MEIE JUTUD

Järjejuttudele pühendatud foorum
 
PortalPealehtOtsiLatest imagesRegistreeriLogi sisse

 

 Esimene "Suleselts"

Go down 
+14
Prince Kirameki
Wissel
-Ene-
Everleigh
Bubblegum
Pingu
Naughty
Cilen
Keku
Mezilane
Dragomira
*Nastik.
Audrey
nasicc
18 posters
Mine lehele : Previous  1, 2, 3
AutorTeade
netzkaa
Teise astme kurjuse abiline
netzkaa


Female Postituste arv : 8

Esimene "Suleselts" - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Esimene "Suleselts"   Esimene "Suleselts" - Page 3 Icon_minitime20/8/2012, 16:24

Mulle isiklikult meeldis, keep up the good work :)
Tagasi üles Go down
*Nastik.
Kärameister
*Nastik.


Female Postituste arv : 1048
Age : 27

Esimene "Suleselts" - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Esimene "Suleselts"   Esimene "Suleselts" - Page 3 Icon_minitime23/8/2012, 14:17

Aga nüüd vist peakski juba uue numbri koostamise peale mõtlema, ei tahaks küll, et see ettevõtmine unarusse jääks? :)
Tagasi üles Go down
http://www.nnastik.blogspot.com
nasicc
Pehme admin
nasicc


Female Postituste arv : 5899
Age : 30
Asukoht : Tartu

Esimene "Suleselts" - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Esimene "Suleselts"   Esimene "Suleselts" - Page 3 Icon_minitime23/8/2012, 15:25

Peaks. :)
Aga kõigepealt on meil vaja uut eestvedajat, sest mina olen selle töö jaoks suhteliselt kehv kandidaat. Very Happy
Vabatahtlikke? Very Happy
Tagasi üles Go down
*Nastik.
Kärameister
*Nastik.


Female Postituste arv : 1048
Age : 27

Esimene "Suleselts" - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Esimene "Suleselts"   Esimene "Suleselts" - Page 3 Icon_minitime23/8/2012, 15:36

Mida eestvedaja endast kujutab? Kas lihtsalt inimest, kes n-ö sunnib teisi takka, et õigeks ajaks kõik olemas oleks, või ta paneb ka materjali kokku jne? Või teeb seda ka juba kujundaja? :)
Tagasi üles Go down
http://www.nnastik.blogspot.com
nasicc
Pehme admin
nasicc


Female Postituste arv : 5899
Age : 30
Asukoht : Tartu

Esimene "Suleselts" - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Esimene "Suleselts"   Esimene "Suleselts" - Page 3 Icon_minitime23/8/2012, 15:48

No oleneb, kuidas see eestvedaja töö laiali oskab ajada.
Mina panin materjali kokku ka, aga kui leiad kellegi seda tegema, siis palun väga!
Üldiselt jah - mõtete koondamine ja ülesannete jagamine ja inimestele pinda käimine ja mitte leebe olemine. Very Happy Arvamuse avaldamine... jms. Koordineerimine ühesõnaga.
Mina kogusin inimestelt asjad kokku ja panin siis nad "Suleseltsi" ära. Ja kirjutasin tegijad ja statistika. Lood tulid teistelt, õigekirjakontroll tuli Takuyalt ja Prince Kiramekilt. Dragomira aitas nende väikeste pildikestega (pealkiri oli jällegi Takuyalt). Naughty tegi endale loo juurde ise pildid - need ma skännisin ja lõikasin parajaks...
Eks väikesi muid asju tuleb ka töö ajal ette, aga see peamine. Very Happy
Tagasi üles Go down
*Nastik.
Kärameister
*Nastik.


Female Postituste arv : 1048
Age : 27

Esimene "Suleselts" - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Esimene "Suleselts"   Esimene "Suleselts" - Page 3 Icon_minitime23/8/2012, 16:16

Ma võiksin selle isegi enda peale võtta, aga mul on ainult üks küsimus: kas sa kasutasid Wordi selle kõige kokkupanemiseks? Very Happy See esimese lehekülje kahekoluminilisus ajas lihtsalt segadusse Very Happy
Tagasi üles Go down
http://www.nnastik.blogspot.com
-Ene-
Järgmine aste on "lehm"
-Ene-


Female Postituste arv : 627
Age : 32
Asukoht : Azeroth

Esimene "Suleselts" - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Esimene "Suleselts"   Esimene "Suleselts" - Page 3 Icon_minitime23/8/2012, 16:21

Wordis saab ka kolumne teha. Page Layout -> Columns ja sealt vali juba, mida tahad.
Tagasi üles Go down
http://www.tudengiraport.wordpress.com
Dragomira
Juudijõulupuu
Dragomira


Female Postituste arv : 235
Age : 24
Asukoht : Kagu-Eesti

Esimene "Suleselts" - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Esimene "Suleselts"   Esimene "Suleselts" - Page 3 Icon_minitime23/8/2012, 16:30

Kuna nasicc on läinud ja mina juhtusin ka seda vestlust lugema, siis tundus õige märkida, et nasicc tegi Suleseltsi Microsoft Publisheris. :) Kui sul on Microsoft Office olemas, peaks seal hulgas ka Publisher olema. :)
Tagasi üles Go down
nasicc
Pehme admin
nasicc


Female Postituste arv : 5899
Age : 30
Asukoht : Tartu

Esimene "Suleselts" - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Esimene "Suleselts"   Esimene "Suleselts" - Page 3 Icon_minitime23/8/2012, 21:59

Yup, esimene leht tehtud Publisheriga.
Kui sl teine progre, lase aga minna. Very Happy
Minule sobib, et *Nastik. seda juhtima hakkab. Very Happy
Tagasi üles Go down
Riinu
Kojamees
Riinu


Female Postituste arv : 39
Age : 22

Esimene "Suleselts" - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Esimene "Suleselts"   Esimene "Suleselts" - Page 3 Icon_minitime18/3/2014, 21:22

Ma ei saa seda lugeda muide
Tagasi üles Go down
Sponsored content





Esimene "Suleselts" - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Esimene "Suleselts"   Esimene "Suleselts" - Page 3 Icon_minitime

Tagasi üles Go down
 
Esimene "Suleselts"
Tagasi üles 
Lehekülg 3, lehekülgi kokku 3Mine lehele : Previous  1, 2, 3
 Similar topics
-
» Suleselts #4
» Suleselts #3
» Suleselts #2
» Suleselts 3 - kevad 2013

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
MEIE JUTUD :: Muu :: Suleselts-
Hüppa: