MEIE JUTUD

Järjejuttudele pühendatud foorum
 
PortalPealehtOtsiLatest imagesRegistreeriLogi sisse

 

 Vaimude keel

Go down 
+7
DragonFly
Mustikas
AliceInWonderland XD
Unicorn
Mezilane
Dragomira
Milky Orange ^^
11 posters
Mine lehele : Previous  1, 2, 3, 4
AutorTeade
Mustikas
200 posti tüüd
Mustikas


Female Postituste arv : 205
Age : 23
Asukoht : Pilve peal

Vaimude keel - Page 4 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Vaimude keel   Vaimude keel - Page 4 Icon_minitime30/9/2013, 20:35

Meeldib. Ikkagi meeldib. Osad tulevad aeglaselt, aga oluliselt kiiremini kui minu jutul. Very Happy
Telkimise koht hea. Very Happy
Millal muidu uut osa on oodata? See neiu seal hobuse all, ta jääb ellu? Very Happy Rasked vigastused, aga ikkagi jääb ellu? Hobune ja teised jäävad ka ellu? Kõik on rõõmus ja lilleline lõpus ikka? Very Happy Seb mulle nagu meeldib, aga ta selline liiga saladuslik. Ma peksaks selle tõe temalt välja Emi asemel, ükskõik mis teed pidi. Okei, noaga ma ähvardama ei läheks.
Tagasi üles Go down
Unicorn
Roosa udupilv
Unicorn


Female Postituste arv : 650
Age : 24
Asukoht : Pärnu

Vaimude keel - Page 4 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Vaimude keel   Vaimude keel - Page 4 Icon_minitime1/10/2013, 20:32

Ma loodan ka, et ratsaniku ja hobuga kõik korda saab. :)

Ratsanikul oli kiiver peas, see on hea märk. Ja kui selline korralik tall ja inimesed vaatavad ka, siis loodetavasti oli turvavest ka ikka seljas :)

Ootan kannatamatult uut Very Happy
Tagasi üles Go down
Milky Orange ^^
Needusemurdja... lalalala
Milky Orange ^^


Female Postituste arv : 311
Asukoht : Pärnu

Vaimude keel - Page 4 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Vaimude keel   Vaimude keel - Page 4 Icon_minitime1/10/2013, 20:58

Vabandust, et nii kaua aega läks. Aga siin ta on. (:

15 peatükk


"Klara!" hüüab keegi ja tosin mehi-naisi tormab ratsaniku poole. Kaks tallipoissi üritavad hobust kinni püüda. Aga ta kargab ja hirnub hirmunult edasi-tagasi. 
"Lõpetage. Te lõhute hobuse ära," sõnab keegi tungivalt. Pööran pilgu tema poole. Mureliku näoga naine, umbes 30ndates, tumedamate juustega. Ta kannab teksaseid ja vanaaegse stiiliga särki. 


Ta jalutab tarast sisse ja läheneb hobusele vaikselt. Ma jälgin kõike pingsalt, aga ikka jääb mulle midagi kahe silma vahele. Sest ta tegi midagi ja hobune allus. Mina ei julgeks tara sisse isegi minna, kui selline hull loom seal sees on. Üleüldse on mul hobuste vastu väike hirm, nad on kuidagi liiga suured. 


Aga mis edasi? 


"Jenne?" sosistan vaikselt, et keegi minust imelikult ei mõtleks.
"Jah!" Ta hüpleb mu kõrval ja ma võpatan. 
"Mulle ei meeldi, et sa mind kogu aeg ehmatad," nendin ja asun siis asja kallale: "ma nägin selle ära ja nüüd?"
"Nüüd mina aitan ja sina saad aru, mis on üks põhjustest, et ma ei saa ära surra. Kuigi nagu ma aru saan siis sinule see põlemine meeldiks," sisiseb ta.
Ma tunnen ebameeldivat tõrkuvat õhku meie ümber lendlemas.
"Jenne.. Ma ei taha, et sa sureksid. Ma tahan, et sa saaksid vabaks."
"Ja see ei pruugi õnnestudagi! Kuidas sa niii kuradi kindel oled!" Ta karjub. Mitte keegi ei kuule teda. Aga kui mina karjuksin, peaksid inimesed mind hulluks. Nojah, tuleb sosistamisega hakkama saada.
"Ma tean, et see juhtub. Sa oled hea, ma tean sind läbi ja lõhki," ütlen veendunult.
"Lõpeta. Viimasel ajal on mul tunne, et sa ei tea minust ikka mitte sittagi."
"Sa ei ropendanud varem," märkan ja krimpsutan kulmu.
"Üks sõna ees või taga, mis vahet sel on? Kas sa tõesti tahad öelda, et sa ei saanud aru, mis siin toimub? Miks mind vaja on?"
"Sain... Vist...," kohmetun. "Tähendab.. Ma hakkan seda sinu eest tegema, nagu sinu asemel või nii." Ma kardan teda esimest korda. Tema kurje sõnu, sõimamist, karjumist. Sest ta on vihane, aga meil polnud enne tema "suremist" põhimõtteliselt ühtegi tüli olnud. Mitte ühtegi lahkarvamust. Ja nüüd järsku on, tundub nagu tuleks kõik pidamata tülid tagasi maksta. Jenne on selle kõige käigus muutunud... Ja ma saan temast tegelikult aru ka. 
"Lõpeta! Mis sa reaalselt arvad, et sa saaksid sellega hakkama? Sa oled surelik! Tavaline inimene, tobu."
Ma tunnen, kuidas sõnad haiget teevad ja pean kükitama. Jalad ei jaksa mind piisavalt kanda.


"Em!" hüüatab Sebastian.
Ma pööran oma kurnatud pea tema poole ja tema nägu särab. Moonutan enda ilme küsivaks ja ajan end aegamisi jalgadele.
"Mis on? Ja kuidas Klara või kes see iganes oli, kuidas temaga on?" Vahepeal on tüdruk platsilt ära viidud ja ma ilmselgelt ei märganud seda.
"Hästi, ta toibub. Kuigi jalaluu on puruks ja ma eeldan, et kõht on sinikaid täis. Pagana pihta, ega ma ka täpselt ei tea."
"Miks sa nii õnnelik oled?" küsin ma.
"Meid kutsuti tänu minule tänasele õhtusöögile ja me võime siin tasuta ööbida." Ta teeb täiusliku printsi kummarduse ja naeratab.
"Lõpeta, Sebastian. Ma pean tagasi minema, ema ja...."
"Mm... Talle helistan ma ise. Kuule, tule nüüd. Sa pead seda tuba nägema, mis meie kätte usaldati.."
"Sebastian!" käratan piisavalt valjult, et ehmunud inimesed, kes tara juures ikka veel jutustavad, meie poole pilke heidaks. "Mis sulle sisse läks? Kas sa nägid mis just juhtus? Vaene tüdruk..."
"Jaja, selliseid asju ju juhtub ratsaspordis? Kas pole?"
Noogutan silmi pööritades. "Njaa."
"Nonäed, tule nüüd."


Ta käitub jälle nii imelikult. Järsku kisub mul sisemuses õõnsaks ja ma mõistan, milles probleem. See on mask. Ta käitub nii, sest üritab midagi varjata. Ja nüüd olen lõpuks kindel, et rohkem ta seda minu eest ei varja. Niigi palju on ta rääkitamata jätnud, ma ju tean, et on.


Ohkan vaikselt.
Me liigume kruusateed mööda väikeste puust majakeste poole. 
"Sebastian..." alustan vaikselt, kuid mõtlen siis ümber. Ei ole sobiv hetk.
"Mis?" küsib ta kriipivalt lõbusalt.
"Ma... Ee.. Mis sa arvad, kas mul on võimalik Klaraga rääkida?" küsin siis. Mul pole aimugi, mis teemal temaga vestleda. Loodan, et Sebastian ütleb ei või midagi.
"Selle kohtumise panin ma ka sulle omaarust kirja?"
"Ah?"
"Kui sa peaksid töö Jennelt üle võtma, siis see oleks ju nii või mis?" Ta vahib mulle narrivalt otsa.
"Ole vait. Esiteks, see pole töö.. Ja teiseks... Ära räägi nagu mingi sekretar Oeh." Ma peatun ja hongan sisse. "Miks sa nii teed? Käitud nii veidralt? Ma mõtlen... Miks ei võiks olla sa normaalne, nagu meie kohtumisel? Ja see jutt mida sa suust välja ajad on ju puhas jama. Nii sina kui mina teame seda ja sul oleks aeg lõpuks kõik mulle ära rääkida ja mitte salatseda. Palun, Seb."
Ma tunnen, et ma olen liiga tungiv ja üritan kutsikanägu ette manada. Krimpsutan märkamatult nägu, kui see mul just ideaalselt välja ei tule. 
"Emilie ma... Ma ei saa. Sa ei kujuta ette, mille kõigega ma seotud olen ja tegelikult ei tohiks ma seda praegust siin tehagi. Ma ei tohiks olla siin sinuga, vaadates Eksinud Hingede mängu," sosistab ta.
Jään korra mõtlema. See muudab asja, kuigi ma ei saa ikka veel väga millestki aru. "Mm.. Aga sa võid mulle kõrva sosistada, ma ei ütle kellelegi," pakun, kõlades nagu väike laps.
"Kas sa hoolid minust?" küsib ta järsku.
"Eh," puterdan. "Tähendab, jajah... Jaa, muidugi."
"Sulle ju ei meeldiks, kui ma peaksin igaveseks minema?"
Kuhu ta sihib. "Ee..e..ei," vastan ebakindlalt.
"Ma hoolin sinust samuti. Rohkem, kui sa iial arvata oskaksid. Aga kui ma sulle või ükskõik kellele midagigi ütlen, võin olla sama hästi kui surnud."
"Miks?" Tunnen, kuidas väike pisar silma tükib ja üritan seda tagasi hoida.
"Ma ei saa selgitada."


Seb hakkab järsult edasi liikuma ja ma pooleldi jooksen talle järgi. Panen käe talle õlale, peatades teda sellega.
"Hea küll. Ära siis räägi... Veel. Aga lõpeta see nõme käitumine, mis mind nii tohutult segadusse ajab," ütlen.
"Ma... Kui me nendest asjadest räägime siis ei saa ma omalt poolt midagi öelda. Sellepärast see nii ongi, need käitumised."
"Oli," parandan teda ja naeratan vaikselt. Aga ta ei vasta samaga ja see jätab mind natuke külmaks. Kuskilt seest, niimoodi, et ma peaaegu ei tunnegi seda.


Okei. Asjaolud muutusid. 


Koogin telefoni taskust välja ja leian 26 vastamata kõnet emalt. Oi ei. Seda on liiga palju. Ta tõesti muretseb ja mul pole aimugi, mida talle öelda.


Aga ma pean ja seetõttu vajutan rohelisele nupule ning hingeldan närviliselt. Seb sörgib minust ammu ees ja teades, et mul pole talle midagi öelda, ei kiirusta ma talle järele.
"Emilie!" hüüatab ema paaniliselt.
"Ma olen korras," vastan vaikselt.
"Kus kurat sa oled?"
Ohkan. "Telkimas... Nagu ma.."
"Paberilipiku peal! Oled sa peast põrunud? Selliseid asju arutatakse meiega enne! Ja kus kohas sa tegid!? Sest praegu tuled sa küll koju. Ja kohe!" Ta karjub nii, et see võtab seest õõnsaks.
"Ei... Ma jään sinna ööseks.. Sest.."
"Ei! Sa tuled koju!"
"Ema, ära sega vahele. Ma pean jääma, see on tähtis. Ma.. Ma asun meie juurest 4 tunni kaugusel.."
"Kus pärapõrgus sa oled? Ja kellega!?"
"Sebastiani ja Jen... Jellega," ütlen, mõeldes viimase nime koha pealt välja.
"Jelle?"
"Uus sõber, koolist."
"Ja sina tüdruk, sa pead koolis olema!"
"Ma jään siia, homme tulen. Siis saan kõik karistused, ma ei saa rääkida. Tsau."
Katkestan kiiresti kõne ja puristan õhku välja. Sellest tuleb väga suur jama. Ema helistab juba uuesti ja ma lülitan telefoni välja.


Sammun otsustavalt Sebastiani teeradapidi meie majani. Ma ei tea, kus see täpselt on, kuid küll ma ta leian.
"Jenne," sosistan vaikselt. Temaga sooviksin ka rääkida.
Tagasi üles Go down
Unicorn
Roosa udupilv
Unicorn


Female Postituste arv : 650
Age : 24
Asukoht : Pärnu

Vaimude keel - Page 4 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Vaimude keel   Vaimude keel - Page 4 Icon_minitime3/10/2013, 19:21

Jällegist väga mõnus osa :)

No näed on vist ikka lahku kui ma ei eksi?

Mulle väga meeldis ja tahaks Sebist rohkem teada saada. Jenne käitumine jätab mulle ka küsimuse õhku. Muidu super ja tahan uut! Very Happy

Ps. Sa võiksid telefonile vastata Wink
Tagasi üles Go down
Mustikas
200 posti tüüd
Mustikas


Female Postituste arv : 205
Age : 23
Asukoht : Pilve peal

Vaimude keel - Page 4 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Vaimude keel   Vaimude keel - Page 4 Icon_minitime3/10/2013, 22:00

Olen Unicorniga nõus! Very Happy Tore, et see ratsanik terveks jäi. Oma emale ma ei julgeks nii öelda, nagu siin tehti. Very Happy
Millal uus osa tuleb? Very Happy
Tagasi üles Go down
Unicorn
Roosa udupilv
Unicorn


Female Postituste arv : 650
Age : 24
Asukoht : Pärnu

Vaimude keel - Page 4 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Vaimude keel   Vaimude keel - Page 4 Icon_minitime11/10/2013, 20:43

Siki, kui ma varsti uut ei saa, siis... ma ei tea ise ka, mis ma siis teen. Palun ole hea :)
Tagasi üles Go down
Milky Orange ^^
Needusemurdja... lalalala
Milky Orange ^^


Female Postituste arv : 311
Asukoht : Pärnu

Vaimude keel - Page 4 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Vaimude keel   Vaimude keel - Page 4 Icon_minitime12/10/2013, 00:07

Sorry, mul pole üldse aega olnud. Sad Nii palju on öppida ka.... Aga ma nüüd üritan kirjutada pühapäev/laupäev.
Tagasi üles Go down
Milky Orange ^^
Needusemurdja... lalalala
Milky Orange ^^


Female Postituste arv : 311
Asukoht : Pärnu

Vaimude keel - Page 4 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Vaimude keel   Vaimude keel - Page 4 Icon_minitime12/10/2013, 18:01




Sain ka uue osaga maha. (: Head lugemist. 


16. osa


Sel ajal, kui ma kirun Jennet, et ta ikka veel kohale pole tulnud, jõuan meie majakesse. See on hubane ja tehtud puust, värvitud kirsipunaseks. Majakeses on sees kivikamin ja suur voodi kahele inimesele. Muigan selle peale - kes oleks osanud arvata. Voodil on oran¾ikas pesu, padjad tumedamad. Veel on seal üks suur kapp, kaks kummutit ning väike valge pehme vaip. 


Sebastian kõnnib vaikselt minu juurde. Ma ei märganud, et ta majakeses oli. Tõden, et olin voodile keskendunud rohkem kui vaja. 
"Emilie, ma... Mul on kahju," sositab ta.
Tunnen, kuidas soe hingeõhk mu juukseid eemale lükkab ja kõrva puhub. See mõjub nii joovastavalt, et ma olen lummatud. Ma ei saa aru, kuidas ta seda teeb, aga nii lõdvalt, justkui tuvi, vajun tema käte vahele, hingates sisse seda imelist lõhna. 
"Ma sooviksin, et saaksin sulle rääkida. Ma tahaksin, et sa teaksid," ütleb ta.
"Ma sooviksin teada," sõnan vastu.
"Ma ei saa rääkida."
"Jajah," sõnan, tundes end järsku nii tähtsusetu ja alavääristatuna.


Vaikselt rabistan end tema käte vahelt välja. 
"Jenne," sisistan piisavalt valjult.


Uksenupp hakkab liikuma ja ta astub sisse. Nähes mu üllatunud nägu, pöhjendab ta: "Ise ütlesid, et sulle ei meeldi, kuidas ma kohale ilmun. Kas nii on siis parem?"
"Jah," vastab Sebastian minu eest.
Kui Jenne mind vaatab, seguneb tema ilme murega. "Noh, mis on?"
Ma ei saa ikka sõnagi suust.
"Ohjummel, no vabandust. Ma pidin ju selle Eksinud Hingega tegelema, tead küll," sõnab ta.
"Ma olen nõme ja kasutu surelik," heidan talle vaikselt ette. "Mis vahet sel on, millal sa tuled. Ma ei saa sulle nii või naa abiks olla."


Sebastiani nägu väreleb. "Mis siin toimub?"
"Me läksime esimest korda 5 aasta jooksul tülli," teatab Jenne rõõmsa hääletooniga. Tegelikult on see pigem üleolev ja süüdistav.
"Nii... Ja mille tõttu?"
"Ta tahab mind surema saata."
"Sa oled juba surnud," sisisen ja kahetsen kohe, et seda ütlesin.
Aga minu üllatuseks Jenne isegi ei muuda oma näoilmet ega hääletooni. "See on teistmoodi."
"Palun lõpetage. Me peame..." alustab Seb, aga Jenne on kiire teda takistama.
"Sina? No lõpeta. Sa tahad öelda, et allilmanaline, matlant ja surelik peaksid käed ühendama ja midagi koos tegema? Sellest ei tuleks midagi välja. Pealegi ma ei mõista, miks ma sind enne usaldasin. Mida te minust üleüldse ootate? Ma olen mõrvar, surnud mõrvar, kes oma tegusid ei lõpeta. Lihtne."
Mu süda tõmbub kokku. "Allilmaline?" küsin vaikselt.
"Sa pole talle rääkinud?" Jenne on üllatunud.
"Ma ei saa. Ma ei tohi midagi öelda."
"Õigus jah, allilmaliste vanne, bla-bla-bla."
"Kas keegi ütleks mulle ka midagi?" küsin ehmunult.
"Jah, Emilie! Su peika ei ole surelik. Ta on jube koletis allmaailmast, kes on seotud liigagi tugevate vannetega. Nad võitlevad Eksinud Hingedega, amatöörid millegi lihtsamaga." Vaikselt naeratades lisab Jenne: "Tore, et meie koosviibimisel kõik selgeks sai. Kui te nüüd palun ei pahanda, ma lahkun, sest mul on hetkel paremat teha, kui teie hälisemist kuulata."


Ja läinud ta ongi. 
Ma vahin põrandat. "Sa pole inimene ja sa oled seda kogu aja minu eest varjanud?"
Tunnen end reedetuna. Tegelikult jõuab see kõik mulle üpris aeglaselt kohale. Allimaline? Ma ei taha mõeldagi, keda ja kus veel olemas võib olla.
"Emilie... Ma ei saanud rääkida," ütleb ta.
"No aga nüüd ju saad. Ma ju tean," sosistan.
"Ei," vastab poiss ettevaatlikult. 


Tõusen pahaselt püsti. "Mitte keegi ei saaks sellest teada, päriselt!"
"Ma ei saa, Em."
"Ja mina pean koju minema," turtsun. "Ainult, et ma ei tea täpselt kuidas."
Silmitsen teda vähemalt minuti. Nojah, ta vaikib ja vaatab mulle otsa. "Eks ma siis otsin bussi," pomisen trotslikult, lähen uksest välja ja põrutan selle tugevalt kinni.


Mul on tema valedest ja varjamisest kõrini. Mul on infot vaja ja see, kuidas...


Mu pilk jääb pidama tallidel, mis minust vaid mõnekümne meetri kaugusel on. Otstan sealt läbi minna ja sammun nüüd hoopis paremale. 


See naine on seal. See, kes hobuse rahulikuks tegi, see, kes ta päästis. 
"Tere," ütlen vaikselt.
Ta pöördub minu poole ja vaatab mulle küsivalt otsa. "Jah?"
"Ma.." Mul pole aimugi, mida öelda. "Kas siin on läheduses bussipeatus ka?"
"Ja-ah. 4 kilomeetrit kõndimist ja buss tuleb ikka üks kord päevas," tähendab naine.
"Okei, eks ma siis hakkan sinna kooserdama. Mis kellaaeg see tuleb?"
"See buss käib hommikuti, sa oled juba ammu hiljaks jäänud."
"Kurat," ütlen ja toetan end seljaga vastu talliust.


Naine tegeleb kaerade ja mingi vedeliku kokku segamisega.
"Kuidas te täna selle hobuse maha rahustasite?" uurin lõpuks.
"Legase? Tead... Ta on tegelikult väga hea ja kuulekas. Keegi ei tea, mis talle sisse läks. Mul on juba tunne, et meie talule on laskunud needus - kõik head hobused pööravad mingul hetkel ära. Legas on nüüd juba jälle väga kuulekas, ma sõitsin temaga paar ringi manee¾is ja viga polnud midagi."
"Ehk oli asi ratsanikus?" pakun ettevaatlikult.
"Ei.. Klara on ülimalt tubli, minu õetütar. Tema ei teinud midagi valesti," ütleb ta.
"Kas ma saaksin Klaraga natuke rääkida?"
Naine elavneb. "Millest?"
"Lihtsalt sooviksin..."
"Mitte keegi pole temaga õnnetusest saati rääkinud ja sina arvad, et tohid?!" Tema nägu on üleni punane ja puine.
"Vabandust," sõnan ehmunult, mõistmata, miks ta vihaseks sai.


Natuke vaikuses seisnud, sõnab naine lõpuks: "Anna andeks. See, et Legas niimoodi ära pööras ja Klara kukkus... Vabandust..."
"Jah-jah," pomisen ja teen tallidest minekut.
Justkui hiir siblin elumajade juurde, et küsida administraatorilt homset bussiaega. Aga kui olen läinud mööda õuetrepist, mis viib teisele korrusele, peatun. Aeglaselt vaatan tagasi ja liigun siis kiirelt trepi poole ja sealt üles.


Kangutan valge puust ukse lahti ja näen suurt koridori, millel ripuvad erinevate kunsnike pildid metsadest ja mereäärsetest aladest. 


Esimesel uksel vasakul, seisab uksel silt: Klara. Hingan sügavalt sisse, koputan tasa ja poetan ust. Klara istub voodil ja vaatab oma käsi. Ta vist ei pannud mind tähele, aga enne, kui midagi ütlen, jälgin teda.


"Üks... Kaks... Kolm... Neli... Viis... Kuus... Seitse... Kaheksa... Üheksa.. Kus on kümme? Aa.. Siin on kümme.. Kümme tükki...," läliseb ta nagu väikene laps. 
Ma ei saa esialgu aru, millest ta räägib, kuid siis mõistan, et ta loendab oma sõrmi. Oh jessas. 
"Vabandust," sõnan piisavalt valjult ja köhatan.
Tüdruku nägu nõksatab ebaloomulikult kõrvale ja ta vaatab mulle otsa. "Tasa."
Krimpsutan nägu. "Klara..." 
"Tasa. Üks... Kaks... Kolm... Neli..." Ta vaatab minu sõrmi.
"Kümme," lõpetan tema rea ja silmitsen teda murelikult. Nüüd ma tean, miks see naine närvi läks. Nii palju siis paranemisest... Mul on temast südamest kahju. Arvatavasti Eksinud Hinged. See on jõhker. 
"Sa vaatad kahe... Silmaga... Üks suu.. Aga üks..." Ta läliseb edasi ja ma mõistan, et mul pole võimalustki temaga rääkida. Pean vaid abi otsima ja seda on võimalik paluda vaid ühelt tüdrukult.


Panen enda järel ukse kinni, torman trepist alla ja peatun, selg vastu maja.
"Jenne," sisistan.
Läheb aega, enne kui ta tuleb. 
"Mis viga?"
"Sa pead Klara terveks ravima," ütlen ma.
Jenne veab näo viltu. "Ma ei saa."
"Miks?"
"Vaat seda ma sulle öelda ei saa."
"Jenne!"
"Ja-ah. Vabandust, Em."
"Palun...." Mis sinust saanud on? Mis on saanud meie naerust, lõpmata fantastilisest läbisaamisest ja tegevustest? Mis on saanud meie sõprusest? Mis on saanud meist? Minust? Sinust? Ma ei ütle sõnakestki välja, sest ma kardan. 
"Vabandust," sõnab ta ja kaob. 
"Jenne," hälisen. 


Ja sel hetkel ma tean, mis tegema pean. Kuigi see tähendab, et ma ohverdan end teiste nimel. Aga ma pean, muud võimalust ma ei näe. Sebastianit ma enam ei usalda, Jenne ei aita mind ja kellelt teiselt on mul abi paluda?




Tunnen, kuidas pisar mööda põska alla veereb, kui ma seisan vana kolmekorruselise betoonmaja katusel. Ma leidsin selle juhuslikult ja ronisin salaja mööda tuletõrjeredelit üles. 
"Mul on nii kahju," ütlen iseendale. "Ema, anna andeks... Ma ei taha sulle haiget teha...." Pisarad voolavad. Jõgedena... Mu jalad ripuvad üle katuseääre, aga ma ei julge liigutada. 


Üritan.


Aga ma vaarun tagasi.


Üritan uuesti.


Ja uuesti.


Iga kord lälisen ja nutan rohkem.


"Emilie, ei!" Jenne hääl rebib mu sisemuse katki ja tunnen, kuidas mu käed mind tõukavad. Tean, et mu nägu on tatine. Tean, et ma lendan. Tean, et see lõpeb peagi. Tean, et ma saan Jennet ja Klarat ja kõiki aidata... Sest siis pole ma enam mõtetu surelik... Tahaksin naeratada, aga aega ei ole.
Tagasi üles Go down
Unicorn
Roosa udupilv
Unicorn


Female Postituste arv : 650
Age : 24
Asukoht : Pärnu

Vaimude keel - Page 4 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Vaimude keel   Vaimude keel - Page 4 Icon_minitime12/10/2013, 20:27

Hälisen, lälisen, hälisen, lälisen... Mis titekoor sul siin juba on? Very Happy

Aga ei... ma ei mõista. Kui nüüd mingi ime ei juhtu ja Em ära sureb siis ma olen kuri. See ei tohi veel nii ruttu juhtuda -.-

Olguolgu, palun uut! :)
Tagasi üles Go down
Milky Orange ^^
Needusemurdja... lalalala
Milky Orange ^^


Female Postituste arv : 311
Asukoht : Pärnu

Vaimude keel - Page 4 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Vaimude keel   Vaimude keel - Page 4 Icon_minitime14/10/2013, 20:59

Ja siin on uus osa. (:



16. peatükk

Sinine... Kõik on tumesinine ja jääkülm.. Miks ma olin arvanud, et on valge? Valge, ilus ja soe? Küllap on filmidest selline mulje jäänud...


Üks helesininises kleidis naine, kelle juuksed ulatuvad peaaegu maani ja kelle nägu ma ei näe, sirutab mulle käe. Sujuvalt võtan selle vastu ja otsekui lendlen püsti. Tunnen end kergena.. Ma ei libise, vaid voolan. Mu ümber on sinised seinad ja jalge all hele jääpind...


Ma ei tunne midagi... Üksnes kergust.. Nagu gravitatsiooni ei oleks...


Antiikne rahulik muusika joovastab mu meeled ja ma sulen silmad. Naudin seda kõike...


"Tere tulemast..." Naise hääl katkeb.


Mind valitseb müra ja suur torge. Tunnen valu ja tahaksin karjuda. 
"Mõjub!" karjub keegi kuskil kaugel. Vaatan hirmunult enda ette. Kaugel, väga kaugel on inimene, kes kannab valget kitlit... Müra läbistab mind, murdes mu kõrvu ja pinisedes sisemuses. 


Ja jälle vaikus. Joovastav tunne hakkab tagasi tulema...


Müra..


Vaikus..


Müra...


"Veel!" karjub see keegi kauguses.



Nüüd on valge. Jah, nüüd on kõik valge. Terav valgus torgib mulle silma ja ma pigistan need valulikult kinni. Üritan pead pöörata, aga ei saa. Mul pole jõudu end liigutada.


Aeglaselt hakkavad lae erinevad osakesed mu silmale harjuvaks muutuma. Seal on laps, piklik terava valgusega. Lagi koosneb valgetest plaatides, mida eraldavad peenikesed mustad jooned. 


"Emilie," sosistab keegi ja see teeb mu kõrvadele haiget.


Kellegi tume kogu kummardub mu kohale ja mul läheb aega, et saada aru, kellwga on tegemist. 


Ema.


Tunnen piinlikust. Aga ma ei mäleta kohe mille pärast. Teka... Tekla.. Jah-jah, ma ei tulnud koju.


"Vabandust," kägisen ja ma tunnen, kuidas minu hääl väriseb.
"Kullake, sa saad minust aru!" ahhetab ema.
"Mi-mis?" pobisen, kuigi see teeb minu kurgule haiget.
"Oota, ole vagusi. Ma kutsun õe, pidin seda tegema kohe, kui ärkad."
"Ku-kus ma olen?" kägisen edasi.
"Haiglas, kullake. Sa kukkusid väga kõrgelt."


Ei! Ei-ei-ei! See ei pidanud nii minema. Ei! kisendab hääl minu peas. Ma peaksin surnud olema. Peaksin olema hing. Peaksin saama Jennet aidata.


Aga ma olen elus! Ja vigane, haavatud, liikumatu... Valusööst tabab mu närvilist keha ja mu mõtted jäävad hetkeks õhku võnkuma. Mõistes, et nüüd ei saa ma isegi liikuda, rääkimata mingilgi määral Jenne abistamisest, võtab mul seest õõnsaks.


"Emilie! Mille kuradi pärast sa nii rumal olid?"
Võpatan ja see teeb haiget. 
"Jenne," sosistan ja neelatan vaikselt. Õrnalt pead pöörates, silmates tilguteid ja voolikuid, näen teda. Tema juuksed on päris palju pikemad ja nüüd juba heledamad. Ta kannab küll ikka veel seda jubedat musta keepi, kuid vähemasti on ta parema väljanägemisega.
"Sina," sisisen järsku, saades kõigest aru. "Sina pehmendasid mu maandumist! Sinu pärast...." Köhahoog takistab mind edasi karjumast. Nojah, karjumise asemel võiks selle kohta öelda kähin. 
"Sa peaksid mind tänama," sõnab ta. "Ma päästsin su elu."
"Lollakas," sisisen.
"Tss... Ema tuleb koos õega."
"Käi kukele," venitan endast veel välja, enne kui ta kaob.


Sinises kitlis õde siblib minu juurde, vahetab tilgutikotti ja silmitseb mind siis.
"Kuidas end tunned?"
Mul läheb vastamisega veidike aega, sest ma kogun end Jennega rääkimisest. "Hästi."
"Tunned sa oma paremat jalga?" küsib ta edasi.
Noogutan vaevumärgatavalt.
"Sa oled õnneseen. Sul ikka vedas väga-väga... Enamus meie seast oleks sellise kukkumise taga järjel lahkunud." Ta naeratab sõbralikult.
Turtsatan ja isegi see teeb haiget. Ma ei saa sõnagi suust, kuigi ma tahaksin neile öelda, et nende lollakas päästmissüsteem teeb mind vihaseks.
"Arst tuleb paari tunni pärast. Puhka seniks," ütleb naine ja lahkub.


Ema silmitses mind veidike ja ütles siis: "Ma pean korra töö juures ära käima. Sul on seniks külaline."
Vaatan talle veidike küsvalt otsa, kui ta mulle laubale musi tehes "head aega" ütleb ja palatiukse lahti lükkab.


Ta astub sisse. Näol õnnetu ilme, riides korralikult, lilled ja kommid käes, seisab ta seal. Ta vaatab mulle otsa ja naeratab viibuks.
"Tom," sosistan.
"Emilie." Ma näen, kuidas pisar talle silma tikub ja olen üllatunud. "Mul on nii kahju."
"Tom," sosistan uuesti. 
Ta kõnnib vaikselt minu juurde. "Kas sulle meeldivad need kommid? Ma ei osanud valida." Tema hääl on vaikne ja leebe.
"Tom."
"Kas meeldivad?" nõuab ta.
Heidan pilgu peale metsamarja-¹okolaadikommidele. "Jah. Väga."
"Siis on hästi," sõnab ta väreleval häälel.


Istume vaikides, aga ta niheleb pidevalt. 
"Mis on?" küsin kähisevalt.
"Miks sa sinna ronisid? Sinna kõrgele?"
"Miks sa hoolid?" küsin vastu. "Peale kõike seda, mis ma tegin. Sa peaksid mind vihkama."
"Ma ei suuda sind vihata, Em. Lihtsalt ei suuda. Ma tean, et olukord meie vahel on... keeruline. Ja kui sa valid Sebastiani, siis ma ei saa sind ju takistada." Ta naeratab, aga ma tean, et see on võlts.
Tunnen tohutut kahetsustunnet. Kõige suhtes. Tom on nii hea... Nii südamlik, samal ajal kui Sebastian on mulle kogu aja valetanud.


Nuuksatan. "Tom, mul on nii kahju."
Ta asetab käe mu laubale. "Minul ka, Emilie
Tagasi üles Go down
Unicorn
Roosa udupilv
Unicorn


Female Postituste arv : 650
Age : 24
Asukoht : Pärnu

Vaimude keel - Page 4 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Vaimude keel   Vaimude keel - Page 4 Icon_minitime14/10/2013, 23:04

Aww aww aww aww :3

See osa... see oli niiiiii lühike, aga Tom. Finally. Ma nii ootasin seda. Samas... ma ei tea absoluutselt, mis edasi saab. Ma ei mäleta enam, kui sa isegi mulle midagi ütlesid. Ja nüüd hop-hop ruttu uus! :)
Tagasi üles Go down
Unicorn
Roosa udupilv
Unicorn


Female Postituste arv : 650
Age : 24
Asukoht : Pärnu

Vaimude keel - Page 4 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Vaimude keel   Vaimude keel - Page 4 Icon_minitime21/10/2013, 23:01

Millal uut saab? Mitu nädalat möödas juba Wink
Tagasi üles Go down
Milky Orange ^^
Needusemurdja... lalalala
Milky Orange ^^


Female Postituste arv : 311
Asukoht : Pärnu

Vaimude keel - Page 4 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Vaimude keel   Vaimude keel - Page 4 Icon_minitime23/10/2013, 21:09

Siiin see on. Vabandused, et nii kaua läks.

17. peatükk



Tom istub jälle minu juures. Täna tõi ta mulle lilli ja terve sületäie puuvilju. Poiss on mind juba kolm nädalat järjest külastanud ja nii viinud mu mõtted eemale Jennest ja Sebastianist. Viimasest ei tea ma midagi. Ta ei külasta mind ega vasta telefonile. Jennega olen saanud vaid korra rääkida, aga see vestlus ei viinud kuhugi. Ta ütles vaid, et Sebil olevat midagi tähtsat teha. Ma olen tema peale solvunud ja temas pettunud. Kas on siis nii raske...

Tom peatab mu mõtisklused. "Saad sa end istukile ajada?"
"Jah, jah," kometun ja võtan aeglaselt haiglavoodi äärtest kinni. Tõukan end ülespoole. Tom toetab mind, võttes kinni mu pihast. Istuda on hea. Ma saan natuke aega teises asendis olla.
"Kõik korras?" küsib poiss.
"Jah," vastan ja naeratan vaikselt.
"Tead, Emilie..." alustab Tom.
Neelatan. "Jaah?"
"Ma ei tea, kuidas see on võimalik, et sa ellu jäid. Ma mõtlen, see oli nii kõrge ja..."
Tunnen, kuidas vihaklomp kurku tõuseb, kui ma näen Jennet Tomi taga seismas ja mulle tõsiselt otsa vaatamas. "Tss," sisistan Tomile. "Ma oleksin tahtnud surra, ma oleksn pidanud surema," lipsab mul üle huulte ja ma ei pane seda peaaegu tähelegi.

Tomi silmad lähevad pärani ja ma kahetsen öeldut. Jenne nägu venib pahaseks, otsekui oleksin ma teda reetnud.
"Mida? Mis on?" küsin mõlemalt. Tom pole veel märganud, et ma vahepeal temast mööda vaatan. Arvatavasti arvab ta, et ma ei taha kogu aeg silmkontaktis olla.
"Sa ei taha elada?" küsib Tom vaikselt. "Miks?"
"Sest ma tahan oma sõpra aidata," pomisen, otsekui naljatades, aga me Jennega teame, et see polnud nali.
"Ära jama, Emilie. Kui kõvasti sa pea ära lõid? Nad ütlesid, et sa pääsesid vabalt ka peapõrtusest.."
"Tss," sisistan uuesti. "Ole tasa, palun."

Poole tunni pärast läheb Tom endale kohvi tooma ja me jääme Jennega kahekesi.
"Ma ei tea, mida enam teha. Ma ei tea Sebastianist midagi, sind ma ei saa aidata. Ma pole surnud, vaid elan tuhande vigastusega." Pisarad valguvad silma ja ma kohmetun.
Jenne näib kõhklevat. "Seda, et... Vabandust, et eelmine nädal sinu peale karjusin."
"Pole lugu," sõnan ja naeratan, kuigi ma ei mõtle midagi tõsiselt. "Aga sa poleks pidanud mu elu päästma."
"Ma ei suutnud lasta sul surra," vastas ta.
"Sa oleksid võinud." Ohkan. Ma poleks aasta tagasi kohe kindlasti uskunud, et midagi sellist ütlen. Siis oli mul kõik olemas. Kõik, mis nüüd on läinud.
"Tom tuleb," pomiseb Jenne ja on hetkega läinud. Nagu tal kombeks on.

"Tahad ka?" küsib Tom ja pakub enda kohvitassi mulle.
"Ma ju ütlesin enne, et ei soovi," vastan väikese muigega.
"Kuidas sul olla on?"
"Väga hea. Sa ei pea seda iga viie minuti tagant küsima." Naeratan ikka edasi.
Ta turtsatab naerma. "Vabandust, et ma nii tüütu olen."
"Sa pole tüütu," sõnan ja tõmban näpuga üle kuivanud huulte. "Saad sa mulle veeklaasi ulatada?"
"Muidugi." Ta sirutab oma käe kummuti peal seisvale kruusile ja annab selle mulle. Joon väikeste lonksudega selle tühjaks ning naeratan. "Tänud. Kõige eest."

Räägime koolist ja kõikidest teemadest, millest ma kolme nädalaga väga maha olen jäänud. Kuidas ma kavatsen kümnenda klassi lõpetada, seda ma veel täpselt ei tea. Olen kõigest uuest totaalselt maas ja kuigi kodutööd aina kuhjuvad, pole ma viitsinud ikka veel midagi isegi üritada teha. Jälle üks hea põhjus surnud olla, mõtlen vihaselt.

Kui külastusaeg läbi saab, on tal ilmselgelt aeg lahkuda. Ema käis ainult hommikul läbi, kuid ta helistas mulle päeva jooksul mitu korda. Tom on mulle hetkel justkui venna eest ja selle pärast ma kõige rohkem muret tunnengi. Nii palju kui mina olen aru saanud, on temal sellest natuke teine arusaam. Jällegi... Surnud. Palju parem variant. Nende mõtetega õnnestub mul lõpuks uinuda, aga silmi sulgedes ei näe ma midagi head.

"Tule tagasi," sosistab keegi tuule saatel. Ma olen väga õhukese haiglakitli väel keset paksu metsa. Suured tuuleiilid puhuvad minust läbi, augustades mu täielikult külmaga. Värisen ja koperdan edasi. Oigan, kui tunnen oma jalgadesse purskuvat valu. Nagu oleksin käinud mitmeid tunde mööda vastikut kivipinda. Ma olen paljajalu, aga jalad on kaetud pisikeste haavadega. Hoolimata tuulest on osad juuksed end tugevalt vastu nahka kleepinud.

Tunnen õrnu vihmapiisku oma nahal ja hakkan kiiremini kõndima. Aga vihm ei anna järele. See läheb hullemaks, kisub tormiks, otsekui tahtes mind endaga kaasa vedada. Pressin vastu ja liigun paksemate puude vahele, et natukenegi varju saada.

Järsku müristab ja äike käristab puruks puu, mis on minust vaid paar meetrit eemal. Karjatan hirmunult ja jooksen veel kiiremini, kuigi mu jalad hoiatavad murduda. Oigan veelkord ja kihutan edasi.

Paljud ütlevad, et kui tahad ellu jääda, pead muudkui edasi jooksma ja võitlema. Aga kas sel on mõtet, kui ma hukkun nagunii?

Uus mürtsatus ja puu kukub otse minu ette, süttides põlema. Vihm ei võta tuld ära, see muudkui levib ja levib..

Hetke meeleheitlikult hajevil olles märkan kellegi kogu keset leeke. "Said, mis tahtsid! Nüüd ma siis põlen! Nüüd ma olen siis kadunud!" karjub ta ja ma tunnen teravat torget südames. Jenne. Ma ei erista tema riideid, küll aga tema pikki juukseid. Jah, need on tõepoolest pikad, mitte enam lühikesed.

Aga sellegipoolest seisab ta keset leeke ning ma tahaksin teda päästa, aga tüdruku sõnad takistavad mind. "Arvad, et oled selleks võimeline? Sa oled lihtlabane surelik!" Jenne naerab irooniliselt.

Tunnen, kuidas mu sisemus kokku tõmbub. Selja taga murdub veel üks puu ja kuumus võtab mind hingetuks.

Karjatan ja sirutan käed ette, et millegist kinni haarata, aga midagi pole.


Sammud. Mitu arsti tõttab minu poole, uks paisatakse lahti. Avastan end palatist, sellest väikesest nõmedast palatist.
"Mis juhtus?" ahhetab õde ja ma vaatan enda kõrvale. Olen unesegaselt ajanud kummuti pealt maha kõik, mis seal oli ja terve voodi on sassis. Mu nägu on märg ja juuksed higiga lauba külge kleepunud.
"Oli see vast unenägu," pomiseb üks teine õde, kes minu järelt kappi koristab.
Ma hingan ikka veel närviliselt.

Näen eemal valges kitlis arsti. "Võta see tablett, et saaksid magama jääda. On südaöö." Ta ulatab mulle klaasi veega ja ühe pisikese kollase tableti. Pistan selle suhu ja loputan veega alla.
"Aitäh," vastan väriseval häälel.
Doktor ei sõna midagi, jalutab lihtsalt välja ja kirjutab midagi üles.


Ärkan vaikse vihmasabina peale. Unenägu on mul kindlalt meeles ja ma neelatan.
Uks poetatakse lahti ja sisse astub sinise kitliga õde. "Näe, see toodi sulle hommikul." Ta ulatab mulle valge ümbriku.
"Eh, aitäh," vastan kähisevalt.

Kui naine on lahkunud, avan elegantse margiga ümbriku. Sees on kiri ja ma voldin selle tasakesi lahti. Käekiri on vanaaegne ja mul võtab aega tähtedega harjuda. Aga kui ma lugema hakkan, tabab mind ¹okk.
Tagasi üles Go down
Unicorn
Roosa udupilv
Unicorn


Female Postituste arv : 650
Age : 24
Asukoht : Pärnu

Vaimude keel - Page 4 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Vaimude keel   Vaimude keel - Page 4 Icon_minitime23/10/2013, 21:14

Appi. Nagu. Ülihea.

Aga augustades mind külmaga? See kõlas naljakalt Very Happy

Ma ei oska praegu midagi arvata, mis edasi saab, kuid järgmine võiks pikem olla.

Super! Ruttu uut! :)
Tagasi üles Go down
Unicorn
Roosa udupilv
Unicorn


Female Postituste arv : 650
Age : 24
Asukoht : Pärnu

Vaimude keel - Page 4 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Vaimude keel   Vaimude keel - Page 4 Icon_minitime5/11/2013, 19:55

KUS ON UUS OSA?
Tagasi üles Go down
Milky Orange ^^
Needusemurdja... lalalala
Milky Orange ^^


Female Postituste arv : 311
Asukoht : Pärnu

Vaimude keel - Page 4 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Vaimude keel   Vaimude keel - Page 4 Icon_minitime6/11/2013, 20:16

Selle loo hetkeline lõpp. Ma tean, see on väga lühike ja oleksin pidanud selle eelmisesse osasse põimima, aga juhtus nii. Ma arvan, et teen kunagi hiljem seda lugu edasi, nagu eraldi järjekana aga selle järgosaga.

18.peatükk

Ma tean. Ma tean, et oleksin pidanud seda ammu tegema. Ammu enne, kui suutsin kedagi vigastada. Oleksin pidanud... Aga ega ma ei teadnud. Arvasin, et nii on kõige parem. Aga ma rikkusin kõik ära. Meil ei olnud varem tülisi, aga peale mu... surma on neid olnud liigagi palju. Ma olen rumal, et tulin su ellu tagasi. Olgem ausad - ma olin ju määratud siit elust lahkuma ja sellel oli kindlasti põhjus.

Tänan sind, et tutvustasid mulle võimalust saada vabaks hingeks. Sest just nüüd ma lähengi - täpselt nagu sa soovitasid. Aitäh.

Kui sa kunagi sured - mine õiget teed ja ma luban, et külastan sind. Ja sul pole mõtet kiirustada, minul läheb kohe kindlasti kauem.

Ning Sebastian ootab sind Wicy silla juures ehk siis kui sa välja saad, mine kohtu temaga. Arvan, et tal on sulle palju öelda.

Sa jääd igavesti mu parimaks sõbrannaks, Emilie Bruer.

Igavesti sinu Jenne.


Kiri pureneb väikesteks tükikesteks kohe, kui olen selle käest pannud. Paberikuubikud on katnud väikese osa minu tekist. Saan aru, et rebisin selle ise pooleks alles mõne minuti pärast. Mu silmad valguvad pisaraid täis ja ma pole isegi kindel, kas need on õnne või kurbuse omad. Mu keha vappub.


Kaks kuud hiljem olen lõpuks ometi haiglast välja saanud. Wicy sild on minust umbes kuuekümne meetri kaugusel. Ma tean, et ta on seal. Ta ootab mind ja seetõttu sean oma sammud liiva krudina saatel silla juurde.

"Sebastian," sosistan ja tunnen, kuidas jälle pisarad silmi hiilivad.
"Emilie."
Võpatan. Ta on hetkega minu kõrval, liiga lõdvalt... Liiga kiiresti.
Nii. Alustagem küsimustega. Leppisin ennist endaga kokku, et esitan ära kõik küsimused mis hingel on ja alles siis lasen tal midagi öelda.
"Kes sa oled?" Neelatan. "Miks sa midagi ei öelnud? Mida sa teha suudad? Kas sa kasutad või kasutasid mind ära?" Rohkem ma ei suuda. Vastasel juhul hakkaksin nutma.
"Emilie," tunnen tema hääles kohkumisnooti. "Ma ei kasuta sind ära!"
"Aga miks sa siis ei öelnud ja polnud nõus koju minema ja," lälisen läbi pisarate. Ta hoiab mu õlgu tugevas haardes, kuid keha rappub edasi.
"Oled sa ikka korras?" küsib poiss hellalt.
"Vasta mulle!"
"Ma ei kasutanud sind ära. Ma olen allilmaline ja selliseks saab sündides. Olen seotud väga tugevate vannetega ja kui ma mõnda neist rikun, olen sama hästi kui surnud. Ma ei saanud sind haiglasse vaatama tulla, kuna paljud meie käsilased on seal. Ma ei saa avalikes kohtades käia, nad on seal. Nad on igal pool. Ma põgenen nende eest. Nii palju kui suudan, kuigi igavesti pole see võimalik."
"Oota... Miks nad sind jahivad?"
"Sest sina tead, mis ma olen. Kohe peale seda, kui Jenne oli selle sõna öelnud... See vanne, mida olin lausunud, on murtud. Ja vanne esitatakse karistusega, enamasti surmaga, aga minu puhul eluaegse vangistusega põrguvärava vangikongides." Ta ohkab ja vaatab mulle hetkeks uuriva pilguga otsa. "Kui nad mu leiavad, olen läinud. Aga ma põgenen. Ma pean üritama."
Õõvastav tunne läbib mind. "Mina olen siis süüdi?"
"Ei!" Ta peaaegu karjatab. "Sa pole millesti süüdi."
Seejärel võtab Sebastian mu käe pihku ja suudleb seda õrnalt.
"Ma suudan omandada kiirust rohkem kui spordiauto ja tugevuse koha pealt olen ma samuti võimsam kui inimene."
"Oh, Seb," sosistan. "Mul on kahju."
"Ma tean, tean, tean."

Vajume teineteise embusesse ja sel hetkel ma tean.

Mis iganes ka ei juhtuks, mis iganes ka Sebastian ei ole ja mis ohtudes ta on, just teda ma vajan. Ma aitan tal kõigega teda aidata.

Ma kavatsen põgeneda.

Vaatan veel taevasse ja sosistan Jenne nime. Ma tean, et põrgu peaks asuma hoopis maa all, aga ma usun, et mu parim sõbranna on ikkagi mingil moel taevas.
Tagasi üles Go down
Unicorn
Roosa udupilv
Unicorn


Female Postituste arv : 650
Age : 24
Asukoht : Pärnu

Vaimude keel - Page 4 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Vaimude keel   Vaimude keel - Page 4 Icon_minitime6/11/2013, 20:22

Oh jummel. Miks sa teed mulle nii? See oli nii hea järjejutt. Tõsiselt.

Ma kogu südamest loodan, et järgmine tuleb parem, muidu ma olen sinu peale elu lõpuni solvunud. Kuhu jäid mitu lõpu osa? Segane lõpp Sad Tahan selle järjeka jätku. Sad

Mu jutt on nagu väiksel lapsel praegu, aga jah. See lõpp oli ¹okk mulle Sad
Tagasi üles Go down
Sponsored content





Vaimude keel - Page 4 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Vaimude keel   Vaimude keel - Page 4 Icon_minitime

Tagasi üles Go down
 
Vaimude keel
Tagasi üles 
Lehekülg 4, lehekülgi kokku 4Mine lehele : Previous  1, 2, 3, 4

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
MEIE JUTUD :: Isikulised jutud :: Milky Orange ^^ looming-
Hüppa: