MEIE JUTUD

Järjejuttudele pühendatud foorum
 
PortalPealehtOtsiLatest imagesRegistreeriLogi sisse

 

 Harry Potter

Go down 
+44
Viinamari
Naughty
Hippi
Mezilane
Cilen
Murtagh
*Nastik.
Sulesepp
Espada
Everleigh
Sixx-
kcissy
imeilus1
Katu1995
Marmelaad
TeddyBear
Grape.
Karolin
NamNami
GossipGirl
Emma
FlyWithMe
Maiu Laaneoja
padjanägu, [h]
black
räwr
Pizza
Krissu
Miley Cyrus
Disaster
Keiti
Pharaoh
Mari
Astrid.
Unknown Artist
Anzu
chelsea
Diana.
Lammas
Pingu
Prince Kirameki
Tuki
nasicc
Carmen
48 posters
Mine lehele : Previous  1, 2, 3 ... , 9, 10, 11  Next
AutorTeade
Everleigh
Magus maius
Everleigh


Female Postituste arv : 2033
Age : 35
Asukoht : Tallinn

harry - Harry Potter - Page 10 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Harry Potter   harry - Harry Potter - Page 10 Icon_minitime30/5/2012, 16:09

Hmm.. ma ei tea, mulle meeldis kui Durmstrang oma etteaste tegi, kui nad saabusid. See oli võimas minu meelest aga üldiselt ei meeldinud eriti. Very Happy
Hmm, ma küll neid nerdidena ette ei kujutanud Very Happy Hermonie oli nerd aga minu meelest oli näitleja samuti väga hästi valitud. Ega ei peagi kohe inetum olema, kui nerd oled xD Aga Harry ja Ron ei olnud mingist otsast nerdid minu meelest Very Happy Ei raamatutes ega filmides xD
Tagasi üles Go down
nasicc
Pehme admin
nasicc


Female Postituste arv : 5899
Age : 30
Asukoht : Tartu

harry - Harry Potter - Page 10 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Harry Potter   harry - Harry Potter - Page 10 Icon_minitime30/5/2012, 16:14

Noh... mina nägin esimesena kahte filmi, nii et välimused olid minu jaoks given. Very Happy
Minu lemmikud filmid on esimesed kaks ja viimane.
Kinkisin isale BluRayna ka selle kõige viimase filmi... *ohkab* Ülepaisutatud asi. Peaaegu sama kvaliteet tuleb tavalise DVD pealt ka... ja natukene jupsis, mis tuli muidugi meie BluRaymängijast. Very Happy Isa hiljem kuulas maad ja tuleb välja, et kõige õigem asi BluRay vaatamiseks on PlayStation3. Very Happy Ohjah. Very Happy Aga vähemalt see hullustus möödas meil nüüd. Very Happy
Tagasi üles Go down
Everleigh
Magus maius
Everleigh


Female Postituste arv : 2033
Age : 35
Asukoht : Tallinn

harry - Harry Potter - Page 10 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Harry Potter   harry - Harry Potter - Page 10 Icon_minitime30/5/2012, 18:52

Heh Very Happy
Mina ei tea. Ma ei hakka selleks PS'i ostma, et seda vaadata Very Happy
Ma nägin seda kinos ja praegu ei tunnema kuigi suurt kihku seda uuesti vaadata Very Happy
Tagasi üles Go down
nasicc
Pehme admin
nasicc


Female Postituste arv : 5899
Age : 30
Asukoht : Tartu

harry - Harry Potter - Page 10 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Harry Potter   harry - Harry Potter - Page 10 Icon_minitime30/5/2012, 18:54

Ega me ka hakka. xD
Aga see OLI hää film. Very Happy
Võiksin veel ja veel ja veel vaadata. Very Happy Tglt meil sealt need lisad vaatamata... Peaks ette võtma. Me saime tollal selle värgenduse peale nii pahaseks lihtsalt. xD
Varsti saab kõik filmid üle vaadatud... Very Happy
Tagasi üles Go down
Everleigh
Magus maius
Everleigh


Female Postituste arv : 2033
Age : 35
Asukoht : Tallinn

harry - Harry Potter - Page 10 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Harry Potter   harry - Harry Potter - Page 10 Icon_minitime30/5/2012, 18:59

Ei, ma ei väidagi, et see oli halb film. Väga hästi tehtud oli, kuid mul on liiga hästi kõik meeles ja see võtab põnevuse sellest ära. Ma pm tean ette mis juhtub või mida keegi mingil hetkel ütleb. Ja see võib väga häiriv olla Very Happy Nagu nt see kui Molly võitleb Bellatrix ja ütleb "Not my daughter, you bitch!" See oli hea koht, üks headest kohtadest ja neid on veel ja veel... Very Happy
Tagasi üles Go down
nasicc
Pehme admin
nasicc


Female Postituste arv : 5899
Age : 30
Asukoht : Tartu

harry - Harry Potter - Page 10 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Harry Potter   harry - Harry Potter - Page 10 Icon_minitime30/5/2012, 19:11

Minu lemmikkoht on ikka see kui McGonagall saab selle loitsu lausuda. xD
Ma panen selle alati nii valjuks, et seinad värisevad, (A) (Ema siis kodus olla ei tohi. Very Happy)
Tagasi üles Go down
Everleigh
Magus maius
Everleigh


Female Postituste arv : 2033
Age : 35
Asukoht : Tallinn

harry - Harry Potter - Page 10 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Harry Potter   harry - Harry Potter - Page 10 Icon_minitime30/5/2012, 19:17

Hehe. Sa mõtled seda kohta kus ta peale spell'i lausmist ütleb "I've always wanted to use that spell" ?
Tagasi üles Go down
nasicc
Pehme admin
nasicc


Female Postituste arv : 5899
Age : 30
Asukoht : Tartu

harry - Harry Potter - Page 10 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Harry Potter   harry - Harry Potter - Page 10 Icon_minitime30/5/2012, 19:28

Mhm. Very Happy
Aga mulle meeldib kogu see kompott. Kuidas selle muusika saatel need statued sinna alla tulevad ja minema marsivad ja kõik hakkavad Sigatüüka ümber seda kaitsvat kilpi moodustama. Very Happy
Tagasi üles Go down
Everleigh
Magus maius
Everleigh


Female Postituste arv : 2033
Age : 35
Asukoht : Tallinn

harry - Harry Potter - Page 10 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Harry Potter   harry - Harry Potter - Page 10 Icon_minitime30/5/2012, 21:05

Hogwarts is threatened! Man the boundaries. Protect us! Very Happy

Tõsi, see terve film oli super. Hästi ülesehitatud ja üllatavalt raamatusisu sarnane. Vähemalt mulle tundus, et kõik oluline on välja toodud Very Happy
Tagasi üles Go down
nasicc
Pehme admin
nasicc


Female Postituste arv : 5899
Age : 30
Asukoht : Tartu

harry - Harry Potter - Page 10 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Harry Potter   harry - Harry Potter - Page 10 Icon_minitime30/5/2012, 21:14

Mhmh. Very Happy
Tagasi üles Go down
Natu
Totaalne lumememm, noh!^.^
Natu


Female Postituste arv : 270
Age : 25
Asukoht : Kodus

harry - Harry Potter - Page 10 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Harry Potter   harry - Harry Potter - Page 10 Icon_minitime30/5/2012, 21:20

Mulle ka meeldis see koht kui McGonagall saab seda loitsu lausuda Very Happy Kõikidest kaheksast filmi osast meeldis mulle viimane, see oli tõesti super Very Happy
Tagasi üles Go down
Mezilane
Pipar
Mezilane


Female Postituste arv : 1381
Age : 25
Asukoht : Eesti

harry - Harry Potter - Page 10 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Harry Potter   harry - Harry Potter - Page 10 Icon_minitime31/5/2012, 09:25

Viimane osa oli nagu välk ja pauk, ometi kohe kui see kuradi libahunt Lavenderi verd imes hakkasin ma nutma ja nutsin lõpuni välja. Seal oli nii vahvaid kohti vahepeal, et ajas kohe naerma.
Tagasi üles Go down
http://www.wattpad.com/user/MezilaneM
Everleigh
Magus maius
Everleigh


Female Postituste arv : 2033
Age : 35
Asukoht : Tallinn

harry - Harry Potter - Page 10 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Harry Potter   harry - Harry Potter - Page 10 Icon_minitime31/5/2012, 13:41

Seda kohta ma nüüd küll ei mäletanud. Ta IMES verd?? Very Happy
Äkki on ta rassi vahetanud ja vampiiriks hakanud ? xD

Ei, jah, seal oli kurbi kohti küll nagu ka naljakaid ja elevust tekitavaid kohti. Nad said imeliselt selle filmiga hakkama.
Tagasi üles Go down
Prince Kirameki
Kastanjetid
Prince Kirameki


Female Postituste arv : 2665
Age : 32
Asukoht : Magnostadt Academy

harry - Harry Potter - Page 10 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Harry Potter   harry - Harry Potter - Page 10 Icon_minitime31/5/2012, 14:00

Minu arvates oli Harry Potteri viimase filmi 2. osa selle sarja kõige viletsam film üldse, aga asi on maitses Wink Ma ise eelistan 1. osa, kuna see oli sisu poolest tugevam Very Happy

Esimene ja teine film olid parimad ja ka neljas oli väga hea Razz
Tagasi üles Go down
http://kaksisoim.tumblr.com/
Naughty
Kärbes ämblikuvõrgus
Naughty


Female Postituste arv : 2315
Age : 31
Asukoht : Harjumaa

harry - Harry Potter - Page 10 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Harry Potter   harry - Harry Potter - Page 10 Icon_minitime31/5/2012, 15:29

Nõustun Prince Kiramekiga täielikult, kuigi kui aus olla, siis mulle meeldivad kõik Harry Pottery filmid. Ja nagu ma ülevalpool rääkisin, siis eelistan filme raamatule. Kuigi tavaliselt on alati raamatud filmidest paremad ja võimsamad, kuid Harry Pottery raamatutes jääb minujaoks sellest miskist puudu. Rolling Eyes
Tagasi üles Go down
Everleigh
Magus maius
Everleigh


Female Postituste arv : 2033
Age : 35
Asukoht : Tallinn

harry - Harry Potter - Page 10 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Harry Potter   harry - Harry Potter - Page 10 Icon_minitime31/5/2012, 16:57

Ma jään kindlalt raamatute juurde. Need on siiski paremad. Neljandat filmi ma vaadata ei suuda. Wuhh, kuigi seal oli häid kohti samuti... ei tea. Viimased kaks filmi olid mõlemad head, etteheiteid ei ole. Esimesed kolm olid ka väga head Very Happy Nad on kõik nii nunnud seal xD
Tagasi üles Go down
nasicc
Pehme admin
nasicc


Female Postituste arv : 5899
Age : 30
Asukoht : Tartu

harry - Harry Potter - Page 10 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Harry Potter   harry - Harry Potter - Page 10 Icon_minitime31/5/2012, 17:00

Täna vastuvõtul polnud mul ühtegi inimest, kellega kädistada, aga ma polnud ainus, nii et siis sattusin ühte punti kahe teise tüdrukuga. Ja siis ühega neist me täiega räägime Potterist ja oleme vaimustunud ja siis see kolmas seal kõrval: ahah... xD

Aga Sillel tuleb nv-l Potterimaraton. (H) 20 tundi filmi. Jaruu. Very Happy
Tagasi üles Go down
Everleigh
Magus maius
Everleigh


Female Postituste arv : 2033
Age : 35
Asukoht : Tallinn

harry - Harry Potter - Page 10 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Harry Potter   harry - Harry Potter - Page 10 Icon_minitime31/5/2012, 17:03

Jummel, seda on palju Very Happy
Panete kaks päeva kokku või vahite 24 tundi järjest seda? Very Happy
Tagasi üles Go down
Naughty
Kärbes ämblikuvõrgus
Naughty


Female Postituste arv : 2315
Age : 31
Asukoht : Harjumaa

harry - Harry Potter - Page 10 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Harry Potter   harry - Harry Potter - Page 10 Icon_minitime31/5/2012, 17:20

Kellega sa seda vaatad? Üksi? Shocked
Tagasi üles Go down
Everleigh
Magus maius
Everleigh


Female Postituste arv : 2033
Age : 35
Asukoht : Tallinn

harry - Harry Potter - Page 10 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Harry Potter   harry - Harry Potter - Page 10 Icon_minitime31/5/2012, 18:11

Haha, kindlasti vaatab ta seda nüüd üksi Very Happy
Ma olen rohkem kui kindel et tal on kamp selleks kokku aetud Very Happy
Tagasi üles Go down
nasicc
Pehme admin
nasicc


Female Postituste arv : 5899
Age : 30
Asukoht : Tartu

harry - Harry Potter - Page 10 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Harry Potter   harry - Harry Potter - Page 10 Icon_minitime31/5/2012, 18:26

Loorega. Very Happy
Tagasi üles Go down
Everleigh
Magus maius
Everleigh


Female Postituste arv : 2033
Age : 35
Asukoht : Tallinn

harry - Harry Potter - Page 10 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Harry Potter   harry - Harry Potter - Page 10 Icon_minitime31/5/2012, 18:36

Wow.. ainult kahekesi? XD
Tagasi üles Go down
Pingu
Kuri admin
Pingu


Female Postituste arv : 1928
Age : 29
Asukoht : London

harry - Harry Potter - Page 10 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Harry Potter   harry - Harry Potter - Page 10 Icon_minitime31/5/2012, 18:37

uskuge mind. Loore võrdub 10 sõbraga :d
Tagasi üles Go down
https://snlhmn.forum.co.ee
Naughty
Kärbes ämblikuvõrgus
Naughty


Female Postituste arv : 2315
Age : 31
Asukoht : Harjumaa

harry - Harry Potter - Page 10 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Harry Potter   harry - Harry Potter - Page 10 Icon_minitime31/5/2012, 19:01

Hahahahaaa...päriselt nii hull kohe w? Very Happy
Tagasi üles Go down
Everleigh
Magus maius
Everleigh


Female Postituste arv : 2033
Age : 35
Asukoht : Tallinn

harry - Harry Potter - Page 10 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Harry Potter   harry - Harry Potter - Page 10 Icon_minitime31/5/2012, 19:03

Seda tahaks isegi näha siis Very Happy
Tagasi üles Go down
Sponsored content





harry - Harry Potter - Page 10 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Harry Potter   harry - Harry Potter - Page 10 Icon_minitime

Tagasi üles Go down
 
Harry Potter
Tagasi üles 
Lehekülg 10, lehekülgi kokku 11Mine lehele : Previous  1, 2, 3 ... , 9, 10, 11  Next
 Similar topics
-
» Harry Potter - The heart of Everything
» James Potter

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
MEIE JUTUD :: Muu :: Muu-
Hüppa: