MEIE JUTUD

Järjejuttudele pühendatud foorum
 
PortalPealehtOtsiLatest imagesRegistreeriLogi sisse

 

 Harry Potter

Go down 
+44
Viinamari
Naughty
Hippi
Mezilane
Cilen
Murtagh
*Nastik.
Sulesepp
Espada
Everleigh
Sixx-
kcissy
imeilus1
Katu1995
Marmelaad
TeddyBear
Grape.
Karolin
NamNami
GossipGirl
Emma
FlyWithMe
Maiu Laaneoja
padjanägu, [h]
black
räwr
Pizza
Krissu
Miley Cyrus
Disaster
Keiti
Pharaoh
Mari
Astrid.
Unknown Artist
Anzu
chelsea
Diana.
Lammas
Pingu
Prince Kirameki
Tuki
nasicc
Carmen
48 posters
Mine lehele : Previous  1, 2, 3 ... 7, 8, 9, 10, 11  Next
AutorTeade
imeilus1
Vapper lohetapja



Female Postituste arv : 129
Age : 28
Asukoht : tartuuu

potter - Harry Potter - Page 8 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Harry Potter   potter - Harry Potter - Page 8 Icon_minitime29/11/2010, 18:29

on küll, palju parem!Very Happy
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




potter - Harry Potter - Page 8 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Harry Potter   potter - Harry Potter - Page 8 Icon_minitime2/12/2010, 19:49

Eh, käisin vaatamas, epic, hakkasin kohe alguses peaaegu nutma. ;D Siis, kui Hermione kustutas oma vanemate mälestused, yaknow.
Tagasi üles Go down
Pingu
Kuri admin
Pingu


Female Postituste arv : 1928
Age : 29
Asukoht : London

potter - Harry Potter - Page 8 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Harry Potter   potter - Harry Potter - Page 8 Icon_minitime2/12/2010, 21:00

see oli tõesti miserable. Ma esimene kord ei hakanud, teine kord peaaegu hakkasin Very Happy Dobby surm tõmbas muuuidugi sellise veevärgi käima, et olalala Very Happy
Tagasi üles Go down
https://snlhmn.forum.co.ee
Karolin
Põ(h)jatark
Karolin


Female Postituste arv : 974
Age : 27
Asukoht : Mõtetes

potter - Harry Potter - Page 8 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Harry Potter   potter - Harry Potter - Page 8 Icon_minitime3/12/2010, 19:45

Oli jah päris kurb, aga enda üllatuseks ma nutma ei hakanudki... silmad tõmbusid paar korda niisekeks küll, aga ei midagi enamat. Kuigi eiga ma raamatut lugedes ka ei nutnud, ainult päris lõpus: siis töinasin ma ikka kõvasti ja kaua, väga kaua ja väga kõvasti.
Tagasi üles Go down
Pingu
Kuri admin
Pingu


Female Postituste arv : 1928
Age : 29
Asukoht : London

potter - Harry Potter - Page 8 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Harry Potter   potter - Harry Potter - Page 8 Icon_minitime3/12/2010, 22:53

Dobby surma juures on mul lehed hallikad, lainelised ja krõbedad Very Happy Pisaratest täitsa läbi imbunud. ;D
Tagasi üles Go down
https://snlhmn.forum.co.ee
Külaline
Külaline




potter - Harry Potter - Page 8 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Harry Potter   potter - Harry Potter - Page 8 Icon_minitime4/12/2010, 21:43

Mm, hämmastav, Dobby surma ajal isegi ei nutnud. Very Happy Raamatus küll, oh sa issand. *meenutab* Mäletan isegi kohta, kus tähed peegeldusid Dobby silmist tagasi. Kahju, et filmis ei olnud. *sigh*
Filmis oli Hermione piinamine kurb. *double sigh*
Kas ma olen ainus, kes arvas, et see pikkade juustega natuke rokkstaari meenutav leader-snatcher oli kobe? Very Happy
Tagasi üles Go down
Pingu
Kuri admin
Pingu


Female Postituste arv : 1928
Age : 29
Asukoht : London

potter - Harry Potter - Page 8 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Harry Potter   potter - Harry Potter - Page 8 Icon_minitime4/12/2010, 21:46

Scabior oli midagi... väga võimsat Very Happy
Nõustun Erewin Very Happy
Tagasi üles Go down
https://snlhmn.forum.co.ee
nasicc
Pehme admin
nasicc


Female Postituste arv : 5899
Age : 30
Asukoht : Tartu

potter - Harry Potter - Page 8 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Harry Potter   potter - Harry Potter - Page 8 Icon_minitime5/12/2010, 21:22

Nägin ka täna ära... Very Happy
Isa ütles, et oli pettunud. Küsisin, et miks: "Udune pilt oli." xD
Eniveis. Very Happy Mulle meeldis. Very Happy Mõnusa sooja tunde jättis sisse. Very Happy Ja kiiresti läks aeg... kuigi kohati oli igav. Very Happy Aga see, et meeldis ja sooja tunde jättis sisse, ikkagi trumpab seda muud. Very Happy
Ja kogu aja kui SPOILER Harry ja Hermione suudlesid, trillerdas mul peas see Danieli intervjuu, kus ta ütles, et Emma suudleb nagu lehm. xD
Tagasi üles Go down
Sixx-
Maffiooso
Sixx-


Female Postituste arv : 544
Age : 29

potter - Harry Potter - Page 8 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Harry Potter   potter - Harry Potter - Page 8 Icon_minitime8/12/2010, 19:55

Käisin kah vaatamas.


Kahju, et palju tähtsaid asju ära jäeti- nagu näiteks see et Kreacher neile neerupirukaid tegi, või Lupini ja Harry tüli või et rohkem Snape´i polnud jne....Ent sellegipoolest oli väga hea!
Ja oma uhkuseks pean ütlema, et hakkasin nutma juba ENNE filmi algust! Way to go!

Igatahes, see inspireeris mind nii väga, et ma alustasin uut juttu ja valmis on juba 24 lehekülge.
Tagasi üles Go down
Pingu
Kuri admin
Pingu


Female Postituste arv : 1928
Age : 29
Asukoht : London

potter - Harry Potter - Page 8 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Harry Potter   potter - Harry Potter - Page 8 Icon_minitime8/12/2010, 20:16

haaaah, mina oleks kaa äärepealt enne filmi nutma hakanud. Kui kümme minutit enne filmi algust maha istusime avastasin ma, et mul jäid prillid koju XD. Ma ei kavatsenudki oma esimest HP7elamust ilma prillideta ära vaadata ja rääkisin ennast väga toredatest piletikontrollijatest mööda, jooksin rekordajaga koju, samal ajal karjudes "Harry, oota mind.".. või siis mitte.. Very Happy
Igatahes ma tegin oma rekordaja jooksmises. Kummikutega!! Helistasin veel tee peal emale, et ta väikevenna mulle prillidega vastu saadaks.. Mul oli Märdist nii kahju, kui ta pidsaama väel tänavanurgal kössitas. Igatahes ma jooksin 11 minutiga koju ja tagasi kinno, sain isegi sisse tagasi o.O Kerge veremaik oli esimese osa filmist suus, aga jõudsin isegi viimased reklaamid ära vaadata Very Happy:d

Mida kõike üks pingviin Harry Potteri nimel ei teeks..
Tagasi üles Go down
https://snlhmn.forum.co.ee
Sixx-
Maffiooso
Sixx-


Female Postituste arv : 544
Age : 29

potter - Harry Potter - Page 8 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Harry Potter   potter - Harry Potter - Page 8 Icon_minitime8/12/2010, 20:27

Hah, "Harry oota mind!" Very Happy
Ta on seda väärt!

Aga mina hakaksins ellepärast nutma, et ma leidsin reklaamid enne filmi millegi pärast eriti liigutavad olevat. Very Happy
Tagasi üles Go down
Sulesepp
200 posti tüüd
Sulesepp


Female Postituste arv : 207
Age : 30

potter - Harry Potter - Page 8 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Harry Potter   potter - Harry Potter - Page 8 Icon_minitime15/12/2010, 16:55

dobbyst kahju jah:S ta oli pikka aega mu lemmik väiksena:S
poolvägisi veeti kinno, poolvägisi kinost välja:D:D:D typical me
Tagasi üles Go down
padjanägu, [h]
Tolstoi meets Gaiman
padjanägu, [h]


Female Postituste arv : 1847
Age : 28

potter - Harry Potter - Page 8 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Harry Potter   potter - Harry Potter - Page 8 Icon_minitime17/12/2010, 16:57

Hääletame nüüd kõik kenasti Roni ja Hermione poolt, et Suicide-Couple (ma mõtlen Bedwardit) aasta romance'i ei võidaks. :)

http://www.buzzsugar.com/Best-Movie-Romances-2010-12473022
Tagasi üles Go down
GossipGirl
Hüsteeriline naerja
GossipGirl


Female Postituste arv : 929
Age : 32

potter - Harry Potter - Page 8 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Harry Potter   potter - Harry Potter - Page 8 Icon_minitime19/12/2010, 16:06

Kui ma Tallinnale iga minutiga lähemale hakkasin jõudma, tulid mul liblikad kõhtu, kui ma mõtlesin, et varsti istun kinos ja vaatas HP7 filmi. See oli nii kaif tunne lihtsalt Very Happy
Ja film meeldis mulle ka täiega. Ja ma ehmatasin jõhkralt, kui Voldemorti madu mitu korda kaamerasse kargas vms Very Happy Ma vihkan madusi.
Tagasi üles Go down
padjanägu, [h]
Tolstoi meets Gaiman
padjanägu, [h]


Female Postituste arv : 1847
Age : 28

potter - Harry Potter - Page 8 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Harry Potter   potter - Harry Potter - Page 8 Icon_minitime19/12/2010, 20:07

Mulle öeldi just enne filmi, et kui üks mao koht 3D oleks olnd, oleks vist mõned ära minestanud.. Ma siis ootasin seda kohta ja pidin pärast nõustuma - täiesti tõsi, 3D-na oleks see täielik killer olnd. Very Happy
Tagasi üles Go down
Sixx-
Maffiooso
Sixx-


Female Postituste arv : 544
Age : 29

potter - Harry Potter - Page 8 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Harry Potter   potter - Harry Potter - Page 8 Icon_minitime19/12/2010, 20:42

Kusjuures minu jaoks polnud mitte niivõrd õudne see koht kus madu neid ründas, sest siis ma suutsin vähemalt silmad kinni panna. Aga see vaikne, häirivalt creepy sissejuhatus. Kui nad selle naise järel tema majja läksid ja Harry temaga rääkis ja kui nad kahekesi ülevale korrusele läksid. See oli tõesti täiega õudne, kugi ma teadsin väga hästi, mis juhtuma hakkab.
Tagasi üles Go down
*Nastik.
Kärameister
*Nastik.


Female Postituste arv : 1048
Age : 27

potter - Harry Potter - Page 8 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Harry Potter   potter - Harry Potter - Page 8 Icon_minitime12/7/2011, 14:45

Oeh ma lugesin eile veel kord HP viimase raamatuosa läbi ja ma lihtsalt ei suutnud muudmoodi, vaid pidin nutma seal kus Snape ära suri Sad lihtsalt nii kohutavalt kahju oli :'( :'(
Tagasi üles Go down
http://www.nnastik.blogspot.com
Murtagh
Kärbes ämblikuvõrgus
Murtagh


Female Postituste arv : 2326
Asukoht : Maybe in Gil'ead today..

potter - Harry Potter - Page 8 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Harry Potter   potter - Harry Potter - Page 8 Icon_minitime12/7/2011, 16:40

Jah, Snape'i surm on üks kurvemaid kohti Potteri raamatutes.

Aga kolme päeva pärast tuleb kauaaoodatud viimane film. Razz Ma lähen vist vaatama, jaa. Ootan. Very Happy
Tagasi üles Go down
Karolin
Põ(h)jatark
Karolin


Female Postituste arv : 974
Age : 27
Asukoht : Mõtetes

potter - Harry Potter - Page 8 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Harry Potter   potter - Harry Potter - Page 8 Icon_minitime6/8/2011, 16:11

Ma käisin 16.-dal filmi vaatamas! Ja oh kuidas ma nutsin, sellest hetkest alates kui Voldemort Snape'i ära tappis jooksid mu silmadest katkematud veejoad.
Ütlen ausalt, et see oli minu arvates tõeliselt hea film, kohe nii hea, et ma lugesin sinna jutti HP kaks raamatut läbi kuigi ma olin endale ammu kinnitanud, et ma olen neidküllalt lugenud ja enam ei taha.
Tõeliselt hea film, ma ei jõua ära oodata kuni DVD välja antakse, ma loodan, et seal on palju lisasid.
Tagasi üles Go down
Pingu
Kuri admin
Pingu


Female Postituste arv : 1928
Age : 29
Asukoht : London

potter - Harry Potter - Page 8 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Harry Potter   potter - Harry Potter - Page 8 Icon_minitime7/8/2011, 10:44

Mina käisin 13-ndal. Tõsised fännide hordid olid kohale tulnud Very Happy Enamusel olid kaelas majasallid ja käes võlukepid Very Happy Ülicool. Ja iga vähegi vinge hetke peale hakati saalis plaksutama ja huilgama. Nutmisega oli selline lugu, et pisara rebis lahti nii umbes esimese kahe minutiga ja pidama sai lõplikult vb kolm tundi pärast filmi lõppu Very Happy Kommidest läks süda üliruttu pahaks, sest kõik oli niii soolane. Prillid libisesid mööda väga märga nägu kaa väga ebameeldivalt alla. Pidin neid 3D kobakaid käega üleval hoidma Very Happy
AGA MA NIII TAHAN UUESTI MINNA!
Tagasi üles Go down
https://snlhmn.forum.co.ee
Karolin
Põ(h)jatark
Karolin


Female Postituste arv : 974
Age : 27
Asukoht : Mõtetes

potter - Harry Potter - Page 8 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Harry Potter   potter - Harry Potter - Page 8 Icon_minitime12/8/2011, 23:26

Ja ma arvasin, et mina olin sellest filmist suures vaimustuses Very Happy
Tagasi üles Go down
Pingu
Kuri admin
Pingu


Female Postituste arv : 1928
Age : 29
Asukoht : London

potter - Harry Potter - Page 8 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Harry Potter   potter - Harry Potter - Page 8 Icon_minitime13/8/2011, 13:28

ha Very Happy Ma lähen kolmandat korda kaa. Eile olid kinos mingid lollakad, kes popkorni loopisid ja hirnusid. Väga nõme oli.
Tagasi üles Go down
https://snlhmn.forum.co.ee
Karolin
Põ(h)jatark
Karolin


Female Postituste arv : 974
Age : 27
Asukoht : Mõtetes

potter - Harry Potter - Page 8 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Harry Potter   potter - Harry Potter - Page 8 Icon_minitime14/8/2011, 17:57

Veab sul, kui kino nii lähedal on.Mul läheb lähima kinoni jõudmiseks vähemalt kaks ja pool tundi aega ning kui mõelda, et ma pean sealt ka tagasi tulema siis jahm -kinos käimine on luksus Neutral
Tagasi üles Go down
Pingu
Kuri admin
Pingu


Female Postituste arv : 1928
Age : 29
Asukoht : London

potter - Harry Potter - Page 8 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Harry Potter   potter - Harry Potter - Page 8 Icon_minitime17/8/2011, 01:49

ihihi, mul kino nelja minuti kaugusel (: Fuckyeah, kesklinna elu noh Very Happy
Neljapäeval lähen veelkord. Loodetavasti on korralik seltskond.
Ma hakkan alles praegu mõistma, et need irvitajad tõsiselt rikkusid mu HP elamust Very Happy Nagu rüvetasid ära selle viimase filmi Sad

I FUCKEN LOVE HARRY POTTER! HP FOREVER! Very Happy
Ma oleks hoopis üheks teiseks inimeseks kasvanud kui HP-d poleks olnud. Ja te ei oleks selles foorumis siin, sest seda lihtsalt ei eksisteeriks. Rowling=inspiratsioon
Tagasi üles Go down
https://snlhmn.forum.co.ee
Pingu
Kuri admin
Pingu


Female Postituste arv : 1928
Age : 29
Asukoht : London

potter - Harry Potter - Page 8 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Harry Potter   potter - Harry Potter - Page 8 Icon_minitime15/9/2011, 16:46

Ihaha, topeltpostitus. Näitan head eeskuju (:
Keegi pottermore'is on?
Tagasi üles Go down
https://snlhmn.forum.co.ee
Sponsored content





potter - Harry Potter - Page 8 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Harry Potter   potter - Harry Potter - Page 8 Icon_minitime

Tagasi üles Go down
 
Harry Potter
Tagasi üles 
Lehekülg 8, lehekülgi kokku 11Mine lehele : Previous  1, 2, 3 ... 7, 8, 9, 10, 11  Next
 Similar topics
-
» Harry Potter - The heart of Everything
» James Potter

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
MEIE JUTUD :: Muu :: Muu-
Hüppa: