MEIE JUTUD

Järjejuttudele pühendatud foorum
 
PortalPealehtOtsiLatest imagesRegistreeriLogi sisse

 

 Tee 35/35 #LÕPETATUD#

Go down 
+28
Toadily Insane
®ebra
Shadowpaw
kiizukutsu
*Nastik.
Getzzzu
loveu4ever
kiku979
itsJustMe
AiveMe
Lammas
Aphrodite
Natu
Mezilane
theHappie
pisipreili
nasicc
shine
rebasekutsikas
Herbts
SugarPiece
Balerina
MerkaaaTibuuu
Cilen
Audrey
FlyWithMe
Karro
Naughty
32 posters
Mine lehele : Previous  1, 2, 3, 4, 5 ... 18 ... 33  Next
AutorTeade
Naughty
Kärbes ämblikuvõrgus
Naughty


Female Postituste arv : 2315
Age : 31
Asukoht : Harjumaa

Tee  35/35  #LÕPETATUD# - Page 4 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Tee 35/35 #LÕPETATUD#   Tee  35/35  #LÕPETATUD# - Page 4 Icon_minitime9/3/2012, 12:11

Ahaaa:) Aga muideks oled küll ja tohutult suur allikas, mitte lihtsalt allikas.Very Happy

Ei, ei, ei...Selles osas seda inspiratsioon veel kasutatud pole, aga kuna mul tuli sinu kommentaaride tõttu jutuga edaspidiseid mõtteid, siis nüüd pidin kiirelt kirjutama hakkama, et jõuaksin sündmustega sinnamaani, et saaksin neid mõtteid juba tulevates osades kasutada ka.

Tagasi üles Go down
nasicc
Pehme admin
nasicc


Female Postituste arv : 5899
Age : 30
Asukoht : Tartu

Tee  35/35  #LÕPETATUD# - Page 4 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Tee 35/35 #LÕPETATUD#   Tee  35/35  #LÕPETATUD# - Page 4 Icon_minitime9/3/2012, 12:12

*suu kõrvuni* Ma pole lihtsalt allikas! Very Happy xD
Sry. Very Happy

No siis tuleb käppelt edasi kirjutada. Kohe. Nüüd. Ja. Praegu! Very Happy
Tagasi üles Go down
Naughty
Kärbes ämblikuvõrgus
Naughty


Female Postituste arv : 2315
Age : 31
Asukoht : Harjumaa

Tee  35/35  #LÕPETATUD# - Page 4 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Tee 35/35 #LÕPETATUD#   Tee  35/35  #LÕPETATUD# - Page 4 Icon_minitime9/3/2012, 12:22

Ma seda üritangi siin moosida, et saaksin nv-ks läpaka koju kaasa, aga suure tõenäosusega juhtub see mida mina ega keegi teine siin foorumis ei sooviks Crying or Very sad

Igatahes vaatab mis teha annab!!!!
Tagasi üles Go down
nasicc
Pehme admin
nasicc


Female Postituste arv : 5899
Age : 30
Asukoht : Tartu

Tee  35/35  #LÕPETATUD# - Page 4 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Tee 35/35 #LÕPETATUD#   Tee  35/35  #LÕPETATUD# - Page 4 Icon_minitime9/3/2012, 12:24

Kuhu see läpakas siis nv-ks jääma peaks? :/

*evil smile* Trüki telefonis uus osa! Very Happy
Tagasi üles Go down
Naughty
Kärbes ämblikuvõrgus
Naughty


Female Postituste arv : 2315
Age : 31
Asukoht : Harjumaa

Tee  35/35  #LÕPETATUD# - Page 4 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Tee 35/35 #LÕPETATUD#   Tee  35/35  #LÕPETATUD# - Page 4 Icon_minitime9/3/2012, 12:28

Hahaaaa telefonis Very Happy

No see peab arvatavasti siia linna jääma, sest kui ma selle maale kaasa võtan, sureb mõni siin igavusse ja seda ma ka ei taha Neutral

Aga vaatan võtan mälupulga kaasa saan vb otse sinna kuskil kodus oma vanas juku arvutis kirjutada:) Kuigi ülesse saan ikka alles pühapäeva õhtul panna, sest maal pole internetti.
Tagasi üles Go down
nasicc
Pehme admin
nasicc


Female Postituste arv : 5899
Age : 30
Asukoht : Tartu

Tee  35/35  #LÕPETATUD# - Page 4 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Tee 35/35 #LÕPETATUD#   Tee  35/35  #LÕPETATUD# - Page 4 Icon_minitime9/3/2012, 12:35

Hah. Very Happy A jäta telefon mõnele, et ta igavusse ei sureks. (I) Very Happy

Aehjah... Very Happy Aga vaatame seda asja siis sellest küljest, et sul on terve nädalavahetus, et oma meistriteost lihvida. ;D
Tagasi üles Go down
Naughty
Kärbes ämblikuvõrgus
Naughty


Female Postituste arv : 2315
Age : 31
Asukoht : Harjumaa

Tee  35/35  #LÕPETATUD# - Page 4 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Tee 35/35 #LÕPETATUD#   Tee  35/35  #LÕPETATUD# - Page 4 Icon_minitime9/3/2012, 12:38

Meistriteost cheers

Naljatilk oled nasicc Very Happy
Tagasi üles Go down
nasicc
Pehme admin
nasicc


Female Postituste arv : 5899
Age : 30
Asukoht : Tartu

Tee  35/35  #LÕPETATUD# - Page 4 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Tee 35/35 #LÕPETATUD#   Tee  35/35  #LÕPETATUD# - Page 4 Icon_minitime9/3/2012, 12:40

Alati. Very Happy
Tagasi üles Go down
Audrey
Queen B ehk ADMIN
Audrey


Female Postituste arv : 9504
Age : 31
Asukoht : Pärnu

Tee  35/35  #LÕPETATUD# - Page 4 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Tee 35/35 #LÕPETATUD#   Tee  35/35  #LÕPETATUD# - Page 4 Icon_minitime9/3/2012, 12:41

Ma pean ka seda edasi ikka lugema Very Happy Täna katsun ette võtta...
Tagasi üles Go down
pisipreili
Piraat
pisipreili


Female Postituste arv : 22
Age : 39
Asukoht : pärnu

Tee  35/35  #LÕPETATUD# - Page 4 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Tee 35/35 #LÕPETATUD#   Tee  35/35  #LÕPETATUD# - Page 4 Icon_minitime9/3/2012, 20:23

lisan ka siis kommi siia:D:D
selles terves juttus on ka palju seiku mis mu elus on juhtunud.ja ootan ikka ja jälle uut osa et vaatada kuhu viib see pealkiri lõpuks välja.ja palju tuleb veel ees seike kus kajastub ka mu enda elu:D.nii ilusaid kui ka kurbi pooli.
sull on annet jätka samas vaimus.
jään ootama
Tagasi üles Go down
Naughty
Kärbes ämblikuvõrgus
Naughty


Female Postituste arv : 2315
Age : 31
Asukoht : Harjumaa

Tee  35/35  #LÕPETATUD# - Page 4 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Tee 35/35 #LÕPETATUD#   Tee  35/35  #LÕPETATUD# - Page 4 Icon_minitime9/3/2012, 22:06

pisipreili Olen päris õnnelik, et sa siiski oma arvamust otsustasid jagada, sest mulle meeldib siiski tagasisidet saada, kuigi paljud on harjunud vist vaikselt ilma tagasisidet andmata lugema, mis mulle kohe kuidagi ei jäta tunnet, et mu juttu loetakse. Rolling Eyes

Noja eks pont olegi see, et kui juttu loetakse, siis lugeja vajub mõttesse ning tänu sarnastele sündmustele hakatakse samastama ja jääbki mulje, et oled ise jutu sees ja asjad toimuksid justkui sinu endaga;)

Audrey Jumala eest, mis küll minul saaks selle vastu olla, kui sina, minu silmis supper kirjutaja, minu jutukesele silma peale viskad. *kujutab ette Audrey nägu, kui juttu loeb Embarassed *
Lihtsalt nii armas oleks Wink


Millalgi tuleb uus osa ka!!! Internetipulga ja läpaka sain küll oma valdustesse sõditud, kuid kuidas jääb ajaga, et kirjutada ei oska öelda:(
Tagasi üles Go down
Audrey
Queen B ehk ADMIN
Audrey


Female Postituste arv : 9504
Age : 31
Asukoht : Pärnu

Tee  35/35  #LÕPETATUD# - Page 4 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Tee 35/35 #LÕPETATUD#   Tee  35/35  #LÕPETATUD# - Page 4 Icon_minitime9/3/2012, 23:34

Hah, ei no ega ma just nina ka ei krimpsuta, kuigi mul võib nii mõndagi öelda olla Very Happy Enne juba natsa piilusin mõnest kohast Very Happy
Tagasi üles Go down
Naughty
Kärbes ämblikuvõrgus
Naughty


Female Postituste arv : 2315
Age : 31
Asukoht : Harjumaa

Tee  35/35  #LÕPETATUD# - Page 4 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Tee 35/35 #LÕPETATUD#   Tee  35/35  #LÕPETATUD# - Page 4 Icon_minitime9/3/2012, 23:54

pale
PÄRIS ÕUDNE HAKKAS!!!!
Tagasi üles Go down
Naughty
Kärbes ämblikuvõrgus
Naughty


Female Postituste arv : 2315
Age : 31
Asukoht : Harjumaa

Tee  35/35  #LÕPETATUD# - Page 4 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Tee 35/35 #LÕPETATUD#   Tee  35/35  #LÕPETATUD# - Page 4 Icon_minitime10/3/2012, 01:13

pisipreili tahtsin lisada veel seda, et pealkirja mõte tuleb välja ilmselt alles jutu lõpus ja siis ka vb mõnele mitte täiesti arusaadavalt, aga üritan selle siiskivõimalikult selgeks teha Wink
Tagasi üles Go down
Audrey
Queen B ehk ADMIN
Audrey


Female Postituste arv : 9504
Age : 31
Asukoht : Pärnu

Tee  35/35  #LÕPETATUD# - Page 4 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Tee 35/35 #LÕPETATUD#   Tee  35/35  #LÕPETATUD# - Page 4 Icon_minitime10/3/2012, 02:07

Mhmhh, värise-värise Very Happy
Ma juba praegu vist aiman juba selle pealkirja mõtet... Kui läbi loen vaatan, kas mõte, mida see tähendada võib, ka muutub...
Tagasi üles Go down
Naughty
Kärbes ämblikuvõrgus
Naughty


Female Postituste arv : 2315
Age : 31
Asukoht : Harjumaa

Tee  35/35  #LÕPETATUD# - Page 4 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Tee 35/35 #LÕPETATUD#   Tee  35/35  #LÕPETATUD# - Page 4 Icon_minitime10/3/2012, 03:14

Ja just täpselt sellise inimesena ma sind ette kujutasingi Rolling Eyes Very Happy
Tagasi üles Go down
Audrey
Queen B ehk ADMIN
Audrey


Female Postituste arv : 9504
Age : 31
Asukoht : Pärnu

Tee  35/35  #LÕPETATUD# - Page 4 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Tee 35/35 #LÕPETATUD#   Tee  35/35  #LÕPETATUD# - Page 4 Icon_minitime10/3/2012, 14:08

Näääh, ma tegelt mingi üüber sweetheart Very Happy Kui vaja, löön küüned sisse, muidu lahkus ise... Igatahes ma arvan, et kui ma ära loen, saad pika kommentaari Very Happy
Tagasi üles Go down
Naughty
Kärbes ämblikuvõrgus
Naughty


Female Postituste arv : 2315
Age : 31
Asukoht : Harjumaa

Tee  35/35  #LÕPETATUD# - Page 4 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Tee 35/35 #LÕPETATUD#   Tee  35/35  #LÕPETATUD# - Page 4 Icon_minitime10/3/2012, 14:29

Juhuuuu drunken

Mulle meeldivad pikad kommentaarid ja mulle meeldib ise pikki kommentaare kirjutada. Hahaha loen praegu nasicc'u MG-i ja juba esimese 20 osa peale tahaks siukse tekti maha kirjutada, et peaks vist siiralt mõtlema sellele, et iga osa kommentaar talle eraldi pm'ile saata, sest vastaseljuhul tuleb mu kommentaar 44 osa lõpus sama pikk kui neli tema osa bounce
Ja siis on ka raudselt selline olukord, et kõike ei saagi öeldud, sest vaikselt imelik hakkaks. Ma juba praega vaatan teiste lühikesi kommentaare ja hakkan vaikselt mõtlema, et ma vist friik veits, aga no mis teha jutt kohe tahab mu seest voolata:D

Tagasi üles Go down
nasicc
Pehme admin
nasicc


Female Postituste arv : 5899
Age : 30
Asukoht : Tartu

Tee  35/35  #LÕPETATUD# - Page 4 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Tee 35/35 #LÕPETATUD#   Tee  35/35  #LÕPETATUD# - Page 4 Icon_minitime10/3/2012, 16:28

Uh-oh. Very Happy

Lase aga tulla ühel megal kommentaaril. Very Happy Would make my day. Very Happy (Kui see just üdini pähh pole. Very Happy)
Tagasi üles Go down
Naughty
Kärbes ämblikuvõrgus
Naughty


Female Postituste arv : 2315
Age : 31
Asukoht : Harjumaa

Tee  35/35  #LÕPETATUD# - Page 4 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Tee 35/35 #LÕPETATUD#   Tee  35/35  #LÕPETATUD# - Page 4 Icon_minitime10/3/2012, 16:43

Issand jumal! Üdini pähh, irw Laughing

Saad sa aru, ma mingi loen su juttu ja mõtlen et see jutt on üks suur naljanumber. Iga kolmas sõna paneb mind jaburalt hirnuma ja kõik kes samal hetkel minuga toas viibivad panevad mind homseks kindlasti hullarisse. Kujutad sa ette, miks mul pole aega enda juttu kirjutada????

See jutt on üdinisti sinu nägu(missiis et ma su nägu näinud ei ole, aga noh tead küll, kommentaaride põhjal pidasin silmas sinu iseloomu. Very Happy ) ja sa oled ikka rämedalt õel naljatilk küll, kui kirjutad jutu mis koosneb 70% naljakatest väljentitest. Igatahes, ma kirjutan sulle sinna siukse kommentaari, mis paneb sind soovima, et ma poleks kunagi sujuttu lugenudki Razz lol! Ja kõik teised arvavad, et ma olen lollakas rendeer
Tagasi üles Go down
nasicc
Pehme admin
nasicc


Female Postituste arv : 5899
Age : 30
Asukoht : Tartu

Tee  35/35  #LÕPETATUD# - Page 4 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Tee 35/35 #LÕPETATUD#   Tee  35/35  #LÕPETATUD# - Page 4 Icon_minitime10/3/2012, 16:49

*naerab* Very Happy

Mulle on mainitud jah, et see naljakas on. Very Happy Eks mul endal on vahel naljakas kirjutada küll, aga... xD Ega ma kurda! Very Happy Tore, kui keegi mu huumorist aru saab. Very Happy (*meenutab jõulunäidendit ja kuidas see pikkuse ja arusaamatute naljade pärast kõrvale heideti* Very Happy)

Aga ai-ai.... olla põhjus sinu mittekirjutamises? Very Happy Peab vist hakkama varjupaika otsima... enne kui kõik vihased kaela sajavad. Very Happy

Ja ma täitsa ootan seda kommentaari juba. Very Happy
Tagasi üles Go down
Naughty
Kärbes ämblikuvõrgus
Naughty


Female Postituste arv : 2315
Age : 31
Asukoht : Harjumaa

Tee  35/35  #LÕPETATUD# - Page 4 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Tee 35/35 #LÕPETATUD#   Tee  35/35  #LÕPETATUD# - Page 4 Icon_minitime10/3/2012, 20:04

Awwww! Mina ootan selle kommetaari kirjutamist juba ja mitte vähe!!! Aga eelkõige tahaksin seda su juttu siiski lugeda ja selle üle naerda:D Mõtle kui kuri ma olen, naeran sinu jutu üle. muhahahaaaaaa!!! Twisted Evil

Aga mul on veidi veider nii pikka kommentaari kirjutada, naguma olek mingi friik, kellel ei ole mitte midagi tarka teha Embarassed

Tegelikult tahaks ma siiski iga osa eraldi kommenteerida. Hiljem, kui sa selle võimaluse annad, aga mitte sinna samma jutu juurde, mis oleks liiga irw Laughing
Tagasi üles Go down
nasicc
Pehme admin
nasicc


Female Postituste arv : 5899
Age : 30
Asukoht : Tartu

Tee  35/35  #LÕPETATUD# - Page 4 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Tee 35/35 #LÕPETATUD#   Tee  35/35  #LÕPETATUD# - Page 4 Icon_minitime10/3/2012, 20:16

Hahaha. xD Ega see eriti hästi ei kõla jah... teise juttude üle naermine. Very Happy Sul parem olgu hea ettekääne selleks! ;D

KIRJUTA! Very Happy Oleme koos friigid. Vaata, palju mul seda juttu kirjutatud. Very Happy Täitsa lõpp, kuidas ma seda kommentaari ootan... ja natukene pelgan. Very Happy Ja kui kord juba keegi millestki vaimustuses on, kardan ma neid hilisemate asjadega pettuma panna. Very Happy

Asoo. Very Happy Kuidas see kommenteerimine välja näeks? Very Happy
Tagasi üles Go down
Naughty
Kärbes ämblikuvõrgus
Naughty


Female Postituste arv : 2315
Age : 31
Asukoht : Harjumaa

Tee  35/35  #LÕPETATUD# - Page 4 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Tee 35/35 #LÕPETATUD#   Tee  35/35  #LÕPETATUD# - Page 4 Icon_minitime10/3/2012, 20:25

Ütleks kui teaks!

Ise arvasin et pm-ile iga osa kohta eraldi kommentaar nt 1.osa ja siis kommentaar, siis ei tunne ma ennast idioodina. Tundub, et inimesed ei armsta väga pikalt kirjutada!!

Aga pikema kommentaari saad oma jutu viimati postitatud osade lõppu nagunii Very Happy ihihihiii Laughing
Tagasi üles Go down
nasicc
Pehme admin
nasicc


Female Postituste arv : 5899
Age : 30
Asukoht : Tartu

Tee  35/35  #LÕPETATUD# - Page 4 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Tee 35/35 #LÕPETATUD#   Tee  35/35  #LÕPETATUD# - Page 4 Icon_minitime10/3/2012, 20:29

Aga meil on neid veidraid inimesi vaja, kes vahel asju natukene teisiti teevad. ;D
Tagasi üles Go down
Sponsored content





Tee  35/35  #LÕPETATUD# - Page 4 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Tee 35/35 #LÕPETATUD#   Tee  35/35  #LÕPETATUD# - Page 4 Icon_minitime

Tagasi üles Go down
 
Tee 35/35 #LÕPETATUD#
Tagasi üles 
Lehekülg 4, lehekülgi kokku 33Mine lehele : Previous  1, 2, 3, 4, 5 ... 18 ... 33  Next
 Similar topics
-

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
MEIE JUTUD :: Jutud :: Armastus-
Hüppa: