MEIE JUTUD

Järjejuttudele pühendatud foorum
 
PortalPealehtOtsiLatest imagesRegistreeriLogi sisse

 

 Need pisiasjad... 77/77

Go down 
+54
kellluke16
Dragomira
StickwithU
Naughty
worfets
Smile*
totuks
Frezia
Kard
rebasekutsikas
Little Green House
PINK
NunnuOled-
LittleFunnyBunny-
getukz
Anny
Evvu
AlwaysMe^^
accident
LikeNoOther
HannaLiisaaa
kutsu123
kurmzu
Sümmeetria
Tennu
Emma
FlyWithMe
kkaia-
mina-olengi-see
Grape.
nasicc
KK
Griffu.
Lizz
padjanägu, [h]
StripedMämmu
LittleStar
NeverToLate
bbrit .
Pump
Krissu
Karolin
black
Taylor
Jezzy
Marmelaad
zoomie
SugarPiece
ThatsMe
Keku
Helen
Murtagh
LittleMissy
Kärolyn
58 posters
Mine lehele : Previous  1, 2, 3 ... 22 ... 43  Next
AutorTeade
Audrey
Queen B ehk ADMIN
Audrey


Female Postituste arv : 9504
Age : 31
Asukoht : Pärnu

Need pisiasjad... 77/77 - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Need pisiasjad... 77/77   Need pisiasjad... 77/77 - Page 2 Icon_minitime18/9/2009, 20:12

Zoomie- Tääähhh.

Marmelaad- Loodame, et on sinu häda Wink. Ma üritan oma juttudes vältida teiste juttude n-ö olukordi "varastamist" Very Happy
Tagasi üles Go down
Audrey
Queen B ehk ADMIN
Audrey


Female Postituste arv : 9504
Age : 31
Asukoht : Pärnu

Need pisiasjad... 77/77 - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Need pisiasjad... 77/77   Need pisiasjad... 77/77 - Page 2 Icon_minitime11/10/2009, 10:56

7. Varas

Kella kümneks valitses õues paras kaos. Puud kääksusid tugeva viliseva tuule käes, vihma sadas ja eemalt, arvatavasti linna poolt oli kosta müristamist.
Olime neljakesi elutoas: isa ja Kent vaatasid märulit, ema luges ajakirja ja mina lebasin vaibal ning joonistasin täiesti mõttetuid asju, aeg-ajalt heitsin pilgu telekale. Sel hetkel, kui võtsin uuesti pliiatsi kätte, vilkusid hoiatavalt tuled ja minuti pärast olime pimeduses.
"Tore," venitas Kent pettunult.
Kobasin oma asjade järgi ja panin need lauale ning järgnesin emale kööki.
"Kuskil peaks olema küünlaid..." lausus ema.
"Oled kindel, et me oleme neid üldse ostnud?" hõikas isa elutoast.
"Olen, olen!" hüüdis ema vastu. "Summer, ole hea, too esikust taskulamp."
"Okei."
Esikusse jõudmine võttis aega mitu minutit. Ma katsusin kõikvõimalikud kohad läbi, kuid taskulambist polnud jälgegi.
See oli juba veider.
"Seda pole siin!" hüüdsin.
Kuulsin isa, kes oli läinud kööki emale appi küünlaid otsima, midagi tigedalt pomisemas ja läksin kohe kööki.
"Taskulampi pole..," laususin uuesti, mille peale isa mühatas. Kuulsin teda tooli lauast eemale tõmbamas ning seejärel kääksu, mis tähendas, et ta istus.
"Kurat küll, mida see tähendab? Taskulampi pole, küünlaid pole... Ema alles paar päeva tagasi tõi... Taskulamp oli ka mõne päeva eest alles ja vahepeal pole seda keegi kasutanud..."
Hõõrusin käsi ja neelatasin kuuldavalt.
Kent oli meiega ühinenud: "Hei, rahvas, ma lähen magama. Ma ei viitsi siin pimedas passida."
"Head ööd, Kent," lausus ema. "Ma olen ka tegelikult unine... "
Jäime isaga kahekesi kööki.
Ta ohkas ja trummeldas sõrmenukkidega lauale: "Ma lähen ka magama. Seda on vist hetkel mõtetu öelda aga ära sina siis ka väga kaua üleval ole."
"Ei, ei ole, paps."
Isa lohisevad sammud kostusid minuni järjest vaiksemalt ning lõpuks olin ma kottpimedas köögis üksi. Vaatasin välja- pilved tundusid hõrenevat ja kuu kumas neist juba õrnalt läbi. Tuul oli ikka vali.
Mingi... tundmatu jõud, kutsus mind õue...
Ma tõmbasin omale dressipluusi ümber ja panin botased jalga ning astusin õue. Tänu pilvede vahelt kumavale kuule polnud õues väga pime. Astusin verandalt alla ja jalutasin maja nurga poole. Kuulsin kerget mütsu ja hingasin kramplikult. Jäin maja nurga juures seisma, et kuulata.
Hetk hiljem tabas mind miski ja ma kukkusin kiljatades pikali. Kui ma lõpuks maas olles silmad kartlikult avasin nägin enda kõrval kedagi kükitamas.
"Kent?" küsisin vaikselt.
"Ei, kes sa oled?" küsis võõras hääl. See hääl oli nii puhas, selge... lummav...
"Mina?" küsisin juhmilt. Ma tundsin hirmu. Võõras, kes võib mulle ükskõik mida teha...
"Sina loomulikult."
"Ma ei vasta sulle. Ütle enne kes SINA oled!" laususin põikpäiselt ja üritasin tema pilku tabada, mis tumeda kapuutsi varjus peitus.
"Chad. Chad Kinski," lausus poiss ja ta häälest kostus naeru, kui ta oma käe minu poole sirutas. Ma ei teinud sellest väljagi.
"Tegelikult?"
"Ikka sama," kinnitas ta.
"Okei. Ja mida sa siin teed?" uurisin väriseva häälega
"Ma... igavlen."
Seedisin vastust ja ohkasin. "Aitad mu püsti?"
"Mis su nimi on?"
"Aitad mu püsti?"
"Mitte ennem, kui ma olen su nime teada saanud, preili."
"Kuidas..?"
Ta raputas pead. Erinevalt minust oli tal üsna lõbus.
"Sa üldse ei hooli, et ma pikali märjas rohus olen?"
"Sa saad iseseisvalt ka püsti."
Ohkasin tigedalt ja ajasin end püsti.
Chad naeris kergelt ja tõusis.
"Mida sa minu kodus teed?"
"Ma... arvan, et ei vasta sellele," surus poiss käed pükste taskusse ja pea asendist nägin, et ta vaatas mind. "Järgmine küsimus?"
"Miks? Sa oled eramaal..."
"Ma tean seda, aga ka mina oskan olla jonnakas."
"Jonnakas? Millal mina olin..?" uurisin hämmastunult.
"Mõni minut tagasi, sa ei ütelnud mulle oma nime."
"Sa oled võõras."
"Sa oled minu jaoks ka võõras aga mina sulle ütlesin."
Oh, okei. Keerasin ümber ja tammusin veranda poole tagasi: "Okei! Sulle meeldib mu isaga kindlasti rohkem vestelda!"
Otsustavalt sammudes üritasin olla ettevaatlik, sest rohi oli märg ja libe. Kõige piinlikum oleks tema ees ninali kukkuda.
"Olgu," kuulsin viimaks Chadi häält.
Seisatasin ja naeratasin.
"Ma olen siin, kuna ma... elan siin... River Islandis."
Pöördusin.
"Kolisid siia?"
"Ei, ma... Oskad saladust hoida, võõras tüdruk?" küsis ta kahtlevalt õlgu kergitades.
Võõras tüdruk?
Hea veel, et ta mind plikaks ei kutsu, sest seda sõna ma vihkan.
"Üldiselt küll."
"Aga on erandeid, jah?"
"Ei, ma mõtlen ,et... Loomulikult, et mind võib usaldada."
Chad vaikis, mõeldes kindlasti, kuidas seda öelda.
"Ma... tulin üksi siia külakesse... Ma hulgun ringi... See koht hakkas mulle meeldima. Olen siin olnud juba kaks nädalat. Ööbin erinevates kohtades."
Astusin talle lähemale: "Sa... oled... siin olnud?"
Chad kallutas pead: "Ma... Jah."
"Nüüd ma saan aru. Ja elatud varastamisest?"
Küsisin seda liiga ükskõikselt. Chad ohkas kuidagi vastumeelselt ning mina ootasin vastust. Mul olid tekkinud juba omad arvamused. Nüüd oli vaja vaid kinnitust.
"Ma... ei varasta toitu. Ma ei varasta, kuid... ma ei saa ju söömata ka olla."
"Sa oled meie majas sees käinud, eks ole?"
Chad astus minust mööda ja jäi seisma. "Jah. Vahel kui kedagi kodus pole või siis öösel. Väga harva."
"Misasja?!"
"Ma ei tee midagi halba,"lausus ta kiirelt, "Kõige vajalikumad asjad on küünlad. Teilt leidsin ma ka taskulambi..."
"Jumal küll," ohkasin üllatunult.
Chad toetas end vastu majaseina ja nüüd nägin tema nägu. Vaatasin seda vargsi.
See oli nii ilus.
Ma ei saanud loomulikult aru, mis värvi on tema silmad, kuid...
Ta oli nii ilus kui ühel poisil võimalik olla on.
"Ma... ee... see, et... ma pean minema..."
Chad noogutas.
"Ja sa ei tutvusta end?" küsis ta, kui olin lahkuma hakanud. "Ilus tüdruk?"
Neelatasin ja naeratasin taas. Need "hüüdnimed" panid mu veidi ebameeldivasse olukorda...
Keegi polnud mind nii veel kutsunud.
"Ma arvan, et me kohtume veel," lausus ta rahulikult, kui oli aru saanud, et ma ei saa enam sõnakestki suust.
Jäin seisma ja tahtsin teda veel üle õla hetkeks vaadata.
Teda polnud enam seal.
See oli hämmastav.
Abracadabra...
Nagu oleksin und näinud. Ilus uni sel juhul.
Oleksin tahtnud talle veel midagi öelda, soovida head ööd, kuid jäin oma soovidega hiljaks.
Ma arvan, et me kohtume veel...
Avasin tasakesi välisukse ja keerasin selle enda järelt lukku.
"Loomulikult, et kohtume veel," sosistasin vaikselt oma tuppa hiilides.


Viimati muutis seda Audrey (23/6/2012, 17:37). Kokku muudetud 2 korda
Tagasi üles Go down
Jezzy
Suur ja laisk lohe
Jezzy


Female Postituste arv : 116
Age : 30

Need pisiasjad... 77/77 - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Need pisiasjad... 77/77   Need pisiasjad... 77/77 - Page 2 Icon_minitime11/10/2009, 11:27

"Sa oled meie majas sees käinud, eks ole?"
Curtis astus minust mööda ja jäi seisma. "Jah. Vahel kui kedagi kodus pole või siis öösel. Väga harva."

Kas ei peaks olema, et Chad astus minust mööda ?:)
Ülihea jutt muarust.
Ootan uut:)
Tagasi üles Go down
Audrey
Queen B ehk ADMIN
Audrey


Female Postituste arv : 9504
Age : 31
Asukoht : Pärnu

Need pisiasjad... 77/77 - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Need pisiasjad... 77/77   Need pisiasjad... 77/77 - Page 2 Icon_minitime11/10/2009, 11:51

Oops.

Asi oli selles, et ma muutsin vahepeal ta nime ära ja nüüd kui siia panin parandasin kõik (peale ühe Very Happy ) Chadiks Very Happy
Tagasi üles Go down
Taylor
Kuri põhjapõder(???)
Taylor


Female Postituste arv : 199
Age : 29
Asukoht : In my dreams.

Need pisiasjad... 77/77 - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Need pisiasjad... 77/77   Need pisiasjad... 77/77 - Page 2 Icon_minitime23/10/2009, 18:05

Mulle meeldib.

Me likey it. Very Happy Agah, lase edasi!
Tagasi üles Go down
http://orkut.com
Murtagh
Kärbes ämblikuvõrgus
Murtagh


Female Postituste arv : 2326
Asukoht : Maybe in Gil'ead today..

Need pisiasjad... 77/77 - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Need pisiasjad... 77/77   Need pisiasjad... 77/77 - Page 2 Icon_minitime23/10/2009, 19:46

Überhea! Uut xD
Tagasi üles Go down
Audrey
Queen B ehk ADMIN
Audrey


Female Postituste arv : 9504
Age : 31
Asukoht : Pärnu

Need pisiasjad... 77/77 - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Need pisiasjad... 77/77   Need pisiasjad... 77/77 - Page 2 Icon_minitime24/10/2009, 12:20

Taylor: Tore, et meeldib Very Happy

Murtagh: Wink Saate uue...
Tagasi üles Go down
Audrey
Queen B ehk ADMIN
Audrey


Female Postituste arv : 9504
Age : 31
Asukoht : Pärnu

Need pisiasjad... 77/77 - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Need pisiasjad... 77/77   Need pisiasjad... 77/77 - Page 2 Icon_minitime25/10/2009, 11:53

8. Kohtumine

Ärkasin kell kümme ja vaatasin uudishimulikult aknast välja. Taevas oli taas kena helesinine, päike säras üksikute valgete pilveräbalate vahel. Ainult tugev tuul oli veel tormist säilinud.
Tundsin kehas ikkagi raskust, kuigi uni oli juba ammu kadunud. Pugesin voodisse tagasi ning ssättisin pehme tegi endale mõnusalt ümber.
Kõik mu mõtted, mis mu peas tavaliselt tiirlesid, olid hajunud ning asendunud mõtetega Chadist...
Ma mõtlesin milline ta on... Mulle pakkus huvi tema välimus, mis öösel väga nähtav polnud. Milline ta hingelt on? Mis talle meeldib, mis ei meeldi..?
Nii palju oleks temalt küsida, aga kas mul tekib üldse see võimalus teda näha?
Loodan.
Ta ju lubas seda...
Selliseid mõtteid mõlgutades sain lõpuks ka ise aru, kui väga Chad mulle meeldis. Jah, ta oli, tundus ohtlik, kuid temas õhkus ka soovi kaitsta... Ma lihtsalt ei suuda seda selgitada. Ta võis olla hirmutav, kuid mitte minu jaoks. Ma tundsin, kui hooliv ta tegelikult oli. Mis sest, et eile õhtul jättis ta oma kergelt noriva käitumisega teise mulje...
Kui meenutasin vestlust Chadiga, tundsin kuidas mu suule ilmus naeratus...
Ajasin end püsti alles siis, kui tundsin end kergemalt. Siutasin jalga lühikesed püksid ja rohelise topi peale tõmbasin valge pusa. Ehk ei hakka mul õues niimoodi külm.
Ma pidin teda nägema...
Ema oli köögis üksi. Tervitasin teda ja valasin oma punasesse kruusi kuuma kakaod ning valasin väiksesse beezi magustoidukaussi sokolaadihelbeid.
Liikusin nõudega ettevaatlikult laua poole, sest kui arvestada minu kohmakust, lendaksid need varsti põrandale kildudeks. Võtsin istet ja rüüpasin tassist kakaod, et mu hääl poleks unine. Vaatasin ema ja pistsin helbeid ükshaaval suhu.
"Summer, mis sina täna teed?" küsis emps ajakirjalt pilku tõstes.
"Ma ei tea," vastasin ausalt. "Võibolla lähen Lexi juurde aga ei tea kindlalt."
"Okei," naeratas emps ja keeras lehekülge.
Nüüd ei saanud mina rahu... Miks ema küsis seda juba hommikul? Ta ei teinud seda praktiliselt mitte kunagi ja seetõttu oligi see kahtlane...
"Me isaga sõidame vanaema juurde umbes kell 12. Kui sa tahad, võid kaasa tulla aga sa ei pea tulema," lausus ema mu mõtteid lugedes. "Oleme seal paar päeva..."
Hammustasin huulde.
"Kent tuleb?"
"Loomulikult, et mitte."
"Ahahh, olgu... ma jään siis ka... koju..," laususin vaikselt ja pidin taluma ema puurivat pilku.
"Miks?"
"Ma tahan lihtsalt... kodus olla."
Ema noogutas: "Pole midagi. Peaasi, et te maja segi ei keeraks ja ei mingit pidu, eks?"
"Räägi seda Kent'ile," laususin tõustes ja viisin nõud kraanikausi kõrvale.
"Tsauka, ma lähen!" hüüdsin valjult ja tuiskasin mjast välja.
Ma tahtsin küll Lexi juurde minna aga samas ma soovisin näha Chadi. Valisin võibolla just seetõttu hämara metsatee, mille ääres voolas oja ja ühes kohas oli kena sild, mis mulle väga meeldis. See tegi tee Lexi juurde kaks kilomeetrit pikemaks aga hetkel oli see kõige väiksem mure.
Kõndisin aeglaselt ja otsisin pilguga teda. Ma ei lootnud Chadi leida aga...
Kuulsin eespoolt okste prõksumist ja jäin seisma. Nägin eemal varju liikumas ja kõndisin kiirust lisades edasi, kuni jõudsin talle väga lähedale...
"Tere võõras tüdruk."
Naeratasin kõhklevalt ja mu pea oli mõtetest täiesti tühi.
"Oh, Chad," ütlesin vaid väriseva häälega.
"Sul on kiire?"
"Ma lähen sõbranna poole!" hüüdsin üle õla, sammudesse kiirust lisades.
"Nägudeni!" kuulsin Chadi endale järele hüüdmas ja naermas.
Kui ma enam Chadi ei näinud jäin seisma ja lõin tigedalt käega vastu põlve.
Miks ma nii arg pidin olema?


Viimati muutis seda Audrey (23/6/2012, 17:41). Kokku muudetud 2 korda
Tagasi üles Go down
Karro
Our little cutie pie (L)
Karro


Female Postituste arv : 1743
Age : 29
Asukoht : Tähtedel

Need pisiasjad... 77/77 - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Need pisiasjad... 77/77   Need pisiasjad... 77/77 - Page 2 Icon_minitime29/10/2009, 15:50

See venna ja õe värk seal jutus on täpselt nagu minul. Koguaeg vennaga kakleme ja möliseme. Aga väga äge jutt ja tahaks juba uut osa:d
Tagasi üles Go down
black
Sugar
black


Female Postituste arv : 1492
Age : 28
Asukoht : Tallinn.

Need pisiasjad... 77/77 - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Need pisiasjad... 77/77   Need pisiasjad... 77/77 - Page 2 Icon_minitime31/10/2009, 00:48

Kirjastiil h2irib natuke Very Happy
aga muidu.. noh, suht okei on, kuigi natuke imelik, et Summer sellesse Chadi nii h2ati suhtub, kuigi see poiss pm varastas nende asju ja magas nende peal, kusjuures sealt n2gi ju isegi alla nende tubadesse natuke? et noh.. k6hedust tekitav ju,
aga noh, see on ju siiski ainult jutt Very Happy ja tundub suht koht huvitav, nii et uut ikka.

btw, kas selle juttu nimi l2heb kuidagi jutu sisuga ka kokku? Very Happy
Tagasi üles Go down
Taylor
Kuri põhjapõder(???)
Taylor


Female Postituste arv : 199
Age : 29
Asukoht : In my dreams.

Need pisiasjad... 77/77 - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Need pisiasjad... 77/77   Need pisiasjad... 77/77 - Page 2 Icon_minitime31/10/2009, 15:14

Mulle just kirjastiil meeldib. Very Happy Aga see piilumine alguses oli natuke imelik. Emmh. Very Happy

Muidu meeldib, hästi hea, edasi! Wink
Tagasi üles Go down
http://orkut.com
Karolin
Põ(h)jatark
Karolin


Female Postituste arv : 974
Age : 27
Asukoht : Mõtetes

Need pisiasjad... 77/77 - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Need pisiasjad... 77/77   Need pisiasjad... 77/77 - Page 2 Icon_minitime31/10/2009, 17:49

Mulle meeldib , kuigi viimane osa oli imelik ja mitte nii hea
Tagasi üles Go down
Audrey
Queen B ehk ADMIN
Audrey


Female Postituste arv : 9504
Age : 31
Asukoht : Pärnu

Need pisiasjad... 77/77 - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Need pisiasjad... 77/77   Need pisiasjad... 77/77 - Page 2 Icon_minitime1/11/2009, 12:45

Täiesti nõme! kirjutasin vastused valmis ja arvuti viskas netist välja. Fain...

Karro: õe-venna tülitsemist tuleb veel, kuigi vahel saavad nad hästi läbi... Mulle meeldib Summeri ja Kenti tülisi kirjutada.

Black: Summer on Chadist huvitatud, kuigi poiss on tegelikult saladuslik, teistsugune, ohtlik (Chad oli see, kes metsas ühe kuti läbi peksis, nii et see haiglasse viidi)
Kui keegi minu majas käiks jne. oleksin ma üsna vihane. Aga Summer üritab seda mõista. Ta räägib varsti Lexile ka Chadist ja Lex soovitab Summeril Chadist kaugele hoida ja muu selline... Kui Summer sellest peksmise asjast ja mõnest muust asjast veel teada saab, hakkab ta Chadis kahtlema ja üritab temaga enam mitte suhelda... jne. *nüüd ma rääkisin natsa liiga palju*

Taylor: Piilumine? *ei mäleta ja ei viitsi hakata lugema kah* XD

Karolin: Mulle ka see osa eriti ei meeldi tegelikult. See on pealegi poolik. Võibolla ma pean selle osa üldse uuesti kirjutama, sest muidu edasine on väga imelik Wink
Tagasi üles Go down
Taylor
Kuri põhjapõder(???)
Taylor


Female Postituste arv : 199
Age : 29
Asukoht : In my dreams.

Need pisiasjad... 77/77 - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Need pisiasjad... 77/77   Need pisiasjad... 77/77 - Page 2 Icon_minitime1/11/2009, 14:51

Minuarust oli. Very Happy Aga vabalt mul võivad luulud olla. xd UUT!
Tagasi üles Go down
http://orkut.com
Audrey
Queen B ehk ADMIN
Audrey


Female Postituste arv : 9504
Age : 31
Asukoht : Pärnu

Need pisiasjad... 77/77 - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Need pisiasjad... 77/77   Need pisiasjad... 77/77 - Page 2 Icon_minitime1/11/2009, 15:02

Ma ei leidnud/ei pannud tähele muide :)
*naerab*
Saate! Kunagi Wink
Tagasi üles Go down
Krissu
Maailmapäästja
Krissu


Female Postituste arv : 792
Age : 30
Asukoht : Tallinn

Need pisiasjad... 77/77 - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Need pisiasjad... 77/77   Need pisiasjad... 77/77 - Page 2 Icon_minitime10/11/2009, 21:06

PARIM !
Tahab kohe uut !
Tagasi üles Go down
Audrey
Queen B ehk ADMIN
Audrey


Female Postituste arv : 9504
Age : 31
Asukoht : Pärnu

Need pisiasjad... 77/77 - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Need pisiasjad... 77/77   Need pisiasjad... 77/77 - Page 2 Icon_minitime10/11/2009, 21:08

Thanks, aga mina pole selel osaga rahul :)
Ma arvatavasti muudan selle üldse ära mingi aeg Wink
Tagasi üles Go down
Karolin
Põ(h)jatark
Karolin


Female Postituste arv : 974
Age : 27
Asukoht : Mõtetes

Need pisiasjad... 77/77 - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Need pisiasjad... 77/77   Need pisiasjad... 77/77 - Page 2 Icon_minitime11/11/2009, 20:09

Kui see sulle ei meeldi ja on sinuarust nii imelik miks sa siis uut osa ei kirjuta, mis oleks parem, ütleme et näiteks...KOHE ?!
Tagasi üles Go down
Audrey
Queen B ehk ADMIN
Audrey


Female Postituste arv : 9504
Age : 31
Asukoht : Pärnu

Need pisiasjad... 77/77 - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Need pisiasjad... 77/77   Need pisiasjad... 77/77 - Page 2 Icon_minitime11/11/2009, 21:41

Sest mul pole aegaaaa Very Happy
Tagasi üles Go down
black
Sugar
black


Female Postituste arv : 1492
Age : 28
Asukoht : Tallinn.

Need pisiasjad... 77/77 - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Need pisiasjad... 77/77   Need pisiasjad... 77/77 - Page 2 Icon_minitime12/11/2009, 23:05

xD
aitäh infi eesti Very Happy
aga tahaks ka juba uut Very Happy
Tagasi üles Go down
Audrey
Queen B ehk ADMIN
Audrey


Female Postituste arv : 9504
Age : 31
Asukoht : Pärnu

Need pisiasjad... 77/77 - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Need pisiasjad... 77/77   Need pisiasjad... 77/77 - Page 2 Icon_minitime14/11/2009, 10:48

No, eeks ma vaatan kuidas uuega läheb. (sest pm tahaks seda 8. osa muuta ikkagi)

Very Happy
Tagasi üles Go down
Taylor
Kuri põhjapõder(???)
Taylor


Female Postituste arv : 199
Age : 29
Asukoht : In my dreams.

Need pisiasjad... 77/77 - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Need pisiasjad... 77/77   Need pisiasjad... 77/77 - Page 2 Icon_minitime14/11/2009, 15:51

Ei ole vaja, väga tore on.
Ainuke probleem on see, et uut osa ma ei märka.
Näpud ja aju tööle!
Tagasi üles Go down
http://orkut.com
Audrey
Queen B ehk ADMIN
Audrey


Female Postituste arv : 9504
Age : 31
Asukoht : Pärnu

Need pisiasjad... 77/77 - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Need pisiasjad... 77/77   Need pisiasjad... 77/77 - Page 2 Icon_minitime17/11/2009, 20:26

Very Happy

Hahaa:)
Üritan :)
Proovin midagi valmis teha siis..
Tagasi üles Go down
Pump
Võlur
Pump


Female Postituste arv : 59
Age : 28
Asukoht : Aruküla.

Need pisiasjad... 77/77 - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Need pisiasjad... 77/77   Need pisiasjad... 77/77 - Page 2 Icon_minitime20/11/2009, 21:59

Ülihea. Kiiremini, paluks! xdd
Tagasi üles Go down
Audrey
Queen B ehk ADMIN
Audrey


Female Postituste arv : 9504
Age : 31
Asukoht : Pärnu

Need pisiasjad... 77/77 - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Need pisiasjad... 77/77   Need pisiasjad... 77/77 - Page 2 Icon_minitime21/11/2009, 13:50

Teeme nii Wink
Tagasi üles Go down
Sponsored content





Need pisiasjad... 77/77 - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Need pisiasjad... 77/77   Need pisiasjad... 77/77 - Page 2 Icon_minitime

Tagasi üles Go down
 
Need pisiasjad... 77/77
Tagasi üles 
Lehekülg 2, lehekülgi kokku 43Mine lehele : Previous  1, 2, 3 ... 22 ... 43  Next
 Similar topics
-
» Need pisiasjad II - 37 (eelviimane!)

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
MEIE JUTUD :: Jutud :: LÕPETATUD JUTUD :: Armastusjutud-
Hüppa: