MEIE JUTUD

Järjejuttudele pühendatud foorum
 
PortalPealehtOtsiLatest imagesRegistreeriLogi sisse

 

 Lemmik film/filmid?

Go down 
+37
R.
Kkohuke
Mezilane
AliceInWonderland XD
Tuuletallaja
Sulesepp
Everleigh
*Nastik.
MyMystery
HateIt
Pizza
Grape.
black
Sixx-
GossipGirl
padjanägu, [h]
Karolin
Droideka
White Wolf
Espada
VanniJenny
Luxury
Pingu
Keku
Emma
Evy
LikeNoOther
räwr
Krissu
Audrey
Samantha Williams
Maiu Laaneoja
nasicc
Diana.
Prince Kirameki
Keiti
Miley Cyrus
41 posters
Mine lehele : Previous  1, 2, 3, 4
AutorTeade
HateIt
Teise astme kurjuse abiline
HateIt


Female Postituste arv : 6
Age : 28
Asukoht : Pärnu

Lemmik film/filmid? - Page 4 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Lemmik film/filmid?   Lemmik film/filmid? - Page 4 Icon_minitime2/7/2010, 17:08

Lemmikuid on palju, aga näiteks:
Twilight, New Moon, Avatar, Wild Child, HSM 1-3, Step up (1), Another Cinderella Story, She's the man, Camp rock jne.. Mul isuke imelik maitse filmide koha pealt
Tagasi üles Go down
MyMystery
Poppiholla
MyMystery


Female Postituste arv : 1154
Age : 27
Asukoht : Mars

Lemmik film/filmid? - Page 4 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Lemmik film/filmid?   Lemmik film/filmid? - Page 4 Icon_minitime24/10/2011, 11:58

Õuduste öö,
Vastikud ülemused,
Pohmakas(1,2)
Mr ja mrs Smith
Vampiirid imevad
Mäleta mind ( üks vähestest filmidest, mis suutis mind nutma ajada)
Võluri õpipoiss
A- rühm
Üksinda kodus ( kõik osad)
Avatar
jne
Tagasi üles Go down
*Nastik.
Kärameister
*Nastik.


Female Postituste arv : 1048
Age : 27

Lemmik film/filmid? - Page 4 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Lemmik film/filmid?   Lemmik film/filmid? - Page 4 Icon_minitime24/10/2011, 13:09

Gone With the Wind
Harry Potter (eriti viimane osa)
Horrible Bosses
Sucker Punch
INCEPTION ( !!!!!!! )
Shutter Island
The Ugly Truth
Adjustment Bureau

Inception, Shutter Island ja Adjustment Bureau on kõik sellised mõnusad thriller/mystery/action segud, mida ma lihtsalt jumaldan.

Sucker Punch on lihtsalt midagi ülimat minu arvates. Vanessa Hudgens on ainuke teemast välja inimene seal.

The Ugly Truth ja Horrible Bosses on lihtsalt headest näitlejatest ja heast huumorist üleküllastunud komöödiad.

No ja Gone With the Wind ja Potter on lihtsalt ... klassika Very Happy
Tagasi üles Go down
http://www.nnastik.blogspot.com
Everleigh
Magus maius
Everleigh


Female Postituste arv : 2033
Age : 35
Asukoht : Tallinn

Lemmik film/filmid? - Page 4 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Lemmik film/filmid?   Lemmik film/filmid? - Page 4 Icon_minitime24/10/2011, 16:39

The Mummy (2 esimest osa)
Harry Potter (kõik osad v.a 4 ja 6)
Avatar
The Ugly Truth
Võluri õpipoiss
Stay Alive
Resident Evil (kõik osad)
Underworld (2 esimest osa)
Fast and furious (kõik osad)
Tagasi üles Go down
Sulesepp
200 posti tüüd
Sulesepp


Female Postituste arv : 207
Age : 30

Lemmik film/filmid? - Page 4 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Lemmik film/filmid?   Lemmik film/filmid? - Page 4 Icon_minitime26/10/2011, 12:02

Amadeus
Hangover2
Dr Dolittle2
Pirates of the Caribean
Brüno (muhhahaaa)
Borat
Ali G (ok, tglt mitte:D)
Mean girls
Bedazzled( soooovitan!!!)
võib olla miskit veel
ahjaa, Forrest Gump
Walk the Line
Tagasi üles Go down
Tuuletallaja
Piraat
Tuuletallaja


Female Postituste arv : 22
Age : 25
Asukoht : Tallinn

Lemmik film/filmid? - Page 4 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Lemmik film/filmid?   Lemmik film/filmid? - Page 4 Icon_minitime2/11/2011, 22:47

When in Rome
Eat Pray Love
Moulin Rouge
Forrest Gump
Letters to Juliet
Beastly
Windstruck
The Dolls Master (õudukas)
HSM hiina versioon
Memoirs of a Geisha
You Again
Repo! The Genetic Opera
Easy A
Jane Eyre
The Classic
My Little Bride

Neid tegelikult rohkem aga...
Tagasi üles Go down
AliceInWonderland XD
lehm
AliceInWonderland XD


Female Postituste arv : 642

Lemmik film/filmid? - Page 4 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Lemmik film/filmid?   Lemmik film/filmid? - Page 4 Icon_minitime16/8/2012, 15:30

Oh, näe mis vinge teema ma avastasin. Asun siis kohe kirjutama oma lemmikfilme:

*"Metsik metsik lääs" - Lemmikfilm, ka selle pärast, et seal mängib Will Smith, kes on üks minu lemmiknäitlejatest. Tal on veel filme mida ma fännan, näiteks "Hancock"; "Ma olen legend"; "Mehed mustas".
 

*"Ace Ventura: Ürgne kutse" ja "Ace Ventura: Loomade detektiiv" - Jim Carrey loomulikult. Minu lemmiknäitleja siiani. Tal on nii palju häid filme. Very Happy

*"Uhkus ja eelarvamus" - Film on hea, aga raamat parem.
 

Ning neid on veel-ja-veel, ning kõiki ma ei proovigi kirjutada, sest see nimekiri tuleks ilmatuma pikk. Razz



Viimati muutis seda AliceInWonderland XD (28/7/2013, 22:04). Kokku muudetud 2 korda
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




Lemmik film/filmid? - Page 4 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Lemmik film/filmid?   Lemmik film/filmid? - Page 4 Icon_minitime16/8/2012, 15:43

Letters to Juliet
Hostage
The Princess Dieries 1, 2
Kariibmiere piraadid 1, 2, 3, 4
One day
Harry Potter 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7
Näljamängud
Resident Evil 1, 2, 3, 4
Tagasi üles Go down
Mezilane
Pipar
Mezilane


Female Postituste arv : 1381
Age : 25
Asukoht : Eesti

Lemmik film/filmid? - Page 4 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Lemmik film/filmid?   Lemmik film/filmid? - Page 4 Icon_minitime16/8/2012, 16:25

Harry Potter (kõik peale neljanda)
Tuulest Viidud
Jääaeg (kõik peale teise osa)
Printsessi päevikud (kõik)
Must Luik
Jane Eyre
Meie senine elu
Kiired ja vihased(2, 5, teisi pole näinud)
Koletislik Ämm
Sucker Punch
Uhkus ja Eelarvamus
Sõrmuste Isand
Kariibimere piraadid (1,3)

Tegelikult on neid lõpmatuseni :)
Tagasi üles Go down
http://www.wattpad.com/user/MezilaneM
*Nastik.
Kärameister
*Nastik.


Female Postituste arv : 1048
Age : 27

Lemmik film/filmid? - Page 4 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Lemmik film/filmid?   Lemmik film/filmid? - Page 4 Icon_minitime17/8/2012, 21:04

Mulle meeldisid ka Printsessi päevikud, aga teist osa ei suutnud üle 10 minuti vaadata, sest Michael'it enam polnud ja automaatselt film seega raamatutest mööda. Noja Michael oli iseenesest minu jaoks filmi nael Very Happy
Tagasi üles Go down
http://www.nnastik.blogspot.com
Kkohuke
Võlur
Kkohuke


Female Postituste arv : 57
Age : 23

Lemmik film/filmid? - Page 4 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Lemmik film/filmid?   Lemmik film/filmid? - Page 4 Icon_minitime25/1/2013, 16:08

Mulle meeldib väga " The Hunger Games" . Raamat meeldis küll rohkem, kuid film oli ka väga-väga hea (:
Tagasi üles Go down
R.
Kuri põhjapõder(???)
R.


Female Postituste arv : 193
Age : 21
Asukoht : Pärnu maakond

Lemmik film/filmid? - Page 4 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Lemmik film/filmid?   Lemmik film/filmid? - Page 4 Icon_minitime25/1/2013, 16:21

Hunger Games, Let Me In, Twilight Saga.
Hetkel rohkem ei tule meelde Very Happy
Tagasi üles Go down
Getzzzu
Valguse kiirusel liikuv tigu
Getzzzu


Female Postituste arv : 291
Age : 27
Asukoht : planeet Maa

Lemmik film/filmid? - Page 4 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Lemmik film/filmid?   Lemmik film/filmid? - Page 4 Icon_minitime20/4/2013, 15:33

Kui keegi küsib lemmikfilmide kohta, lähevad mul põhimõtteliselt kõik nähtud filmid meelest, aga ma üritan need, mis meenuvad, siia kirja panna.

Remember Me
The Pursuit of Happyness
My Sister's Keeper (hästi kurb ja mõtlemapanev film...)
10 Things I Hate About You
Step Up (kõik osad)
Harry Potter (lemmikuim on Harry Potter and the Goblet of Fire)
Titanic (klassika ikkagi ju)
Black Swan
A Walk to Remember


Mõned õudusfilmid:
The Haunting in Connecticut (muide, see põhineb tõsielulistel sündmustel, kes ei teadnud)
Wrong Turn (ma ei tea, milliseid osi näinud olen, aga usun, et kõik on head)
Mirrors 2

Appi, mulle ei meenu üldse praegu häid õudukaid, kuigi neid sugulasega nii palju vaadanud, kui ta juurde ööseks olen jäänud Very Happy Meie lemmiktegevus nr 2 (peale kokkamise).


Mõned filmid, mida olen vaadanud pärast nende raamatute lugemist, ning millega olen rahule jäänud, kui nii võib öelda -
The Lovely Bones
The Hunger Games


Ja rohkem ei meenugi... Very Happy
Tagasi üles Go down
Audrey
Queen B ehk ADMIN
Audrey


Female Postituste arv : 9504
Age : 31
Asukoht : Pärnu

Lemmik film/filmid? - Page 4 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Lemmik film/filmid?   Lemmik film/filmid? - Page 4 Icon_minitime20/4/2013, 21:48

Ma arvan, et see ''The Haunting in Connecticut'' on vist selle põhjal valminud film, mida ma Investigastion Discovery'i pealt saatest 'Haunting' nägin Very Happy Suht õõvastav Very Happy
Tagasi üles Go down
Cilen
Magus maius
Cilen


Female Postituste arv : 2007
Age : 26
Asukoht : Tartu

Lemmik film/filmid? - Page 4 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Lemmik film/filmid?   Lemmik film/filmid? - Page 4 Icon_minitime20/4/2013, 21:59

Vaatasin eile filmi "The Notebook" kuna jäin ootamatult veidi haigeks. Igatahes oli see nii hea ja nii kurb ja nii armas film. Ah, ma vaatasin lõpus isegi kõik need värgid ära, kuis on igasugused nimed. (Mis selle värgi nimi küll on? Very Happy)
Igatahes ma nutsin seal lõpus nagu tola. Hea, et ma üksi kodus olin, muidu ma ei tea, mis ma teinud oleks.
Very Happy
Tagasi üles Go down
Unicorn
Roosa udupilv
Unicorn


Female Postituste arv : 650
Age : 24
Asukoht : Pärnu

Lemmik film/filmid? - Page 4 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Lemmik film/filmid?   Lemmik film/filmid? - Page 4 Icon_minitime13/8/2013, 00:38

Mulle meeldivad tohutult paljud filmid, aga need, mis esimesena pähe torkavad on kindlast "The Host" ja "Avatar". "The Host" meeldis mulle selle sisu ja teostuse poolest. Väga super luks film! :) Avatari teostus oli samuti võimas ja selle sisu paeluv. Head filmid on kindlasti veel Step Up, Pohmakas, Videviku saaga, Näljamängud, Horse Whisperer jne. Ma võiksingi neid siia lugema jääda, sest lihtsalt tohutult palju häid filme on. :)
Tagasi üles Go down
DragonFly
Juubilar
DragonFly


Female Postituste arv : 161
Age : 23

Lemmik film/filmid? - Page 4 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Lemmik film/filmid?   Lemmik film/filmid? - Page 4 Icon_minitime13/8/2013, 00:55

Eem, kindlasti kõik Harry Potteri filmid. Ja siis ilmselt ka "Sherlock Holmes varjude mäng" ning ka samade tegelastega lihtsalt "Sherlock Holmes". Kindlasti ka "Uhkus ja eelarvamus", kuna need korrad kui olen seda telekast näinud... Vapustav... Muidugi on täistunniekspress andnud mulle palju uusi lemmikfilme. :DNäiteks "The time". Lisaks meeldivad mulle kaks ajaloolist draamat, millest üks on veidi ka ulme/fantaasiaga segunenud - "Abraham Lincoln vampiiri kütt" ja "Austraalia". Ka nende kahe filmi eest pean tänama täistunniekspressi. :) Austraalia võib praegusel hetkel üheks mu top 3 filmiks lugeda. Kestab see üle kolme tunni, nii et ühe Tallinnasse sõiduga ära ei vaata - peab tagasi ka tulema. :DFilm ise liigutas mind nii võrd, et terve päeva mõlkus mul mõtetes ainult see film ning inimesel, kes julges minult tollel päeval mingeid küsimusi sõja kohta küsida... Ohh seda vaesekest. :DTallinnasse minnes jõudsin seda vaadata ütleme pool filmi, kuid Tallinnasse sisse sõites otsustasin kerida lõppu, et ikka teada saada, mis juhtus. Terve päeva kibelesin bussi tagasi ja siis lõpuks kui jälle bussi istusin, siis üritasin välgukiirusel filmi poole peale kerida ja lõpuni vaadata. Eks ma olen seda vaatanud nii 2-3 korda juba ka seal bussis, aga igal õhtul koju jõudes olen täpselt sellises olekus, et antke mulle püss ja ajamasin ning ma lähen tapan terve maailma täie jobusid ära. XD Ühesõnaga super! :) Ahjaa, "Zorro mask" on minu jaoks üks vana hea klassika... Ma vihkan neid jobusid, kes selle youtubest maha võtsid. Very Happy
Tagasi üles Go down
*Nastik.
Kärameister
*Nastik.


Female Postituste arv : 1048
Age : 27

Lemmik film/filmid? - Page 4 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Lemmik film/filmid?   Lemmik film/filmid? - Page 4 Icon_minitime13/8/2013, 14:02

Kunagi juba kirjutasin siia, aga mu maitse on vist natuke ikka muutunud ka vahepeal ja ka häid filme nähtud selle aja jooksul veel...
Inception (jäädavalt)
Gone With the Wind (jäädavalt)
The Hunger Games
Kindlasti Harry Potterid
Madagascar 3, ausõna, see oli nii tohutult äge multikas Very Happy
Vaieldamatult üks parimaid on Intouchables, eesti keeles 1+1
Ja Sherlock Holmes, nii BBC sari kui ka Robert Downey Jr.-ga peaosas filmid.
Ja muidugi The Great Gatsby. Käisin seda kaks korda vaatamas ja mõlemal korral nutsin nii mis hirmus, tõeliselt hea film ja ei jäänud sugugi raamatule alla.
Tagasi üles Go down
http://www.nnastik.blogspot.com
Sponsored content





Lemmik film/filmid? - Page 4 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Lemmik film/filmid?   Lemmik film/filmid? - Page 4 Icon_minitime

Tagasi üles Go down
 
Lemmik film/filmid?
Tagasi üles 
Lehekülg 4, lehekülgi kokku 4Mine lehele : Previous  1, 2, 3, 4
 Similar topics
-
» Lemmik tegevus?
» Film: Cirque Du Freak - The Vampire's Assistant
» James Cameroni film "Avatar"

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
MEIE JUTUD :: Muu :: Muu-
Hüppa: