MEIE JUTUD

Järjejuttudele pühendatud foorum
 
PortalPealehtOtsiLatest imagesRegistreeriLogi sisse

 

 Saladusi täis igavik

Go down 
+4
Liina
SixxBitch
nasicc
Kärolyn
8 posters
Mine lehele : Previous  1, 2, 3
AutorTeade
Kärolyn
Magus maius
Kärolyn


Female Postituste arv : 2124
Age : 31
Asukoht : Tartu

Saladusi täis igavik - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Saladusi täis igavik   Saladusi täis igavik - Page 3 Icon_minitime4/1/2009, 13:53

Uus osa. KRIITIKAT! Very Happy Enjoy!


„Mis kurat siin toimub?“ möiratab Ewan vihaselt. „Mida SINA siin teed?“ küsib Caleb ümber pöörates ja viipab Cedricule, et too ära läheks. „Ma küsisin, mis siin toimub.“ lausub Ewan. Punane leek põleb ta silmis kui ta Calebile lähemale astub. „Pole sinu asi.“ nähvab mees vihaselt ja naaseb libahuntide laipade juurde. „Miks sa nad ellu äratad?“ küsib Ewan järgmisena. „SEE POLE SINU ASI!“ möirgab Caleb ja saadab Ewani käeviipega vastu kiviseina. Poiss vajub põrandale ning jääb sinna lebama. Caleb vaid vangutab pead ning surub hambad taas libahundi kätte.


Siis tunneb mees, kuidas keegi temast kinni haarab ja ta libahundi keha küljest eemale tirib. Caleb annab Ewanile tugeva hoobi ning tõmbab oma küünistega üle Ewani rinna. Siis astub sisse Emeric. Ta heidab toimuvale pilgu ning haarab Calebist kinni. Emeric heidab mehe teise saali otsa ning läheb siis oma venna juurde. „Kõik korras?“ küsib ta murelikult ning vaatab poisi verist rinda. Ewan ei vasta, vaid tõuseb püsti ning jalutab libahundi tõmbleva keha juurde. „Mida kuradit..?“ pomiseb Emeric kulme kergitades. Ewan haarab libahundil peast ning tapab ta ühe järsu liigutusega. Sama kordab ta teise libahundiga ning veab kaks keha majast välja.


Poiss heidab nad muruplatsile ning paneb kehad põlema. „Lähme.“ lausub ta vaikselt Emericile ning jalutab aiast välja. Värav kriuksub kurjakuulutavalt ta seljataga ning Ewan ja Emeric jooksevad kiiresti metsast välja.


„Toetu minu peale.“ lausub Emeric maja juurde jõudes ja aitab Ewani majja. „Issand jumal, mis juhtus?!“ karjatab Anne koridori astudes ning järgneb Emericile kui too venna elutuppa diivanile tõstab. „Caleb.“ lausub Ewan vaikselt ja surub käed rusikasse. Anne toob kiiresti piirituse ja hakkab poisi haavu puhastama. „Räägi nüüd täpselt, mis juhtus!“ lausub William diivanile istudes ning vaatab pojale tungivalt otsa.


„Eden..?“ pomiseb Esme silmi pilgutades. „Esme! Sa tõusid!“ lausub Eden üllatunult ning kallistab õde. „Sa ei kujuta ette kui mures me olime..“ pomiseb Eden ning aitab õe püsti. „Kõik korras?“ küsib ta kulmu kortsutades. „Pea käib ringi veidike.“ lausub Esme ning jalutab toast välja. Siis kuuleb ta Ewanit karjatamas ning jookseb trepist alla, elutuppa. „Vabandust..“ pomiseb Anne ning tupsutab nüüd õrnemalt sügavat lõikehaava Ewani seljal. „Mis juhtus?“ küsib Esme murelikult, pannes kõigi pilgud endale kinnituma.
Tagasi üles Go down
http://invisiblenothing.tumblr.com
Liina
Musafriiik
Liina


Female Postituste arv : 619
Age : 31
Asukoht : Muhu :D

Saladusi täis igavik - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Saladusi täis igavik   Saladusi täis igavik - Page 3 Icon_minitime4/1/2009, 16:21

Okei, Caleb ei meeldi mulle. See tähendab.. ta meeldib veel vähem kui enne.
Aga hea vähemalt, et Esme üles tõusis ja värki. Very Happy
Ma ei tea enam, mida sellelt jutult oodata. Very Happy Ootan uut siis. Very Happy
Tagasi üles Go down
Kärolyn
Magus maius
Kärolyn


Female Postituste arv : 2124
Age : 31
Asukoht : Tartu

Saladusi täis igavik - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Saladusi täis igavik   Saladusi täis igavik - Page 3 Icon_minitime8/1/2009, 20:13

See osa mulle endale ei meeldi. Halvasti kirjutatud. Elate üle. Enjoy!


„Esme, sa oled ärkvel!“ lausub Anne õnnelikult püsti tõustes. „Jah, suur asi. Ma kõigest puhkasin. Rääkige nüüd, mis juhtus?!“ lausub Esme vihaselt ning astub lähemale. Emeric võtab õel käsivarrest kinni ja veab ta toast välja, lausudes: „Ma räägin sulle, mis siin vahepeal toimus.“ Esme heidab talle tänuliku pilgu ning kõnnib koos vennaga toast välja.


„Nii, see peaks ruttu ära paranema.“ ütleb Anne Ewani haavale sidet pannes ning aitab poja siis istukile. „Me peame Calebiga rääkima. Omasid lihtsalt niisama ei rünnata.“ lausub William vihaselt ning lööb oma sõnade kinnituseks rusikaga vastu lauda, mis ta käe all puruneb. „Vabandust..“ pomiseb ta oma naise poole vaadates ja sammub toast välja. „Mehed..“ ohkab Eden ning hakkab lauatükke kokku korjama.


Ewan kuulab, mida Emeric ja Esme kõrvaltoas arutavad. Järsku kuuleb ta lauset, mis talle üldse ei meeldi. Valu eirates tõuseb Ewan püsti ning jalutab kabinetti. „Sa ei lähe sinna üksi.“ lausub ta Emerici poole vaadates ning kõigub veidi, proovides tasakaalu säilitada. Hetkega on Esme ta kõrval ning toetab venda, aidates tal istuda. „Ma pean. Isa läheb Calebiga rääkima, aga ma olen päris kindel, et sellest ei piisa.“ lausub Emeric kulmu kortsutades.


„Eem.. Kas ma segan?“ küsib Eden uksele astudes. „Ei, milles asi?“ lausub Emeric pilku uksele vedades. „Isa lõhkus laua ära ja ma tahtsin teada, kas neid tükke võib kaminas põletada.“ lausub Eden rahulikult. „Ma tulen ja vaatan.“ lausub Ewan, õe mõtteid lugedes ning lahkub Esmekõrvalt. „Ei või, need on lakitud.“ lausub poiss lauajalga uurides. „Räägi nüüd, miks sa tegelikult tahtsid, et ma siia tuleks?“ küsib ta siis. „Ma lootsingi, et sa mu mõtteid loed..“ pomiseb Eden. „Ma arvan, et ma tean, mis Cedricul viga on..“ lausub neiu vaikselt ja seirab venda silmanurgast, et ta reaktsiooni näha. „Noh?!“ küsib too ärevalt. „Ta on vastaste poolel.“ lausub Eden vaikselt.
Tagasi üles Go down
http://invisiblenothing.tumblr.com
Liina
Musafriiik
Liina


Female Postituste arv : 619
Age : 31
Asukoht : Muhu :D

Saladusi täis igavik - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Saladusi täis igavik   Saladusi täis igavik - Page 3 Icon_minitime9/1/2009, 11:26

Lühike oli natuke, aga okei, ma elan üle. Very Happy
See lauateema oli päris lahe. Very Happy
Ja lõpp.. Okei, ma ootan kannatamatult uut osa. Very Happy
Tagasi üles Go down
Kärolyn
Magus maius
Kärolyn


Female Postituste arv : 2124
Age : 31
Asukoht : Tartu

Saladusi täis igavik - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Saladusi täis igavik   Saladusi täis igavik - Page 3 Icon_minitime10/1/2009, 11:20

Nii.. viimane ettekirjutatud osa. Nüüd hakkavad osad veel harvemini tulema, sest mõtteid njeetu. Aga okei.. Enjoy!


„Kas sa tead kindlalt või sa arvad?“ küsib Ewan kulmu kortsutades. „Ma olen päris kindel.“ vastab Eden ning istub diivanile. „Caleb ka..“ ütleb Ewan vaikselt ning istub õe kõrvale. „Caleb?!“ pärib Eden kohkunult. „Caleb seda mulle tegigi,“ lausub poiss käega enda peale näidates, „ma läksin Majja ja nägin teda kaht libahunti ellu äratamas.“ „Midagi on valesti.. Caleb on üks esimestest vampiiridest, kes selle maa asustas ja nüüd..“ lausub Eden ohates.


„Me peame lahkuma.“ ütleb Ewan otsustavalt ning tõuseb püsti. „Ewan, ei! Me oleme siia kodu rajanud, siin on meie elu.“ kohkub Eden ning tõuseb samuti. „Kui Caleb meid reedab, on see elu nagunii läbi. Meid hakatakse jälitama. Parem enne põgeneda.“ ütleb Ewan vihaselt ning lahkub toast. „Kui ta meid välja annaks, reedaks ta sellega ennast ju ka!“ hüüab Eden pahaselt talle järele. „Kurat!“ karjub ta vihaselt jalaga mööda maad lüües ning lahkub majast.


„Mis siin toimub?!“ küsib Esme elutuppa astudes ning näeb enda üllatuseks tühja tuba, auk põrandas. „Ma puhkan pool päeva ja juba on siin hullumaja..“ pomiseb neiu vaikselt ning jalutab trepist üles, enda tuppa. Emeric vaid ohkab endamisi ning hakkab jalgpalli vaatama.


„Emeric? Esme? Eden? Kus kõik on?!“ hüüab Anne tühja elutuppa astudes. „Mina olen siin, Esme on üleval, Eden laamendab kuskil õues ja Ewan laamendab kuskil toas.“ kostub Emerici vastus kabinetist. Anne pööritab silmi ning suundub Ewanit otsima. Lõpuks leiab ta poja köögist, nõudis vastu seina sodiks viskamas. „Me ei kasuta neid nagunii..“ lausub ta oma emale vabanduseks ning jätkab oma tegevust. „Mis viga?“ küsib Anne ning istub köögipukile.


„Cedric ja Caleb on libahuntide poolele üle läinud. On oht, et nad paljastavad meid ja siis peame me lahkuma. Jälle.“ lausub Ewan ohates ning istub samuti pukile. „Nad ei teeks seda. Su isa läheb ja räägib nendega millalgi.“ lohutab Anne Ewanit. „Ma väga loodan..“ pomiseb too. „Muide, see auk elutoa põrandas..?“ küsib Anne. „Eden.“ lausub Ewan lühidalt.
Tagasi üles Go down
http://invisiblenothing.tumblr.com
Liina
Musafriiik
Liina


Female Postituste arv : 619
Age : 31
Asukoht : Muhu :D

Saladusi täis igavik - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Saladusi täis igavik   Saladusi täis igavik - Page 3 Icon_minitime10/1/2009, 15:32

„Mina olen siin, Esme on üleval, Eden laamendab kuskil õues ja Ewan laamendab kuskil toas.“ kostub Emerici vastus kabinetist.

Emeric on klass omaette. Very Happy

Mulle endiselt üliüliväga meeldib. Very Happy
Tagasi üles Go down
Kärolyn
Magus maius
Kärolyn


Female Postituste arv : 2124
Age : 31
Asukoht : Tartu

Saladusi täis igavik - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Saladusi täis igavik   Saladusi täis igavik - Page 3 Icon_minitime13/1/2009, 18:08

Jeah.. Emeric on see suur vend, kes omab ülevaadet kõigi tegemistest ja kaitseb oma peret iga hinna eest. Aga ta on niisama äge ka. Very Happy Uus osa siis ka. Enjoy!


„Vahel ma imestan, et see maja veel püsti seisab..“ pomiseb Anne köögist lahkudes ning kõnnib trepist üles. Ta koputab tumedast puidust uksele ning, kuuldes seest vaikset vastust, siseneb. „Esme? On kõik korras?“ küsib Anne ettevaatlikult tütre voodiservale istudes. „Kui me ära peame minema, mis saab Jacobist?“ küsib Esme vaikselt ning vaatab nukral pilgul aknast välja. „Ta vist ikka meeldib sulle, jah?“ ohkab Anne. „Miks KÕIK seda arvavad?!“ hüüatab Esme pahaselt ning tormab toast välja.


„Mis tal jälle on?“ küsib uksele tulnud Emeric kulmu kortsutades. „Jacob.“ vastab Anne lühidalt ning tõuseb püsti. „Alati on mehed kõiges süüdi.. Alati.“ pomiseb Emeric pahaselt. „Nüüd on vaja veel Eden üles leida, kes teab, mida ta vihahoos korda võib saata..“ lausub Anne murelikult. „Kas lähen..?“ küsib Emeric. „Parem oleks.. Aga kui sa ta leiad, siis hoia algul distantsi. Las ta rahuneb.. Lihtsalt jälgi, et ta kellelegi viga ei teeks.“ vastab Anne. „Jah, ema. Saan hakkama. Sina ära muretse nii palju. Eden.. oskab piiri pidada.“ lausub Emeric, käsi ema õlgadele pannes. „Ma väga loodan..“ pomiseb Anne ning kõnnib poja kõrval toast välja.


„Ewan, kas sa Esmet oled näinud?“ küsib ta teise poja poole pöördudes. „Eem.. mitte hiljuti..“ pomiseb Ewan ning jätkab nõude lõhkumist. „Kas kõik siin majas on segi pööranud?“ küsib Emeric kerge muigega ning haarab samuti ühe taldriku. „Kõik peale sinu..“ pomiseb Ewan ning lennutab veel paar taldrikut vastu seina. Emeric ohkab ning saadab ka enda taldriku vastu kiviseina. „Võtan sõnad tagasi.“ lausub Ewan ning vaatab venda üllatunult. Too ainult kehitab õlgu ja lausub: „Ma lähen otsin tüdrukud üles.“


Emeric jalutab uksest välja ning kõnnib otse metsa. Seal moondab ta end hundiks ning jookseb edasi. Kiiresti leiab ta Edeni ning jälitab teda vaikselt. Emeric hiilib neiule seljatagant ligi ning uriseb vaikselt, mispeale Eden kohkunult ümber pöörab. Siis muutub ta pilk pahaseks ning neiu lausub: „Ma tean küll, et see sina oled, Emeric.“ Emeric uriseb veelkord ning moondab end vampiiriks tagasi. „Mida sa siin teed?“ küsib Eden tüdinud ohke saatel ning jalutab edasi. „Ema saatis mind vaatama, kuhu sa tormasid.“ lausub Emeric ausalt ning kõnnib õele järele.


„Ma sinu asemel hoiaks pigem Esmel silma peal. Ta tormas minust enne mööda, päris vihane oli.“ lausub Eden muiates ning heidab oma teelt oksad eest. „Esme? Kuhu ta läks? Miks sa teda ei peatanud?“ pärib Emeric vihaselt. „Mina ei hakka oma nina teiste asjadesse toppima. Sinna kuskile läks..“ viipab neiu ebamääraselt käega, metsa sügavama osa poole. „Läks niisama närve rahustama äkki. Või sööma..“ mõtles Eden kõva häälega. „Ei. Teisele poole metsa jääb Jacobi maja. Ta läks sinna..“ pomiseb Emeric ning uriseb pahaselt.


„Mine talle järele.“ lausub ta siis Edenile. „Miks mina?!“ küsib too kohkunult ümber pöörates. „Sa oled ta õde!“ karjatab Emeric. „Nagu sina poleks?“ karjub Eden vastu. Emerici kulmukergituse peale lausub ta: „Saad aru küll!“ „Me pole kunagi lähedased olnud, teie kaks olete lahutamatud. Mind ta ei kuulaks, sind küll. Kas pean veel põhjuseid tooma?“ seletab Emeric viha alla surudes. „Okei.. juba lähen..“ pomiseb Eden ning on hetkega Emerici vaateväljast läinud. „Tänan..“ pomiseb too vaikselt ning võtab suuna kodu poole.


-----------------

Edit: Ma lihtsalt pean mainima kui täppi mu staatus (Skisofreenik) läheb. Very Happy Very Happy Very Happy lol!
Tagasi üles Go down
http://invisiblenothing.tumblr.com
Kärolyn
Magus maius
Kärolyn


Female Postituste arv : 2124
Age : 31
Asukoht : Tartu

Saladusi täis igavik - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Saladusi täis igavik   Saladusi täis igavik - Page 3 Icon_minitime7/2/2009, 18:52

Oeh.. mõtted on täiesti otsas.. ma vist hakkan selle jutuga otsi kokku ka tõmbama, kuigi mai kujuta ette, kuidas..Igatahes.. Enjoy!


„Esme, on kõik korras?“ küsib Eden vaikselt ja läheneb õele. Esme istub murdunud puutüvel, pea kätesse peidetud. „Ma tahtsin.. tõesti tahtsin.. Aga ma ei suuda..“ pomiseb neiu murdunud häälel ja kiigutab end vaikselt. Eden istub murelikul ilmel tema kõrvale ja paneb käe õe õlgadele. „Mida sa tahtsid?“ küsib ta ettevaatlikult. „Hüvasti jätta. Ma läksin Jacobi majja, et temaga hüvasti jätta. Me peame lahkuma. Caleb ja Cedric on segi.. Me peame lahkuma..“ räägib Esme. „Ja mis siis juhtus?“ küsib Eden vaikselt.


Esme tõstab ohates pea ja sirutab enda käed ette. Eden ahmib kohkunult õhku, vaadates pikki kriimustusi neiu kätel. „Jacob..?“ küsib Eden kohkunult. Esme noogutab ja tõmbab käed taas enda keha vastu. „Tule, lähme koju.“ lausub Eden vaikselt ja aitab õe püsti. Nähes, et too on liiga nõrk, tõstab Eden neiu endale ettevaatlikult selga ja on hetkega läinud. Ta jookseb läbi metsa, kuuldes Esme vaikseid nuuksatusi. Hambaid risti surudes jookseb Eden kiiremini ja jõuab peagi maja juurde.


Eden aitab esme maha ja haarab neiul ümbert kinni. „Ema?“ hüüab ta elutuppa astudes. Anne, Emeric ja Ewan tulevad tuppa. „Esme?!“ karjatab Ewan ja tõstab neiu endale sülle. „Ma proovisin.. aga ta ei kuulanud.. Ma tõesti tahtsin.. tõesti..“ pomiseb neiu, silmad kinni. „Mis juhtus?“ küsib Emeric raevunult. „Jacob..“ lausub Eden. Emeric möiratab ja kõnnib esikusse. Kuid teda peatab Anne'i hääl: „Esmel on sind vaja. Mitte seda, et sa Jacobi surnuks taoksid.“ Emeric vaatab kord ukse, kord Esme poole ning jalutab siis lõpuks elutuppa tagasi. „Kõik saab korda, pisike..“ lausub ta neiu kätt haarates ja istub diivani kõrvale põrandale. „Meie õnn, et meil haavad kiiresti kinni kasvavad..“ pomiseb Anne ning puhastab sügavaid kriimustusi neiu kätel.


„Nii..“ pomiseb Anne lõpuks tõustes ja heidab Esme'le veel ühe mureliku pilgu, „Emeric, vii ta üles, puhkama.“ Noormees noogutab ja tõstab Esme kurnatud keha ettevaatlikult üles. „Kas isa pole ikka veel tagasi?“ küsib Ewan kulmu kortsutades. Anne raputab pead ja paneb vatid tagasi esmaabikarpi. „Äkki ma peaks vaatama minema?“ küsib Ewan ettevaatlikult, püüdes enda ema näolt midagi välja lugeda. Kahjuks mõtetelugemine vampiiride peal ei tööta.


„Mine, aga ole ettevaatlik.“ lausub Anne peale hetkelist mõttepausi. „Ma tulen sinuga kaasa,“ lausus Eden otsustavalt ning sammub esikusse enne kui keegi talle vastu jõuab vaielda. Ewan vaid kehitab õlgu, kallistab ema põgusalt ning järgneb õele. „Daamid ees,“ muigab noormees ust avades, kuid jääb siis kohkunult seisma. Ukse taga seisab Jacob, käsi koputuseks üles tõstetud. Kuid mitte tema sealolek ainuüksi ei kohuta Edenit ja Ewanit. Poiss on üleni verine ja piidleb neid kahte süüdlaslikul ilmel. „Ma tõesti ei tahtnud..“ pomiseb poiss vaikselt ja suunab pilgu taas maha.
Tagasi üles Go down
http://invisiblenothing.tumblr.com
VanniJenny
Võlur
VanniJenny


Female Postituste arv : 71
Age : 25

Saladusi täis igavik - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Saladusi täis igavik   Saladusi täis igavik - Page 3 Icon_minitime16/2/2009, 14:45

tra niihea koha peal keelan ma sul lõpetadaaaaaa
Very Happy

lizzalt, võta teadmiseks ma loen ka, aga ei vinna kommida eriti >< mul 2 juttu, millest on sõltuvus alanud, see ja siis Diana täiskasvanud >< Very Happy


aga ei tohi niiihea koha peal ära lõpetada ikkagist Sad

mõni sureb siin ootusesse(mõlema loo puhul) noo, aga otsad las jäävadlahti, mina tahan lugeda seda juttu Very Happy
Tagasi üles Go down
Kärolyn
Magus maius
Kärolyn


Female Postituste arv : 2124
Age : 31
Asukoht : Tartu

Saladusi täis igavik - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Saladusi täis igavik   Saladusi täis igavik - Page 3 Icon_minitime16/2/2009, 16:19

Nii.. uus osa. Need kohad, kus Jacob kirjeldab, tulid lambikad.. Ja kes ei mäleta, Sheilat mainiti teises osas, ta oli Esme gooti stiilis pinginaaber. Wink Enjoy!


„Kurat, ma peaks su ära tapma!“ karjatab Ewan ettepoole astudes, kuid Eden paneb käe venna õlale ja astub kahe poisi vahele. „Saad sa üksinda Calebi ja Cedricuga hakkama?“ küsib neiu tungival ilmel Ewanit põrnitsedes. „Jah, aga...“ pomiseb Ewan ning pöörab oma tulipunased silmad Jacobile, kes armetult aiateel seisab ja oma kohtuotsust ootab. „Siis mine, ma saan temaga hakkama.“ lausub Eden ja astub vennal tee pealt eest. Ewan uriseb kurjalt Jacobist möödudes, kuid lahkub siiski vastuvaidlemata. „Tule.“ lausub Eden karmilt ja laseb Jacobil majja siseneda.


„Juba tagasi..?“ küsib Emeric esikusse sammudes, kuid vaikib, jäädes Jacobit põrnitsema. „Mida SINA siin teed?“ möiratab poiss ja tormab Jacobile kallale. „Emeric, LÕPETA!“ karjub Anne uksele astudes ja jõllitab oma poega vihaselt. Naine kogub end veidike ning tumepunane värv ta silmis asendub türkiissinisega. „Eden, vii Jacob kööki. Emeric, mine Esme juurde.“ jagab Anne käske ja sammub tagasi elutuppa. Emeric ohkab ning kõmbib trepist üles, heites veel viimseid vihaseid pilke Jacobile.


„Tal on õigus..“ pomiseb poiss ja sammub Edeni kõrval kööki, „ma peakski surema.. ma ei vääri midagi paremat.“ „Eem.. juhuks kui sa tähele pole pannud, siis.. sa juba oled surnud.“ lausub Eden kulmu kortsutades ning toetub köögilauale. „Nii, mis juhtus?“ küsib Anne esmaabikarbiga kööki ilmudes. „Esme seda ei teinud.. tal oleks endal hullemad vigastused olnud.“ lausub Eden ja nihutab end, et Anne haavadele pilgu peale saaks heita.


„Esme tuli minuga rääkima. Ta ütles, et ma pean nüüd ise hakkama saama.. et te peate lahkuma. Ma ütlesin, et te mind kaasa võtaks.. Et ma ei saa üksinda hakkama. Ma ei oska.. ma olen ohtlik..“ räägib Jacob vaikselt. Anne puhastab ta haavu ning heidab vahepeal vilksamisi pilke Edeni suunas. „Ta hakkas ära minema.. Ma proovisin teda peatada. Ma haarasin tal käest ja.. Ta tõmbas käe lahti. Ma sain vihaseks ja proovisin teda jõuga peatada. Siis ta need kriimustused saigi. Ta rabeles lahti ja jooksis minema.“ räägib Jacob edasi.


„Ja mis siis sai?“ küsib Eden vaikselt. Miskipärast oli neiul tunne, et hullem osa on alles ees. „ma jooksin läbi metsa.. teie maja suunas. Ma tahtsin Esmet peatada, temaga rääkida. Siis ma seda tüdrukut nägingi.“ lausub Jacob ning sulgeb meenutades silmad. „Tal olid süsimustad juuksed ja ta oli üleni musta riietatud. Isegi ta huuled ja küüned olid mustad. Tal oli käes hunnik raamatuid ning ta jalutas teie maja suunas. Ta nägi mind.“


„Valmis..“ pomiseb Anne vaikselt ning kinnitab sideme noormehe käel. Jacob avab silmad ja vaatab punaseks värvunud vett kausis, mis põrandal seisab. „Jacob.. see veri pole sinu oma.. sul on vaid kriimustused..“ lausub Eden kohmetult ning piidleb poissi altkulmu. „Ta vaatas mind..kortsutas kulmu.. Siis küsis ta, kas ma tean, kus Caldwellid elavad. Ma küsisin vastu, et mis ta teist tahab. Ta vabandas ja sirutas käe välja, öeldes, et ta nimi on Sheila. Ta käel oli haav.. Värske haav.. Ma ei suutnud.. Ma tapsin ta sealsamas.“ Jacob peidab näo kätesse.
Tagasi üles Go down
http://invisiblenothing.tumblr.com
VanniJenny
Võlur
VanniJenny


Female Postituste arv : 71
Age : 25

Saladusi täis igavik - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Saladusi täis igavik   Saladusi täis igavik - Page 3 Icon_minitime16/2/2009, 19:00

edasi
edasi
edasi


kriitika: kiiremini uusi osi :)
Tagasi üles Go down
Kärolyn
Magus maius
Kärolyn


Female Postituste arv : 2124
Age : 31
Asukoht : Tartu

Saladusi täis igavik - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Saladusi täis igavik   Saladusi täis igavik - Page 3 Icon_minitime4/4/2009, 15:31

See jutt läheneb ka kiirelt lõpule. Mul lihtsalt pole mõtteid ja tahtmist seda edasi kirjutada. Aga siit siis uus osa. Enjoy!


Eden tõmbub näost tulipunaseks ja surub käed raevukalt rusikasse. „Kurat, kas sa saad aru ka, mida sa praegu tegid?!“ karjatab ta lõpuks ja tirib poisi püsti. „Ma peaksin su siinsamas tapma..“ sisistab ta vihaselt läbi hammaste ja viskab poisi jõhkralt vastu seina. Jacob vajub oiates põrandale ning Anne astub Eden'i ja poisi vahele. „Eden, mine vaata, kuidas Esme'l on.“ lausub naine tungivalt. Neiu heidab Jacob'ile veel ühe mürgise pilgu ning tormab siis toast välja.


„Mis seal all toimub?“ küsib Emeric talle trepil vastu tulles. Eden heidab ühe kahtleva pilgu Esme toa poole ning veab venna siis trepist alla. „Jacob tappis Sheila.“ lausub neiu vaikselt. Emeric'i silmad tõmbuvad süsimustaks ning ta küsib: „Esme sõbranna Sheila?!“ Eden noogutab ja vaatab köögiukse poole, kust Anne'i häält kostub. „Me peame lahkuma. Kohe.“ ütleb Emeric lõpuks välja lause, mis Eden'i mõtteis juba ammu mõlkus.


„Kus isa on?“ küsib neiu vaikselt. „Mul pole õrna aimugi.“ pomiseb Emeric ja sammub elutuppa. „Kui me seda teeme, siis me läheme kohe.“ lausub ta otsustavalt ning sammub toas edasi-tagasi. „Aga Jacob? Tema jätame metsa huntidele söögiks või?“ küsib Eden pahaselt. „Võtame kaasa.. Esme poleks ilma temata nõus lahkuma..“ lausub Emeric ning sammub toast välja.


„Ema..“ ütleb poiss kööki astudes ja vaatab Anne'i tungival pilgul. „Ma tulen kohe tagasi,“ lausub naine Jacob'ile ning sammub poja järel köögist välja. „Kas sa ikka mõistad, mis siin toimub? Caleb ja Cedric on meie vastu.. Sheila surm..“ lausub Emeric enda ema põrnitsedes. „Sheila on surnud?!“ karjatab trepimademele ilmunud Esme. „Esme, rahune.“ ütleb Anne mööda treppi üles jalutades. Esme lihtsalt põrnitseb teda ning küsib lõpuks: „Kuidas?“


Anne ja Emeric vahetavad omavahel pilgu ning Emeric lausub: „Noh.. sa saad seda nagunii teada. Jacob tappis ta.“ Pisarad silmis, pöörab Esme otsa ümber ning tormab enda tuppa. „See läks nüüd küll hästi.“ ohkab Anne ja liugleb trepist alla. „Me peame kohe lahkuma.“ lausub Emeric ja jälgib trepist üles jooksvat Eden'it. Neiu paotab Esme toa ust ning astub siis sisse. „Olgu. Ma helistan kooli ja otsin teie isa üles. Mine otsi Ewan üles ja las Eden ja Esme hakkavad asju kokku panema.“ lausub Anne otsustavalt ning sammub kööki tagasi.
Tagasi üles Go down
http://invisiblenothing.tumblr.com
Sponsored content





Saladusi täis igavik - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Saladusi täis igavik   Saladusi täis igavik - Page 3 Icon_minitime

Tagasi üles Go down
 
Saladusi täis igavik
Tagasi üles 
Lehekülg 3, lehekülgi kokku 3Mine lehele : Previous  1, 2, 3
 Similar topics
-
» Tahetud tunded, oodatud igavik[lll]

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
MEIE JUTUD :: Isikulised jutud :: Kärolyni looming-
Hüppa: