MEIE JUTUD

Järjejuttudele pühendatud foorum
 
PortalPealehtOtsiLatest imagesRegistreeriLogi sisse

 

 Life isn't fair { Lõpetatud }

Go down 
+5
Emma
Krissu
nasicc
swessu
Kärolyn
9 posters
Mine lehele : Previous  1, 2
AutorTeade
Emma
Nobenäpp
Emma


Female Postituste arv : 1198
Age : 26
Asukoht : In my dreams...

Life isn't fair  { Lõpetatud } - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Life isn't fair { Lõpetatud }   Life isn't fair  { Lõpetatud } - Page 2 Icon_minitime7/8/2008, 21:47

Lahe jutt! Very Happy Tahan juba uut!!
Tagasi üles Go down
Kärolyn
Magus maius
Kärolyn


Female Postituste arv : 2124
Age : 31
Asukoht : Tartu

Life isn't fair  { Lõpetatud } - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Life isn't fair { Lõpetatud }   Life isn't fair  { Lõpetatud } - Page 2 Icon_minitime8/8/2008, 09:31

Kallid lugejad!! Nüüd on asi nii et ma sõidan nädalaks ära. Ja selle aja jooksul te uusi osi ei saa Neutral Aga kui tagasi tulen, siis luban et hakkan kohe topeltkiirusel tööle. Very Happy
Tagasi üles Go down
http://invisiblenothing.tumblr.com
nasicc
Pehme admin
nasicc


Female Postituste arv : 5899
Age : 30
Asukoht : Tartu

Life isn't fair  { Lõpetatud } - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Life isn't fair { Lõpetatud }   Life isn't fair  { Lõpetatud } - Page 2 Icon_minitime8/8/2008, 13:01

Oled küll nii bitch, kui tundub. (A) Very Happy
Tagasi üles Go down
SixxBitch
Kärameister
SixxBitch


Female Postituste arv : 1036
Age : 30

Life isn't fair  { Lõpetatud } - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Life isn't fair { Lõpetatud }   Life isn't fair  { Lõpetatud } - Page 2 Icon_minitime10/8/2008, 16:00

Krt, just põnev koht Very Happy Piinaja
Tagasi üles Go down
Kärolyn
Magus maius
Kärolyn


Female Postituste arv : 2124
Age : 31
Asukoht : Tartu

Life isn't fair  { Lõpetatud } - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Life isn't fair { Lõpetatud }   Life isn't fair  { Lõpetatud } - Page 2 Icon_minitime13/8/2008, 10:47

Nii,ärge nüüd palun karjuma hakake. Alustuseks tahaksin ma tänada teid teie kannatlikkuse eest. Siis tahaksin ma teid tänada, et te üldse vaevusite seda juttu lugema. Tahan teid tänada kommentaaride ja üldse kõige eest. Aga kahjuks pean ma teatama, et lõpp on käes. Siin see on: Life isn't fairi VIIMANE OSA! Enjoy!!

PS! Selle osa pühendan meie sünnipäevalapsele SWESSULEEE!!! Palju õnnee!!
„Me peame rääkima,“ ütleb poiss seletuseks ja suundub vaba laua taha.

Kogu loo selgitanud, jääb Silver ootavalt Kelli isale otsa vaatama. „Oh jumal, ta on sama kangekaelne nagu mina. Ma lähen proovin temaga rääkida, sa oota siin.“ lausub Kelli isa peale mõningast vaikimist ja lahkub. Neiu palati taha jõudes, avab mees ukse ja astub sisse. „Tütreke, ma pean sinuga rääkima.“

Samal ajal istub Silver murelikult laua taga, rüüpab oma kohvi ja nuputab, mis palatis toimuda võib. Lõpuks otsustab ta ise asja uurima minna. Kohale jõudes näeb ta läbi ukseklaasi, et Kelli isa istub neiu voodiäärel ja räägib midagi. Kelli vaatab teda murtud näoga ning Silver näeb, kuidas neiul pisarad voolama hakkavad. Silver tahab juba sisse tormata, kuid näeb siis Kelli isa neiut kallistamas.

Silver taganeb vaikselt ja istub toolile. Natukese aja pärast väljub Kelli isa palatist ja ütleb: „Kelli tahab sind näha.“ Silver astub vaikselt palatisse, istub neiu voodiäärele ja jääb ootama, mis neiul öelda on. „Silver, anna andeks. Ma ei tohiks nii kangekaelne olla. Isa rääkis mulle kõike. Alustades sellest miks ta lahkus lõpetades selle korterilooga. Kui su pakkumine veel jõus on, siis ma hakkaks rõõmuga sinuga koos elama.“

Kogu selle aja oli Silver vait ja kuulas rahulikult, kuid nüüd küsib poiss ärevalt: „Nii et sa kolid minuga kokku? Ja, sa saad nüüd oma isaga ka paremini läbi nagu ma märkasin.“ „Jah, ta selgitas mulle, miks ta ära pidi minema ja...üldse...ta on hea mees ja kindlasti ka hea isa.“ „ Aga..miks ta üldse ära läks?“ pärib poiss nüüd. „ Nad läksid emaga lahku, sest mu isa pere ei sallinud mu ema. Isa ei teadnud siis, et ema rase oli.

Ta kolis Türile ja võttis üle oma vanemate kinnisvarafirma. Mu ema rääkis talle minust vaid mõni aasta tagasi.“ seletab neiu rahulikult. „Aga miks ta siis kohe sinuga ühendust ei võtnud?“ pärib Silver edasi. „Ma ei tea, ehk ta kartis mu reageeringut. Aga jätame selle teema nüüd.“ lausub Kelli lõbusal pilgul.

„Ma arvan, et meie magamistuba võiks tulla rohekates ja pruunides toonides. Salatiroheline ja tumepruun on koos imeilusad..“ seletab neiu asjalikult. Silver vaid naeratab ja ütleb siis: „Kelli.“ „Jah?“ vastab neiu, poisile otsa vaadates. „Ma armastan sind.“ Kelli naeratab ja ütleb: „Mina armastan sind ka.“

„Nii, esik võiks olla...


Viimati muutis seda kellyx12 (13/8/2008, 11:23). Kokku muudetud 1 kord
Tagasi üles Go down
http://invisiblenothing.tumblr.com
swessu
Tsiklimees
swessu


Female Postituste arv : 430
Age : 30

Life isn't fair  { Lõpetatud } - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Life isn't fair { Lõpetatud }   Life isn't fair  { Lõpetatud } - Page 2 Icon_minitime13/8/2008, 11:04

Emm, Miks sa viimase osa tegiiiid ?
Lalalaa, lõppes hästi muidu, see on hea, sobiv tänasele päevale.
Etnagu. Häästi mõnus jutt oli.



Tääähtäähtääh pühenduse eest. (A)
Tagasi üles Go down
SixxBitch
Kärameister
SixxBitch


Female Postituste arv : 1036
Age : 30

Life isn't fair  { Lõpetatud } - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Life isn't fair { Lõpetatud }   Life isn't fair  { Lõpetatud } - Page 2 Icon_minitime13/8/2008, 21:28

Tõesti hea :) Lõpp oli ka tore :)
Tagasi üles Go down
bbrit .
Maffiooso
bbrit .


Female Postituste arv : 526
Age : 28
Asukoht : Väänas :)

Life isn't fair  { Lõpetatud } - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Life isn't fair { Lõpetatud }   Life isn't fair  { Lõpetatud } - Page 2 Icon_minitime16/8/2008, 13:03

hhea jutt oli ;d
meeldis (Y)
Tagasi üles Go down
http://www.rate.ee/users/mkm-
nasicc
Pehme admin
nasicc


Female Postituste arv : 5899
Age : 30
Asukoht : Tartu

Life isn't fair  { Lõpetatud } - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Life isn't fair { Lõpetatud }   Life isn't fair  { Lõpetatud } - Page 2 Icon_minitime16/8/2008, 13:09

Hea. :)
Väga meeldis! Wink
Tagasi üles Go down
Krissu
Maailmapäästja
Krissu


Female Postituste arv : 792
Age : 30
Asukoht : Tallinn

Life isn't fair  { Lõpetatud } - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Life isn't fair { Lõpetatud }   Life isn't fair  { Lõpetatud } - Page 2 Icon_minitime16/8/2008, 13:20

Happy end. :)
Tagasi üles Go down
Emma
Nobenäpp
Emma


Female Postituste arv : 1198
Age : 26
Asukoht : In my dreams...

Life isn't fair  { Lõpetatud } - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Life isn't fair { Lõpetatud }   Life isn't fair  { Lõpetatud } - Page 2 Icon_minitime8/9/2008, 16:54

Ei tohi nii lühikest juttu teha!! Evil or Very Mad Muidu lõppes nunnult. Very Happy
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




Life isn't fair  { Lõpetatud } - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Life isn't fair { Lõpetatud }   Life isn't fair  { Lõpetatud } - Page 2 Icon_minitime8/9/2008, 18:25

Nunnult lõppes ^^ ,
Tagasi üles Go down
Diana.
Maailmapäästja
Diana.


Female Postituste arv : 791
Age : 29
Asukoht : Rakvere.

Life isn't fair  { Lõpetatud } - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Life isn't fair { Lõpetatud }   Life isn't fair  { Lõpetatud } - Page 2 Icon_minitime11/9/2008, 14:12

Armas lõpp oli. Pealkirja järgi võttes, ennustasin, et see lõpeb kurvalt. Aga õnneks nii siiski ei läinud :)
Tagasi üles Go down
Unknown Artist
Muinasjulle
Unknown Artist


Male Postituste arv : 428
Age : 32
Asukoht : Maast madalast mõttega mängudes

Life isn't fair  { Lõpetatud } - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Life isn't fair { Lõpetatud }   Life isn't fair  { Lõpetatud } - Page 2 Icon_minitime11/10/2008, 23:52

Tõesti hea jutt, tundub nage KELLELGI oleksid TEATUD unistused (no offence)

Aga siiski, ladusalt kulges, ootamatud lahendused, nagu sinu puhul ikka. Veel toredaid jutte!
Tagasi üles Go down
Kärolyn
Magus maius
Kärolyn


Female Postituste arv : 2124
Age : 31
Asukoht : Tartu

Life isn't fair  { Lõpetatud } - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Life isn't fair { Lõpetatud }   Life isn't fair  { Lõpetatud } - Page 2 Icon_minitime12/10/2008, 10:44

Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy No comments


Aga aitäh. Ja muide, mul on plaanis uus jutt teha Wink *Reklaamib ennast oma jutu all Very Happy *


Aga mai teagi, mis teema alla uus jutt minema peaks. Very Happy
Tagasi üles Go down
http://invisiblenothing.tumblr.com
Sponsored content





Life isn't fair  { Lõpetatud } - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Life isn't fair { Lõpetatud }   Life isn't fair  { Lõpetatud } - Page 2 Icon_minitime

Tagasi üles Go down
 
Life isn't fair { Lõpetatud }
Tagasi üles 
Lehekülg 2, lehekülgi kokku 2Mine lehele : Previous  1, 2
 Similar topics
-

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
MEIE JUTUD :: Isikulised jutud :: Kärolyni looming-
Hüppa: