MEIE JUTUD

Järjejuttudele pühendatud foorum
 
PortalPealehtOtsiLatest imagesRegistreeriLogi sisse

 

 Üks süda kahe omanikuga (18. osa)

Go down 
+14
lovekixxu
Ananass
Kristo
shine
kiku979
Idu
WorldIsYours
onneriin
Getzzzu
Audrey
Herbts
liisucatye
AliceInWonderland XD
Merlin.
18 posters
Mine lehele : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
AutorTeade
Merlin.
200 posti tüüd
Merlin.


Female Postituste arv : 215

Üks süda kahe omanikuga (18. osa) - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Üks süda kahe omanikuga (18. osa)   Üks süda kahe omanikuga (18. osa) - Page 3 Icon_minitime12/11/2012, 21:52

Eks see uus osa tuleb loodetavasti selle nädala jooksul Very Happy
Tagasi üles Go down
Getzzzu
Valguse kiirusel liikuv tigu
Getzzzu


Female Postituste arv : 291
Age : 27
Asukoht : planeet Maa

Üks süda kahe omanikuga (18. osa) - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Üks süda kahe omanikuga (18. osa)   Üks süda kahe omanikuga (18. osa) - Page 3 Icon_minitime13/11/2012, 16:45

Vaatasin, et polegi kommenteerinud seda viimast osa.
Ragnar võttiski selle kassi endale... knew it Very Happy

Tegelikult ma ei oskagi midagi öelda, mida sa juba ei teaks, st mulle meeldis ja ootan uut.
Tagasi üles Go down
Merlin.
200 posti tüüd
Merlin.


Female Postituste arv : 215

Üks süda kahe omanikuga (18. osa) - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Üks süda kahe omanikuga (18. osa)   Üks süda kahe omanikuga (18. osa) - Page 3 Icon_minitime13/11/2012, 17:01

Tore, et meeldis Getzzzu ning uus osa on kirjutamisel.
Tagasi üles Go down
liisucatye
Piraat



Female Postituste arv : 15

Üks süda kahe omanikuga (18. osa) - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Üks süda kahe omanikuga (18. osa)   Üks süda kahe omanikuga (18. osa) - Page 3 Icon_minitime15/11/2012, 18:03

Super, lihtsalt kõik osad on super head:d ootan uut juba:d
Tagasi üles Go down
Kristo
Piraat
Kristo


Male Postituste arv : 23
Age : 29
Asukoht : Viljandimaa

Üks süda kahe omanikuga (18. osa) - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Üks süda kahe omanikuga (18. osa)   Üks süda kahe omanikuga (18. osa) - Page 3 Icon_minitime15/11/2012, 18:08

Minupoolt ka hea sõna " Super " Jätka samas vaimus ja õnne minupoolt ,et sul hästi eddasi läheks Wink .Ootan uut osa!
Tagasi üles Go down
http://www.steelgaming.forum.co.ee
Merlin.
200 posti tüüd
Merlin.


Female Postituste arv : 215

Üks süda kahe omanikuga (18. osa) - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Üks süda kahe omanikuga (18. osa)   Üks süda kahe omanikuga (18. osa) - Page 3 Icon_minitime17/11/2012, 20:14

Kristo
Tänan, et lugesid läbi ning tänan ka õnne poolt. Seda on vaja :)

9. Pimeda minevikuga korter


Sõit Ragnari juurde oli pikk. Kuna nüüd oli meid kolm, kes tahtisid rattale ära mahtuda, siis pidin ma terve tee hoidma Üksikut enda põues ja samal ajal hoidma poisist kinni. Vägagi raske tegevus, kui kassil oli koguaeg vajadust ennast sättida ja lõi veel küüned sisse, kui sa teda enda moodi püüdsid sättida. Olin rohkem, kui kindel, et kui ma oma varrukad üles kerin, siis leian sealt punaseks kratsitud käed.

Jõudsime lõpuks Lasnamäe kanti ning poiss vähendas oma kiirust. Vaatasin läbi klaasi ning üllatusin nähes maju korda tegemas. Olin siin kunagi elanud ning mäletasin seda, kui lagunevat kohta. Nüüd aga oli hakatud neid Nõukogude aegseid ehitisi korda tegema. Kui sedasi vaadates, siis nägid need üsnagi kobedad välja. Tundsin siis kurbust, et ei saanud siin enam elada. Mäletasin veel selgelt, et mu toast oli vaade tagapool asuvale pargile.

Noormees peatas motika ühe purpurpunaseks värvitud maja ees ning numbrit nähes tundsin, kuidas südame all külmaks läks. Sama number, kus ma olin elanud.

Lõpeta Pille! Mis siis, et ta elab samas majas, kus sa elasid? See ei tähenda veel, et ta samas korteris elab!ütles pisike hääl mu peas.

Kuidas mis juhtub, kui ta elab? laususin automaatselt vastu. Jah, ma räägin iseendaga mõtetes, kuid see on minu asi. Mitte kellegi teise. Ainult minu.

Siis me tegeleme selle asjaga.

„No nii nüüd maha,“ lausus Ragnar lõbusalt ja aitas mind koos kassiga tervelt maha.

„Sa elad siin?“ küsisin meie ees seisvale majale. Tahtsin olla kindel.

„Jah. Ainult mina ja vanaisa,“ jätkas teine rääkimist ning suundudes ukse juurde otsis oma õlakotist, mida ma varem polnud märganud, võtmeid.

„Aga vanemad?“

„Isa lahkus ja ema on uue mehega. Veel küsimusi?“ lausus noormees nüüd tunduvalt jahedama hääletooniga ja avas mulle ukse.

„Ei,“ laususin vaikselt ning surusin kassi rohkem enda vastu.

„Tore.“

Suundusime vaikuses mööda treppe üles. Selles majas polnud lifti ja iga trepiastme võrra ülespoole tundsin, kuidas mul rohkem halb hakkas. Mulle võis meeldida siin elamine, kuid olin, et kui ma peaksin neid ruume nägema uuesti, siis hakkab mul rohkem kui halb.

Jäime äkitselt seisma ja tahtmatult kõndisin Ragnarile otsa. Üksik lasi kuuldavale sisina ja mina pomisesin vaevukuuldavalt moka otsast.

„Miks me seisma jäime?“ küsisin poisile otsa vaadates, mis oli väheke raskendatud, sest teine oli minust peajagu üle ja mina arvasin, et mina oma meeter kaheksakümnega olen pikka. Väga halb arvamus.

„Sest see on korter, kus ma elan, totu,“ lausus Ragnar hellalt ning avas mulle bee¾iks võõbatud ukse.

Korteri number oli 13. Teadsin, et ei peaks sellele tähelepanu pöörama, kuid tahmatult hakkasin meenutama kõiki asju, mis olid juhtunud selliste numbrite juures ning kahjuks oli neid rohkem, kui ma oleksin tahtnud.

Lõpeta ära! Mis siis, et see on sama number, kus sa elasid ja su elu peapeale keerati? Viska need mõtted peast ja keskendu kassile!

Jah seda ma teen. Keskendun ainult kassile. Astusin poisi ees korterisse ja esimese asjana lööb mind pahviks lõhn. Teadsin, et pole võimalik, et siin on suitsu ja viina lõhna segud, kuid just seda ma tundsin. Vaatasin ringi ning märkasin kapi otsas sidrunilõhnalist lõhnapihustit. Ma pidin seda kõike lihtsalt kujutama ette.

„Noh, liigume edasi, kuid enne võta ikka jalanõud jalast,“ ütles Ragnar mind õlast puudutades ning endalt saapaid juba võttes.

Noogutasin nõrgalt ning asetasin Üksiku maha, kes nagu kivikuju seisis ja ümbrust uuris, ise jalanõusid ära võttes. Astusin kivipõrandal, mida polnud puudutatud. Sama põrand. Pöörasin pilgu automaatselt köögiukse juures olevale tumedamale plekile. Ka poiss vaatas minuga samas suunas ning teise suunurgad tuksatasid üles.

„See plekk on seal olnud koguaeg. Me pole vanaisaga mingit remonti teinud, kõik on sama, mis enne meie siia tulemist. Naljatasime vanaga, et äkki on siin toimunud midagi õudset. Kas pole lahe?“ küsis Ragnar, endal silmad säramas.

„Võib-olla,“ laususin seda ikka jälgides.

„Kuid lähme nüüd. Ma arvan, et kass tahaks äkki minu toas magada,“ jätkas poiss mu näoilmet mitte nähes, kuid minu tähelepanu oli juba teisel asjal.

Meie suunas tormas suur kuldne neljajalgne olevus. Kuulsin, kuidas Üksik sisises ning millegi peale hüppas ning suur raskus mu maha ajas. Avasin suu, et karjuda, kui mind ilajoaga kostitati.

„Tommy! Maha!“ röögatas poiss ning hetkega oli raskus kadunud.

„On sinuga kõik korras? Vabandust, see on meie korteri valvur – retriiver Tommy,“ lausus Ragnar vabandades ning koerale viibates, kes nüüd, keel suust välja rippumas, minu suunas oma pruunide silmadega vaatas.

„Pole hullu ning kõik on korras. Lihtsalt ehmusin,“ vastasin ennast püsti ajades, kuid tegelikult oli rohkem, kui ma ütlesin.

Koer polnud mind isegi ehmatanud, sest kummalisel kombel sain ma nendega alati läbi. Isegi puhtvõõrastega, kuid kui ma pikali olin olnud, siis tuli paanika. Sulgesin silmad korraks, et saada nendest mõtetest lahti.

Kõik on korras! püüdsin ma endale sisendada. Püüdsin.

„Lähme nüüd?“ küsisin kassile viibates.

Ragnar noogutas ning suundus siis kõige tagapool olevasse ruumi. Tommy järgnes Üksikule, kes järgnes mulle ja olin kindel, et kui ta saaks rääkida siis karjuks mulle, et ma teda selle ilalõuaga üksinda ei jätaks.

Tuba oli sama. Tapeet oli pehme sinine ja põrand heleda puitpõrandaga. Istusin ukse juures olevale voodile ning koheselt järgnes mulle kass. Ragnar aga hakkasin kapist otsima tekke ning Tommy jälgis meid ukse pealt.

„Kas see sobiks talle?“ küsis poiss peale kümmet minutit vaikust ning näitas mu suunas suurt fliistekki.

„Ma arvan küll. Nüüd peaks selle ainult kuhugi kasti või korvi panema. Siis saab kass kerra keerata paremini,“ laususin naeratades ja ma tõesti naeratasin.
„Olgu. Ma tulen kohe tagasi,“ sõnas Ragnar samuti muiates ning suundus välja, visates teki mu suunas.

Haarasin sellest kinni ning oma õuduseks nägin, et see on sama tekk, mis minul kaduma läks.

Palun ära ole sama. Palun!

Keerasin teki enda käes lahti ning nägin rebenenud auku, mille ümber oli tumepunane. Raputasin pead ning panin selle värisevate kätega enda kõrvale. Miks pidi see kõik nüüd tagasi tulema? Miks, miks, miks?

„Tagasi,“ tõi äkiline hääl mu mõtetest välja. „Vabandust, et kaua ära olin.“

„Kaua?“ küsisin kopeerivalt ja vaatasin kiiresti kella suunas.

„Nojah. Olin kuskil pooltundi ära. Sa tõesti ei märganud?“ küsis noormees üllatunult ning põlvitas mu ette.

„E-ei. Olin enda mõtetest,“ laususin kiiresti naeratades. „Mis muide kassi nimeks saab?“

„Kas tal polegi nime?“ ja nii kiiresti läkski poiss teema vahetamise õnge.

„Eliise kutsus teda Üksikuks.“

Noormees vaikis ning jälgis ainult kassi, kes oli hakanud ennast sugema. Vaatasime koos teda vaikselt ning lõpuks ühines ka koer. Kui kass sai aru, et asi oli kahtlaselt vaikseks jäänud tõstis ta oma silmad, justkui küsides, et mis te vahite?

„Täpi,“ laususin vaikselt.

„Mis sa ütlesid?“ küsis poiss ikka mu ees põlvitades.

„Äkki Täpi? Tal on täpp otsaees,“ seletasin omapärase märgi suunas osutades.

„Tõsi, kuid kuidas oleks äkki Isa?“

„Miks… Isa?“ küsisin kahtlustavalt, kuid tundsin samal ajal, et kui ma koheselt kuhugi, kus on kaus ei saa, siis hakkan ma ropsima.

„Sest tal on selline agressiivne hoiak või nii-. Pille, kuhu sa lähed?“ hüüdis Ragnar järgmisel hetkel, kuid mina tormasin juba WC suunas.

Avasin vannituppa viiva ukse, kui kogu pilt mu silme eest läbi jooksis. Teadsin, et vann on puhas ja peegel terve, kuid minu minevikus polnud see olnud. Peegel oli puruks löödud, lamp vilkus varje tekitades, kõik riiulid olid välja tõmmatud ja asjad laiali. Kuid see oli kõige väiksem asi. Asi, mis mind karjuma pani oli vann. Üle ääre oli käsi, mis kuulus kindlalt naisele ning sealt tilkus vedelikku. See polnud vesi vaid punane nagu veri. Astusin sammu edasi ning nägin ümber nurga inimest, kelle elutud silmad vaatasid mulle otsa.
Tagasi üles Go down
shine
Helmut
shine


Female Postituste arv : 906
Age : 28

Üks süda kahe omanikuga (18. osa) - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Üks süda kahe omanikuga (18. osa)   Üks süda kahe omanikuga (18. osa) - Page 3 Icon_minitime17/11/2012, 20:54

Oi, asi läks põnevaks.
Tahaks ruttu uut! Very Happy
Tagasi üles Go down
Getzzzu
Valguse kiirusel liikuv tigu
Getzzzu


Female Postituste arv : 291
Age : 27
Asukoht : planeet Maa

Üks süda kahe omanikuga (18. osa) - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Üks süda kahe omanikuga (18. osa)   Üks süda kahe omanikuga (18. osa) - Page 3 Icon_minitime17/11/2012, 22:42

Ohsa, see osa oli tõesti põnev ja veel põnevamaks läheb Very Happy
Tahan juba teada, mida Pille Ragnarile järgmises osas ütleb... Kuid ma miskipärast arvan, et ta ütleb vaid "mul hakkas paha" või midagi sellist, sest ma ei usu, et ta oma minevikku kohe Ragnarile puistama hakkab. Aga kes teab? Very Happy

Igatahes ootan uut!
Tagasi üles Go down
Merlin.
200 posti tüüd
Merlin.


Female Postituste arv : 215

Üks süda kahe omanikuga (18. osa) - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Üks süda kahe omanikuga (18. osa)   Üks süda kahe omanikuga (18. osa) - Page 3 Icon_minitime18/11/2012, 11:10

shine
Eks uus osa tuleb, kuid pole kindel millal. Kõik sõltub mu vabast ajast Wink

Getzzzu
Ega keegi teagi Very Happy. Isegi ma ise ei tea. Pole selline, kes kõik ette ära planeerib ning tegelikult on hetkel hoopis üks mõte panna uus pomm plahvatama Cool
Tagasi üles Go down
onneriin
Vapper lohetapja
onneriin


Female Postituste arv : 131
Age : 26
Asukoht : estonia

Üks süda kahe omanikuga (18. osa) - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Üks süda kahe omanikuga (18. osa)   Üks süda kahe omanikuga (18. osa) - Page 3 Icon_minitime18/11/2012, 21:18

Ohhsa..
Tagasi üles Go down
http://6nner.blogspot.com
Merlin.
200 posti tüüd
Merlin.


Female Postituste arv : 215

Üks süda kahe omanikuga (18. osa) - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Üks süda kahe omanikuga (18. osa)   Üks süda kahe omanikuga (18. osa) - Page 3 Icon_minitime18/11/2012, 21:30

"Ohhsa" ehk heas mõttes?
Tagasi üles Go down
onneriin
Vapper lohetapja
onneriin


Female Postituste arv : 131
Age : 26
Asukoht : estonia

Üks süda kahe omanikuga (18. osa) - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Üks süda kahe omanikuga (18. osa)   Üks süda kahe omanikuga (18. osa) - Page 3 Icon_minitime20/11/2012, 18:25

Jaa, heas muidugi Very Happy
Tagasi üles Go down
http://6nner.blogspot.com
Merlin.
200 posti tüüd
Merlin.


Female Postituste arv : 215

Üks süda kahe omanikuga (18. osa) - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Üks süda kahe omanikuga (18. osa)   Üks süda kahe omanikuga (18. osa) - Page 3 Icon_minitime25/11/2012, 20:23

See osa tuli nüüd lühem, kuid ega ma poleks osanud seda pikemalt kirjutada. Järgmine tuleb aga juba pikem Wink

10. Kinniõmmeldud suu


Kuulsin, kuidas täiskasvanud naersid oma joobunud häältega ja mingi klirin käis. Arvatavasti kukkus kellelgi klaas maha. Sellele järgnesid vandesõnad ja uued naerukõminad. Surusin oma kaisukaru rohkem enda vastu, samal ajal teda hellalt fliistekki mähkides. Pugesin ainult rohkem teki vahele ning püüdsin magama jääda, täiskasvanud lõbutsemas kõrvaltoas.

Ärkasin üles mõned tunnid hiljem ja tundsin, et tahtsin potile. Ajasin ennast raskelt voodist välja, pisikesed jalad vastu külma põrandat toetumas ning surusin Mõmmi veel rohkem enda vastu. Avasin väikse krääksatuse saatel ukse ning astusin kartlikult edasi. Kuulsin norsatusi igalt poolt ning püüdsin võimalikult hästi mitte kellelegi otsa koperdada.

Jõudsin vannitoa juurde ning avasin selle aeglaselt ja vaikselt. Tuli põles, kuid kedagi polnud sees. Sibasin kiiresti poti juurde ning ohates toetusin paremini istuma. Alles siis ma nägin teda. Vann oli vett täis ning keegi lebas seal. Lasin vett ning kaisukaru lähemale hoides kõndisin edasi. Isikule oli punane käterätt näo peale vajunud. Äkki tegi maski nagu emme alati tegi.

Kuid midagi oli valesti. Miks see isik ei reageerinud, kui ma vett tõmbasin? Oma vanuse kohta, mis oli seitse, teadsin raudkindlalt, et midagi on jama. Liiga palju oli asju mu elus toimunud, et seda nähtust pidada normaalseks. Väriseva käega tõmbasin käteräti isikult ära.

Elutud silmad …

Pruunid juuksed kleepunud verega näo külge …

Musta niidiga kinniõmmeldud suu …

Järgmisel hetkel ma karjusin täiest kõrist.


✦ ✦ ✦



Võpatasin karje peale üles ja vaatasin üles valgesse lakke. Kus ma olen? küsisin iseendale lakke vaadates ja mõne aja pärast taibates, et need olid vineerplaatidest moodustatud. Haigla äkki? Püüdsin meenutada mõnda sugulast, kel selline lagi oleks, kuid mitte meenutanud ühtegi tundus esimene variant sobiv. Kuid mida ma haiglas tegin?

Oma vastusele sain vastuse vaikse nohisemise peale. Pöörasin aeglaselt pead, sest mu nina all olid mingid voolikud, ning nägin oma paremal käel Ragnarit. Tore, mida tema veel siin teeb? Alles siis hakkas see mulle kõik meenuma: Üksik, kes oli hetkel teadmata kus, korter numbriga 13, katkine fliistekk ja vannituba. Ohkasin ning tundsin, kuidas see kopsudes valu tegi. Püüdsin ennast nihutada, kuid siis märkasin, et mu käsi oli poisi peos. Kas paremaks ei saa veel minna?

Noormees nohises ning järgmisel hetkel avanesid ta silmalaod aeglaselt. Tal kulus mõnikümmend sekundit, et täiesti ärkvele saada. Siis vaatas ta mind oma mustade silmadega. Kas need polnud varem olnud pruunid?

„Vabandust. Ma ei mõelnud sind üles äratada,“ laususin vaikselt.

„Pole hullu ning see pole kõige tähtsam. Kas sinuga on kõik korras?“ küsis Ragnar mind murelikult vaadates.

„Kui ma siin kinni olen, siis arvatavasti pole,“ laususin sarkasmiga. „Mis minuga üldse juhtus?“

„No ütleme, et sa hakkasid karjuma, kui vanni nägid. Justkui oleksid tonti näinud,“ lausus poiss mõtlikult ,„kuid siis juhtus suga midagi kummalist. Sa hakkasid värisema üle kogu keha ja järgmisel hetkel kukkusid kokku, olles ise krampide all. Siis ma kutsusin kiirabi ja siin sa oled.“

Noogutasin, andes märku, et sain aru, mis toimub. Tegelikult väga ei saanud. Oli päris mitu korda juhtunud, et mul hakkasid nii halba, et kukkusin kokku, kuid mitte kunagi väljas. Samuti olin viimasel ajal hakanud maha võtma kaalust, kuid selle süüks panin kooli ja kõik muu stressi.

„Ja millal ma koju saan?“ küsin kõige tähtsama küsimuse.

Vaatasin kalendri suunas ning nägin, et tegemist oli laupäevaga. Mul polnud tahtmist koolist puududa, sest olin seadnud silme ette kindla sihi – Tallinna Tehnika Ülikool. Minu unistuste kool.

„Uhm, sellega on väike probleem,“ lausus noormees ääri-veeri.

„Mis on?“ küsisin vastu.

„Arstid ütlesid, et tahavad sind mõneks päevaks siia. Mingid testid,“ ütles Ragnar ning siis avanes mu toauks.

Sisse astus vanemapoolne meesterahvas, kindlasti üle seitsmekümne, seljas klassikaline valge kittel ning oma vanuse kohta oli tal peas veel juukseid. Kogu tema olekust õhkus tegelikult energilisust. Tore oli midagi teistsugust kogeda, muidu koguaeg on, et Eesti pensionärid vinguvad ühe ja teise asja pärast.

„Tere, Pille-Riin, ma olen doktor Paas,“ lausub mees naeratades ning vaatab kordamööda mind ja Ragnarit.

„Tere, doktor. Millal ma välja saan?“ küsin koheselt kõige targemalt inimeselt.

„Sellega läheb aega, kuid ma arvan, et homme peaksid välja saama,“ räägib arst rahulikult ning vaatab mind kui täiskasvanut.

„Miks? Mis mul viga on?“

„Me ei tea veel, kuid ma arvan, et mitte midagi, kuid testid teeme ikkagi ära. Üks medõde tuleb varsti võtma teie verd. Kuskil kümne minuti jooksul. Noormees, kas ma võin teiega rääkida?“ pöördub ta äkitselt Ragnari suunas.

Poiss noogutab ebalavalt ning mehed lahkuvad ruumis. Jään üksinda. Vaatan aknast välja, kus ilm on pilve tõmbunud. Nii palju siis ilusast ilmast. Sätin ennast paremini pikali. Nii kui nii jään siia üheks ööks, nii et parem juba mugavalt ennast sisse seada. Mõne aja pärast avaneb uks, kuid sisse tuleb neli inimest, kõik haigla omad. Üks suundub minu suunas ja teised kaks panevad kolmanda isiku minu kõrval olevale voodile.

„Tere, kullake, mina olen õde Liisa,“ sädistab nooremapoolne arst ning võtab pakist süstla välja. „Valmis?“

Noogutan, kuid kui ta nõela sisse pistab tunnen, kuidas silme eest mustaks läheb. Kaks korda päevas minestan. Haistan rekordit.
Tagasi üles Go down
Getzzzu
Valguse kiirusel liikuv tigu
Getzzzu


Female Postituste arv : 291
Age : 27
Asukoht : planeet Maa

Üks süda kahe omanikuga (18. osa) - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Üks süda kahe omanikuga (18. osa)   Üks süda kahe omanikuga (18. osa) - Page 3 Icon_minitime26/11/2012, 17:25

Nägin juba eile (vnoh, kellaajaliselt täna), et uus osa, aga oma zombie-oleku tõttu lugesin vaid pealkirja ära, mis tundus juba väga... hm.. huvitav Very Happy
Nüüd siis lugesin osa läbi ja sain ka teada, mis pealkiri tähendas. Creepy...
Poleks osanud arvata, et see õnnetus juhtus siis, kui Pille alles 7-aastane oli. Ma miskipärast arvasin, et see on üsnagi hiljuti - võib-olla kõige rohkem aasta ja pool tagasi - juhtunud sündmus. Kuid võib-olla oled sa seda kuskil maininud, et mis ajal see umbes juhtus, aga ma pole enne märganud lihtsalt Very Happy

Oli küll lühike osa, seega ootan järgmist Very Happy
Tagasi üles Go down
onneriin
Vapper lohetapja
onneriin


Female Postituste arv : 131
Age : 26
Asukoht : estonia

Üks süda kahe omanikuga (18. osa) - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Üks süda kahe omanikuga (18. osa)   Üks süda kahe omanikuga (18. osa) - Page 3 Icon_minitime26/11/2012, 18:37

See uus osa võiks nüüd kiiremini tulla kui eelmine..väga huvitav, nagu ikka tõsiselt Very Happy
Tagasi üles Go down
http://6nner.blogspot.com
Merlin.
200 posti tüüd
Merlin.


Female Postituste arv : 215

Üks süda kahe omanikuga (18. osa) - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Üks süda kahe omanikuga (18. osa)   Üks süda kahe omanikuga (18. osa) - Page 3 Icon_minitime26/11/2012, 19:23

Getzzzu
Ma olen alati mõelnud, et sellised asjad, mis juhtusid kunagi lapsepõlves võivad muuta oleviku elu rohkem, kui paar aastat või vähem tagasi juhtunud asjad. Kuid eks võib-olla tuleb neid paari aasta taguseid asju ka. Pole kindel ning, jah, kuskil ma vist mainisin jutus, et see juhtus nii ja naa Very Happy

onneriin
Selle osaga läks jah aega, kuid loodetavasti tuleb see uus osa selle nädala lõpuks. Pole kindel muidugi, kes õppingud lihtsalt tapavad.
Tagasi üles Go down
Ananass
Kojamees
Ananass


Female Postituste arv : 36

Üks süda kahe omanikuga (18. osa) - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Üks süda kahe omanikuga (18. osa)   Üks süda kahe omanikuga (18. osa) - Page 3 Icon_minitime26/11/2012, 19:41

Jube. Heas mõttes jube. Väga hea jutt on muidu.
Creepy.. *võdistab õlgu*
Tagasi üles Go down
Merlin.
200 posti tüüd
Merlin.


Female Postituste arv : 215

Üks süda kahe omanikuga (18. osa) - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Üks süda kahe omanikuga (18. osa)   Üks süda kahe omanikuga (18. osa) - Page 3 Icon_minitime26/11/2012, 19:51

Tore, et uus lugeja lisandus Very Happy
Tagasi üles Go down
Merlin.
200 posti tüüd
Merlin.


Female Postituste arv : 215

Üks süda kahe omanikuga (18. osa) - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Üks süda kahe omanikuga (18. osa)   Üks süda kahe omanikuga (18. osa) - Page 3 Icon_minitime7/12/2012, 17:19

Aega jälle läks ja osa ei tulnud kuigi pikk, kuid kuna ma lubasin, et see osa tuleb ära, siis see ka tuleb Very Happy Ma pole kindel millal uus osa tuleb. Arvatavasti, siis kui uus mõte tuleb piisavalt ning kirjutamistuhin on peal. Loodan, et kannatate ära :)

11. Huvitav toanaaber


Ärkasin üles kellegi vadistamise peale. Kuulsin seda algul kaugemalt, kuid lõpuks hakkas see nii närvidele käima, et silmad läksid plaksti lahti. Keerasin pead natukene, oma üllatuseks tundsin, et mu nina all pole enam mingeid voolikuid, ning vaatasin otsa kõige kummalisemale poisile üldse.

Tegelasel olid juuksed kaheks poolitatud: parem pool heleblondid ja teine türkiissinine. Tavaolukorras oleksin sellise asja peale nina krimpsutanud. No, kes normaalne isik endale sellise asja pähe teeb?! Siin aga vaatasin seda imestusega, sest tava hallile massile oli see midagi erilist. Vähemalt esmamulje jättis sellise arvamuse mulle. Poisil olid veel silmadega oma konks. Palun öelge, kui paljudel inimestel juhtub geenidega apsakas, et silmad tulevad erinevat värvi? Umbes üks tuhandest või siis sajast. Tundmatul oli parem silm pruun ja teine sinine. Äkki sellepärast oli ta osa enda juustest värvinud siniseks?

„No nii, kaunitar, oled lõpetanud mu jõllitamise?“ küsis poiss muigega, mis paljastasid tema rida säravaid hambaid. Valgendus?

„Keegi pole öelnud, et ma sind jõllan. Hea arvamus endast?“ küsisin tögavalt vastu ning sättisin ennast paremini istuma.

Varsti pidi ülienergiline arst tulema mind vaatama. Medõde Liisa ütles, et muga pole midagi viga, kuid igaks juhuks teevad proovi. Samuti oli ta öelnud, et olen maksimaalselt tänaseks väljas. Vaadates silmanurgast kella nägin, et päev oli juba väga lõunasse – kell oli üks päeval. See fakt pani mind mõtlema, kus on onu ja Ragnar. Mitte, et ma viimast näha oleksin tahtnud.

„Tegelikult on küll. Ma tean, et olen kuramuse seksikas,“ lausus noormees Bieberlikku peapööritust tehes.

„Ma tean igatahes, et sa oled üleni sinine,“ laususin vastu.

„Jäta mu juuksed rahule, tibi,“ sisistas tundmatu juba järgmisel hetkel.

„Rahu, ise alustasid.“

„Kes sa siis oled?“ küsis noormees peale paar vaikusmomenti.

„Nimeks on Pille-Riin ja sa?“

„Tony,“ lausus poiss silma tehes.

Vaatasin teda nüüd hoopis teistsuguse pilguga. Esiteks oli ta nimi kummaline. Teadsin küll, et eestlased panevad oma lastele kummalisi nime, kuid mõnikord on sellel ka mingi põhjus. Teiseks, nüüd kui ma oskasin tähele panna, märkasin teise väikest aafrikalist olekut.

„Eestlane?“ küsisin igaks juhuks.

„Pool-eestlane. Teine pool on Lõuna-Aafrika,“ jätkas Tony lõbustatult ja oma õnneks ta jätkas itsitamist.

„Mis nii naljakat?“ kas ma ei võiks lihtsalt vait jääda!?

„Ei lihtsalt, kõik küsivad, et kas ma olen eestlane ja on siis üllatunud, kui vastan ei. Nagu, miks üldse küsida, kui sa oled nii kui nii vastuses kindel?“

„Tõsi,“ pomisesin vastu ja siis avanes uks.

Võisin arvata kolm korda ja ikkagi oleksin vastanud valesti. Olin kindel, et tuleb arst, kuid uksest astus sisse hoopiski onu, kes nägi liiga väsinult välja. Mehel oli seljas veel oma politseivorm ja ma imestasin, kuidas ta nähtava vormiga sisse pääses. Teadsin osasid skeptilisi arste, kes isegi töödokumendi peale sind kummaliselt vaatasid.

„Onu,“ piiksatasin mannetult ning hetkega oli ta mu voodi kõrval. Märkasin silmanurgast, kuidas Tony endale klapid pani. Andis ruumi meile.

„Pille, mis suga juhtus?“ küsis mees mu käest õrnalt kinni võttes.

„Ma ei tea… Minestasin ja ärkasin üles siin,“ laususin vaikselt.

„Arstid on midagi öelnud?“ jätkas onu küsimust.

„Ei. Nad pidid varsti tulema.“

„Olgu,“ vastas mees ohates ning vaatas siis oma käekella ,„mul on kahju, kuid ma pean hetkel minema. Töö.“

Noogutasin julgustavalt. Oleksin hea meelega tahtnud, et ta jääks minuga siia ja toetaks mind, sest ma kartsin. Ma polnud kunagi pidanud jääma haiglasse ööks või isegi mitmeks. Alati oli maksimaalselt olnud tund aega.

„Ma tulen sind homme uuesti vaatama, eks? Kuskil kell kaks,“ ütles onu kiiresti ning oligi läinud.

„Ta on päris kinnine mees, või mis?“ küsis äkitselt Tony mind vaadates.

„Mida sa selle all mõtled?“ küsisin võib-olla liiga kurjalt.

„Nagu ma aru sain, siis see on su esimene kord ööbimine haiglas. See pole just eriti tore, kui sa ka ei tea mis pärast sa oled ja tema vastab ainult, et tuleb homme? Minu arvamus on, et ta ei lähe tööle.“

„Sa mõtled liiga palju, Tony. Kas keegi on seda sulle maininud?“ küsisin muiates.

„Kõik ja sellepärast olen ma kõige parem,“ lausus noormees uhkustades.

„Su ego on päris suur,“ jätkasin teise nöökimisega.

„Suurem kui mis?“

„Su pisike mõistus,“ laususin silma tehes.

Ouch, kas ma tunnetan midagi flirdi ja iroonia vahepealset?“ küsis Tony kaasa minnes.

„Võib-olla.“

Uks avanes uuesti ja sisse astus õde Liisa. Naise soeng oli kindlasse krunni tehtud ja seekord kandis ta helekollast särki, mis ta siniste silmadega ilusti kokku sobis.

„Mina taas siin, Pille-Riin. Anna ma võtan sult natukene verd, eks?“ sädistas naine rõõmsalt.

„Olgu ja ega mul erilist valikut ju pole,“ ohkasin ning lasin teisel nõela veeni torgata.

Vaatasin, kuidas tumepunane vedelik mööda peenikest toru pudelisse voolas. Neli pudelit. Vampiiridel oleks tore elu siin.

„Ja nüüd mõõdame su suhkrut,“ lausus naine äkitselt.

„Suhkrut?“ küsisin tuhmilt vastu.

„Veresuhkur,“ seletas teine rahulikult.

„Miks seda peaks tegema?“ ma polnud sellega … rahul.

„Igaks juhuks. Seda tehakse igale ühele,“ jätkas Liisa naeratades.

„Olgu.“ Mis mul muud üle jäi?

Naine võttis välja pisikese masina ja tegi torke sõrme. Vaatasin, kuidas ta sõrmest verd välja pigistas ja selle mingile ribale pani ja masin vilkuma hakkas. Liisa vaatas selle ekraani ja ta silmad läksid pärani.

„Mis on?“ küsisin ja tundsin, kuidas süda valutama hakkas.

„Tulen kohe tagasi,“ pomises ta ainult ja oli hetkega väljas nagu ka onu.

„See ei tähenda head,“ lausus Tony vaikselt.

„Sa ära maini.“
Tagasi üles Go down
onneriin
Vapper lohetapja
onneriin


Female Postituste arv : 131
Age : 26
Asukoht : estonia

Üks süda kahe omanikuga (18. osa) - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Üks süda kahe omanikuga (18. osa)   Üks süda kahe omanikuga (18. osa) - Page 3 Icon_minitime7/12/2012, 19:51

Kuna osad nii pikkade vahedega tulevad siis ma pidin eelnevaid osasid lugema et üldse midagi aru saada nüüd..
Aga muidu, väga hea, see Tony tundub kuidagi salapärane olevat, mis tähendab seda et tahaks kähku uut kohe saada Very Happy
Tagasi üles Go down
http://6nner.blogspot.com
Getzzzu
Valguse kiirusel liikuv tigu
Getzzzu


Female Postituste arv : 291
Age : 27
Asukoht : planeet Maa

Üks süda kahe omanikuga (18. osa) - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Üks süda kahe omanikuga (18. osa)   Üks süda kahe omanikuga (18. osa) - Page 3 Icon_minitime7/12/2012, 22:56

Nõustun, et Tony on kuidagi salapärane jne. Tundub huvitav isiksus olevat.

Mul mõte hetkel ei jookse, seega ütlen veel vaid, et ootan uut :)
Tagasi üles Go down
Merlin.
200 posti tüüd
Merlin.


Female Postituste arv : 215

Üks süda kahe omanikuga (18. osa) - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Üks süda kahe omanikuga (18. osa)   Üks süda kahe omanikuga (18. osa) - Page 3 Icon_minitime8/12/2012, 12:02

Vabandan tõesti selle suure vahe pärast, kuid mul polnud lihtsalt mõtteid. Peas on küll valmis, mida kirjutama peaks, mis toimub jne, kuid kui Wordi lahti teen, siis on jälle tühjus.
Püüan ennast käsile võtta, kuid midagi kindlat ei ütle. Samuti ei tea hetkel, millal uus osa tuleb, kuid kindlasti see tuleb Wink
Tagasi üles Go down
Merlin.
200 posti tüüd
Merlin.


Female Postituste arv : 215

Üks süda kahe omanikuga (18. osa) - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Üks süda kahe omanikuga (18. osa)   Üks süda kahe omanikuga (18. osa) - Page 3 Icon_minitime16/12/2012, 15:02

Uus osa Very Happy

12. Teil on ...


Päev venis ja venis. Lõpuks ei tulnud mitte keegi mu juurde. Ei arst, medõde Liisa, Ragnar või onu. Tundsin tol hetkel isegi Sandrast puudust, kuid arvestades, mis seisus ta võib olla, siis kadus soov nii kiiresti kui oli tekkinud. Panin pea padjale ning tõmbasin teki lõuani üles, vaadates samal ajal aknast välja, kus lumi ikka veel laisalt alla tuli.

Kas ma saan ikka jõuludeks koju? Mis mul viga on? Midagi surmavat? Lootsin, et seda pole. Kuulsin, kuidas Tony telefon laual vibreeris ja ta selle ohkega vastu võttis. Püüdsin mitte kuulata, sest see pole ilus, kuid tahes tahmata jäid mõned asjad kõrva.

„Jah, ma olen haiglas.“

„Ei, ma ei joonud ennast põhja.“

„Kas sa ei usu mind?!“

„Ümbrikud on minu kabinetis laua sahtlis. Esimeses.“

„Ma püüan.“

„Ära karju mu peale!“

Pöörasin pea ümber, kui ta kõne lõpetas ning jälgisin teda vaikselt. Poiss virutas telefoni kummuti sahtlisse ning puhises edasi. Vaikisin, sest arvasin, et ta tahab sellisel hetkel omi mõtteid mõelda.

„Sa tahad arvatavasti kuulda, mis oli, eks?“ küsis Tony äkitselt mu suunas vaadates, tema silmad mind teraselt jälgimas.

„Sa ei pea ning ma ei tahtnud kuulata pealt,“ laususin vaikselt. Miks meil selline must masendus siin laskus?

„See oli mu vanem vend. Ta on 27-aastane ning juba naise ja lapsega. Naine on tal 29-aastane, totaalne korraarmastaja. Laps on kaheaastane, armas väike tüdruk, kel pole vedanud emaga. Kohe, kui see naine mind nägi, hakkas ta minusse suhtuma kui värdjasse. Kummalised juuksed, silmad ja suhtumine,“ rääkis noormees vaikselt lage vaadates.

„Minu arvates sa pole kummaline,“ piiksatasin vaikselt vahele, mille peale ta ainult muigas pehmelt.

„Igatahes, võin ma jutuga jätkata?“

Noogutasin.

„Siis leidis see naine, et minu suhetel on midagi viga. Mis on tema asi, kellega ma suhtlen ning suhtes olen? See, et mul on palju mehi sõbrana ei tee must veel gei,“ lausus mees viimast sõna süljates.

„Kas oled?“ küsisin enne, kui suutsin ennast peatada.

„Ei.“

Kindel ja tõsine vastus.

„Ja miks sa siis siin oled?“ jätkasin küsimust, sest välimuselt ei olnud tal midagi viga.

„Diabeet,“ lausus Tony muiates.

Olin hetkega oma voodil püsti ning vaatasin teda. Poiss pidi kindlasti olema vanem kui seitseteist. Võib-olla isegi ülikooli inimene. Vaatasin poissi tähelepanelikult. Diabeet? Kas see ei peaks tähendama mingeid aparaate küljes ja pimedus ja ihuliikmete puudumine? Temal olid igatahes kõik olemas.

„Ma pole imelik, kui sa seda arvad,“ ütles noormees ohates.

„M-ma ei tahtnud seda öelda,“ kokutasin närvi minnes.

„Kuid sa mõtlesid seda.“

Vaikisin. Mida muud mul öelda oleks? Ei mõelnud? Siis see koheselt ütleks, et just seda ma mõtlesin. Kas pole mitte tore? Meie vahele laskus sünge vaikus, mida ei täitnud mitte üks hääl. Mõne aja pärast hakkas kostuma vaikne muusika ning pöörates pea Tony suunas nägin, et teine oli endale klapid pähe pannud. Kas mu kohalolek oli nii ebamugav, et mu ignoreerimiseks panti muusika mängima?

Sulgesin silmad, et teha väike uinak kuni keegi tuleb mind vaatama. Teadsin, et seda ei pruugi juhtuda, kuid loota võib ju alati, eks? tundsin, kuidas silmad tahtmatult kinni hakkasid vajuma ning lõpuks unenägude suunas triivima hakkasin. Kuulsin, kellegi helget häält mulle laulmas. Meenutas ema oma, kuid teadsin, et ei saa olla. Ainuke variant oleks Tony. Ta laulab?

✦ ✦ ✦


Ärkasin üles sooja tunde peale. Keegi hoidis mu käest kinni. Silmad hakkasid võbelema mul ja siis oli käsi kadunud. Avasin silmad ning nägin täpikesi silmade ees tantsimas. Suu tõmbus tahtmatult naerule. Kas ma olen taevas nüüd?

„Mis sulle naeru teeb?“ küsis kellegi tundmatu hääl mu kõrvalt.

„Ragnar! Mis sa siin teed?“ hüüdsin koheselt, kui hääle ära tundsin.

„Kas ma ei või tulla sind külastama enam?“ küsis noormees soojalt naeratades.

„Muidugi. Mulle kuluks mõningane suhtlus ära,“ laususin ning nägin, et Tony oli oma pea ära keeranud ja vaatas süvenenult seina. Olgu! Ole solvunud siis.

„Ma näen jah, et su toanaaber pole just eriti jutukas. Mis juhtus? Suutsid juba korvi anda vaesele poisile?“ jätkas Ragnar naeratades.

„Jaa muidugi. Ei tegelikult ma ei tea isegi, mis juhtus. Üks hetk ta oli normaalne ja järgmisel ta oli sedasi,“ ütlesin Tony suunas silmadega näidates.

„Äkki on lihtsalt tal halb päev?“

„Võib-olla,“ venitasin pikalt välja. „Mida sa oled siis teinud?“

„Tegelenud selle kassirojuga. Kujuta ette ta suutis Tommyga juba tülli minna ja ajas vaesele koerale veekausi pähe,“ ütles noormees õudust teeseldes.

„Nojah… Täitsa minu moodi siis,“ naersin südamest.

„Kuule tänan, et seda ütlesid. Oskan siis hoida su puhul silmad lahti.“

„Miks?“ küsisin ja olin kindel, et mõni teine oleks andnud mulle opaka vastu nägu, sellise küsimuse peale.

„Igaks juhuks,“ tegi noormees silma.

Noogutasin muiates ning hingasin sügavalt sisse. Ma tahtsin öelda midagi, kuid polnud kindel, kuidas ta sellesse suhtub.

„Tead, see võib tunduda naljakas, kuid mul on hea meel, et sa mul oled. Oled hea sõber,“ laususin punastades.

Kuulsin, kuidas Ragnar midagi pomises ning tundus nagu ütleks ta, et ainult sõber? Olin kindel, et see oli mu kujutlusvili. Vot see juhtub, kui loed liiga palju romantika raamatuid ja vaatad filmi.

„Mis sa ütlesid?“ küsisin igaks juhuks üle.

„Ei midagi olulist,“ naeratas poiss armsalt ,„mul on hea meel, et sa mul ka oled.“

Kas teate, kui tore on, kui keegi ütleb, et tal on hea meel, et sa tal oled? Ütlen, et see on üks parimaid tundeid ja eriti siis, kui see südamest tuleb. Muidugi ma lootsin, et see tuleb, kuid vaadates poisi tumepruunidesse siirastesse silmadesse – olin rohkem kui kindel selles.

„Mida arst on siis sulle öelnud?“ jätkas noormees teisel teemal.

„Ma ei tea. Keegi pole muga rääkinud,“ laususin ohates.

„Ja su vanemad?“

„Onu peaks millalgi tulema mind külastama,“ ütlesin kindlalt.

„Aga ema ja isa?“ küsis Ragnar suuri silmi tehes.

„See on raske,“ laususin vaikselt.

Poiss ainult noogutas ning pani siis teleka tööle. Sealt ei tulnud midagi erilist peale mingi eesti mehhiko-seepide. Mõne aja pärast pani Ragnar masina kinni ja ruumi sigines vaikus. Tony oli vahepeal magama jäänud ning tema voodist kostusid vaiksed norsatused.

„Ega sa ei tea, mis mul viga on?“ küsisin uuesti, kuid poiss ainult raputas pead.

Ohkasin. Kas keegi üldse kavatseb mulle midagi öelda? Olen ma suremas, või on tegemist tavalise asjaga? On see asi ohtlik või mitte? Lõpuks hakkas kostuma sammud. Mitme inimese sammud. Meie ruumi uks avanes ning sisse astusid arst, medõde ning onu. Vau! Kogu komplekt.

„Ma näen, et su poiss on uuesti siin,“ lausus arst mind ja Ragnarit vaadates.

„Ta pole mu poiss!“

„Me oleme kõigest sõbrad.“

„Pille-Riin!?“

Jäime kõik vait ja lõpuks hakkas Liisa itsitama. Läksime temaga kaasa, kuid lõpuks suutis Paas meid reaalsusesse tagasi tuua oma köhatusega.

„Pille, meil on sulle midagi öelda,“ alustas arst vaikselt.

„Mis see on? Kas ma saan koju?“ küsisin õhinal.

„Ei, kullake,“ jätkas onu tõsiselt ,„sul on hoopis diabeet.“

„Mida?“ küsisin vaikselt ning tundsin enda häält värisemas.
Tagasi üles Go down
liisucatye
Piraat



Female Postituste arv : 15

Üks süda kahe omanikuga (18. osa) - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Üks süda kahe omanikuga (18. osa)   Üks süda kahe omanikuga (18. osa) - Page 3 Icon_minitime16/12/2012, 17:58

Vot see eelviimane lause pani ära...Diabeet?
Tagasi üles Go down
Merlin.
200 posti tüüd
Merlin.


Female Postituste arv : 215

Üks süda kahe omanikuga (18. osa) - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Üks süda kahe omanikuga (18. osa)   Üks süda kahe omanikuga (18. osa) - Page 3 Icon_minitime16/12/2012, 19:00

Diabeet ehk suhkrutõbi on energiaainevahetusehäire, mis on tingitud kõhunäärme vähesest insuliinitootmisest või insuliini toime nõrgenemisest ja insuliini eritumise puudulikkusest, kui see on see, mida sa teada tahtsid oma küsimusega :)
Tagasi üles Go down
Sponsored content





Üks süda kahe omanikuga (18. osa) - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Üks süda kahe omanikuga (18. osa)   Üks süda kahe omanikuga (18. osa) - Page 3 Icon_minitime

Tagasi üles Go down
 
Üks süda kahe omanikuga (18. osa)
Tagasi üles 
Lehekülg 3, lehekülgi kokku 5Mine lehele : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
 Similar topics
-
» Kahe tule vahel

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
MEIE JUTUD :: Jutud :: ARHIIV :: Armastusjutud (vanemad)-
Hüppa: