MEIE JUTUD

Järjejuttudele pühendatud foorum
 
PortalPealehtOtsiLatest imagesRegistreeriLogi sisse

 

 "Karamell" 4. number

Go down 
+6
*Nastik.
Mezilane
DragonFly
nasicc
Unicorn
Milky Orange ^^
10 posters
AutorTeade
Milky Orange ^^
Needusemurdja... lalalala
Milky Orange ^^


Female Postituste arv : 311
Asukoht : Pärnu

"Karamell" 4. number Empty
PostitaminePealkiri: "Karamell" 4. number   "Karamell" 4. number Icon_minitime31/7/2013, 16:03

KARAMELL
4. number

Sisukord:

• Röövel võttis aja maha, et hoolitseda beebi eest
• Üks huvitav test
• Sõjaprintsess Xena tutvustus
• Midagi põnevat
• Nali

Röövel võttis aja maha, et hoolitseda beebi eest!

Kojek Mista ja tema 4 kaasosalist tungisid sisse Tangrangis asuvasse majja, mis asub 30 kilomeetri kaugusel Indoneesia pealinn Jakartast.
Mista ja tema kaasosalised hoidsid kõiki täiskasvanuid majas vangis, vahendab Digital Spy Jakarta Globe'i.
Pressikonverentsil ütles Mista, et andis kohe beebile tema ema Fance Lewa juhendamisel süüa.
"Küsisin lapse emalt, kuidas beebi nutmise lõpetaks. Ta ütles, et talle tuleb piima anda," kinnitas röövel.
Lewa ütles, et ta karjus, kui ärkas ja oma kodus röövleid nägi.
Mista, keda võib süüdimõistmise korral kuni 10-aastase vangistus oodata, lisas: "Andsin lapsele beebitoitu samal ajal teda hellalt kätel kiigutades."
"Kui laps magama jäi, siis panin ta voodisse tagasi. Mul on endal ka laps, seetõttu tean, kuidas last kätel kiigutada," lisas mees.


Üks huvitav test

Võta aega 10 sekundit, mitte rohkem. Mitu F-tähte on alljärgnevas tekstis:

FINISHED FILES ARE THE RESULT OF YEARS OF SCIENTIFIC STUDY COMBINED WITH THE EXPERIENCE OF YEARS

Valmis?
Mitu F-i said? 3.

Vale! Neid on kokku 6. Ilma naljata.

Vaata uuesti!

FINISHED FILES ARE THE RESULT OF YEARS OF SCIENTIFIC STUDY COMBINED WITH THE EXPERIENCE OF YEARS

Seletus on järgmine: Aju ei suuda töödelda sõna "of". Uskumatu, kas pole! See, kes loeb esimese korraga kokku 6 F-tähte on geenius. Neli või viis on pigem harvaesinev. Kolm on igati tavapärane tulemus. Vähem kui kolmene tulemus nõuab prillide või siis millegi muu väljavahetamist.


Sõjaprintsess Xena tutvustus

Xena (Lucy Lawless) on headuse poolel võitlev sõjaprintsess, kes oma kaaslaste Gabrielle (Renée O´Connor) ja Joxteriga (Ted Raimi) antiikses Kreekas rändab ja kurjuse vastu võitleb, et oma mineviku kuritegusid heastada. Tema põhilisteks vastasteks on sõjajumal Ares (Kevin Smith), kes Xenat taas sõjateele pöörata tahaks ning Callisto (Hudson Lieck), kes ihkab Xenale tema perekonna tapmise eest kätte maksta.
Hetkel jookseb sari tv6's.


"Karamell" 4. number 16jjyfo

Midagi põnevat

• Äratuskellal Clocky (Kellake) on all rattakesed, mille abil ärataja unise ohvri vaigistava käehoobi eest minema pageb. Piiksuv kell ei vaiki enne, kui äratatav voodist välja kargab ja ärataja kinni püüab.

• 70% naistest pakib kohvrisse 26 asja, mida ta reisil olles kunagi ei kasuta

• Gepardid jahivad üksnes liikuvat saaki. Kui saakloom peatub, teeb seda ka gepard.

•  60 % interneti kasutajatest kasutab Googlet õigekirja kontrolliks.

•  Põhja-Korea ja Kuuba on ainukesed riigid maailmas, kus ei müüda veel Coca Colat.

•  ukseavad on seotud mälukaotusega, see on põhjus, miks me sageli unustame ülesande pärast sisenemist või väljumist ruumi(st).
Täpsemalt viites http://www.dvice.com/archives/2011/11/walking_through.php

•  Isased kutsikad lasevad sihilikult emasel kutsikal võita mängides.

•  Üks ¹okolaadi tükk annab teile piisavalt energiat, et kõndida 46 meetrit.

•   11. septembri rünnakutes läks ühe pimeda arvutitehniku juhtkoer 71. korrusele, et enda omanik päästa. Kui lennuk torni sisse sõitis, lasi pime omanik enda koera rihma küljest lahti, et tollel oleks võimalus põgeneda ja ellu jääda. Koer jooksis küll alguses mööda evakuatsioonitreppe alla kuid vaid veidi aega hiljem tundis omanik, et koer on taas tema kõrval. Kutsa aitas tal 70 korrust treppe mööda alla kõndida. Kokku võttis see aega pea tunni. Hetked pärast hoonest väljumist kukkus see kokku ja omanik võlgneb enda sõnul koerale enda elu.

•  põgeneda vangistusest Saksamaal ei ole karistatav, kui te ei pääse. Juhul kui pääsete põgenema ja hiljem kätte saadakse, siis selle eest karistada ei saa. Selle põhjuseks on asjaolu, et sakslased usuvad, et see on inimõiguslik instinkt olla vaba.


Nali

OK, ühel päeval sõitsime oma prouaga linna, et sisseoste teha.
Olime poes vaid 5 minutit ja kui välja tulime, kirjutas politsei parajasti trahvikviitungit.
Astusime ligi ja ütlesime talle:
“Tere! Kas sa ei võiks natuke ka pensionäridega arvestada ja meile mingit ¹anssi anda”.
Ta ignoreeris meid ja jätkas trahvi kirjutamist.
Ma ütlesin talle, et ta on natsistisiga!
Politsei jõllitas mulle otsa ja hakkas uut trahvikviitungit kirjutama, sest kummid olid kulunud.
Mu proua kutsus teda siis “kuradi türanniks”!
Ta kirjutas teise trahvikviitungi valmis ja pani selle kojamehe alla eelmise kõrvale.
Siis alustas ta kolmanda kviitungi kirjutamist.
Nii kestis see 20 minutit: mida rohkem me teda solvasime, seda rohkem trahve ta kirjutas.
Isiklikult see meid ei puudutanud. See polnud meie auto.
Me tulime tegelikult linna bussiga.
Me püüame nüüd iga päev natuke nalja saada kui pensionil oleme.
Naer on tähtis meie vanuses.
Tagasi üles Go down
Unicorn
Roosa udupilv
Unicorn


Female Postituste arv : 650
Age : 24
Asukoht : Pärnu

"Karamell" 4. number Empty
PostitaminePealkiri: Re: "Karamell" 4. number   "Karamell" 4. number Icon_minitime31/7/2013, 17:32

Lahe ! :)
Testist märkasin kohe kuute F-i Razz
Tagasi üles Go down
nasicc
Pehme admin
nasicc


Female Postituste arv : 5899
Age : 30
Asukoht : Tartu

"Karamell" 4. number Empty
PostitaminePealkiri: Re: "Karamell" 4. number   "Karamell" 4. number Icon_minitime31/7/2013, 18:05

Mina olin ka uhke, et 6 f-i ära nägin. Very Happy
Tore number jälle! :)
Tagasi üles Go down
DragonFly
Juubilar
DragonFly


Female Postituste arv : 161
Age : 23

"Karamell" 4. number Empty
PostitaminePealkiri: Re: "Karamell" 4. number   "Karamell" 4. number Icon_minitime31/7/2013, 18:09

Hah, ma suutsin alguses kokku lugeda 7 f-i. "Midagi põnevat" olin kuskilt juba lugenud, aga lahe oli ikkagi.
Jään järgmist numbrit ootama! :)
Tagasi üles Go down
Mezilane
Pipar
Mezilane


Female Postituste arv : 1381
Age : 25
Asukoht : Eesti

"Karamell" 4. number Empty
PostitaminePealkiri: Re: "Karamell" 4. number   "Karamell" 4. number Icon_minitime31/7/2013, 20:16

Ilmselgelt olen tavapärane, sest ma küll üle 3 F'i ei näinud.
Mulle meeldis Very Happy
Tagasi üles Go down
http://www.wattpad.com/user/MezilaneM
Milky Orange ^^
Needusemurdja... lalalala
Milky Orange ^^


Female Postituste arv : 311
Asukoht : Pärnu

"Karamell" 4. number Empty
PostitaminePealkiri: Re: "Karamell" 4. number   "Karamell" 4. number Icon_minitime31/7/2013, 21:26

Tore, et meeldis. (:
Tagasi üles Go down
*Nastik.
Kärameister
*Nastik.


Female Postituste arv : 1048
Age : 27

"Karamell" 4. number Empty
PostitaminePealkiri: Re: "Karamell" 4. number   "Karamell" 4. number Icon_minitime31/7/2013, 21:48

Ma lugesin 5 F-i kokku Very Happy Ma olen siis mingi harvaesinev nähtus Very Happy
Tore oli lugeda :)
Tagasi üles Go down
http://www.nnastik.blogspot.com
Keku
Veriveri loveable
Keku


Female Postituste arv : 853
Age : 29
Asukoht : Üksik saar keset Atlandi Ookeani.

"Karamell" 4. number Empty
PostitaminePealkiri: Re: "Karamell" 4. number   "Karamell" 4. number Icon_minitime31/7/2013, 23:17

Jee, ma olen geenius!
Aga ma arvan, et see lause ja need F-id kehtivad natuke rohkem inglise keelt esimese keelena kõnelevate inimeste puhul, sest tavapärase eestlase jaoks ei ole "of" mitte mingisugune sõna ja seetõttu ei võta seda ka kui tavapärast nähtust.
Tagasi üles Go down
Tarretis
Needusemurdja... lalalala
Tarretis


Female Postituste arv : 300

"Karamell" 4. number Empty
PostitaminePealkiri: Re: "Karamell" 4. number   "Karamell" 4. number Icon_minitime31/7/2013, 23:44

Ägd. Ma lugesin ka kuus, küllap sp ma olin varem sedaa lugenud
Tagasi üles Go down
harrypotterifänn
200 posti tüüd
harrypotterifänn


Female Postituste arv : 210

"Karamell" 4. number Empty
PostitaminePealkiri: Re: "Karamell" 4. number   "Karamell" 4. number Icon_minitime2/8/2013, 00:05

samasiin, vaevalt kaks aastat ingliskeelt õppinud koolis ja 6 f-i koos.
Tagasi üles Go down
Mustikas
200 posti tüüd
Mustikas


Female Postituste arv : 205
Age : 23
Asukoht : Pilve peal

"Karamell" 4. number Empty
PostitaminePealkiri: Re: "Karamell" 4. number   "Karamell" 4. number Icon_minitime17/8/2013, 21:59

Nii.. ma sina 5 f-i õnneks. Samas räägitakse, et mul on võibolla prille vaja. Nüüd olen segaduses. Very Happy
Kas mul on neid nüüd vaja või ei ole? Aga suva see.
Ajakiri muidu meeldib! Siin on igakord midagi põnevat. Very Happy
Tagasi üles Go down
DragonFly
Juubilar
DragonFly


Female Postituste arv : 161
Age : 23

"Karamell" 4. number Empty
PostitaminePealkiri: Re: "Karamell" 4. number   "Karamell" 4. number Icon_minitime17/8/2013, 23:46

Ma lugesin seda f-i värki uuesti... Mis minuga toimub? Ma sain jälle 7 f-i... See lihtsalt ei ole normaalne... Sellel sünnitusmaja hullul oli vist õigus, kui ta ütles, et minust saab lalisev idioot... Very Happy
Aga jah, ma loodan, et kaks korda on sobilik kommenteerida. Very Happy
Aga endiselt mulle see ajakiri väga meeldib ja ma loodan, et sul on varsti aega uus teha! :)
Tagasi üles Go down
Milky Orange ^^
Needusemurdja... lalalala
Milky Orange ^^


Female Postituste arv : 311
Asukoht : Pärnu

"Karamell" 4. number Empty
PostitaminePealkiri: Re: "Karamell" 4. number   "Karamell" 4. number Icon_minitime18/8/2013, 10:44

Jah, ma nüüd üritan küll uut hakata meisterdama vaikselt. (: Augustinumber siiski tegemata veel. Ja see on väga väga tore, et sulle see ajakiri meeldib.
Tagasi üles Go down
Unicorn
Roosa udupilv
Unicorn


Female Postituste arv : 650
Age : 24
Asukoht : Pärnu

"Karamell" 4. number Empty
PostitaminePealkiri: Re: "Karamell" 4. number   "Karamell" 4. number Icon_minitime18/8/2013, 18:30

Uut numbrit tahaks jep juba! :) Tee siis pikem, sest mulle väga meeldib seda lugeda. Very Happy
Tagasi üles Go down
Sponsored content





"Karamell" 4. number Empty
PostitaminePealkiri: Re: "Karamell" 4. number   "Karamell" 4. number Icon_minitime

Tagasi üles Go down
 
"Karamell" 4. number
Tagasi üles 
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 1
 Similar topics
-
» "Karamell" 1. number
» "Karamell" 2. number
» "Karamell" 3. number
» Karamell 5. number
» 1. Number ;)

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
MEIE JUTUD :: Varia :: Ajakirjad :: Karamell-
Hüppa: