MEIE JUTUD

Järjejuttudele pühendatud foorum
 
PortalPealehtOtsiLatest imagesRegistreeriLogi sisse

 

 True life of Michael Jackson

Go down 
3 posters
AutorTeade
Emma
Nobenäpp
Emma


Female Postituste arv : 1198
Age : 26
Asukoht : In my dreams...

True life of Michael Jackson Empty
PostitaminePealkiri: True life of Michael Jackson   True life of Michael Jackson Icon_minitime4/2/2010, 21:35

Tegelikult on see koolikirjand vampiiri-teemal,aga mul ei olnud midagi teha,niiet otsustasin selle üles panna. Tuli küll jabur ja ajuvaba välja,aga no juhtus. Embarassed

Ja kriitika on oodatud,ma ei hammusta. Wink


Vampiir ja Michael Jackson

Elas kord vampiir,kel nimeks Jacob. Ta oli pärlmutterkarva naha,topaasivärvi silmade ja mustade juustega. Talle meeldis libahuntidega võidu joosta ning klaverit mängida. Kui ta parajasti ühe libahundiga võidu jooksis ,sest nad olid muffineid täis vaagna peale kihla vedanud ning Jacob hakkas kohe finississe jõudma,märkas ta midagi huvitavat.
Metsa ääres,kus Jacob jooksis,oli väike maja,mille aknast paistis väike musta juuksepahmakaga neegripoiss,kes tantsis. Jacob jäi lummatult vaatama ning isegi libahundi võiduhüüd ei öäinud talle korda,sest poiss toas tantsis täiesti vaimustavalt.
Jacob astus sammu maja poole ning oli hetke pärast väikese valge maja ukse taga,ise teadmatagi,mida ta teeb. Ta mõtiskles sekundi,mis ettekäändel majja siseneda ning koputas siis uksele. Lävele tuli suur tumedanahaline pereema. Jacob naeratas ning lausus,et ta tahaks näha tema poega. Jacob lausus,et ta ei mäleta nime,kuid ta teab,et ta tantsib hästi. Perenaine teadis,keda külaline mõtles ning juhatas vereimeja tulevase popikuninga tuppa. Jacob seletas väiksele Michaelile,et ta otsib uusi talente ja et Michaeli tants oli talle meeldinud. Ta palus poisil laulda ning kuulnud omspärast häält ja ka Michaeli vendade head lauluoskust ,oli otsus tehtud-tuli luua bänd Jackson 5.

Paarikümne aasta pärast oli Michaelist saanud sooloartist,kes oma moonwalk `iga oli vallutanud edetabelite tipud. Jacob oli tema mänedzer ,kuid salaja,sest ta ei tohtinud oma olemust paljastada. Michael teadis,kes Jacob oli,kuid teda see ei häirinud. Jacob õhutas Michaelit laulma,et ise raha teenida,isegi kui valgensatud neeger seda ise ei soovinud. Aga Michael hakkas vastu ning lõpetas laulmise. Jacob tundis meeletut viha,kuid ei saanud midagi teha. Kuni talle meenus aastatetagune sündmus.

Kui Michael 50-ks sai,hakkas ta tervis halvenema. Ta nina ähvardas otsast kukkuda ning selg jäi haigeks. Ühel suveõhtul hakkas ta just magama minema,kui ta selja taha ilmus Jacib,kes ta metsa tiris. Kui Michael lahti lasti oli ta ümbritsetud metsloomadest ning Jacob seisis üelalt naeratades tema ees.
"Mis ma valesti tegin ?"oli Michael segaduses.
"Ma jäin töötuks, " sõnas vampiir ikka irvitades"Ma jäin tüütuks sinu pärast. Aga pole probleemi."
Jacobi irve laienes.
"Sa andsid mulle kolm veretilka,mäletad veel ? Sa andsid mulle enda verd ja nüüd oled sa kaitsetu."
Lagendikul seisva inimese kulm kerkis.
"Kui mul inimese verd pole,ei saa ma teda rünnata. Libahuntide loits."
Jacob pööritas silmi.
"Aga nüüd..."
Ta tõstis käe ning tümbas küüntega üle laulja kaela,kes surnult maha varises.
"Head aega,Michael !" hüüdis Jacob ja jooksis kõkutades metsa.

Ja muide,see Michael Jackson,keda te nägite kiirabisse viidavat,oli hoopis maski ja parukaga Jacob. Jah,ajakirjandust ei tasu usaldada..
Tagasi üles Go down
Annu!
Juubilar
Annu!


Female Postituste arv : 174
Age : 31
Asukoht : Tartu

True life of Michael Jackson Empty
PostitaminePealkiri: Re: True life of Michael Jackson   True life of Michael Jackson Icon_minitime5/2/2010, 00:08

Hahaha. Päris geniaalne. xD
Tagasi üles Go down
Kärolyn
Magus maius
Kärolyn


Female Postituste arv : 2124
Age : 31
Asukoht : Tartu

True life of Michael Jackson Empty
PostitaminePealkiri: Re: True life of Michael Jackson   True life of Michael Jackson Icon_minitime5/2/2010, 11:11

Oi, kui Maiu seda näeb.. Very Happy Very Happy Very Happy

Tõesti.. geniaalne. Very Happy Ma käisin eile just Noorkuud vaatamas ja sellepärast oli see tekst veel geniaalsem. Very Happy Very Happy
Tagasi üles Go down
http://invisiblenothing.tumblr.com
Sponsored content





True life of Michael Jackson Empty
PostitaminePealkiri: Re: True life of Michael Jackson   True life of Michael Jackson Icon_minitime

Tagasi üles Go down
 
True life of Michael Jackson
Tagasi üles 
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 1
 Similar topics
-
» True Blood
» Life ..
» True Blood fanfic.
» Burmania: The Story Of A True Cinderella.

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
MEIE JUTUD :: Jutud :: Lühijutud ja mõtteterad-
Hüppa: