MEIE JUTUD

Järjejuttudele pühendatud foorum
 
PortalPealehtOtsiLatest imagesRegistreeriLogi sisse

 

 Varjukülg

Go down 
+13
Shadowpaw
shine
Getzzzu
MyMystery
Tennu
Bubblegum
Dragomira
*Nastik.
Keku
Naughty
AliceInWonderland XD
Mezilane
Cilen
17 posters
Mine lehele : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next
AutorTeade
Cilen
Magus maius
Cilen


Female Postituste arv : 2007
Age : 26
Asukoht : Tartu

Varjukülg - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Varjukülg   Varjukülg - Page 2 Icon_minitime25/7/2012, 23:18

Haha. Päriselt? Very Happy
Millist autot ta siis soovitas? Very Happy


Ja mul on hea meel, et sulle meeldib. Ja et sa loed seda ja.. ee.. ootad.
Saad aru küll, eks. Very Happy
Tagasi üles Go down
Dragomira
Juudijõulupuu
Dragomira


Female Postituste arv : 235
Age : 24
Asukoht : Kagu-Eesti

Varjukülg - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Varjukülg   Varjukülg - Page 2 Icon_minitime25/7/2012, 23:31

Jah, päriselt. Very Happy
Ei mäleta enam mina, mingit valget vist...? Very Happy Peaks järgi küsima. Very Happy
Tagasi üles Go down
Cilen
Magus maius
Cilen


Female Postituste arv : 2007
Age : 26
Asukoht : Tartu

Varjukülg - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Varjukülg   Varjukülg - Page 2 Icon_minitime25/7/2012, 23:34

Very Happy
Tagasi üles Go down
AliceInWonderland XD
lehm
AliceInWonderland XD


Female Postituste arv : 642

Varjukülg - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Varjukülg   Varjukülg - Page 2 Icon_minitime26/7/2012, 11:39

Hea-hea osa oli... Nagu alati. Eriti meeldis mulle see koht, kus Lara kallas John'ile mahla kaela. See oli fun koht. Very Happy Kas ma olen üldse maininud, et sa kirjutad pagana hästi??? Kui ei, siis ma mainin seda nüüd. Very Happy

Nate'ist oli kahju... Sellest, et ta peksa sai. ):

P.S: Kuidas Lara'le ei saa maitsta ühepajatoit? Very Happy See on nii hea toit ju...

Ja nagu alati ootan uut...
Tagasi üles Go down
Cilen
Magus maius
Cilen


Female Postituste arv : 2007
Age : 26
Asukoht : Tartu

Varjukülg - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Varjukülg   Varjukülg - Page 2 Icon_minitime26/7/2012, 11:41

Talle ei maitsenud see sellepärast, et see haises jubedasti. Ja kuna see nii jubedalt haises ei tahtnud ta seda isegi mitte proovida. Very Happy

Aga tegelt mulle endalegi ei meeldi ühepajatoit. Very Happy
Tagasi üles Go down
AliceInWonderland XD
lehm
AliceInWonderland XD


Female Postituste arv : 642

Varjukülg - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Varjukülg   Varjukülg - Page 2 Icon_minitime26/7/2012, 11:47

Aa, no meie kooli oma rõvedalt ei haise. Ning eks see on igaühe oma asi, mida ta sööb ja mida ta ei söö. Very Happy
Tagasi üles Go down
Cilen
Magus maius
Cilen


Female Postituste arv : 2007
Age : 26
Asukoht : Tartu

Varjukülg - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Varjukülg   Varjukülg - Page 2 Icon_minitime26/7/2012, 11:48

Jah Very Happy
Tagasi üles Go down
Dragomira
Juudijõulupuu
Dragomira


Female Postituste arv : 235
Age : 24
Asukoht : Kagu-Eesti

Varjukülg - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Varjukülg   Varjukülg - Page 2 Icon_minitime26/7/2012, 11:48

Mulle meeldis ka see koht, kus Lara mahla pähe kallas. :) Tahaks vahel isegi midagi sellist teha, aga mina pean piirduma väikesele õele puhta vee pähe kallamisega, sest muidu ta kaebab ära, et ma jälle kiusan teda. Very Happy

Ja ühepajatoit on jumala hea asi ju. Very Happy Või noh... Kartul, porgand ja kapsas seal see on hea, muu kraam on selline... Jamh. Very Happy

Cilen, on sul uue osa jaoks mõni hea idee ka juba või sa koguni kirjutad seda? Very Happy

P.S. Kui ma ei eksi, soovitas mu onupoeg Ford Mustangit mulle. Aga kui ma seda nüüd guugeldasin, siis sorry aga sellist autot mina küll endale ei ostaks. xD
Tagasi üles Go down
Cilen
Magus maius
Cilen


Female Postituste arv : 2007
Age : 26
Asukoht : Tartu

Varjukülg - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Varjukülg   Varjukülg - Page 2 Icon_minitime26/7/2012, 12:02

Ma tahaks ise ka seda kunagi teha... Very Happy

Mõni idee tegelikult juba on, aga ei kirjuta veel. Tahaks enne kahele teisele jutule ka osa valmis kirjutada, kuid eks näis. Very Happy

Ma guugeldasin ka seda.
Haha.
Minu arust on see täielik meeste auto. Very Happy
Tagasi üles Go down
Bubblegum
Juubilar
Bubblegum


Female Postituste arv : 167
Age : 24
Asukoht : Kodu.

Varjukülg - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Varjukülg   Varjukülg - Page 2 Icon_minitime26/7/2012, 15:57

Jutt on hea, mulle meeldib.
Kui nüüd Ford Mustangite juurde suunduda, siis me likez it! Ford Mustangid on väga lahedad autod ja mul on isegi au olnud ühega sõita :)
Tagasi üles Go down
Cilen
Magus maius
Cilen


Female Postituste arv : 2007
Age : 26
Asukoht : Tartu

Varjukülg - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Varjukülg   Varjukülg - Page 2 Icon_minitime26/7/2012, 16:45

Tore, et meeldib. Very Happy
Tagasi üles Go down
Naughty
Kärbes ämblikuvõrgus
Naughty


Female Postituste arv : 2315
Age : 31
Asukoht : Harjumaa

Varjukülg - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Varjukülg   Varjukülg - Page 2 Icon_minitime26/7/2012, 21:42

Ma ei hakka sulle enam isegi mitte mainima, mida ma sinu kirjutamisest arvan, sest sa tead, et see meeldib mulle Razz

Aga jutust siis niipalju, et Nate on tõesti väga armas venna. Ja oh issand, saaks mina sellised VIHKAJAD kuskilt kätte ja näeks sellist koolikiusamist, siis ausõna nad saaksid. Ma olen alati selline kätsimutt olnud, et kohe kui nägin, et kedagi väiksemat koolis kusati või sellist, kes oligi veidi tõrjutud siis läksin kiusajatega kohe plõksima ja kui vaja siis oi nad said. Vihkan kiusamist ja kiusajaid ja astuksin ükskõik millises olukorras vahele, kasvõi oma elu hinnaga, ausalt ka. Ühekorra isegi tegin lollisti, et nii tegin, aga samas ei kahetse ka, sest lõpuks läks kõik hästi.

Ja nõustun teiste kommentaaridega, kellele meeldib ÜHEPAJATOIT!!!!!!!!! See on tõeliselt omnjom kui see on hästi tehtud. Very Happy

Ja mul on vist midagi kahesilma vahele jäänud, sest ma ei suuda aru saada kui vana on Lara vend. Very Happy

Igatahes edu sulle kirjutamisel !!!! Wink
Tagasi üles Go down
Cilen
Magus maius
Cilen


Female Postituste arv : 2007
Age : 26
Asukoht : Tartu

Varjukülg - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Varjukülg   Varjukülg - Page 2 Icon_minitime26/7/2012, 23:11

Ma tegelikult ei maininudki jutus seda. Very Happy
Nate on muidu 18. aastane. Larast aasta vanem.

Mulle niisamuti ei meeldi kiusamine. Õnneks pole ma sellega niimoodi kokku puutunud, sest elan väikeses kohas ning käin väikeses koolis. Very Happy
Tagasi üles Go down
AliceInWonderland XD
lehm
AliceInWonderland XD


Female Postituste arv : 642

Varjukülg - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Varjukülg   Varjukülg - Page 2 Icon_minitime26/7/2012, 23:38

Meil väga hullult kiusamist ei ole. (Koolis, ma mõtlen).


Viimati muutis seda AliceInWonderland XD (9/7/2013, 22:48). Kokku muudetud 1 kord
Tagasi üles Go down
Mezilane
Pipar
Mezilane


Female Postituste arv : 1381
Age : 25
Asukoht : Eesti

Varjukülg - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Varjukülg   Varjukülg - Page 2 Icon_minitime30/7/2012, 11:10

Tegelikult oli see osa mul juba ammu läbi loetud, aga ma ei teadnud, mida siia kirjutada nii, et ma ikka annan teada, et mulle meeldib see lugu ja ma loen seda endiselt ; )


PS! Nate on nii tore.
Tagasi üles Go down
http://www.wattpad.com/user/MezilaneM
Cilen
Magus maius
Cilen


Female Postituste arv : 2007
Age : 26
Asukoht : Tartu

Varjukülg - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Varjukülg   Varjukülg - Page 2 Icon_minitime30/7/2012, 15:34

Very Happy

Nate meeldib mullegi. Very Happy
Tagasi üles Go down
Naughty
Kärbes ämblikuvõrgus
Naughty


Female Postituste arv : 2315
Age : 31
Asukoht : Harjumaa

Varjukülg - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Varjukülg   Varjukülg - Page 2 Icon_minitime30/7/2012, 20:01

Mulle meeldiks uus osa Wink
Tagasi üles Go down
Cilen
Magus maius
Cilen


Female Postituste arv : 2007
Age : 26
Asukoht : Tartu

Varjukülg - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Varjukülg   Varjukülg - Page 2 Icon_minitime30/7/2012, 20:57

Ma katsun enne Armutu uue osaga ühele poole saada, siis võib-olla ka Taas hingata'ga ja siis alles võib-olla tuleb siia uus osa. Very Happy
Tagasi üles Go down
Naughty
Kärbes ämblikuvõrgus
Naughty


Female Postituste arv : 2315
Age : 31
Asukoht : Harjumaa

Varjukülg - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Varjukülg   Varjukülg - Page 2 Icon_minitime30/7/2012, 21:19

Armutule eelisjärjekorras uue osa kirjutamine on ilmselge. Very Happy
Tagasi üles Go down
Cilen
Magus maius
Cilen


Female Postituste arv : 2007
Age : 26
Asukoht : Tartu

Varjukülg - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Varjukülg   Varjukülg - Page 2 Icon_minitime30/7/2012, 21:24

Seda muidugi. Very Happy
Kuigi selle jutu osadega juhtub alati äpardusi. Very Happy
Eelmine osa kustus ära, mille ma pidin uuesti kirjutama. See mida ma hetkel kirjutan, seal muutusid mingi ime läbi kõik täpitähed sellisteks: ä; õ; ü. Ja mis iganes asjadeks veel. Very Happy
Tagasi üles Go down
Naughty
Kärbes ämblikuvõrgus
Naughty


Female Postituste arv : 2315
Age : 31
Asukoht : Harjumaa

Varjukülg - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Varjukülg   Varjukülg - Page 2 Icon_minitime30/7/2012, 22:06

Oi, sellisel juhul sulle kõvasti ja palju EDU!!!! Very Happy
Tagasi üles Go down
Cilen
Magus maius
Cilen


Female Postituste arv : 2007
Age : 26
Asukoht : Tartu

Varjukülg - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Varjukülg   Varjukülg - Page 2 Icon_minitime31/7/2012, 11:45

Jamh. Very Happy
Tagasi üles Go down
*Nastik.
Kärameister
*Nastik.


Female Postituste arv : 1048
Age : 27

Varjukülg - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Varjukülg   Varjukülg - Page 2 Icon_minitime2/8/2012, 18:51

Millegipärast unustasin kommenteerida pärast teise osa siiailmumist, et ma lugesin ka selle läbi ja mulle väga meeldib, et tekst nii hea ja sujuv on. Jutt iseenesest meeldib muidugi ka Very Happy

Uus osa võiks rutem tulla juba Very Happy
Tagasi üles Go down
http://www.nnastik.blogspot.com
Cilen
Magus maius
Cilen


Female Postituste arv : 2007
Age : 26
Asukoht : Tartu

Varjukülg - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Varjukülg   Varjukülg - Page 2 Icon_minitime2/8/2012, 19:11

Kui veab saab juba täna uue osa. Very Happy
Kui ei vea siis kunagi hiljem. Very Happy
Tagasi üles Go down
AliceInWonderland XD
lehm
AliceInWonderland XD


Female Postituste arv : 642

Varjukülg - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Varjukülg   Varjukülg - Page 2 Icon_minitime2/8/2012, 19:51

Täna-täna-täna-täna... -Hoiab pöialt- Jap, mina ootan. Very Happy
Tagasi üles Go down
Sponsored content





Varjukülg - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Varjukülg   Varjukülg - Page 2 Icon_minitime

Tagasi üles Go down
 
Varjukülg
Tagasi üles 
Lehekülg 2, lehekülgi kokku 9Mine lehele : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
MEIE JUTUD :: Isikulised jutud :: Cileni looming-
Hüppa: