MEIE JUTUD

Järjejuttudele pühendatud foorum
 
PortalPealehtOtsiLatest imagesRegistreeriLogi sisse

 

 Õnnelik armastus

Go down 
4 posters
AutorTeade
Bonamana
Piraat
Bonamana


Female Postituste arv : 21

Õnnelik armastus Empty
PostitaminePealkiri: Õnnelik armastus   Õnnelik armastus Icon_minitime8/5/2013, 15:59

1. osa
Kõige algus

Ilmad olid soojemaks läinud ja selleks olin juba õhukese dressikaga koolis käinud. Jalutades koju, hingasin sisse kevademineku lõhna ja naeratasid. Ainult neli nädalat veel, mõtlesin ma. Aga üks asi käis mul koguaeg mõtetes - olin kohe saamas 18 ja mul pole õiget suhet olnudki.
Koju jõudes tundsin ema tehtud õunakoogi lõhna. Viskasin tossud jalast ja läksin kööki.
"No tere. Ma arvasin, et jõuan enne koogil ära ka jahtuda, aga juba sa tulid," muigas emps ja kallistas mind.
"Aga ma võin natuke oodata," rahustasin ema maha, ise naerdes. Ma läksin enda tuppa ja istusin - õigemini kukkusin - voodisse. Ja juba turgatas pähe mõte. See oli küll ohtlik ja nii, aga mind see sel hetkel ei huvitanud. Panin arvuti tööle ja võtsin lahti tutvumis lehekülje. Otsustasin alguseks midagi lühikest kirjutada, pärast, kui keegi minust huvitatud on, võin pikemalt talle kirjutada. Aga ma kirjutasingi nii:

Olen 18. aastane noor neiu, kes elab Tallinnas. Sooviksin endale head poiss-sõpra, kes mind ei petaks jn. Vaid kes hoolitseb, armastab ja hoiab. Kes on minust huvitatud, võiks kirja saata. =)

Saatsin rahuloleva südamega selle kirja ära ja jäin ootama. Hüppasin voodile ja hakkas raamatut lugema, vahetevahel vaadates, ega keegi pole midagi saatnud.
Varsti läksin kööki, sest ema kutsus. Ma ei julgenud emale sellest rääkida, et ma tutvumislehele saatsin kirja.
Tagasi enda tuppa jõudes märkasin kahte kirja. Naeratasin ja hakkasin lugema. Esimene oli kirjutanud midagi sellist:

Hei, ma olen sinust veidi huvitatud. Võiksid mulle saata pildi, siis saadan sulle ka enda oma.

Pff, mõtlesin ma. Ma ei saa aru, miks ta arvab, et sellise väikse kirja eest saaks kohe minuga tuttavaks. Kustutasin selle kirja ära ja alustasin teist lugema, mis köitis mind kohe:

Tere!
Ma olen Chris, 19. aastane poiss. Elan ka Tallinnas, umbes 3 nädalat tagasi kolisin siia. Mulle tundub, et me oleme suht sarnased. Ma tahaks ka tüdrukut, kes ei petaks, vaid hoolitseks, hoiaks ja eriti, kes armastaks. Muidu ma tegelen fotograafiaga ja olen isegi ühes bändis (võibolla sa tead) - Super Boys. Kui ei tea, siis ole mureta =)
Kirjuta mulle tagasi, kui oled seda näinud.
Ahjaa, oleksin juba peaaegu unustanud mainida, aga ma saatsin sulle pildi ka. =)

Chris.


Naeratasin endamisi ja võtsin kohe Youtube'i lahti. Kuulasin esimese loo, mis tuli. Selle loo nimi oli - Only You. See lugu oli nii romantiline ja koheselt tundsin Chris'i sealt ära. Ta oli mustade paksus juustega ja väga nunnu. Ta niikuinii saatis mulle pildi ka, aga videos oli teda lahedam vaadata. See bänd polnud selline, nagu ma olen näinud - räpp ja nii - see oli tavaline pop.
Hakkasin kohe tagasi kirjutama, muidu äkki arvab, et ma ei ole temast huvitatud:

Tere Chris!
Minu nimi on Gabrielle. Ma vaatasin teie bändi - see köitis mind kohe. =) Tundsin sinu ka sealt ära. Mustade ja paksude juustega?
Minust siis veidike: Ma ei ole väga peenike ja väga paks (mul väga kahju, kui sa arvasid, et olen piitspeenike). Mul on helesinised silmad, kus on veidikene halli tooni ja olen brünett.
Kas sa kokku tahaksid saada kuskil?

Gaby.


Saatsin ära, kui juba tundus, et ma olin liiga pealetükkiv. Kurat, vandusin ja hoidsin pead käte vahel.


Viimati muutis seda Yesung <3 (13/5/2013, 17:00). Kokku muudetud 1 kord
Tagasi üles Go down
kiku979
Juubilar
kiku979


Female Postituste arv : 168
Age : 24
Asukoht : in Paradise called Fid¾i

Õnnelik armastus Empty
PostitaminePealkiri: Re: Õnnelik armastus   Õnnelik armastus Icon_minitime9/5/2013, 14:28


Esimese osa kohta sutike lühike, aga muidu loo mõte on hea Very Happy
Ning vigasid ka ei märganud :)
Niiet sooviksin kindlasti uut!
Tagasi üles Go down
Milky Orange ^^
Needusemurdja... lalalala
Milky Orange ^^


Female Postituste arv : 311
Asukoht : Pärnu

Õnnelik armastus Empty
PostitaminePealkiri: Re: Õnnelik armastus   Õnnelik armastus Icon_minitime9/5/2013, 16:05

Meeldis c: Rohkem ei oska hetkel midagi öelda.
Ootan huviga uut! c:
Tagasi üles Go down
Bonamana
Piraat
Bonamana


Female Postituste arv : 21

Õnnelik armastus Empty
PostitaminePealkiri: Re: Õnnelik armastus   Õnnelik armastus Icon_minitime9/5/2013, 18:46

kiku979 - Aitäh =)

Milky Orange ^^ - Aitäh sullegi (:
Tagasi üles Go down
Bonamana
Piraat
Bonamana


Female Postituste arv : 21

Õnnelik armastus Empty
PostitaminePealkiri: Re: Õnnelik armastus   Õnnelik armastus Icon_minitime10/5/2013, 14:35

2. osa
Chris

Ma istusingi nii, kuni kuulsin häält, mis tähendas, et keegi oli kirja saatnud. Vaatasin kohe ega pole Chris, aga oli! Olin väga õnnelik kirja lugedes:

Kallis Gaby!

Ei, mulle ei meeldigi piitspeenikesed ja blondid, nagu on enamus.
Aga ma tahtsin isegi küsida, kas saaks kuskil kokku, ja see on väga tore, sest ma poleks väga ise julgenud küsida ; )
Vali ise mingi koht, mulle sobiks see täiesti.

Chris.


Hakkasin kohe kirjutama, koht oli juba välja mõeldud:

Chris!

Kui ma seda kirja lugesin, olin ma väga õnnelik. =)
Kas sobiks, kui saaks homme kell 17.00 Paadis kokku? Mulle meeldib see koht väga, hubane jn.

Gabrielle
.

Kui olin ära saatnud, naeratasin ja panin arvuti kinni. Otsustasin veidike õue minna, kuna õues paistis päike ja mida ma passin ikka pool päeva maha?
"Ma lähen õue!" hüüdsin ma emale, kes oli elutoas sülearvutis. Ema noogutas vaid selle peale.
Uksest välja saades, võtsin telefoni ja helistasin enda pinginaabrile - Elenale.

Rääkisime Elenaga peaaegu kümme minutit. Samal ajal jalutades Elena maja ette.
Kui jõudsin Elena maja ette nägin Ellu ema nende maja ees.
"T¹au!" ütles kohe tema ema. Naeratasin ja ütlesin t¹au vastu.
"Elena on toas. Sa ei pea koputama, mine lihtsalt sisse," sõnas tema ema ja ma astusin hiigelsuurde valgesse majja sisse.

Sisse astudes nägin Elena nooremat õde Eliiset pleistat mängimas. Eliise pani mängu pausile ja tuli mind kallistama. Kallistasin teda muidugi vastu.
"Kas õde on kodus?" küsisin ja Eliise noogutas.
"Üleval oma toas," vastas Eliise ja läks pleistat tagasi mängima. Läksin trepist üles ja astusin Elena tuppa, enne muidugi koputades.

"T¹au, tule õue!" palusin ma Ellut. Elena noogutas.
"Aga õues on palav jah?" küsis ta. Pööritasin silmi.
"Väga!" muigasin ja istusin kott-toolile, ise samal ajal vaadates, mis Elena teeb.

"Kuule, ma viin dressika tuppa," ütles Elena, kui olime just maja uksest välja läinud. Muigasin, aga sain aru - õues oli veel palavamaks läinud.
"Võta minu oma ka," palusin ma Elenat ja neiu naeratas. Ta pani need esikusse tumba peale ja läksime tagasi õue. Otsustasime minna mänguväljakule.

"Kutsuks äkki kellegi veel..." Elena jäi mõttesse. "võibolla Sandra?"
Noogutasin, sest Sandra on väga sõbralik ja lahe tüdruk. Ta on küll 15 aastane, aga ta on ilge lobiseja. Temaga ei hakka kunagi igav.
Elena koukis pükste taskust telefoni välja ja helistas - nagu ma aru sain - Sandrale. Ellu ütles, et ta tuleb siia, seega me ei pidanud minema tema maja ette.

Varsti jõudiski Sannu ka mänguväljakule ja jooksis meid kallistama. Kallistasime muidugi vastu, sest Sandra oli alles reisilt tulnud - nende pere reisib väga palju.
"Ma igatsesin teid!" sosistas Sandra meile kõrva. Me vastasime samaga.
Selle hetke röövis üks rõve poiss minu klassist - Kristo:
"You biffid!" hüüdis ta.
Me keerasime ringi ja juba ta sammus meie poole. Ma olen algusest peale teadnud, et Kristole meeldivad kõik siin kohas olevad tüdrukud, aga kellegile - keda ma teadsin -ei meeldinud Kristo. No välja arvatud Kadi, kes on veel hullem, kui Kristo. Kadi on tibi.
Tagasi üles Go down
Milky Orange ^^
Needusemurdja... lalalala
Milky Orange ^^


Female Postituste arv : 311
Asukoht : Pärnu

Õnnelik armastus Empty
PostitaminePealkiri: Re: Õnnelik armastus   Õnnelik armastus Icon_minitime11/5/2013, 00:51

Mmm... Ma ei oskagi praegu midagi öelda.
Ootan uut ja eks vaatab, mis saama hakkab c:
Tagasi üles Go down
Bonamana
Piraat
Bonamana


Female Postituste arv : 21

Õnnelik armastus Empty
PostitaminePealkiri: Re: Õnnelik armastus   Õnnelik armastus Icon_minitime11/5/2013, 09:34

Milky Orange ^^ - Ega ma ka täpselt ei tea, mis saama hakkab. Very Happy Aga tänan, et loed.
Tagasi üles Go down
kiku979
Juubilar
kiku979


Female Postituste arv : 168
Age : 24
Asukoht : in Paradise called Fid¾i

Õnnelik armastus Empty
PostitaminePealkiri: Re: Õnnelik armastus   Õnnelik armastus Icon_minitime13/5/2013, 22:26


Hahaha, Kristo tundub äge olevat Very Happy
Kuid millal uut? (:
Tagasi üles Go down
Bonamana
Piraat
Bonamana


Female Postituste arv : 21

Õnnelik armastus Empty
PostitaminePealkiri: Re: Õnnelik armastus   Õnnelik armastus Icon_minitime14/5/2013, 15:32

kiku979 - Hehe, yep Very Happy
Ma ei tea. Mul pole aega olnud eriti midagi kirjutada jne. Very Happy
Tagasi üles Go down
Mustikas
200 posti tüüd
Mustikas


Female Postituste arv : 205
Age : 23
Asukoht : Pilve peal

Õnnelik armastus Empty
PostitaminePealkiri: Re: Õnnelik armastus   Õnnelik armastus Icon_minitime21/5/2013, 23:22

Tundub huvitav. Kirjavigu ei märganud ning teine osa oli juba pikem ja parem kui esimene. Wink Uut!
Tagasi üles Go down
Sponsored content





Õnnelik armastus Empty
PostitaminePealkiri: Re: Õnnelik armastus   Õnnelik armastus Icon_minitime

Tagasi üles Go down
 
Õnnelik armastus
Tagasi üles 
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 1
 Similar topics
-
» Armastus..
» armastus . # 1 .

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
MEIE JUTUD :: Jutud :: ARHIIV :: Armastusjutud (vanemad)-
Hüppa: