MEIE JUTUD

Järjejuttudele pühendatud foorum
 
PortalPealehtOtsiLatest imagesRegistreeriLogi sisse

 

 • 2013 •

Go down 
AutorTeade
Milky Orange ^^
Needusemurdja... lalalala
Milky Orange ^^


Female Postituste arv : 311
Asukoht : Pärnu

• 2013 • Empty
PostitaminePealkiri: • 2013 •   • 2013 • Icon_minitime11/6/2013, 21:54

• 2013 • Kaivf4

Pealkiri: Salajane
Autor: Becca Fitzpatrick
Sisu: Ükski koolivend polnud kunagi suutnud Norat võluda, ükskõik kui palju tema sõbranna Vee selle nimel ka pingutas. Seda hetkeni, kui saabus Patch. Patchi naeratus ja pilk, mis Norast justkui läbi vaatas, tõmbas teda kõigest hoolimata poisi poole.
Kuid pärast mitut hirmuäratavat vahejuhtumit pole Nora enam kindel, keda usaldada. Tundub, nagu oleks Patch alati seal, kus Noragi, ning teaks temast rohkem kui keegi teine. Nora ei suuda otsustada, kas langeda Patchi käte vahele või põgeneda.
Ja kui tüdruk püüab hingepõletavatele küsimustele vastuseid leida, selgub iga sammuga, mis tõele lähemale viib, et see tekitab temas veel suuremat rahutust. Nora leiab end keset iidset lahinguvälja surematute ja langenute vahel ...
Arvamus: Mulle v ä g a meeldis. Patchi tegelaskuju oli minu jaoks kõige rohkem õnnestunum. Mulle meeldib väga raamatu idee ja seda oli mõnus lugeda. Raamat oli põnev ja ma sain ka naerda.
Hinne: 10/10

•••

• 2013 • 2ugicki

Pealkiri: Crescendo
Autor: Becca Fitzpatrick
Sisu: Sõna otseses mõttes elu eest võitlemine oli küll kurnav, kuid vähemalt sai Nora tänu sellele endale salapärase ja imekena kaitseingli! Kuid Patch on tabamatum kui iial enne (kui see üldse võimalik on), ja mis veelgi hullem, veedab üha rohkem aega Nora vihavaenlase Marcie Millariga.
Lisaks on kuueteistkümneaastasel Nora Greyl vaja kergitada saladuseloor oma isa surma asjaoludelt.
Arvamus: Mulle jällegi meeldis. Sama põnen nagu esimene osa. Vahepeal läks küll kohati segaseks, aga üldiselt väga meeldis.
Hinne: 10/10

•••

• 2013 • Kc1dhe

Pealkiri: Vaikus
Autor: Becca Fitzpatrick
Sisu: Langenud ingel Patchil ja koolitüdruk Noral on võidelda veel üks võitlus: relvadeks armastus ja lõppematu usk teineteisesse peavad nad peatama kurja, kelle käes on võim purustada igaveseks kõik see, mille nimel nad on vaeva näinud.
Arvamus: Meeldis. Kuigi minu arust oli seda kõike nii palju, et Nora kaotas mälu ja siis hakkas seda taastama ja taastaski jne. Aga oli põnev ja ma ootan neljandat osa huviga.
Hinne: 9/10

•••

• 2013 • 2mhyhj4

Pealkiri: Märgitud
Autor: P. C. Cast
Sisu: Zoey Redbird on kuueteistkümneaastane tüdruk, kelle vampiiride jäljekütt ühel harilikul koolipäeval ära Märgib. Ta peab jätma oma senise elu seljataha ja minema Öö Koja kooli, kus temast saab täiskasvanud vampiir. Aga seda vaid juhul, kui ta suudab läbi teha Muutuse. Peagi selgub, et Zoey ei ole tavaline vampiiriõpilane. Ta on jumalanna Nyxi väljavalitu, kel on haruldane võime kutsuda välja kõik viis elementi: õhk, maa, tuli, vesi ja hing. Kui Zoey saab teada, et Öö Koja eliitrühma Pimeduse Tütarde juht kuritarvitab jumalannalt saadud andi ja oma positsiooni, peab ta otsustama, kas julgeb astuda vastu enda saatusele. Õnneks on tal uued sõbrad, kes teda hätta ei jäta.
Arvamus: Mulle täiega meeldis. See oli nii põnev ja lahe ning ma kohe ei suutnud raamatut käest panna. Mulle meeldib sündmuste lahendus ja käik ning tegelased.
Hinne: 10/10

•••

• 2013 • 9gbols

Pealkiri: Reedetud
Autor: P. C. Cast
Sisu: Vastmärgitud vampiir Zoey Redbird on end Öö Koja koolis sisse seadnud. Lõpuks ometi kuulub ta kusagile, temast tehakse isegi Pimeduse Tütarde juht. Ja mis kõige parem – tal on oma poiss... või lausa kaks. Siis aga juhtub mõeldamatu: keegi hakkab tapma inimteismelisi ning kõik asitõendid viitavad Öö Kojale. Zoey taipab, et võimed, mis ta nii eriliseks muudavad, võivad ohustada tema lähedasi. Siis, hetkel, mil Zoey oma uusi sõpru kõige enam vajab, tabab surm Öö Koda ning Zoey peab leidma vapruse, et astuda vastu reetmisele, mis võib murda ta südame ja hinge ning seada hädaohtu kogu tema maailma.
Arvamus: Sama moodi nagu esimese osaga. Mulle tõesti meeldis ja see oli nii põnev, et ei suutnud raamatut käest panna. Tegelased olid huvitavad ja olid ka mõned kurvad ja jahmatavad sündmused.
Hinne: 10/10

•••

• 2013 • Fxrp3

Pealkiri: Väljavalitud
Autor: P. C. Cast
Sisu: Öö Kojas tegutsevad tumedad jõud ning vastmärgitud vampiiri Zoey Redbirdi seiklused koolis võtavad salapärase pöörde. Sõpradest saavad vaenlased ja, kummaline küll, vihavaenlastest sõbrad. Nõnda algab sarja kaasahaarav kolmas osa, kus Zoey pannakse proovile nagu ei kunagi varem. Tema parim sõber Stevie Rae on ebasurnud ja pingutab, et säilitada endas inimlikkust. Zoeyl pole aimugi, kuidas teda aidata, aga ta teab, et tema ja Stevie Rae avastusi tuleb Öö Kojas varjata kõigi eest, sest usaldada ei saa enam kedagi. Tagatipuks leiab Zoey end ootamatust olukorrast kolme poiss-sõbraga. Kui tuua mängu veel verejanu, võib tagajärjeks olla katastroof. Ja nagu sellest poleks veel küllalt, hakkavad surema vampiirid. Päriselt surema. Ent nagu Zoey sageli avastab: asjad on harva nõnda, kui pealtnäha paistab…
Arvamus: Need sündmused on jahmatavad! Tõsiselt, mulle nii meeldis. Ei suutnud raamatut käest panna, nagu ka esimese ja teise osa puhul. Ma olin täiesti jahmunud, kui sain teada Lorenist ja ka Neferetist.
Hinne: 10/10

•••

• 2013 • Mbid69

Pealkiri: Vabastatud
Autor: P. C. Cast
Sisu: Kui sõbrad sind vihkavad, on elu nõme. Küsige või Zoey Redbirdilt, kellest on saanud lausa nõmeduse asjatundja. Kõigest nädalaga on tal õnnestunud kaotada kõik kolm poiss-sõpra, jääda ilma kokkuhoidvast sõpradekambast, kes teda usaldas ja toetas, ning muutuda tõrjutuks. Rääkides sõpradest: ainsad kaks, kes Zoeyle alles on jäänud, on ebasurnud Stevie Rae või Märgist ilma jäänud Aphrodite. Pealegi on Neferet kuulutanud inimestele sõja, ning Zoey teab väga hästi, et see on vale. Ent kas keegi võtab teda kuulda? «Öö Koja» sarja meelierutavas neljandas raamatus võtavad Zoey seiklused vampiiride koolis tormilise ja ohtliku pöörde. Ilmsiks tulevad ¹okeerivad sepitsused ning üles äratatakse iidne kurjus.
Arvamus:[/b. See oli nendest kõigist vist kõike põnevam ja kõige hirmsam. Need kaarnad olid jubedad ja see, mis Zoey vanaemaga juhtus oli samuti jahmatav. Igatahes, mulle niiiiiiii meeldis.
[b]Hinne:
10/10

•••

• 2013 • 2m5mib8

Pealkiri: Ilusad Olendid
Autor: Kami Garcia ja Margaret Stohl
Sisu: Gatlini maakonnas polnud midagi üllatavat. Või vähemalt nii ma arvasin. Tuli välja, et enam rohkem eksida poleks saanudki.
Lena Duchannes on hoopis teistsugune kui kõik, keda Gatlini väikelinnas eales nähtud, ja ta näeb kõvasti vaeva, et varjata oma võimeid ning needust, mis on tema suguvõsa kummitanud juba mitu põlve.
Ethan Wate’i, kes loeb kuid ajani, kui tal on võimalik Gatlinist põgeneda, hakkavad painama unenäod tüdrukust, keda ta pole kunagi kohanud. Kui Lena kolib elama linna kõige kurikuulsamasse häärberisse, kisub mingi arusaamatu jõud teda tüdruku poole....
Arvamus: Mulle meeldis. Sündmused olid huvitavad. Ma olin enne küll filmi näinud ja see tegi lugemise natuke igavamaks, kuid meeldis. Paljud, väga paljud kohad olid nii teistmoodi kui filmis. Ja need olid paremad.
Hinne: 10/10
Tagasi üles Go down
Milky Orange ^^
Needusemurdja... lalalala
Milky Orange ^^


Female Postituste arv : 311
Asukoht : Pärnu

• 2013 • Empty
PostitaminePealkiri: Re: • 2013 •   • 2013 • Icon_minitime11/6/2013, 21:55

• 2013 • 2q19poh

Pealkiri: Ilus pimedus
Autor: Kami Garcia ja Margaret Stohl
Sisu: Ethan Wate oli alati mõelnud Gatlinist, kui paigast, kus kunagi midagi ei muutu. Siis kohtas ta uut salapärast tüdrukut Lena Duchannes’i, kes näitas talle salamaailma, mis oli kogu aeg nähtamatuna tema silme all olemas olnud. Gatlinit, kus Lena vägevatest üleloomulikest olenditest suguvõsa oli juba mitu põlve endal needuse märki kandnud.
Ühiselt suutsid Ethan ja Lena seista vastu kõigele, mida Gatlin neile näkku paiskas, kuid pärast traagilist kaotust hakkas Lena eemale tõmbuma ja asju salajas hoidma ning see pani nende suhte proovile. Ethan, keda piinavad kummalised nägemused, mida näeb ainult tema, kistakse üha sügavamale linnakese ajaloo sasipuntrasse ning ta jääb kinni lõputu rägastikuna laiuvate maa-aluste tunnelite ohtlikku labürinti, kus miski pole päris selline, nagu pealtnäha paistab.
Arvamus: Meeldis. Vahepeal läks sündmuste käik kuidagi kiireks ja segaseks. Lena silmad olid ju kuldsed ja siis öeldi, et ta pole must, vaid saab seda ikka veel valida. Aga jah, mulle meeldis siiski.
Hinne: 9/10

•••

• 2013 • 281bmr

Pealkiri: Prints ja kerjus
Autor: Mark Twain
Sisu: Edward Tudor ja Tom Canty on ühevanused ja ühesuguse välimusega poisid, ainult et üks on kerjuspoiss ja teine Inglismaa troonipärija. Kui juhus poisid kokku viib, otsustavad nad naljapärast riided vahetada. Kuid ootamatult paiskab saatus nad teineteise maailma. Tom saab teada, mis tähendab olla armastatud troonipärija ning noor prints õpib, mida peavad taluma kerjused.
Arvamus: Mulle ei meeldinud. Selline vana-aja teema ei ole lihtsalt minule. Samuti seal oli kirjavigu, mis lugemist häirisid.
Hinne: 2/10

•••

• 2013 • J5z11e

Pealkiri: Neelatud
Autor: Simon Holt
Sisu:Kui Reggie loeb salapärasest vanast päevikust neeljate kohta, peab ta neid vaid anonüümse nõdrameelse vaimusünnitiseks. Kuid kui ta väikevend Henry hakkab veidralt käituma, on selge, et need olendid eksisteerivad ka väljaspool hullumeelse naise kujutlusvõimet, ning Reggie saab teada, mis juhtub siis, kui hirmudest saab tõelisus.
Oma lähedaste päästmiseks peab Reggie õppima, kuidas luupainajate maailmas ellu jääda. Suudab ta alla neelata oma hirmud, enne kui need neelavad tema?
Arvamus: Mulle meeldis. See oli vahepeal väga õudne, aga mõte oli tore. Kohati jäi raamat mulle segaseks. Muidu väga meeldis.
Hinne: 9/10
Tagasi üles Go down
Milky Orange ^^
Needusemurdja... lalalala
Milky Orange ^^


Female Postituste arv : 311
Asukoht : Pärnu

• 2013 • Empty
PostitaminePealkiri: Re: • 2013 •   • 2013 • Icon_minitime11/6/2013, 21:55

• 2013 • 302apmd

Pealkiri: Armastusega fännidelt
Autor: Ketlin Priilinn
Sisu: Lisann oli üheteistaastane, kui temast sai maailmakuulsa bändi Dreamblue tulihingeline fänn. Nüüd, kaheksateistaastaselt, otsustab ta osaleda Dreamblue maailmaturneel, järgnedes bändile üheksasse riiki ja käies kolmeteistkümnel kontserdil. Oma teekonnal tutvub ta paljude värvikate kaasfännidega, leiab nii sõpru kui ka vaenlasi, satub täbaratesse olukordadesse ja hakkab mitmeid asju nägema uue pilguga. Reisi lõpuni ei kaota Lisann lootust, et täitub tema suurim unistus – kohata oma ebajumalaid silmast silma ja öelda nendele, kui palju ta neid armastab. „Armastusega fännidelt” on noorteromaan, mis pakub sissevaadet fännikultuuri ja tutvustab paljudele raskesti mõistetavat kirge, mis ühendab fänne nende iidolitega.
Arvamus: Mulle ei meeldinud. Ma pole küll kellegi suur fänn, aga see tundus natuke ebaloogiline, et peategelane läks 13 samasugusele kontserdile erinevates riikides ja kulutad kogu oma teenitud raha ära. See polnud minu jaoks ka kaasahaarav ja vaevalt sain loetud. Peale igat kontserdi tundus, et iga järgnev lõpeb samamoodi.
Hinne: 1/10
Tagasi üles Go down
Milky Orange ^^
Needusemurdja... lalalala
Milky Orange ^^


Female Postituste arv : 311
Asukoht : Pärnu

• 2013 • Empty
PostitaminePealkiri: Re: • 2013 •   • 2013 • Icon_minitime12/6/2013, 21:57

•••

• 2013 • 20ti0zr

Pealkiri: Vampiiripäevikud: taaskohtumine
Autor: L. J. Smith
Sisu:Elena surmast on möödunud pool aastat, lähenemas on keskkooli lõpetamine ning Bonnie ja Meredith püüavad oma eludega edasi minna. Siis aga juhtub Meredithi sünnipäevapeol midagi, mis nende elud taas pea peale pöörab. Ning Elena võtab hauatagusest maailmast Bonniega ühendust. Fells Churchi ähvardab oht, mis on suurem kui kunagi varem, ning Elena käsul kutsutakse Itaaliast tagasi Stefan, kes tüdrukule antud lubadust pidades astub vastu kõige tugevamale vaenlasele, kellega ta iial silmitsi on seisnud. Kuid koos vennaga saabub linna tagasi ka ohtlik ja võluv Damon, kelle motiive ei oska keegi aimata.
Arvamus: Minu arust läks kõik liiga segaseks ja liiiiiga üleloomulikuks. Järsku oli peategelane Bonnie ja siis tapeti Sue ära. Ja siis lõpus ärkas Elena järsku ellu. Oli ka põnevaid ja hirmsaid kohti.
Hinne: 4/10

•••

• 2013 • K54dib

Pealkiri: Pilapasknäär
Autor: Suzanne Collins
Sisu:Lõõmav tüdruk Katniss Everdeen on elus ja tema perekond väljaspool ohtu, kuigi nende kodu on hävitatud. Gale on põgenenud. Peeta on Kapitooliumis vangis. 13. ringkond on tõesti olemas. On mässajad. On uued juhid. Revolutsioon kogub jõudu.
Täiesti ettekavatsetult päästeti Katniss julma Vaigistusveerandsaja areenilt ja täiesti ettekavatsetult on ta juba pikka aega osalenud revolutsioonis, ise sellest midagi teadmata. 13. ringkond on varjust välja tulnud ja seal hautakse plaane Kapitooliumi kukutamiseks. Paistab, et hoolikalt seatud plaanides on olnud mängus kõikide käsi, välja arvatud Katnissi oma.
Revolutsiooni edu sõltub Katnissi soovist hakata etturiks, võtta vastutus loendamatute elude eest ja muuta Panemi tulevikku. Selleks peab ta kõrvale heitma oma viha ja usaldamatuse. Temast peab saama ülestõusnute pilapasknäär – olgu isiklik hind milline tahes.
Arvamus: Mulle meeldis, aga veidike vähem kui eelmised osad. See oli põnev ja samamoodi lahe, ainult, et natuke keerulisem. Ja ma olin nii kurb, kui Prim ära tapeti. Nagu miiiiiiks?
Hinne: 9/10
Tagasi üles Go down
Milky Orange ^^
Needusemurdja... lalalala
Milky Orange ^^


Female Postituste arv : 311
Asukoht : Pärnu

• 2013 • Empty
PostitaminePealkiri: Re: • 2013 •   • 2013 • Icon_minitime12/6/2013, 22:15

• 2013 • 23wcah

Pealkiri: Sünge jumalus
Autor: Bree Despain
Sisu: Väikelinna pastori tütar Grace Divine teadis alati, et sel ööl, kui Daniel Kalbi kadus ja tüdruku vend Jude verisena koju tuli, juhtus midagi kohutavat. Nüüd on Daniel tagasi ja Grace peab valima: kas alistuda üha kasvavale armastusele Danieli vastu või jääda ustavaks oma vennale. Kui Grace Danieliga lähedasemaks saab, kuuleb ta, mis päriselt tol saladuslikul ööl juhtus. Ta peab päästma need, keda armastab. Aga selle hind võib tema jaoks olla liiga kõrge.
Arvamus: Mulle väga väga meeldis. Raamatu idee oli lahe. Sündmused olid väga põnevad, loogilised ja möned ka hirmsad. Jäin raamatuga igatu rahule.
Hinne: 10/10

•••

• 2013 • 349b6uw

Pealkiri: Teraspoiss
Autor: Jüri Parijõgi
Sisu: Jutustus raudse iseloomuga poisist kes elu keerdkäikudes ja sekeldustes — mida poiste elus ju ikka ette tuleb — alati inimesks jääb ja selja sirge hoiab.
Arvamus: Nojah, kohustuslik kirjandus. Mulle ei meeldibud, see oli igav.
Hinne: 1/10

•••

• 2013 • K47db4

Pealkiri: Koidukuma
Autor: Stephenie Meyer
Sisu: Olla pöördumatult armunud vampiiri tähendab Bella Swani jaoks ohtlikult teravdunud reaalsuses põimunud fantaasiat ja õudusunenägu ühekorraga. Lõõmav kirg Edward Culleni vastu kisub teda ühes, sõprus libahunt Jacob Blacki vastu teises suunas, on Bellal selja taga tormiline aasta täis kiusatust, kaotusi ja püüdlusi jõuda murdepunktini. Tema otsus, kas ühineda sünge, kuid lummava surematute maailmaga või jääda truuks inimese-elule, on muutunud niidiks, mille küljes ripub kummagi hõimu saatus.
Nüüd, kus Bella on oma otsuse teinud, vallanduvad ootamatud sündmused, mis võivad kaasa tuua hoomamatuid tagajärgi. Kas tõesti võivad Bella elu lõimed – mis algasid “Videvikus” ning said segi paisatud ja lõhki kistud “Noorkuus” ja “Päikesevarjutuses” – just nüüd, kus need on viimaks ometi valmis paranema ja kokku kasvama, hoopis igaveseks hävida?
Arvamus: Väga meeldis. Huvitav ja põnev.
Hinne: 10/10
Tagasi üles Go down
Milky Orange ^^
Needusemurdja... lalalala
Milky Orange ^^


Female Postituste arv : 311
Asukoht : Pärnu

• 2013 • Empty
PostitaminePealkiri: Re: • 2013 •   • 2013 • Icon_minitime13/6/2013, 19:22

• 2013 • 264042f

Pealkiri: Kolmteist põhjust
Autor: Jay Asher
Sisu: Clay Jensen jõuab koolist koju ning avastab, et talle on saabunud postipakk, milles on kassetilindid. Need on salvestanud Hannah Baker, tema klassiõde ja kiindumuse objekt. Kaks nädalat tagasi tegi Hannah enesetapu.
Hannahi hääl räägib lintidel, et on kolmteist põhjust, miks ta otsustas end tappa. Üks neist põhjustest on Clay. Kui ta lindi lõpuni kuulab, saab ta teada, miks.
Clay kuulab, mida Hannahil on öelda, ning see muudab tema elu igaveseks.
Arvamus: Selle raamatuga oli imelik lugu. Kui ma hakkasin seda lugema, oli see raske, sest peab keskenduma mitmele asjale. Sellele, mida mötleb ja teeb Clay ning sellele, mida Hannah lintidel räägib. Ehk siis tegevused toimuvad samal ajal ja algul oli mul väga raske kõigele keskenduda. Aga mida edasi ma lugesin, seda raskem oli raamatut käest panna. Vahel oli see nii masendavalt kurb, et ma tahtsin selleks päevaks lugemise lõpetada, kuid ei suutnud. Ma arvan, see on hea. Aga raamatu kohta - mulle väga meeldis. See, kuidas kirjanik on selle suutnud panna kirja nii.... loogilise ja korralikuna, on imeline.
Hinne: 10/10
Tagasi üles Go down
Milky Orange ^^
Needusemurdja... lalalala
Milky Orange ^^


Female Postituste arv : 311
Asukoht : Pärnu

• 2013 • Empty
PostitaminePealkiri: Re: • 2013 •   • 2013 • Icon_minitime4/8/2013, 12:47

• 2013 • 2iay5js

Pealkiri: Igavesti
Autor: Alyson Noel
Sisu: Pärast kohutavat õnnetust, milles hukkusid tema ema, isa, õde ja nende koer Tulikas, näeb kuueteistkümneaastane Ever Bloom inimeste aurasid, kuuleb nende mõtteid ja teab neid puudutades nende tervet elulugu. Ta poeb kasvõi nahast välja, et otseseid kontakte vältida ja oma võimeid maha suruda. Koos kahe sõbraga on ta oma uues keskkoolis veidrikuks tembeldatud – kuid kõik muutub, kui ta kohtab Damen Auguste’i.
Damen on imeline, eksootiline ja rikas. Ta on ainus, kes suudab Everi peas müra ja juhuslikku energiat vaigistada, kasutades sedavõrd jõulist maagiat, nagu suudaks ta otse Everi hinge piiluda. Kui Ever on sügavamale Dameni ahvatlevasse saladuste ja mõistatuste maailma kistud, on tal rohkem küsimusi kui vastuseid. Ja tal pole aimugi, kes Damen tegelikult on või mis ta on. Ainus, mida Ever teab, on see, et ta on Damenisse sügavalt ja paratamatult armunud.
Arvamus: Algul tundus kuidagi natuke imelik või naljakas, aga kui olin juba natuke rohkem lugenud, hakkas väga meeldima. Raamat oli üpriski kaasahaarav ja huvitav. Mulle meeldis see idee.
Hinne: 10/10

••—

• 2013 • 2u7qgc9

Pealkiri: Sinine tund
Autor: Alyson Noel
Sisu: Ülipopulaarse raamatu „Igavesti“ järjes „Sinine tund“ on Everil võimalus oma perekond surnuteriigist tagasi tuua – aga ainult juhul, kui ta soostub ohvriks tooma poisi, keda armastab rohkem kui elu.
Just nüüd, kui Ever oma surematu-võimeid tundma õpib, kui tema armastatud Damen on pühendanud ta süngesse, ahvatlevasse maailma, juhtub Dameniga midagi hirmsat. Samal ajal kui Everi võimed aina täiustuvad, hakkab igavene elu mõistatusliku haiguse tõttu Dameni kehast lahkuma.
Meeleheitlikult poissi päästa soovides rändab Ever nende kahe pelgupaika Suvemaale, kus ta ei paljasta ainult Dameni minevikusaladuse – kohutava loo, mida Damen varjata tahtis –, vaid ka iidse teksti, mis õpetab ajas rändama.
Saatjaks sinine kuu, mis annab talle ainsa võimaluse reisiks, on Ever sunnitud valima, kas keerata kella tagasi ja päästa oma perekond hukutavast autoõnnetusest… või jääda olevikku ja päästa Damen, kes iga päevaga aina nõrgemaks muutub…
Arvamus: Meeldis samuti, nagu ka eelmine osa. Oli põnev ja huvitav, kuid mõned üksikud kohas jäid natuke arusaamatuks. Muidu väga meeldis.
Hinne: 10/10
Tagasi üles Go down
Milky Orange ^^
Needusemurdja... lalalala
Milky Orange ^^


Female Postituste arv : 311
Asukoht : Pärnu

• 2013 • Empty
PostitaminePealkiri: Re: • 2013 •   • 2013 • Icon_minitime26/8/2013, 20:47

• 2013 • 148gbir

Pealkiri: Hobulausuja
Autor: Nicholas Evans
Sisu:Ühel lumisel hommikul saab oma hobusega ratsutama läinud tüdruk löögi 40-tonniselt veoautolt. Läbi ime jäävad ellu Grace Maclean ja tema hobune Pilgrim. Kuid sündmus ise mõjutab mitmete inimeste saatust.
Grace on prominentse New Yorgi ajakirja toimetaja, Annie Graves'i ja viimase juristist abikaasa Roberti ainus laps. Omal moel hakkab nende kõigi saatus sõltuma Pilgrimist. Hobune on sedavõrd vigastatud ja traumeeritud, et isegi veterinaar, kes ta elu päästis, soovib tagantjärele, et ta poleks seda teinud. Annie keeldub looma hukkamast, tundes, et sellega sureks miski ka Grace'is.
Ta kuuleb mehest Montanas, «lausujast», kellest räägitakse, et ta oskab ravida «vaevatud» hobuseid. Jättes oma töö, rändab Annie koos Grace'i ja Pilgrimiga kontinendi teise otsa leidmaks meest nimega Tom Booker.
Arvamus: Esiteks pean kohe ära mainima, et miks filmis Tom ära ei surnud? Sest ma olin varem filmi näinud ja nüüd lõpetasin raamatu ning see tuli mulle suureks üllatuseks, et mustang Tomi ära tappis. See on ju ikkagi oluline osa raamatust ja minu arust peaks filmis see koht ikka olemas olema. Aga muidu lugu mulle ikka väga meeldis. See oli kurb ja kaasahaarav. Hobustefänn nagu ma olen, meeldis see mulle kindlasti väga. Mõnus lugemine oli.
Hinne: 10/10
Tagasi üles Go down
Milky Orange ^^
Needusemurdja... lalalala
Milky Orange ^^


Female Postituste arv : 311
Asukoht : Pärnu

• 2013 • Empty
PostitaminePealkiri: Re: • 2013 •   • 2013 • Icon_minitime3/10/2013, 21:09

• 2013 • Ofdhdz

Pealkiri: Veidrad inglid
Autor: Lili. St. Crow
Sisu: Pärisilm on jube koht. Küsige kas või 16-aastaselt orvult Dru Andersonilt, tüdrukult, kes on maha nottinud omajagu ilgeid tegelasi. Ta on relvastatud, ohtlik ning valmis esmalt tapma ja alles siis esitama küsimusi. Läheb aega, enne kui ta hakkab tegema vahet, keda saab usaldada ja keda mitte. Dru on alati olnud “veider”. Lapsest saati on ta koos isaga linnast linna reisinud ja öös varitsevaid olendeid jahtinud – kummaline, aga üsna mõnus elu… kuni hetkeni, mil Dakota lumme mattunud väikelinnas näljane zombie tema kööki murrab ja kõik vastu taevast lendab. Dru jääb üksi, ning nurka surutuna peab ta kabuhirmust hoolimata võtma kasutusele kõik teadmised, mida isa on talle õpetanud. Pärisilma olendid on otsustanud vastu rünnata ja sel korral on nad võtnud sihikule Dru. Väljavaated? Nullilähedased. Kui ta koiduni vastu ei pea, on mäng läbi… Dru Anderson ei karda pimedust. Aga ta peaks.
Arvamus: Mulle väga väga meeldis. See mõte oli huvitav ja lahe. Kõige rohkem meeldis mulle millegipärast Christophe, kuigi ta ilmus loosse alles lõpus. See tema otsekohasus meeldis mulle. Igatahes ülimalt põnev, soovitan.
Hinne: 10/10
Tagasi üles Go down
Milky Orange ^^
Needusemurdja... lalalala
Milky Orange ^^


Female Postituste arv : 311
Asukoht : Pärnu

• 2013 • Empty
PostitaminePealkiri: Re: • 2013 •   • 2013 • Icon_minitime12/10/2013, 16:30

• 2013 • 29bkguf

Pealkiri: Surmav arsenal: Luude linn
Autor: Cassandra Clare
Sisu:Kui viieteistkümneaastane Clary Fray läheb oma kodulinnas New Yorgis klubisse nimega Pandemonium, satub ta seal mõrva tunnistajaks – ja selle mõrva sooritavad kolm teismelist, kes on kaetud kummaliste tätoveeringutega ja kel on kaasas imelikud relvad. Ja siis haihtub surnukeha jäljetult õhku. Politsei kutsumisel pole erilist mõtet, kui selgub, et keegi peale Clary mõrvareid ei näe ning sellest, et inimene on surnud, pole jälgegi, isegi mitte veretilgakestki maas. Ja kas see, kes suri, oli üldse inimene? Nii kohtub Clary esimest korda varjuküttidega, sõdalastega, kes on pühendunud Maa deemonitest vabastamisele. See on ka tema esimene kohtumine Jace’iga, noormehega, kes näeb välja nagu ingel ja käitub nagu kaabakas. Peagi kistakse Clary Jace’i maailma, kui tüdruku ema kaob ning teda ennast ründab deemon. Kuid miks peaksid deemonid üldse Clary ja tema ema vastu huvi tundma? Ja miks Clary varjukütte näeb? See küsimus huvitab paljusid.
Arvamus: Ma käisin kõigepealt filmi vaatamas ja kuna see mulle nii väga meeldis, otsustasin ka raamatu läbi lugeda. See oli veel lahedam ja põnevam ning ma sain tegevustikust paremini aru. Lisaks meeldis mulle väga see, et pärast tuli välja, et Jace ja Clary on õde-vend. See tegi selle veel huvitavamaks. Igatahes super raamat! Soovitan kõigile.
Hinne: 10000/10
Tagasi üles Go down
Milky Orange ^^
Needusemurdja... lalalala
Milky Orange ^^


Female Postituste arv : 311
Asukoht : Pärnu

• 2013 • Empty
PostitaminePealkiri: Re: • 2013 •   • 2013 • Icon_minitime23/10/2013, 17:20

• 2013 • 2hgwkde

Pealkiri: Surmav arsenal: Tuhast Linn
Autor: Cassandra Clare
Sisu: Täieõiguslikuna varjuküttide sekka astunud Clary teeb lähemalt tutvust maailmaga, mis seni oli jäänud tema pilgu eest varjule. Tüdruku sõprade hulka kuulub nüüd libahunte ja vampiire ning tema saatusesse sekkuvad ootamatul moel haldjad. See maailm, kus miski pole selline, nagu näib, pakub paraku järjest uusi mõistatusi. Kelle veri voolab Clary ja Jace’i soontes? Kust on pärit võimed, mis neis ühtäkki ilmnevad? Kas Valentine on ohtlik hullumeelne või korrumpeerunud varjukütiladviku vastu võitlev aatemees? Mida teha, kui peale deemonite tuleb noortel võidelda ka omaenda tunnete vastu?
Arvamus: Ma ootasin seda tohutult ja kui see lõpuks välja tuli, tormasin kohe raamatukokku. Ootasin sellelt raamatult palju ja ma ei pettunud. Vahepeal oli raske sündmustel järge pidada. Aga Jace ja Clary ei tohi õde-vend olla, ma millegipärast arvan, et kuna Valentine oli nendega mingeid eksperimente teinud siis võib-olla on siiski kuidagi nii, et nad pole omavahel seotud õe-vennana. Mulle meeldis see, kuidas haljaid oli kujutatud. Sest kui ma sisukirjeldust lugesin, tundusid haldjad selles raamatus kuidagi valed. Öigemini oli minu ettekujutus neist vale. Lõpp on väga põnev ja äkiline. Ma ootan kannatamatult järgmist osa.
Hinne: 10/10
Tagasi üles Go down
Milky Orange ^^
Needusemurdja... lalalala
Milky Orange ^^


Female Postituste arv : 311
Asukoht : Pärnu

• 2013 • Empty
PostitaminePealkiri: Re: • 2013 •   • 2013 • Icon_minitime24/11/2013, 21:27

• 2013 • 15xmtsj

Pealkiri: Tõmba uttu!
Autor: Helga Nõu
Sisu: Mida teha, kui koolis läheb halvasti ja armastuses ei vea? Kui keha kasvab kiiremini kui hing? Joonas, Evelin, Liana, Marko ja teised elavad ühes Eesti väikelinnas ja käivad kaheksandas klassis. Milline tulevik neid ootab? Igaühel on oma unistus ja igaüks püüab probleeme omamoodi lahendada. Mõnele neist saavad aga nende enda kavatsused saatuslikuks...
Arvamus: See on üks parimaid kohustusliku kirjanduse raamatuid. Natuke sain ma isegi naerda. Kuigi siiski väga see mulle ei meeldinud.
Hinne: 5/10


• 2013 • 29e0g42

Pealkiri: Langenud
Autor: Lauren Kate
Sisu: Lucinda Price on eriline tüdruk. Tema minevikus aset leidnud sünge ja mõistatusliku vahejuhtumi tõttu peab Luce kooliteed jätkama Mõõga ja Risti range re¾iimiga erikoolis. Juba esimesel päeval köidab tema tähelepanu salapärane noormees. Daniel Grigoris on midagi painavalt tuttavlikku. Ja ta on ainus, kes elavdab masendavalt halle päevi koolis, kus mobiiltelefonid on keelatud ja turvakaamerad jälgivad iga sinu sammu.
Ent Daniel ei taha Luce’iga mingit pistmist teha, ja ta väljendab seda väga selgelt. Luce seevastu ei saa Danielit oma mõtteist välja. Noormees tõmbab teda magnetina ja Luce lihtsalt peab tema saladuse jälile jõudma… isegi kui see on surmavalt ohtlik.
Mida teha, kui inimene, kellega sa kokku oled loodud, on ainus, kes ei saa kunagi sinu omaks?
Arvamus: Esimesed 50 lehekülge olid tegelikult üpris igavad, aga kui nad Danieli kohta uurima hakkasid ja raamat lõpuks ellu ärkas, hakkas see mulle väga väga meeldima. Ning mulle meeldib Danieli tegelaskuju.
Hinne: 10/10


• 2013 • 2dgktbn

Pealkiri: Piin
Autor: Lauren Kate
Sisu:Kui mitu elu pead sa elama, enne kui leiad armastatu, kelle nimel tasub surra?
Põrgu maa peal.
Just selline tunne on Luce’il, kui ta peab jätma hüvasti oma poiss-sõbra Danieli, langenud ingliga. Neil kulus terve igavik, et teineteist leida, kuid nüüd on Daniel tüdrukule öelnud, et peab lahkuma. Vaid senikauaks, kuni tal on õnnestunud leida Väljaheidetud – surematud, kelle eesmärgiks on Luce tappa. Daniel peidab Luce’i Rannakooli, mis on mõeldud ebatavaliselt andekatele õpilastele ehk Nefilidele – langenud inglite ja inimeste järeltulijatele.

Rannakoolis saab Luce teada, mida varjud endast tegelikult kujutavad ja kuidas neid saab kasutada akendena tema varasematesse eludesse. Ent mida rohkem ta teada saab, seda enam ta mõistab, et Daniel pole talle rääkinud kõigest. Ta varjab midagi… midagi ohtlikku.
Mis siis, kui Danieli sõnad minevikus juhtunust ei vasta tõele? Mis siis, kui tegelikult peaks Luce olema koos kellegi teisega?
Arvamus: Sama lugu, mis esimese osaga - esimesed leheküljed ei olnud nii põnevad, kui oleksin tahtnud. Aga õnneks hakkas tegevus hargnema päris ruttu ning mulle meeldis see, et Daniel ja Luce tülli läksid. Mitte sellepärast, et ma tahaks nende lahku minekut vms, lihtsalt see tõi raamatusse põnevust ja kaasahaaravust juurde. Kokkuvõttes mulle meeldis väga väga.
Hinne: 10/10


• 2013 • 2ikxqow

Pealkiri: Vampiiripäevikud: Äratus
Autor: L.J. Smith
Sisu: Elena on imekaunis ja populaarne keskkoolitüdruk, kes saab iga poisi, keda ta vaid soovib. Stefan on sünge ja müstiline noormees, kes proovib meeleheitlikult võidelda oma ihaga Elena vastu... seda tüdruku enda pärast. Ja Damon on seksikas ja ohtlik, ning teda kihutab tagant soov kätte maksta Stefanile – oma vennale, kes ta kunagi reetis. Elena avastab, et teda tõmbab mõlema venna poole. Kumma kasuks langeb tema valik selles surmavas armastuskolmnurgas?
Arvamus: Kuna hakkasin lõpuks internetist seda sarja vaatama, otsustasin lugeda selle raamatu uuesti läbi. Algul, umbes 3o lehekülge, mulle ei meeldinud, kuid siis läks põnevaks ja kaasahaaravaks. Eelmine kord, kui seda lugesin, meeldis see mulle rohkem. Võibolla seetõttu, et olen vahepeal palju teisi häid raamatuid lugenud.
Hinne: 9/10
Tagasi üles Go down
Milky Orange ^^
Needusemurdja... lalalala
Milky Orange ^^


Female Postituste arv : 311
Asukoht : Pärnu

• 2013 • Empty
PostitaminePealkiri: Re: • 2013 •   • 2013 • Icon_minitime26/12/2013, 12:59

• 2013 • 91awsy

Pealkiri:Surmav arsenal: Klaaslinn
Autor: Cassandra Clare
Sisu: Cassandra Clare’i sarja „Surmav arsenal” kolmanda raamatu „Klaaslinn” tegevus leiab aset varjuküttide iidsel kodumaal, pastoraalses Idrises ja selle kaunis pealinnas Alicantes, kus aeg näikse olevat peatunud: hõbedaselt hiilgavate deemonitornide mõju ei lase seal kasutada telefoni ega mootorsõidukeid.
Tuhat aastat tagasi oli ingel Raziel pannud Idrises oma verega aluse rassile, kes pidi hoidma sellest maailmast eemale deemonid, ent võimuihast hullunud Valentine Morgenstern kavatseb just nende abil valla päästa sõja, et hävitada kõik allilmlased, keda ta maniakaalselt vihkab, ning ühtlasi varjukütid, kes keelduvad talle truudust vandumast.
Esimestes raamatutes põimitud suhete kangasse lisandub uusi mustreid; lõimelõngu katkestatakse ja sõlmitakse uuesti. Osa saladusi näib lahenevat, aga kas päevavalgele tuleb kogu tõde või kas seda ongi alati tarvis?
Arvamus: See meeldis mulle kõigist raamatutest kõige rohkem, sest oli väga kaasahaarav ja raske oli raamatut käest panna. Nüüd ma jälle ei suuda uut osa ära oodata, tõlkigu see ruttu ära palun. Ja Jace'i tegelaskuju meeldib mulle endiselt kõige rohkem.
Hinne: 10/10

• 2013 • 51ey35

Pealkiri: Vampiiride akadeemia. Esimene raamat.
Autor: Richelle Mead
Sisu: Püha Vladimiri Vampiiride Akadeemia pole tavaline internaatkool. See on salajane koht, kus vampiiridele õpetatakse võlukunsti ja teismelistele poolinimestele – vampiiride kaitsmist. Rose Hathaway on dampiir, oma parima sõbra Lissa, moroi vampiiriprintsessi, ihukaitsja. Nad on mõnda aega jooksus olnud, kuid nüüd tagasi toodud Püha Vladimiri kooli – just sellesse kohta, kus neid ähvardav oht on kõige suurem. Rose ja Lissa tõmmatakse keelatud armuloosse, Akadeemia halastamatusse seltsiellu ja sõnulkirjeldamatutesse öistesse rituaalidesse. Kuid nad peavad olema ettevaatlikud, et strigoid – kõige verejanulisemad ja ülimalt ohtlikud vampiirid – ei saaks Lissat igaveseks muuta üheks endi hulgast.
Arvamus: Pean tunnistama, et kui ma selle kätte võtsin, olid mul raamatu kohta teatud eelarvamused. Aga mida rohkem ma lugesin, seda kiiremini need hajusid. Algul mind häiris see vene värk (vabandust, ma ei pska seda muudmoodi nimetada.) Et paljud olid vene päritolu jne. Aga Dimitri... Parim tegelane üldse. Algul mind häiris, et ta vene päritolu oli, kohe täiega. Aga siis... Mida edasi ma lugesin, seda rohkem ta mulle meeldima hakkas. Ja see tema öeldud lause kummitab mind ikka veel: Ei. Kui ma lubaksin endal sind armastada, ei visku ma Lissa ette. Viskun sinu ette.
Hinne: 10/10

• 2013 • W2hlkk

Pealkiri:Keelatud Elu
Autor: Syrie James, Ryan James
Sisu: Seda tüdrukut ei oleks pidanud olemas olema …See poiss ei oleks pidanud teda armastama …Alec on senise elu igaveseks seljataha jätnud, vanad reeglid ei kehti enam. Ta ei ole seni tohtinud endale lubada midagi meeldivat, paljud tegevused – keskkool nende hulgas – on olnud talle keelatud. Nooruslikust välimusest hoolimata ei ole teda kunagi kooli-missioonile saadetud – tema eliitväljaõpe on mõeldud keerukamate ülesannete täitmiseks. Alec on nimelt ingel, kellel ei tohi olla mingeid suhteid inimestega – veel vähem armusuhteid. Claire’i ja Aleci armastus on keelatud, vastu kõigele, mida Alecile on õpetatud. Kui kaugele on poiss valmis minema, et päästa Claire’i elu?
Arvamus: Mulle meeldis. Lõpp läks kuidagi väga kiirelt, aga üldiselt mulle meeldis.
Hinne: 9/10
Tagasi üles Go down
Milky Orange ^^
Needusemurdja... lalalala
Milky Orange ^^


Female Postituste arv : 311
Asukoht : Pärnu

• 2013 • Empty
PostitaminePealkiri: Re: • 2013 •   • 2013 • Icon_minitime29/12/2013, 23:31

• 2013 • 213nc4w

Pealkiri: Vaevatud
Autor: Reeli Reinaus
Sisu: Silver ja Stiina on kaksikud, kelle elu pöörab pea peale, kui nende pere kolib elama vanasse mõisasse. Lisaks sellele, et vend ja õde peavad kohanema uue kooli ja vanemate lahkuminekuga, hoolitsema arvutisõltlasest noorema venna eest ja taastama omavahelised normaalsed suhted, tuleb neil harjuda öiste luupainajatega. Üha sagedamini mõtlevad nad, et luupainajad võivad olla seotud mõisaga, kus nad elavad – seda enam, et ümbruskonna elanikud räägivad mõisa kohta hirmulugusid või on hoopis kidakeelsed …
Arvamus: Mind algul miskipärast häiris, et eestlane selle kirjutanud on. Ma isegi ei tea miks. Algul mulle Stiina meeldis ja Rahel mitte. Absoluutselt. Aga lõpus oli see muutunud - hoopis Stiina tundus mulle selline kuidagi liiga ebameeldiv, aga Rahel oli selline hooliv ja sellest oli mingil määral kahju, mis temaga toimus. Silver oli... Kuidagi veider. Ma ei tea täpselt, mis mind tema juures häiris, kuid midagi siiski oli. Raamat ise oli üpris põnev ja kohati päris õudne.
Hinne:8/10

•••

• 2013 • O9este

Pealkiri: Vampiiride akadeemia: Külmavõetud
Autor: Richelle Mead
Sisu: Püha Vladimiri Akadeemias on talvevaheaeg, kuid Rose’il ei ole peotuju. Ränga strigoide rünnaku tõttu on koolis häireolukord ja nüüd on akadeemias kaitsjaid nagu murdu – nende seas ka Rose’i ülikriitiline ema Janine Hathaway. Lisaks sellele, et Rose peab pidama maha võitluse emaga, mis on piisavalt halb, tuleb Rose’il silmitsi seista ka tõsiasjaga, et ta juhendaja Dimitri on kellelegi teisele silma heitnud, ning et sõber Mason on temast meeletult sisse võetud. Mis veel hullem, ta kogeb läbi nende vaimse sideme Lissa armuelamusi tema poiss-sõbra Christianiga! Strigoid lähenevad ja akadeemia juhtkond ei kavatse riskida... Sellel aastal on Püha Vladimiri iga-aastane suusareis kohustuslik. Kuid sädelev talvemaastik ja peen suusakuurort Idahos loovad vaid illusiooni turvalisest pelgupaigast. Kui kolm sõpra otsustavad kuurordist pageda, et rünnata surmakülvavaid strigoisid, peab Rose nende päästmiseks ühendama jõud Christianiga.
Ent kangelaslikkuse eest tuleb tihti maksta ränka hinda...
Arvamus: Appi, kuidas ma armastan seda raamatut! Ja siis veel Dimitri.... Parim tegelane üldse. Kõige rohkem meeldis mulle viimane lehekülg. Muidugi Dimitri pärast. Mason'ist on kahju, omamoodi tore poiss oli. Christian justkui meeldib ja ka ei meeldi mulle. Lissa poole pealt, see kuidas poiss talle mõjub, on ta nagu tore aga Rose'i poole pealt jälle mitte nii väga. Ta¹a mulle ei meeldinud ja põhjuseks oli jälle Dimitri. Kuna tutvustuses oli kirjas, et Dimitri vist armastab Ta¹at, siis mind algul täiega häiris kui naine Rose'ile meeldis. Aga selles polnud iseenesest ju midagi imestada ka. Tegevus oli jälle väga põnev ja see Adrian oli tegelikult päris lahe sell.
Hinne: 1000000/10
Tagasi üles Go down
Sponsored content





• 2013 • Empty
PostitaminePealkiri: Re: • 2013 •   • 2013 • Icon_minitime

Tagasi üles Go down
 
• 2013 •
Tagasi üles 
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 1
 Similar topics
-
» • 2014 •
» 2013
» 2013.
» 2013
» ..2013..

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
MEIE JUTUD :: Võistlused :: Enim loetud raamatuid aastas :: Milky Orange ^^-
Hüppa: