MEIE JUTUD

Järjejuttudele pühendatud foorum
 
PortalPealehtOtsiLatest imagesRegistreeriLogi sisse

 

 Kurb aga tõsi.

Go down 
2 posters
AutorTeade
VanniJenny
Võlur
VanniJenny


Female Postituste arv : 71
Age : 25

Kurb aga tõsi. Empty
PostitaminePealkiri: Kurb aga tõsi.   Kurb aga tõsi. Icon_minitime24/6/2009, 18:40

Jutt ühest lapsest Very Happy

Sündides olin ma su lemmik. Sa nunnutasid mind ja olid minu üle õnnelik. Neljaselt sa tüdinesid minust. Mu pärisisa oli ära läinud, sa olid koju toonud joodiku, kes vihkas lapsi. Ta peksis mind sinu teadmata. Sa olid pahane, kui ma olin kuuene, ja verisena koju tulin. Nutsin ja tahtsin sinu sooja kallistust saada, aga sa olid jälle mingi uue joodikuga. See ei sallinud ka lapsi, eriti mind. Sa käsutasid mind kodust välja, ja ei lubanud tagasi tulla. Ma jooksin tänavatel ringi. Sinikaid täis ja verisena. Mu teele osutus üks hooliv tädi, ta küsis, kus mu emme ja issi on. ma vastasin, et nad peksavad mind kodus, ja ma jooksin kodust ära. See tädi juhtus lastekodutöötaja olema. Ta viis mu lastekodusse. Ma ootasin ja ootasin, et äkki sa tuled ikka tagasi, aga ei... Sa olid mind hülganud. Möödusid aastad, ma olin juba 14 kui tulid minu juurde üks proua ja härra. Proua oli tuttav, aga ma ei teadnud kuidas. Nad lapsendasid mu ära. See proua rääkis mulle oma lapsest, kelle ta oli noorelt välja kamandanud, sest tal oli mees, kes peksis teda, aga ta ei uskunud. Nüüd olen ma juba 25, mul on 3 llast, kellest ma väga hoolin, ja ei lase mingil kaabakal neid peksta. Nüüd, kui 11 aastat on lapsendamisest möödunud, sain aru, see oli mu päris ema, ja mu päris isa, kes olid taas kokku saanud, ja omaenda lapse lapsendanud. Nüüd olete te surnud, sest mina tegelikult jätsin gaasipliidi sisse, meelega. Et teile tasuda see, mida mina lapsepõlves kannatama pidin.


Loll jutt eks??Very Happy
Ma pole suuremat sorti kirjutaja et siis Very Happy:D
Tagasi üles Go down
ThatsMe
Tsiklimees
ThatsMe


Female Postituste arv : 444
Age : 28
Asukoht : Wonderland.

Kurb aga tõsi. Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kurb aga tõsi.   Kurb aga tõsi. Icon_minitime24/6/2009, 21:56

Lühike oli. kiire ka.

Sellest oleks saanud hea jutt, kui oleks mingi 2/3 pikem. Ja detailsem. Mõte iseenesest oli hea. Ja sündmused jäid napiks ja olid sellised .. kuskile ära hajutatud.
Tagasi üles Go down
http://www.rate.ee/users/kryssu10
VanniJenny
Võlur
VanniJenny


Female Postituste arv : 71
Age : 25

Kurb aga tõsi. Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kurb aga tõsi.   Kurb aga tõsi. Icon_minitime25/6/2009, 23:17

mul tuli mõte ja oli kiire ja ma ei jõudnud
ma pole kahjuks kirjanik, tuli mis tuli Very Happy
ma ju alles 10
Tagasi üles Go down
Sponsored content





Kurb aga tõsi. Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kurb aga tõsi.   Kurb aga tõsi. Icon_minitime

Tagasi üles Go down
 
Kurb aga tõsi.
Tagasi üles 
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 1
 Similar topics
-
» Kellejaoks, kellejaoks mitte kurb :)

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
MEIE JUTUD :: Jutud :: Lühijutud ja mõtteterad-
Hüppa: