MEIE JUTUD

Järjejuttudele pühendatud foorum
 
PortalPealehtOtsiLatest imagesRegistreeriLogi sisse

 

 Ära hõiska enne õhtut! (15. osa, lõpetatud.)

Go down 
+7
Tricia
padjanägu, [h]
Espada
black
chelsea
EITC.
Tärru.
11 posters
Mine lehele : Previous  1, 2, 3, 4, 5
AutorTeade
swessu
Tsiklimees
swessu


Female Postituste arv : 430
Age : 30

Ära hõiska enne õhtut! (15. osa, lõpetatud.) - Page 5 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Ära hõiska enne õhtut! (15. osa, lõpetatud.)   Ära hõiska enne õhtut! (15. osa, lõpetatud.) - Page 5 Icon_minitime22/2/2010, 00:06

Oeh, tead, ma mõtlesin, et ma kirjutan siia nüüd lõpuks ühe pikapika kommentaari. Üldse jutust ja emotsioonidest kokku.. aga.. ma ei suuda. Ma lihtsalt ei suuda. See oli niii.. teistmoodi ja ilus ja hea ja kurb ja nukker ja...
Oeh.
Mulle meeldis see, tõestitõesti meeldis. Tahaksin veel lugeda, aga noh.. see oli sinu otsustada, millal ja kuidas sa selle lõpetad.. ja tegelikult see lõpp isegi sobis siia..
Ma olen rahul sellega, mida ma lugeda sain.
Aitäh sulle. (:
Tagasi üles Go down
Tricia
Sinu vanema venna kuri pruut
Tricia


Female Postituste arv : 398
Age : 27
Asukoht : tallinnas ikka

Ära hõiska enne õhtut! (15. osa, lõpetatud.) - Page 5 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Ära hõiska enne õhtut! (15. osa, lõpetatud.)   Ära hõiska enne õhtut! (15. osa, lõpetatud.) - Page 5 Icon_minitime22/2/2010, 15:01

Hmm. Ma ei saa kommenteerida, supp keeb juba viis minutit.

Nii. Mida ma siis ütlen? Oeh. Ma ei tea. See oli nii... teistsugune. Ja nii sinulik lõpetus. Kõik surevad lõpus ära. Very Happy Igatahes, ma loodan tõõesti, et Liisu saab sellest üle. Ta nagunii ei mõelnud nende peale peaaegu üldse, nii et ta saab üle sellest.

Ja ma nüüd söön edasi. Tadaa.
Tagasi üles Go down
Tärru.
Nobenäpp
Tärru.


Female Postituste arv : 1198
Age : 30
Asukoht : Igal pool.

Ära hõiska enne õhtut! (15. osa, lõpetatud.) - Page 5 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Ära hõiska enne õhtut! (15. osa, lõpetatud.)   Ära hõiska enne õhtut! (15. osa, lõpetatud.) - Page 5 Icon_minitime22/2/2010, 20:15

LittleStar.
Raimond, mitte Raimondo. Very Happy Tore, et sulle meeldis. (: Ja minu arust sobis see lõpp ka, aga kuna ma lõpetan koguaeg kurvalt, siis on see kergelt.. nõme. ;d Aitäh, et lugesid.

Swessu.
Jah, ma tean, vahest ei tule kuidagi üldse need pikad ja sisukad kommentaarid välja. (: Ma lihtsalt arvan, et kui ma seda edasi kirjutaksin, läheks asi liiga plämaks kätte ja muutuks juba mõttetuks. Nii et parem on see lõpetada preagu, kui mingi mõte veel on. Pealegi ei oskaks ma midagi rohkemat kirjutada. Aga suurepärane, et see sulle meeldis. Aitäh sulle! ;d

Johanna.
Mõnus mees. Very Happy Aga oli küll minulik. Ja ei surnud ju kõik. Ainult kaks inimest + üks, kes ei olnud üldse oluline. Muidugi ta kunagi saab, aga mitte nii pea. Nad olid siiski tema kunagised parimad sõbrad. (:
Tagasi üles Go down
http://raamatuhull.wordpress.com
Tricia
Sinu vanema venna kuri pruut
Tricia


Female Postituste arv : 398
Age : 27
Asukoht : tallinnas ikka

Ära hõiska enne õhtut! (15. osa, lõpetatud.) - Page 5 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Ära hõiska enne õhtut! (15. osa, lõpetatud.)   Ära hõiska enne õhtut! (15. osa, lõpetatud.) - Page 5 Icon_minitime22/2/2010, 20:23

Oot, mis mõttes ta kunagi saab? Kavatsed järje kirjutada? Sellise järje, et Raimps ja Merka lõpetavad ka kummitustena ja siis on häppieverääfter? Oeh, ma hakkasin seda praegu ette kujutama. XD
Tagasi üles Go down
Tärru.
Nobenäpp
Tärru.


Female Postituste arv : 1198
Age : 30
Asukoht : Igal pool.

Ära hõiska enne õhtut! (15. osa, lõpetatud.) - Page 5 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Ära hõiska enne õhtut! (15. osa, lõpetatud.)   Ära hõiska enne õhtut! (15. osa, lõpetatud.) - Page 5 Icon_minitime22/2/2010, 21:47

Johanna, lõpeta lollid fantaasiad. Very Happy Looomulikult mitte! XD Võib-olla kirjutan ma kunagi Regiina elust, aga ma ei ole kindel. Mul oli vahepeal päris tugev mõte seda teha, isegi pealkiri olemas ja puha, aga mul lihtsalt ei ole hetkel aega. ;d
Tagasi üles Go down
http://raamatuhull.wordpress.com
EITC.
Tindisüda
EITC.


Female Postituste arv : 1073
Age : 30
Asukoht : Tallinn&Võru.

Ära hõiska enne õhtut! (15. osa, lõpetatud.) - Page 5 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Ära hõiska enne õhtut! (15. osa, lõpetatud.)   Ära hõiska enne õhtut! (15. osa, lõpetatud.) - Page 5 Icon_minitime22/2/2010, 22:05

Noh, mis ma nüüd ütlen. Ma ei saa öelda, et halb oli, aga see polnud ka hea. Ma ei teagi ... see kuidagi ... polnud viimane osa. Eelmine oli. Aga see eeldaks, nagu tuleks veel midagi otsa. Ma ei teagi.
Ma juba ütlesin, et see on nii sinulik lõpetada jutt ikka midagi kurvaga, nii et ma ei vingu selle koha pealt eriti. Aga jah ... sa tead mu arvamust. Vahepeal tundun ma endale liiga positiivsena.
Ma ei teagi nüüd, mida öelda. Parim su juttudest kindlasti.
Tagasi üles Go down
Tricia
Sinu vanema venna kuri pruut
Tricia


Female Postituste arv : 398
Age : 27
Asukoht : tallinnas ikka

Ära hõiska enne õhtut! (15. osa, lõpetatud.) - Page 5 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Ära hõiska enne õhtut! (15. osa, lõpetatud.)   Ära hõiska enne õhtut! (15. osa, lõpetatud.) - Page 5 Icon_minitime23/2/2010, 13:56

Hmm. Las ma mõtlen, millega seoses. Ega ometi mitte? Sa ei kavatse sellega ju midagi teha. See ei ole ju niivõrd noorsooromaan. See peaks päris olema. Ei. Ma arvan, et ma sain praegu väääga valesti aru.
Tagasi üles Go down
Tärru.
Nobenäpp
Tärru.


Female Postituste arv : 1198
Age : 30
Asukoht : Igal pool.

Ära hõiska enne õhtut! (15. osa, lõpetatud.) - Page 5 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Ära hõiska enne õhtut! (15. osa, lõpetatud.)   Ära hõiska enne õhtut! (15. osa, lõpetatud.) - Page 5 Icon_minitime23/2/2010, 21:45

Hanna.
Ma tean, et see on imelik lõpp. Mulle endale tegelikult ka ei meeldi väga, aga ma ei taha enda algsetest plaanidest taganeda, nii et ma tegin selle ära. Arvatavasti oleks see ilma selle viimase osata natuke nagu.. noh, parem olnud selles suhtes, et see ei oleks nii minulik olnud. Ma ei tea, mulle hetkel käib endale kohutavalt närvidele, et ma kõik jutud nii masendavalt lõpetan. Kuidagi on tahtmine, et see oleks hästi lõppenud, aga.. Noh, jah, mis tehtud, see tehtud. Pealegi olen ma rahul, et ma oma algsetes plaanides püsisin.
Ja ma arvan ka, et see on siiamaani parim jutt. Kuigi mitte väga hea, aga hea. Üks neli pluss, ma ütleks. ;d Nii et.. ma nüüd üritan oma järgmise jutuga natuke kõrgemale rihtida. Ikka samm haaval. Ühesõnaga, ma pidingi siin jutus piisavalt vigu tegema, milleks see viimane osa arvatavasti ka kujunes. Kuigi teisest küljest see meeldib mulle..
Ah, mida iganes. Ma ajan segast teksti. (; Aitäh.

Johanna.
Jah, sa said valesti aru. Tegelikult ei saanud ma üldse aru, mida sa ajad. Very Happy Ma ei kavatse selle järge kuhugi saata. Ma kirjutan eraldi jutu saatmiseks ja see ei ole üldse selle teemaga seoses. Lihtsalt ma tahtsin enne kirjutada ühe jutu Regiina vaatenurgast, aga ma ei ole enam kindel, et ma seda tahan. Tundub, nagu ma oleksin nendega lõpetanud ja nagu.. pole tahtmist enam selle teemaga tegeleda, kui sa mõistad. ;d
Tagasi üles Go down
http://raamatuhull.wordpress.com
Tricia
Sinu vanema venna kuri pruut
Tricia


Female Postituste arv : 398
Age : 27
Asukoht : tallinnas ikka

Ära hõiska enne õhtut! (15. osa, lõpetatud.) - Page 5 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Ära hõiska enne õhtut! (15. osa, lõpetatud.)   Ära hõiska enne õhtut! (15. osa, lõpetatud.) - Page 5 Icon_minitime24/2/2010, 11:10

Väga hea. Aga sa kirjuta siis oma seda teist juttu edasi ja siis saada mulle ka lugeda. ma olen siis arvatavasti jälle esimene, kes selle läbi loeb. Very Happy ja muidugi ei saa sa aru, mida ma ajan kui ma niimoodi pooledi pilves olen mittemillegi mõjul.
Tagasi üles Go down
Eventide
Teise astme kurjuse abiline



Female Postituste arv : 7
Age : 28

Ära hõiska enne õhtut! (15. osa, lõpetatud.) - Page 5 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Ära hõiska enne õhtut! (15. osa, lõpetatud.)   Ära hõiska enne õhtut! (15. osa, lõpetatud.) - Page 5 Icon_minitime27/12/2010, 23:15

Ma ei mäleta väga palju, millest see rääkis, kuna ma lugesin seda väga kaua aega tagasi.. Kuid see oli minu lemmikute listis seega ilmselt on kommentaari kirjutamine kohustuslik Very Happy

Väga meeldis. (:
Tagasi üles Go down
Tärru.
Nobenäpp
Tärru.


Female Postituste arv : 1198
Age : 30
Asukoht : Igal pool.

Ära hõiska enne õhtut! (15. osa, lõpetatud.) - Page 5 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Ära hõiska enne õhtut! (15. osa, lõpetatud.)   Ära hõiska enne õhtut! (15. osa, lõpetatud.) - Page 5 Icon_minitime28/12/2010, 18:57

Oi, aitäh! Very Happy Suutsid mind üllatada kohe siia postitamisega. (:
Tagasi üles Go down
http://raamatuhull.wordpress.com
Murtagh
Kärbes ämblikuvõrgus
Murtagh


Female Postituste arv : 2326
Asukoht : Maybe in Gil'ead today..

Ära hõiska enne õhtut! (15. osa, lõpetatud.) - Page 5 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Ära hõiska enne õhtut! (15. osa, lõpetatud.)   Ära hõiska enne õhtut! (15. osa, lõpetatud.) - Page 5 Icon_minitime28/12/2010, 22:19

Mina lugesin kaa.
Matiga tuleb meelde see - Võti on mati all ja Mati magab.
*naerab*
Aga mulle meeldis see jutt. Jap.
Tagasi üles Go down
Tärru.
Nobenäpp
Tärru.


Female Postituste arv : 1198
Age : 30
Asukoht : Igal pool.

Ära hõiska enne õhtut! (15. osa, lõpetatud.) - Page 5 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Ära hõiska enne õhtut! (15. osa, lõpetatud.)   Ära hõiska enne õhtut! (15. osa, lõpetatud.) - Page 5 Icon_minitime28/12/2010, 22:45

Awts. Very Happy Armas, et pool aastat hiljem selliseid teateid tuleb *naerab*
Tagasi üles Go down
http://raamatuhull.wordpress.com
Murtagh
Kärbes ämblikuvõrgus
Murtagh


Female Postituste arv : 2326
Asukoht : Maybe in Gil'ead today..

Ära hõiska enne õhtut! (15. osa, lõpetatud.) - Page 5 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Ära hõiska enne õhtut! (15. osa, lõpetatud.)   Ära hõiska enne õhtut! (15. osa, lõpetatud.) - Page 5 Icon_minitime28/12/2010, 23:44

Muidugi on. xD
Tagasi üles Go down
Sponsored content





Ära hõiska enne õhtut! (15. osa, lõpetatud.) - Page 5 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Ära hõiska enne õhtut! (15. osa, lõpetatud.)   Ära hõiska enne õhtut! (15. osa, lõpetatud.) - Page 5 Icon_minitime

Tagasi üles Go down
 
Ära hõiska enne õhtut! (15. osa, lõpetatud.)
Tagasi üles 
Lehekülg 5, lehekülgi kokku 5Mine lehele : Previous  1, 2, 3, 4, 5
 Similar topics
-
» Ma pole enam see, kes enne! /1
» Mida sa teha tahad, enne kui sured?

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
MEIE JUTUD :: Isikulised jutud :: Ebaaktiivsed kaustad :: Tärru. looming-
Hüppa: