MEIE JUTUD

Järjejuttudele pühendatud foorum
 
PortalPealehtOtsiLatest imagesRegistreeriLogi sisse

 

 When you look me in the eyes. [ LÕPETATUD! ]

Go down 
+6
Espada
spring
Emma
SixxBitch
swessu
Diana.
10 posters
Mine lehele : Previous  1, 2
AutorTeade
Diana.
Maailmapäästja
Diana.


Female Postituste arv : 791
Age : 29
Asukoht : Rakvere.

When you look me in the eyes. [ LÕPETATUD! ] - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: When you look me in the eyes. [ LÕPETATUD! ]   When you look me in the eyes. [ LÕPETATUD! ] - Page 2 Icon_minitime29/8/2008, 09:45

Ei, see ei olnud viimane osa:D
Viimane osa alles tuleb Wink
Tagasi üles Go down
SixxBitch
Kärameister
SixxBitch


Female Postituste arv : 1036
Age : 30

When you look me in the eyes. [ LÕPETATUD! ] - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: When you look me in the eyes. [ LÕPETATUD! ]   When you look me in the eyes. [ LÕPETATUD! ] - Page 2 Icon_minitime30/8/2008, 19:27

Wowts, eriti hea :O Palun uut!!!
Tagasi üles Go down
Diana.
Maailmapäästja
Diana.


Female Postituste arv : 791
Age : 29
Asukoht : Rakvere.

When you look me in the eyes. [ LÕPETATUD! ] - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: When you look me in the eyes. [ LÕPETATUD! ]   When you look me in the eyes. [ LÕPETATUD! ] - Page 2 Icon_minitime7/9/2008, 14:59

***
Matt

Istusin ja võtsin aina uusi lonkse viinast, mis oli tegelikult vastik. Ühe silmaga vaatasin, kuidas Teresa meeleheitliku kiirusega asju pakib. Raputasin pead, võtsin uue lonksu ja hakkasin mõtlema ja meenutama. Miks ma selle viina pidin toidupoest võtma? Ma läksin ju Teresale lilli ostma.... Pöörasin silmad täiesti paha aimamatult toiduosakonna poole ja nägin seal ahvatlevaid alkot pungil olevaid vitriine. Näen vanem välja kui tegelikult ja see aitas mul seda kergelt kätte saada. Mõtlesin, aga ei. Ei saanud vastu panna, pidin lihtsalt selle ära ostma.
Kõndisin siis mööda tänavat, käes pudel, mis tekitas minus täieliku vastikust. Tahtsin selle vastu kõnniteed puruks virutada, aga ei saanud. Vastu minu tahet hoidis mu käsi pudelit kõvasti pudelikaelast kinni. Olin enda peale mega vihane ja võitlesin endaga, et ei, sa ei ava seda, sa ei võta lonksu. Ei, see on keelatud, nagu keelatud vili keelatud viljade turul! Jäin tänaval seisma ja vaatasin pudelit. Iha selle joogi vastu oli liiga suur. Andsin alla. Keerasin aeglaselt korgi lahti ja viskasin sõiduteele, kus auto sellest kohe üles sõitis. Tõstsin pudeli huulte juurde, aga ei võtnud lonksu. Teades, et Teresa hakkab mind vihkama, ütlesin vaikselt „Teresa, ma armastan sind!” ja võtsin mitu lonksu järjest. Nii hea oli. Minusse tuli nagu eluvaim tagasi. Ohkasin kõvasti ja kõndisin hotelli poole ,veider naeratus näol.
Avasin silmad, vaatasin toas ringi. Teresa oli vannitoas ja pani oma hügieenitarbeid kotti. Raputasin pead ja tõusin püsti. Meenutuse ajal olin silmad kinni pannud ja nüüd pimestas vannitoas põlev hele tuli mu silmi. Kama kaks oli mul sellest.
„Ter....”
„Mis on?”
Võtsin lonsku viina.
„Räägime ?!” pakkusin mina ja endal tundus, nagu oleks juba keel pehme. See tähendas vaid üht. Olin iga hetk purju jäämas.
„Jäta mind rahule!” ütles mu unelmate tüdruk nutuse häälega, alles mõistsin, et olen teda iga hetk kaotamas.
„Mkm, ma ei lase sind enne välja, kui räägime!”
Teresa puhkes selle peale nutma.
„Mida sa veel ei taha? Sa oled täiesti PURJUS! Ma saan su kergelt ukse eest ära lükata ja siis lahkuda!”
„Kuhu sa lähed?”
„MA EI TEA! Teise hotelli, kui kohe eesti lennule piletit ei saa!” karjus ta ja tõukas mind ukselt. Pani hügieeni asjade kotikese oma kohvrisse ja tõmbas lukud kinni. Köhatas siis kergelt, pani oma imekaunid juuksed patsi ja siis läks ta garderoobi, kus riided vahetas.
„Näed, siin sulle Jonas Brothersite kontserdi pilet. Sinna ma sul keelata minna ju ei saa!”
ta viskas minu poole pileti. „Mina igatahes kavatsen minna ja lõbutseda!” ütles ta, võttis oma pagasi ja läks ukse poole. Seal ta seisatas ja vaatas mulle otsa.
„Tea, et me ei lähe lahku selle hommikuse tüli pärast, vaid selle äörast, et sa minu peale karjusid ja... ja siis mind mingi faking pudeliga visata tahtsid! Hüvasti!” ütles ta mulle ja lahkus.
Seisin tummalt mitu minutit ja alles siis mõistsin, et olen ta kaotanud – jäädavalt. Oli ilge tahe talle järgi joosta, kuid ma ei saanud liikuma.
Mul tekkis viha, kohutav viha enda vastu. „KURAT!” karjusin ja virutasin pudeli vastu seina puruks. Vajusin põlvili maha ja tundsin, kuidas silmad täituvad pisaratega. „Ma olen su kaotanud, ma olen su kaotanud....”

Teresa
Kui lifti jõudsin, tekkis mul jälle nutt kurku.
Fuajeese jõudes küsisin, kas siin hotellis on veel vabu tube. Õnneks oli ning ma sain kohe sisse kolida. Vaikselt sõitsin liftiga kolmandale korrusele ja seal edasi tavalisse hotellituppa. Pakuti ka sviiti, aga ma ei soovinud.
Vajusin voodile, silmanurgas pisarad ning vahtisin lage. „Everithing is over. Over for ever!” ütlesin ma normaalse hääletooniga ning naeratasin siis, kui mulle meenus, et täna on JB kontsert. Oi, mul hakkas kiire. Kiire meik, kiire riietus. Kokku võttis umbes 2 tundi.
Kella vaatamine, mis näitas 18.35.
„Matt...” tuli ta nimi nagu käsu peale mu huultele. Vaatasin kurvalt toas ringi ja meenutasin täna hommikut. Kõik tundus nii reaalne. Tahtsin, et kõik eelnev oleks ainult uni. Võitlus endaga, et mitte joosta oma endisesse tuppa otse Matt’i käte vahele ja korrutada talle, et ta on mulle kõige kallim inimene siin ilmas.
„Teresa, te läksite lahku, sa ei lähe sinna. Ei lähe! Sa ei kohtu temaga mitte kunagi! Ei kohtu! See on keelatud! K-E-E-L-A-T-U-D!” avastasin end toas ringi ratast kõndimas. „Jah, nüüd kontserdile!” rõõmustasin ning olin hetkega tagasi normaalne.
Uks kinni, lifti, läbi fuajee ning hotelli ette, kus taksot ootasin. Istusin taksosse ja umbes tunni pärast olingi NY kontserdi halli ees, mis oli hiiglamasuur. Läksin piletikontrollist läbi ning olingi sees, kus pooleteise tunnipärast pidi algama minu lemmikbändi esinemine.
Tagasi üles Go down
Diana.
Maailmapäästja
Diana.


Female Postituste arv : 791
Age : 29
Asukoht : Rakvere.

When you look me in the eyes. [ LÕPETATUD! ] - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: When you look me in the eyes. [ LÕPETATUD! ]   When you look me in the eyes. [ LÕPETATUD! ] - Page 2 Icon_minitime7/9/2008, 15:00

***
Matt

„Ma lähen sinna!” ütlesin endale ning istusin voodile. Vahepeal käisin poes ja ostsin endale mingi joogi, mis peletab lõhnad eemale ja annab kaine mõistuse. Kaanisin seda siis.
Panin pileti teksade taskusse ja lahkusin toast. Kell oli umbes poole kaheksa ringis. Lifti, esimesele korrusele, läbi fuajee ja tänavale. Võtsin takso ning sõit läks lahti. Vaatasin terve sõidu aknast välja ning mõtlesin või õigemini lootsin, et Teresa on seal.
Mul tuli meeletu mõte. Täitsa segane olen peast, aga tundus, et see on ainuke võimalus saada Teresa tagasi.
Kontsrdi halli ees oli meeletult rahvast. Inimesed alles otsid pileteid, aga mina väitasin pileti ette ja saingi sisse. See oli hiiglama suur, ma ei leiaks Teresat ilmas, kui mul puuduks plaan. Otsisin üles oma istekoha, milleks oli 1756 ning istusin. Viisteist minutit veel ja kontsert hakkab. Ootasin juba algust, aga samas ka närv oli sees. Mis siis kui Teresa mu üleüldse eemale tõukab? Kas me lähemegi siis päriselt lahku? Aaaahhhhh, Matt! Mõtle kainelt!
Kui viis minutit oli alguseni jäänud ja rahvast megapalju hakkasin ma hallis silmadega ringi käima. Lootsin Teresat näha. Pöörasin pea ja ta tuligi! Minu kõrvale! Uskumatu, ma olin täiesti ära unustanud, et meie istekohad olid kõrvuti.
„Teresa?!“ julgesin ma öelda.
„Kuidas sa nii ruttu kaineks said?“ päris tema karmilt.
„Sain, aga pole vahet! Teresa, räägime!“
„EI! Meil sinuga ei ole enam miskit rääkida! Kas said aru, või pean veel kordama?“
„Sain aru!“ pomisesin ja viisin pilgi maha. Mul oli suur tahtmine siit ära joosta ja end umbe juua. Kuid siis oleks üks asi kindel. Ma oleksin sel juhul Teresita igaveseks kaotanud.

Teresa
Ta rääkis minuga! Ta rääkis minuga! Juubelsain mina sisimas ja ta on ju ka täiesti kaine.... Aga jamh, tema pean ma unustama. Nii see on! Ma ei tohi talle andestada, et ta mind täna viinapudeliga visata tahtis. Mkm.
„Tereõhtust kuulajad! Siin esineb siis Jonas Brothers!“ karjus Nick mikrisse. Kogu saal juubeldas. Kaasa arvatud mina. Ainult Matt minu kõrval plaksutas ilmetult. Vahtis ainult maha ja ei teanud väljagi, et kontsert algas.
Esimesena lauldi „Hold on.“, teisena „Burni’n up’i“, kolmandana „A Little bit longer“ ja nii tuli neid laule veel palju. Nautisin täiega. Kuni vaatasin, et mu kõrval koht on tühi ja Matt jookseb lava poole.
„I want to sing that song to my girl. I love her. Can i?“ küsis Matt . Punastasin ja tahtsin taevasse hüpata.
„Ofcourse you can!“ ütles Joe ja ulatas viisakalt mikri Matt’ile.
„The song name is „When you look me in the eyes!“
Muusika hakkas mängima ja Matt hakkas laulma.

If the heart is always searching,
Can you ever find a home?
I've been looking for that someone,
I'll never make it on my own.
Dreams can't take the place of loving you,
There's gotta be a million reasons why it's true

When you look me in the eyes,
And tell me that you love me.
Everything's alright,
When you're right here by my side.
When you look me in the eyes,
I catch a glimpse of heaven.
I find my paradise,
When you look me in the eyes.

How long will I be waiting,
To be with you again
Gonna tell you that I love you,
In the best way that I can.
I can't take a day without you here,
You're the light that makes my darkness disappear.

When you look me in the eyes,
And tell me that you love me.
Everything's alright,
When you're right here by my side.
When you look me in the eyes,
I catch a glimpse of heaven.
I find my paradise,
When you look me in the eyes.

Movin on, I start to realize,
I can reach my tomorrow,
I can hold my head up high,
And it's all because you're by my side.

When you look me in the eyes,
And tell me that you love me.
Everything's alright,
When you're right here by my side.
When I hold you in my arms,
I know that its forever.
I just gotta let you know,
I never wanna let you go.

„Teresa tule lavale!“ kutsus ta mind ja ma lausa jooksin tema juurde. Kallistasin teda, kui terve rahvas huilgas. Nähtavasti üllatusest või rõõmust.
„Salmi esimesed kaks rida, pühendan ma sulle! Nendega ma ütlen sulle midagi väga olulist!“ sõnas ta oma meeldiva madala häälega ja võttis minult käest kinni.

„When you look me in the eyes,
And tell me that you love me.“
Everything's alright,
When you're right here by my side.
When you look me in the eyes,
I catch a glimpse of heaven.
I find my paradise,
„When you look me in the eyes.“
„Thankyou!“ ütles ta ja naeratas mulle, publiku plaksutuste saatel.
„Teresa, kas annad mulle andeks?“
„Sa veel küsid! Loomulikult!“ Sellepeale ta suudles mind ja publik hakkas veel rohkem plaksutama ja huilgama.
Tagasi üles Go down
Diana.
Maailmapäästja
Diana.


Female Postituste arv : 791
Age : 29
Asukoht : Rakvere.

When you look me in the eyes. [ LÕPETATUD! ] - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: When you look me in the eyes. [ LÕPETATUD! ]   When you look me in the eyes. [ LÕPETATUD! ] - Page 2 Icon_minitime7/9/2008, 15:03

***
Matt


Lahkusime koos kontserdi hallist. Kuu juba paistis ja ma siiani ei suutnud uskuda, mida ma just teinud olin.
„Ter...“
„Mat...“ ütlesime koos ja siis tekkis toppamine.
„Räägi sa enne!“ pakkusin ma ja muigasin.
„Et, ma pole sulle seda kunagi öelnud, aga I Love You! I Look in your eyes now!“
„Mina sind ka!“ ütlesin ka võtsin ta enda embusesse. „Ma luban sulle, et ei korda elus oma täna tehtud vigu! Eales!“
Võtsin tüdrukult käest kinni ja me jalutasime hotellini.
„Kas see on meie loo lagus või lõpp?“ küsis Teresa.
„Ma arvan, et see on lõpp meie loole, aga meie algus meie ühisele elule!“ ütlesin ning me kõndisime koos käsikäes hotelli poole, seegan kõndisime vastu meie tulevikule....

¤¤¤
[i]Et ma ei oska siiani normaalseid lõppe kirjutada Rolling Eyes
Loodan, et see ei häirinud. :)

Dinx^^
Tagasi üles Go down
Liina
Musafriiik
Liina


Female Postituste arv : 619
Age : 31
Asukoht : Muhu :D

When you look me in the eyes. [ LÕPETATUD! ] - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: When you look me in the eyes. [ LÕPETATUD! ]   When you look me in the eyes. [ LÕPETATUD! ] - Page 2 Icon_minitime7/9/2008, 15:49

Nii, ma lugesin selle nüüd ilusti läbi Very Happy
JB eest ma teeks sulle pai ja kalli ja väljendaks oma vaimustust veel sajal moel, aitäh! JB on mu lemmik hetkel, "When You Look Me In The Eyes" on heahea ja teised nimetatud laulud ka Very Happy
Jutt oli sama hea, selline põnev ja natuke mingil moel omamoodi Very Happy Ütleks ainult, et lõpulaused on natuke liiga seebised Very Happy Muidu oli kõik jumala okei Razz
Tagasi üles Go down
SixxBitch
Kärameister
SixxBitch


Female Postituste arv : 1036
Age : 30

When you look me in the eyes. [ LÕPETATUD! ] - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: When you look me in the eyes. [ LÕPETATUD! ]   When you look me in the eyes. [ LÕPETATUD! ] - Page 2 Icon_minitime8/9/2008, 15:55

Veidi ebareaalne, et nii suure kontserdi ajal lubatakse suvaline lavale Very Happy Aga muidu oli super :)
Tagasi üles Go down
Diana.
Maailmapäästja
Diana.


Female Postituste arv : 791
Age : 29
Asukoht : Rakvere.

When you look me in the eyes. [ LÕPETATUD! ] - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: When you look me in the eyes. [ LÕPETATUD! ]   When you look me in the eyes. [ LÕPETATUD! ] - Page 2 Icon_minitime11/9/2008, 11:43

Liina - SUUR äitähh! Mu enda lemmikbänd on Jonas Brothers ja sellepärast paningi selle juttu Wink Lõpp? Jamh, lõppe ei oska ma kirjutada Very Happy
SixxBtich - mõtted olid sellised:D oleks tulnud mingi X jutt, kui teda poleks lavale lubatud vms:D A tänan sind:)
Tagasi üles Go down
Emma
Nobenäpp
Emma


Female Postituste arv : 1198
Age : 26
Asukoht : In my dreams...

When you look me in the eyes. [ LÕPETATUD! ] - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: When you look me in the eyes. [ LÕPETATUD! ]   When you look me in the eyes. [ LÕPETATUD! ] - Page 2 Icon_minitime15/9/2008, 11:05

Nunnu lõpp! Muidu veits lühike tuli,aga muidu meeldis! Very Happy
Tagasi üles Go down
Diana.
Maailmapäästja
Diana.


Female Postituste arv : 791
Age : 29
Asukoht : Rakvere.

When you look me in the eyes. [ LÕPETATUD! ] - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: When you look me in the eyes. [ LÕPETATUD! ]   When you look me in the eyes. [ LÕPETATUD! ] - Page 2 Icon_minitime19/9/2008, 15:53

emma - tänud:)
Tagasi üles Go down
Little Green House
Juubilar
Little Green House


Female Postituste arv : 172
Age : 25
Asukoht : Tartu

When you look me in the eyes. [ LÕPETATUD! ] - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: When you look me in the eyes. [ LÕPETATUD! ]   When you look me in the eyes. [ LÕPETATUD! ] - Page 2 Icon_minitime1/7/2011, 17:15

Ma ei tea mis osas, aga sul on seal igatahes kirjas 'kalkarat', aga tegelt pöördub see 'kalkarit'
Very Happy
Tagasi üles Go down
http://www.littlegreenhouse-littleblondegirl.blogspot.com
Sponsored content





When you look me in the eyes. [ LÕPETATUD! ] - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: When you look me in the eyes. [ LÕPETATUD! ]   When you look me in the eyes. [ LÕPETATUD! ] - Page 2 Icon_minitime

Tagasi üles Go down
 
When you look me in the eyes. [ LÕPETATUD! ]
Tagasi üles 
Lehekülg 2, lehekülgi kokku 2Mine lehele : Previous  1, 2
 Similar topics
-
» Eyes so green...
» Prison camp thru my eyes PT1

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
MEIE JUTUD :: Isikulised jutud :: Ebaaktiivsed kaustad :: Diana looming-
Hüppa: