MEIE JUTUD

Järjejuttudele pühendatud foorum
 
PortalPealehtOtsiLatest imagesRegistreeriLogi sisse

 

 Sa oled imeline

Go down 
2 posters
AutorTeade
Milky Orange ^^
Needusemurdja... lalalala
Milky Orange ^^


Female Postituste arv : 311
Asukoht : Pärnu

Sa oled imeline Empty
PostitaminePealkiri: Sa oled imeline   Sa oled imeline Icon_minitime12/6/2013, 13:18

Ma armastan tohutult hobuseid. Mul tuli pähe ja tegin siis ühe lühijutu. Ma loodan, et keegi ka loeb ja kommenteerib. Kui ma seda kirjutasin, kujutasin ma ette oma lemmikhobust Chipollinot.  :)


Sa nuhutad oma koonuga minu taskute juures. Ma tean,  mida sa teed.  Sa loodad, et mul on kuskil maiustus ja ma kavatsen seda sinuga jagada. Aga ei. Seekord unustasin selle koju. Lõpuks annad sa alla ja ma sügan sinu kaela, tõmban sõrmedega läbi sinu pruuni laka ja naeratan. Sa lõhnad imehästi. Ma ei saa aru neist, kes ütlevad, et sa haised.
Ma lükkan su natuke eemale, et sulle silma vaadata. 
"Hei! Lähme sõitma?" sosistan hellalt. 
Sa vehid veidike peaga ja ma võtan kätte harja. See on musta värvi hari, mis koosneb plastikust harjakiududest ja pealmisest käeosast, et saaks kinni hoida. Keskmise ja esimese sõrme vahel on väikene kõrgem koht, kuhu ma saan oma näpud toetada. 
Liigun sulle lähemale ja tõmban harjaga üle sinu pehme keha. Liigun kaela juurest tagumiste jalgadenil. Sa seisad seal ja naudid seda. Ma arvan, et kui sa saaksid, sa naerataksid. Tõmban veel üle sinu parempoolse tagumise jala ja liigun siis teisele poole, jätkates sama tegevust. Ma tõmban su harjaga üle ka kõhu alt ja naeratan omaette. 
Võtan kätte kabjakonksu. See on väike, hobusepea kujuline, mille ühes otsas on konks. Liigun käega mööda su jalga allpoole ja keeran oma käe sinu kabja ümber. Ma ei pea, midagi ütlema ega tegema. Sa juba tõstad oma kabja. Ma tõmban mustuse ära ja lasen sul oma jala tagasi heina sisse asetada. Teen korda ka sinu teised kabjad ja panen siis konksu ära. 
Ma naeratan ega puhasta sind enam. Sa olen puhas ja ilus. Tõmban uuestu sõrmedega läbi su laka. See on mõnus. Sama pehme nagu sinu nahk. Vaatan su silmadesse. Need on pruunid, suured ja sõbralikud. Sinu kõrvad on ees kikkis. Ma teadsin, et sulle meeldib.


Viimati muutis seda Milky Orange ^^ (13/6/2013, 21:54). Kokku muudetud 5 korda
Tagasi üles Go down
kiku979
Juubilar
kiku979


Female Postituste arv : 168
Age : 24
Asukoht : in Paradise called Fid¾i

Sa oled imeline Empty
PostitaminePealkiri: Re: Sa oled imeline   Sa oled imeline Icon_minitime13/6/2013, 21:18

Kirjafont mind häirib, ebamugav lugeda.

hehe, mulle hakkas silma et sa kirjeldasid seda harja kohe väga pikalt Very Happy

Ja üks viga hakkas ka silma
"Tõmban uuestu sõrmedega läbi su laka." --} "Tõmban uuesti sõrmedega läbi su laka."
Tagasi üles Go down
Milky Orange ^^
Needusemurdja... lalalala
Milky Orange ^^


Female Postituste arv : 311
Asukoht : Pärnu

Sa oled imeline Empty
PostitaminePealkiri: Re: Sa oled imeline   Sa oled imeline Icon_minitime13/6/2013, 21:51

Jah, fondi parandan kohe ära. Ma ei leidnud seda õiget sest siin on mingid muudatused vms.
Tagasi üles Go down
Sponsored content





Sa oled imeline Empty
PostitaminePealkiri: Re: Sa oled imeline   Sa oled imeline Icon_minitime

Tagasi üles Go down
 
Sa oled imeline
Tagasi üles 
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 1
 Similar topics
-
» Imeline Muutumine
» Ma tean, kes sa oled *3*
» ''Kus sa ometi oled?''
» Kas oled lugenud seda raamatut?

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
MEIE JUTUD :: Isikulised jutud :: Milky Orange ^^ looming-
Hüppa: