MEIE JUTUD

Järjejuttudele pühendatud foorum
 
PortalPealehtOtsiLatest imagesRegistreeriLogi sisse

 

 Meie juttude (snlhmn-i) kuukiri

Go down 
+13
Kärolyn
Dragomira
FleurDeLis
Bubblegum
Griffu.
Karro
Tuki
Lammas
Naughty
Audrey
*Nastik.
Cilen
nasicc
17 posters
Mine lehele : Previous  1, 2, 3, 4 ... 10 ... 17  Next
AutorTeade
Audrey
Queen B ehk ADMIN
Audrey


Female Postituste arv : 9504
Age : 31
Asukoht : Pärnu

Meie juttude (snlhmn-i) kuukiri - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Meie juttude (snlhmn-i) kuukiri   Meie juttude (snlhmn-i) kuukiri - Page 3 Icon_minitime11/3/2012, 23:05

Keeldun olemast elukas Very Happy Aga jaaah, Lambaga nõus.
Nii jääbki veidi rohkem aega, et seda kahekuukirja viimistleda perfektseks. Üks kuu on äkki tõesti natuke liiga lühike selleks... Kaks kuud seevastu annab mõnusalt aega, ilma et ajapuuduse käes (mingi nipiga) vaevlema peaks.
Meil kõigil on veel palju muudki selle kõrvalt teha jne. Vähemalt minul on. Ma ei oska teiste eest rääkida Very Happy

Tagasi üles Go down
nasicc
Pehme admin
nasicc


Female Postituste arv : 5899
Age : 30
Asukoht : Tartu

Meie juttude (snlhmn-i) kuukiri - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Meie juttude (snlhmn-i) kuukiri   Meie juttude (snlhmn-i) kuukiri - Page 3 Icon_minitime11/3/2012, 23:07

Olgu nii. Very Happy
Peaasi, et hea asi välja tuleks. Very Happy
Tagasi üles Go down
Lammas
Fanaatik
Lammas


Female Postituste arv : 1119
Age : 30
Asukoht : Lalalalambamaa

Meie juttude (snlhmn-i) kuukiri - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Meie juttude (snlhmn-i) kuukiri   Meie juttude (snlhmn-i) kuukiri - Page 3 Icon_minitime11/3/2012, 23:08

Võib ju loota, et siia tulevad nüüd 20 uut elukat lõugama, et nii lahe ja nemad tahavad ka aga see pole vast kuigi tõenäoline:D

vabandan nende ees, kes ei taha olla elukad, aga kõiki neid erinevaid inimesi( ja loomi) siin on väga keeruline teistsuguse ühisnimetusega kokku võtta:D
Tagasi üles Go down
nasicc
Pehme admin
nasicc


Female Postituste arv : 5899
Age : 30
Asukoht : Tartu

Meie juttude (snlhmn-i) kuukiri - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Meie juttude (snlhmn-i) kuukiri   Meie juttude (snlhmn-i) kuukiri - Page 3 Icon_minitime11/3/2012, 23:10

essennelllased. ;D

Aga noh... hakkame pihta ja vaatame, kuhu välja jõuame. <;D
Tagasi üles Go down
Audrey
Queen B ehk ADMIN
Audrey


Female Postituste arv : 9504
Age : 31
Asukoht : Pärnu

Meie juttude (snlhmn-i) kuukiri - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Meie juttude (snlhmn-i) kuukiri   Meie juttude (snlhmn-i) kuukiri - Page 3 Icon_minitime11/3/2012, 23:11

Tegelinskid Very Happy Ei no mul suht savi, mis nimega meid kokku võetakse Very Happy

Ei no... Ma arvan, et need, kes selle kuukirja loomisesse kaasata, peaksid olema siin ikkagi sellised ee.., tegusamad. Kes nagu ikka elavad siin foorumis ja kellega pole keeruline ühendust võtta kui vaja. Neid saab rohkem usaldada ka selles suhtes, et kui midagi vaja mingiks ajaks ära teha jne.
Tagasi üles Go down
nasicc
Pehme admin
nasicc


Female Postituste arv : 5899
Age : 30
Asukoht : Tartu

Meie juttude (snlhmn-i) kuukiri - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Meie juttude (snlhmn-i) kuukiri   Meie juttude (snlhmn-i) kuukiri - Page 3 Icon_minitime11/3/2012, 23:14

Tõsi!
Tagasi üles Go down
Naughty
Kärbes ämblikuvõrgus
Naughty


Female Postituste arv : 2315
Age : 31
Asukoht : Harjumaa

Meie juttude (snlhmn-i) kuukiri - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Meie juttude (snlhmn-i) kuukiri   Meie juttude (snlhmn-i) kuukiri - Page 3 Icon_minitime11/3/2012, 23:25

Teate, ma mõtlesin ka siin vaikselt, et neid väga aktiivseid kasutajaid on suht vähe ja me seda nagu rohkem enda rõõmuks teeme, aga peaks välja mõtlema plaani, kuidas saaks ka vähem aktiivsed kasutajad uuesti foorumit külastama ja siis tuleks kuukiri ka palju huvitavam. Kuidas seda aga teha, ma ei tea veel. Kuigi viimaste päevadel on inimesi siiski käima hakanud. Wink

Sinna kuukirja võks teha siis mõne sellise nurgakese ka kus on nagu mõni välisuudis vms. Mis ei puuduta vb otseselt foorumit ennast, aga võib huvi pakkuda siinsetele inimestele. Loomulikult siiski midagi meie foorumi lähedast nagu kirjutamine, kujundamine, disainimine jms loomelised tegevused Mõistate??? Rolling Eyes
Tagasi üles Go down
nasicc
Pehme admin
nasicc


Female Postituste arv : 5899
Age : 30
Asukoht : Tartu

Meie juttude (snlhmn-i) kuukiri - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Meie juttude (snlhmn-i) kuukiri   Meie juttude (snlhmn-i) kuukiri - Page 3 Icon_minitime11/3/2012, 23:28

Kui inimesed tulevad, tuleb KOMMENTEERIDA, LUGEDA, SUHELDA! Very Happy
Kui nad üksi siin on ja keegi nendest ei huvitu, lähevad ära... nii et kes on aktiivsed, peaksid minu meelest veel võimalikult palju aktiivsemad olema! (A) Very Happy

Aga mul on hea meel, et kellegi peas plaanike siia aktiivi juurdesaamisest küpsema hakata tahab. Very Happy

Jah. Very Happy Väga hea! Very Happy Nagu need Tänapäeva noorsooromaanivõistlused-asjad. :)
Hea informeeriv. :)

Aga Sille magama. Very Happy
Homme tulen ja loen, mida ägedat te korda saatsite, kellel teil jaksu veel üleval olla. Very Happy
Und! Very Happy
Tagasi üles Go down
Naughty
Kärbes ämblikuvõrgus
Naughty


Female Postituste arv : 2315
Age : 31
Asukoht : Harjumaa

Meie juttude (snlhmn-i) kuukiri - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Meie juttude (snlhmn-i) kuukiri   Meie juttude (snlhmn-i) kuukiri - Page 3 Icon_minitime11/3/2012, 23:34

Ja kui Sille homme ärkab siis saab ta kohe oma ilusat kommentaari lugeda!!!! Very Happy
Tagasi üles Go down
Naughty
Kärbes ämblikuvõrgus
Naughty


Female Postituste arv : 2315
Age : 31
Asukoht : Harjumaa

Meie juttude (snlhmn-i) kuukiri - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Meie juttude (snlhmn-i) kuukiri   Meie juttude (snlhmn-i) kuukiri - Page 3 Icon_minitime11/3/2012, 23:38

Ja siis inspireeritud MG-st mõtlesin, et meie kuukirjas võiks ka olla mõni testike vms. Muidugi mitte sellised armastustesti vaid sellised teemakohased ikka. Ka punktidega ja värki ja siis saab näha, mis sust lõpuks välja kujuneb!!!

Igatahes peale intervjuude jms on vaja ka veidi sellist meelelahutuslikumat osa, nagu tavalistel ajakirjadel ja ajalehtedelgi. Missiis et Naughty unistab siin vaikselt, et see ei tuleks lihtsalt tavaline kuukiri vaid midagi erilist!!! Rolling Eyes
Tagasi üles Go down
Audrey
Queen B ehk ADMIN
Audrey


Female Postituste arv : 9504
Age : 31
Asukoht : Pärnu

Meie juttude (snlhmn-i) kuukiri - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Meie juttude (snlhmn-i) kuukiri   Meie juttude (snlhmn-i) kuukiri - Page 3 Icon_minitime12/3/2012, 00:54

Jep. Täitsa nõus Naughty'iga Very Happy

Et näiteks need intervjuud vanade tegijate ja uute tegijatega... Võiks olla nagu sellised tavalised küsimused + mingi ankeet selliste pisut veidrate küsimustega (see siis nagu meelelahutuslikel eesmärkidel) või midagi sellist... Very Happy Very Happy Et kui need intervjuuküsimused oleks nagunii alati erinevad, siis see ankeet võiks olla alati sama jne...

Uudised kirjandusmaastikult...

Võib-olla isegi mingeid arvustusi sisse tuua... Raamatute-filmide, äkki isegi muusika kohta? Samas võib tuua ka soovitusi nende kolme kohta jne.

Nasicc vist mainis ka kirjutamisnippe???

Võib-olla isegi mõnede kaela jätta mingi kolumni sarnane asi? Very Happy Oleks päris vägev tegelikult... Very Happy Very Happy

Kajastada möödunud 2 kuu statistikat näiteks jne... A'la mitu uut foorumiga liitujat, jne. Kuigi see võib olla tüütu ja mitte nii põnev, but still...

Hah, ja mul tulid see vanadest kõrvalejäänutest ajakirjadest need isiklikud horoskoobid meelde, haha Very Happy Very Happy

Eniveis... Selle peale tulin hetkel mina. Ma ei tea, mis teie arvate..? Rolling Eyes
Tagasi üles Go down
Naughty
Kärbes ämblikuvõrgus
Naughty


Female Postituste arv : 2315
Age : 31
Asukoht : Harjumaa

Meie juttude (snlhmn-i) kuukiri - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Meie juttude (snlhmn-i) kuukiri   Meie juttude (snlhmn-i) kuukiri - Page 3 Icon_minitime12/3/2012, 01:24

No aina paremaks kisub!! Issand kus nüüd hakkab mõtteid lendama siia sinna. Silmad säravad peas ja hirmus tuhin on peal!!!!

Tegelikult ei ole see üldse halb mõte uusi liitunuid mainida, sest siis on see palju märgatavam ja vb tavaliselt kõik seda jälgida ei viitsiga, aga siis on kohe ülevaade olemas ja vb üllatuski mõnele suur.

Horoskoop!! Väga loominguline!!! Mulle meeldib!!

Teate, ma arvan, et meil on siin sellised kõvad pead koos, et sellest võib isegi asja saada!!! cheers
Tagasi üles Go down
Audrey
Queen B ehk ADMIN
Audrey


Female Postituste arv : 9504
Age : 31
Asukoht : Pärnu

Meie juttude (snlhmn-i) kuukiri - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Meie juttude (snlhmn-i) kuukiri   Meie juttude (snlhmn-i) kuukiri - Page 3 Icon_minitime12/3/2012, 01:34

Jee, Naughty ka unetu Very Happy

Mnjaa, mulle endale meeldiks tegeleda näiteks arvustustega... või siis kolumniga...

Ja jahm, teadaanded Very Happy Seal siis näiteks jah need numbrilised faktid ja nii edasi...

Samuti võiks need, kes lõpuks sellega ametlikult tegelema hakkavad, välja valida ka mõned uued jutud, millel nagu soovitada silma peal hoida vms...

Kasvõi review'id foorumi juttudest oleks ka päris vägevad ju? Very Happy

Mul tuleb küll tuhin sisse juba... Niipalju ülikooli, kirjutamise ja eraelu kõrvalt peaks ikkagi aega leidma... Very Happy

Arvatavasti me ei tulegi kohe kõige peale, mida ma kuukirja toppida võiks... Aga küll see edasi areneb. Mõtteid tuleb alati juurde.
Tagasi üles Go down
Naughty
Kärbes ämblikuvõrgus
Naughty


Female Postituste arv : 2315
Age : 31
Asukoht : Harjumaa

Meie juttude (snlhmn-i) kuukiri - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Meie juttude (snlhmn-i) kuukiri   Meie juttude (snlhmn-i) kuukiri - Page 3 Icon_minitime12/3/2012, 02:11

Ei no varsti oleme juba nii targad, et head joonistajad ja naljategijad teevad nii, et anekdoodid ja koomiksid ei ole ka välistatud.

Ma räägin kui pealehakkamist ja tahet on siis saab sinna igasugu selliseid asju panna, et uhuhuuuu!!!! drunken
Tagasi üles Go down
Audrey
Queen B ehk ADMIN
Audrey


Female Postituste arv : 9504
Age : 31
Asukoht : Pärnu

Meie juttude (snlhmn-i) kuukiri - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Meie juttude (snlhmn-i) kuukiri   Meie juttude (snlhmn-i) kuukiri - Page 3 Icon_minitime12/3/2012, 02:16

Muidugi saab Very Happy

Seltskonnaveerg ja muu stuff Very Happy
Tagasi üles Go down
Naughty
Kärbes ämblikuvõrgus
Naughty


Female Postituste arv : 2315
Age : 31
Asukoht : Harjumaa

Meie juttude (snlhmn-i) kuukiri - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Meie juttude (snlhmn-i) kuukiri   Meie juttude (snlhmn-i) kuukiri - Page 3 Icon_minitime12/3/2012, 02:25

issand, ise ka imestan, kui palju võib ühele inimese ideid pähe tulla kui vähegi oma ajurakukesi liigutada!!

Jepp, kuulutused jms, mingitest etendustes vms!!!!


Mis sa Audrey ei mõista ka magada w?
Tagasi üles Go down
nasicc
Pehme admin
nasicc


Female Postituste arv : 5899
Age : 30
Asukoht : Tartu

Meie juttude (snlhmn-i) kuukiri - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Meie juttude (snlhmn-i) kuukiri   Meie juttude (snlhmn-i) kuukiri - Page 3 Icon_minitime12/3/2012, 06:57

Mõistis vist. xD
)Ma pole veel MG-i jõudnud. Very Happy)

Teil on ÄÄRMISELT HEAD ideed! :)
Teen pärast kooli esimese postituse lõppu endal koondi, kus kõik asjad on ära märgitud. Ja kuna teil juba selline tuhin on peal, hakake midagi otsast tegema! :)
Meil on juba praegu palju ideid ja juba praegu peaks asi huvitav välja kukkuma. :)
Tagasi üles Go down
Naughty
Kärbes ämblikuvõrgus
Naughty


Female Postituste arv : 2315
Age : 31
Asukoht : Harjumaa

Meie juttude (snlhmn-i) kuukiri - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Meie juttude (snlhmn-i) kuukiri   Meie juttude (snlhmn-i) kuukiri - Page 3 Icon_minitime12/3/2012, 12:54

*magab poolenisti klavi peal*
Täiesti jõpp eile olin nii elevil sellest, et kui hommikul magama läksin siis mõtlesin ikka veel sellele ja siis ma nägin unes seda kuukirja ka. OO see oli alles ilus.

See oli rsudselt märk, et asi tuleb ikka lõpule viia!!!! Very Happy
Tagasi üles Go down
Audrey
Queen B ehk ADMIN
Audrey


Female Postituste arv : 9504
Age : 31
Asukoht : Pärnu

Meie juttude (snlhmn-i) kuukiri - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Meie juttude (snlhmn-i) kuukiri   Meie juttude (snlhmn-i) kuukiri - Page 3 Icon_minitime12/3/2012, 12:57

Eee, jah Naughty. Ei oska Auts magada Very Happy Jäin alles peale viit hommikul magama ja umbes pool tundi tagasi ärkasin... Very Happy

Igatahes ee... tore, et mõtted meeldivad nasicc Very Happy

Aga näiteks kolumn... Peaks panema teatud asjade sõnalise pikkuse ka paika Very Happy
Tagasi üles Go down
Naughty
Kärbes ämblikuvõrgus
Naughty


Female Postituste arv : 2315
Age : 31
Asukoht : Harjumaa

Meie juttude (snlhmn-i) kuukiri - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Meie juttude (snlhmn-i) kuukiri   Meie juttude (snlhmn-i) kuukiri - Page 3 Icon_minitime12/3/2012, 13:02

Ahjaa ma võin nüüd veidi loll või nii olla, aga vb sa Audrey viitsid seletada mis asi see Kolumn on??? Embarassed

Kuulge kas ma olen liiga vähe maganud või hakkan lolliks minema, aga miks kõikides kohtades tekst liigub. (edasi tagasi väreleb sedasi vaikselt.)
No annab pikka teksti lugeda ikka, sõnad tahavad vägisi putku panna ja järg kaob ära!!!! Very Happy
Tagasi üles Go down
Audrey
Queen B ehk ADMIN
Audrey


Female Postituste arv : 9504
Age : 31
Asukoht : Pärnu

Meie juttude (snlhmn-i) kuukiri - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Meie juttude (snlhmn-i) kuukiri   Meie juttude (snlhmn-i) kuukiri - Page 3 Icon_minitime12/3/2012, 13:22

Ja sa hakkad hulluks minema, Naughty.

Võta mõni ajakiri kuskilt ja uuri asja Very Happy kolumn = nagu toimetaja veerg jne... Mõistad? Very Happy
Tagasi üles Go down
Naughty
Kärbes ämblikuvõrgus
Naughty


Female Postituste arv : 2315
Age : 31
Asukoht : Harjumaa

Meie juttude (snlhmn-i) kuukiri - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Meie juttude (snlhmn-i) kuukiri   Meie juttude (snlhmn-i) kuukiri - Page 3 Icon_minitime12/3/2012, 13:23

Ahaaa!!! Very Happy Jõudis vist kohale jah!!!

Ei ma ei ole hull, see on päriselt ka nii!!! Vb minu arvuti viga? Neutral
Tagasi üles Go down
Audrey
Queen B ehk ADMIN
Audrey


Female Postituste arv : 9504
Age : 31
Asukoht : Pärnu

Meie juttude (snlhmn-i) kuukiri - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Meie juttude (snlhmn-i) kuukiri   Meie juttude (snlhmn-i) kuukiri - Page 3 Icon_minitime12/3/2012, 13:33

Vot ei tea Very Happy Igatahes sa kasutad palju hüüumärke, mis jätab mulje nagu sa karjuks seal juba Very Happy
Tagasi üles Go down
Naughty
Kärbes ämblikuvõrgus
Naughty


Female Postituste arv : 2315
Age : 31
Asukoht : Harjumaa

Meie juttude (snlhmn-i) kuukiri - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Meie juttude (snlhmn-i) kuukiri   Meie juttude (snlhmn-i) kuukiri - Page 3 Icon_minitime12/3/2012, 13:39

Kas ei karjugi siis w??? confused
Tagasi üles Go down
Audrey
Queen B ehk ADMIN
Audrey


Female Postituste arv : 9504
Age : 31
Asukoht : Pärnu

Meie juttude (snlhmn-i) kuukiri - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Meie juttude (snlhmn-i) kuukiri   Meie juttude (snlhmn-i) kuukiri - Page 3 Icon_minitime12/3/2012, 13:56

Very Happy Very Happy Very Happy

Jube tuhin on ikka peal... Very Happy
Tagasi üles Go down
Sponsored content





Meie juttude (snlhmn-i) kuukiri - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Meie juttude (snlhmn-i) kuukiri   Meie juttude (snlhmn-i) kuukiri - Page 3 Icon_minitime

Tagasi üles Go down
 
Meie juttude (snlhmn-i) kuukiri
Tagasi üles 
Lehekülg 3, lehekülgi kokku 17Mine lehele : Previous  1, 2, 3, 4 ... 10 ... 17  Next
 Similar topics
-
» Meie Juttude kogumik!
» Meie juttude kogumik VOL 2
» All about SNLHMN :)

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
MEIE JUTUD :: Muu :: Suleselts-
Hüppa: