MEIE JUTUD

Järjejuttudele pühendatud foorum
 
PortalPealehtOtsiLatest imagesRegistreeriLogi sisse

 

 Harry Potter

Go down 
+44
Viinamari
Naughty
Hippi
Mezilane
Cilen
Murtagh
*Nastik.
Sulesepp
Espada
Everleigh
Sixx-
kcissy
imeilus1
Katu1995
Marmelaad
TeddyBear
Grape.
Karolin
NamNami
GossipGirl
Emma
FlyWithMe
Maiu Laaneoja
padjanägu, [h]
black
räwr
Pizza
Krissu
Miley Cyrus
Disaster
Keiti
Pharaoh
Mari
Astrid.
Unknown Artist
Anzu
chelsea
Diana.
Lammas
Pingu
Prince Kirameki
Tuki
nasicc
Carmen
48 posters
Mine lehele : Previous  1, 2, 3 ... 8, 9, 10, 11  Next
AutorTeade
Cilen
Magus maius
Cilen


Female Postituste arv : 2007
Age : 26
Asukoht : Tartu

harry - Harry Potter - Page 9 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Harry Potter   harry - Harry Potter - Page 9 Icon_minitime5/5/2012, 21:36

Mind ootab veel neli dvd-d. Very Happy
Mu emal on kohutav loogika. Ta kas mõtleb, et kui ostab kõik eraldi säästab ta rohkem raha, kui kõik koos ostes. Kui ma temalt seda küsisin jahus ta midagi mu hinnetest. Very Happy

Aga Harry Potter on lihtsalt fantastilinee!! Very Happy Kahju ainult, et ma neid filme kinos ei saanud vaadata.
Tagasi üles Go down
Mezilane
Pipar
Mezilane


Female Postituste arv : 1381
Age : 25
Asukoht : Eesti

harry - Harry Potter - Page 9 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Harry Potter   harry - Harry Potter - Page 9 Icon_minitime5/5/2012, 21:53

Pingu ja pottermore täitsa olemas Razz
Tagasi üles Go down
http://www.wattpad.com/user/MezilaneM
Cilen
Magus maius
Cilen


Female Postituste arv : 2007
Age : 26
Asukoht : Tartu

harry - Harry Potter - Page 9 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Harry Potter   harry - Harry Potter - Page 9 Icon_minitime23/5/2012, 20:57

Nüüd näitab HP'd iga põhapäev Kanal 2's. Very Happy

Ma olen natuke vihane selle üle tegelikult, sest mina kulutasin kuskil 50 eurot, et need filmid endale soetada. Asi polegi tegelikult rahas, vaid selles, et nüüd näevad seda kõik, kes ei vaevu kunagi raamatutki kätte võtma.
Ja miskipärast see häirib mind.. Very Happy
Tagasi üles Go down
Hippi
Vapper lohetapja
Hippi


Female Postituste arv : 130
Asukoht : Keila

harry - Harry Potter - Page 9 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Harry Potter   harry - Harry Potter - Page 9 Icon_minitime23/5/2012, 21:47

HP raamatud on ühed mu lemmikraamatutest.
Ja olen filme ka näinud.
Seitsmendas, see Scabior oli nii nunnu.... ja me ei taibanud sõbrannaga tiitritest ega kuskilt vaadata, vaid googeldasime ja igast...
Tagasi üles Go down
Pingu
Kuri admin
Pingu


Female Postituste arv : 1928
Age : 29
Asukoht : London

harry - Harry Potter - Page 9 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Harry Potter   harry - Harry Potter - Page 9 Icon_minitime24/5/2012, 00:15

Scabior.. rr Very Happy
Cilen tegelt on ju jumala hea, et kõik seda näevad. Very Happy More HP love :)
Ise plaadi/kasseti pealt on ikkagi parem vaadata ju. Mingit masendavat reklaami bs-i pole.
Tagasi üles Go down
https://snlhmn.forum.co.ee
nasicc
Pehme admin
nasicc


Female Postituste arv : 5899
Age : 30
Asukoht : Tartu

harry - Harry Potter - Page 9 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Harry Potter   harry - Harry Potter - Page 9 Icon_minitime24/5/2012, 11:16

Oeh. Mul oli eile tore õhtu. xD
Kuulasin Sõpru ja pidasin Pottermore'is duelle. Very Happy
Ja sain uusi sõpru. xD
Tagasi üles Go down
Cilen
Magus maius
Cilen


Female Postituste arv : 2007
Age : 26
Asukoht : Tartu

harry - Harry Potter - Page 9 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Harry Potter   harry - Harry Potter - Page 9 Icon_minitime24/5/2012, 16:22

Ah, mulle ikka see ei meeldi. Very Happy
Tagasi üles Go down
Mezilane
Pipar
Mezilane


Female Postituste arv : 1381
Age : 25
Asukoht : Eesti

harry - Harry Potter - Page 9 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Harry Potter   harry - Harry Potter - Page 9 Icon_minitime24/5/2012, 16:35

Lisage pottermores: UnicornRune25492. Mis majas keegi on ?

Mina Ravenclawis.
Tagasi üles Go down
http://www.wattpad.com/user/MezilaneM
Prince Kirameki
Kastanjetid
Prince Kirameki


Female Postituste arv : 2665
Age : 32
Asukoht : Magnostadt Academy

harry - Harry Potter - Page 9 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Harry Potter   harry - Harry Potter - Page 9 Icon_minitime24/5/2012, 17:11

Mina olen Slytherinis ja mu kasutajanimi on SwordMidnight123. Ma ei ole seal veel midagi erilist ette võtnud, kuna duellides ma eriti osav ei ole ja nõiajookidest ei maksa rääkidagi Laughing Ma tahaksin seal juba teisele raamatule ligi pääseda, aga miskipärast ei saa, on kellelegi aimu, millal või kuidas kõik raamatud lahti lähevad?
Tagasi üles Go down
http://kaksisoim.tumblr.com/
Mezilane
Pipar
Mezilane


Female Postituste arv : 1381
Age : 25
Asukoht : Eesti

harry - Harry Potter - Page 9 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Harry Potter   harry - Harry Potter - Page 9 Icon_minitime24/5/2012, 19:25

Seda pole valmis tehtud, aga ma lisan su sõbraks ja teen sulle duellis pähe, aga enne pean meelde tuletama, kuidas see käis Laughing
Tagasi üles Go down
http://www.wattpad.com/user/MezilaneM
Pingu
Kuri admin
Pingu


Female Postituste arv : 1928
Age : 29
Asukoht : London

harry - Harry Potter - Page 9 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Harry Potter   harry - Harry Potter - Page 9 Icon_minitime25/5/2012, 00:32

eyeash151 slytherinis (6) Very Happy Feel free to add me
Tagasi üles Go down
https://snlhmn.forum.co.ee
Lammas
Fanaatik
Lammas


Female Postituste arv : 1119
Age : 30
Asukoht : Lalalalambamaa

harry - Harry Potter - Page 9 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Harry Potter   harry - Harry Potter - Page 9 Icon_minitime25/5/2012, 00:48

Jee:D Pottermore:D
AvisLight28855
Ravenclaw:D
Be my friend:D
Tagasi üles Go down
Mezilane
Pipar
Mezilane


Female Postituste arv : 1381
Age : 25
Asukoht : Eesti

harry - Harry Potter - Page 9 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Harry Potter   harry - Harry Potter - Page 9 Icon_minitime25/5/2012, 15:27

Mõlemad lisatud Razz Razz Razz Razz
Tagasi üles Go down
http://www.wattpad.com/user/MezilaneM
Naughty
Kärbes ämblikuvõrgus
Naughty


Female Postituste arv : 2315
Age : 31
Asukoht : Harjumaa

harry - Harry Potter - Page 9 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Harry Potter   harry - Harry Potter - Page 9 Icon_minitime28/5/2012, 21:37

Vaatasin pühapäeval Harry Potteri esimest osa telekast.

Awwwiiii...nad seal väiksena olid ikka üli armsad. Nagu tõsiselt armas poiss oli Harry väiksena. drunken
Tagasi üles Go down
Cilen
Magus maius
Cilen


Female Postituste arv : 2007
Age : 26
Asukoht : Tartu

harry - Harry Potter - Page 9 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Harry Potter   harry - Harry Potter - Page 9 Icon_minitime29/5/2012, 07:27

Ron oli nunnu. Very Happy
Tagasi üles Go down
Viinamari
Juudijõulupuu
Viinamari


Female Postituste arv : 240

harry - Harry Potter - Page 9 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Harry Potter   harry - Harry Potter - Page 9 Icon_minitime29/5/2012, 13:59

Jaa Harry Potter oli nii nunnu väiksena king
Aga ma muidu ei vaata Harry Potterit, lihtsalt korraks vaatasin, mis Kanal2 pealt tuleb Wink Very Happy
Tagasi üles Go down
Everleigh
Magus maius
Everleigh


Female Postituste arv : 2033
Age : 35
Asukoht : Tallinn

harry - Harry Potter - Page 9 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Harry Potter   harry - Harry Potter - Page 9 Icon_minitime29/5/2012, 14:11

Ma ka ei ole enam selle kuigi suur vaataja. Kunagi olin aga raamatud meeldisid mulle alati rohkem. Tegelikult ma olin ja endiselt olen imestunud kui hästi nad suutsid tegelased/näitlejad välja valida. Nad olid täpselt sellised nagu ma neid raamatutes ette kujutasin ja ma mäletan kui rõõmus ma selle üle olin. See on nii harv juhus, kui saadakse täpselt õiget näitlejad osadesse Very Happy
Tagasi üles Go down
Pingu
Kuri admin
Pingu


Female Postituste arv : 1928
Age : 29
Asukoht : London

harry - Harry Potter - Page 9 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Harry Potter   harry - Harry Potter - Page 9 Icon_minitime29/5/2012, 17:54

Rowling on ise öelnud et põhikolmik on välimuse poolest täiesti mööda. Very Happy
Minu meelest on tore, et nad nii ilusateks kasvasid. Nad oleks võinud ju krõhvadeks sirguda Very Happy
Tagasi üles Go down
https://snlhmn.forum.co.ee
Everleigh
Magus maius
Everleigh


Female Postituste arv : 2033
Age : 35
Asukoht : Tallinn

harry - Harry Potter - Page 9 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Harry Potter   harry - Harry Potter - Page 9 Icon_minitime29/5/2012, 19:01

Pingu kirjutas:
Rowling on ise öelnud et põhikolmik on välimuse poolest täiesti mööda. Very Happy
Minu meelest on tore, et nad nii ilusateks kasvasid. Nad oleks võinud ju krõhvadeks sirguda Very Happy

Ma ei mõista kuidas see mööda oli XD
Minu jaoks olid nad täpselt sellised nagu ta raamatutes neid kirjeldas Very Happy
Aga viimase väitega ma nõustun sinuga, Pingu Very Happy Oleksid tõesti võinud xD
Tagasi üles Go down
Naughty
Kärbes ämblikuvõrgus
Naughty


Female Postituste arv : 2315
Age : 31
Asukoht : Harjumaa

harry - Harry Potter - Page 9 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Harry Potter   harry - Harry Potter - Page 9 Icon_minitime29/5/2012, 20:23

Emmm...ma kahjuks pean tunnistama (loodab, et nüüd sada vihast kurikaga kaela ei saja) et mulle kohe üldse Harry suurena ei meeldi. Very Happy Very Happy Täitsa ausalt kohe! Embarassed

Ainult Hermione on sellest kolmikust ilus. Very Happy

Ärge nüüd mind vihake! Embarassed

Ja kusjuures see on esimene teos, mil mulle filmid raamatutest rohkem meeldivad. Ei oska seda millegagi seletada. Vb sellepärast, et filmis ma võin sellisest fantaasiast veel aru saada, aga raamat ei tekita küll mitte mingit selleist maagilist muljet nagu film.
Tagasi üles Go down
Mezilane
Pipar
Mezilane


Female Postituste arv : 1381
Age : 25
Asukoht : Eesti

harry - Harry Potter - Page 9 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Harry Potter   harry - Harry Potter - Page 9 Icon_minitime29/5/2012, 20:34

Mulle meeldivad nii raamatud kui ka filmid. Va viienda osa film. See on nii igav, pole pooltki põnev kui raamat.
Tagasi üles Go down
http://www.wattpad.com/user/MezilaneM
Everleigh
Magus maius
Everleigh


Female Postituste arv : 2033
Age : 35
Asukoht : Tallinn

harry - Harry Potter - Page 9 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Harry Potter   harry - Harry Potter - Page 9 Icon_minitime29/5/2012, 20:39

Okei, ma pean ka tunnistama, et Harry suurena kujunes välja mitte kõige kenam.. aga tal polnud häda midagi. Minu jaoks oli kõik korras xD

Ma ei salli absoluutselt neljandat osa, ei raamatut ega filmi. Ma ei tea mis teema mul sellega on. Ma lihtsalt ei seedi seda. Ja mul on see film dvd'na kodus ja õde tahab vahest seda vaadata ja mul on nagu "KAO ÄRA SELLEGA!! O.o" Very Happy
Tagasi üles Go down
Naughty
Kärbes ämblikuvõrgus
Naughty


Female Postituste arv : 2315
Age : 31
Asukoht : Harjumaa

harry - Harry Potter - Page 9 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Harry Potter   harry - Harry Potter - Page 9 Icon_minitime29/5/2012, 20:52

Hahahahahahahhaaaaaaaaaaaaa....vaene õde! Very Happy
Tagasi üles Go down
Everleigh
Magus maius
Everleigh


Female Postituste arv : 2033
Age : 35
Asukoht : Tallinn

harry - Harry Potter - Page 9 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Harry Potter   harry - Harry Potter - Page 9 Icon_minitime29/5/2012, 20:53

Jea, ta oli alati nii pettunud ja tusane peale seda Very Happy Very Happy
Tagasi üles Go down
Pingu
Kuri admin
Pingu


Female Postituste arv : 1928
Age : 29
Asukoht : London

harry - Harry Potter - Page 9 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Harry Potter   harry - Harry Potter - Page 9 Icon_minitime30/5/2012, 15:40

Rowling ütles et tema tegelased olid ikka nerdid, aga näitlejad said liiga ilusad.
Danielil pole häda midagi. Leidub sinisilmsemaid, aga ta on täitsa chill :)

Neljas osa on mu üks lemmikuid Very Happy Nad on seal kõik täpselt nii nagu olema peab Very Happy Samas see ei meeldi suht kellelegi keda ma tean.
Tagasi üles Go down
https://snlhmn.forum.co.ee
Sponsored content





harry - Harry Potter - Page 9 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Harry Potter   harry - Harry Potter - Page 9 Icon_minitime

Tagasi üles Go down
 
Harry Potter
Tagasi üles 
Lehekülg 9, lehekülgi kokku 11Mine lehele : Previous  1, 2, 3 ... 8, 9, 10, 11  Next
 Similar topics
-
» Harry Potter - The heart of Everything
» James Potter

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
MEIE JUTUD :: Muu :: Muu-
Hüppa: