MEIE JUTUD

Järjejuttudele pühendatud foorum
 
PortalPealehtOtsiLatest imagesRegistreeriLogi sisse

 

 Kellejaoks, kellejaoks mitte kurb :)

Go down 
2 posters
AutorTeade
Miley Cyrus
Skisofreenik
Miley Cyrus


Female Postituste arv : 747
Age : 29
Asukoht : Ühes kohas, mida keegi ei tea ega leia :)

Kellejaoks, kellejaoks mitte kurb :) Empty
PostitaminePealkiri: Kellejaoks, kellejaoks mitte kurb :)   Kellejaoks, kellejaoks mitte kurb :) Icon_minitime18/5/2009, 14:02

1. Kuu
Emme, olen ainult paarkümmend senti pikk, kuid mul on juba süda! Ma armastan su häält! Iga kord kui kuulen seda, siputan kohe käte ja jalgadega. Su südame tuksumine on mu lemmikunelaul.

2. Kuu
Emme, täna õppisin imema pöialt. Kui näeksid mind, ütleksid kohe, et olen juba beebi. Veel ei ole ma piisavalt suur, et hakkama saada väljaspool kõhtu. Mul on siin nii hea ja soe.

3. Kuu
Emme, arva mida! Ma olen poiss! Loodan, et see teeb sind õnnelikuks! Ma tahan et sa oleksid alati õnnelik! Mulle ei meeldi kui sa nutad. Sa tundud siis nii õnnetu. See teeb ka mind õnnetuks ja ma nutan koos sinuga, kuigi sa ei kuule mind.

4. Kuu
Emme, kas käisid jälle arsti juures? Emme, ta valetas sulle. Ta ütles et ma ei ole beebi. Olen küll ju, sinu beebi! Ma mõtlen ja tunnen. Emme, mis on abort?

5. Kuu
Kuulen jälle arsti häält. Ta ei meeldi mulle, ta tundub südametu ja külm inimene. Ta tuleb mu koju! Arst ütles, et see on nõel. Emme, mis see on? See kõrvetab! Ütle et ta ei teeks rohkem! Mul on valus, aita mind emme! Ma ei oska põgeneda selle eest!

6. Kuu
Emme, mul on nüüd kõik korras. Ma olen Jumala süles. Ta rääkis mulle abordist. Miks sa ei tahtnud mind emme? Ma ju armastan sind.
Tagasi üles Go down
https://snlhmn.forum.co.ee
Britney
Narkar
Britney


Female Postituste arv : 44
Age : 27
Asukoht : tallinn

Kellejaoks, kellejaoks mitte kurb :) Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kellejaoks, kellejaoks mitte kurb :)   Kellejaoks, kellejaoks mitte kurb :) Icon_minitime28/5/2009, 16:54

lugu oli nunnu, aga aborti ei saa teha 5 kuud pärast rasedaks jäämist Very Happy ja nii kurvad lood peaksid keelatud olema, see läheb südamesse, aga lühiduse tõttu ei jõua nutma hakata Sad
Tagasi üles Go down
 
Kellejaoks, kellejaoks mitte kurb :)
Tagasi üles 
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 1
 Similar topics
-
» Mitte kellegi oma
» Hallid, mitte rohelised

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
MEIE JUTUD :: Jutud :: Lühijutud ja mõtteterad-
Hüppa: