MEIE JUTUD

Järjejuttudele pühendatud foorum
 
PortalPealehtOtsiLatest imagesRegistreeriLogi sisse

 

 Don't Let Me Go (35/35).

Go down 
+45
MerkaaaTibuuu
Asssu
saleiti
Dreams
Kard
Karro
Little Green House
-mariliis
PINK
accident
-k&L-
LittleStar
Liinake
Taylor
Evy
zoomie
Keiti
swessu
eku:)
lllennu
KK
perfecto
Pizza
DjCammy
Emma
MissTrouble
kurmzu
Audrey
ThatsMe
spring
Espada
Murtagh
Helen
Kärolyn
Tärru.
NeverToLate
Liina
LikeNoOther
bbrit .
LittleMissy
padjanägu, [h]
Krissu
black
Sixx-
EITC.
49 posters
Mine lehele : Previous  1, 2, 3 ... 11 ... 21  Next
AutorTeade
padjanägu, [h]
Tolstoi meets Gaiman
padjanägu, [h]


Female Postituste arv : 1847
Age : 28

Don't Let Me Go (35/35). - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Don't Let Me Go (35/35).   Don't Let Me Go (35/35). - Page 2 Icon_minitime3/6/2009, 23:08

Hahhaa Very Happy
Kui Jared olemas oleks siis ma arvan, et kõik selle jutu lugejad jookseksid tormi talle Very Happy ja lõppudelõpuks ei saakski keegi teda endale Very Happy^^

aaga, jutu kohta siis Very Happy
see oli hea osa Very Happy ma mäletan, et kui ma seda lugesin, siis mulel õudsalt meeldis see Very Happy Selline.. üllatav ja ehmatavapane aga samas jubenunnu (:
Tagasi üles Go down
bbrit .
Maffiooso
bbrit .


Female Postituste arv : 526
Age : 28
Asukoht : Väänas :)

Don't Let Me Go (35/35). - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Don't Let Me Go (35/35).   Don't Let Me Go (35/35). - Page 2 Icon_minitime3/6/2009, 23:23

Sul on fantaasiat tüdruk :)
see on nii hea (L)
Tagasi üles Go down
http://www.rate.ee/users/mkm-
EITC.
Tindisüda
EITC.


Female Postituste arv : 1073
Age : 30
Asukoht : Tallinn&Võru.

Don't Let Me Go (35/35). - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Don't Let Me Go (35/35).   Don't Let Me Go (35/35). - Page 2 Icon_minitime4/6/2009, 11:49

NeverToLate, aitäh.
Jared võiks küll olemas olla ... tegelikult nägin ma teda ükspäev! Noh, mitte teda, aag üht kutti, kes nägi välja peaaegu selline, nagu Jared mu kujutlustes on. See kutt elab kuskil minu lähedal (:
Ja läheb küll põnevamaks, ma luban, lihtsalt miski peab selle põnevuseni viima. Ja kahjuks on nad lihtsalt hullult nunnud koos, nii et nunnud osad on paratamatud. Aag igast jama tuleb, lihtsalt peab natuke ootama :)
Uut saab hiljem täna, kas kohe varsti või siis õhtul.

Ines.
Eiei, sa said valesti aru. Kui kõik jookseksid Jared'ile tormi, siis mitte keegi peale MINU ei saaks teda endale. MINA ju mõtlesin ta välja! Vot. Minu oma! :)
Aga tore, et sulle meeldis. Minu arust on see jälle igav ja blah-blah-blah, youknow. Mulle meeldivad ikka need tagumised osad :)
Tänks.

Brit.
Vist on jah :)
Aitäh.
Tagasi üles Go down
EITC.
Tindisüda
EITC.


Female Postituste arv : 1073
Age : 30
Asukoht : Tallinn&Võru.

Don't Let Me Go (35/35). - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Don't Let Me Go (35/35).   Don't Let Me Go (35/35). - Page 2 Icon_minitime4/6/2009, 20:48

Sorri, et topeltpost.
Igatahes, järgmine osa.
See on natuke igav.
Vabandust selle pärast.


Kolmas osa.

Vaikus. Juba mitu minutit olime vaikuses istunud, igaüks mõeldes omi mõtteid.
Istusime Brita ja Triinuga minu kodu aias. Olime jõudnud järeldusele, et tahame see suvi teha midagi ägedat, aga kellelgi ei olnud veel ühtki head mõtet tulnud.
„Oh!“ hüppas Triinu äkki püsti, „lähme kuhugi telkima!“
Nii mina kui Brita olime sellest ideest kohe vaimustunud.
„Kuhu?“ uurisin.
„Mere äärde kindlasti!“ teatas Brita.
„Oh!“
Seekord ütlesin seda mina.

„Lähme Kukeranda! Sealt sõidab nii harva keegi mööda. Ja sinna ei tule ka väga paljud. Aga laagriplats on seal olemas.“
„Kas sa tead, kuidas sinna saada?“
„Kaardi pealt vaatame.“
„Kelle me veel kutsume?“
Me olime kolmekesi kangesti elevil.
„Merilini ja Tomi!“
Tom oli Brita poiss.

„Ja Sandri!“ lisas Triinu. Merilin oli Taneliga hiljuti lahku läinud, nii et ilmselgelt ei saanud me Tanelit kutsuda.
„JaredŽi. Ja Mannu ka. Ta tahab ilmselt Jaani ka kaasa võtta,“ lisasin. Triinu noogutas.
„Marko ka?“
„Mhmh.“
Nüüd, kus Marko oli minuga suur sõber, oli ta seda ka kõigi teistega ja kõigile meeldis Marko kohutavalt, välja arvatud Jared’ile. Tema arvates olin ma Markoga liiga palju koos. Aga ta oli lihtsalt armukade. Ma ei tunneks iialgi Marko vastu midagi sellist, mida ma Jared’i vastu tundsin.
„Millal?“
„Varsti.“
„Lähme kohe homme, kõigil on ju vaheaeg!“ teatas Triinu.

„Jared’il ei ole. Oodake, ma helistan talle!“ ütlesin, joostes tuppa telefoni järgi. Minuti pärast olin tagasi. Sekundiga oli telefon kõrva ääres. See tuututas vaid korra.
„Yes, love?“
„Tsau, kuule, me tüdrukutega mõtlesime, et läheks telkima kuhugi mere äärde. Millal sa töölt vaba oled?“
„’Til Tuesday,“ tuli kiire vastus. Hetkel oli neljapäev.
„Oh, see on väga hea! Me saame siis ju homme minna juba! Olgu, ma helistan sulle hiljem uuesti, detailide edastamiseks.“
„Who else is coming?“
„Mina, Merilin, Brita, Triinu, Mannu, Jaan, Tom, Sander ja Marko.“
Tema nõusolevat pominat oli kuulda kuni viimase nimeni.

„Okay,“ venitas ta.
„Ära armukadetse, ega ma siis temaga sama telki jagama ei hakka.“
„I know, I know. I’m sorry.“
Naeratasin.
„Okei, armastan sind, tsau!“
„Love you, too.“
Panin kõne ära.
„Kellel telgid on?“
„Jared’il on kahene.“
„Meil on kolmene,“ ütles Brita.
„Markol võib ka olla, ta matkab üsna tihti. Mannu käest võiks ka küsida.“

„Ja kes sõidavad?“
„Jaanil on vist auto …“
„Tomil ka.“
„No siis me mahume ära ju. Ja kui kitsaks läheb, võin ma Jared’i motikaga minna.“
Mõni sekund vaikust.
„Me peaks helistama ka kõigile. Ma helistan Mannule ja Markole. Mannu ilmselt ütleb Jaanile ka.“

Järgnevad minutid möödusid telefonitorude otsas. Meie õnneks oli Jaan koos Mannuga, nad panid mu valjuhääldi peale ja rääkisid minuga mõlemad. Jaanil pidavat olema nii auto kui ka kahene telk. Ja mõlemad lubasid asju pakkima hakata. Kokkusaamise määrasime enne ärasõitu Merilini pool, sest tema kodu jäi täpselt tee peale. Otsustatud sai ka see, et mina lähen Jared’i mootorrattaga, kuna Jaani tagumise istme keskmine pink ei pidavat just kõige mugavam olema.

Marko oli samuti nõus ning kuna ta oli Jaaniga ka sõprust sobitanud, lubas ta Jaaniga kokku leppida, et too võtab ta kodust peale. Ja Markol oli veel üks kolmene telk, nii et sellega polnud ka probleemi.
Lõpetasin kõned enne teisi. Triinu oli kuskilt paberi välja võtnud ja kirjutas juba märkmeid üles. Vaatasin neid. Merilini nime taga oli kirjas telk ja küsimärk. Jutu järgi sain aru, et Triinu rääkis ikka veel temaga. Võtsin temalt pastaka ja kirjutasin sinna alla, et telke pole enam vaja. Triinu ütles seda ka kohe Merilinile ja jäi siis pikaks ajaks vait. Merilin vadistas millestki tohutult kaua. Ma olin peaaegu veendunud, et see oli mõnest poisist. Või mõnest poisist, keda ta VÕIKS sellel matkal kohata.

Brita lõpetas peagi pärast mind oma kõne.
„Tom saab tulla,“ ütles ta ja vaatas siis muigega Merilini poole.
„Autoga?“ uurisin. Brita noogutas.
„Äkki ma peaks ise Sandrile helistama?“ pakkus ta välja. Triinu läks kohe ähmi täis.
„Ei! Merru, ma pean lõpetama, okei, tavai, tsau.“
Kõne oli sekundiga läbi. Ja järgmise sekundiga oli telefon uuesti kõrva ääres.
„Nüüd tuleb veel pikem kõne,“ naersin. Triinu näitas mulle keelt ja keerles aia teise otsa. Vaatasime teda sekundi.
„Ma peaks minema. Asju on vaja pakkida. Tomiga lubasin ka veel kokku saada.“

Noogutasin.
„Olgu, homme saame Merilini pool siis kokku?“
Ta noogutas vastu.
„Olgu, näeme.“
Kallistasime ja Brita tõttas väravast välja.
Kõndisin maasikapeenra juurde, noppides sealt ühe punase marja, ise plaanides seda, mida kõike me kaasa võtma peaks. Mis toite. Teed kindlasti. Ja moosisaia. Hommikuti olid need ideaalsed. Puuvilju kindlasti ka.
Triinu oli kõne lõpetanud ja oli nüüd mu ette kükitanud, et ise ka mõni maasikas noppida.
„Ma pean nüüd lippama. Tsauka!“

Triinu kallistas mind ja jooksis sama teed pidi minema, kust Britagi oli ära läinud.
Heitsin ennast muruplatsile pikali, võttes jälle mobiili välja.
„Yes?“ vastas mulle Jared’i hääl.
„Kas sa saaksid mind siis homme peale võtta? Ma mõtlesin, et ma tulen sinu mootorrattaga, et teistel oleks autos rohkem ruumi. Jaan sõidab enne meie juurest läbi, võtab kõik asjad oma auto peale.“
Jared mõtles natuke aega.

„Yes, I think that would be okay. But where are we going? I mean, if it’s somewhere far, it’s not very comfortable to you to ride on a motorbike.“
„Jälle sa hoolitsed minu eest liiga palju!“
„You’re my girl; I have to take care of you. I love you.“
Ohkasin.
„Ma arvan, et sõit tuleb suhteliselt okei. Ja me läheks muidu ühte Lääne-Eesti randa, see on kuskil Läänemaal … mere ääres igatahes!“
Jared naeris.
„Wow, that was a surprise, that beach is beside the sea! But if you say so … What time should I come?“

„Ma pole kindel … kaksteist ehk? Võib-olla olen ma selleks ajaks üles ärganud.“
Ta naeris jälle.
„I can come at eight and wake you up, if you want.“
„Ei, see pole vajalik,“ naersin vastu, jäädes siis mõtlikuks. Sellest ajast oli nii kaua möödas, millal ma viimati Jared’i kõrval ärkasin. Mu vanemad ei lubanud mul tema juurde ööseks jääda. Nagu me teeks seal midagi ja isegi, kui teeks, siis nagu ei saaks me seda päeval teha. Harvadel kordadel sain ma poole ööseks minna, valetades vanematele, et lähen Mannu, Triinu või kellegi teise poole. Ja see oli viimati tõesti ammu. Õnneks oli meil nüüd ees kolm ööd kahekesi.
Ohkasin vaikselt.

„What’s wrong?“ küsis Jared, kes oli seda ohet kuulnud.
„Ei midagi, lihtsalt … I miss you like hell.“
„Want me to come over?“
Kuulsin ta häälest, et ta naeratas.
„Tahan. Aga ära tule!“
Ta naeris.
„Why not?“
„Ma näen sind homme nagunii ja kõik on täiesti korras, peaaegu.“
„But if I want to see you?“

„Ikka ära tule. Sul pole selleks aega. Sa pead üle kontrollima, kas motikal bensiini on. Ja rätiku kotti kaasa võtma. Ja minu kiivri! Ja pane juhiload õige jaki taskusse, muidu saad sa seekord trahvi. Tookord sul ikka vedas täiega. Ja kui sa maha jätad, saadan ma su jala koju tagasi! Ja soojad riided võta ka kindlasti kaasa, öösel on ilmselt külm –“
„Kath!“
Ta oli mu jutule vahele seganud. Kortsutasin kulmu.
„Mida?“
„You don’t have to be my mother. I can deal it myself,“ naeris ta, „worry about yourself, or even better, don’t worry at all. It would be nice to see you not worrying.“
„Ma ei muretse koguaeg! Ma lihtsalt tahan, et see kõik hästi tore oleks.“
„It will be, I promise you. And I won’t leave anything home, I promise that, too.“
Naeratasin.

„Olgu. Ma proovin vähem kõige pärast muretseda. Homme kell kaksteist näeme. Ära hiljaks jää.“
„Kath!“
„Sorri! Olgu. Tsau. Ma armastan sind.“
„I love you, too. Bye.“
Kõne katkes. Lasin oma käel kõrva juurest maha kukkuda. Hetkega oli mul tunne, et homne päev on liiga kaugel. Ohkasin ja lükkasin ennast käte abil murult püsti. Suuna võtsin majja. Ka mul oli vaja pakkima hakata.


Viimati muutis seda EITC. (6/6/2009, 15:06). Kokku muudetud 1 kord
Tagasi üles Go down
Tärru.
Nobenäpp
Tärru.


Female Postituste arv : 1198
Age : 30
Asukoht : Igal pool.

Don't Let Me Go (35/35). - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Don't Let Me Go (35/35).   Don't Let Me Go (35/35). - Page 2 Icon_minitime5/6/2009, 14:48

Nohnohnoh. Millal ma jälle vihikut näen, paluks väga?? Very Happy
Aga jeapii. See on endiselt suberiduberiduu, eksole. ;d
Nagu, ausalt, pole mõtet osa läbi lugedagi, sest ma tean niikuinii, kui hea see on XD
Agaa... ma tahaks nagu edasi lugeda, eksole.
Mitte, et ma mäletaks, kuhu ma pooleli jäin, aga see selleks. Seda pead sina teadma! Very Happy:D Sellest numbrikohast olen ma eniveis juba ammu möödas! ;d
Mm.. mis siis veel??
MA TAHAN JUBA SEDA KOHTA LUGEDA, KUS TEATUD TÜÜP TULEB!!! MULLE EI SOBI NII, ET SINA KOGUAEG RÄÄGID TEMAST, AGA MINA EI TEAGI ÕIETI KES TA ON!
Oota. Mulle tuli vist meelde, kus ma pooleli jäin. Very Happy Seal, kus ta esimest korda mainimisse sattus. Jajaa. Very Happy
Tavai siis.
SUBERITUBERIDUUU!!!!
UUUT!!!
Siin mul tegelt vahet pole, ma niikuinii siin ei loe väga. Very Happy
Ainult kommeteerin.
Aga VIHIKUT!
Saada postiga.. eiei, nii et jõua kiirelt kohale. Hmh. Let me think.
Ma olen veits segi, ära pahanda (a) Ma ei tea, mis mul viga on, tegelt.
Aga eeeniiiveeiizzz. Ma tahan vihikut.
See oligi terve jutu point vist.
Ajaa, see ka, et sa omad selle jutuga, eksole.
Mhm.
Tavaiks siis, SUBERITUBERTADAAA!
Tagasi üles Go down
http://raamatuhull.wordpress.com
EITC.
Tindisüda
EITC.


Female Postituste arv : 1073
Age : 30
Asukoht : Tallinn&Võru.

Don't Let Me Go (35/35). - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Don't Let Me Go (35/35).   Don't Let Me Go (35/35). - Page 2 Icon_minitime5/6/2009, 14:52

Ee ... ee ... ma ei tea. Millal me kokku saame? Mul pole aimugi, millal sa seda näed.
Mina tean väga hästi, kus sa pooleli jäid. Vist.
Ja no sorri, ma pean temast rääkima, ta on armas! Ja ausalt öeldes tuleb temast rohkem juttu kolmandas hooajas. Sest teises on temast juttu ainult ... kolmes osas vist. Või neljas. Ja üht oled sa lugenud.
Ega ma ei muretsegi, sa oled alati veits segi, ma olen sellega harjunud. Ja ei, ma ei saada seda sulle, anna andeks, see on ikka minu oma. Pealegi on seal kõik nii algeline!
Ja seda ma tean ka, et ma oman. Sest ... me mõlemad omame!
Tagasi üles Go down
Sixx-
Maffiooso
Sixx-


Female Postituste arv : 544
Age : 29

Don't Let Me Go (35/35). - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Don't Let Me Go (35/35).   Don't Let Me Go (35/35). - Page 2 Icon_minitime5/6/2009, 14:54

Tead, ma proovin ühte lahedalt pikka kommentaari kirjutada täna.
Jaredi ja Kati (või mis ta nimi oligi? Very Happy ) vestlused on niiiiiii armsad ja nunnu.
Ootan, mis nendest kahest siis saab, seal ..mere ääres..rannas...
Uut.
Noh, nii palju siis pikast ja sisukast kommentaarist albino
Tagasi üles Go down
EITC.
Tindisüda
EITC.


Female Postituste arv : 1073
Age : 30
Asukoht : Tallinn&Võru.

Don't Let Me Go (35/35). - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Don't Let Me Go (35/35).   Don't Let Me Go (35/35). - Page 2 Icon_minitime5/6/2009, 14:57

*naerab*
Jube pikk kommentaar oli :)
Aga ta nimi on KATARIIINA või Kata või Kats või Katu. Aga mitte Kati! Very Happy
Ja mul oli nagu vist plaanis jah nende vestlused nunnudeks teha. Ja ... igast asja saab seal :)
Uut saab homme vist ma arvan.
Tänks ikkagi.
Tagasi üles Go down
LittleMissy
Juubilar
LittleMissy


Female Postituste arv : 171
Age : 28
Asukoht : aga mis see sinu asi on ? :)

Don't Let Me Go (35/35). - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Don't Let Me Go (35/35).   Don't Let Me Go (35/35). - Page 2 Icon_minitime5/6/2009, 16:12

ma ei saa aru , kuidas saab üks jutt nii hea ja ARMAS olla . Sad

ootan juba seda , kui nad kahekesi telki jäävad . Very Happy

agajamh , üliüliüli hea . flower
Tagasi üles Go down
EITC.
Tindisüda
EITC.


Female Postituste arv : 1073
Age : 30
Asukoht : Tallinn&Võru.

Don't Let Me Go (35/35). - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Don't Let Me Go (35/35).   Don't Let Me Go (35/35). - Page 2 Icon_minitime5/6/2009, 16:19

See ei ole üldse raske. Ausalt ka. Lihtsalt ... kaks aastat kirjutamiskogemust on vaja. Ja fantaasiat. Lihtne ju? :)
Aitäh!
Tagasi üles Go down
Krissu
Maailmapäästja
Krissu


Female Postituste arv : 792
Age : 30
Asukoht : Tallinn

Don't Let Me Go (35/35). - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Don't Let Me Go (35/35).   Don't Let Me Go (35/35). - Page 2 Icon_minitime5/6/2009, 21:30

Oijah, tõsiselt hea jutt, ma ootan ka juba seda, et mis seal telkimse ajal toimuma hakkab jne. Razz
Uut! Very Happy
Tagasi üles Go down
EITC.
Tindisüda
EITC.


Female Postituste arv : 1073
Age : 30
Asukoht : Tallinn&Võru.

Don't Let Me Go (35/35). - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Don't Let Me Go (35/35).   Don't Let Me Go (35/35). - Page 2 Icon_minitime6/6/2009, 00:10

Aitäh!
Tagasi üles Go down
Kärolyn
Magus maius
Kärolyn


Female Postituste arv : 2124
Age : 31
Asukoht : Tartu

Don't Let Me Go (35/35). - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Don't Let Me Go (35/35).   Don't Let Me Go (35/35). - Page 2 Icon_minitime6/6/2009, 12:31

Ma nüüd üritan oma mõtteid järgemööda kirja panna..

Sellised nunnud osad on väga head ja armsad, aga samas ootan ma juba huviga, et midagi juhtuma hakkaks.
Kõige ideaalsem oleks see kui vahepeal oleks jamad ja lõpuks oleks nad ikkagi koos.
See on see, et kui mingi tüli on, tahavad kõik, et asi korras oleks. Ja kui tükk aega midagi ei toimu, nurisetakse et on igav.
Mitte, et igav oleks. Neutraalne on.
Siis.. huvitav küll, miks kõik seda telkimist ootavad?Very Happy
Arvatavasti sest see tuleb übernunnu.
Kamoon.. Kats ja Jared kahekesi telgis.. Very Happy
Siis.. Siimu mina ei igatse. Jaredit ma endale ka ei taha. Jätan sinule. Very Happy Mul veidi teised eesmärgid. Very Happy
Ja Marko oli see kutt, keda ta prooviks suudles, eks? Mingil peol vaata..
Sellega on nad lihtsalt sõbrad minu mäletamist mööda.
Jaredi armukadedus on nunnu. Ja väga hea. Kui ta poleks armukade, oleks see natuke veider kah.
See kakskeelsus on ka ülimalt armas. Nii on hea eristada ka, kumb räägib. Ei pea koguaeg saatelauseid kasutama.
Ma kommenteerin harva, aga ma loen koguaeg. Et sa teaks.

Uus osa lisa siis kui ise tahad, mul aega küll.
sunny
Tagasi üles Go down
http://invisiblenothing.tumblr.com
EITC.
Tindisüda
EITC.


Female Postituste arv : 1073
Age : 30
Asukoht : Tallinn&Võru.

Don't Let Me Go (35/35). - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Don't Let Me Go (35/35).   Don't Let Me Go (35/35). - Page 2 Icon_minitime6/6/2009, 15:18

Ma tean täpselt, mida sa mõtled. Ja natuke jama tuleb ka, aga ma ei saa palju lubada, sest ma ei ole absoluutselt süüdi, et ma tegin sellise tegelase, kes ei satu just tihti jamadesse. Aga igast värki peaks tulema nii umbes ... ma ei tea, kümne osa pärast? Sest noh, kui ma nad tülli ajan, siis ei kannata seda kohe mitte keegi, ma olen selles veendunud. :) Ma kunagi lubasin Ingridile vist, et kuna tema ajas Thomase ja Electra hullult tülli ja mulle see üldse ei meeldinud, siis teen mina nüüd jutu, mis on ainult vastikult armas ja siis peavad kõik rahul olema. *naerab* Päris nii hulluks ma muidugi ei läinud, ma loodan sügavalt.
Ja telkimine ... päris übernunnu see ei tule. Aga natuke. Ma ei ole ikka veel süüdi, et Jared nii tore on! Pealegi on ta sellest east väljas, kus ta igasuguseid jamasid endale kaela tõmbas.
Ja jumal tänatud, keegigi, kes Siimu ei igatse :) Mulle ka Siim ei meeldi. Ma ei ütle teile, milliseks ta praegu muutunud on. Aga ta ei meeldi mulle üldse. Ja Marko on niisama tore.
Jared'i armukadedust tuleb veel ja veel. Sest Kats on Markoga mingi hullult hea sõber. See ei tule väga hästi jutus välja, sest Kats on loomulikult rohkem Jared'iga koos, aga põhimõtteliselt nii see on.
Ja sa mõtled TÄPSELT nagu mina! Minu arust on ka hea, et ei pea saatelauseid koguaeg kasutama, nii on nagu kolm korda lihtsam. Mitte mingit mõtlemist pole, kes räägib. Mulle meeldib see väga :)
See on sinust armas. Esiteks, et sa uut osa ei nõua, teiseks, et sa kommenterid ka pikalt. Ma tegelikult tegin eelmine kord selgeks, et ma ei kannata kommentaare "Hea, uut!", sest need ei ütle midagi mu jutu kohta. Sest hoolimata sellest, et ma seda juttu väga muuta ei saa, sisult ma mõtlen, sõnastuselt ilmselt saaksin, tuleks kolmas hooaeg sellesmõttes parem, kui ma saan kommentaare igast värkide kohta. Siis ma tean ka, mis meeldib.
Nii et aitäh! :)

EDIT: Kõik teavad, et mulle meeldib palju rääkida. Vabandust selle eest. Vabandust ette ka kõikide järgnevate kordade eest. Ma jään alati mõttetute asjade üle plärisema. :)
Tagasi üles Go down
EITC.
Tindisüda
EITC.


Female Postituste arv : 1073
Age : 30
Asukoht : Tallinn&Võru.

Don't Let Me Go (35/35). - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Don't Let Me Go (35/35).   Don't Let Me Go (35/35). - Page 2 Icon_minitime6/6/2009, 16:44

Nüüd tuleb jälle topeltpostitus. No ikka juhtub.

Neljas osa.

Uksekell helises. Tõmbasin korra sõrmedega läbi oma peaaegu kuivanud juuste ja lippasin treppidest alla, avades välisukse. Ukse taga oli Jared. Naeratasin talle. Ta tõmbas mu enda embusesse ja suudles mind pikalt. Pärast seda surus ta oma näo mu juustesse.
„Mm … your hair smells good today,“ pomises ta. Naersin.
„Uus ¹ampoon.“
Ta tõmbus piisavalt kaugele, et me saaks üksteisele otsa vaadata. Naeratasin uuesti.
„Kata, kes tuli?“ kuulsin oma ema hüüdvat. Ohkasin.
„Jared!“ vastasin talle, keerates korraks pea elutoa poole ning siis tagasi Jared’i poole.

„Mu isa tahab sulle mingi loengu pidada. Umbes, et sa ikka mu elusana tagasi tooks ja et sa eeskirjade järgi sõidaksid ja et sa ei jooks liiga palju alkohoolseid jooke või midagi sellist. Ahjaa, ta kindlasti mainib ära ka kõige olulisema – ei mingit seksi enne abielu.“
Pööritasin silmi. Ta naeris.
„I’ll try to survive,“ ütles ta mulle vaikselt. Kuulsin ema ja isa trepist alla tulevat. Pöörasin ennast ümber, haarates Jared’i käest.
„Niisiis, Jared … mis keeles me sinuga rääkima peaksime?“
Jared polnud ammu meil käinud ja kuigi ma olin vanematele oma keeleõpetustest rääkinud, polnud nad seda kunagi Jared’i peal praktiseerinud.

„Estonian is totally fine,“ ütles Jared vastu. Viisin pilgu jälle talle.
„Mul on veel mõned asjad pakkimata. Tule siis üles, kui nad lõpetavad,“ laususin vaikselt, muigasin, pigistasin õrnalt ta kätt ja kõndisin trepist üles oma tuppa.
Haarasin riiulilt kammi, tõmbasin sellega paar korda läbi juuste ja viskasin siis selle koos meigi ja pesemisasjadega kotti. Vajusin voodile ja jäin mõtlema, mida mul veel vaja oleks võinud minna. Toidu pidime me tee pealt ostma. Magamiskott oli olemas. Kõik riided ka. Kordasin peas üle nimekirja kõikidest asjadest, mis mul kotis kaasas oli. Tundus, et kõik oli olemas.
Mõne minuti pärast astus Jared mu tuppa.

„See oli nüüd küll kiire loeng,“ naersin püsti tõustes. Ta pani oma käed mu ümber.
„I was very eager to promise not to have sex with you before marriage. I’m not so eager to fulfil that promise. Maybe I should marry you now,“ lausus ta naeratades. Naeratasin närviliselt vastu.
„Pole vajalik,“ vastasin.
Miks ta seda juttu rääkis? Ta teadis, et ma pole selleks valmis veel! Ma olin seda talle öelnud! Ja ta rääkis, nagu see peaks toimuma KOHE?
Mu paanika oli ilmselt mu silmist näha.
„I was just kidding, love.“
Jared’i nägu oli muutunud murelikuks. Ta tõstis käe, et mu pead silitada.

„You know that I wouldn’t do anything, if you don’t want to. I’m sorry. I didn’t want it to sound wrong. I’m really sorry.“
Tema silmadesse vaadates, silmadesse, mida ma armastasin ja nähes neis vaid puhast armastust ning ausust, muutusin taas kord rahulikuks.
„Ma reageerisin üle. Mina peaks vabandama.“
Nägin, et ta naeratas, kuid ta ei öelnudki mulle midagi vastuseks. Selle asemel kummardus ta mind suudlema. See ei olnud nagu ta tavaline suudlus, see oli palju rahulikum ja pehmem. Justkui näitas ta selle suudlusega, kui palju ta mind ikkagi armastab. Suudlesin teda innukalt vastu, proovides näidata, et ka see päev tuleb kunagi.

Jared tõmbus minust eemale, vajutas ühe musi mu ninaotsale ning vaatas siis toas ringi. Leidnud mu koti, pani ta selle rihma pidi endale üle õla. Ma haarasin laua pealt mobiili, toppisin selle taskusse ja me kõndisime uksest välja. Ta käsi oli mu piha ümber sulgunud.
Poolel teel alla tuli meile vastu Kaur.
„Heiaa, Jarr!“ hüüatas ta Jared’iga rusikaid kokku lüües.
„Ikka Kataga? Ma küll ei mõista, kuidas ta sul üle ei viska,“ naeris ta.
„Kaur!“ sisistasin.
„Yeah, I just can’t get enough of her,“ naeris Jared vastu.

Kaurist ja Jared’ist olid vahepeal saanud väga head sõbrad. Jared ei teadnud Eestisse tulles siit mitte kedagi, nii et tema põhilised sõbrad olid minu sõbrad pluss Kaur. Ja mõned inimesed koolist, kus ta eelmisel aastal käinud oli. Need hetked, kus ta minuga koos ei olnud, oli ta Kauriga. Ega see mind ei üllatanudki. Neil oli kohutavalt palju ühist. Nad tegelesid pidevalt millegagi. Ma ei teadnud, millega. Ma ei saanud aru, miks nad salatsesid. Neil oli mingi kuri plaan ja mul polnud aimugi, mis see oli.
„Too ta siis pärast ikka tagasi, ma olen harjunud juba sellega, et keegi koguaeg sinust räägib,“ naeris Kaur edasi. Saatsin talle mürgise pilgu. Tal oli alati midagi minu ja Jared’i kohta öelda. MINA Maarjat ei arvustanud!

„I guess I have to, although I’d like to keep her. Maybe I’ll kidnap her. You can explain it to your parents.“
Nad mõlemad naersid.
„Olgu, näeme.“
„See ya.“
Kõndisime trepist alla. Jared pani mu koti enda oma kõrvale.
„Jaan peaks varsti tulema,“ ütlesin uksest välja astudes. Ja kus hundist juttu … Jaani auto keeras maja ette.
Jooksin selle juurde.

„Hei!“ tervitas Jaan mind. Tema kõrval istus Mannu.
„Katu!“ kriiskas ta ja hüppas autost välja.
„Mannu!“
Me kallistasime ning hüppasime siis kätest kinni hoides ja kiljudes üles-alla.
„Miks me kiljume?“ küsisin ta käest.
„Ma ei tea!“
Ja me kiljusime edasi.
Jared oli meie mõlema kotiga autoni jõudnud ja nii tema kui Jaan vaatasid meid nüüd ühesuguse ilmega – nagu me oleks hullud.
„Ja nad nägid üksteist alles üleeile. Võiks arvata, et terve aasta on mööda läinud,“ naeris Jaan.
„Never try to understand girls.“

Me hakkasime selle jutu peale lõkerdama ja ma üritasin Mannule sülle hüpata. Tal kadus tasakaal alt ära ja me mõlemad lendasime asfaldile pikali.
„Are you okay?“
Ka Jaan oli autost välja tulnud.
Keerasin ennast Mannu pealt maha ja hakkasin uuesti naerma, Mannu minu järel. Poisid pööritasid meie poole silmi ja sirutasid käed välja, et meid püsti aidata. Tõmbasin ennast püsti.
Mannu hüppas nüüd Jaanile sülle. Mina, vaimustunud sellest mõttest, järgisin ta eeskuju. Jaan ja Jared hakkasid meie üle naerma.
„Enough of childish games,“ lausus Jared, aga ta ei pannud mind maha. Selle asemel kõndis ta oma mootorrattani ja pani mu selle peale istuma.

„Stay,“ ütles ta muiates. Noogutasin agaralt.
Mannu Jaani süles hakkas mossitama.
„Miks mind musta hobuse selga ei panda?“
Jaan pani ta oma auto kapotile.
„Anna andeks, sa pead hõbedase hobusega leppima. Aga ole paigal!“
Mannu vaatas oma „hobust“ hindavalt ja naeratas siis.
„Minu Hõbevälk on palju parem, kui sinu Must Iludus!“ teatas ta.
„Ei ole!“ vaidlesin vastu. Mannu näitas mulle keelt. Ma näitasin vastu.

„She’s such a child. Maybe I should find someone my age,“ lausus Jared naerdes, kui ta meie kotte auto pagasnikusse tõstis.
Lõpetasin otsekohe Mannule nägude tegemise, hüppasin mootorratta seljast maha ja kõndisin tagasi tuppa. Isa astus mulle juba tuttava ilmega lähemale.
„Jah, ma ei joo, ei seksi ega ei uputa ennast ära. Sobib?“ ennetasin ta loengut.
„Eks sa mine siis,“ ütles ta ja võttis riiulilt kaks sajakroonist, ulatades need mulle. Panin rahatähed taskusse, kallistasin isa, ema ja Kauri, kes sinna samuti tulnud oli.
„Emaspäeval tulen tagasi. Levi seal ilmselt eriti ei ole, aga ma helistan, kui me tulema hakkame.“
Kõndisin jälle uksest välja.

Mannu oli tagasi autosse läinud ja Jaan käivitas parasjagu mootorit. Jared ootas mind mootorratta seljas. Panin kiivri pähhe ja istusin tema selja taha. Ta keeras ümber ja hakkas sõitma.
Merilin ei elanud minust väga kaugel, vaid kümne minutiga olime seal. Tom, Brita, Triinu ja Sander olid juba kohal. Viie minuti pärast jõudis ka Jaani auto kohale, Marko nende hulka lisandunud.
„Kas sul atlas on?“ küsisin Jaani käest, kes siis Regio atlase autost välja võttis. Otsisin indeksist Kukeranna üles.
„Kuuskümmend üheksa, bee kaks,“ pomisesin lehti lapates.
„Siin,“ vajutasin näpu õige koha peale. Tom vaatas raamatu ees olevat terve Eesti kaarti, võrreldes teid.

„Kõigepealt mööda Pärnu maanteed, siis Haapsalu peale ja siis Ristist ära keerata. Pole väga raske. Ja kui juba Lihulast möödas olla, siis näpuga kaardil järge hoides jõuab äkki kohale ka.“
„Kes esimesena sõidab?“
„Meie!“ otsustas Mannu.
„Kullake, me ei saa kaarti sinu kätte anda, me ei taha rappa sõita.“
Jaani toon oli ülimalt õrn, kuid ta muigas.
„Me peame nagunii rabast läbi sõitma,“ pobises Mannu. Jaan ulatas kaarti juba Tomile. Brita oli hea kaardilugeja ja üldiselt orienteerus ta ka hästi, nii et see oligi ilmselt parim valik.

Kõik istusid autodesse, meie Jared’iga mootorratta peale. Võtsin Jared’ilt tugevasti ümber kinni. Lasime mõlemal autol ees ära sõita, jäädes kõige viimaseks.
Peagi olime linnast väljas ja maanteel. Toetasin oma pea vastu Jared’i selga ja sulgesin silmad. Tuul, mis juukseid lennutas, Jared mu kõrval, tema lõhn, päike, mis läbi mu silmalaugude punast valgust kumas … mida veel tahta võis?
Tagasi üles Go down
Sixx-
Maffiooso
Sixx-


Female Postituste arv : 544
Age : 29

Don't Let Me Go (35/35). - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Don't Let Me Go (35/35).   Don't Let Me Go (35/35). - Page 2 Icon_minitime6/6/2009, 17:02

Ma siin mõtlen, et see oli sitaks nunnu, kas sa ei arva sama, kallis EITC? Very Happy
Tead, mida kõike ma ei annaks et enda Jarediga niimoodi motikal sõita ja rääkida, ja olla ja..ja...noh..telkima minna Very Happy
Et, see oli hästi armas. Kriitikat praegu küll ei ole, aga uut osa tahaks ikkagi.
A kuule, milline Jared välja nägi, ma ei mäleta enam, olen unustanud selle, sest sa viivitasid nii kaua selle vol2-ega.
Ja milline Katu (ütlesin õigesti?) välja nägi?
Voh, sain suht pika kommentaari, minu kohta on see suur saavutus. Ja et saavutust veelgi pikendada, mainiks ära, et ma ei tea ise ka mis jama ma siin kokku räägin. Aga uut tahaks, nagu ma juba ütlesin




What a Face
Tagasi üles Go down
EITC.
Tindisüda
EITC.


Female Postituste arv : 1073
Age : 30
Asukoht : Tallinn&Võru.

Don't Let Me Go (35/35). - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Don't Let Me Go (35/35).   Don't Let Me Go (35/35). - Page 2 Icon_minitime6/6/2009, 18:11

Jah, tõepoolest, SixxStradlin, minu arvates on see ka sitaks nunnu! :)
Ja Jared ... Jared on siuke hästi pikk, plaatinablondid juuksed (kujutlege ette Harry Potterist Draco Malfoy näitleja juuksevärvi ja see on õige :)), hallid silmad ja seksikas loomulikult :)
Katu on suhteliselt lühike, ka blondide juustega. Ma ei ole kindel, kas tal olid sinised või pruunid silmad. Tegelikult vahet ei ole. Seda pole nagunii kunagi jutus mainitud :) *mõtleb natuke* Tal vist olid ikka sinised silmad. Või sinakas-hallid. Midagi sellist.
Tubli laps oled!
Tänks.

Tänks, Griffu.
Ja ma kujutan ette, et kui Jared ja Kats sellise külgkorviga mootorrattaga sõidaks, siis ilmselt nad oleksid hoopis teistsugused ja ma arvan, et siis neist seda juttu siin ei oleks, sest kes ometi loeks juttu inimestest, kes sõidavad kahekümnne esimesel sajandil kügkorviga mootorrattaga? :)
Tagasi üles Go down
Helen
Kuri põhjapõder(???)
Helen


Female Postituste arv : 188
Age : 28

Don't Let Me Go (35/35). - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Don't Let Me Go (35/35).   Don't Let Me Go (35/35). - Page 2 Icon_minitime6/6/2009, 18:19

Külgkorviga mootorratas oleks just lahe.. armas. Very Happy
Sulle ei meeldi ju need '' hea, uut '' kommentaarid, see vist tähendab, et ma ei tohiks kommenteerida, aga noh . .
mitte ühtegi halba sõna (hetkel). alguses mind just häiris, et nad räägivad erinevates keeltes, nüüd tundub see.. tore. Very Happy
Tagasi üles Go down
EITC.
Tindisüda
EITC.


Female Postituste arv : 1073
Age : 30
Asukoht : Tallinn&Võru.

Don't Let Me Go (35/35). - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Don't Let Me Go (35/35).   Don't Let Me Go (35/35). - Page 2 Icon_minitime6/6/2009, 18:50

Ei oleks! Nad oleksid siis nagu ma ei tea kust tulnud. Ma suudan ette kujutada ainult kaht meest sellise mootorrattaga sõitma. Ja üleüldse ... mulle ei meeldiks. :) Kes siin seda juttu kirjutab, mina või sina? Very Happy
Ma tegelikult muidugi ei maininud, et hoolimata sellest, et mulle need kommentaarid ei meeldi, meeldivad need mulle rohkem kui mittekommenteerimine :) Ja sa praegu põhimõtteliselt ju ütlesid oma arvamust välja ju, ja minumeelest oled sa seda enne ka teinud, aga võib-olla ka mitte. Tegelikult on hea järge pidada, kes ikka loeb, nii et isegi kui ma urisen selliste kommentaaride peale, siis ära kommenteerimata jäta! :)
Tagasi üles Go down
Murtagh
Kärbes ämblikuvõrgus
Murtagh


Female Postituste arv : 2326
Asukoht : Maybe in Gil'ead today..

Don't Let Me Go (35/35). - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Don't Let Me Go (35/35).   Don't Let Me Go (35/35). - Page 2 Icon_minitime6/6/2009, 19:25

Täiega armas =) See isa jutt on hea. Et võimalikult palju enda lapse eest hoolitseda Very Happy

Ei, mulle väga meeldib.

Uut =)
Tagasi üles Go down
EITC.
Tindisüda
EITC.


Female Postituste arv : 1073
Age : 30
Asukoht : Tallinn&Võru.

Don't Let Me Go (35/35). - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Don't Let Me Go (35/35).   Don't Let Me Go (35/35). - Page 2 Icon_minitime6/6/2009, 21:41

No eks ta ole natuke kahtlustav. Jared on ometi täiskasvanud juba ja tema väike lapsuke on alles nii väike ... :)
Tänks.
Uut saab ülehomme.
Tagasi üles Go down
Espada
Maailmapäästja
Espada


Female Postituste arv : 777
Age : 31
Asukoht : Viljandi

Don't Let Me Go (35/35). - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Don't Let Me Go (35/35).   Don't Let Me Go (35/35). - Page 2 Icon_minitime6/6/2009, 22:22

Ma loen ka, muide.
Mulle meeldib inglise keel. Ja et ta saab eesti keelest aru.
Jätka onju, tundub nunnu. Ma armastan nunnusid asju! Very Happy
Kirjavigu ma ei leidnud, super.
Tagasi üles Go down
http://signkolm.blogspot.com
EITC.
Tindisüda
EITC.


Female Postituste arv : 1073
Age : 30
Asukoht : Tallinn&Võru.

Don't Let Me Go (35/35). - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Don't Let Me Go (35/35).   Don't Let Me Go (35/35). - Page 2 Icon_minitime6/6/2009, 23:02

Seda on tore teada :)
Mulle ka meeldib inglise keel. See on suhteliselt lahe minu arvates. :)
Mina ka! Oh, me oleme nii ühtekad. (Issand, millal ma viimati seda sõna kasutasin?)
Jei, suutsin kirjavigadeta trükkida. Ma pidevalt loen üle oma teksti ja siis avastan ikka veel mingeid lollalaid vigu. Üks osa ilma nendeta. :)
Aitäh.
Tagasi üles Go down
Helen
Kuri põhjapõder(???)
Helen


Female Postituste arv : 188
Age : 28

Don't Let Me Go (35/35). - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Don't Let Me Go (35/35).   Don't Let Me Go (35/35). - Page 2 Icon_minitime6/6/2009, 23:10

aah, ma tean, mis ma enne öelda tahtsin.
Osad on liiga pikad, mis on tegelikult hea. Ma pean kõigepealt lõpu ära lugema, siis hakkan algusest lugema. Very Happy
haha, kujutan ikkagi neid kahte külgkorviga mottorrattaga sõitmas. Very Happy kinda' fun.
Tagasi üles Go down
EITC.
Tindisüda
EITC.


Female Postituste arv : 1073
Age : 30
Asukoht : Tallinn&Võru.

Don't Let Me Go (35/35). - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Don't Let Me Go (35/35).   Don't Let Me Go (35/35). - Page 2 Icon_minitime6/6/2009, 23:49

Sa ehmatasid mind ära juba! Oma "liiga pikad osad" jutuga. Ausalt ka, kõik nõuavad pikki ja sina ütled, et on liiga pikad? :) Aga ei, ma arvan ka, et see on hea. Sest ma nagu ei pane järgmisi osi kiiresti, aga siis on vähemalt palju lugeda. :) Kuigi, kui aus olla, tuleb lühemaid ka. Mis mulle ei meeldi. Mulle meeldivad pikad. :)
Aga selle lõpu lugemisest ma ei saanud aru. Loed osa lõpu ära ja siis loed alguse? Või sa mõtlesid eelmist hooaega? Üleüldse on mul mingi juhe koos hetkel. Mitte kellestki ei saa aru. :)
Ja ära kujuta! Very Happy Mulle ei meeldi nad nii. Pealegi ei ole sellised asjad enam maanteedel lubatud! Ma arvan ...
Tagasi üles Go down
Sponsored content





Don't Let Me Go (35/35). - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Don't Let Me Go (35/35).   Don't Let Me Go (35/35). - Page 2 Icon_minitime

Tagasi üles Go down
 
Don't Let Me Go (35/35).
Tagasi üles 
Lehekülg 2, lehekülgi kokku 21Mine lehele : Previous  1, 2, 3 ... 11 ... 21  Next
 Similar topics
-
» Dont say anything tonight

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
MEIE JUTUD :: Jutud :: LÕPETATUD JUTUD :: Armastusjutud-
Hüppa: