MEIE JUTUD

Järjejuttudele pühendatud foorum
 
PortalPealehtOtsiLatest imagesRegistreeriLogi sisse

 

 Eyes so green...

Go down 
AutorTeade
Emma
Nobenäpp
Emma


Female Postituste arv : 1198
Age : 26
Asukoht : In my dreams...

Eyes so green... Empty
29042010
PostitamineEyes so green...

Laul:Billy Talent-Cut The Curtains
Tuju:liblikad kõhus..

Hei! Very Happy

Pole ammujälle kirjutanud iga päev tahan kirjutada aga jälle ei jõua. Igatahes. See ülinummi ühekssndik on jälle välja ilmunud,kui vahepeal ei näinud teda pm kuu aega,siis nüüd see nädal suht iga päev. Ta on ikka niiii ilus. Ma ei saa. Very Happy Very Happy Tal selline tumehall jakk ja siis megatumedad juuksed ja kaks huuleneeti jano ma ei saa...Very Happy

Vahepeal olen pokkerit mängima õppinud. Kuna suht igaühel kellega mängin,on oma arusaamad reeglitest ja netis ka teistmoodi,siis ma reegleid tõpselt ei teagi aga kuna ma leidsin kodust pokkerikomplekti siis koolis pinginaabri ja mõne tüdrukuga mängime ja facebookis muidugi. Eile seal oli suht eestleste kogunemine-ainult 2 välismaalast mingi 6 eestlast,kõik algas sellest,et ma läksin mängima,siis Siim liitus,siis Maari jne. Aga see mida me eile ja üleeile Siimu ja Maariga rääkisime...ausalt,ma pole elu sees nii palju naernud. Very Happy Siim oli haige,täna tuli kooli,ta muidu päris elus suht pervotseb aga netis on jumala tore. :d

Aga ega ainult see üheksandik siin. Minu crush täna koolis uue soenguga ja siis kui mu pinginaaber Krissuga stressi mängis siis ta vaatas pealt ja ma läksin ta kõrvale,suht kitsas oli ja ma tundsin ülihead piparmündi lõhna ja kuna ma tean,et mu pinginaaber,kelle kõrval olin,piparmünti ei kasuta,siis see pidi olema tema lõhn,deodorant tõenäoliselt,ei usu et lõhnaõli kasutab,aga see oli nii hea...Very Happy (räägitakse ju,et meeldimine on "keemiline" eks ole,kui asi on selles lõhnaõlis,siis ma tahan ka endale "poistetõmbajast" lõhnaõli Very Happy)Totally love it. Very Happy Üldsegi on meeste lõhnad palju paremad,kui naiste omad. Very Happy

Ja kolmapäeval oli kehka ja tal olid juuksed märjad ja siis kuivasid koolis ja siis juuksed jäid lokki. Tal loomulikult juuste otsad veits kaardus,kui pikemaks kasvataks läheks lokki,aga kujutage ette:pikk,sportlik,kullakarva juuksed (okei,ei leidnud paremat sõna säravate tumeblondide juuste iseloomustamiseks. Very Happy) tumerohelised silmad ja üliilus nägu. Ja siis ei saa osad aru,miks ta kõigile meeldib...

Aga homme ta võistlustele. Jälle. Crying or Very sad Mina pean üksi jääma ja ei näegi ta rohelisi silmi...

OMG,see postitus tuli nüüd küll väga tema-keskne. Very Happy

Emma Very Happy
Tagasi üles Go down
Share this post on: reddit

Eyes so green... :: Comments

Maiu Laaneoja
Re: Eyes so green...
Postitamine 29/4/2010, 21:19 by Maiu Laaneoja
minu meelest on kõik lõhnad väga vastikud ja mõttetud <) Very Happy:D
Audrey
Re: Eyes so green...
Postitamine 29/4/2010, 21:24 by Audrey
Stress on "jube" Very Happy
Äh, Maiu!!! Very Happy Very Happy Very Happy
Minul on praegu selline lõhnaõli nagu Escada "Incredible Me" (SO GOOD!!!)
PS: Kui ostad lõhnaõli siis osta lõhnaõli, mille pakil on peal EdP mitte EdT.

Ja rohelised silmad on mõnusad. Minul on ka rohelised silmad :)
Emma
Re: Eyes so green...
Postitamine 29/4/2010, 21:26 by Emma
Ma arvan et mul nime tõttu hetkel rohelise sõltuvus. Ja naiste omad enamuses on liiga magusad,aga ntx see Lacoste lõhn,mis mul juba 2 nädalat paberiribsl taskus seisab tekitab küll sõltuvust. Very Happy

Mis see EdP ja EdT tähendab??
Audrey
Re: Eyes so green...
Postitamine 29/4/2010, 21:30 by Audrey
Mis Lacoste lõhn? Wink
Ma teadsin, et sa seda küsid! Very Happy

EdT- Eau de Toilette- tualettvesi- annab värskustunde hetkeks
EdP- Eau de Parfume- lõhnaõli- kestab kauem (lõhn on kaua tunda)
Seega, kui tahad midagi asjalikku vaata, et sinu ostetav lõhn oleks EdP.
Emma
Re: Eyes so green...
Postitamine 29/4/2010, 21:33 by Emma
Ma ei tea,kaubamajas anti,mingi meeste oma,siht iga päev nuusutan,nii hea lihtsalt. Very Happy

Okei,nüüd saan aru Wink
Audrey
Re: Eyes so green...
Postitamine 29/4/2010, 21:39 by Audrey
Meeste lõhnad on ebaõiglaselt head -.-
Lihtsalt teevad jalad nõrgaks.
Emma
Re: Eyes so green...
Postitamine 29/4/2010, 21:40 by Emma
Selleks ongi,et naistele meeldiks. Naiste lõhnad enamused magusad Rolling Eyes
Audrey
Re: Eyes so green...
Postitamine 29/4/2010, 21:43 by Audrey
Ühel mu klassivennal on nii hea lõhn, et .... AAAAH Very Happy

Oh, Pitbull võib suvel Eestis esineda, wohoo! *Õnnelik!*
Emma
Re: Eyes so green...
Postitamine 29/4/2010, 21:45 by Emma
Ma ka lugesin,kui tuleb siis lähen kasvõi selle ühe loo pärast,mida tean,kohale. Very Happy
Re: Eyes so green...
Postitamine  by Sponsored content
 

Eyes so green...

Tagasi üles 

Lehekülg 1, lehekülgi kokku 1

 Similar topics

-
» Prison camp thru my eyes PT1
» Kui Sinu Silmad Seletavad (When Your Eyes Say It)

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
MEIE JUTUD :: Varia :: Blogid :: Emma blogi.-
Hüppa: