MEIE JUTUD

Järjejuttudele pühendatud foorum
 
PortalPealehtOtsiLatest imagesRegistreeriLogi sisse

 

 Esimene "Suleselts"

Go down 
+14
Prince Kirameki
Wissel
-Ene-
Everleigh
Bubblegum
Pingu
Naughty
Cilen
Keku
Mezilane
Dragomira
*Nastik.
Audrey
nasicc
18 posters
Mine lehele : 1, 2, 3  Next
AutorTeade
nasicc
Pehme admin
nasicc


Female Postituste arv : 5899
Age : 30
Asukoht : Tartu

Esimene "Suleselts" Empty
PostitaminePealkiri: Esimene "Suleselts"   Esimene "Suleselts" Icon_minitime17/7/2012, 17:58

Võttis ta aega, mis ta võttis, aga VALMIS SAI! :)
Aitäh kannatlikkuse eest, aitäh koostöö eest, aitäh juba ette lugemise eest. ;D
Loodame, et järgmine number tuleb kiiremini. Very Happy
Kui lahti võtate, vajutage "Skip ad" ja siis vajutage alumist väiksemat "download" nuppu. Wink
Aga siin ta siis on: Meie esimene "Suleselts".
PS. Lingid peaksid töötama nii kaua kuni inimesed oma teemade pealkirju muudavad... mis kahjuks võib juhtuda päris ruttu.
PPS. See on vist koht, kus ma peaks juba ära mainima, et meil on järgmise numbri jaoks uut eestvedajat vaja.
Tagasi üles Go down
Audrey
Queen B ehk ADMIN
Audrey


Female Postituste arv : 9504
Age : 31
Asukoht : Pärnu

Esimene "Suleselts" Empty
PostitaminePealkiri: Re: Esimene "Suleselts"   Esimene "Suleselts" Icon_minitime17/7/2012, 18:09

Uut edasivedajat? -.-
Tagasi üles Go down
*Nastik.
Kärameister
*Nastik.


Female Postituste arv : 1048
Age : 27

Esimene "Suleselts" Empty
PostitaminePealkiri: Re: Esimene "Suleselts"   Esimene "Suleselts" Icon_minitime17/7/2012, 18:11

Üks suur like kujundusele ja üleüldse tulemusele Very Happy Loodetavasti õhutab see esimene number teisi ka liituma Very Happy
Tagasi üles Go down
http://www.nnastik.blogspot.com
Dragomira
Juudijõulupuu
Dragomira


Female Postituste arv : 235
Age : 24
Asukoht : Kagu-Eesti

Esimene "Suleselts" Empty
PostitaminePealkiri: Re: Esimene "Suleselts"   Esimene "Suleselts" Icon_minitime17/7/2012, 18:15

Audrey: Ühe inimese jaoks on üks number niigi suur töö, kui ta peaks veel kõigi nende tulevaste numbrite kallal töötama, siis läheks inimene varsti hulluks. Sellepärast ongi idee, et igal numbril võiks olla oma eestvedaja, et ühe inimese õlule ei langeks liiga suur koorem. :) Nasicc tegi Suleseltsi jaoks väga palju. :)

Ja ka minul on hea meel, et see lõpuks avalikkusse jõudis! :)
Tagasi üles Go down
nasicc
Pehme admin
nasicc


Female Postituste arv : 5899
Age : 30
Asukoht : Tartu

Esimene "Suleselts" Empty
PostitaminePealkiri: Re: Esimene "Suleselts"   Esimene "Suleselts" Icon_minitime17/7/2012, 18:22

Aitäh! :)

Tegelikult võib üks inimene kõigi numbritega ka hakkama saada, see üks inimene pole aga mina. Minus ei ole seda karmust ja inimeste tagaajamist ja tähtaegadest kinnipidamist. Very Happy
Tagasi üles Go down
Mezilane
Pipar
Mezilane


Female Postituste arv : 1381
Age : 25
Asukoht : Eesti

Esimene "Suleselts" Empty
PostitaminePealkiri: Re: Esimene "Suleselts"   Esimene "Suleselts" Icon_minitime17/7/2012, 18:49

Arvuti ei luba avada -_-
Tagasi üles Go down
http://www.wattpad.com/user/MezilaneM
Külaline
Külaline




Esimene "Suleselts" Empty
PostitaminePealkiri: Re: Esimene "Suleselts"   Esimene "Suleselts" Icon_minitime17/7/2012, 19:12

Jooksvad muljed protokollitud magaziini vaatamise ajal:

Oh sa raibe, see pealkiri näeb veel parem välja kui Paint Tool SAIs OAO
Lahe, statistika! Me gusta!
Meie? Meie, meie, meie, meie, meie... No me gusta.
Ikka on siit ja sealt jutumärgid ära jäänud või bännerid hakivad näiliselt erinevaid tekste.
Isikuliste juttude bännerite paigutus on okei, kui viimane välja arvata - miks on see teksti sisse mähitud, kui teised umbes samades mõõtmetes bännerid omaette rea saavad?
Oh, ägedad tähtkujuillustratsioonid! Aaaga see tekstipaigutus... Meh, las olla.
Mul on tunne, et näen Omaloomingu veeru tekste esimest korda... But okay.
JÄLLE MEIE? Nii armas, et mina ka seal olen, kontributsiooni ühiskondlikku ettevõtmisse, aga miks see meiemeiemeiemeiemeiemeie vajalik on? Saab ju aru, et ajakirja, aka meie... Asi näeks meiemeieta pisut ametlikum välja, aga mis mina oma ametlikkusega.
Also, suur kiitos alapealkirjade osas. Värvid on superb!
ALSO, Dragormira? Ja need mõttekriipsud ei meeldi mulle, nii sõnades kinni...

Aa, ja kõige-kõige esimene mõte - upload.ee ei paku mingeid reklaame ega asju. Sinna on ehk nutikam järgmised numbrid laadida. :)
Tagasi üles Go down
Audrey
Queen B ehk ADMIN
Audrey


Female Postituste arv : 9504
Age : 31
Asukoht : Pärnu

Esimene "Suleselts" Empty
PostitaminePealkiri: Re: Esimene "Suleselts"   Esimene "Suleselts" Icon_minitime17/7/2012, 19:46

Ma muidu võiks vist küll... bitchida ja karjuda, et saadke asjad juba ära jne aga see kujunduse ja paigutuse teema pole minu jaoks... Kuid mul on sel korral pisut rohkem kirjatööd kuukirja jaoks plaanis nii et jahm...

EDIT: Ma nüüd jõudsin ka lõpuks läbi vaadata. Nii. Um... Ma jätaks pisut kuhugi vabat ruumi ka. Kõik on kuidagi nii koos. Alapealkirjad on minu jaoks pisut liiga suured. Et ruumi suhtes võiks pisut rohkem vabamalt võtta. Samas võiks tuua ka neid teemasid juurde. Tavalisi intervjuusid (nt. Pingult võiks rohkem uurida meie foorumi sünni kohta ikkagi), uudiseid, kasvõi hakata ära märkima uusi raamatuid, mis ilmuvad jne. Samas kui oleks millestki kirjutada võiks ka tavalisi artikleid kirjutada... Arvamusi... Ja nii edasi. Aga jah. Mina muudaks kujundust. Mitte, et see mulle meeldinud poleks. Ma lihtsalt arvan, et alati saab ka paremini Wink
Tagasi üles Go down
*Nastik.
Kärameister
*Nastik.


Female Postituste arv : 1048
Age : 27

Esimene "Suleselts" Empty
PostitaminePealkiri: Re: Esimene "Suleselts"   Esimene "Suleselts" Icon_minitime17/7/2012, 20:47

Minu arvates on kujundus täitsa tibens-tobens, võib-olla lihtsalt jälgida rohkem seda, et tekst ja pealkirjad/pildid liiga lähestikku ei satuks ja üksteist segama ei hakkaks Very Happy
Tagasi üles Go down
http://www.nnastik.blogspot.com
Keku
Veriveri loveable
Keku


Female Postituste arv : 853
Age : 29
Asukoht : Üksik saar keset Atlandi Ookeani.

Esimene "Suleselts" Empty
PostitaminePealkiri: Re: Esimene "Suleselts"   Esimene "Suleselts" Icon_minitime17/7/2012, 20:56

Lugesin ka kuukirja läbi ja täitsa armas oli, kiitus kõigile, kes viitsisid sellega tegeleda. :)
Ma küll ootasin pisut rohkem erinevaid asju sinna, praegu tunduski, nagu oleks olnud juttude reklaamid (seda arvasin ma küll vähem tulevat), filmi(/raamatu)arvustus ja horoskoop. Jäi nagu selline mulje, et teil oli rohkem kavas, aga ei, vähemalt on seegi ja minu arust olid need täitsa korralikult välja kukkunud. Kujunduse kohta pole mul ka midagi halba öelda. :)
Tagasi üles Go down
Cilen
Magus maius
Cilen


Female Postituste arv : 2007
Age : 26
Asukoht : Tartu

Esimene "Suleselts" Empty
PostitaminePealkiri: Re: Esimene "Suleselts"   Esimene "Suleselts" Icon_minitime17/7/2012, 21:10

FAIN, minu arvuti lihtsalt ei ava seda.
Hea et veel kokku ei jooksnud.
Very Happy
Tagasi üles Go down
Mezilane
Pipar
Mezilane


Female Postituste arv : 1381
Age : 25
Asukoht : Eesti

Esimene "Suleselts" Empty
PostitaminePealkiri: Re: Esimene "Suleselts"   Esimene "Suleselts" Icon_minitime17/7/2012, 21:33

Cilen, minul tuleb mingi flash playeri jama ette -.- ja seal on sellised inglise keelsed sõnad millest mina tolkugi ei jaga.
Tagasi üles Go down
http://www.wattpad.com/user/MezilaneM
Cilen
Magus maius
Cilen


Female Postituste arv : 2007
Age : 26
Asukoht : Tartu

Esimene "Suleselts" Empty
PostitaminePealkiri: Re: Esimene "Suleselts"   Esimene "Suleselts" Icon_minitime17/7/2012, 21:35

Amh, ma ei mäleta, mis mul tuli.. Embarassed
Igatahes ei lasnud vaadata. Very Happy
Kokku jooksis ka peaaegu.
Tagasi üles Go down
Naughty
Kärbes ämblikuvõrgus
Naughty


Female Postituste arv : 2315
Age : 31
Asukoht : Harjumaa

Esimene "Suleselts" Empty
PostitaminePealkiri: Re: Esimene "Suleselts"   Esimene "Suleselts" Icon_minitime17/7/2012, 21:58

Ma ei sa ka avada seda Sad Keegi tark võiks mulle lollile seletada, mida ma tegema peaksin, et ma saaksin selle oma arvutis avada.


Viimati muutis seda Naughty (17/7/2012, 22:04). Kokku muudetud 1 kord
Tagasi üles Go down
Pingu
Kuri admin
Pingu


Female Postituste arv : 1928
Age : 29
Asukoht : London

Esimene "Suleselts" Empty
PostitaminePealkiri: Re: Esimene "Suleselts"   Esimene "Suleselts" Icon_minitime17/7/2012, 22:04

Ah väikesed vead mida järgmine kord parandada saab on, aga muidu pole küll vaja halada Very Happy Mida me siis sellest ajakirjast ootasime? Mitte midagi enamat. Täidab oma eesmärki suurepäraselt Very Happy Nüüd on probleemiks ainult vabatahtliku leidmine, kes on nõus oma aega uputama sellesse.
Tagasi üles Go down
https://snlhmn.forum.co.ee
nasicc
Pehme admin
nasicc


Female Postituste arv : 5899
Age : 30
Asukoht : Tartu

Esimene "Suleselts" Empty
PostitaminePealkiri: Re: Esimene "Suleselts"   Esimene "Suleselts" Icon_minitime17/7/2012, 22:20

Noh... uue "Suleseltsi" jaoks on midagi kõrva taha panna küll. Very Happy

Kas teil kõigil Adobe Reader on? Kui ei, siis saab selle alla laadida http://get.adobe.com/reader/

Ja äkki te saaksite oma probleemidest screenid teha? Siis oskab ehk rohkem aidata. :)

Ning jah, vabatahtlikku oleks vaja. Very Happy
Tagasi üles Go down
Audrey
Queen B ehk ADMIN
Audrey


Female Postituste arv : 9504
Age : 31
Asukoht : Pärnu

Esimene "Suleselts" Empty
PostitaminePealkiri: Re: Esimene "Suleselts"   Esimene "Suleselts" Icon_minitime17/7/2012, 22:25

Minul oleks aega maa ja ilm aga jahm... Ma arvan, et ma lihtsalt ei mõika mõningaid asju.
Tagasi üles Go down
nasicc
Pehme admin
nasicc


Female Postituste arv : 5899
Age : 30
Asukoht : Tartu

Esimene "Suleselts" Empty
PostitaminePealkiri: Re: Esimene "Suleselts"   Esimene "Suleselts" Icon_minitime17/7/2012, 22:30

Tehnilise poole teeb selgeks. Very Happy
Tagasi üles Go down
Naughty
Kärbes ämblikuvõrgus
Naughty


Female Postituste arv : 2315
Age : 31
Asukoht : Harjumaa

Esimene "Suleselts" Empty
PostitaminePealkiri: Re: Esimene "Suleselts"   Esimene "Suleselts" Icon_minitime17/7/2012, 23:10

Nüüd saingi!!!!!! Very Happy

Väga uhke värk! Wink
Tagasi üles Go down
Bubblegum
Juubilar
Bubblegum


Female Postituste arv : 167
Age : 24
Asukoht : Kodu.

Esimene "Suleselts" Empty
PostitaminePealkiri: Re: Esimene "Suleselts"   Esimene "Suleselts" Icon_minitime18/7/2012, 06:12

Kui rohkem abikäsi vaja, siis võin millegagi aidata. Küsimus on ainult, milles?
Tagasi üles Go down
nasicc
Pehme admin
nasicc


Female Postituste arv : 5899
Age : 30
Asukoht : Tartu

Esimene "Suleselts" Empty
PostitaminePealkiri: Re: Esimene "Suleselts"   Esimene "Suleselts" Icon_minitime18/7/2012, 08:54

Kõiges, milles pädev oled ja soovid kaasa lüüa. Very Happy
Artiklite-intervjuude-asjade kirjutamine, asjade koordineerimine ja inimestelt asjade küsimine, kokkutõstmine... jms. Very Happy
Tagasi üles Go down
Everleigh
Magus maius
Everleigh


Female Postituste arv : 2033
Age : 35
Asukoht : Tallinn

Esimene "Suleselts" Empty
PostitaminePealkiri: Re: Esimene "Suleselts"   Esimene "Suleselts" Icon_minitime18/7/2012, 10:33

Wiii, kaua oodatud rõõm! Very Happy
Ma olen käsi! Ma võin aidata ja värki Very Happy

Hmm... ma olen vahele jäätud. Oeh xD
Tagasi üles Go down
-Ene-
Järgmine aste on "lehm"
-Ene-


Female Postituste arv : 627
Age : 32
Asukoht : Azeroth

Esimene "Suleselts" Empty
PostitaminePealkiri: Re: Esimene "Suleselts"   Esimene "Suleselts" Icon_minitime18/7/2012, 11:00

Mina võin aidata artiklite, intervjuude tegemisega (olen ligi 8 aastat ajalehtede ja nende tööga seotud olnud). Toimetajatöös ma ainult nii hea pole aga midagi ikka, kui vaja xD Inimestele võin ka pinda käia, et nad tähtaegadest kinni peaksid.

Mul üks idee olemas, mida peaks KINDLASTI järgmises lehes promoma, sest noh... kirjutamishuviliste foorum ju. Ideeks siis Tänapäeva noorsooromaani ja romaanivõistlus. Saaksin enda kogemustest kirjutada ja kindlasti veel mõne käsikirja sinna esitanuga jutule.

Kommentaarid kuukirja kohta:
Pealkiri on väga kenasti tehtud, mulle tõsiselt meeldib!
Smileyde kasutamisega peaks piiri pidama või äkki ära jätma. Need ei anna eriti midagi juurde minu arvates.
Minu horoskoop klappis väga hästi, tänud horoskoobi tegijale
Kujunduse koha pealt ei oskaks midagi ette heita

Tubli töö!
Tagasi üles Go down
http://www.tudengiraport.wordpress.com
Cilen
Magus maius
Cilen


Female Postituste arv : 2007
Age : 26
Asukoht : Tartu

Esimene "Suleselts" Empty
PostitaminePealkiri: Re: Esimene "Suleselts"   Esimene "Suleselts" Icon_minitime18/7/2012, 15:35

Sain ka läbi vaadata.
Very Happy

Väga lahe!
Tagasi üles Go down
Wissel
Kojamees
Wissel


Female Postituste arv : 29
Age : 26

Esimene "Suleselts" Empty
PostitaminePealkiri: Re: Esimene "Suleselts"   Esimene "Suleselts" Icon_minitime18/7/2012, 16:19

Mul on küsimus, mis programmiga te seda avasite ? :)
Tagasi üles Go down
Sponsored content





Esimene "Suleselts" Empty
PostitaminePealkiri: Re: Esimene "Suleselts"   Esimene "Suleselts" Icon_minitime

Tagasi üles Go down
 
Esimene "Suleselts"
Tagasi üles 
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 3Mine lehele : 1, 2, 3  Next
 Similar topics
-
» Suleselts #4
» Suleselts #3
» Suleselts #2
» Suleselts 3 - kevad 2013

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
MEIE JUTUD :: Muu :: Suleselts-
Hüppa: