MEIE JUTUD

Järjejuttudele pühendatud foorum
 
PortalPealehtOtsiLatest imagesRegistreeriLogi sisse

 

 Järjekas . Hetkel Pealkirjatu.

Go down 
+4
Audrey
-roozabear-
Sixx-
SugarPiece
8 posters
Mine lehele : Previous  1, 2
AutorTeade
nasicc
Pehme admin
nasicc


Female Postituste arv : 5899
Age : 30
Asukoht : Tartu

Järjekas . Hetkel Pealkirjatu. - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Järjekas . Hetkel Pealkirjatu.   Järjekas . Hetkel Pealkirjatu. - Page 2 Icon_minitime14/8/2009, 21:53

Ehk ei kirjuta kaks päeva? *itsitab* Very Happy
Tegelikult on areng silmaganähtav, kuigi neljandas osas... õpi kirjavahemärgistamine ära, laps! Otsekõne, kuhu komad, kuhu mitte... selline asi! Jõle tüütu on lugeda nii...
Tagasi üles Go down
SugarPiece
Kuri põhjapõder(???)
SugarPiece


Female Postituste arv : 193
Age : 27

Järjekas . Hetkel Pealkirjatu. - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Järjekas . Hetkel Pealkirjatu.   Järjekas . Hetkel Pealkirjatu. - Page 2 Icon_minitime14/8/2009, 22:01

ära karju lapse peale , egama siis seda sinu jaoks ei jätka :/ .
enda pärast , kuigi vaevalt , et edasi vb kirjutan . .
Tagasi üles Go down
nasicc
Pehme admin
nasicc


Female Postituste arv : 5899
Age : 30
Asukoht : Tartu

Järjekas . Hetkel Pealkirjatu. - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Järjekas . Hetkel Pealkirjatu.   Järjekas . Hetkel Pealkirjatu. - Page 2 Icon_minitime15/8/2009, 01:52

Ei karjunud ma midagi.
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




Järjekas . Hetkel Pealkirjatu. - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Järjekas . Hetkel Pealkirjatu.   Järjekas . Hetkel Pealkirjatu. - Page 2 Icon_minitime15/8/2009, 06:04

mmhh... ikkagi ei salli seda reidijutusündroomi, XD

pmst võiksid ikka jätkata, kasvõi enda arendamiseks. lugejaid siiski on ja kui keegi sind ka hülgab, siis mina olen ikka olemas, et nõu anda. :)

Uut ja huvitavat, Very Happy
Tagasi üles Go down
Droideka
Totaalne lumememm, noh!^.^
Droideka


Male Postituste arv : 266
Age : 26
Asukoht : Fiery Flames of Hell

Järjekas . Hetkel Pealkirjatu. - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Järjekas . Hetkel Pealkirjatu.   Järjekas . Hetkel Pealkirjatu. - Page 2 Icon_minitime15/8/2009, 12:20

Nimed on nats friigid. Mingi Kräp on ju imelik. Aga muidu on norm. Uut.
Tagasi üles Go down
SugarPiece
Kuri põhjapõder(???)
SugarPiece


Female Postituste arv : 193
Age : 27

Järjekas . Hetkel Pealkirjatu. - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Järjekas . Hetkel Pealkirjatu.   Järjekas . Hetkel Pealkirjatu. - Page 2 Icon_minitime20/8/2009, 14:46

mmnn , mai kirjuta edasi.
kool tuleb ja ma suht ei viitsi ka :SS .
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




Järjekas . Hetkel Pealkirjatu. - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Järjekas . Hetkel Pealkirjatu.   Järjekas . Hetkel Pealkirjatu. - Page 2 Icon_minitime20/8/2009, 14:55

Hun, kool pole kunagi sobiv vabandus. sinu vanuse järgi arvan, et lähed ... seitsmendasse?

Dear friend, ma lähen üheksandasse! Eksamid! Sisseastumiskatsed! Rääkimata lugematutest olümpiaadidest, ekskursioonidest, NaNoWrimost ja kasvõi 12. septembril algavast Animatsurist. Mul on koguaeg vaja midagi teha või kuskil olla. Ja ikkagi kirjutan ma oma jura kokku. Very Happy

You have no idea how many things I have to finish... Neutral

Leia endas tahe ja inspiratsioon, et jätkata. :)
Tagasi üles Go down
SugarPiece
Kuri põhjapõder(???)
SugarPiece


Female Postituste arv : 193
Age : 27

Järjekas . Hetkel Pealkirjatu. - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Järjekas . Hetkel Pealkirjatu.   Järjekas . Hetkel Pealkirjatu. - Page 2 Icon_minitime20/8/2009, 14:58

tegelt kuuendasse . Very Happy
no , eks ma kirjutan kui inspiratsiooni saan :SS
Tagasi üles Go down
Droideka
Totaalne lumememm, noh!^.^
Droideka


Male Postituste arv : 266
Age : 26
Asukoht : Fiery Flames of Hell

Järjekas . Hetkel Pealkirjatu. - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Järjekas . Hetkel Pealkirjatu.   Järjekas . Hetkel Pealkirjatu. - Page 2 Icon_minitime20/8/2009, 15:58

Parem tulgu see kiiresti. =)
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




Järjekas . Hetkel Pealkirjatu. - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Järjekas . Hetkel Pealkirjatu.   Järjekas . Hetkel Pealkirjatu. - Page 2 Icon_minitime20/8/2009, 16:18

novot. veel parem.

jah, ma tean, et kuuenda lõpus on tasemekad. so? ma tegin need "4"-"5" peale.

also, kui sul on ideid vaja, siis lase rahval pakkuda. usu mind, nendel, kes juttu loevad, on sada versiooni, kuidas jätkata. Very Happy
Tagasi üles Go down
Keiti
Libelobasulg kõrva taga
Keiti


Female Postituste arv : 3579
Age : 30
Asukoht : Teispoolsuse 666.

Järjekas . Hetkel Pealkirjatu. - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Järjekas . Hetkel Pealkirjatu.   Järjekas . Hetkel Pealkirjatu. - Page 2 Icon_minitime20/8/2009, 20:15

Ei, t6esti. Sa oled v2ga palju arenenud ja kool on t6esti n6me ettek22ne. J2tka igal juhul . Kui su jutt oleks v2ga halb siis ma nii ei ytleks.
Tagasi üles Go down
SugarPiece
Kuri põhjapõder(???)
SugarPiece


Female Postituste arv : 193
Age : 27

Järjekas . Hetkel Pealkirjatu. - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Järjekas . Hetkel Pealkirjatu.   Järjekas . Hetkel Pealkirjatu. - Page 2 Icon_minitime23/8/2009, 00:46

ma kunagi teen edasi , praegu pole mõtteid :S:S .
Tagasi üles Go down
eku:)
Kojamees
eku:)


Female Postituste arv : 25
Age : 27
Asukoht : Tartu :P

Järjekas . Hetkel Pealkirjatu. - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Järjekas . Hetkel Pealkirjatu.   Järjekas . Hetkel Pealkirjatu. - Page 2 Icon_minitime27/8/2009, 02:37

uut (A)
see ülihuvitav (H)
Tagasi üles Go down
http://www.mulpolekodulehte.ee:/
SugarPiece
Kuri põhjapõder(???)
SugarPiece


Female Postituste arv : 193
Age : 27

Järjekas . Hetkel Pealkirjatu. - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Järjekas . Hetkel Pealkirjatu.   Järjekas . Hetkel Pealkirjatu. - Page 2 Icon_minitime25/9/2009, 19:37

kellegil on mõtteid ? Very Happy
Tagasi üles Go down
SugarPiece
Kuri põhjapõder(???)
SugarPiece


Female Postituste arv : 193
Age : 27

Järjekas . Hetkel Pealkirjatu. - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Järjekas . Hetkel Pealkirjatu.   Järjekas . Hetkel Pealkirjatu. - Page 2 Icon_minitime29/9/2009, 22:26

Uus osa siis , Lühike tuli. Sad
5 #

Eelmises osas :

,, Rääkige, miks te siia tulite ’’ palus naine.
Enne kui Keity suud lahti tegema hakkas, meenus talle midagi väga tähtsat…




,, EI . Ära jäta mind, palun! Emme , ei .. palun ’


Ta silme eest jooksis väga palju pilte läbi .. Need olid segamini aetud ja ta ei saanud aru , mis toimub.

,, KEITY ! Tule sealt kohe ära.. Keity, ei ! ’’

Keity oli peatselt nutuäärel, talle oli raske meenutada , mis koht kuhugi käis.

,, Hahahaha , nüüd sa alles saad! Sa oled igavesti minu! ’’
,, EII!
’’

Nüüd, kus tal tõeline pisar alla voolas ja ta vaatas enda ette ning nägi, kuidas psühholoog mureliku ilmega talle kaasa tunneb.

,, Tänan. ’’ Suutis Keity vaid öelda. Ta oli liiga ehmunud selles, mida ta just nägi.
Tal oli tunne , et ta peab siit minema saama. Kuna ta ei saanud siiamaani ühtegi sõna suust, võttis ta laua pealt märkmepaberi ning kritseldas sinna midagi .

Vabandage, ehk andestate mulle. Ma ei suuda rääkida. Ma olen liiga ¹hokis. Kas Järgmine kord samal kellaajal sobib ?
Keity .


Ning lahkus palatist.
Enne kui lahkus, jõudis ta öelda ’ head aega ’ ning seadis kiirel sammul kodu poole.

Kodus olles, viskas ta koti maha, jope seljast ning jooksis kiiresti oma tuppa, et voodile heita ja oma i-podist muusikat kuulama hakata.
Kuulamise käigus jõudis ta välja selgitada, millest need lõigud tulid. Ta teadis kahte, kuid üks jäi arusaamatuks.
,, Vägistamine.. autoõnnetus ..kuid, mis see kolmas oli ? Miks ma midagi ei mäleta ? ’’
Tal hakkasid pisarad jooksma. Ükskõik kui palju ta ka meenutas, ei tulnud sellest midagi välja. Nutmise käigus suutis ta magama ka jääda. Kuid öösel ta siiski ärkas uuesti üles.
Tüdruk tõmbas endale tuduriided selga ja ronis voodisse. Paar minutit hiljem kuulis ta, kuidas keegi loobib vastu akent kive. Keity tõusis voodist ja seadis sammud akna poole, kui ta aga nägi , kesse oli , hüüdis ta ahastusest :
,, SINA ?! ’’
Tal hakkasid uuesti pisarad voolama, ta keha nõrknes ja ta kukkus kokku. Mees aga jooksis sealt minema. Keity tükk aega lamas seal, kuni kuulis oma uksel isa koputusi.
Kui mees sai aru, et keegi ei vasta, tormas ta sisse ning leidis voodi kõrvalt lamama tüdruku.
Ta võttis otsekohe telefoni kätte ja helistas kiirabisse.

20 minutit hiljem haiglas, sammus Keity isa mööda palatit ringi. Varsti saabusid sinna ka Keity ema ja Mike.

,, Kuidas tal on ? ’’ küsis Mike.
,, On temaga kõik korras ? ’’ küsis Keity ema.
,, Mike, ta tahab sind näha.. Aga temaga on kõik korras.’’ vastas isa Mikele ja seejärel oma naisele.
Mike astus tasakesi palatist sisse ning lausus : ,, Sa tahtsid mind näha, kallis , on sinuga kõik korras ? ’’
,, Jah. On, aga ma tahtsin seda öelda , et ma ei saa sinuga suhet alustada. Kas sa oled nõus sellega , et oleme kõigest sõbrad ? Palun. Ja see suudlus, see tähendas mulle paljugist, kuid see ei muutnud midagi. ’’
,, KÕIGEST SÕBRAD ? OKEI , tegelt , mulle sobib ! Ma ei tahagi kiirustada. ’’ mõtles Mike, kuid vastas peagi Keityle .
,, Davaj , sõbranna, teeme nii. ’’
Ja mõlemad naersid, aga selle naermise lõpetas Keity. Ta hakkas köhima. Ja see ei tahtnud järgi jääda. Korraks oli paus, kui Keity uuesti köhima hakkas.
,, Oota , ma kutsun arsti! ’’ ütles Mike paanikasse minnes.
Kuid Keity köhis edasi. Kuni ta märkas et ta köhib verd, mis polnud sugugi hea…
Tagasi üles Go down
Keiti
Libelobasulg kõrva taga
Keiti


Female Postituste arv : 3579
Age : 30
Asukoht : Teispoolsuse 666.

Järjekas . Hetkel Pealkirjatu. - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Järjekas . Hetkel Pealkirjatu.   Järjekas . Hetkel Pealkirjatu. - Page 2 Icon_minitime30/9/2009, 13:41

see meelib mulle.
Ja see osa oli palju parem, kui esimesed osad.
Ilusti uut siis!
Tagasi üles Go down
SugarPiece
Kuri põhjapõder(???)
SugarPiece


Female Postituste arv : 193
Age : 27

Järjekas . Hetkel Pealkirjatu. - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Järjekas . Hetkel Pealkirjatu.   Järjekas . Hetkel Pealkirjatu. - Page 2 Icon_minitime2/10/2009, 20:36

aitäh : )
kui vaba aega leian , siis kirjutan . Wink
Tagasi üles Go down
nasicc
Pehme admin
nasicc


Female Postituste arv : 5899
Age : 30
Asukoht : Tartu

Järjekas . Hetkel Pealkirjatu. - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Järjekas . Hetkel Pealkirjatu.   Järjekas . Hetkel Pealkirjatu. - Page 2 Icon_minitime2/10/2009, 20:39

nagu juba eespool mainiti - arengut on näha. Ja algusega võrreldes... ma ütleks, et areng on tohutu! (Kuigi see ei tähenda, et enam kuhugi areneda pole! Arenguruumi on; ja palju.) Ütleks, et see jutt hakkab minu silmis juba snl-i keskmiste hulka kerkima. :) ja tal on potentsiaali edasi tõusta. Või sinu kirjutamisel üleüldse, või su järgmisel jutul (mis loodetavasti tuleb).

Need tarbetud tühikud ikka veel eksisteerivad, kuid õigekiri on paranenud, lauseehitus... Jutt on loogilisem ja sujuvam.

Jätka kindlasti!
Tagasi üles Go down
SugarPiece
Kuri põhjapõder(???)
SugarPiece


Female Postituste arv : 193
Age : 27

Järjekas . Hetkel Pealkirjatu. - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Järjekas . Hetkel Pealkirjatu.   Järjekas . Hetkel Pealkirjatu. - Page 2 Icon_minitime20/11/2009, 19:36

hm , sellele jutule enam kahjuks järge ei tule :/ .

Aga, ma loodan, et tuleb uus jutt, kuid ei luba midagi :) .
Sille, kui sa tahad, ma võin sulle selle saata.
Tagasi üles Go down
Sponsored content





Järjekas . Hetkel Pealkirjatu. - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Järjekas . Hetkel Pealkirjatu.   Järjekas . Hetkel Pealkirjatu. - Page 2 Icon_minitime

Tagasi üles Go down
 
Järjekas . Hetkel Pealkirjatu.
Tagasi üles 
Lehekülg 2, lehekülgi kokku 2Mine lehele : Previous  1, 2
 Similar topics
-
» pealkirjatu ilmselt veel.
» Hetkel veel pealkirjatu.
» Pealkirjata hetkel

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
MEIE JUTUD :: Jutud :: ARHIIV :: Armastusjutud (vanemad)-
Hüppa: