MEIE JUTUD

Järjejuttudele pühendatud foorum
 
PortalPealehtOtsiLatest imagesRegistreeriLogi sisse

 

 Don't die, because i need you... (Lõpetamata, aga ei kirjuta enam edasi ka)

Go down 
4 posters
AutorTeade
Bubblegum
Juubilar
Bubblegum


Female Postituste arv : 167
Age : 24
Asukoht : Kodu.

Don't die, because i need you... (Lõpetamata, aga ei kirjuta enam edasi ka)  Empty
PostitaminePealkiri: Don't die, because i need you... (Lõpetamata, aga ei kirjuta enam edasi ka)    Don't die, because i need you... (Lõpetamata, aga ei kirjuta enam edasi ka)  Icon_minitime21/6/2012, 23:20

Vabandust, lõpetasin jutu praegu ära!


Viimati muutis seda Bubblecum (29/6/2012, 18:49). Kokku muudetud 1 kord
Tagasi üles Go down
AliceInWonderland XD
lehm
AliceInWonderland XD


Female Postituste arv : 642

Don't die, because i need you... (Lõpetamata, aga ei kirjuta enam edasi ka)  Empty
PostitaminePealkiri: Re: Don't die, because i need you... (Lõpetamata, aga ei kirjuta enam edasi ka)    Don't die, because i need you... (Lõpetamata, aga ei kirjuta enam edasi ka)  Icon_minitime21/6/2012, 23:43

Lühike osa oli... Muud eriti ei oskagi öelda. Alguses oli väike lausete kordus, aga muidu eriti kirjavigu ei näinud. Very Happy
Algus kõlab paljutõotavalt, nii et jätka ja ootan mis edasi saab. Ja pikemaid osasi ikka!:)

PS. Osa pealkiri meenutab mulle kohutavalt raamatut "Klatšimoor" Laughing Raamatufriik nagu ma olen!
Tagasi üles Go down
Bubblegum
Juubilar
Bubblegum


Female Postituste arv : 167
Age : 24
Asukoht : Kodu.

Don't die, because i need you... (Lõpetamata, aga ei kirjuta enam edasi ka)  Empty
PostitaminePealkiri: Re: Don't die, because i need you... (Lõpetamata, aga ei kirjuta enam edasi ka)    Don't die, because i need you... (Lõpetamata, aga ei kirjuta enam edasi ka)  Icon_minitime21/6/2012, 23:52

Aokei, ma pole klatšimoore lugenud, niiet ei tea sellest tuhkagi.
Tagasi üles Go down
AliceInWonderland XD
lehm
AliceInWonderland XD


Female Postituste arv : 642

Don't die, because i need you... (Lõpetamata, aga ei kirjuta enam edasi ka)  Empty
PostitaminePealkiri: Re: Don't die, because i need you... (Lõpetamata, aga ei kirjuta enam edasi ka)    Don't die, because i need you... (Lõpetamata, aga ei kirjuta enam edasi ka)  Icon_minitime22/6/2012, 00:01

Ma räägin, ma olen täielik raamatuhull!
Tagasi üles Go down
Bubblegum
Juubilar
Bubblegum


Female Postituste arv : 167
Age : 24
Asukoht : Kodu.

Don't die, because i need you... (Lõpetamata, aga ei kirjuta enam edasi ka)  Empty
PostitaminePealkiri: Re: Don't die, because i need you... (Lõpetamata, aga ei kirjuta enam edasi ka)    Don't die, because i need you... (Lõpetamata, aga ei kirjuta enam edasi ka)  Icon_minitime28/6/2012, 19:32

Vabandust, lõpetasin jutu praegu ära!


Viimati muutis seda Bubblecum (29/6/2012, 18:50). Kokku muudetud 1 kord
Tagasi üles Go down
Audrey
Queen B ehk ADMIN
Audrey


Female Postituste arv : 9504
Age : 31
Asukoht : Pärnu

Don't die, because i need you... (Lõpetamata, aga ei kirjuta enam edasi ka)  Empty
PostitaminePealkiri: Re: Don't die, because i need you... (Lõpetamata, aga ei kirjuta enam edasi ka)    Don't die, because i need you... (Lõpetamata, aga ei kirjuta enam edasi ka)  Icon_minitime28/6/2012, 20:49

Kas pole nagu liiga rutakas kohe nii alguses selline teade edasi öelda? Võiks pisut lasta lool kulgeda ja siis babahh- mingi pommuudis...
Tagasi üles Go down
Bubblegum
Juubilar
Bubblegum


Female Postituste arv : 167
Age : 24
Asukoht : Kodu.

Don't die, because i need you... (Lõpetamata, aga ei kirjuta enam edasi ka)  Empty
PostitaminePealkiri: Re: Don't die, because i need you... (Lõpetamata, aga ei kirjuta enam edasi ka)    Don't die, because i need you... (Lõpetamata, aga ei kirjuta enam edasi ka)  Icon_minitime28/6/2012, 22:29

Jutu mõte ongi selles, et see Jeremy ütleb kõik alguses ära.
Tagasi üles Go down
Audrey
Queen B ehk ADMIN
Audrey


Female Postituste arv : 9504
Age : 31
Asukoht : Pärnu

Don't die, because i need you... (Lõpetamata, aga ei kirjuta enam edasi ka)  Empty
PostitaminePealkiri: Re: Don't die, because i need you... (Lõpetamata, aga ei kirjuta enam edasi ka)    Don't die, because i need you... (Lõpetamata, aga ei kirjuta enam edasi ka)  Icon_minitime28/6/2012, 22:45

Nojah aga sul algus on nagu megalühike ja enne võiks pisut pikemat teksti ikka olla, mitte et nii järsku. Ma saan aru, et see on jutu mõte aga see ei pea tingimata nii vara välja tulema. Oleks võinud siis juba näiteks ammu tüdruk teada, et poiss haige on ja siis juba jutt alata vms.
Tagasi üles Go down
Bubblegum
Juubilar
Bubblegum


Female Postituste arv : 167
Age : 24
Asukoht : Kodu.

Don't die, because i need you... (Lõpetamata, aga ei kirjuta enam edasi ka)  Empty
PostitaminePealkiri: Re: Don't die, because i need you... (Lõpetamata, aga ei kirjuta enam edasi ka)    Don't die, because i need you... (Lõpetamata, aga ei kirjuta enam edasi ka)  Icon_minitime29/6/2012, 11:42

Asi oligi tegelikult nii mõeldud, et kohe alguses tuleb see suur pauk ja siis käib enamus juttu selle vähi ümber. Igaühe kirjutamisstiilid on erinevad.
Tagasi üles Go down
Audrey
Queen B ehk ADMIN
Audrey


Female Postituste arv : 9504
Age : 31
Asukoht : Pärnu

Don't die, because i need you... (Lõpetamata, aga ei kirjuta enam edasi ka)  Empty
PostitaminePealkiri: Re: Don't die, because i need you... (Lõpetamata, aga ei kirjuta enam edasi ka)    Don't die, because i need you... (Lõpetamata, aga ei kirjuta enam edasi ka)  Icon_minitime29/6/2012, 13:25

Kui sa oled 12, siis on pisut vara veel rääkida oma stiilist. Pigem sa alles otsid oma stiili. Ja stiili alla ei saa panna seda, et ütled kõik asjad alguses ära, et see ongi minu stiil. Pigem on see loo kulgemine. Ja kui sina oled oma alguse sellise valinud, siis edu sulle.
Tagasi üles Go down
Bubblegum
Juubilar
Bubblegum


Female Postituste arv : 167
Age : 24
Asukoht : Kodu.

Don't die, because i need you... (Lõpetamata, aga ei kirjuta enam edasi ka)  Empty
PostitaminePealkiri: Re: Don't die, because i need you... (Lõpetamata, aga ei kirjuta enam edasi ka)    Don't die, because i need you... (Lõpetamata, aga ei kirjuta enam edasi ka)  Icon_minitime29/6/2012, 16:42

Olgu. Ütleme siis nii, et ma ei hakka sellepärast kõike muutma, sest sulle ei meeldi see, et see algas kohe selle suure pauguga. Minu jutt ja ma tõesti ei taha vaielda, aga ma alustan seda nii nagu ise tahan. Kui ei meeldi, ma ei käse lugeda. Ma lihtsalt tahtsin saada arvamust sisu kohta. Tõesti, see algus küll käib sinna sisse, aga kuna mul on omad plaanid, mille kohta sina midagi ei tea ja mis tõepoolest käivad selle algusega kokku.
Tõesti ei taha vaielda ja lepime nüüd ära ja jääme sõpradeks edasi. Pole vaja sellise pisiasja pärast tülitseda :)
Tagasi üles Go down
Audrey
Queen B ehk ADMIN
Audrey


Female Postituste arv : 9504
Age : 31
Asukoht : Pärnu

Don't die, because i need you... (Lõpetamata, aga ei kirjuta enam edasi ka)  Empty
PostitaminePealkiri: Re: Don't die, because i need you... (Lõpetamata, aga ei kirjuta enam edasi ka)    Don't die, because i need you... (Lõpetamata, aga ei kirjuta enam edasi ka)  Icon_minitime29/6/2012, 16:52

Me pole tülitsenudki, ma lihtsalt kirjutan siin, mida ma arvan. Ja loomulikult ma ei tea, mis plaanid sinul selle jutuga on. Asi on lihtsalt selles, et see pommuudis tuleb ikkagi liiga järsku. Enne oleks võinud rohkem sellist sissejuhatavat algusteksti olla ja siis kuidagi asi välja tulla. Keegi pole sul palunudki midagi muutma hakata, me oleme siin selleks, et üksteisele nõu anda ja üksteise arvamustest midagi õppida.
Tagasi üles Go down
Triinut6
Võlur
Triinut6


Female Postituste arv : 62
Age : 28

Don't die, because i need you... (Lõpetamata, aga ei kirjuta enam edasi ka)  Empty
PostitaminePealkiri: Re: Don't die, because i need you... (Lõpetamata, aga ei kirjuta enam edasi ka)    Don't die, because i need you... (Lõpetamata, aga ei kirjuta enam edasi ka)  Icon_minitime29/6/2012, 17:20

Audrey, las jääb. Karm. Ta on alles 12, las otsib, katsetab. Igaüks kirjutab erinevalt. Äkki ta sooviski kiiret algust. Seega respect sulle, kirjutaja, kuna on näha, et sa püüad. Jätka samas vaimus ja sa oled varsti väga hea kirjutaja! Just make love not war :)
Tagasi üles Go down
http://www.ttoxicity.tumblr.com
Audrey
Queen B ehk ADMIN
Audrey


Female Postituste arv : 9504
Age : 31
Asukoht : Pärnu

Don't die, because i need you... (Lõpetamata, aga ei kirjuta enam edasi ka)  Empty
PostitaminePealkiri: Re: Don't die, because i need you... (Lõpetamata, aga ei kirjuta enam edasi ka)    Don't die, because i need you... (Lõpetamata, aga ei kirjuta enam edasi ka)  Icon_minitime29/6/2012, 17:26

Ma pole karm, pigem olen aus.
Tagasi üles Go down
Sponsored content





Don't die, because i need you... (Lõpetamata, aga ei kirjuta enam edasi ka)  Empty
PostitaminePealkiri: Re: Don't die, because i need you... (Lõpetamata, aga ei kirjuta enam edasi ka)    Don't die, because i need you... (Lõpetamata, aga ei kirjuta enam edasi ka)  Icon_minitime

Tagasi üles Go down
 
Don't die, because i need you... (Lõpetamata, aga ei kirjuta enam edasi ka)
Tagasi üles 
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 1
 Similar topics
-
» Edasi & Tagasi.
» KAS SEE OLID SINA?
» Ma pole enam see, kes enne! /1

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
MEIE JUTUD :: Isikulised jutud :: Bubblegumi looming-
Hüppa: