MEIE JUTUD

Järjejuttudele pühendatud foorum
 
PortalPealehtOtsiLatest imagesRegistreeriLogi sisse

 

 One day,One life.. [Chapter 14.]

Go down 
+9
Princess
Pharaoh
EITC.
bbrit .
SixxBitch
black
padjanägu, [h]
Kärolyn
ThatsMe
13 posters
Mine lehele : 1, 2  Next
AutorTeade
ThatsMe
Tsiklimees
ThatsMe


Female Postituste arv : 444
Age : 28
Asukoht : Wonderland.

One day,One life.. [Chapter 14.] Empty
PostitaminePealkiri: One day,One life.. [Chapter 14.]   One day,One life.. [Chapter 14.] Icon_minitime5/10/2008, 10:57

Uus jutt. psühholoogia-armastusjutt.Või mis iganes,Kärolyn soovitas selle siia toppida,seega see osa on sulle Kärolyn (: Head lugemist!

chapter 1

"Dr. Müller,patsient ärkab vist." kuulsin ühelt naisterahvalt. avasin tasakesi silmad.
Ümber mu voodi seisid kaks meesterahvast ning noorem naine. Arvatavasti olid need
meditsiinitöötajad. "Preili Taylor?Olete te teadvusel? küsis Mu käest vanem,hallipäine
mees. "Jah,vist." Vastasin vaevu. "Ma olen Dr.Müller,mu kõrval on Dr.Johnson ja
see on õde Laura." seletas ta mulle. "Te saite üledoosi, üritasite enestapu sooritada."
ütles ta tõsiselt. "Enesetapu?Üledoos? See ei saa võimalik olla.." vastasin talle.
"Nii see kahjuks oli. Teie tuttavad leidsid teid,teie korterist,põrandal maas lebamas,
Alkoholi ja ohtralt tugevate tablettidega. Teil vedas." rääkis ta õhinal. ma ei suutnud
seda uskuda,ise ma ei mäletanud sellest intsidendist midagi. Keerasin pea akna poole
ja üritasin välja vaadata. Ainult ere valgus. Silmi kissitades keerasin pea taas
arstide poole. "Kuidas te end tunnete hetkel?" küsis ka Dr. Johnson esmakordselt
midagi. "Mu pea valutab,üldse kõikjalt.." ütlesin nördinult. "Olgu.Õde
Laura toob teile vajalikud ravimid. Õhtusöök on kell pool kuus.Tuleme teid
hiljem veel kontrollima" lausus Dr.Johnsons. "Nägemist" ütlesid arstid,
Laura läks nendega koos. Natukese aja pärast tuli naine tagasi,koos rohtude
ja veega. "Võtke need sisse,teil hakkab seejärel parem" sõnas ta tagasihoidlikult.
"Olgu. Äkki sinataksime?" küsisin. "Olgu pealegi,Lysandra." "Nii on juba parem."
ütlesin talle naeratavalt.

Terve õhtu läks kiirelt. Õhtusöök toodi mulle palati.. selle aja pidin üksi veetma.
Hiljem käis ka Laura igal oma hetkepausil mu juures..Vahepeal saime lobiseda
pikalt.Tõesti,ta oli tore ja kena. Laural olid pikad,blondid juuksed,mis olid
hobusesabasse pandud. Rohelised silmad,kõhn ja keskmist kasvu naine.
Ta oli minust vaid 4 aastat vanem,23..Arstid käisid ka platsis,ilma asjata,
midagi ei teinud,pidid mind öösel jälgimas käima.

Imelik oli see,et keegi ei käinud mind vaatamas. Isegi mitte mu perekonnast keegi..
Või need,kes mu leidsid. Polnud ka ime,kui ma sain sellise teoga hakkama.

Jäin hilja magama,vaikses üksinduses,heledas,suures palatis linnatulede valgel..


Viimati muutis seda ThatsMe (24/6/2009, 02:22). Kokku muudetud 11 korda
Tagasi üles Go down
http://www.rate.ee/users/kryssu10
Kärolyn
Magus maius
Kärolyn


Female Postituste arv : 2124
Age : 31
Asukoht : Tartu

One day,One life.. [Chapter 14.] Empty
PostitaminePealkiri: Re: One day,One life.. [Chapter 14.]   One day,One life.. [Chapter 14.] Icon_minitime5/10/2008, 11:00

(A)(A)

Eniveii, jutt on väga hea. Very Happy
Ai laik it, ai riilli laik it. Very Happy Very Happy
Ja ma ei jõua oodata millal sinna mingi kena kutt mängu tuleb. Very Happy
Mul nõrkus nunnude osade vastu. Very Happy
UUUTTT!!!
Tagasi üles Go down
http://invisiblenothing.tumblr.com
ThatsMe
Tsiklimees
ThatsMe


Female Postituste arv : 444
Age : 28
Asukoht : Wonderland.

One day,One life.. [Chapter 14.] Empty
PostitaminePealkiri: Re: One day,One life.. [Chapter 14.]   One day,One life.. [Chapter 14.] Icon_minitime5/10/2008, 13:19

chapter 2

Ärkasin selle peale ülesse,et keegi tõmbas kardinad akna eest ära. Pimestav valgus
sundis mind käe silmade ette panema,akna juures nägin üht kogu. "Tere hommikust!"
ütles ta mulle. Kogu lähenes mu juurde. Nüüd ma nägin tumedapäilist naist,umbes
30-dates aastates. "Hommikust."vastasin."Kohe tuuakse teile siia palatikaaslane juurde"
rääkis ta edasi. "Olgu,mis kell on?" küsisin muiates. "Pool kaksteist. Te peaksite end korda
seadma,kell üks on lõunasöök" ning seejärel lahkus ta palatist. Otustasin seda ka teha.
Istusin voodi äärele, Kõik kohad olid valusad. Seinale toetudes läksin tasakesi,aeglaselt
vannituppa. Seal vaatasin end peeglist. ma nägin jube välja.Nägu oli kahvatu,rohelised
silmad-need olid tuhmid. peegli juurest leidsin kammi. Kammisin oma musta,alt kulunud
punased juuksed ära,jätsin need lahti. Tõstsin pluusi ülesse,peegli abil vaatasin oma selga..
See oli sinikaid täis. Prantsatasin vanni äärele. Mis minuga juhtunud oli?Ma olin segaduses.

Kuulsin hääli palatis. Läksin vannitoast välja. palat oli rahvast täis. Uksest toodi sisse
blondide juustega kutt.. Mitu minutit käis sagimine tema ümber. Ma ei pannud seda tähele,vaid
läksin oma voodi juurde . Seejärel kõik lahkusid ning ma jäin temaga kahekesi. Vaatasime üksteist,kuni
puhkesime naerma. "Ma olen Jake" ütles ta lõbusal toonil. "Lysandra."vastasin talle muiates.
"räägime hiljem edasi,ma lähen sööma. Ega sa pahaks ei pane?" küsisin talt."Ei,mine vabalt.Mul on siin
suht kepikad õed,kes hoolitsevad mu eest." ütles ta irivtavalt. Mehed..

Läksin oiates koridori peale,õdede laua juures nägin Dr. Johnsonsit. Ta seletas midagi nii õhinal,et ta käed
liikusid vist kiiremini kui suu. arvatavasti ta mind ei märganud "Dr. Johnson!"hüüdsin talle. Ta keeras mu poole.
Kiire sammuga liikus ta mu poole."Preili Taylor. Kuidas saan teid aidata?" küsis ta mahedal toonil."Äkki saaksime
sellest mujal arutada?"rääkisin talle. "tulge minu kabinetti. Ta juhatas mind väiksesse kabinetti. Istusin laua juures
olevale toolile,seda tegi ka tema. "Doktor.. Ma nägin,mis mu seljaga on.ja kaua ma pean siin olema?"küsisin.."Preili
Taylor.. Politsei uurib asja.,mis teiega juhtus. Arvatavasti te peate siia pikemaks ajaks jääma. Ja komisjon otsustas,et peate psühholoogi juurde pöörduma.” „Psühholoogi,eino,aitäh..” „Preili Taylor,see on teie
Endi huvides,ja siiani pole teada saadud,mis üleeile öösel juhtus..See pole just minu asi,aga miks te enestappu üritasite?” Rääkis ta pika jutu maha. „Dr.Johnson,ma ei tea.Ma ei tea midagi,mis minuga juhtus..See pole ka ime,kui ma seda üritasin..” „Mis mõttes?” Küsis ta üllatunult. „Vabandage,ma nüüd lähen” üritasin teemat muuta. Johnson jäi minust kabinetti.


Mis arvate?(:
Tagasi üles Go down
http://www.rate.ee/users/kryssu10
Kärolyn
Magus maius
Kärolyn


Female Postituste arv : 2124
Age : 31
Asukoht : Tartu

One day,One life.. [Chapter 14.] Empty
PostitaminePealkiri: Re: One day,One life.. [Chapter 14.]   One day,One life.. [Chapter 14.] Icon_minitime5/10/2008, 13:29

Haah, kepikad õed. Very Happy Very Happy
Aga väga hea (H)
Ootan juba huviga mis juhtus ja mis selle Jake'iga saama hakkab Wink
UUTT!!!!!!
Tagasi üles Go down
http://invisiblenothing.tumblr.com
padjanägu, [h]
Tolstoi meets Gaiman
padjanägu, [h]


Female Postituste arv : 1847
Age : 28

One day,One life.. [Chapter 14.] Empty
PostitaminePealkiri: Re: One day,One life.. [Chapter 14.]   One day,One life.. [Chapter 14.] Icon_minitime5/10/2008, 15:49

mulle meeldib.. Very Happy
midagi hakkab seal igaljuhul arenema juba xD

meenutab hästivähe ühte kellyx12 juttu, aga aint natuke .D
Tagasi üles Go down
ThatsMe
Tsiklimees
ThatsMe


Female Postituste arv : 444
Age : 28
Asukoht : Wonderland.

One day,One life.. [Chapter 14.] Empty
PostitaminePealkiri: Re: One day,One life.. [Chapter 14.]   One day,One life.. [Chapter 14.] Icon_minitime5/10/2008, 15:52

Fantaasia lendab. Head lugemist!

Chapter 3

Lahkusin Johnsonsi kabinetist kiiresti. Minu elu polnud tema asi.Õed siblisid ühest palatist teise. Kõigil oli nii kiire.. Tundus,nagu ma oleks nähtamatu nende kõigi keskel. Lonkisin mööda koridori õdede laua juurde. Seal olid kaks naisterahvast. Üks seletas telefonis,ning teine oli arvutis. Pöördusin naise poole,kes oli arvutis.
„Vabandust,kas õde Laura on ka tööl täna?”küsisin tagasihoidlikult.
„Laura on täna vereosakonnas.” Ütles ta seepeale.
„Oskaksite öelda,millal ta siia tuleb?”
„Tal algab vahetus kaheksa ajal” ütles mulle meeshääl selja tagant-Dr.Müller.
„Dr. Müller,lõpuks näen ka teid” sõnasin naeratades
„Ma pole kahjuks veel teie juurde saanud tulla,Täna tuli palju patsiente juurde,tööd on rohkesti.”vabandas ta.
„Pole hullu” vastasin seepeale.
„Kas te lõunat ei peaks sööma?” küsis ta kohkunult.
„Ei aitäh. Kas te saaksite öelda,kus rõdu asub?”
„Minge siit otse,koridori lõppu,keerake paremale ja omakorda vasakule.”
„Aitäh.” Ning suundusin koridori lõpu poole.

Tüdinult lonkides kuulsin,kuidas keegi jookseb mu taga. Keerasin ja nägin enda ees Dr. Müllerit.
„Preili Taylor,ma unustasin öelda,teil on kell viis psühholoogiga jutuajamine.” Rääkis ta hingeldades.
„Aitäh teavitamast” vastasin talle ükskõikselt.

Lõpuks jõudsingi koridori lõppu. Keerasin paremale ja omakorda vasakule. Avasin vaikselt ukse. Õrn tuuleiil puhus,mis oli kuidagi mahe ja rahustav. Istusin lähedal olevale toolile. Mu kõrval oli vanem naisterahvas,kes oli kuidagi ükskik. Laususin talle vaikselt tere. Ta ei teinudki sellest välja. Rõdu nurgas seisis üks kutt,seljaga minu poole. Otsustasin ta juurde liikuda. Esimene asi,mis mul pähe tuli oli: „Kena vaade.” Muidugi oli see nii lame,tegin endale esmese korraga margi maha. „Õigus.” Pomises ta vastu. Nüüd vaatas ta mulle otsa. Tal olid pruunid juuksed,mustade salkudega. Keskmist kasvu,mitte just väga kõhn kutt. Ta sinakas-rohelised silmad puurisid oma pilguga mind. „Tõesti kena” ütles ta pilku tõstes. „Mida?” küsisin muiates. „Midagi. Michael-Mike.” Lausus ta seepeale. „Lysandra,Ly” sõnasin naerdes. Nüüd nägin ka ta kipsis jalga. Kätel ja näol olid samuti paar kriimustust. „Mis sinuga juhtus?” „Üle piiri sai mindud,ränk autoavarii oli.” Mike-i näost oli näha,et ma muutus tõsiseks ja morniks.”Sa?”küsis ta pomisedes. „Ma ei tea isegi,ja ma ei tahaks sellest rääkida.” Ütlesin talle. "saan aru.”
Sees plahvatas mul see sõna-autoavarii.. Kõik asjad,mis kaks aastat tagasi juhtus käis mu silme alt läbi.. matilda,ränk autoavarii,kohus,artiklid,mu elu ja sõbrad,ning üleeilne öö.
Silme ees muutuks aeglaselt mustaks,pea hakkas ringi käima. Ainuke sõna,mis ma suutsin öelda oli „Mike..”
Järgmisel hetkel olin rõdu põrandal maas pikali ja kuulsin kuidas Mike hüüdis appi ja võttis mult ümbert kinni,samal ajal kirudes oma jalga.
Pimedus...


Mike-i vaatenurk.

Toetusin rõduserval ja vaatasin ümbrust. Kõikjal olid nii vaikne. Tuul keerutas puudelehti mööda maad,päike oli kõrgel. Kuulsin,kuidas keegi avas rõduukse. Algul ma ei teinud sellest välja. Seejärel tuli keegi mu kõrvale.
„Kena vaade.” Ütles ta mulle,selles oli too naine täppi pannud.
„Õigus.” Pomisesin talle. Vaatasin teda. Tüdruk oli tõesti kena. Minust mõned sentrimeetrid lühem,kena figuuriga,kuid ta oli kõhn. Rohelised silmad,mustad juuksed. Alt,otsad olid kulunud punased.Minust 1-2 aastat noorem vist.
„Tõesti kena” ütlesin teda uuesti vaadates.
„Mida?”küsis ta kergelt naerdes. Ta ei saanud vist aru,et mõtlesin selle all teda.
„Midagi. Michael-Mike. Tutvustasin end.
„Lysandra,Ly” rääkis ta naerdes. Temaga võib veel siin huvitavaks minna.
„Mis sinuga juhtus?” küsis ta mu käest.
„Üle piiri sai mindud,ränk autoavarii oli.” Vastasin. Nii ränk,et keegi pidi surema.. masendus tuli peale.
Tüdruk nägi vist,et see ei olnud kõige parem teema.
.”Sa?”
„Ma ei tea isegi,ja ma ei tahaks sellest rääkida.” Ütles ta mulle.Lause esimesest poolest ma ei saanud eriti aru.
Seejärel oli täielik vaikus.
Järgmisel hetkel kuulsin,kuidas ta mind hüüdis : „Mike..” ning siis oli prontsatus.
Lysandra oli maas pikali.Karjusin appi,ning haarasin ta enda käte vahele. „Kõik saab korda” sosistasin talle.
Samal ajal kirusin oma jalga,mis andis tuld,valu pärast. Pärast seda tormasid arstid uksele,kes ta ära viisid.
Haarasin kargud ja hakkasin neile järgi minema.
Üks õdedest lausus mulle: „Jää siia,sul pole mõtet tulla. Temaga saab kõik korda.”
„Mis palatatis ta on?”küsisin närviliselt.
„Number 2-es. „vastas ta ja jooksis arstidele järgi.
„Aga?”


Viimati muutis seda ThatsMe (5/10/2008, 22:02). Kokku muudetud 3 korda
Tagasi üles Go down
http://www.rate.ee/users/kryssu10
Kärolyn
Magus maius
Kärolyn


Female Postituste arv : 2124
Age : 31
Asukoht : Tartu

One day,One life.. [Chapter 14.] Empty
PostitaminePealkiri: Re: One day,One life.. [Chapter 14.]   One day,One life.. [Chapter 14.] Icon_minitime5/10/2008, 17:26

Armukolmnurk. Very Happy
Aga väga hea. Kusjuures, mulle meeldib Mike hetkel rohkem isegi kui Jake. Very Happy
UUTT!!
Tagasi üles Go down
http://invisiblenothing.tumblr.com
black
Sugar
black


Female Postituste arv : 1492
Age : 28
Asukoht : Tallinn.

One day,One life.. [Chapter 14.] Empty
PostitaminePealkiri: Re: One day,One life.. [Chapter 14.]   One day,One life.. [Chapter 14.] Icon_minitime5/10/2008, 18:28

Jake? kes on Jake? ;D
ma vist jätsin midaig vahele^^

igaljuhul Mike on jah äge Very Happy

ja uut paluuks Very Happy Very Happy
Tagasi üles Go down
ThatsMe
Tsiklimees
ThatsMe


Female Postituste arv : 444
Age : 28
Asukoht : Wonderland.

One day,One life.. [Chapter 14.] Empty
PostitaminePealkiri: Re: One day,One life.. [Chapter 14.]   One day,One life.. [Chapter 14.] Icon_minitime6/10/2008, 15:16

Jake on Lysandra palatikaaslane,temast tuleb veel juttu Very Happy
(:
Tagasi üles Go down
http://www.rate.ee/users/kryssu10
black
Sugar
black


Female Postituste arv : 1492
Age : 28
Asukoht : Tallinn.

One day,One life.. [Chapter 14.] Empty
PostitaminePealkiri: Re: One day,One life.. [Chapter 14.]   One day,One life.. [Chapter 14.] Icon_minitime6/10/2008, 16:17

Aanooo.. temast pole vist eriti üldse juttu olnd? Very Happy

ja täna uut saab? Razz
Tagasi üles Go down
ThatsMe
Tsiklimees
ThatsMe


Female Postituste arv : 444
Age : 28
Asukoht : Wonderland.

One day,One life.. [Chapter 14.] Empty
PostitaminePealkiri: Re: One day,One life.. [Chapter 14.]   One day,One life.. [Chapter 14.] Icon_minitime6/10/2008, 18:17

Loodan,et meeldib. Head Lugemist. !
Chapter 4


Jake lamas oma voodis,luges ajakirja,kui uks avanes. Lysandra toodi ettevaatlikult sisse. Õed pomisesid omavahel,jube sagimine käis.
„Mis temaga juhtus?“ küsis jake üllatunult ja tõusid aeglaselt istukile.
„“Ta kukkus rõdul kokku.“ Vastas talle üks õdedest.

Nüüd sisenesid palatisse ka rutuga Dr. Müller ja Dr. Johnsons
„Härra Long,Te peate lamama. Kohe!“ käratas Dr. Müller jake-ile.
„Rahunege maha. Kohe-kohe“ ning poiss lamas järgmisel hetkel taas voodis.

„Kuidas tüdrukuga lood on?“ pabistas Johnsons.
„Stabiilne“ ütles talle õde.
„Tore. Te ta perekonnaga olete ühendust võtnud?“Küsis Johnsons pahuralt.
„Me ei ole saanud infot ta perekonna kohta?“ Vastas õde kokutades.
„Aga need kes Ta siia tõid?“ Ütles Ta läbi hammaste.
„Keegi ei võtnud mingit informatsiooni,keegi ei jõudnud võtta..“ vastas õde talle pomisedes.
„Mida? Olete te arust ära läinud?“ Karjus ta üle palati.
„Dr. Johnson,kontrollige ennast. See siin on haigla.“ Sekkus ka Müller vahele.
„Vabandage,Doktor..“ Ütles ta piinlikult.
„Loodame,et see ei kordu,Oodake,Preili Taylor..“ rääkis Müller

Kõik vaatasid Lysandrat. Tüdruk pomises midagi,pominast sai karjumine. Lysandra karjus ja vähkres vaheldumisis.
„Mike.. Mike.. Ma vajan sind,Michael..“ röökis ta.
„Andke talle rahusteid“ Vehkis Dr. Johnsons kätega. See oli talle kombeks,kui ta oli õhinas,või närvis. Praegusel hetkel oli ta arvatavasti närvis.
„Mike.. „ Kisendas tüdruk.
„Kaua teil veel aega läheb?“ ütles Dr. Müller pahural toonil Lysandrat kinni hoides.
„Vabandage,nii kohe..“ lausus õde..

Tüdrukule süstiti rahusteid.Karjumisest sai taas pomin,kuni see vaibus,vähkremine jäi järele..
Arstid hakkasid ruumist lahkuma,üks õde jäeti Lysandrat valvama.
„On temaga kõik korras?“ küsis Jake hämmingus olekus.
„Hetkel ta magab. Stabiilne.“ Vastas Müller.
Johnsons läks samal ajal pomisedes palatist välja.

Mike istus palati ukse kõrval oleval toolil. Nähes Johnsonsit tõusis ta karkude abil püsti. Johnsons läks temast mööda,nagu Mike polekski seal olnud.
„ Doktor?“ ning seejärel koperdas ta Johnsonsi kõrvale,püüdes temaga sammu pidada. Johnsons ei teinud temast siiani välja.
„Peatuge hetkeks! „ käratas Mike talle.
Mees vaatas teda vihase pilguga.
„Mida te vajate?“ ütles ta vihaselt.
„Kuidas temaga on?Saan ma tema juurde minna?“ rahunes Mike maha.
„Rahulik. Andsime talle rahusteid. Ta hakkas kisendama kedagi Mike-i,Michael-it. Teil pole mõtet sinn minna.“
Mike võpatas.. Tüdruk hüüdis teda..
„Ma tahan teda näha.Saage aru..“ ütles talle Mike,pilku maha visates.
Johnsons ei tahtnud teda kuidagi lasta,mitte kedagi selle tüdruku kõrvale.. Lysandra oli eriline tema jaoks.
„Minge pealegi,vaikselt.“ Lausus mees leebemalt.
„tänan..“ vastas Mike vaikselt. Kiire sammuga üritas ta karkude abil palati jõuda.

Jake jäeti jälle Lysandraga. See meeldis talle. Ta sirvis vaikselt ajakirja,iga natukese aja tagant tüdrukut vaadates. Ta ei saanud pilku kõrvale temast. Tüdruk magas nii vaikselt,nagu ingel.. Poissi jäi kripeldama see,mida tüdruk karjus, Mike..
Järgmisel hetkel avanes taas uks. Sisse koperdas Üks mees,kipsis jalaga..

„Hei..“ Lausus Mike vaikselt.
„Tsau“ Vastas Jake.
„Ma olen Michael-hüütakse Mike-iks.“ütles ta muiates.
„Jake.“ Lausus poiss.
Jake sai aru,keda Lysandra oli karjunud-teda..
„Tulid Ly-d vaatama.?“ Küsis ta ajakirja edasi sirvides.
„Jah.“ Sõnas ta vastu.
„Kuulsid,mis juhtus?“küsis Jake.
„Ma olin ta kõrval,kui see juhtus..“ Pomises Mike.
Jake jäi pärast seda vait.

Mike läks tasakesi Lysandra voodi juurde,istus voodi kõrval olevale toolile ja jäi tüdrukut vaatama. Enese mõtlemata Võttis ta naise käe enda pihku.
„Ma ei tea kes sa oled.. Ma ei tea sinust midagi.. Tean ainult seda,et sa oled naine,kellesse ma olen armumas..“ Sosistas ta vaikselt,vaevukuuldavalt.
Tagasi üles Go down
http://www.rate.ee/users/kryssu10
Kärolyn
Magus maius
Kärolyn


Female Postituste arv : 2124
Age : 31
Asukoht : Tartu

One day,One life.. [Chapter 14.] Empty
PostitaminePealkiri: Re: One day,One life.. [Chapter 14.]   One day,One life.. [Chapter 14.] Icon_minitime6/10/2008, 18:38

Thank god, et ta Jake ei karjunud. Very Happy Muidu oleks kuti ego siukse boosti saanud.. Very Happy
Aga väga hea (HH) Ja kas sa tahad äelda, et meil on armunelinurk? Very Happy Dr. Johnsons ? Very Happy
Tagasi üles Go down
http://invisiblenothing.tumblr.com
SixxBitch
Kärameister
SixxBitch


Female Postituste arv : 1036
Age : 30

One day,One life.. [Chapter 14.] Empty
PostitaminePealkiri: Re: One day,One life.. [Chapter 14.]   One day,One life.. [Chapter 14.] Icon_minitime6/10/2008, 19:31

Tohoh Very Happy Hea jutt Very Happy Razz
Tagasi üles Go down
bbrit .
Maffiooso
bbrit .


Female Postituste arv : 526
Age : 28
Asukoht : Väänas :)

One day,One life.. [Chapter 14.] Empty
PostitaminePealkiri: Re: One day,One life.. [Chapter 14.]   One day,One life.. [Chapter 14.] Icon_minitime6/10/2008, 21:57

wow, nagu super ju ! :)

ülihea jutt :)


Viimati muutis seda bbrit . (7/10/2008, 15:14). Kokku muudetud 1 kord
Tagasi üles Go down
http://www.rate.ee/users/mkm-
black
Sugar
black


Female Postituste arv : 1492
Age : 28
Asukoht : Tallinn.

One day,One life.. [Chapter 14.] Empty
PostitaminePealkiri: Re: One day,One life.. [Chapter 14.]   One day,One life.. [Chapter 14.] Icon_minitime6/10/2008, 23:02

Hullult hea Very Happy

Uut Very Happy

Aa, ja minaolen igaljuhul Mike poolt ;d ;D xd
Tagasi üles Go down
ThatsMe
Tsiklimees
ThatsMe


Female Postituste arv : 444
Age : 28
Asukoht : Wonderland.

One day,One life.. [Chapter 14.] Empty
PostitaminePealkiri: Re: One day,One life.. [Chapter 14.]   One day,One life.. [Chapter 14.] Icon_minitime8/10/2008, 18:51

Hullult seebikat. Head Lugemist!

Chapter 5
Kell oli 5 saanud. Lysandra ei olnud veel ärganud ja Mike oli siiani ta kõrval. Jake-ile käis see närvidele.Ta ei saanud näha,kuidas mees too tüdruku kätt hoiab,see piinas teda.Pingsalt,kolmandat korda juba üht ning samat ajakirja vaadanud,üritas ta Mike-ist Lahti saada.

„Mm,Mike.. Sa oled suht kaua siin juba olnud.“ Ütles ta ülbelt.
„See häirib Sind?“ küsis Mike.
„Võib ka nii öelda. Sul oleks aeg lahkuda.“ Rääkis ta,varjates oma nägu Michaeli eest.
„No see on Su enda asi. Ma olen veel siin.“ Vastas ta.
„No on sul raskusi arusaamisega we? Hakka minema.“ Sõnas Jake talle veel ülbemalt.
„Tee,mis tahad,ma ei lähe ta kõrvalt.“ Pomises ta vaikselt,samal ajal magavale tüdrukule otsa vaadates.

Jake,kes oli alati oma tahtmise saanud,tõusis voodist ülesse ning sammus tollil istuvale Mike-i juurde.
„Kao välja lõpuks,rsk.!“ Käratas ta Mike-ile.

Michael vaatas korra Jake-i,tõusis toolilt,ning jäi ta ette seisma. Järgmisel hetkel võttis ta Kutil kraest kinni ning surus ta tugevasti vastu seina.

„Ka minul saab närv otsa,kaua sa ülbitsed siin. Ja ma olen Lysandra juures,mitte sinu.Kui ei meeldi,keri Põrgu.“ Rääkis ta läbi hammastes Jake-ile lastes ta lahti. Jake kukkus põrandale maha, ning oli näost punane. Mike haaras kargud ning vaatas viimast korda Lysandrat. Hetke pärast oli ta palatist kadunud.
Koridoris karkude abil kõndides läks ta lähima õe juurde.

„Kas te palun saaksite vaadata 2. Palatis olevat noormeest,temaga pole vist kõik korras“ lausus Mike noorele Õele.
„Aitäh teavitamast.“ Ütles õde ning jooksis 2.palati poole.

Johnsons’i kabinetis

Johnson’s istus oma mugavas nahktoolis ning vaatles üht väikese tütarlapse fotot.

„Ta on täpselt nagu Marilyn. Tema silmad,ta nina,suu.. kõik on tema,Ma olen selles kindel,ta peab olema mu tütar.“ Rääkis Johnson’s õhinal.
„Oled sa Selles kindel Jack?“ Küsis müller mõtlikult.
„Rohkem kui kindel“ ütles vastas Johnson’s tõsiselt.
„ Temasuguseid võib palju olla,see pole kindel.“ Sõnas Müller.
„James,saad aru,Kõik klapib. Välja arvatud Nimi ja elukoht ning vanemad.“
„Jack..“
„Marilyn kadus 9 aasta eest.. politsei lõpetas uurimise.. Ning mina jäin üksinda,Katiega lahutasime,ta ei suutnud seda üle elada.“ Pomises Jack mornilt.
„Aga..“kokutas James.
„Lysandra on lapsendatud,see on ta eluloos kirjas“
„Jack,mõtle hoolikalt,enne kui sa kavtsed Lysandraga midagi ette võtta“ hoiatas teda Müller.

Jack andis lubava noogutuse ning rüüpas kohvi.

Palatis nr. 2.
Lysandra oli ärganud ning lobises juba tükk aega Jake-iga.

„Kes see mike sulle on?“ Päris Jake kahtlaselt.
„Ma sain täna temaga tuttavaks. Ta on suurepärane.“rääkis tüdruk.
„Tõesti,suurepärane-ma ütleks.“ Porises jake.
„Ikkagi,mis sinuga Juhtus,et sa mu voodi juures maas olid ja suht ¹okis“ küsis Lysandra.
„Tema tegi. Oled rahul..?“ Vastas poss haledalt.
Lysandra vaatas talle üllatunult otsa.
„Miks ta seda tegi?“
„Ta oli Su juures,käitus ebainimlikult Sinuga ning kui ma teda keelasin ning ajasin ta eemale,võttis ta mult kraest ning viskas vastu seina .“ Haletses end Jake.
„Värdjas,ma ei tee enam temaga tegemist.“.. Kuidas ma suutsin temast nii hästi arvata.“
„Lysandra,inimene võib olla petlik.. Ma olen sulle toeks,kui sa tahad. „ lohutas teda Jake.
„Aitäh.“ Naeratas tüdruk,endal pisarad silmis.
Jake ainult naeris omaette vaikselt.. ta sai,mis ta tahtis.

Lysandra
Kõik võib olla petlik. Isegi armastus. Ma armastan seda meest,aga ma ei suuda enam.. Nii ei saa.
Ning pisar veeres ta põselt alla,käele.
Tagasi üles Go down
http://www.rate.ee/users/kryssu10
bbrit .
Maffiooso
bbrit .


Female Postituste arv : 526
Age : 28
Asukoht : Väänas :)

One day,One life.. [Chapter 14.] Empty
PostitaminePealkiri: Re: One day,One life.. [Chapter 14.]   One day,One life.. [Chapter 14.] Icon_minitime8/10/2008, 21:34

Mineära kui hea,
lihtsalt super Very Happy
Tagasi üles Go down
http://www.rate.ee/users/mkm-
ThatsMe
Tsiklimees
ThatsMe


Female Postituste arv : 444
Age : 28
Asukoht : Wonderland.

One day,One life.. [Chapter 14.] Empty
PostitaminePealkiri: Re: One day,One life.. [Chapter 14.]   One day,One life.. [Chapter 14.] Icon_minitime10/10/2008, 19:16

Uus,pikem osa. Head lugemist!

Chapter 6

Hommikul,palatis nr. 2

Järjekordselt äratati mind hommikul ülesse. Õde tõmbas kardinad eest ära ning andis mu ravimid kätte. Tänane ilm oli jube-Taevas oli pilvine ning vihma kallas jubedalt. Mind jäeti palatisse üksinda,kuna Jake oli söömas. Mul oli hea võimalus end korda sättida. Koperdasin uniselt vannituppa.Pesin näo ja hambad ära ning kammisin oma juukseid. Seejärel läksin koridori peale jalutama.

Otsustasin Jake-i ülesse otsida. Lonkisin mööda koridori kuni jõudsin 6-da palatini. Mike-i palat.. Palati uks oli lahti,vaatasin korra sisse. Ruum oli tühi.

„Otsisid mind?“ küsis Mike patsutades õrnalt mind õlale.
„Kuraat!“ kiljusin üle haigla ehmatusest.
„Rahune maha.“ Ütles ta ning võttis mul tasakesi ümbert kinni,ise laginal naerdes.
„See pole naljakas,pealegi. Lase mind lahti.“ Ütlesin talle hoiatavalt.
„Mis siis saab kui ma ei lase?“ päris ta uudishimulikult.
„ Sa kahetsed seda.“ Vastasin talle .
„Oled kindel?“
„Rohkem kui kindel.“ Ning seejärel ma virutasin talle küünarnukiga ribidesse.
Mike vajus valust seina äärde ning vaatas mulle vihaselt otsa.
„Mis kuradi pärast sa seda tegid?“ Küsis ta vandudes.
„Ma ju ütlesin. Pealegi-Hoia minust eemale. Kuidas sa võisid mulle nii teha?“
„Mida ma tegin?Ja millal?“ vaatas ta üllatunult mind,võttes seina äärest oma kargud.
„Nagu sa ise ei teaks. Mida sa eile palatis tegid? Kõigepealt mina,siis virutasid Jake-i vastu seina.“ Laususin tusaselt.
„Ma olin su juures,kuni sa magasid selle hetkeni,kui see päda tuli ülbitsema.Ainuke asi mis ma sulle tegin oli see,et ma hoidsin su kätt ja valvasin sind. On suur patt?Mul sai ka lõpuks närv otsa. Ma ei võinud su juures siis olla we? Mees oli lihtsalt armukade ja tahtis minust lahti saada.“ Vastas ta närviliselt.

Istusin palati ukse juures olevale toolile ning panin pea käte vahele. Ma olin ta ilmaasjatult temaga nõmedalt käitunud.
„Mike,anna andeks.“ Ütlesin sosinal.
„Sa ju ei teadnud“ Lausus ta ning istus mu kõrvale,pannes kargud kõrvale.
„Ikkagi.. ma poleks Jake-i pidanud uskuma“ vastasin pomisedes.
„Õnneks ei juhtunud midagi väga hullu.“ Naeratas ta.
„On sinuga kõik korras?Ega ma väga jubeda hoobi ei andnud?“ Küsisin järgmisel hetkel.
„Elame üle,natuke on valus“ sõnas ta ning tegi hädise näo pähe.
Sel hetkel võtsin ta ümbert kinni,enese mõtlemata. Seda tegi ta tema. Temaga olles oli tunne,et ma oleksin teda terve igaviku tundnud.

Johnson’s

Johnson’s hakkas lahkuma oma kabinetist,kui järsku helises telefon. Tagasi laua juurde,vastas ta kõnele.
„Hallo,Dr. Johnson’s?“ Küsis tuttav naishääl.
„Tervist,jah. Kellega ma räägin?“ vastas mees.
„Ma olen Haigla registratuurist. Liz.“ Tutvustas end naine.
„Mida te soovite?“
„Teie osakonnas peaks olema Preili Taylor?“ päris naine tagasihoidlikult.
„On küll,mis temaga on?“
„Politseist tulid uurijad siia,nad sooviksid Preili Tayloriga rääkida,ning samuti tahaks ka seda teha Mary Wilson-Haigla psühhiaater.“
„Ahah. Saatke politsei siia osakonda,ma tulen Preili Tayloriga neile vastu“ sõnas Johnson’s talle.
„Olgu pealegi.Nägemist“
*Vaikus*

Johnson’s tõttas koridori,nähes Lysandrat Mike-iga koos,ruttas ta nende juurde.

„Mkhmkhm.“ Köhis Johnson’s.
Noored ehmatasid ning tõusid äkiliselt püsti.
„Preili Taylor,uurijad jõudsid siia,nad tahaksid teiega vestelda.“ Rääkis Johnson’s.
„Politsei.?!“ Tegi Mike imeliku näo pähe.
„Ma pean minema, See on seoses minu õnnetusega.“
Mike ei saanud siiani aru.
„Pärast räägin.“ Ning ta embas poissi.
„Preili Taylor“ ütles Johnson’s kannatamatult.
„Jah,kohe“ Ning seejärel ta eemaldus poisist.

Jack ja Lysandra läksid kõrvuti registratuuri poole,jättes Mike-i Oma palati ukse juurde.

Lysandra oli närvis. Registratuuri juures oli kaks võõrast meest. Üks oli mustas nahktagis ning lühike ning teine pikk ja tumeda habemega.

„Tere päevast. Oleme politseist“ tervitas mind lühem mees ning mõlemad näitasid ametimärke.
„Te olete Preili Lysandra Taylor ning Jack Johnson’s?“ Küsis pikem mees.
„Jah.“ Vastasin arglikult.

Seejärel suudusime ühte kabinetti,mis oli tühi.

„Nii,me tahaksime Preili Tayloriga omavahel rääkida“ Lausus üks meestest Johnson’sile. Jack nõustus sellega,kuid pahuralt.

Võtsime istet. Mehed jägisid mind sellise pilguga,nagu ma oleks mingi kurjategija.
„Rääkige meile sellest õhtust“ sõnas mulle habemega mees. Ta nimi oli Bruce.
„Eem.. Ma olin õhtul oma korteris,üksinda. Jõin mingit lahjat veini. Ühel hetkel helises mul telefon-see oli mu tuttav Lilian. Rääkisime. Järsku kuulsin ma uksekella. Ukse taga seisis William,kutsusin ta sisse,ise hakkasin kööki minema,talle tooma midagi. Ning siis läks silme eest mustaks . Muud ma ei mäleta midagi“ Rääkis tüdruk.
„Kes on William?“ Päris seekord Maxwell“
„Matilda vend“ Ütlesin ning vaatasin tühja seina.
Nüüd helises Bruce-i telefon. Kuulsin ainult,kuidas mees ütles“ ja-jah“ ning „kohe oleme kohal“ seejärel lõppes kõne.
„Preili Taylor,me tuleme mõni teine päev tagasi. Aitäh praeguseks.“ Sõnas Bruce ning seejärel mehed lahkusid.

Jack astus uksest sisse ning tuli mu kõrvale.
„Tead,Te peate psühholoogi juures ka läbi käima,ta on teid mitu päeva kätte tahtnud saada“ Rääkis mees.
„Oh jumal,käime siis ära seal.“ Ohkasin seepeale

Mary Wilsoni kabinetis

„Rääkige mulle kõik ära“ Lausus naine pärast tutvustamist.
„Olgu. Asi sai alguse 2 aastat tagasi,ma lõpetasin 10-da klassi.. Üks õhtu Läksin Oma parima sõbranna Matildaga klassi kuttide poolt tehtud läbule.Kuna meil polnud autot,läksime hääletades. Meil oli kombeks,et käime keset maanteed. Mõlemad olime oma mõtetes. Ma kuulasin sel ajal mp3-me. Järsku ma kuulsin kuidas Matilda karjus: „Lysandra,Auto!“ Ning ta lükkas mind eemale,nii et ma kukkusin maantee äärde ,lüües oma pea ära.,kuulsin vaid üht tugevat matsu ning siis oli kiljumine..


Viimati muutis seda ThatsMe (10/10/2008, 21:56). Kokku muudetud 1 kord
Tagasi üles Go down
http://www.rate.ee/users/kryssu10
Kärolyn
Magus maius
Kärolyn


Female Postituste arv : 2124
Age : 31
Asukoht : Tartu

One day,One life.. [Chapter 14.] Empty
PostitaminePealkiri: Re: One day,One life.. [Chapter 14.]   One day,One life.. [Chapter 14.] Icon_minitime10/10/2008, 19:21

Ahhhh kui hea. Very Happy
Nii hea, et ta Mike'iga ära leppis. (A)
Ja see õnnetus.. Õudne

Mulle endiselt väääga meeldib. Very Happy

UUT!!!!^^
Tagasi üles Go down
http://invisiblenothing.tumblr.com
bbrit .
Maffiooso
bbrit .


Female Postituste arv : 526
Age : 28
Asukoht : Väänas :)

One day,One life.. [Chapter 14.] Empty
PostitaminePealkiri: Re: One day,One life.. [Chapter 14.]   One day,One life.. [Chapter 14.] Icon_minitime10/10/2008, 21:31

Hull õnnetus :/
aga super jjutt, vähe ei armasta seda ju :)
Tagasi üles Go down
http://www.rate.ee/users/mkm-
ThatsMe
Tsiklimees
ThatsMe


Female Postituste arv : 444
Age : 28
Asukoht : Wonderland.

One day,One life.. [Chapter 14.] Empty
PostitaminePealkiri: Re: One day,One life.. [Chapter 14.]   One day,One life.. [Chapter 14.] Icon_minitime12/10/2008, 15:50

Chapter7

Mary wilsoni kabinetis
.

„Seejärel tuli keegi mu juurde,meesterahvas. Avasin silmad tasakesi. „Ta on elus“ karjus mees kellegile. Tõusin püsti vaevu ja nägin autot ning.. Matildat.Ta oli maas,nii abitult.. Ta kõrval nägin vereloiku.Jooksin ta juurde maha.
„Sa ei tohi,sa ei tohi mind üksi jätta.. sa ei tohi.“ Pomisesin hüsteeriliselt ning võtsin temalt ümbert kinni.
„Ta on surnud.“Tuli mu juurde seesama mees.
„Mida kuradit sa ka tead. Kutsuge kiirabi.“ Karjusin täiest kõrist talle.
Eemal olnud naine tuli mu juurde.. ta haletses mind,mis oli jube.
„Keegi ei sa enam midagi teha.“lausus ta vaikselt.
„Saab,muidugi saab. Kas te ei suuda helistada.?“ Nähvasin talle.
„Rahunege maha,me juba helistasime“ Ütles mees mulle vihaselt.
„Matilda,miks just nüüd pidid mind üksi jätma,siis kui ma vajan sind kõige rohkem?“ ning haarasin talt veel rohkem kinni.
„Brad,mida me teeme? Me ju jääme süüdlasteks. Ja vaata autot.“ Närvitses naine.
„Kate,ma ei tea.. See pole meie süü,et need pubekad tee peal olid.“ Ütles mees läbi hammaste.
„Pubekad? Kes sul siin pubekas on? Te olete süüdi. Kurat,kas te ei oska sõita.? Mu sõbranna on surnud ja te nüüd pabistate oma plekirisu pärast. Te olete haiged.“ Vastasin neile.
Mul sai närvid läbi. Ma tõusin matilda juurest püsti ning jooksin selle mehe juurde,hakates teda meeletult rusikatega vastu rindkeret peksma.
Ta võttis mult kätest kinni.
„pean ma veel sulle süüdistuse ka esitama?“ küsis mee särritunult.
„Te olete egoistid.“ Käratasin talle.
Nüüd kuulsime sireene. Kiirabi ning politsei tulid. Matilda pandi raamile ning ma pidin minema kaasa. Sellest hetkest muutus mu elu..“Rääkisin psühhiaatrile.

„Tunnen kaasa..“ sõnas Mary.
„Aitäh,aga haletsus on viimane asi,mida ma hetkel vajan.“ Ütlesin talle,ise põrnitsedes seina.
„Preili Taylor,ma üritan teid vaid aidata.“ Lausus arst solvunult.
„Saage aru,kui ma oleksin tahtnud teie abi,oleksin ma ise siia pöördunud.Aga teie komisjon sundis mind siin käima. Te arutate ainult vanu haavu lahti. See pole aitamine.“ Vastasin ja pisarad hakkasid voolama mööda mu põske alla.
„Te ei saa sellega ise toime.“
„Te ei tea seda.“ Ning tõusin püsti,suundudes ukse poole.
„Kuhu te oma arust lähete?“ küsis naine.tõstes oma hääletooni.
„Ära siit majast,kaugele.On see piisav vastus?“ lahkusin ruumist,lüües ukse pauguga kinni.

Läksin närviliselt ning nutetud silmadega oma osakonda,esimese asjana läksin õdede laua juurde.
„Kus Dr.Müller on?“ pomisesin ühele sekretärile.
„Kabinetis“kogeles naine.
Ilma koputamata läksin uksest sisse.
„Kirjutage mind välja. Ma ei taha hetkegi enam siin olla.Mul on kõrini. Ma tahan oma isklikud asjad kätte saada.“ Ütlesin talle vihaselt.
„Preili Taylor,see pole võimalik.“ Ütles Jack püsti tõustes.
„Nüüdsest on“ vastasin talle.
„Te pole valmis“ muretses Johnson’s.
„Olen. Andke palun mulle mu number,kust ma saan oma riided ja asjad kätte.“
„Küsige garderoobist nr. 26-te.“ Vastas mees nördinult.
„Aitäh.“ Ning seejärel lahkusin palatist.

Liftiga läksin allakorrusele,kust suundusin garderoobi. Garderoobis istus mingi vanem naisterahvas.
„Palun nr. 26-e asju“ palusin naisterahvast.
„Oodake hetke.“ Vastas ta lahkelt.

Sain oma riided kätte ning vahetasin need pid¾aamade vastu. Taskust leidsin natuke raha ning oma võtmed koos moblaga.46 vastamata kõnet. Ebanormaalne.. keegi ei teadnudki,et ma siin olen.
Unustasin ühe asja,Mike-i. Jooksin kiiresti taas Lifti juurde ning läksin osakonda. Jooksin kiiresti 6-da palati juurde. Mike oli lamas voodis ning vaatas ajkirja.
„Mike..“ Laususin hingeldas.
„Lysandra.“ Sõnas ta üllatunult ning tormas mu juurde karkude abil, seejärel mind emmates.
„Ma lähen ära.“ Ütlesin talle,teda veel rohkem kallistades.
„Miks?.“ Küsis ta pettunult ja mind lahti lastes.
„Ma ei saa siia jääda. Kauaks sa siia veel jääd?“ pärisin hetke pärast.
„Ülehomme saan koju. Mis meist saab?“
„Näe,oota.“ Laususin ning võttes oma silmapliiatsi.
„Mida sa teed?“ sõnas ta naerdes.
„Anna sulle oma numbri.“ Ning võtsin ta käe ja kirjutasin sinna.
„Normaalne“ muigas ta ainult.
„Näeme“ ning kallistasin teda.
Mike jäi oma käe peal silmitsevat numbrit vaatama samal ajal,kui ma kontskingade klõbina saatel haiglast väljusin.

Jalutasin mööda linna,koju. Jõudes oma korteriukse juurde,otsisin oma taskust välja võtmed. Avasin ukse.korter oli soe. Astusin uksest sisse: võtsin üleriided ära. Hetke pärast olin köögis,endale kohvi tegemas. Seejärel helises kohe uksekell.. Uksel seisis..


Mis arvate? Jätkan? ^^


Viimati muutis seda ThatsMe (12/10/2008, 18:51). Kokku muudetud 1 kord
Tagasi üles Go down
http://www.rate.ee/users/kryssu10
EITC.
Tindisüda
EITC.


Female Postituste arv : 1073
Age : 30
Asukoht : Tallinn&Võru.

One day,One life.. [Chapter 14.] Empty
PostitaminePealkiri: Re: One day,One life.. [Chapter 14.]   One day,One life.. [Chapter 14.] Icon_minitime12/10/2008, 17:25

*luges algusest*
See armumine tuli kähku, aga mulle meeldis! Very Happy
Ja miks mul on kahtlane tunne, et Jake tuleb veel jutu sisse?
Uut!
Tagasi üles Go down
Kärolyn
Magus maius
Kärolyn


Female Postituste arv : 2124
Age : 31
Asukoht : Tartu

One day,One life.. [Chapter 14.] Empty
PostitaminePealkiri: Re: One day,One life.. [Chapter 14.]   One day,One life.. [Chapter 14.] Icon_minitime12/10/2008, 18:53

Ohjaa.. Armastus esimesest silmapilgust.. Või esimesest minestusest antud juhul. Very Happy

Mulle endiselt väga meeldib. Very Happy

Ja nõustun EITC'iga. Mulle tundub ka, et Jake ilmub veel juttu.


Aga uut tahan. Very Happy
Tagasi üles Go down
http://invisiblenothing.tumblr.com
bbrit .
Maffiooso
bbrit .


Female Postituste arv : 526
Age : 28
Asukoht : Väänas :)

One day,One life.. [Chapter 14.] Empty
PostitaminePealkiri: Re: One day,One life.. [Chapter 14.]   One day,One life.. [Chapter 14.] Icon_minitime12/10/2008, 21:13

Muidugi jätkad :)
ülisuper ;d
Tagasi üles Go down
http://www.rate.ee/users/mkm-
ThatsMe
Tsiklimees
ThatsMe


Female Postituste arv : 444
Age : 28
Asukoht : Wonderland.

One day,One life.. [Chapter 14.] Empty
PostitaminePealkiri: Re: One day,One life.. [Chapter 14.]   One day,One life.. [Chapter 14.] Icon_minitime12/10/2008, 22:41

Uus osa .(: Head lugemist.!

Chapter 8

...William.
„Kasi Minema“ kisendasin talle ning hakkasin ukst pauguga kinni lööma,aga ta peatas selle.
„Oota,ma pean sinuga rääkima.“ Vastas ta mulle rahulikult,maha vaadates ning ühe käega ukse vastu toetudes.
„Mul pole sinuga midagi rääkida.“ Pomisesin talle. Ma oleksin sel hetkel talle laksu vastu vahtimist andnud.
„On,ja väga palju. Rahune maha.“ Ütles ta ja astus uksest sisse,nagu ta oleks omas kodus.
Tegelikult see oligi ta kodu..üle kolme aasta.Tema oli see,kellega ma olin Matilda õnnetuse ajal ja enne ning pärast seda.. Elasime seda koos üle.
Ta sättis end mugavasse asendisse diivanil ning vaatas mulle otsa. Rahulikult.. See oli see pilk,mida ma igatsesin
nii kaua.

„Sa mulle kohvi ei pakugi?“ küsis ta muiates.
„Ma alles jõudsin koju.“ Sõnasin seepeale.
„Ma tean. Aga sul kohvi keeb,ma tean sind nii palju.“
„Mida sa tahad?“ Küsisin väsinult.
„Ingel,Sa tead seda väga hästi,et mina ei ole selles süüdi,mis sinuga juhtus.“
Willil oli alati kombeks mind Ingliks kutsuda,ta kutsus mind ainuksena nii..See tegi haiget.

„Sa olid see,kes viimati mu juures oli.“ Ning läksin kööki kohvi vaatama.
„Ei usu.. Igatahes,sa olid korralikult selle pudeli ära joonud ja minust jäid sa oma voodi magama,kui ma lahkusin. Ma poleks elusees Sulle midagi sellist teinud“ Ütles ta kööki jõudes.
„Ma tean..Aga..Ma olen segaduses“ laususin,ise jubedalt end tundes.
„Me lahendame selle koos ära..“ Rääkis ta rahustavalt,mulle lähenedes.
„Will,ei..“ ning ulatasin talle kohvitassi.

Ta jälgis mind oma tumepruunide silmadega. Need olid nii elujõulised. Juuksed olid tal alati sassis,need olid sitikmustad.Ning päevitunud nahk.. Ausalt öeldes,ma igatsesin neid. Nii teda kui teisi.

„Miks? Matilda oleks seda tahnud.“ Ning seejärel rüüpas ta lonksu oma kohvis.
„Ta oleks seda tahtnud.. Ehk tahan minagi,aga ma pole kindel. Praegu aga ma ei suuda,ma pole valmis.“
„Ma saan aru. Tead,ma kahetsen,et su tol õhtul üksi jätsin.“ Sõnas ta pettunult.
„See pole sinu süü,mind ei saa kogu aeg valvata.“lohutasin teda.
„Inglike,Sinu juures ma oleks iga hetk.“

„Will.. See pole õige.“
„ma hakkan parem liikuma.Näeme.“ ning ta surus ühe musi mu põsele.
Turtsatasin selle peale.
„Ma vastu ei saagi.?“päris ta pettunult.
„Käi ära..“ ning andsin kerge löögi talle pihta.
Ta ainult naeris selle peale.
Koridoris me pilgud kohtusid uuesti.
„Ma tulen sind õhtul valvama“ lausus ta ning pilgutas silma.
„Tahaks näha“ vastasin muiates.

Köögist võtsin oma kohvitassi ning läksin elutuppa. Istusin diivanile-silmad valgusid vett täis ning jälle ma hakkasin nutma. Ma ei suutnud-olin nõrk..Ma tundsin end liiga üksikuna. Heitsin end diivanile pikali. Nutu saatel jäin magama.

Õhtul

Keegi tagus vastu ust meeletult,ärkasin selle peale ülesse.
„Jaajaa,kohe tulen“ karjusin elutoast.
Ringutasin end ja läksin ust avama.,
„Preili Lysandra Taylor?“ küsis kulleritooja suure lillekimbuga.See lillekimp oli tõesti ääretult suur.
„Olen küll“ vastasin mehele haigutades.
„See saadetis on teile,palun pange siia allkiri“ ning seejärel ulatas mulle paberi ja pastaka.
„Nii,valmis.“ Ning ulatasin talle selle tagasi.
„Aitäh.“ Ning mees lahkus.“

Viisin lillekimbu sisse. See oli ääretult ilus. Tohutult musti ning tulipunaseid roose koos pitslilledega. Kimbu keskel oli must ümbrik. Avasin selle.

„Pääsesid välja? See on alles algus,eluga sa siit ei pääse. Sa maksad Matilda surma eest,kahetsed,et siia ilma sündisidki.“ Oli kaardil kirjas.
Viskasin lillekimbu koos kaardiga maha.

Läksin hüsteeriliselt mantli taskust moblat otsima.Sealt valisin välja Willi numbri.

„Will sa pead siia tulema,kohe! Sa ei tea mis juhtus.“ Ütlesin närviliselt.
„Inglike oota,ma sõidan autoga kohe sinna.“
„Olgu.“ Ning lõpetasin kõne.

Vajusin põlvili maha.. Miks ma selle ära teenisin? Kes see inimene on,kes mulle nii teeb? Ma tahan ainult vastuseid..
Tagasi üles Go down
http://www.rate.ee/users/kryssu10
Sponsored content





One day,One life.. [Chapter 14.] Empty
PostitaminePealkiri: Re: One day,One life.. [Chapter 14.]   One day,One life.. [Chapter 14.] Icon_minitime

Tagasi üles Go down
 
One day,One life.. [Chapter 14.]
Tagasi üles 
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 2Mine lehele : 1, 2  Next
 Similar topics
-
» Yachts are life..
» Life ..
» New life ( UUS !)
» Nothing but life.

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
MEIE JUTUD :: Jutud :: ARHIIV :: Armastusjutud (vanemad)-
Hüppa: