MEIE JUTUD

Järjejuttudele pühendatud foorum
 
PortalPealehtOtsiLatest imagesRegistreeriLogi sisse

 

 Ma pole enam see, kes enne! /1

Go down 
+9
MissTrouble
VanniJenny
Keiti
EITC.
Krissu
LittleMissy
Kärolyn
Helen
Miley Cyrus
13 posters
AutorTeade
Miley Cyrus
Skisofreenik
Miley Cyrus


Female Postituste arv : 747
Age : 30
Asukoht : Ühes kohas, mida keegi ei tea ega leia :)

Ma pole enam see, kes enne! /1 Empty
PostitaminePealkiri: Ma pole enam see, kes enne! /1   Ma pole enam see, kes enne! /1 Icon_minitime5/5/2009, 19:42

No ma vana värdi tegin jälle uue jutu!Sõimake nüüd mind.Ja kommenteerige, kritiseerige ja LUGEGE!





Ma pole enam see, kes enne!



"On asjad koos?"küsis ema meilt kuna pidime hakkama minema lennukile, sest sõitsime Itaaliasse.
"Minul küll ja isa ootab juba oma kohvriga meid lennujaamas.Järelikult võime ju minna!?"vastasin vastuse.
"Lähme, siis."ütles ema koridoris välisust lukku keerates.
"Meil tuleb pikk reis Alicia.Oled sa valmis sõitma?"küsis ema, kui olime juba selle natukese ajaga autosse jõudnud ning emal juba isale helistatud, et me hakkame lennujaama poole sõitma.



"Ema, ma-ma...Eeee.Tegelikult ei tahagi kaasa tulla."häbenesin emale öelda, vastust ma juba teadsin ning vastuseks oli:"Nüüd on juba hilja.."
"Eks ma pean siis tulema."ütlesin ma ning lennujaam juba paistis.Tean, et ruttu, aga lennujaam ei ole me majast kaugel.Muidugi käis meie perele see pinda kuna, kui lennuk väljus oli selline müra, et kõrvakiled pidid purunema.Varsti tulime me emaga autost välja täpselt selle koha peal, kus isa meid ootas.
"Napilt jõudsite, lennuk läheb seitsme minutipärast, niiet kiirustame."ütles paps ning kõik hakkasid lennukisse kiirustama.



Lennuki sisenemis uksejuures oli pileti mees, kes küsis pileteid.Lennukisse sisse jõudsime me küll väga napilt.Kui olime perega kohad leidnud ja maha istunud hakkas lennuk liikuma.Mina vaatasin huviga aknast välja kuidas maa aina madalamale ja madalamale jäi ja lennuk aina kõrgemale ja kõrgemale sööstis.
"Kena vaatepilt eks Alicia?"küsis ema huviga mu käest.
"Jaa, ja eks see lähe veel ilusamakski."vastasin emale aknasse kiindunult.
"Kallis.Kena vaatepilt, eks ole?"kriiskas isa emale võrgutavalt.
"Muidugi on."ehmus ema ning mina ikka aina vaatasin ja-vaatasin aknast välja.Täpselt mulle endale jäi selline mulje, et ma ei pilgutanudki.Kui me olime peale seda umbes veerand tundi sõitnud koukisin ma kotist oma joogi, mille ma lennukisse kaasa olin võtnud ja jõin oma janu täis.



"Anaa mulle ka."ütles ema ning ma ulatasin talle pudeli ja tema jõi.
"Aitähh!"ütles ta seepeale ning ma toppisin joogi tagasi oma kotti.
Mul oli sellel päeval kuidagi nii hea tunne.Kõik olid kuidagi head.Või noh, vähemalt minule tundus ja siis helises äkitselt mu mobiil, vaatasin helistajat, kelleks oli Kerda ja vastasin siis:
"Jaa..Mis on Kerda?"
"Selline värt, et sa kinno viitsid minuga vä?"
"Kerda..Kui hajameelne sa oled.Ma ju ütlesin, et sõidan täna Itaaliasse."
"Ahjaaa, sorri kui segasin."
"Pole midagi."
"Head reisi ja tsau."
"Tänan ja tsau jah!"olid mu sõnad Kerdale enne, kui kõne lõppes.



Kusagilt kostus norskamis, ma vaatasin ringi ning nägin.Need, kes norskasid olid minu lollid vanemad.Hõõõ, kui nõme norskamine.Karjusin oma mõtetes, mida keegi õnneks ei kuulnud.Veits aega möödus, kui ma taskust telefoni koukisin ja kella vaatasin.Kell oli pool kaks päeval.Ma mõtlesin tatuke, et mida teha.Vahepeal käis peast läbi mõte, et ka tukkuma jääda, kuid see mõte mulle ei sobinud.Mõtlesin palju-palju-palju ja palju mõtteid, et mida teha.Ei-ei mitte üksi mõte ei sobinud mulle.See lennuki sõit oli kuidagi jahh väga igav ja tüütav.Ja siis tuli mulle mu lemmik mõte pähe, et lugeda raamatuid mis ma kaasa võtnud olin.Võtsin siis kotist ühe raamatu, lugesin sealt paar lehekülge ja oligi kõik.Enam ei viitsinud.
Tagasi üles Go down
https://snlhmn.forum.co.ee
Helen
Kuri põhjapõder(???)
Helen


Female Postituste arv : 188
Age : 28

Ma pole enam see, kes enne! /1 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Ma pole enam see, kes enne! /1   Ma pole enam see, kes enne! /1 Icon_minitime5/5/2009, 20:01

see, mis on punaselt kirjutatud, meenutab väga bbriti lauset.. anoh, pohhui siis vist.

lennukis peaksid telefonid vist välja lülitatud olema ?
Tagasi üles Go down
Miley Cyrus
Skisofreenik
Miley Cyrus


Female Postituste arv : 747
Age : 30
Asukoht : Ühes kohas, mida keegi ei tea ega leia :)

Ma pole enam see, kes enne! /1 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Ma pole enam see, kes enne! /1   Ma pole enam see, kes enne! /1 Icon_minitime5/5/2009, 20:02

No mis vahet on?
Temal oli äkki SELLEL ajal sees Razz
Tagasi üles Go down
https://snlhmn.forum.co.ee
Kärolyn
Magus maius
Kärolyn


Female Postituste arv : 2124
Age : 31
Asukoht : Tartu

Ma pole enam see, kes enne! /1 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Ma pole enam see, kes enne! /1   Ma pole enam see, kes enne! /1 Icon_minitime5/5/2009, 20:41

Esiteks.. lennujaamas peab olema vääga varakult.
Siis.. telefonid peavad olema väljalõlitatud. Kui välja ei lülita, siis lihtsalt visatakse välja sind.
Lennukis ei tohi olla pudeleid vedelikuga.. Mingi.. 150 ml oli vist see maksimum v.. ei mäleta.

Aga muidu mulle isegi meeldis, kuigi praegu meenutab üht teist juttu. Aga eks see on see alguse asi.


Ootan huviga uut!
Tagasi üles Go down
http://invisiblenothing.tumblr.com
LittleMissy
Juubilar
LittleMissy


Female Postituste arv : 171
Age : 28
Asukoht : aga mis see sinu asi on ? :)

Ma pole enam see, kes enne! /1 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Ma pole enam see, kes enne! /1   Ma pole enam see, kes enne! /1 Icon_minitime5/5/2009, 21:25

Mõned vead leidsin . Need mis Kärolyn nimetas olid samuti häirivad .
Aga enamvähem meeldib . :)
Tagasi üles Go down
Krissu
Maailmapäästja
Krissu


Female Postituste arv : 792
Age : 30
Asukoht : Tallinn

Ma pole enam see, kes enne! /1 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Ma pole enam see, kes enne! /1   Ma pole enam see, kes enne! /1 Icon_minitime6/5/2009, 10:10

Ma ei imesta, et su reputatsioon -14 on.
Tagasi üles Go down
Miley Cyrus
Skisofreenik
Miley Cyrus


Female Postituste arv : 747
Age : 30
Asukoht : Ühes kohas, mida keegi ei tea ega leia :)

Ma pole enam see, kes enne! /1 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Ma pole enam see, kes enne! /1   Ma pole enam see, kes enne! /1 Icon_minitime8/5/2009, 13:50

Muide!
Mind ei huvitagi mingi reputatsioon!
Tagasi üles Go down
https://snlhmn.forum.co.ee
LittleMissy
Juubilar
LittleMissy


Female Postituste arv : 171
Age : 28
Asukoht : aga mis see sinu asi on ? :)

Ma pole enam see, kes enne! /1 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Ma pole enam see, kes enne! /1   Ma pole enam see, kes enne! /1 Icon_minitime8/5/2009, 19:06

Peaks huvitama. Wink
Tagasi üles Go down
EITC.
Tindisüda
EITC.


Female Postituste arv : 1073
Age : 30
Asukoht : Tallinn&Võru.

Ma pole enam see, kes enne! /1 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Ma pole enam see, kes enne! /1   Ma pole enam see, kes enne! /1 Icon_minitime8/5/2009, 19:11

Ma elan lennujaama lähedal, pm kahe minuti rattasõidu kaugusel on lennuväli.
Ja usu mind, see müra pole üldse nii suur.
Ausalt öeldes, kui nad on seal elanud rohkem kui aasta, siis nad ei pane seda lennukite müra isegi tähele.
Nii et trummikiled kindlasti ei lähe katki.
Kärolyni vead lisaks.
Ja ta oli algul ju jumalasta pahane, et ta pidi sinna reisile minema, ja pärast ütles, et tal oli hea tunne või hea tuju vms.
Ja ... see jäi arusaamatuks, miks ta ei öelnud kohe algul, et ta ei taha sinna reisile minema, vaid alles siis, kui juba see päev käes oli.
Ma ei saanud aru ka, kuhu selle osa point pidi tulema.
Tagasi üles Go down
Keiti
Libelobasulg kõrva taga
Keiti


Female Postituste arv : 3579
Age : 30
Asukoht : Teispoolsuse 666.

Ma pole enam see, kes enne! /1 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Ma pole enam see, kes enne! /1   Ma pole enam see, kes enne! /1 Icon_minitime11/6/2009, 12:26

Tegelikult minu This is True World on üsna sarnane või mis?
ah, muidugi on.

Ja tõepoolest, alguses ei taha minna, siis talle meeldib lennukis sõita, siis talle ei meeldi lennukis sõita.

Ja no tõesti ; Temal oli äkki SELLEL ajal sees."

Kes tema siis niisugune oli, et temal võis telefon sees olla, aga teistel ei võinud.

Kui mingisugusest kuningannast kirjutad, võiks kohe alguses teada anda, siis ei tundu kõik nii ebaloogiline. :)
Tagasi üles Go down
LittleMissy
Juubilar
LittleMissy


Female Postituste arv : 171
Age : 28
Asukoht : aga mis see sinu asi on ? :)

Ma pole enam see, kes enne! /1 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Ma pole enam see, kes enne! /1   Ma pole enam see, kes enne! /1 Icon_minitime11/6/2009, 14:23

Ja siis ma olen su paljudes juttudes tähele pannud ( ka maininud seda , kuid ilma eduta ) , et sa ei pane pärast kirjavahemärki tühikut . Kas sa tead , kui häiriv on lugeda ? Very Happy Ütleks nii , et üsna ebalooigiline . Very Happy
Tagasi üles Go down
VanniJenny
Võlur
VanniJenny


Female Postituste arv : 71
Age : 25

Ma pole enam see, kes enne! /1 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Ma pole enam see, kes enne! /1   Ma pole enam see, kes enne! /1 Icon_minitime19/7/2009, 19:59

ja nüüd ei viitsi edasi ka kirjutada?

mul on 2 juttu pooleli, ja ma ei kirjutagi enam järjekaid sest tean, et mõtted saavad otsa, kirjutan pikem lühijutte
Tagasi üles Go down
MissTrouble
Kojamees
MissTrouble


Female Postituste arv : 25
Age : 28

Ma pole enam see, kes enne! /1 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Ma pole enam see, kes enne! /1   Ma pole enam see, kes enne! /1 Icon_minitime20/7/2009, 01:11

Ega jah, kõik vead on juba ära mainitud...
Kui juttu kirjutada peaks ennast ikka asjadega kurssi viima, mitte, et a, 7 minutit ennem lennukit olime kohal, a ja telefoniga rääkisin ka.
Maitea, mulle jäi lugu segaseks.
Tagasi üles Go down
Britney
Narkar
Britney


Female Postituste arv : 44
Age : 27
Asukoht : tallinn

Ma pole enam see, kes enne! /1 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Ma pole enam see, kes enne! /1   Ma pole enam see, kes enne! /1 Icon_minitime24/7/2009, 16:57

noh, mingit mõtet polnud nagu või nii. Ja need mainitud vead ka. Ja muidugi see ka, et tahaks kirjeldusi...Kirjeldusi!!! Ja tõesti, pane alguses mingi tabav pealkiri, et noh alguses juba tahaks teada saada, miks selline pealkiri, muidu jääb suht mõttetu mulje Very Happy ja isegi kui kommentaarid pole parimad, julge edasi kirjutada!
Tagasi üles Go down
*Nastik.
Kärameister
*Nastik.


Female Postituste arv : 1048
Age : 27

Ma pole enam see, kes enne! /1 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Ma pole enam see, kes enne! /1   Ma pole enam see, kes enne! /1 Icon_minitime30/1/2011, 16:12

okei. päriselt. see , et sulle tulevad mõned halvemad kommid, ei tähenda , et tuleks jutt kohe pooleli jätta...

nii ei saa sa elu sees midagi valmis kirjutatud...
Tagasi üles Go down
http://www.nnastik.blogspot.com
Sulesepp
200 posti tüüd
Sulesepp


Female Postituste arv : 207
Age : 30

Ma pole enam see, kes enne! /1 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Ma pole enam see, kes enne! /1   Ma pole enam see, kes enne! /1 Icon_minitime11/2/2011, 18:28

Kriiskas isa emale? Wtf
pean tunnistama et lƵpuni vastu ma ei pidanud
Tagasi üles Go down
SugarPiece
Kuri põhjapõder(???)
SugarPiece


Female Postituste arv : 193
Age : 27

Ma pole enam see, kes enne! /1 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Ma pole enam see, kes enne! /1   Ma pole enam see, kes enne! /1 Icon_minitime18/2/2011, 01:16

ma ei suutnud esimest ja poolest lõigustki edasi lugeda....
Tagasi üles Go down
Sponsored content





Ma pole enam see, kes enne! /1 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Ma pole enam see, kes enne! /1   Ma pole enam see, kes enne! /1 Icon_minitime

Tagasi üles Go down
 
Ma pole enam see, kes enne! /1
Tagasi üles 
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 1
 Similar topics
-
» Mida sa teha tahad, enne kui sured?

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
MEIE JUTUD :: Jutud :: ARHIIV :: Armastusjutud (vanemad)-
Hüppa: