MEIE JUTUD

Järjejuttudele pühendatud foorum
 
PortalPealehtOtsiLatest imagesRegistreeriLogi sisse

 

 Bad romance[lõpetatud + ALTERNATIIVNE LÕPP]

Go down 
+12
Praisja
yukishiro
Espada
Pizza
padjanägu, [h]
Liina
Murtagh
Droideka
LittleStar
Karolin
Tuki
Prince Kirameki
16 posters
Mine lehele : Previous  1 ... 12 ... 19, 20, 21
AutorTeade
Murtagh
Kärbes ämblikuvõrgus
Murtagh


Female Postituste arv : 2326
Asukoht : Maybe in Gil'ead today..

Bad romance[lõpetatud + ALTERNATIIVNE LÕPP] - Page 21 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Bad romance[lõpetatud + ALTERNATIIVNE LÕPP]   Bad romance[lõpetatud + ALTERNATIIVNE LÕPP] - Page 21 Icon_minitime23/9/2015, 18:16

Ma ei mäleta väga detailselt seda, mis varem juhtus, aga ma kavatsen selle loo mingil hetkel uuesti läbi lugeda. Siiski tuli mulle nii palju meelde, kui ma seda lõppu siin lugesin ja sa ei kujuta ette, kui õnnelikuks see mind tegi. Very Happy Aaah, nad on koos! See on nagu parim uudis üldse. Ja mulle väga meeldis TF, aga see ei tähenda, et ma Alexit ja Krisi koos näha ei tahaks. Tahan küll! Ja see lõpp oligi see, mida Bad romance'il enne vaja oli! Very Happy Mul on niiiiiiii hea meel, et sa selle kirjutasid, appppi, see tegi mu päeva nii heaks! Very Happy Jumal tänatud, et ma oma postkasti vaatasin ja nägin, et mul siin PM on, ei tea, millal iseseisvalt siia jälle sattunud oleks. Aah! Ma hakkan praegu seda kõike uuesti lugema, päris ausalt. Very Happy

Aitäh, aitäh, aitäh sulle!! See oli nii hea! *kallistab tugevasti*
Tagasi üles Go down
Griffu.
Admin
Griffu.


Female Postituste arv : 561

Bad romance[lõpetatud + ALTERNATIIVNE LÕPP] - Page 21 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Bad romance[lõpetatud + ALTERNATIIVNE LÕPP]   Bad romance[lõpetatud + ALTERNATIIVNE LÕPP] - Page 21 Icon_minitime24/9/2015, 00:14

Vot nii oleks see pidanud algusest peale olema! ^^ Very Happy
Tagasi üles Go down
Prince Kirameki
Kastanjetid
Prince Kirameki


Female Postituste arv : 2665
Age : 32
Asukoht : Magnostadt Academy

Bad romance[lõpetatud + ALTERNATIIVNE LÕPP] - Page 21 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Bad romance[lõpetatud + ALTERNATIIVNE LÕPP]   Bad romance[lõpetatud + ALTERNATIIVNE LÕPP] - Page 21 Icon_minitime27/9/2015, 22:45

Aitäh teile, teie kommentaarid tegid mu sügiseses Leedus külmaks muutunud südame mõnusasti soojaks Very Happy
Tagasi üles Go down
http://kaksisoim.tumblr.com/
Sponsored content





Bad romance[lõpetatud + ALTERNATIIVNE LÕPP] - Page 21 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Bad romance[lõpetatud + ALTERNATIIVNE LÕPP]   Bad romance[lõpetatud + ALTERNATIIVNE LÕPP] - Page 21 Icon_minitime

Tagasi üles Go down
 
Bad romance[lõpetatud + ALTERNATIIVNE LÕPP]
Tagasi üles 
Lehekülg 21, lehekülgi kokku 21Mine lehele : Previous  1 ... 12 ... 19, 20, 21
 Similar topics
-

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
MEIE JUTUD :: Isikulised jutud :: Prince Kirameki looming-
Hüppa: