MEIE JUTUD

Järjejuttudele pühendatud foorum
 
PortalPealehtOtsiLatest imagesRegistreeriLogi sisse

 

 Lühijutt mille nimeks on "Koer"

Go down 
3 posters
AutorTeade
Miley Cyrus
Skisofreenik
Miley Cyrus


Female Postituste arv : 747
Age : 30
Asukoht : Ühes kohas, mida keegi ei tea ega leia :)

Lühijutt mille nimeks on "Koer" Empty
PostitaminePealkiri: Lühijutt mille nimeks on "Koer"   Lühijutt mille nimeks on "Koer" Icon_minitime6/4/2009, 15:29

Jutt räägib koeras.
PS:Mitte minu koerast.

Päikese valgus ajas mu üles ning läksin oma toidu juurde.Kui olin söönud lipsasin terve pere toad läbi-mitte kui midagi ega kedagi.Jalutasin kurvalt suurde tuppa ja ootasin perekonda.Muidugi lootsin ma, et nad läksid poodi ja toovad mulle ka midagi head.Natukese aja pärast jõudsid pereliikmed koju koos mingisuguse kastiga.


Läksin kasti uurima ja teate mis?Seal sees oli kass.Vaatasin perenaisele nukralt otsa ja see kortsutas mu peale veel kulmu ka.Sain täpselt aru mida see tähendab."Kui te vaid teaksite, kui vihane ja solvunud ma teie peale olen!Ma
lähen kodunt minema ja ei tule enam kunagi tagasi."Mõtlesin ma ja läksin kus, kurat.


ÕHTU POOLE....


Väljas oli tegelikult külm ning tuuline.Lisaks sellele kui ma jalutasin hakkas veel selle külmaga paduvihma sadama."Nuuks..Nad ei taha mind.Koju ma küll ei lähe.Ma pean elus ikka edasi ju saama?"Mõtlesin ma peale seda kui mul oli korra tulnud mõte pähe, et lähen koju.


Jalutasin mööda parki kuni leidsin endale ühe pingialuse.Loomulikult tilkus pingivahedest vima läbi, kuid midagi tuli ju ikka ette võtta.Olin seal ja vaatasin vihmavarjudega mööduvaid Daame ning mehikesi nii noori kui ka vanu.Eriti jäin ma järgi vaatama ühele noorele neiule kellel oli koer ilusti ketiotsas.Kui päris aus olla, siis ma olin selle koera peale kade.


Märkasin, et istun bussi peatuse pingi all ning rahvas hakkas sigima.Üks vanem naine istus pingile, kilekott tagumiku all ja ta märkas mind."Oi kui kena kutsu.Ma võtan su endale."Rääkis vana Daam minuga.Vaatasin talle veel nukramalt otsa ning jooksin ta eest minema.


Järgmine päev tuli pere mind otsima, kuid siis oli juba hilja.Mina vedelesin veriselt auto tee ääres ja minu hing oli on ja jääb taeva.
Tagasi üles Go down
https://snlhmn.forum.co.ee
Heffu
Võlur
Heffu


Female Postituste arv : 66
Age : 30
Asukoht : Tallinn (A)

Lühijutt mille nimeks on "Koer" Empty
PostitaminePealkiri: Re: Lühijutt mille nimeks on "Koer"   Lühijutt mille nimeks on "Koer" Icon_minitime27/4/2009, 17:31

Natuke kahtlane, et see vanatädike kohe endale tahtis võtta.
Segas mind veel see et pärast punkti pold tühikut. Raske oli lugeda.
Lõigud olid ilusad ja isegi mõte oli olemas.
aga ma küsiks su käest ühe teise jutu peale mõeldes, et kas sa oled ikka 15 nagu sul kirjas on?
Tagasi üles Go down
LittleMissy
Juubilar
LittleMissy


Female Postituste arv : 171
Age : 28
Asukoht : aga mis see sinu asi on ? :)

Lühijutt mille nimeks on "Koer" Empty
PostitaminePealkiri: Re: Lühijutt mille nimeks on "Koer"   Lühijutt mille nimeks on "Koer" Icon_minitime27/4/2009, 20:14

Minu arust võttis ta seda kõike liiga traagiliselt. Toodi kass koju ja juba ta tahtis minema minna. Midagi oleks võinud juhtuda, mis oleks teda sundinud kodust ära minema. Ja see vanatädike oli ka kahtlane . Muidu , päris nornaalne. Wink
Tagasi üles Go down
Miley Cyrus
Skisofreenik
Miley Cyrus


Female Postituste arv : 747
Age : 30
Asukoht : Ühes kohas, mida keegi ei tea ega leia :)

Lühijutt mille nimeks on "Koer" Empty
PostitaminePealkiri: Re: Lühijutt mille nimeks on "Koer"   Lühijutt mille nimeks on "Koer" Icon_minitime28/4/2009, 15:41

Heffu-Jaa..olen küll.mõnel inimesel pole lihtsalt kirjutamissoont :)
LittleMissy-Tänkjuu.
Tagasi üles Go down
https://snlhmn.forum.co.ee
Heffu
Võlur
Heffu


Female Postituste arv : 66
Age : 30
Asukoht : Tallinn (A)

Lühijutt mille nimeks on "Koer" Empty
PostitaminePealkiri: Re: Lühijutt mille nimeks on "Koer"   Lühijutt mille nimeks on "Koer" Icon_minitime28/4/2009, 16:18

vahest juhtub jah:D
ei tubli et üritad, küll see kirjutamise soon ka tuleb..
Tagasi üles Go down
Sponsored content





Lühijutt mille nimeks on "Koer" Empty
PostitaminePealkiri: Re: Lühijutt mille nimeks on "Koer"   Lühijutt mille nimeks on "Koer" Icon_minitime

Tagasi üles Go down
 
Lühijutt mille nimeks on "Koer"
Tagasi üles 
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 1
 Similar topics
-
» Mille jaoks?

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
MEIE JUTUD :: Jutud :: Lühijutud ja mõtteterad-
Hüppa: