MEIE JUTUD

Järjejuttudele pühendatud foorum
 
PortalPealehtOtsiLatest imagesRegistreeriLogi sisse

 

 "Naeratus" 1.osa

Go down 
+6
eku:)
SugarPiece
Keiti
LittleMissy
Murtagh
DjCammy
10 posters
AutorTeade
DjCammy
Teise astme kurjuse abiline
DjCammy


Female Postituste arv : 8
Age : 29

"Naeratus"  1.osa Empty
PostitaminePealkiri: "Naeratus" 1.osa   "Naeratus"  1.osa Icon_minitime9/5/2009, 19:24

"Naeratus"
Oli vihmane sügisõhtu. Sarah ja Isa einestasid, mõlemad olid üsna vait ja kuulda oli vaid kahvli kriipimist taldrikul.
"Issi?.. Kas sina igatsed teda ka?" küsis äkitselt Sarah isalt.
"Kullake,muidugi igatsen. Me peame aru saama,et nüüd Teda lihtsalt pole-Pole Sarah.. Kõik igatsevad teda!" Jutt käis Sarahi emast Luisest,kes suri äkitselt ajukasvajasse.
Sarah pani kahvli taldriku äärele,ning lõpetas söömise.
"Ma lähen oma tuppa.. ma ei taha süüa!"
"Olgu ,hiljem tuled ja aitad mul nõudepesumasina tühjaks teha." vastas Sarahi isa.
Tüdruk kõndis trepist ülesse ja kõndis oma tuppa,lukustas ukse ja hakkas kirjutama. Nimelt oli tüdrukul oma päevik,kuhu kirjutas ta kõige tähtsamad sündmused. Täna oli see päev,kus ta julges üle pikaaja sinna midagi kirjutada.

" Tere päevik. 17.10.2004.

Mu peas kummitavad siiamaani mõtted.. mõtted oma Emast,kes lahkus meie seast 14.10.2004.. ta lahkus nii äkitselt. Lihtsalt...miks ta ometi ei võidelnud..Kas ta ei armastanud mind piisavalt või ,milles oli viga???? Ma võin ükskõik,kui kaua neid mõtteid mõelda,aga ma tean et see ei aita.. Ta ei tule enam kunagi tagasi..kunagi.
Isa ütles,et me peame sellega leppima.. Kuramus küll ma eiiii lepi sellega kunagi..Mitte kunagi. Ta oli siiiiski mu ema.. minu emme,kes mind sünnitas 14.aastat tagasi.. siis,kui ma olin üleni märg ja tegin oma esimesed hingetõmbed maapeal... Emme,kui sa näed mis ma kirjutan,siis.. ma igatsen sind!

Sarah Melpuu 14 oktoober 2004.aasta!"




Peale jutu lõpetamist sulges ta oma päeviku ja pani lukuga kinni,luku peitis Ta vaiba alla,sest ta teadis et keegi peale tema Enam tema tuba ei korista.
Tüdruku pisarad voolasid mööda põske alla ja kukkusid lauale. Tüdruk võttis arvuti ja avas läpaka kaane. MSN-i minnes Oli tal pealkiri õnnelik,kuigi ise nuttis..sest oli kaotanud Maailma kõige lähedasema inimese. Talle oli jäänud ainult isa..ainult tema kinnine isa,kes on töönarkomaan. Reit oli igav ja muusika oleks ta tuju veel halvemaks teinud.
Tüdruk otsustas välja minna,mis sest et ilm oli tõsiselt sopane, Ja vihmasadu ei tahtnud ära lõppeda. Võibolla aitaks just vihm tal eemale minna kõigest ,mis teda piinab ja leida oma elu "naeratuse" vihmalt.
Sarah tegi ukse lukust lahti ja kõndis alla koridorri jopet võtma. Isa oli telekaees magama jäänud ja oligi üks mure vähem..Ei hakanud keegi pärima,et kus tema läheb ja tänitama,et kell on palju.

Õues kõndides nägi ta kamp noorukeid,kes lihtsalt sõnaotses mõttes karjusid. Tüdruk proovis neist võimalikult ruttu mööda minna ja oma teekonda jätkata.See tal paraku ei õnnestunud,sest noorukid olid silmnähtavalt ennast täis joonud.. ja tegelikult sela kambas polnud ühtegi plikat kõik olid puhta täis poisid.


"Ouuuu piff.Kuhu minek?Tule tee meiega väikesed dringid!" karjus üks mustapeaga poiss.
"Liiga palju unistad ,mees!" vastas Sarah poistele.
" Hea meelega..tule...... "
"Jätke ta rahule kutid.. ma lähen kooos temaga." katkestas blond poiss teise jutu.
Ma lihtsalt kõndisin edasi lootes,et ta tegi mingeid lolle nalju minu kulul. Ma eksisin rängalt Ta tuligi minuga kaasa.
"Ma vabandan Micheli pärast..kui tohib küsida,siis mis on selle kauni tüdruku nimi?"
"Njahm juhtub,kui inimene end täis kaanib ja ennast kontrollida ei suuda..aniway nimi on Sarah ja sa võid njüüd ära minna..Head aega!"
"Tüdruk..nii kuri kohe? Ei mingit kurjutsemist ilus tüdruk õelutsemisega ei lähe kokku. Minu nimi on Chris ja olen 16.aastane..!"
Sarahi nägu kiskus muigele,sest niiiiiii armsat poissi ei olnud ta kunagi näinud.Tõe sõna.
"No tõesti.. sorry vaan,aga jahm.. igastahes mina olen 14 ja naiss to meet you.. Saadad mind koju äkki? max 30 sekki siit."
"Dvj..Oot sa mu uus naaber..Kolisime Fastmiim 40 tänava lõppu..meie kõrval kivist 2 korruseline maja."
"Mhm..meie jah..Aga kus sa nii ruttu tuttavaks teistega said?!"
"Ma ennem elasin Wistfeksi tänavas ,need Wistfeksi tänava poisid!"
"Oi näed kohal.." lausus Tüdruk,kui kodu juurde jõutsid.Tüdruk jättis end nii rääkima,et tegelikult nad nats kaugemalgi.
"Olgu davai tsau." ütles poiss.
"Saatmise puhul ,siis kalli ka." ütles Sarah. Ta polnud elus kunagi,kedagi kallistanud esimesel päeval. Tüdruk sai aru,et tal tõsised tunded Chrisi vastu.
Peale kallistamist jooksis tüdruk ruttu tuppa..Eees ootas teda tõsine jama..
Tagasi üles Go down
Murtagh
Kärbes ämblikuvõrgus
Murtagh


Female Postituste arv : 2326
Asukoht : Maybe in Gil'ead today..

"Naeratus"  1.osa Empty
PostitaminePealkiri: Re: "Naeratus" 1.osa   "Naeratus"  1.osa Icon_minitime9/5/2009, 20:03

Praegu ei oska midagi öelda ega arvata, ootaksin teisi osasid siis =)
Tagasi üles Go down
LittleMissy
Juubilar
LittleMissy


Female Postituste arv : 171
Age : 28
Asukoht : aga mis see sinu asi on ? :)

"Naeratus"  1.osa Empty
PostitaminePealkiri: Re: "Naeratus" 1.osa   "Naeratus"  1.osa Icon_minitime9/5/2009, 23:03

Mis teema komadega on ? Very Happy

Vahpeal pole üldse tühikut vahel, vahepeal on vales kohas tühik . See segas natuke lugemist aga muidu oli täesti loetav . Wink

Päris palju vigu oli ka kusjuures . Ja siis see lõpp oli kahtlane :"Selliseid tundeid polnud enne kellegi vastu tundnud " vms . Ta tundis teda võib-olla minut aega, sest nende koduni oli ju 30 sekundit . Ja juba mingi love tekkinud ? Very Happy
Tagasi üles Go down
Keiti
Libelobasulg kõrva taga
Keiti


Female Postituste arv : 3579
Age : 30
Asukoht : Teispoolsuse 666.

"Naeratus"  1.osa Empty
PostitaminePealkiri: Re: "Naeratus" 1.osa   "Naeratus"  1.osa Icon_minitime12/8/2009, 22:13

ääääh!!! jälle on lõpp ära rikutud. Miks talle pidi hakkama keegi juba esimeses osas meeldima?? Tegelikult muidu mulle täitsa meeldis Very Happy
Tagasi üles Go down
SugarPiece
Kuri põhjapõder(???)
SugarPiece


Female Postituste arv : 193
Age : 27

"Naeratus"  1.osa Empty
PostitaminePealkiri: Re: "Naeratus" 1.osa   "Naeratus"  1.osa Icon_minitime12/8/2009, 23:14

mulle meeldis ka väga (Y) .
Tagasi üles Go down
eku:)
Kojamees
eku:)


Female Postituste arv : 25
Age : 27
Asukoht : Tartu :P

"Naeratus"  1.osa Empty
PostitaminePealkiri: Re: "Naeratus" 1.osa   "Naeratus"  1.osa Icon_minitime12/8/2009, 23:56

hhea (Y)
Tagasi üles Go down
http://www.mulpolekodulehte.ee:/
StripedMämmu
Võlur
StripedMämmu


Female Postituste arv : 59
Age : 27
Asukoht : Jõhvi

"Naeratus"  1.osa Empty
PostitaminePealkiri: Re: "Naeratus" 1.osa   "Naeratus"  1.osa Icon_minitime13/12/2009, 21:17

Hea kas uus osa tuleb kaa ma vähemalt loodan Very Happy
Tagasi üles Go down
Lizz
Narkar
Lizz


Female Postituste arv : 44
Age : 28

"Naeratus"  1.osa Empty
PostitaminePealkiri: Re: "Naeratus" 1.osa   "Naeratus"  1.osa Icon_minitime13/12/2009, 22:15

Alguses tundus küll päris huvitav jutt, aga mu jaoks rikkus ka see tüüpiline armastus-esimesest-silmapilgust teema mingis mõttes terve jutu ära.. Aga kirjuta edasi kindlasti, täitsa võimalik et sellest midagi head tuleb. Wink
Tagasi üles Go down
LittleStar
Totaalne lumememm, noh!^.^



Female Postituste arv : 253
Age : 29

"Naeratus"  1.osa Empty
PostitaminePealkiri: Re: "Naeratus" 1.osa   "Naeratus"  1.osa Icon_minitime13/12/2009, 23:20

Kirjuta edasi ikka, tahan ka edasi teada, mis toimuma hakkab:)
Tagasi üles Go down
Kärolyn
Magus maius
Kärolyn


Female Postituste arv : 2124
Age : 31
Asukoht : Tartu

"Naeratus"  1.osa Empty
PostitaminePealkiri: Re: "Naeratus" 1.osa   "Naeratus"  1.osa Icon_minitime14/12/2009, 09:04

D..

Te ei peagi mõistma seda. Ma vaatasin eelmise kommenteerija avatari.

Ma kirjutasin siia selleks, et üks viga ära märkida.

Tsiteerin: :
Tere päevik. 17.10.2004.
Ja siis on et ema suri 14..
Ja all on uuesti kuupäev..

Tsiteerin: :
Sarah Melpuu 14 oktoober 2004.aasta!

Et naguu... Very Happy
Tagasi üles Go down
http://invisiblenothing.tumblr.com
StripedMämmu
Võlur
StripedMämmu


Female Postituste arv : 59
Age : 27
Asukoht : Jõhvi

"Naeratus"  1.osa Empty
PostitaminePealkiri: Re: "Naeratus" 1.osa   "Naeratus"  1.osa Icon_minitime14/12/2009, 15:05

Kirjuta palun edasi see on nii hea PALUUUUN :)
Ootan järgmist osa:)
Tagasi üles Go down
Sponsored content





"Naeratus"  1.osa Empty
PostitaminePealkiri: Re: "Naeratus" 1.osa   "Naeratus"  1.osa Icon_minitime

Tagasi üles Go down
 
"Naeratus" 1.osa
Tagasi üles 
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 1
 Similar topics
-
» Novellet "Kolm Meest, kes istuvad Oksal"

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
MEIE JUTUD :: Jutud :: ARHIIV :: Armastusjutud (vanemad)-
Hüppa: