma?
"oh joy"?
i don't think so...
loevad su blogi paljud, aga osad ei ole sellised kommenteerijad nagu meie oleme
(nagu siit näha on Wink)
mis krdi signe jõudis ette? i'm used to being the second one
aga olgu, i'll give up
anna andeks, et olen selline jobu...
Tagasi üles Go down
Murtagh
Kärbes ämblikuvõrgus
Murtagh


Female Postituste arv : 2326
Asukoht : Maybe in Gil'ead today..

Bad romance[lõpetatud + ALTERNATIIVNE LÕPP] - Page 11 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Bad romance[lõpetatud + ALTERNATIIVNE LÕPP]   Bad romance[lõpetatud + ALTERNATIIVNE LÕPP] - Page 11 Icon_minitime6/11/2010, 20:28

*naerab*

yukishiro - deal.
xD
*naerab edasi*

Sul on hea fantaasia. (Y)
*peab plaani, kuidas Alex ära varastada*
Tegelikult tahaks Alex'it rohkem kui Kris'i. *itsitab*
Tagasi üles Go down
yukishiro
Suur ja laisk lohe
yukishiro


Female Postituste arv : 109
Age : 30
Asukoht : Viljandi

Bad romance[lõpetatud + ALTERNATIIVNE LÕPP] - Page 11 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Bad romance[lõpetatud + ALTERNATIIVNE LÕPP]   Bad romance[lõpetatud + ALTERNATIIVNE LÕPP] - Page 11 Icon_minitime6/11/2010, 20:40

To praisja- kui sul Yunho vastu midagi pole, mis siis tõstatad selle teema TAASKORD üles??? (kaudselt vihjad sajaga) Saa üle sellest kadedusest juba, end of story... Pealegi, kui sa oleks sellise asjaga juba harjunud, et põeks sa selle pärast siin ega ka kirjutaks... Järelikult on ikka vastupidi... Ma väsind su mind game' idest kah. Don't give a fu*k, seriously. Pealegi ma ei viitsi sinuga siin vaielda, selgeks teha midagi, teades, et sa ikka arvad teistmoodi. Mission impossible.
By the way, see ninaalla hõõrumine oli naljaga öeldud NAGU!
(sa peaksid juba selle ajaga teadma mu ''huumori'' soont, või eksin?)

To Murtagh: Ma tahaks mõlemaid, mitte endale... tahaks neid koju lihtsalt vaatamiseks Very Happy ütleks, et action ja siis nad elavad oma elu edasi, ilma et mind tähele paneks Laughing (see on võimatu suuuuht)
Kle mul hea mõte kuidas Alex ära kidnappida
Vot nüüd teeme nii et *sositab* ja siis sa *sositab* , siis tuleb Kris *sosistab* ning siis ma *sosistab*
Onju hea plaan Very Happy Vot nii teemegi!
Tagasi üles Go down
http://yuki-yuu.blogspot.com
yukishiro
Suur ja laisk lohe
yukishiro


Female Postituste arv : 109
Age : 30
Asukoht : Viljandi

Bad romance[lõpetatud + ALTERNATIIVNE LÕPP] - Page 11 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Bad romance[lõpetatud + ALTERNATIIVNE LÕPP]   Bad romance[lõpetatud + ALTERNATIIVNE LÕPP] - Page 11 Icon_minitime6/11/2010, 22:52

To Murtagh
Ümber mõelda ei tohi!!!
Tagasi üles Go down
http://yuki-yuu.blogspot.com
Praisja
Kuri põhjapõder(???)
Praisja


Female Postituste arv : 189
Age : 31
Asukoht : Viljandi

Bad romance[lõpetatud + ALTERNATIIVNE LÕPP] - Page 11 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Bad romance[lõpetatud + ALTERNATIIVNE LÕPP]   Bad romance[lõpetatud + ALTERNATIIVNE LÕPP] - Page 11 Icon_minitime7/11/2010, 00:11

teistele ka siis teadmiseks, et praisja&yuki patched things up ja oleme jälle bff'd Wink
Tagasi üles Go down
yukishiro
Suur ja laisk lohe
yukishiro


Female Postituste arv : 109
Age : 30
Asukoht : Viljandi

Bad romance[lõpetatud + ALTERNATIIVNE LÕPP] - Page 11 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Bad romance[lõpetatud + ALTERNATIIVNE LÕPP]   Bad romance[lõpetatud + ALTERNATIIVNE LÕPP] - Page 11 Icon_minitime7/11/2010, 01:10

yup yup...
aga plaan on endiselt jõus
kus juures, olen hakanud mõtlema, et äkki need tegelased on päriselt olemas Very Happy
Kirameki peaks täpsemalt teadma..
By the way, Kirameki, kui küsida tohib, siis kust sa inspiratsiooni saad?
(kas yaoi draamad/animed/mangad või elust enesest või mõni muu vastuse variant?)
Tagasi üles Go down
http://yuki-yuu.blogspot.com
Murtagh
Kärbes ämblikuvõrgus
Murtagh


Female Postituste arv : 2326
Asukoht : Maybe in Gil'ead today..

Bad romance[lõpetatud + ALTERNATIIVNE LÕPP] - Page 11 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Bad romance[lõpetatud + ALTERNATIIVNE LÕPP]   Bad romance[lõpetatud + ALTERNATIIVNE LÕPP] - Page 11 Icon_minitime7/11/2010, 13:37

yukishiro, väga hea plaan. (Y)
Super!
Teeme ära, na. Very Happy
Tagasi üles Go down
Karolin
Põ(h)jatark
Karolin


Female Postituste arv : 974
Age : 27
Asukoht : Mõtetes

Bad romance[lõpetatud + ALTERNATIIVNE LÕPP] - Page 11 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Bad romance[lõpetatud + ALTERNATIIVNE LÕPP]   Bad romance[lõpetatud + ALTERNATIIVNE LÕPP] - Page 11 Icon_minitime7/11/2010, 16:16

ma ei julge edasi lugeda, aga nii tahaks...
*kogub 5 minutit julgust*
...
Alex kohtub vasti oma hirmudega. palun-palun, eks ole nii, et ta teeb selle-mis iganes ka juhtuma hakkab- Krisi toe abil läbi? jah?
Krisil ja Alexil oleks vaja üht tublit annust enesehinnangu parandajat.
See osa oli suurepärane!
Alguses tekitas see mu kõhus sellist kripeldamis -mida su jutud alati teevad- aga kui Krisi suudeldi värisesid mu käed ja ma piuksisin, kiljatasin ja palusin, et- et kõik saaks korda, kuid sellest hetkest peale kui Kris Alexiga rääkima hakkasi valdas mind silmapilksilt nukker rahu, mis kestab siiamaani. Lihtsalt uskumatu kuidas üks jutt võib seda teha. Ja pool- no okei kaks kolmandiku minu tutvusrinkkonnast küsisvad Miks mulle lugeda meeldib. Praegu tekib küll tunne, et neil on väike puue.
(Ma ei taha teatud õelast inimesest rääkida)

Aitäh sulle ! Very Happy
Tagasi üles Go down
Praisja
Kuri põhjapõder(???)
Praisja


Female Postituste arv : 189
Age : 31
Asukoht : Viljandi

Bad romance[lõpetatud + ALTERNATIIVNE LÕPP] - Page 11 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Bad romance[lõpetatud + ALTERNATIIVNE LÕPP]   Bad romance[lõpetatud + ALTERNATIIVNE LÕPP] - Page 11 Icon_minitime7/11/2010, 21:35

njaaa kirameki oskab VÄGA HÄSTI kohe super hästi kirjutada

ma lugesin seda vaskpäööret ja ma hakkasin nutma
no täitsa nutsin
pole elu sees ühegi jutu pärast nutned, juukseid olen peast küll kiskunud, aga toinama veel mitte..

mul oli sellest henry'st täitsa kahju, aga kui siia tulin, siis ta oli sitapea endiselt..

see jutt on ikka off the hook Very Happy

millal uut osa saab? Very Happy
Tagasi üles Go down
yukishiro
Suur ja laisk lohe
yukishiro


Female Postituste arv : 109
Age : 30
Asukoht : Viljandi

Bad romance[lõpetatud + ALTERNATIIVNE LÕPP] - Page 11 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Bad romance[lõpetatud + ALTERNATIIVNE LÕPP]   Bad romance[lõpetatud + ALTERNATIIVNE LÕPP] - Page 11 Icon_minitime8/11/2010, 17:49

ma võin praisja jutu tunnistaja olla, jah ta ulus nagu mai tea kes Very Happy
Tagasi üles Go down
http://yuki-yuu.blogspot.com
Praisja
Kuri põhjapõder(???)
Praisja


Female Postituste arv : 189
Age : 31
Asukoht : Viljandi

Bad romance[lõpetatud + ALTERNATIIVNE LÕPP] - Page 11 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Bad romance[lõpetatud + ALTERNATIIVNE LÕPP]   Bad romance[lõpetatud + ALTERNATIIVNE LÕPP] - Page 11 Icon_minitime8/11/2010, 19:07

hihihi Laughing
aga ikkagi milal uut osa saab?
lähen homme inglise keele olümpiaadile, hoidke mulle siis kõik ikka pöialt Wink
äkki kui ma homme koju tulen ootab mind üllatus? Rolling Eyes
Tagasi üles Go down
Sponsored content





Bad romance[lõpetatud + ALTERNATIIVNE LÕPP] - Page 11 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Bad romance[lõpetatud + ALTERNATIIVNE LÕPP]   Bad romance[lõpetatud + ALTERNATIIVNE LÕPP] - Page 11 Icon_minitime

Tagasi üles Go down
 
Bad romance[lõpetatud + ALTERNATIIVNE LÕPP]
Tagasi üles 
Lehekülg 11, lehekülgi kokku 21Mine lehele : Previous  1 ... 7 ... 10, 11, 12 ... 16 ... 21  Next
 Similar topics
-

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
MEIE JUTUD :: Isikulised jutud :: Prince Kirameki looming-
Hüppa: