MEIE JUTUD

Järjejuttudele pühendatud foorum
 
PortalPealehtOtsiLatest imagesRegistreeriLogi sisse

 

 "Dream"

Go down 
4 posters
AutorTeade
Elven
Juubilar



Male Postituste arv : 171
Age : 31
Asukoht : Estonia

"Dream" Empty
PostitaminePealkiri: "Dream"   "Dream" Icon_minitime12/10/2008, 14:34

I osa

Mööda suuri nisuvälju kõndides tunnen ma alati, seda mõnusat, värsket ja head lõhna. Ma ei suuda kunagi mõelda millegile muule, kuid rahule, mis minu südames on. See on alati üks koht, kuhu ma läheksin, kui mul oleks ainult võimalus sinna minna. See kõrreline ala on kodu, mida mina armastan siin ilmapeal kõige rohkem. Ma mäletan täpselt, et kui ma olin seal aasal, siis eemal, kaugel eemal oli näha ühte maja, kust tuli alati korstnast suitsu. Sellest võis alati järeldada, et ema üritas seal küpsetada. Alati kui auto oli maja ees, siis isa oli kodus ja rääkis toas Emaga juttu. Oli kuulda vaikseid kisamisi, siis ma teadsin, et mu õde ja vend mängivad õues. Ma armastasin seda tuult, seda nisupõldu. Alati kui ma kõnnin mööda seda põldu, tunnen ma, kuidas pehmed nisuotsad puudutavad mu kätt. See ajas isegi mind mõnikord naerma, sest see tegi lihtsalt kõdi. See pilt oli mu lemmik pilt. Mind armastati, must hooliti, mul oli kõik olemas. Alati kui ma koju läksin kuulsin ma oma ema hella ja hea häält „Tere tulemast koju,” ja siis kuulsin oma õde ja venda, kes käest kinni haarasid „Mängime õeke,” ja teine kordas „jah, mängime”. See naeratus, mis mu näol oli, oli hindamatu. See on koht, mida ma armastasin ja armastan siiamaani. Ma igatsen seda kohta.

"Dream" Wheatfield_l

„Lits siuke,” virutas mees jalaga tütarlapse kõhtu, kes väikse piiksuga maha pikali kukkus, käsi sopases vees „Lähme minema.” Pomises teine mees, kes virutaja kõrval seisis „Olgu.” Nad kõndisid tütarlapse juurest minema.

Tüdruk jäi samasse kohta pikali. Tema pikad kollased juuksed olid osaliselt lombi sees, kuid need mis ei olnud olid räpased ja sopased. Tema käel võis näha sinikaid ja riided olid tal mustad, kuid mitte räbalates. Nägu polnud näha. Tüdruk oli peaaegu pikali, kui ta üritas end tänava ääres pikali saada. Vihma sadas, kui tüdruk hakkas vaikselt mööda tänava äärt lonkama, otsekui tal poleks eesmärki. Inimesed läksid kohe tüdrukust eemale, kes nägid palju haritumad kui tüdruk, kuna neil olid uhkemad kasukad seljas ja lisaks veel vihmavari käes. Tänaval oli näha kaarikute liikumist ja isegi seal olevate inimeste pilgud läksid korra tüdrukule. Tüdruku nägu polnud näha, kuna too pilk oli maha surutud.

Siiski üks mees jälgis tüdrukut juba pikemat aega, kuni võttis tempo tüdruku juurde. Tüdruk tundus olevat umbes 17 aastane. Ta kükitas tema ette ning tüdruk jäi seisma hetkega
„Kas teil on kuhugi minna? Kas suga on kõik korras?” Tüdruk sai hetkega aru, et tegemist on arvatavasti prostituudiga, kes tahab lihtsalt kasutada võimalust seksiks.
„Ei ole.” Pomises tüdruk vaikse häälega. Mees vaatas tüdrukule kurvalt otsa. Mees võttis enda seljast Mantli, sooja kasuka ja pani selle tüdrukule selga. Tüdruk ei julgend enam end liigutada, kuna tema seljas oli väga väärtuslik mantel ja inimene pani lihtsalt selle tema selga
„Tule” lausus mees ja võttis tolle ümbert kinni ja hakkas teda toetades juhatama kindlas suunas. Tüdruk oli vait.

Varsti jõudsidki nad ühe maja ette. Maja tundus üsna uhke olevat, kuid samas mitte väga uhke. Mees aitas tüdruku sisse ja võttis mantli seljast ära.
„Mary, pane vanni kohe sooja vett täis,” hõikas mees siis kohe.
„Jah, kohe,” oli kuulda mingit lärmi korraks ja siis ukse hääli. Mees aga võttis tüdrukult nahkmantli seljast ja viskas suvalt lähimale toolile. Tüduk ei ütelnud midagi. Ta oli liiga nõrk kõige jaoks. Tüduku pea oli suunatud maha, nii et nägu polnud ültse näha. Mees hakkas tüdrukuga minema vannitoa poole, muidugi oli toeks ta tüdrukule. Tüdrukul voolasid pisarad alla, muidugi seda polnud märgata, kuna ta oli üleni sopane ja lisaks märg.
„Mary, pese ta puhtaks, anna talle puhtad riided ja vii ta voodisse,” lausus mees teenijannale.
„Millisesse voodisse?” küsis Mary
„Mai tea. Vii ta näiteks minu voodisse,” lausus mees siis.
„Aga kus sa kavatsed magada?” küsis Mary.
„Ole mureta. Ma võin magada ka all diivani peal.” Ta naeratas ja kõndis minema, kui Mary võttis tütarlapse ümbert kinni ja aitas tal vannituppa liikuda. Ta pani tüdruku ühele toolile istuma ja aitas tal riided ära võtta. Tüdrukul oli näha mitmes kohas kohe sinikaid.
„Ettevaatlikult” lausus teenijatar ja aitas tütarlapse vanni. Vee puhtus kohe muutus räpasemaks.
„Tundub, et sind on vaja kaks korda vannitada,” lausus teenijatar naeratades. Tüdruku pisarad voolasid veel rohkem alla.
„See on soe...” pomises tüdruk vaikselt, ise nuttis märkamatult samal ajal. Teenijatar vaatas tüdrukut, sõnagi lausumata. Tüdruk pani käe vette, nii et tema käte vahele läks kohe palju vett. Ta tõmbas vee vastu nägu, kui must vesi jõudis tagasi vanni. Tüdruk tõstis pilgu esimest korda ülesse ja lausus nuttes, ei mingit naeratust „See on soe...” Ta pani oma pea teenijanna rinnale, kes kõrval istus ja nuttis „See on nii soe vesi.” Tüdruk polnud seda nii kaua tundnud.

Peale pesu pani Mary tüdrukule selga puhtad riided, mis olid enamasti magamisriided ja juhatas ta härra, ehk majaomaniku magamistuppa. Ta pani tüdruku sinna pikali, kes pomises „Nii pehme,” ta oli arvatavasti liiga ¹okis, et keegi aitas teda. Ta ei suutnud midagi teha, peale reageerimise nendele asjadele. Mary naeratas vaikselt ja tõmbas teki peale „Maga nüüd.” Tundus, et tüdruk juba magaski.
Tagasi üles Go down
ThatsMe
Tsiklimees
ThatsMe


Female Postituste arv : 444
Age : 28
Asukoht : Wonderland.

"Dream" Empty
PostitaminePealkiri: Re: "Dream"   "Dream" Icon_minitime12/10/2008, 16:09

Minge ära.. Lihtsalt nii hea jutt (Y)
Uut,ruttu Wink
Tagasi üles Go down
http://www.rate.ee/users/kryssu10
Diana.
Maailmapäästja
Diana.


Female Postituste arv : 791
Age : 29
Asukoht : Rakvere.

"Dream" Empty
PostitaminePealkiri: Re: "Dream"   "Dream" Icon_minitime12/10/2008, 18:17

No superhea ju!
Uut!
Tagasi üles Go down
Elven
Juubilar



Male Postituste arv : 171
Age : 31
Asukoht : Estonia

"Dream" Empty
PostitaminePealkiri: Re: "Dream"   "Dream" Icon_minitime12/10/2008, 19:19

II OSA

Hommik oli. Akna tagant oli kuulda lindude siristamist ja maja oli vägagi vaikne. Tüdruk avas siis aga vaikselt oma silmad. Ta ei julgenud end liigutada, kuna ta polnud ikka veel mõistnud, mis toimus. Ta oli pikali võõras voodis. Äkki ta oli öösel ära vägistatud? Tema hirmunud pilk läks kõrvale, kuid tema rõõmuks ei olnud seal kedagi. Tüdruk ajas end voodis istuli ja uuris oma käsi. Ta polnud kaua aega käsi nii puhtana näinud, kui praegu. Vaikselt hakkas tema käsi ka kohe värisema. Tema pilk läks riietele, mis olid puhtamad, kui ta oli terve oma elu jooksul kandnud.

Tüdruk ajas end püsti, kuid kukkus siis pikali kohe. Tema jalad valutasid, kuid tavaliselt ta oli sundinud end püsti tõusma, või püsti jääma, siis seekord ta ei suutnud teha. Miski võttis ta jalad nõrgaks. Uks läks lahti ja sisse tuli Mary.
„On teiega kõik korras?” küsis Mary kohe, kui märkas tüdrukut käpuli olevat. Ta kõndis tema juurde ja aitas ta püsti. Tütarlaps jälgis Maryt, silmad suured ja ta ei julgenud mitte midagi öelda.
„Kullake, kas sa magasid hästi?” küsis Mary, kui oli aidanud tüdruku istuma. Tüdruk noogutus vaevu märgatavalt.
„Kas sa tahad midagi süüa?” küsis ta juurde. Tüdruk noogutas jälle vaevu märgatavalt. Mary oli muidugi mõlemaid noogutusi märganud ning järgmisena läks ta tagasi tooli juurde, kuhu ta oli sisenedes midagi pannud ning haaras sealt ühe ilusa puhta kleidi.
„Paneme selle selga.” Ta pani selle voodi peale, tüdruku kõrvale. Ta ajas kleidi ilusasti lahti ja näitas tüdrukule.
„See on... ilus...” pomises tüdruk väga vaikselt, et isegi Mary ei kuulnud seda lauset.

Mary aitas tüdrukul kleidi selga panna ja võttis ta ümbert kinni, et aidata teda alla korrusele, kuna tüdruk ei saanud just kõige paremini käia. Tüdruk istus laua äärde ja vaatas kangelt enda ette.
„Kallike, oota siin natuke. Ma lähen toon sulle midagi süüa,” lausus Mary naeratades ja kõndis minema, jättes Mary üksinda söögituppa. Too hakkas alles nüüd toas ringi vaatama.

Tuba oli ilus ja suur. Täpsemalt piisavalt suur, et seal süüa. Võis näha palju kaunistusi, maale ja muid väärisesemeid.
„Tundub, et te olete end välja puhanud?” tuli eemalt mehelik hääl. Tüdruku pilk läks hetkega mehele. Alles nüüd puudutasid mehe ja tütarlapse pilgud esimest korda. Tüdruk sai kohe mehe näost väga palju loetud. Näiteks seda, et mees ei ole väga. Mehel olid pruunid juuksed, kuid habet polnud. Tema seljas võis näha ülikonda ja sellest võis järeldada, et too hakkas minema kuskile. Mis tüdrukule eriti silma jäi, oli mehe pruunid silmad. Igapäev ei näe selliseid ilusaid pruune silmi. Ka mees uuris hetke tüdruku nägu, kuna tüdrukul olid pikad blondid juuksed ja sinised silmad.

Tüdruk noogutas ettevaatlikult. Mees muigas hetkeks ja lausus „Tunne end nagu kodus,” peale seda oli näha jälle mehe naeratust ja too uuris siis tüdruku nägu. Tüdruku pilk langes maha ja ta jäi vaikseks. Peale mehe viimast lauset valitses ruumis vaikus. Tüdruk alles eile oli olnud räpane ja sopane kõnts, kuid nüüd ta istus ühe uhke maja omaniku ees, puhtaid riietes ja ta oli äsja veel maganud puhtas ja pehmes voodis. Tüdruk vaatas enda ette. Ta tundis endas haledust ja veel rohkem kõntsana, kui kunagi varem. Tal oli küsimusi, mida ta oleks tahtnud esitada, kuid jättis kõik need esitamata. Ta oli lihtsalt paigal.

„Tunne end kui kodus,” kuulis tüdruk siis järsku ja märkas, kuidas mees kõndis ruumist minema ja peagi lahkus majast. Tüdruk vaatas ikka enda ette, kui Mary tuli.
„Näed, soe, hea ja maitsev kartul koos kurgisalatiga.” Ta pani taldriku tüdruku ette. Tüdruk vaatas suurte silmadega seda sooja ja maitsvat toitu. Eriti silme ette jäi tal kahvel ja nuga, mida ta ei osanud ültse kasutada. Ta võttis kahvli ja pani teraviku kartuli sisse ja tõmbas ülesse terve kartuli. Tal oli mark. Nüüd hakkas Mary naerma.
„Sa ei oska neid kasutada ja ei tea lauakombeid? Kullake, pole hullu. Ma näitan ja õpetan sulle,” siiski eile õhtul oli sealne elav härra rääkinud Maryle, kust ta oli tolle tüdruku leidnud.
Mary hakkas ilusasti ette näitama ja isegi võib öelda, et söötma tütarlast. Samal ajal seletas, kuidas on kõige maitsvam. Kui taldrik oli täiesti tühi pomises Mary „Ongi otsas. Ma ei arvanudki, et sa kõike ära sööd,” portsion oli tõesti suur olnud. Tüdrukul aga voolasid pisarad jälle alla.
„Ah... Jälle nutad,” pomises Mary ja võttis taskust ilusa taskurätiku. Ta tõmbas õrnalt pisarad ära ja andis tüdrukule kätte „Näed, kui hakkad nutma, võid sellega igal ajal pisarad ära pühkida.”

Mary naeratas ja tõusis püsti ja sirutas end „Ma lähen pesen nõud ära ja lähen koristama. Sa võid niikaua maja uurida,” lausus Mary ja kõndis ise kööki. Peale seda oli vaikus. Oli kuulda kella tiksumist. Tüdruk istus täiesti paigal. Ta ei julgenud end ültse liigutada. Peagi üritas ta püsti tõusta, kuid sellest ei tulnud midagi välja, kuna ta jalad olid liiga valusad selleks. Mary oli arvatavasti selle fakti unustanud, kuna ka temal oli tegemisi. Tüdruk üritas end püsti ajada, kuid selle asemel ta hakkas jälle pikali kukkuma. Õnneks ennem sai ta laua servast kinni, kuid nüüd olid käed valusad. Siiski ei olnud nad nii hullult valusad, kui jalad. Ta hakkas edasi liikuma, toetudes ühelt asjalt teisele, kuni jõudis teise tuppa ja kukkus diivanile istuma. Tüdruku pilk läks ette, kus praksas tuli. Tema ees oli ahi, mis oli väga soe. Tüdruk tundis, kuidas ta oleks jälle nutma tahtnud hakata.
Tagasi üles Go down
ThatsMe
Tsiklimees
ThatsMe


Female Postituste arv : 444
Age : 28
Asukoht : Wonderland.

"Dream" Empty
PostitaminePealkiri: Re: "Dream"   "Dream" Icon_minitime12/10/2008, 19:25

Ma lausa armastan seda juttu. Very Happy
Uuut! ^^
Tagasi üles Go down
http://www.rate.ee/users/kryssu10
Prince Kirameki
Kastanjetid
Prince Kirameki


Female Postituste arv : 2665
Age : 32
Asukoht : Magnostadt Academy

"Dream" Empty
PostitaminePealkiri: Re: "Dream"   "Dream" Icon_minitime14/10/2008, 19:41

Ma ei saanud esimeses osas aru, kes on prostituut, kas mees või tüdruk...xD
Muidu tundub päris põnev jutt olevat ja ma tahaks ka järge Very Happy
Tagasi üles Go down
http://kaksisoim.tumblr.com/
Elven
Juubilar



Male Postituste arv : 171
Age : 31
Asukoht : Estonia

"Dream" Empty
PostitaminePealkiri: Re: "Dream"   "Dream" Icon_minitime14/10/2008, 20:56

tüdruk arvas, et mees on prostituut, ehk vägistaja, aga nagu kirjas oli juba, tuli välja, et ta polnud Razz . Kui nüüd öösel midagi saladuslikku ei juhtunud Cool
Tagasi üles Go down
Sponsored content





"Dream" Empty
PostitaminePealkiri: Re: "Dream"   "Dream" Icon_minitime

Tagasi üles Go down
 
"Dream"
Tagasi üles 
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 1
 Similar topics
-
» Novellet "Kolm Meest, kes istuvad Oksal"

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
MEIE JUTUD :: Isikulised jutud :: Ebaaktiivsed kaustad :: Elveni looming-
Hüppa: