MEIE JUTUD

Järjejuttudele pühendatud foorum
 
PortalPealehtOtsiLatest imagesRegistreeriLogi sisse

 

 Burmania: The Story Of A True Cinderella.

Go down 
+7
NeverToLate
Diana.
Emma
Jezzy
ThatsMe
Liina
Kärolyn
11 posters
Mine lehele : Previous  1, 2
AutorTeade
Aduna
Maffiooso
Aduna


Male Postituste arv : 535
Age : 28

Burmania: The Story Of A True Cinderella. - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Burmania: The Story Of A True Cinderella.   Burmania: The Story Of A True Cinderella. - Page 2 Icon_minitime14/7/2009, 15:46

Mitmele inimesele ta siis lõpuks kõike seletab? Very Happy Hea. UUT.
Tagasi üles Go down
Emma
Nobenäpp
Emma


Female Postituste arv : 1198
Age : 26
Asukoht : In my dreams...

Burmania: The Story Of A True Cinderella. - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Burmania: The Story Of A True Cinderella.   Burmania: The Story Of A True Cinderella. - Page 2 Icon_minitime18/7/2009, 16:20

Väga hea. Very Happy
Uut! Wink
Tagasi üles Go down
Kärolyn
Magus maius
Kärolyn


Female Postituste arv : 2124
Age : 31
Asukoht : Tartu

Burmania: The Story Of A True Cinderella. - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Burmania: The Story Of A True Cinderella.   Burmania: The Story Of A True Cinderella. - Page 2 Icon_minitime18/7/2009, 16:27

Saab ikka. Very Happy

„..Ja nüüd ma pean leidma mehe, kellel on võti.“ laususin ma lõpetuseks. Nate langetas käed ja vaatas mõtlikult aknast välja. „Mis on?“ küsisin ma tema poole vaadates. „Ah? Aa.. ei midagi.. Ma lihtsalt. Mõtlesin.“ pomises mees segaselt ning mudis mu õlgu edasi. „Ja kuidas sul siis otsingud edenevad?“ küsis ta vaikselt. „No ma ei tea.. mõne kutiga olen tutvunud, aga maailm on suur ja lai ja see võti võib kus iganes olla. Ma pean lihtsalt saatuse peale lootma jääma.“ laususin ma ohates. Nate mõmises mõistvalt ning silitas siis lõpetuseks kätega üle mu õlgade. „Su kohvi on jahtunud,“ märkisin ma muiates. „Vahet pole..“ pomises Nate. Ta oli järsku nii tõsine ja ma kahtlustasin, et ta ei usu mu juttu ripatsitest.


„Mis viga?“ küsisin ma ebalevalt ning proovisin Nate'i pilku püüda. „Ei midagi.. ma olen lihtsalt väsinud. Tegelikult ma peakski koju minema ja välja puhkama end. Homme on ju see loeng ja siis väljakaevamised ja..“ seletas mees püsti tõustes ja hakkas esiku poole sammuma. „Näh.. sa pidid ju mind õhtu läbi tegevuses hoidma kuni ma uniseks jään lõpuks.“ laususin ma solvumist teeseldes ja tegin mossis näo pähe. „Ma usun, et sa leiad endale ise ka tegevust.“ lausus Nate ning vaatas mind kõhkleval pilgul. Siis astus ta sammu ette, surus mulle musi pealaele ning lausus: „Head ööd.“


Uks sulgus mehe selja taga ning ma kortsutasin pahaselt kulmu. „Head ööd, jah..“ laususin ma suletud uksele ning sammusin tagasi kööki. Siis kostus uksekell. Naeratasin rõõmsalt, mõeldes, et see oli vaid nali ja Nate tuleb nüüd tagasi ja siis me vaatame filme ja naerame ja teeme padjasõda ja sööme ja vaatame veel filme ja..


Kuid minu pettumuseks seisis ukse taga jooksupoiss ning lausus: „Teie hiina toit. Vabandused meie firma poolt, et nii kaua läks, aga liiklus on jube.“ „Ahah.. pomisesin pettunult ja otsisin rahakoti välja. Maksin arve, võtsin vastu endale ulatatud karbid ja lõin ukse jalaga kinni. Ühe karbi viskasin köögikapile ning suundusin siis teist avades elutuppa. Ohates potsatasin diivanile ning hakkasin söögipulkadega nuudleid sisse kühveldama. „Vallalise elu sakib..“ nentisin ma endamisi ja vahetasin kanalit, nähes, et eelmiselt mingi okseleajav armastusfilm tuli.
Tagasi üles Go down
http://invisiblenothing.tumblr.com
Emma
Nobenäpp
Emma


Female Postituste arv : 1198
Age : 26
Asukoht : In my dreams...

Burmania: The Story Of A True Cinderella. - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Burmania: The Story Of A True Cinderella.   Burmania: The Story Of A True Cinderella. - Page 2 Icon_minitime18/7/2009, 16:45

Nuudlid..
Nämm Very Happy
Mis Nate'iga juhtus?? Miks ta nii tõsiseks jäi??confused
Jutt on väga hea!! Very Happy
Tagasi üles Go down
NeverToLate
Narkar
NeverToLate


Female Postituste arv : 46
Age : 30

Burmania: The Story Of A True Cinderella. - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Burmania: The Story Of A True Cinderella.   Burmania: The Story Of A True Cinderella. - Page 2 Icon_minitime22/7/2009, 12:58

Nate'i käes ongi see võti?Very Happy

Mulle väga meeldis :) Sooviks uut ka Very Happy
Tagasi üles Go down
White Wolf
Inetu päkapikk
White Wolf


Female Postituste arv : 390
Age : 26

Burmania: The Story Of A True Cinderella. - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Burmania: The Story Of A True Cinderella.   Burmania: The Story Of A True Cinderella. - Page 2 Icon_minitime22/7/2009, 21:43

Jahm,arvan,et Nate ongi see Õige.
Uut ka muidugi!··
Tagasi üles Go down
Kärolyn
Magus maius
Kärolyn


Female Postituste arv : 2124
Age : 31
Asukoht : Tartu

Burmania: The Story Of A True Cinderella. - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Burmania: The Story Of A True Cinderella.   Burmania: The Story Of A True Cinderella. - Page 2 Icon_minitime31/7/2009, 14:13

Ma panen kaks osa korraga, et välja vabandada seda, et ma nii harva osasid lisan (A). Very Happy
Enjoy!


„Midaa kuradit?!“ pomisesin ma uniselt käega silmi hõõrudes ja üritasin läbi juuste kella näha. „Kuradi vana pann, miks sa ei ärata kunagi!“ karjusin ma end pahaselt üles ajades. Mul oli täpselt pool tundi esimese loenguni, nii et sinna jõudmine tundus ilmvõimatu. Ruttasin vannituppa ja panin sooja vee jooksma. Siis kiirustasin tagasi magamistuppa ja astusin garderoobi. Kuulsin summutatult enda telefonihelinat, kuid ei suutnud kindlaks teha, kust heli tuleb.


Lõpuks avastasin telefoni voodi alt ja vajutasin nupule. „Jaa?“ ütlesin ma haigutust alla surudes ja mõtisklesin endamisi, kuidas mu mobiil voodi alla sattus. „Tõuse ja sära!“ kostus teiselt pool reibas hääl. „Minu sära on hetkel võrreldav telliskiviga.“ pomisesin ma Cathryn'ile vastuseks ja sammusin tagasi garderoobi. „Juba pohmakas?!“ küsis Cath turtsatades. „Haahaa..“ ütlesin ma sarkastiliselt ning haarasin riidepuult musta tuunika. „Ajavahe mõjub päris rängalt,“ laususin ma lõpuks ning haarasin riiulist ka valged püksid.


„Okei, ma ei nori. Aga tegelikult oli mul asja ka.“ „Kurda.“ „Mis sa täna teed?“ küsis Cath lootusrikkal häälel. Seisatasin hetkeks keset tuba, mõtlesin oma päevaplaani läbi ja laususin: „Praegu lähen loengutesse, kell kaks hakkavad väljakaevamised, siis põikan raamatukogust läbi.. Umbes kaheksaks olen kodus.“ Vaatasin silmanurgast kella ja sajatasin nii end kui Cath'i, nähes, et mu väärtuslik aeg veel kümne minuti võrra vähenenud oli.


„Väga hea,“ lausus Cath pärast mõningast vaikushetke, „ma tulen õhtupoole sinu juurde siis. Ma helistan ette ka.“ „Okei, teeme nii. Aga ma ausalt pean praegu minema, ma jään totaalselt hiljaks.“ laususin ma kiiruga ja tormasin riidekuhjaga vannituppa. Kuum vesi jooksis endiselt ja kogu ruum oli paksult auru täis. Cath naeris teisel pool toru ja lausus: „Sa jääks oma matustele ka hiljaks, kui see võimalik oleks. Aga helistame siis. Tsau!“ „Tsau-tsau..“ pomisesin kiirelt ja panin toru ära.


Kümme minutit hiljem väljusin veidi värskema ja veidi puhtamana vannitoast. Heitsin kiire pilgu kellale ja otsisin siis välja oma valge nahkkoti, kuhu sisse kuhjasin vajalikud õpikud ja vihikud. Paar pastakat ja mobiili sekka visanud, liikusin ma esikusse, heites veel vilksamisi pilgu segamini tubadele. „Pärast koristan,“ lubasin ma endale ja panin mustad kingad jalga. „Must ja valge.. klassika.“ laususin ma end peeglist vaadates ning haarasin veel kapi pealt võtmed ja rahakoti. Siis suundusin ma kontsaklõbina saatel liftide poole.

---------------------

„Kus sa olid nii kaua?“ sosistas Nate, nähes mind kikivarvul enda juurde tippimas. Asetasin sõrme suule, et lektor mu tulekut tähele ei paneks, kuid oli juba hilja. „Tore, et saite meiega liituda, preili Renaldi. Mis seekord vabanduseks on?“ küsis mees ümber pöörates ja põrnitses mind, kulm kergitatud. „Ee.. ma süüdistan endiselt oma lollakat äratuskella. Ning lisaks veel ajavahe Itaaliaga.“ pomisesin ma ebalevalt. Kogu saal pahvatas naerma ja ma liikusin punastades oma kohale. „Millest ma ilma jäin?“ pöördusin ma Nate'i poole ning võtsin kotist vihiku välja.


„Kus su sülearvuti on?“ küsis Nate kulmu kortsutades. „Paranduses..“ pomisesin ma vaikselt ja kirjutasin suurelt ekraanilt mõned sõnad üles. „Jälle?“ päris mees edasi. „Jah, jälle. Olen koba, saa üle.“ laususin ma veidi liiga mürgiselt. Nate pööras pea ära ning teeskles, et huvitub tahvlile kirjutatud aastaarvudest. „Mh.. ära solvu nüüd.“ üritasin ma asja parandada. Nähes, et mees ei reageeri, togisin ma teda õrnalt. „Jäta järele, ma üritan kuulata.“ lausus Nate. „Renaldi ja Williamson, ehk jätkaksite oma kurameerimist ukse taga?“ pöördus lektor taas meie poole.


Ohates tõmbusin ma mehest eemale ja jäin lektorit ootavalt vaatama, et ta teemaga edasi läheks. Ta nokkis meie kallal pidevalt ja seetõttu arvas enamik saalisolijatest, et me oleme paar. Puhas lollus.. Raputasin mõtteist ärgates pead ja süvenesin loengusse.


„Kuhu nüüd? Väljakaevamised algavad ju?!“ hüüdis Nate mulle järele, nähes, et ma teises suunas liikuma hakkan. „Kas sa arvad, et ma tulen sellises riietuses kaevama?“ küsisin ma enda valgetele pükstele viibates. „No tee ruttu siis, pole vaja sinna ka hiljaks jääda.“ muigas Nate ja hakkas edasi minema. „Kuule, need on minu väljakaevamised. Ise tean, mis teen!“ hüüdsin ma veel ning sammusin siis mööda tänavat edasi, metroojaama poole.
Tagasi üles Go down
http://invisiblenothing.tumblr.com
Murtagh
Kärbes ämblikuvõrgus
Murtagh


Female Postituste arv : 2326
Asukoht : Maybe in Gil'ead today..

Burmania: The Story Of A True Cinderella. - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Burmania: The Story Of A True Cinderella.   Burmania: The Story Of A True Cinderella. - Page 2 Icon_minitime2/8/2009, 21:32

Meeldib. Väga. Uut Very Happy
Tagasi üles Go down
Kärolyn
Magus maius
Kärolyn


Female Postituste arv : 2124
Age : 31
Asukoht : Tartu

Burmania: The Story Of A True Cinderella. - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Burmania: The Story Of A True Cinderella.   Burmania: The Story Of A True Cinderella. - Page 2 Icon_minitime20/9/2009, 14:38

Vaatasin kannatamatult, kuidas metroouksed minu ees avanesid ning juba tõugati mind perroonile. Sammusin kiirelt treppide poole ning tippisin nendest üles, jõudes siis tänavale värske õhu kätte. Hingasin sõõmu seda õhku ning köhatasin siis – tegemist oli ikkagi kesklinnaga. Kuum päike lõõskas taevas ning väljas oli pea 30 kraadi. „Tore,“ pomisesin ma endamisi, mõeldes, kui palavaks meil väljakaevamistel läheb. Peagi jõudsin koduukseni ning avasin selle.


Esikus võttis mind vastu läppunud õhk ja kohutav segadus. Eirasin korralagedust ning avasin akna. Parem heitgaasidest küllastunud õhk kui hapnikupuudus. Sammusin enda tuppa ning astusin maas lebavatest riideesemetest ettevaatlikult üle. Garderoobi jõudes vaatasin seal veidi ringi. Lõpuks otsustasin lühikeste teksapükste, valge maika ja musta dressipluusi kasuks. Jalga panin ma tugevad tossud, millega oli mugav kivide peal turnida. Siis sidusin ma juuksed kergesse hobusesabasse ning vaatasin end korra peeglist. Ohates haarasin ma enda koti ja viskasin sinna mobiili ning mõned dokumendid. Uksest välja astudes lisandusid kotti veel võtmed.


„Kas sul palav ei hakka sedasi?“ küsis Nate muiates, kui ma vagunelamusse astusin. Olime ühe sellise tööplatsile vedanud, et seal vahepeal süüa ja puhata. „Kui hakkab, siis võtan dressika pealt ära,“ laususin ma vastuseks ning lisasin: „Tere sullegi.“ Nate noogutas mõistvalt ning ulatas siis mulle plasttopsi. „Mis see on?“ küsisin ma kulmu kortsutades ning uurisin seal sees olevat jooki. Nate’i tundes võis vabalt tegu olla konjaki või mõne muu taolise joogiga. „Jäätee,“ vastas mees rahulikult ja astus vagunelamust välja. Rüüpasin lonksu ja veendusin, et Nate polnud valetanud.


Panin topsi hetkeks lauale ning võtsin sahtlist enda töötõendi, mille kinnitasin vööle. Siin tundsid mind küll kõik, aga mine tea, mis ette võis tulla. Siis avasin kapiukse ja võtsin sealt kaks taskulampi, kiivri lambiga ja vöökoti, kus sees oli taskunuga, nöör ja veel mõned vajalikud asjad. Lükkasin kapiukse kinni ning haarasin käigupealt oma topsi, sammudes vagunelamust välja.


„Nonii, kuidas töö kulgeb?“ hüüdsin ma lindiga piiratud ala juurde sammudes. Kostus rahulolevat mõminat ning ma muigasin endamisi. Kogu mu meeskond oli sajaprotsendiliselt tööle pühendunud. „Kas lähme alla?“ küsis Nate mu kõrvale astudes. Ohkasin vaikselt ning noogutasin siis nõustuvalt, ulatades mehele oma jäätee. Mehel oli õigus – kuumus oli tõesti tappev. Võtsin enda dressipluusi pealt ära, jäädes vaid maika väele. Nate vilistas tunnustavalt, mispeale ma talle tou vastu kukalt andsin. „Jobu..“ pomisesin ma vaikselt ja sammusin ettevaatlikult edasi.


Kaevamised toimusid seekord maa all. Olime avastanud ühe vana tunneli ning uurisime nüüd, kuhu see välja viib. Lasin endale rakmed külge panna ning ootasin siis kuni Nate ka valmis oli. Mind lasti esimesena alla. Lülitasin taskulambi sisse ning valgustasin sellega tunnelit. Paarsada meetrit oli juba lahtikaevatud. „Läksime,“ pomisesin ma vaikselt ja hakkasin ees sammuma, samal ajal enda ülal olevaid talasid valgustades.


„Äkki ma peaksin ise ees minema?“ lausus Nate ning vaatas murelikult ringi. Tunnel polnud just kõige kindlamini ehitatud ja keegi ei saanud kindlustada, et see meid elusalt siia alla ei mata. „Ei, kõik on korras.“ laususin ma kergel toonil ning sammusin edasi. „Siin on varing olnud,“ laususin ma seisma jäädes ja valgustasin taskulambiga murdunud tala. „Aga see on uuesti toestatud,“ ütles Nate lähemale sammudes ning uuris murdunud kohta. Järsku mattus kõik pimedusse..

Tagasi üles Go down
http://invisiblenothing.tumblr.com
Sponsored content





Burmania: The Story Of A True Cinderella. - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Burmania: The Story Of A True Cinderella.   Burmania: The Story Of A True Cinderella. - Page 2 Icon_minitime

Tagasi üles Go down
 
Burmania: The Story Of A True Cinderella.
Tagasi üles 
Lehekülg 2, lehekülgi kokku 2Mine lehele : Previous  1, 2
 Similar topics
-
» Dreams Come True 6. Osa
» True Blood
» True Blood fanfic.
» True life of Michael Jackson

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
MEIE JUTUD :: Isikulised jutud :: Kärolyni looming-
Hüppa: