MEIE JUTUD

Järjejuttudele pühendatud foorum
 
PortalPealehtOtsiLatest imagesRegistreeriLogi sisse

 

 sõprusest saab armastus.

Go down 
4 posters
AutorTeade
ketukiisu14
Tasane



Female Postituste arv : 2

sõprusest saab armastus. Empty
PostitaminePealkiri: sõprusest saab armastus.   sõprusest saab armastus. Icon_minitime19/5/2013, 20:13


Kell on hommikul 9:07 mul ei ole enam und. Ärkasin ülesse ja läksin vaatama kas on veel keegi ärkvel, poole trepi peal tuli ema mulle vastu
Ema: Noh, miks sa nii vara üleval oled?
Mina: Ma ei tea , uni kadus ära ja mõtlesin et tulen vaatan kas keegi on veel üleval.
Ema: No selge, aga kui sa natuke toibud ja ärkad siis mine linna peale, osta omale mõni uus riie , sulle ju meeldib ¹hoppas käija
Mina: muidugi meeldib .
Ema: tule siis ma annan natuke sulle raha ka.
Mina: okei, aitäh. Ma siis sätin ja lähen
Ema: minemine.
Ma poleks uskunudki ,et päev võib nii hästi alata, eks ma siis lähen söön midagi ja panen riide ja lähen jalutan vaikselt linna poole.
Kell oli 10:20 kui ma valmis sain , ma mõtlesin tükk aega kas helistada Kätile või mitte. Aga ma siiski võtsin telefoni ja mõtlesin et kutsun tema ka linna peale.
Aga Käti ei vastanud ja ei jäänud muud üle kui üksi linna minna.
Ja muidu minu pere on 4 liikmeline ,isa: Riivo, ema: Kaia ja minu armas õde Laura. Kes on veel 17 aga saab varsti 18 .
Jõudsin siis supermargetisse mmmis meile alles hiljuti ehitati käisin poed läbi ja siis istusin ühe jäätise aparaadi kõrvale ja tellisin omale jäätise, natuke hiljem tuli sinna üks üli armas poiss ja ta ostis omale ka jäätist ja siis ta tuli istus minu kõrvale ja vilksamisi jäid meie pilgud üksteist vaatama.


Järgmine osa on pikem :)
Tagasi üles Go down
Prince Kirameki
Kastanjetid
Prince Kirameki


Female Postituste arv : 2665
Age : 32
Asukoht : Magnostadt Academy

sõprusest saab armastus. Empty
PostitaminePealkiri: Re: sõprusest saab armastus.   sõprusest saab armastus. Icon_minitime19/5/2013, 20:26

Pealkiri peaks algama suure tähega ja selle lõppu ei käi punkti. Samuti on selles osas mitmeid koma- ja õigekirjavigu, nii et kindlasti tuleks sulle kasuks, kui sa oma teksti kriitilise pilguga üle vaataksid - supermarket kirjutatakse ju ainsuse nimetavas k-ga, nii et miks sa selle ainsuse sisseütlevas g-d kasutad? Esialgu ei tundu sisus olevat midagi, mis köidaks piisavalt, et seda juttu edasi lugeda. Kui sa tahad kostitada lugejaid pildikestega argipäevast, enne kui sündmustik päriselt pihta hakkab, peaksid proovima seda mõnel erilisel moel teha.
Tagasi üles Go down
http://kaksisoim.tumblr.com/
kiku979
Juubilar
kiku979


Female Postituste arv : 168
Age : 24
Asukoht : in Paradise called Fid¾i

sõprusest saab armastus. Empty
PostitaminePealkiri: Re: sõprusest saab armastus.   sõprusest saab armastus. Icon_minitime19/5/2013, 20:59



mind kohutavalt häirisid need kirjavead.
Sisu tundub ka üpriski tüüpiline love story. See oleks kasuks tulnud kui sa oleksid rohkem kirjeldanud, siis tuleb osa pikem ja lugeda oleks ka mõnusam.
Väga nõme, et sa jutumärke ei kasutanud. Mõned laused on ka veits ebaloogilised või mitte midagi edasi ütlevad.
Loodan, et sa parandad ennast ning oleks tore, kui järgmine osa pikem tuleks (:
Tagasi üles Go down
Mustikas
200 posti tüüd
Mustikas


Female Postituste arv : 205
Age : 23
Asukoht : Pilve peal

sõprusest saab armastus. Empty
PostitaminePealkiri: Re: sõprusest saab armastus.   sõprusest saab armastus. Icon_minitime20/5/2013, 21:19

Oli päris palju kirjavigu ning need häirisid. Samuti häirisid need suure algustähevead, komavead, loo pikkus ja see, et ei kirjeldatud.
Tekkis nii palju küsimusi, et kes on peategelane? Kes on Käti? Mis ajastus ja kus kohas on loo tegelased?
Kirjeldades jäävad sellised küsimused ära ning lugeja saab luua endale kujutlus pildi loost. Sündmused läksid ka liiga kiiresti edasi ning viimane lause oli liiga pikk. Oleksid saanud sellest lausest teha mitu väiksemat lauset.
Selle jupi kohta on raske veel põhjalikumalt öelda midagi, kirjuta järgmine osa natuke pikem ja kirjelda rohkem. Muidu hakkab lugejal igav ja mitte miski ei kutsu lugema. Tundub ka nagu tavaline Love Story: keegi läks sinna, kohtas seal kedagi, neist said sõbrad, juhtus veel mingi sündmus, armuvad ära ja ongi lool lõpp. Tekkis ka küsimus, et mis selle osaga taheti lugejale edasi öelda? Mis oli selle osa mõte?

Loodan, et sa ei solvu. Very Happy
Jätka kirjutamist ja paranda enda vigu. Me kõik oleme kord algusest alustanud ning me ei soovi siin halba, tahame ainult aidata sind, et su kirjutamis oskus areneks. Very Happy

Millal uus osa tuleb? Wink
Tagasi üles Go down
Sponsored content





sõprusest saab armastus. Empty
PostitaminePealkiri: Re: sõprusest saab armastus.   sõprusest saab armastus. Icon_minitime

Tagasi üles Go down
 
sõprusest saab armastus.
Tagasi üles 
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 1
 Similar topics
-
» Armastus..
» armastus . # 1 .
» Armastus on pime !

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
MEIE JUTUD :: Jutud :: ARHIIV :: Armastusjutud (vanemad)-
Hüppa: