MEIE JUTUD

Järjejuttudele pühendatud foorum
 
PortalPealehtOtsiLatest imagesRegistreeriLogi sisse

 

 Need pisiasjad... 77/77

Go down 
+54
kellluke16
Dragomira
StickwithU
Naughty
worfets
Smile*
totuks
Frezia
Kard
rebasekutsikas
Little Green House
PINK
NunnuOled-
LittleFunnyBunny-
getukz
Anny
Evvu
AlwaysMe^^
accident
LikeNoOther
HannaLiisaaa
kutsu123
kurmzu
Sümmeetria
Tennu
Emma
FlyWithMe
kkaia-
mina-olengi-see
Grape.
nasicc
KK
Griffu.
Lizz
padjanägu, [h]
StripedMämmu
LittleStar
NeverToLate
bbrit .
Pump
Krissu
Karolin
black
Taylor
Jezzy
Marmelaad
zoomie
SugarPiece
ThatsMe
Keku
Helen
Murtagh
LittleMissy
Kärolyn
58 posters
Mine lehele : Previous  1 ... 22 ... 40, 41, 42, 43  Next
AutorTeade
Naughty
Kärbes ämblikuvõrgus
Naughty


Female Postituste arv : 2315
Age : 31
Asukoht : Harjumaa

Need pisiasjad... 77/77 - Page 41 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Need pisiasjad... 77/77   Need pisiasjad... 77/77 - Page 41 Icon_minitime8/3/2012, 01:48

Midaaaaagiiiii uuuuut:D Vot see on juba midagi. Mulle meeldivad uued asjad:D

Aga see suur, et ma ei pea sulle oma jutt privaatselt saatma hakkama ja kui ma täna nüüd õieti märkasin siis sa oled minu juttu juba korra tzekanud ka. Nimelt asub see armastusjuttude all ja selle nimi on ,,Tee,, see seal suht alguses. Üllatav, et sa pole märganudgi, et see on minu kirjutatud. *mõtleb ja vaatab jäele, kas see oli ikka Audrey* Yeap sina ise.

Barbie'dega väljamõeldud intervjuud. Tase!!Wink
Kirjanike kohapealt on sul täitsa õigus. Mina olen ka selline, kes ei suuda alati kirjutada, kirjutan ainult siis kui mõtted pähe kuhujuvad ja kui tõesti on selline meeleolu, et kohe tahaks midagi kirja panna.
Selle jutu, mida ma hetkel kirjutan ja mis on esimene jutt, mida ma sahtlipõhja ei kirjuta, peategelase iseloom on ka inspireeritud midagi minust. Okei ausaltöeldas on ta üdinisti mina. Isegi osad sündmused on juttu pandus sellised, mis olen ise mitmeid kordi läbi elanud. Nagu nt esmeses peatükis see hääletamise teema.

Seda, et sa sellele jutule sellest pööningu värgist intspiratsiooni said lugesin ma sinu jutu all olevatest kommentaaridest. Alati kui ma mingit juttu loen tzekkan ka kõik kommentaarid üle. Loomulikult võtab lugemine siis kauem aega, aga need on alati nii naljakad.

Eriti mis mind vihale ajab ja miks ma vahel ise kirjutada ei taha on see, et kõiki jutte seostatakse alati mingi raamatuga(rrrrrr) lihtsalt nii närvi ajab. No ja loomulikult on enamjaolt selleks raamatuks Videvik. Mis kõige hullem mulle isegi meeldib see raamat, aga kuna nüüd kõike ja kõiki selle raamatu ja sealsete tegelastega seostatakse ajab see mind juba vaikselt oksele.
Isegi kui ongi sarnasusi, siis tahest tahtmata peavad inimesed õppima mõistma seda, et see raamat ei ole elu ja tihti inimeste pähe võivad tulla sarnased mõtted. (Kasvõi see, et isegi minu ja sinu jutus on üks sarnane sündmus, mille ma avastasin kogemata. Minu jutus oli see juba olemas ennem kui ma sinu juttu lugesin. Kõik ei olnud päris sama, aga mingi sarnasus oli ja juba siis ma mõtlesin, et oh issand ma küll edaspidi enam osasi ülesse panna ei julge, sest juba aiman, mis sealt tulema hakkab).


LOOMULIKULT PANEM MA SINNA SINU NIME ALLA, ENNEM KUI PRINTIMA HAKKAN, TEISITI EI SAAKS MA SEDA JUTTU LUGEDAGI. MA PEAN IKKA KOGUAEG NÄGEMA SEDA, KES SEE TARK LOOME INIMENE OLI, KES SELLELE JUTULE ELU ANDIS.!!!Wink
Tagasi üles Go down
Audrey
Queen B ehk ADMIN
Audrey


Female Postituste arv : 9504
Age : 31
Asukoht : Pärnu

Need pisiasjad... 77/77 - Page 41 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Need pisiasjad... 77/77   Need pisiasjad... 77/77 - Page 41 Icon_minitime8/3/2012, 02:06

Hahah Very Happy

On jah sinu oma. Ma suht ei pööranud alguses autorile vist tähelepanugi. NEED NIMED! Keel läheb sõlme. Siiani, muide Very Happy

Ja jep. See on jah nõme, kui mingeid sarnasusi leitakse. Mu puhul tehakse ka seda. Kuigi ma ei ole selline, et a'la loen migni raamatu läbi ja siis 'Oh, kirjutan ka sellise loo' vms.

Aa, tegelt tead... Sa võiks SSS'i lugeda, kui sulle mu jutud meeldivad Very Happy Mul on veel terve ports siin laiali igal pool Very Happy Peamiselt siiski lõpetamata, but still Very Happy Iseenesest soovitan Habras'e vol. 2-te ja Breathtaking'ut ka Very Happy
Tagasi üles Go down
Naughty
Kärbes ämblikuvõrgus
Naughty


Female Postituste arv : 2315
Age : 31
Asukoht : Harjumaa

Need pisiasjad... 77/77 - Page 41 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Need pisiasjad... 77/77   Need pisiasjad... 77/77 - Page 41 Icon_minitime8/3/2012, 02:23

Selge! Ma juba täna mõtlesin sellele, et peaks veel mõne sinu jutu otsima ja seda lugema, sest hetkel on mul vabad päevad ja jube lugemise tung on peal. Hetkel loen enda juttu uuesti läbi ja neran, sest ma olen isegi nimed valesti kirjutanud, aga noh see selleks.
Tagasi üles Go down
Audrey
Queen B ehk ADMIN
Audrey


Female Postituste arv : 9504
Age : 31
Asukoht : Pärnu

Need pisiasjad... 77/77 - Page 41 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Need pisiasjad... 77/77   Need pisiasjad... 77/77 - Page 41 Icon_minitime8/3/2012, 02:34

Hahahah Very Happy Maeitea, edu nende otsimisel siis Very Happy
Tagasi üles Go down
Naughty
Kärbes ämblikuvõrgus
Naughty


Female Postituste arv : 2315
Age : 31
Asukoht : Harjumaa

Need pisiasjad... 77/77 - Page 41 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Need pisiasjad... 77/77   Need pisiasjad... 77/77 - Page 41 Icon_minitime9/3/2012, 12:01

Unustasin siiski ühe asja küsimata??? Very Happy

Mida sa siis praegu õpid??? Very Happy Very Happy Very Happy
Tagasi üles Go down
Audrey
Queen B ehk ADMIN
Audrey


Female Postituste arv : 9504
Age : 31
Asukoht : Pärnu

Need pisiasjad... 77/77 - Page 41 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Need pisiasjad... 77/77   Need pisiasjad... 77/77 - Page 41 Icon_minitime9/3/2012, 12:14

Hahaa, ma õpin maksundust. Esimene aasta hakkab juba läbi saama... :)
Tagasi üles Go down
Naughty
Kärbes ämblikuvõrgus
Naughty


Female Postituste arv : 2315
Age : 31
Asukoht : Harjumaa

Need pisiasjad... 77/77 - Page 41 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Need pisiasjad... 77/77   Need pisiasjad... 77/77 - Page 41 Icon_minitime9/3/2012, 12:20

*vaatab suu lahti ekraani*

Tundub väga keeruline:)
Tagasi üles Go down
Audrey
Queen B ehk ADMIN
Audrey


Female Postituste arv : 9504
Age : 31
Asukoht : Pärnu

Need pisiasjad... 77/77 - Page 41 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Need pisiasjad... 77/77   Need pisiasjad... 77/77 - Page 41 Icon_minitime9/3/2012, 12:32

Hahahahha Very Happy

Ma niivõttes tegelikult mõtlen ka erialavahetuse peale. Et läheks õigusesse üle. Veel ei tea. Eks näeb...

Ja eks natsa keeruline ole jaa... Aga üks parimaid erialasid, mida õppida, kui tahad karjääri teha.
Tagasi üles Go down
Naughty
Kärbes ämblikuvõrgus
Naughty


Female Postituste arv : 2315
Age : 31
Asukoht : Harjumaa

Need pisiasjad... 77/77 - Page 41 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Need pisiasjad... 77/77   Need pisiasjad... 77/77 - Page 41 Icon_minitime9/3/2012, 12:34

Uuuu...Karjääri naine:)

Pähh...Õigus ju täpselt sama hull:D
Tagasi üles Go down
Audrey
Queen B ehk ADMIN
Audrey


Female Postituste arv : 9504
Age : 31
Asukoht : Pärnu

Need pisiasjad... 77/77 - Page 41 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Need pisiasjad... 77/77   Need pisiasjad... 77/77 - Page 41 Icon_minitime9/3/2012, 12:37

Nojaa, midagi sinnapoole, eks näeb kui palju ma karjääri teen. Võib-olla kui ära lõpetan ja tööd ikkagi ei saa, otsin mingi lihtsama töö ja kirjutan selle kõrvalt Very Happy

Aga jah, mingi tüüp ka kiitis mu ideed õigusesse üle minna, et noh, kui ilus ka veel oled ja õpid õigust... Jalad lähevad nõrgaks! Very Happy
Tagasi üles Go down
Karro
Our little cutie pie (L)
Karro


Female Postituste arv : 1743
Age : 29
Asukoht : Tähtedel

Need pisiasjad... 77/77 - Page 41 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Need pisiasjad... 77/77   Need pisiasjad... 77/77 - Page 41 Icon_minitime15/4/2012, 22:46

Phahahaa.. Jõudsin 60.nda osani täna läbi lugeda Very Happy

Su esimesed osad on kuidagi nii algajaslikud, nagu ma sulle juba ennem mainisin. Osad laused on kuidagi nii kahtlased ja ülearused Very Happy

Ja oi issand kuidas ma Willi, Evanit ja Lexi vihkan. Täitsa lõpp lihtsalt. Ma ei saa aru kust sa need tolgused leidsid? Õiged sõbrad nii ei tee ju -.-
Mu sõbrannal olid kaa toredad sõbrad, kes esiteks laterdasid tervele koolile tema suurima saladuse välja ja teiseks ei suhelnud temaga seni kaua kuni ta ühe poisiga lahku läks, kuna neile ei meeldinud see poiss -.- Haige Very Happy

Aga nii..Ja see Joshua.. Oh issand.. molli molli ja veel kord molli Very Happy Mölakas selline Very Happy
Ja seda Brianit ei ole jutus enam üldse.. Kus kurat sa tema ära kaotasid? Very Happy

Ja nende sõbrade koha pealt veel, ma ei oleks elusees Lexile andestanud.. Ma oleks talle samamoodi tagasi teinud. Ja siis tuleb veel nõuab detailselt tema tundeid Chadi vastu? Mine õige tead kuhu tüdruk Very Happy

Nii siis.. See isa.. Oh issand.. Miks? Vastik paks vanamees.. Mul on prääga selline tunne, et ma tahaks nii kobiseda temaga..
Täpselt nagu siis kui minu paps vennaga kogu aeg kobiseb midagi.. ma lähen alati nii ketasse lihtsalt. Täpselt nagu ta räägiks minuga mitte vennaga Very Happy

Ja Kent.. Aww... Ta on nii äge.. Me likes him. Ta on nii hooliv ja tore. Ehtne eeskuju teistele vendadele Very Happy Minu oma võiks kaa selline olla.. Mitte kogu aeg mõnitada ja peksta mind. Ja käsutada.. -.- Very Happy

Aga jh.. Kuna mul on homme vaba päev veel, siis ma loen selle homme lõpuni ja saad veel minu kommentaari jätku lugeda Very Happy

Ja sa tead küll mida ma ootama jään! Very Happy *wink wink* Very Happy
Tagasi üles Go down
Naughty
Kärbes ämblikuvõrgus
Naughty


Female Postituste arv : 2315
Age : 31
Asukoht : Harjumaa

Need pisiasjad... 77/77 - Page 41 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Need pisiasjad... 77/77   Need pisiasjad... 77/77 - Page 41 Icon_minitime15/4/2012, 22:52

Issand sa Karro lugesid selle alles nüüd läbi??? What??? Kus sa vahepeal siis olid??? Very Happy

Aga mulle meeldib sinu reaktsioon ja sinu üsna kokkuvõtlik kommentaar. Mul jooksis terve jutt silmeeest läbi. Ehmatasin ära kui nägin, et NP on aktiivne. !!! Very Happy

Peaks ka seda kunagi uuesti lugema Wink

Ma idin seda isegi printima, aga peale seda varguse teemat ei julenud enam. Evil or Very Mad
Tagasi üles Go down
Audrey
Queen B ehk ADMIN
Audrey


Female Postituste arv : 9504
Age : 31
Asukoht : Pärnu

Need pisiasjad... 77/77 - Page 41 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Need pisiasjad... 77/77   Need pisiasjad... 77/77 - Page 41 Icon_minitime15/4/2012, 22:54

Naughty, sa saad siis täna tõelise shoki osaliseks Very Happy
Tagasi üles Go down
Karro
Our little cutie pie (L)
Karro


Female Postituste arv : 1743
Age : 29
Asukoht : Tähtedel

Need pisiasjad... 77/77 - Page 41 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Need pisiasjad... 77/77   Need pisiasjad... 77/77 - Page 41 Icon_minitime15/4/2012, 22:54

Ma lugesin seda ennem kaa.. Aga see on mul juba vaikselt ununenud, seega otsustasin otsast peale lugema hakkata Very Happy Seega siis pole mingit uue osa ootamist ja saab kõik jutti ära lugeda.. Aga krt aja jänni jäin Very Happy
Tagasi üles Go down
Audrey
Queen B ehk ADMIN
Audrey


Female Postituste arv : 9504
Age : 31
Asukoht : Pärnu

Need pisiasjad... 77/77 - Page 41 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Need pisiasjad... 77/77   Need pisiasjad... 77/77 - Page 41 Icon_minitime15/4/2012, 22:55

Oled juba kannatamatu, Karro? Very Happy
Tagasi üles Go down
Karro
Our little cutie pie (L)
Karro


Female Postituste arv : 1743
Age : 29
Asukoht : Tähtedel

Need pisiasjad... 77/77 - Page 41 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Need pisiasjad... 77/77   Need pisiasjad... 77/77 - Page 41 Icon_minitime15/4/2012, 22:56

You don't say.. Ütlen ma selle peale Very Happy
Millal üles paned? Very Happy
Tagasi üles Go down
Naughty
Kärbes ämblikuvõrgus
Naughty


Female Postituste arv : 2315
Age : 31
Asukoht : Harjumaa

Need pisiasjad... 77/77 - Page 41 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Need pisiasjad... 77/77   Need pisiasjad... 77/77 - Page 41 Icon_minitime15/4/2012, 22:58

Mis toimub sõbrakesed??? Kuule Auts sa saad ju siia selle vihje panna!!! Pliiisss(A) Very Happy
Tagasi üles Go down
Audrey
Queen B ehk ADMIN
Audrey


Female Postituste arv : 9504
Age : 31
Asukoht : Pärnu

Need pisiasjad... 77/77 - Page 41 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Need pisiasjad... 77/77   Need pisiasjad... 77/77 - Page 41 Icon_minitime15/4/2012, 23:03

Toimub midagi, mis ma arvasin, et ei toimu.

Süüdistame selles Karro veenmist, sõbranna lõputut mangumist, eelmist ööd, imehead kirjutamismuusikat... ja mind ennast.

The story goes on. For those who are not satisfied with this ending.
Tagasi üles Go down
Naughty
Kärbes ämblikuvõrgus
Naughty


Female Postituste arv : 2315
Age : 31
Asukoht : Harjumaa

Need pisiasjad... 77/77 - Page 41 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Need pisiasjad... 77/77   Need pisiasjad... 77/77 - Page 41 Icon_minitime15/4/2012, 23:04

Oookeyyy! Very Happy
Tagasi üles Go down
Audrey
Queen B ehk ADMIN
Audrey


Female Postituste arv : 9504
Age : 31
Asukoht : Pärnu

Need pisiasjad... 77/77 - Page 41 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Need pisiasjad... 77/77   Need pisiasjad... 77/77 - Page 41 Icon_minitime15/4/2012, 23:21

Okeiiiiiii Very Happy
Tagasi üles Go down
Karro
Our little cutie pie (L)
Karro


Female Postituste arv : 1743
Age : 29
Asukoht : Tähtedel

Need pisiasjad... 77/77 - Page 41 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Need pisiasjad... 77/77   Need pisiasjad... 77/77 - Page 41 Icon_minitime16/4/2012, 15:12

Appi selle loo lõpp oli kõige julmem..Ma mingi meeleheitlikult pillin siin. Sad
Kuidas ma neid pisaraid nüüd kontrollialla saama peaks? Very Happy

*hingab rahustavalt sisse-välja*

Niii.. Tegelikult terve selle loo käigus olen ma mõelnud, et miks mulle ei võiks keegi suvaline jörss suveõhtul aiast sisse sada ja miks minu elus ei võiks sellist põnevust olla.
Kuid seda lõppu lugedes olen ma tänulik. Ma ei suudaks seda valu taluda mida Summer talus.

Ühesõnaga ma olen endiselt sõnatu. Ja ma olen nii õnnelik et sa selle teise osa veel tegid Very Happy See muudab asjad lihtsamaks. Mõneti kindlasti Very Happy

Oeh.. Igatahes ma olen nii õnnelik, et sa selle üldse välja mõtlesid. Ja ma vaatan et peale ma ei tea kahte aastat, ikka inimesed loevad seda ja nutavad ja on emotsionaalsed Very Happy Nii et sa oled ühe kuramuse hea jutuga hakkama saanud! Very Happy

Aitäh sulle ! Very Happy
Tagasi üles Go down
Naughty
Kärbes ämblikuvõrgus
Naughty


Female Postituste arv : 2315
Age : 31
Asukoht : Harjumaa

Need pisiasjad... 77/77 - Page 41 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Need pisiasjad... 77/77   Need pisiasjad... 77/77 - Page 41 Icon_minitime16/4/2012, 19:25

Tegelikult on selle teise osaga see jama, et see teeb rohkem haiget kui rõõmu. Loomulikult me kõik tahame seda lugeda, kuid mälestused ja kõik muu tõusevad taas pinnale. Meie sinuga oleme nüüd selle kõik värskelt lugenud ja meil ei ole need jõudnud põhjagi vajuda! Neutral

PS: Kuigi ootan juba hirmsalt uusi ja põnevaid osasi!!! Very Happy
Tagasi üles Go down
Audrey
Queen B ehk ADMIN
Audrey


Female Postituste arv : 9504
Age : 31
Asukoht : Pärnu

Need pisiasjad... 77/77 - Page 41 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Need pisiasjad... 77/77   Need pisiasjad... 77/77 - Page 41 Icon_minitime16/4/2012, 19:27

Eee... Aitäh, Karro, sulle ka... Sad

Naughty: Endiselt NP lummuses? Very Happy
Tagasi üles Go down
Naughty
Kärbes ämblikuvõrgus
Naughty


Female Postituste arv : 2315
Age : 31
Asukoht : Harjumaa

Need pisiasjad... 77/77 - Page 41 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Need pisiasjad... 77/77   Need pisiasjad... 77/77 - Page 41 Icon_minitime16/4/2012, 19:35

Forever! cheers
Tagasi üles Go down
Audrey
Queen B ehk ADMIN
Audrey


Female Postituste arv : 9504
Age : 31
Asukoht : Pärnu

Need pisiasjad... 77/77 - Page 41 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Need pisiasjad... 77/77   Need pisiasjad... 77/77 - Page 41 Icon_minitime16/4/2012, 19:42

Very Happy

Mm, ma homme koolis nagunii hakkan mõtlema jutu peale... Very Happy Vastiiiiiiiiiiik Very Happy
Tagasi üles Go down
Sponsored content





Need pisiasjad... 77/77 - Page 41 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Need pisiasjad... 77/77   Need pisiasjad... 77/77 - Page 41 Icon_minitime

Tagasi üles Go down
 
Need pisiasjad... 77/77
Tagasi üles 
Lehekülg 41, lehekülgi kokku 43Mine lehele : Previous  1 ... 22 ... 40, 41, 42, 43  Next
 Similar topics
-
» Need pisiasjad II - 37 (eelviimane!)

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
MEIE JUTUD :: Jutud :: LÕPETATUD JUTUD :: Armastusjutud-
Hüppa: