MEIE JUTUD

Järjejuttudele pühendatud foorum
 
PortalPealehtOtsiLatest imagesRegistreeriLogi sisse

 

 Armastus ei küsi vanust

Go down 
+18
kiizukutsu
Getzzzu
Tennu
onneriin
Murtagh
Wissel
AliceInWonderland XD
nasicc
Hippi
Dragomira
Mezilane
Audrey
*Nastik.
Keku
SugarPiece
Cilen
Triinut6
MyMystery
22 posters
Mine lehele : Previous  1, 2, 3 ... 12 ... 22  Next
AutorTeade
MyMystery
Poppiholla
MyMystery


Female Postituste arv : 1154
Age : 27
Asukoht : Mars

Armastus ei küsi vanust - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Armastus ei küsi vanust   Armastus ei küsi vanust - Page 2 Icon_minitime4/7/2012, 11:27

Audrey: Sa võiksid ikkagi öelda. Very Happy Ma olen jube uudishimulik inimene. Very Happy
Nasicc: Pagan! Ja mina veel mõtlesin, et olen originaalne -.- . Aga minu jutus on neil suurem vanusevahe. Peaaegu kolmekordne. See lohutab mind. Kuigi kõlab ilmselt rõvedalt. Very Happy
Tegelikult ma mõtlesin pealkirjaks panna ka ''Vanus pole tähtis.'' ,aga valisin siiski selle teise.
Ja mis Urmase nimesse puutub, siis ma otsisin sobivat mehe nime ligi pool tundi ning lõpuks leidsin sellise.
Mul on millegipärast selline tunne, et nende ''karvaste kätega'' tegin ma endale karuteene, sest tegelikult kõlab see pervertlikult. Very Happy
Tagasi üles Go down
Hippi
Vapper lohetapja
Hippi


Female Postituste arv : 130
Asukoht : Keila

Armastus ei küsi vanust - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Armastus ei küsi vanust   Armastus ei küsi vanust - Page 2 Icon_minitime4/7/2012, 12:43

Tundub vist jah Very Happy
Aga ära päris raseerituid käsi ka kirjelda Razz
nasiccul oli vist see korter number 52, tüdruk oli 16 ja urmas 23 vms?
Tagasi üles Go down
Audrey
Queen B ehk ADMIN
Audrey


Female Postituste arv : 9504
Age : 31
Asukoht : Pärnu

Armastus ei küsi vanust - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Armastus ei küsi vanust   Armastus ei küsi vanust - Page 2 Icon_minitime4/7/2012, 12:44

Eeeei, see võib põhjustada hulganisti solvumisi muidu veel Very Happy

Ja no damn, 7 aastat vanusevahet on olematu ju Very Happy
Tagasi üles Go down
*Nastik.
Kärameister
*Nastik.


Female Postituste arv : 1048
Age : 27

Armastus ei küsi vanust - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Armastus ei küsi vanust   Armastus ei küsi vanust - Page 2 Icon_minitime4/7/2012, 14:22

Mulle tundus see pereosa lihtsalt selline rahulik, ei olnud eriti igav minu jaoks Very Happy Kirjeldusega sa ei liialdanud, nii et... jah Very Happy Lihtsalt ma ootasin kogu aeg, millal Urmas ükskord välja ilmub Razz

Jaa... see vanusevahe ei pane mulle seda meest pervina tunduma Very Happy Eriti kui ta hot on.
Tagasi üles Go down
http://www.nnastik.blogspot.com
MyMystery
Poppiholla
MyMystery


Female Postituste arv : 1154
Age : 27
Asukoht : Mars

Armastus ei küsi vanust - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Armastus ei küsi vanust   Armastus ei küsi vanust - Page 2 Icon_minitime4/7/2012, 14:56

Hippi: Raseeritud käed oleksid tõesti veel imelikumad olnud. Liiga pedelikud. Very Happy (Ma loodan, et ma kedagi sellega nüüd ei solvanud.)
Audrey: Ma põlen uudishimust. Very Happy Kui sa minu solvumist kardad, siis ära selle pärast põe. Very Happy Ma ei solvu kunagi. :) Ja sul on õigus. 7 aastat polegi nii hull võrreldes sellega, mis minul siin toimub. Very Happy (vähemalt ei peeta 7 aastat vanemat meest perverdiks) Very Happy
*Nastik: Tore, et vähemalt keegi Urmast perverdiks ei pea. Very Happy

Oh issand, ma olen peaaegu kõik oma postitused sellise Very Happy naerunäoga üle ujutanud.
Tagasi üles Go down
*Nastik.
Kärameister
*Nastik.


Female Postituste arv : 1048
Age : 27

Armastus ei küsi vanust - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Armastus ei küsi vanust   Armastus ei küsi vanust - Page 2 Icon_minitime4/7/2012, 15:13

7 aastat vanem mees pervert hahahah Very Happy
Vabandust, mu vanematel on ka 7 aastat vahet sellepärast tundub naljakas Very Happy
Tagasi üles Go down
http://www.nnastik.blogspot.com
Audrey
Queen B ehk ADMIN
Audrey


Female Postituste arv : 9504
Age : 31
Asukoht : Pärnu

Armastus ei küsi vanust - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Armastus ei küsi vanust   Armastus ei küsi vanust - Page 2 Icon_minitime4/7/2012, 15:48

Neeh, vahet pole Very Happy


Mu vanematel on 11 aastat vahet nii et millest me üldse räägime, eksole Very Happy Veider mõelda, et kui isa oli 22 siis ema oli alles 11... SO weird. Shocked
Tagasi üles Go down
Dragomira
Juudijõulupuu
Dragomira


Female Postituste arv : 235
Age : 24
Asukoht : Kagu-Eesti

Armastus ei küsi vanust - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Armastus ei küsi vanust   Armastus ei küsi vanust - Page 2 Icon_minitime4/7/2012, 22:46

Mu vanematel on 10 aastat vanusevahet ja on küll veider mõelda, jah. Et kui isa kooli lõpetas, oli ema alles teises klassis... Very Happy

Umm... Mina ei arva, et Urmas pervert on. Ja see oleks tõesti kahtlane, kui su väimees on sinuga sama vana...
Tagasi üles Go down
Cilen
Magus maius
Cilen


Female Postituste arv : 2007
Age : 26
Asukoht : Tartu

Armastus ei küsi vanust - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Armastus ei küsi vanust   Armastus ei küsi vanust - Page 2 Icon_minitime4/7/2012, 22:52

Minu vanematel on 6.aastat vanusevahet. Very Happy
Tagasi üles Go down
nasicc
Pehme admin
nasicc


Female Postituste arv : 5899
Age : 30
Asukoht : Tartu

Armastus ei küsi vanust - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Armastus ei küsi vanust   Armastus ei küsi vanust - Page 2 Icon_minitime4/7/2012, 23:04

Minu omadel 1 kuu... xD Homme neil 21. pulmaaastapäev. Very Happy (Nagu Lammas ütles: 19 aastat tagasi oli neil vahva aastapäev. Ma sündisin 7. juulil. Very Happy)
Aga ei, see 7 aastat Birxi ja Urmast väga ei häirinud. Very Happy Nende teel erilisi takistusi ei olnud. Ei häirind neid väga vanus, ei old vanemad vahel... ise pidid lihtsalt aru saama, et armastavad-. Very Happy
Ja ma tglt leian, et see vanusevahe siin ka kinda hot. Very Happy (A)
Tagasi üles Go down
Audrey
Queen B ehk ADMIN
Audrey


Female Postituste arv : 9504
Age : 31
Asukoht : Pärnu

Armastus ei küsi vanust - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Armastus ei küsi vanust   Armastus ei küsi vanust - Page 2 Icon_minitime4/7/2012, 23:17

Jah Sille, nõus Very Happy

Mu vanematel on sinna 30 kanti juba. Aga nad elasid pisut enne koos ka. Abiellusid aasta lõpus Very Happy Very Happy
Tagasi üles Go down
nasicc
Pehme admin
nasicc


Female Postituste arv : 5899
Age : 30
Asukoht : Tartu

Armastus ei küsi vanust - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Armastus ei küsi vanust   Armastus ei küsi vanust - Page 2 Icon_minitime5/7/2012, 10:41

Mu vanemad teadsid teineteist vähem kui aasta enne abiellumist. Very Happy

Millal uut osa saab, btw? Very Happy
Tagasi üles Go down
MyMystery
Poppiholla
MyMystery


Female Postituste arv : 1154
Age : 27
Asukoht : Mars

Armastus ei küsi vanust - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Armastus ei küsi vanust   Armastus ei küsi vanust - Page 2 Icon_minitime5/7/2012, 10:59

Nii tore, et leidub veel inimesi, kes teda perverdiks ei pea. Very Happy
Minu vanematel on kaks aastat vanusevahet. Aga ma tean ühte inimest, kelle vanemate vanusevahe on 20 aastat.
Uut osa ei pea enam kaua ootama.
Sest seee on siin.

4.
Ma ei suuda oma silmi uskuda. Minu ees seisab ehtne, lihast ja luust Urmas. Tema triiksärgi varrukad on sooja ilma tõttu üles kääritud. Näen tema vasakul randmel käekella.
''Tere, Urmas,'' ütlen, kui märkan, et olen teda liiga kaua sõnatult jõllitanud.
''Minu pintsak on vist sinu käes,'' lausub ta aeglaselt, teeseldud kahtlus hääles.
''On tõesti. Anna andeks. Ma kogemata,'' sõnan kahetsevalt.
Ta raputab viisakalt pead. ''Sama hästi võib see ka minu süü olla. Ma oleksin võinud ju sinu tähelepanu sellele juhtida.''
''Miks?'' pärin.
''Mis miks?'' küsib ta vastu.
''Miks sa seda siis ei teinud?''
''Ma avastasin selle alles siis, kui sa majja olid läinud. Ma oleksin ilmselt endast kahtlase mulje jätnud, kui sulle sinna järgi oleksin tulnud.''
''Kõlab loogiliselt,'' ütlen. ''Aga kas sobib, kui me saaksime homme samal ajal samas kohas kokku ja ma tagastaksin sulle sinu pintsaku siis? Sest, nagu sa näed, praegu mul seda pole.''
''Teeme nii,'' nõustub Urmas.
Tema naeratab. Mina naeratan. Jääme teineteisele tummalt otsa vaatama. Kumbki meist ei suuda pilku teiselt lahti rebida.
Lõpuks võtan end kokku ja suunan pilgu hoopis maas lebavale jäätisele, millest on nüüdseks pruun loik saanud.
Urmas märkab, kuidas ma jäätise jäänuseid jõllitan. ''Palun vabandust. See kukkus vist minu pärast maha.''
''Ei ole üldse hullu. Sa säästsid mind suurest kaloripommist,'' lausun.
''Millegipärast ei leevenda see mu süütunnet. Ma ostan sulle siiski parem uue.''
Enne, kui ma jõuan tema peatamiseks midagi teha on ta jäätiseputka juurde jõudnud.
Urmas naaseb kahe ¹okolaadijäätisega.
Ta ulatab mulle minu oma.
''Aitäh. Aga seda poleks tõesti vaja olnud.''
''Oli küll. Nüüd ei tunne ma end enam süüdlasena.''
Mõnda aega oli kuulda ainult söömisega kaasnevaid hääli ja läheduses istuvate auväärses eas prouade vadistamist.
''Ma pean nüüd minema hakkama,'' teatan viimaks. ''Homme näeme.''
''Nägemist.''

*
Mu käed higistavad ja ma näen vaeva, et mitte Urmase pintsakut niiskeks teha.
Ma olen ennast üsna tugevalt üle meikinud. Isa küsis, kas mul on kohtamine. Ema arvas aga, et ma lähen kusagile li*si lööma. Ütlesin, et nad mõlemad eksivad ning valetasin, et saan hoopis Milliga kokku.
''Tere, Marilin,'' ütleb Urmas minu selja tagant.
Võpatan ja pillan tema pintsaku maha.
Ta naerab, kui ma selle punastades üles võtan.
''Kas ma mõjun sulle tõesti nii jalust, või õigemini kätest rabavana, et sa kukutad mind nähes iga kord midagi maha?'' küsib ta lõbusalt.
''Mitte iga kord,'' parandan teda. ''Esimene kord ei kukkunud midagi maha.''
''Äkki selle pärast, et sul polnud midagi käes?'' pakub ta kavalalt.
Pahvatan naerma ja annan talle tema pintsaku.
Mu sõrmed riivavad tema omi.
Mu südamest käib jäine jõnksatus läbi.
Ta tänab mind ja lahkub siis.
Jälgin, kuidas tema kogu järjest kaugeneb ning lõpuks sootuks kaob.
Nüüd olen kindel, et me ei kohtu rohkem.
Kui just saatusel muid plaane pole.
Tagasi üles Go down
nasicc
Pehme admin
nasicc


Female Postituste arv : 5899
Age : 30
Asukoht : Tartu

Armastus ei küsi vanust - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Armastus ei küsi vanust   Armastus ei küsi vanust - Page 2 Icon_minitime5/7/2012, 11:04

Mu ühe kirjasõbra isa oli ta emast 21 aastat vanem... aga valetas end mitu aastat 12 a nooremaks. XD

NII LÜHIKE KOHTUMINE? Ja üldse... NII LÜHIKE OSA?? Very Happy
Ai-ai. Very Happy
Aga mulle meeldis. Selline... neil on piinlik ja mul on piinlik, aga samal ajal ma olen mingi et... aaawwwwww. Very Happy
Teeme nii, et kui ma õhtul töölt koju jõuan, on uus osa? (A) Very Happy Sul on kenasti aega ka: ma jõuan 11 paiku. Very Happy
Tagasi üles Go down
Cilen
Magus maius
Cilen


Female Postituste arv : 2007
Age : 26
Asukoht : Tartu

Armastus ei küsi vanust - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Armastus ei küsi vanust   Armastus ei küsi vanust - Page 2 Icon_minitime5/7/2012, 11:08

Saatusel on väga head muud plaanid. Very Happy

Muidugi ootaks ikka pikemaid osasid ja nii, aga kuna sa kirjutad uue tavaliselt suht ruttu, siis pole eriti häda midagi. Very Happy

Ja Urmas meeldib mulle. Ajab mõistlikku juttu.. Very Happy
Tagasi üles Go down
MyMystery
Poppiholla
MyMystery


Female Postituste arv : 1154
Age : 27
Asukoht : Mars

Armastus ei küsi vanust - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Armastus ei küsi vanust   Armastus ei küsi vanust - Page 2 Icon_minitime5/7/2012, 11:26

Nasicc: Mulle tundus see osa alguses pikem, kui tegelikult on. Very Happy
Ma kahtlen, kas ma täna jõuan, sest pean järgmise osa jaoks natuke eeltööd tegema. Guugeldama Very Happy. Aga ma annan endast parima. :)
Cilen: Päriselt? Sulle meeldib Urmas? Very Happy Jesssssssssssssssssssssssss Very Happy
Tagasi üles Go down
Audrey
Queen B ehk ADMIN
Audrey


Female Postituste arv : 9504
Age : 31
Asukoht : Pärnu

Armastus ei küsi vanust - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Armastus ei küsi vanust   Armastus ei küsi vanust - Page 2 Icon_minitime5/7/2012, 13:18

Õah.
Tagasi üles Go down
MyMystery
Poppiholla
MyMystery


Female Postituste arv : 1154
Age : 27
Asukoht : Mars

Armastus ei küsi vanust - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Armastus ei küsi vanust   Armastus ei küsi vanust - Page 2 Icon_minitime5/7/2012, 13:41

Kas see käis Urmase või selle osa kohta? Very Happy
Tagasi üles Go down
Audrey
Queen B ehk ADMIN
Audrey


Female Postituste arv : 9504
Age : 31
Asukoht : Pärnu

Armastus ei küsi vanust - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Armastus ei küsi vanust   Armastus ei küsi vanust - Page 2 Icon_minitime5/7/2012, 14:19

Selle osa.
Tagasi üles Go down
MyMystery
Poppiholla
MyMystery


Female Postituste arv : 1154
Age : 27
Asukoht : Mars

Armastus ei küsi vanust - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Armastus ei küsi vanust   Armastus ei küsi vanust - Page 2 Icon_minitime5/7/2012, 14:49

Ja see tähendab, et see osa polnud (pehmelt öeldes) kõige parem?
Tagasi üles Go down
Mezilane
Pipar
Mezilane


Female Postituste arv : 1381
Age : 25
Asukoht : Eesti

Armastus ei küsi vanust - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Armastus ei küsi vanust   Armastus ei küsi vanust - Page 2 Icon_minitime5/7/2012, 15:15

Ma saaksin selle osa kohta öelda super, kui sa teeksid natuke pikemaid osasid ning kirjeldaksid rohkem toimunut, kuigi ei saa öelda, et aeg seal kiiresti läheks.

Mulle ei meeldi Urmas. Evil or Very Mad ta ajab mind öökima. Rõve lihtsalt. Üle 40 aastase mehe kohta käitub ta liiga häbelikult.

Otsekõnes leidsin kaks viga.

''Mitte iga kord,'' parandan teda. ''Esimene kord ei kukkunud midagi maha."
''Mitte iga kord,'' parandan teda, ''esimene kord ei kukkunud midagi maha."


Kuigi üldpildina ütlen ma, et mulle see osa oli hea. Õigemini, kaks viimast osa. Ma ootan midagi enamat antud hetkel, aga ma ei tea, mis see olla võiks.

Tagasi üles Go down
http://www.wattpad.com/user/MezilaneM
Audrey
Queen B ehk ADMIN
Audrey


Female Postituste arv : 9504
Age : 31
Asukoht : Pärnu

Armastus ei küsi vanust - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Armastus ei küsi vanust   Armastus ei küsi vanust - Page 2 Icon_minitime5/7/2012, 16:03

I want more.

Ja jah, sul on pisut tööd vaja ka teha Very Happy

Ma tahan, et Urmas oleks selline... agressiivne. Kirglik... Pisut ahne ja osav selle sõna igas mõttes.

Ja tüdruk on vahel selline kahtlev... Mis on hea, kuid sellises olukorras... Kuidas sellises olukorras käituda? No um... Marilin võiks teda pisut pehmelt öeldes õrritada...

Ja tegelt võiks olla tõesti rohkem kirjeldusi, nagu Mezilanegi ütles. Osad võiskid olla pikemad... Aga ega muidu asi hull pole. Ma lihtsalt tahaks et see asi oleks superhea, et ma seda lõpuni välja loeks Very Happy
Tagasi üles Go down
MyMystery
Poppiholla
MyMystery


Female Postituste arv : 1154
Age : 27
Asukoht : Mars

Armastus ei küsi vanust - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Armastus ei küsi vanust   Armastus ei küsi vanust - Page 2 Icon_minitime5/7/2012, 21:54

Mezilane: Ta peabki natuke ...tagasihoidlikult käituma. Kui ta liiga entusiastlik oleks, jätaks ta endast vale mulje. Very Happy
Mis kirjeldustesse puutub, siis ma pole eriline kirjeldaja. Ma olen nagu pigem selline, et asun kohe asja kallale. Aga ma üritan. Very Happy
Audrey: Tööd on tõesti teha vaja. Very Happy Ma tunnen ise ka nii. :) Annan endast parima. :)
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




Armastus ei küsi vanust - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Armastus ei küsi vanust   Armastus ei küsi vanust - Page 2 Icon_minitime5/7/2012, 21:55

Meeldib aga, kuidagi lühike on :)
Kuid samas ütlen, et mulle meeldib, et Urmas selline on. Kui ta oleks ikka räigelt "aktiivne" ja peale tükkiv... siis oleks kummaline
Tagasi üles Go down
MyMystery
Poppiholla
MyMystery


Female Postituste arv : 1154
Age : 27
Asukoht : Mars

Armastus ei küsi vanust - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Armastus ei küsi vanust   Armastus ei küsi vanust - Page 2 Icon_minitime5/7/2012, 22:05

Järgmine osa tuleb pikem. Ma luban. Natuke pikem. Very Happy
Tore, et sulle Urmas sellisena meeldib (siis sa ehk ei pea teda perverdiks). :)
Tagasi üles Go down
Sponsored content





Armastus ei küsi vanust - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Armastus ei küsi vanust   Armastus ei küsi vanust - Page 2 Icon_minitime

Tagasi üles Go down
 
Armastus ei küsi vanust
Tagasi üles 
Lehekülg 2, lehekülgi kokku 22Mine lehele : Previous  1, 2, 3 ... 12 ... 22  Next
 Similar topics
-
» Armastus
» Armastus..
» armastus . # 1 .
» Armastusluule
» Armastus on pime !

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
MEIE JUTUD :: Jutud :: LÕPETATUD JUTUD :: Armastusjutud-
Hüppa: