MEIE JUTUD

Järjejuttudele pühendatud foorum
 
PortalPealehtOtsiLatest imagesRegistreeriLogi sisse

 

 James Cameroni film "Avatar"

Go down 
+18
Everleigh
Viinamari
Tuki
Tricia
Emma
Pizza
Maiu Laaneoja
Lord Esai
black
kcissy
padjanägu, [h]
Karolin
Audrey
Tärru.
Taylor
nasicc
Pingu
Prince Kirameki
22 posters
Mine lehele : Previous  1, 2, 3  Next
AutorTeade
Pizza
Because pizza is love, pizza is life
Pizza


Male Postituste arv : 2863

James Cameroni film "Avatar" - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: James Cameroni film "Avatar"   James Cameroni film "Avatar" - Page 2 Icon_minitime5/1/2010, 19:03

Aga mulle meeldis see film. Käisime Tiinaga esilinastuse päeval seda vaatamas. Aplaus oli ka lõpus. Ei, need 3D eriefetkid olid lahedad. Kahju, et popcorni polnud, aga ma ei kurda. Kogu filmi aja lihtsalt vahtisin ega suutnud pilkugi ekraanilt pöörata. Pealegi kavatsen ma selle alla tõmmata, kui see hea kvaliteediga internetti peaks tulema. Või hiljem ostan DVD ja ei kuluta arvutimälu.
Tagasi üles Go down
Karolin
Põ(h)jatark
Karolin


Female Postituste arv : 974
Age : 27
Asukoht : Mõtetes

James Cameroni film "Avatar" - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: James Cameroni film "Avatar"   James Cameroni film "Avatar" - Page 2 Icon_minitime5/1/2010, 19:11

Minu arust oligi sisu võrdväärne filmi ilmega. Just nagu eelnevalt siin öeldi oli see film sellest kui loll inimene ikka võib olla kui ta midagi tahab.
Tagasi üles Go down
Emma
Nobenäpp
Emma


Female Postituste arv : 1198
Age : 26
Asukoht : In my dreams...

James Cameroni film "Avatar" - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: James Cameroni film "Avatar"   James Cameroni film "Avatar" - Page 2 Icon_minitime5/1/2010, 19:22

Minu arust oli film visuaalselt ülikõva ja see navide maailm oli NII ilus! Very Happy
Sisu oli ka hea ja sel ajal kui toimus see lõpuvõitlus ja navid hakkasid kaotama ma täiega lootsin,et vähemalt üks film ei lõppe hästi,aga ei-navid võitsid ja kõik olid jälle häppid. Okei,Grace suri ära,aga kuulge,kui palju on maailmas filme kus üks hea sureb ära ja siis head ikkagi võidavad?Rolling Eyes
Tagasi üles Go down
Pizza
Because pizza is love, pizza is life
Pizza


Male Postituste arv : 2863

James Cameroni film "Avatar" - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: James Cameroni film "Avatar"   James Cameroni film "Avatar" - Page 2 Icon_minitime5/1/2010, 19:53

Noh, nt filmis "Versus" tapeti halb ära aga hiljem äratati ta ikka üles, sest Heal ei olnud enam midagi teha ja ta tahtis surra. Very Happy Lõpp jäigi kokkuvõttes poolikuks, sest nad sööstid üksteisele kallale.

Kuid Navid olid üldiselt nii lahedad. Eriti Jake Sulley, kes jooksis mööda rada sellele... tüdrukule järele ja lõi naerdes seeni, mis helendasid. Tahaks ise samasuguses maailmas ära käia, kui aus olla. See oleks lahe. Võrratu, kui täpsem olla. Mulle meeldis see kujutatud loodus seal.
Tagasi üles Go down
Maiu Laaneoja
Tilu-lilu-ilu kõlarid
Maiu Laaneoja


Female Postituste arv : 6120
Age : 31
Asukoht : Aberdeen

James Cameroni film "Avatar" - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: James Cameroni film "Avatar"   James Cameroni film "Avatar" - Page 2 Icon_minitime5/1/2010, 19:57

täpselt. ja see, kuidas ta kujutas seda looduse või kõigega üheks saamist oli ka geniaalne. :)
Tagasi üles Go down
http://myspace.com/spidress
Pizza
Because pizza is love, pizza is life
Pizza


Male Postituste arv : 2863

James Cameroni film "Avatar" - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: James Cameroni film "Avatar"   James Cameroni film "Avatar" - Page 2 Icon_minitime5/1/2010, 20:01

Noh, see ongi hea. Film kestis rohkem kui kaks tundi ja see sundis kaasa elama. See oli irooniline ja viis kuidas ta nautis sinna sisse elamist ja rahvaga üheks saamist oli ka väga hästi kirjeldatud. Mulle väga meeldis. 100%. Very Happy
Tagasi üles Go down
Maiu Laaneoja
Tilu-lilu-ilu kõlarid
Maiu Laaneoja


Female Postituste arv : 6120
Age : 31
Asukoht : Aberdeen

James Cameroni film "Avatar" - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: James Cameroni film "Avatar"   James Cameroni film "Avatar" - Page 2 Icon_minitime5/1/2010, 20:06

just! maühinen jullaga!
Tagasi üles Go down
http://myspace.com/spidress
Pizza
Because pizza is love, pizza is life
Pizza


Male Postituste arv : 2863

James Cameroni film "Avatar" - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: James Cameroni film "Avatar"   James Cameroni film "Avatar" - Page 2 Icon_minitime5/1/2010, 20:11

Tore, üldjuhul pole ma siis ainuke klubis. Kuid ma usun, et see film on võitnud mitme miljoni inimese südamed. Minuarust on see ideaalselt tehtud.
Tagasi üles Go down
Audrey
Queen B ehk ADMIN
Audrey


Female Postituste arv : 9504
Age : 31
Asukoht : Pärnu

James Cameroni film "Avatar" - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: James Cameroni film "Avatar"   James Cameroni film "Avatar" - Page 2 Icon_minitime5/1/2010, 20:13

Mu emme ütles selle peale kui seda AK'st näidati: "Seda peaks vaatama?Sa ei taha näha? Nii lahe film tundub."
Tagasi üles Go down
Maiu Laaneoja
Tilu-lilu-ilu kõlarid
Maiu Laaneoja


Female Postituste arv : 6120
Age : 31
Asukoht : Aberdeen

James Cameroni film "Avatar" - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: James Cameroni film "Avatar"   James Cameroni film "Avatar" - Page 2 Icon_minitime5/1/2010, 20:24

lol Very Happy minge muidugi vaatama Very Happy
Tagasi üles Go down
http://myspace.com/spidress
Audrey
Queen B ehk ADMIN
Audrey


Female Postituste arv : 9504
Age : 31
Asukoht : Pärnu

James Cameroni film "Avatar" - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: James Cameroni film "Avatar"   James Cameroni film "Avatar" - Page 2 Icon_minitime5/1/2010, 20:25

Pärnus näidatakse jep :)
Tagasi üles Go down
Pizza
Because pizza is love, pizza is life
Pizza


Male Postituste arv : 2863

James Cameroni film "Avatar" - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: James Cameroni film "Avatar"   James Cameroni film "Avatar" - Page 2 Icon_minitime5/1/2010, 20:26

Ma Soovitan seda vaatama minna. Ausalt, elamuse saab lihtsalt kätte. Ma ei suuda ikka veel unustada, kuidas Tiina ütles treilerit vaadates:"See on igav film." ja kui me kinosaalis olime, siis küsisin temalt üle, et kas ikka on ja ta tunnistas, et võtab sõnad tagasi. Ja film oli alles alguses, kusjuures.
Tagasi üles Go down
Audrey
Queen B ehk ADMIN
Audrey


Female Postituste arv : 9504
Age : 31
Asukoht : Pärnu

James Cameroni film "Avatar" - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: James Cameroni film "Avatar"   James Cameroni film "Avatar" - Page 2 Icon_minitime5/1/2010, 20:27

Ooooooook.
Tagasi üles Go down
padjanägu, [h]
Tolstoi meets Gaiman
padjanägu, [h]


Female Postituste arv : 1847
Age : 28

James Cameroni film "Avatar" - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: James Cameroni film "Avatar"   James Cameroni film "Avatar" - Page 2 Icon_minitime6/1/2010, 03:09

"you should see your faces.."

ainus kurb koht filmis, oli see, kus see tädi ära suri..
Tagasi üles Go down
Pingu
Kuri admin
Pingu


Female Postituste arv : 1928
Age : 29
Asukoht : London

James Cameroni film "Avatar" - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: James Cameroni film "Avatar"   James Cameroni film "Avatar" - Page 2 Icon_minitime6/1/2010, 03:13

ma olin vist ainuke, keda see tädi eriti ei huvitanud Very Happy
Tagasi üles Go down
https://snlhmn.forum.co.ee
padjanägu, [h]
Tolstoi meets Gaiman
padjanägu, [h]


Female Postituste arv : 1847
Age : 28

James Cameroni film "Avatar" - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: James Cameroni film "Avatar"   James Cameroni film "Avatar" - Page 2 Icon_minitime6/1/2010, 03:31

räägime me ikka samast tädist? Very Happy
Tagasi üles Go down
Pingu
Kuri admin
Pingu


Female Postituste arv : 1928
Age : 29
Asukoht : London

James Cameroni film "Avatar" - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: James Cameroni film "Avatar"   James Cameroni film "Avatar" - Page 2 Icon_minitime6/1/2010, 03:47

seal ju aint üks tädi ära surigi Very Happy
See film ei olnud kurb. See oli ilus film Very Happy
Tagasi üles Go down
https://snlhmn.forum.co.ee
Maiu Laaneoja
Tilu-lilu-ilu kõlarid
Maiu Laaneoja


Female Postituste arv : 6120
Age : 31
Asukoht : Aberdeen

James Cameroni film "Avatar" - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: James Cameroni film "Avatar"   James Cameroni film "Avatar" - Page 2 Icon_minitime6/1/2010, 10:50

oli küll kurb. kurb oli vaadata inimeste egotsemist, seda, kuidas nad julmalt kogu loodust lihtsalt hävitasid. eriti, kui grace seal seletas, kui palju on neid connectioneid kõige elava vahel, siis ei jää mitte ükski taim teisel pool maakera kasvõi ühest surmast puutumata. seeo li juba kurb.
Tagasi üles Go down
http://myspace.com/spidress
Tricia
Sinu vanema venna kuri pruut
Tricia


Female Postituste arv : 398
Age : 27
Asukoht : tallinnas ikka

James Cameroni film "Avatar" - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: James Cameroni film "Avatar"   James Cameroni film "Avatar" - Page 2 Icon_minitime6/1/2010, 13:31

Oooh, see oli lihtsalt parim. Muud ma ei oskagi öelda.
Tagasi üles Go down
Pizza
Because pizza is love, pizza is life
Pizza


Male Postituste arv : 2863

James Cameroni film "Avatar" - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: James Cameroni film "Avatar"   James Cameroni film "Avatar" - Page 2 Icon_minitime6/1/2010, 13:39

Kaks naist suri ära seal.
Grace ja see... Trudy surid ära.
Tagasi üles Go down
Prince Kirameki
Kastanjetid
Prince Kirameki


Female Postituste arv : 2665
Age : 32
Asukoht : Magnostadt Academy

James Cameroni film "Avatar" - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: James Cameroni film "Avatar"   James Cameroni film "Avatar" - Page 2 Icon_minitime6/1/2010, 13:45

Ma olin isegi natuke kurb, kui nad surid, aga õnnelik lõpp pühkis selle kiiresti meelest. Peaasi, et Jake ja Neytiri ellu jäid ja et inimesed nende planeeti ei hävitanud. Mõnes mõttes tõmbasin ma seda vaadates paralleele sellega, kuidas ameeriklased omakasu nimel indiaanlasi ja nende loodusvarasid hävitasid. Sellise filmi nägemine paneb tõsiselt mõtlema. Küllap selle pärast mu bioloogiaõpetaja Kuustik seda filmi tervele klassile soovitaski Very Happy
Tagasi üles Go down
http://kaksisoim.tumblr.com/
Tuki
Helmut
Tuki


Female Postituste arv : 917
Age : 30
Asukoht : Tartu

James Cameroni film "Avatar" - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: James Cameroni film "Avatar"   James Cameroni film "Avatar" - Page 2 Icon_minitime11/1/2010, 23:31

Ausalt öeldes on see üks parimaid filme, mida ma näinud olen. Mõte oli väga omapärane ja küllaltki originaalne. Graafika oli tasemel. See loodus... võrratu. Ma oleks äärepealt saalis nutma hakanud nt selle Kodupuu hävitamise ajal, hoidsin vaevaga tagasi. See ajas nii vihale, et inimesed on niivõrd pimedad.
Kuigi mõned asjad olid kohati etteaimatavad, mis ajasid omakorda mind muigama, andis see film siiski super emotsiooni. Mulle, kui väikest viisi looduslapsele Very Happy läks see eriti hinge. Üks väheseid filme, millele ma lootsin terve filmi vältel õnnelikku lõppu.
Tagasi üles Go down
Viinamari
Juudijõulupuu
Viinamari


Female Postituste arv : 240

James Cameroni film "Avatar" - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: James Cameroni film "Avatar"   James Cameroni film "Avatar" - Page 2 Icon_minitime5/4/2012, 20:02

Ägee!! Very Happy
Tagasi üles Go down
Everleigh
Magus maius
Everleigh


Female Postituste arv : 2033
Age : 35
Asukoht : Tallinn

James Cameroni film "Avatar" - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: James Cameroni film "Avatar"   James Cameroni film "Avatar" - Page 2 Icon_minitime8/5/2012, 21:11

Ma ka armastan seda filmi. Ma olin alguses suurte kahtlustega, kuna traileris oli näha, et seal on palju erieffekte ja nii edasi. Ma ei uskunud, et tegu hea filmiga on aga Julia tiris mind jõuga seda vaatama ja mu arvamus muutus totaalselt Very Happy
Kindlalt üks parimaid filme, mida ma kinolaval näinud olen.
Tagasi üles Go down
kettz
Piraat
kettz


Female Postituste arv : 16
Asukoht : Tallinn

James Cameroni film "Avatar" - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: James Cameroni film "Avatar"   James Cameroni film "Avatar" - Page 2 Icon_minitime30/8/2012, 13:43

ülihea film, olen seda ühekorra näinud, jubehead efektid on kõigel Very Happy
Tagasi üles Go down
Sponsored content





James Cameroni film "Avatar" - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: James Cameroni film "Avatar"   James Cameroni film "Avatar" - Page 2 Icon_minitime

Tagasi üles Go down
 
James Cameroni film "Avatar"
Tagasi üles 
Lehekülg 2, lehekülgi kokku 3Mine lehele : Previous  1, 2, 3  Next
 Similar topics
-
» Lemmik film/filmid?
» Novellet "Kolm Meest, kes istuvad Oksal"

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
MEIE JUTUD :: Muu :: Muu-
Hüppa: