MEIE JUTUD

Järjejuttudele pühendatud foorum
 
PortalPealehtOtsiLatest imagesRegistreeriLogi sisse

 

 Don't Let Me Go (35/35).

Go down 
+45
MerkaaaTibuuu
Asssu
saleiti
Dreams
Kard
Karro
Little Green House
-mariliis
PINK
accident
-k&L-
LittleStar
Liinake
Taylor
Evy
zoomie
Keiti
swessu
eku:)
lllennu
KK
perfecto
Pizza
DjCammy
Emma
MissTrouble
kurmzu
Audrey
ThatsMe
spring
Espada
Murtagh
Helen
Kärolyn
Tärru.
NeverToLate
Liina
LikeNoOther
bbrit .
LittleMissy
padjanägu, [h]
Krissu
black
Sixx-
EITC.
49 posters
Mine lehele : Previous  1 ... 12 ... 19, 20, 21
AutorTeade
Dreams
Needusemurdja... lalalala
Dreams


Female Postituste arv : 302
Age : 28

Don't Let Me Go (35/35). - Page 21 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Don't Let Me Go (35/35).   Don't Let Me Go (35/35). - Page 21 Icon_minitime9/1/2011, 13:20

Ma lugesin 2 päevaga 2 hooaega, ja ma lihtsalt armastan seda juttu. Nii palju draamat. Aga kõige rohkem meeldis mulle Jared. Ja ma südamest loodan et nad tegelikult lõpetavad ikkagi koos. Kuigi ma lugesin need jutud läbi pole ma absoluutselt neid pikki kommentaare viitsinud lugeda, seega ma küsin ikka, et kas tuleb uus hooaeg ka ? Sellise kohapeal ei saa pooleli jätta, kui aus olla, siis selle koha peal tuleb veel kasvõi 1 osa teha sellele hooajale Very Happy.
Tagasi üles Go down
EITC.
Tindisüda
EITC.


Female Postituste arv : 1073
Age : 30
Asukoht : Tallinn&Võru.

Don't Let Me Go (35/35). - Page 21 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Don't Let Me Go (35/35).   Don't Let Me Go (35/35). - Page 21 Icon_minitime9/1/2011, 17:03

Ma peaks sellele jutule FAQ tegema, sest kõik küsivad koguaeg samu küsimusi üle ja üle ja üle.
EI, ma ei tee uut hooaega, isegi mitte üht osa, mitte kunagi.
JAH, olen küll nõme, aga ma tegin ka kolmanda hooaja lühitutvustuse, mille ma võin saata igaühele kes küsib.
Tagasi üles Go down
Dreams
Needusemurdja... lalalala
Dreams


Female Postituste arv : 302
Age : 28

Don't Let Me Go (35/35). - Page 21 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Don't Let Me Go (35/35).   Don't Let Me Go (35/35). - Page 21 Icon_minitime9/1/2011, 18:50

Olgu, ma küsin siis :)
Tagasi üles Go down
saleiti
Teise astme kurjuse abiline



Female Postituste arv : 9
Age : 29

Don't Let Me Go (35/35). - Page 21 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Don't Let Me Go (35/35).   Don't Let Me Go (35/35). - Page 21 Icon_minitime7/3/2011, 23:35

hei, kolmanda hooaja lühitutvustuse ? et kas siis on oodata ikkagi veel üht hooaega ? Very Happy lootes...
Tagasi üles Go down
EITC.
Tindisüda
EITC.


Female Postituste arv : 1073
Age : 30
Asukoht : Tallinn&Võru.

Don't Let Me Go (35/35). - Page 21 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Don't Let Me Go (35/35).   Don't Let Me Go (35/35). - Page 21 Icon_minitime8/3/2011, 17:20

Ei, see on lihtsalt tutvustus, et mis seal hooajas oleks toimunud, kui ma oleks selle kirjutanud.

PS. Vahel ma mõtlen et ma oleks pidanud selle ära kirjutama lihtsalt sellepärast, et nii palju draamat ei tekiks. Very Happy
Tagasi üles Go down
Asssu
Narkar
Asssu


Female Postituste arv : 45
Age : 26

Don't Let Me Go (35/35). - Page 21 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Don't Let Me Go (35/35).   Don't Let Me Go (35/35). - Page 21 Icon_minitime8/3/2011, 18:49

Aga sul on võimalus ju veel kirjutada Very Happy
Aga mulle võib saata ka tutvustuse.. :)
Tagasi üles Go down
saleiti
Teise astme kurjuse abiline



Female Postituste arv : 9
Age : 29

Don't Let Me Go (35/35). - Page 21 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Don't Let Me Go (35/35).   Don't Let Me Go (35/35). - Page 21 Icon_minitime8/3/2011, 22:10

jeps, mulle võiks ka saata selle tutvustuse..
Kusjuures, ma soovitan sul kindlasti see kolmas hooaeg ära kirjutada, sul oleks palju-palju lugejaid ja sul on tõesti annet !
Tagasi üles Go down
EITC.
Tindisüda
EITC.


Female Postituste arv : 1073
Age : 30
Asukoht : Tallinn&Võru.

Don't Let Me Go (35/35). - Page 21 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Don't Let Me Go (35/35).   Don't Let Me Go (35/35). - Page 21 Icon_minitime14/3/2011, 23:00

On võimalusi palju, aga tahtmist on vähe ...

Muide, vabandust, et nii kaua saatsin, ma absoluutselt ei vaadanud kas keegi on siin juhuslikult rääkinud.
Ja suur aitäh! Ikka on tore positiivset vastukaja kuulda, isegi kui ma pean kõigile pettumuse valmistama ja ütlema, et ma ei kirjuta seda nagunii. Kui veab, siis saab millalgi uut juttu. Ma ei ole veel ennast kokku võtnud. Hullult tahaks, aga kõike muud tahan ka, seega ei jää teisejärguliste asjade jaoks aega. Üks päev võtan ennast kokku ja kirjutan kõik pooleliolevad asjad lõpuni!
Tagasi üles Go down
MerkaaaTibuuu
Piraat
MerkaaaTibuuu


Female Postituste arv : 16
Age : 26

Don't Let Me Go (35/35). - Page 21 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Don't Let Me Go (35/35).   Don't Let Me Go (35/35). - Page 21 Icon_minitime15/3/2011, 22:16

super lux jutt liccalt :) tahaks kolmanda hooaja lühitutvustust :)
Tagasi üles Go down
EITC.
Tindisüda
EITC.


Female Postituste arv : 1073
Age : 30
Asukoht : Tallinn&Võru.

Don't Let Me Go (35/35). - Page 21 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Don't Let Me Go (35/35).   Don't Let Me Go (35/35). - Page 21 Icon_minitime18/3/2011, 16:22

Kohe saadan, aitäh! :)
Tagasi üles Go down
Põssakiizu
Tasane



Female Postituste arv : 2
Age : 27

Don't Let Me Go (35/35). - Page 21 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Don't Let Me Go (35/35).   Don't Let Me Go (35/35). - Page 21 Icon_minitime1/5/2011, 10:09

Kas sa saaksid mulle ka kolmanda hooaja lühitutvustuse saata??? (A)
Tagasi üles Go down
FlyWithMe
Juudijõulupuu
FlyWithMe


Female Postituste arv : 241
Age : 29
Asukoht : EiKunagiMaa

Don't Let Me Go (35/35). - Page 21 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Don't Let Me Go (35/35).   Don't Let Me Go (35/35). - Page 21 Icon_minitime2/5/2011, 08:39

Tahaksin ka PMi.
Tagasi üles Go down
Little Green House
Juubilar
Little Green House


Female Postituste arv : 172
Age : 25
Asukoht : Tartu

Don't Let Me Go (35/35). - Page 21 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Don't Let Me Go (35/35).   Don't Let Me Go (35/35). - Page 21 Icon_minitime2/5/2011, 21:23

Ma tahaks ka...Very Happy
Aga kahju, et sa uut hooaega ei tee.Sad



Tagasi üles Go down
http://www.littlegreenhouse-littleblondegirl.blogspot.com
EITC.
Tindisüda
EITC.


Female Postituste arv : 1073
Age : 30
Asukoht : Tallinn&Võru.

Don't Let Me Go (35/35). - Page 21 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Don't Let Me Go (35/35).   Don't Let Me Go (35/35). - Page 21 Icon_minitime2/5/2011, 21:47

Nutikale Hannale jõudis kohale, et ainuke põhjus miks ma seda sisukokkuvõtet siia ei olnud postitanud, oli võimalus, et ma kirjutan kunagi selle hooaja valmis ja võib-olla keegi ei taha ette teada. Aga nüüd pärast ma ei tea mitme aasta möödumist on päris kindel, et seda lõpetada ma ei kavatse. Therefore oleks minust ilus äkki see sisukokkuvõte siia üles panna, hoolimata sellest et see on vana ja lühike ja kirjutatud ma ei tea mitu aastat tagasi. Siis ei pea ma nii palju kirju saatma ja nii paljud inimesed ei pea mu käest seda küsima.
Aga see ei tähenda et te ei peaks kommenteerima, muidugi kommenteerige, teeb kohe päeva ilusamaks kui keegi jälle siia iidvana jutu alla midagi kirjutanud on. :)

Anyways, see kokkuvõte. Ja see on hästi-hästi üldiselt, ma võin ette hoiatada :)

Kats saab üllatavalt kähku Jared'ist üle (tal tekib mingi loogika, et ta nüüd on rõõmus ja siis ongi), siis hakkab ta Robertiga käima, kuigi ta vanematele üldse Robert ei meeldi, kuna ta on nende arust liiga vana Katale. Mannu saab Robertiga suht heaks sõbraks, mis tähendab, et see tekitab armukadedust nii Katsi kui Jaani poolt. Ja vahepeal kolib Kärt Martini poole elama (ja tegelikult kunagi lõpuks abiellub ka Martiniga, aga see oleks jutust välja jäänud), ja siis Kadil on sünnipäev ka.
Millalgi hiljem tuleb Jared tagasi Eestisse (siiamaani oli ta elanud Inglismaal ja olnud Janine'ile toeks), ütlema, et see laps polnud üldse tema oma, et tegelikult oli see mingi kuti oma, kellega oli Janine'il üheöösuhe, aga kuna sellele kutile meeldis Janine täiega, ja Janine oli talle öelnud tegelikult, et see on tema laps, aga käskinud sellest vaikida, siis ta lõpuks tuli ja rääkis Jared'ile ära ja teoreetiliselt mingi testiga saadi teada, kelle laps see on. Ja see päriselt ka ei olnud Jared'i oma.
Aga siis Kats ütleb talle ära, sest ta on Robertiga, ja ta ausalt ka oli sel hetkel arvamusel, et ta on Jared'ist üle saanud ja muidugi ei taha ta ka Robertile haiget teha. Robert on küll hullult tige Jared'i peale, et mis ta jälle topib nina nende kahe vahele, kui tema LÕPUKS sai Katsi endale, pärast seda, kui Jared juba korra vahele oli seganud, aga samas on ta ka õnnelik, sest Kats ütles Jared'ile ju ära. Nii et mõnda aega nad elavad niiöelda õnnelikult ja värki.
Siis ühel päeval kohtab Kats suht juhuslikult Jared'it tänaval, kes elas sel hetkel ikka veel Eestis, sest esiteks pidi ta natuke aega majandama, et tagasi Inglismaale kolida ja teiseks lootis ta millegipärast, et äkki ta ikka ei jää Katsist ilma, nii et ta suht meelega jobutas ikka veel Eestis. Ja siis kui nad kokku saavad, siis nad räägivad hästi pikalt ja jalutavad ja on üldse sellised toredad (ma tean, et see ütles nüüd hästi palju), ja siis lõpuks nad kogemata suudlevad ka. Pärast mida on Kats hullult tige enda peale ja värki, ja siis Robert arvab ära, mis juhtunud oli, kui Kats talle ütleb, et ta kohtas Jared'it, ja siis suure vaevaga ütleb Robert välja, et ta teab väga hästi, et Kats on palju õnnelikum Jared'iga ja et nüüd pärast seda suudlust ei saa ta ealeski Jared'it enam mõtetest välja (sest nüüd on tal ju kahtlused, kas ta ikka on üle saanud Jared'ist), mis tähendab, et Robert lihtsalt läheb, põhimõtteliselt jätab Katsi maha, et ta saaks Jared'iga olla, ja natuke aega Kats nutab selle üle, aga siis läheb Jared'i juurde seda ütlema, mis tähendab, et nemad on nüüd jälle õnnelikult paar.
Aa, kolmanda hooaja pealkiri pidi olema "I Love You", ja viimane lause pidi olema Jared'i poolt öeldud: "I'll hold you close and I won't let you go anymore, because I love you." Või midagi sellist.

Nohm, võttiski ainult neli lõiku, et terve hooaja sisu ära rääkida. Aga kui aus olla siis see ei pidanudki väga sisutihe tulema.
Tagasi üles Go down
kiku979
Juubilar
kiku979


Female Postituste arv : 168
Age : 25
Asukoht : in Paradise called Fid¾i

Don't Let Me Go (35/35). - Page 21 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Don't Let Me Go (35/35).   Don't Let Me Go (35/35). - Page 21 Icon_minitime22/10/2012, 13:39

väga super oli kõik Very Happy kuigi liiga palju asju tuli ikka Katu ja Jaredi vahele, aga jahmnn....mulle meeldis Very Happy:D
Tagasi üles Go down
littlestar12
Tasane



Female Postituste arv : 4

Don't Let Me Go (35/35). - Page 21 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Don't Let Me Go (35/35).   Don't Let Me Go (35/35). - Page 21 Icon_minitime19/8/2013, 00:17

ma mõtlesin et ei kommenteeri kuid teen seda ikkagi. olen siis alles 25 osa juures.jessas kell on nii palju juba kuid kui lugema hakkasin ei suutnud ma läpakat käest panna ja iga osa jäi niiõelda tänaseks viimaseks. ma ei tea küll mis edasi juhtub kuid tahtsin õelda et minu arust on nii vale et jared midagi sellist tegi.sest olgem ausad see suhe mis neil oli,oli midagi imelist.pärast neid sõnu,lubadusi ja tegusid üksteisele ei oleks tohtinud ta kunagi petta.
masekas.see lihtsalt pani mind mõtlema ja minu point on selles et see kõik mida ma siit välja lugesin oli tõeline armastus sest kui see ei olnud seda missugune oleks?ideaalsemat pühendumist vist ei olegi olemas.
kohutavalt armas ja hästi kirjutatud:)
eks ma loen homme edasi kuidas asi lõppeb ennem kui tõeliselt paanitsema hakkan, kuid jh see petmise värk oli suureks pettuseks isegi kui kate?-oli ta nimi oeh ma olen nii unine. aga jh isegi kui ta andestab ei oleks see enam sama -see oleks lihtsalt armastus mitte täiuslik muinasjutuline armastus, miski mis kaotas oma sära ja ei saa enam kunagi endiseks. noojh mis ma sogan loodan et sain aru ma ei oska end hetkel just päris hästi väljendada.

aga tubli oled kohutavalt hästi kirjutad Wink ok ma lõpetan ennem kui asi päris hulluks kätte ära läheb Very Happy ööd Wink
Tagasi üles Go down
Sponsored content





Don't Let Me Go (35/35). - Page 21 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Don't Let Me Go (35/35).   Don't Let Me Go (35/35). - Page 21 Icon_minitime

Tagasi üles Go down
 
Don't Let Me Go (35/35).
Tagasi üles 
Lehekülg 21, lehekülgi kokku 21Mine lehele : Previous  1 ... 12 ... 19, 20, 21
 Similar topics
-
» Dont say anything tonight

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
MEIE JUTUD :: Jutud :: LÕPETATUD JUTUD :: Armastusjutud-
Hüppa: