MEIE JUTUD

Järjejuttudele pühendatud foorum
 
PortalPealehtOtsiLatest imagesRegistreeriLogi sisse

 

 Meenutused (kustutatud)

Go down 
+23
liisucatye
V2ikeP2ike
C0oozz
Triinut6
Hippi
Herbts
Mezilane
mjauu
Naughty
Smile*
-mariliis
Balerina
kiiisu
FlyWithMe
SugarPiece
MerkaaaTibuuu
kurmzu
shine
PINK
Audrey
Dreams
nasicc
Karro
27 posters
Mine lehele : Previous  1 ... 12 ... 21, 22, 23  Next
AutorTeade
mjauu
Kojamees
mjauu


Female Postituste arv : 28

Meenutused (kustutatud)  - Page 22 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Meenutused (kustutatud)    Meenutused (kustutatud)  - Page 22 Icon_minitime3/5/2012, 19:20

uut, palun? Crying or Very sad
Tagasi üles Go down
Karro
Our little cutie pie (L)
Karro


Female Postituste arv : 1743
Age : 29
Asukoht : Tähtedel

Meenutused (kustutatud)  - Page 22 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Meenutused (kustutatud)    Meenutused (kustutatud)  - Page 22 Icon_minitime3/5/2012, 20:12

Hihi.. Hetkel väike kriis selle looga Sad Very Happy
Aga eks kunagi ikka jh.. Tahaks selle loo ikkagi ära lõpetada enne kui uuele pühenduma hakkan :) Very Happy
Tagasi üles Go down
Audrey
Queen B ehk ADMIN
Audrey


Female Postituste arv : 9504
Age : 31
Asukoht : Pärnu

Meenutused (kustutatud)  - Page 22 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Meenutused (kustutatud)    Meenutused (kustutatud)  - Page 22 Icon_minitime3/5/2012, 22:12

Äh, Karro, kurat. Ma juba lootsin. Seest käis nõks läbi... Aga ei no fain siis. Enne minult uut osa ei saa kah...
Tagasi üles Go down
Karro
Our little cutie pie (L)
Karro


Female Postituste arv : 1743
Age : 29
Asukoht : Tähtedel

Meenutused (kustutatud)  - Page 22 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Meenutused (kustutatud)    Meenutused (kustutatud)  - Page 22 Icon_minitime3/5/2012, 22:26

Ou kuule.. See ei ole teiste suhtes aus ju Very Happy Ma ei saa midagi teha et mul ideede kriis on ..
Sina lisad uue osa ja siis ÄKKI see inspireerib mind ja sa saad ka uue osa? How about that? Very Happy
Tagasi üles Go down
Audrey
Queen B ehk ADMIN
Audrey


Female Postituste arv : 9504
Age : 31
Asukoht : Pärnu

Meenutused (kustutatud)  - Page 22 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Meenutused (kustutatud)    Meenutused (kustutatud)  - Page 22 Icon_minitime3/5/2012, 23:15

Auts pole nõus.
Tagasi üles Go down
C0oozz
Võlur
C0oozz


Female Postituste arv : 56

Meenutused (kustutatud)  - Page 22 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Meenutused (kustutatud)    Meenutused (kustutatud)  - Page 22 Icon_minitime20/5/2012, 11:36

Uut, see lihtsalt nii hea! :)
Tagasi üles Go down
Karro
Our little cutie pie (L)
Karro


Female Postituste arv : 1743
Age : 29
Asukoht : Tähtedel

Meenutused (kustutatud)  - Page 22 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Meenutused (kustutatud)    Meenutused (kustutatud)  - Page 22 Icon_minitime21/5/2012, 20:56

Tore kui meeldib :) Teeb tuju kohe heaks.. Kahju ainult et mingeid mõtteid ei ole.. Tahaks selle looga ühele poole saada et siis teisega tegelema hakata, aga lihtsalt.. mõtteid ei ole. Kuigi täna oli mingi pikk bussi sõit, siis oleks võinud midagi kirjutada, aga looda sa -.-

Aga uus osa tuleb.. Kunagi.. :) Very Happy Võin sellega lohutada.. Very Happy
Tagasi üles Go down
Audrey
Queen B ehk ADMIN
Audrey


Female Postituste arv : 9504
Age : 31
Asukoht : Pärnu

Meenutused (kustutatud)  - Page 22 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Meenutused (kustutatud)    Meenutused (kustutatud)  - Page 22 Icon_minitime21/5/2012, 23:13

Karro, neetud küll...

Tagasi üles Go down
Naughty
Kärbes ämblikuvõrgus
Naughty


Female Postituste arv : 2315
Age : 31
Asukoht : Harjumaa

Meenutused (kustutatud)  - Page 22 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Meenutused (kustutatud)    Meenutused (kustutatud)  - Page 22 Icon_minitime21/5/2012, 23:20

Just...halb on see asi! Neutral
Tagasi üles Go down
Audrey
Queen B ehk ADMIN
Audrey


Female Postituste arv : 9504
Age : 31
Asukoht : Pärnu

Meenutused (kustutatud)  - Page 22 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Meenutused (kustutatud)    Meenutused (kustutatud)  - Page 22 Icon_minitime21/5/2012, 23:39

Ei no ongi nah, viskan Karro oma lemmikute hulgast välja... Sad
Tagasi üles Go down
Karro
Our little cutie pie (L)
Karro


Female Postituste arv : 1743
Age : 29
Asukoht : Tähtedel

Meenutused (kustutatud)  - Page 22 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Meenutused (kustutatud)    Meenutused (kustutatud)  - Page 22 Icon_minitime22/5/2012, 06:56

Ei viska!
Ma hakkasin eile õhtul edasi kirjutama seda juppi mis mul oli.. Nii et millagi lähi ajal peaks tulema :) Very Happy
Tagasi üles Go down
Audrey
Queen B ehk ADMIN
Audrey


Female Postituste arv : 9504
Age : 31
Asukoht : Pärnu

Meenutused (kustutatud)  - Page 22 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Meenutused (kustutatud)    Meenutused (kustutatud)  - Page 22 Icon_minitime22/5/2012, 11:43

Viimane osa tuli 16. aprill Sad
Apppppppiiiiii, Karro Very Happy
Tagasi üles Go down
Karro
Our little cutie pie (L)
Karro


Female Postituste arv : 1743
Age : 29
Asukoht : Tähtedel

Meenutused (kustutatud)  - Page 22 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Meenutused (kustutatud)    Meenutused (kustutatud)  - Page 22 Icon_minitime22/5/2012, 12:12

No sorry oli loome kriis väike Very Happy
Nüüd saad osa varsti Very Happy
Tagasi üles Go down
Audrey
Queen B ehk ADMIN
Audrey


Female Postituste arv : 9504
Age : 31
Asukoht : Pärnu

Meenutused (kustutatud)  - Page 22 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Meenutused (kustutatud)    Meenutused (kustutatud)  - Page 22 Icon_minitime22/5/2012, 12:22

Parem oleks.
Tagasi üles Go down
Karro
Our little cutie pie (L)
Karro


Female Postituste arv : 1743
Age : 29
Asukoht : Tähtedel

Meenutused (kustutatud)  - Page 22 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Meenutused (kustutatud)    Meenutused (kustutatud)  - Page 22 Icon_minitime23/5/2012, 22:24

*


Viimati muutis seda Karro (19/1/2016, 14:43). Kokku muudetud 1 kord
Tagasi üles Go down
Audrey
Queen B ehk ADMIN
Audrey


Female Postituste arv : 9504
Age : 31
Asukoht : Pärnu

Meenutused (kustutatud)  - Page 22 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Meenutused (kustutatud)    Meenutused (kustutatud)  - Page 22 Icon_minitime23/5/2012, 22:51

Kõigepealt oli suht mindfuck, siis oli tore lugeda...

Ja lõpus oli jälle mindfuck, et miskeskurat nüüd...

Ja üleüldse... Kui ta alguses ootas, millal R USAsse tööle läheks, siis kas pole veider, et ta juba õhtul koju minnes arvab, et R tagasi on? See ajas pisut segadusse Very Happy

Aga muidu meeeeeeeeeldis-meeeeeeeeeeldis-meeeeeeeeeeeeeeeldis. Aga osadesse võiks nüüd rohkem actionit tulla Very Happy
Tagasi üles Go down
Hippi
Vapper lohetapja
Hippi


Female Postituste arv : 130
Asukoht : Keila

Meenutused (kustutatud)  - Page 22 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Meenutused (kustutatud)    Meenutused (kustutatud)  - Page 22 Icon_minitime23/5/2012, 23:00

See ta eks raudselt Very Happy
Okei, ma ei tea ka.
Aga lihtsalt suurepärane ja need meenutused on nii õigetesse kohtadesse topitud.
Tagasi üles Go down
Karro
Our little cutie pie (L)
Karro


Female Postituste arv : 1743
Age : 29
Asukoht : Tähtedel

Meenutused (kustutatud)  - Page 22 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Meenutused (kustutatud)    Meenutused (kustutatud)  - Page 22 Icon_minitime24/5/2012, 07:48

Auts ta ei oodanud teda tagasi, sellepärast ta nii üllatunud oligi et kellegi jalatsid seal olid.
Ja selle osa kirjutamisega oli nagu cooperi jooksuga.. Mõte jooksis, siis jalutas natuke, uitas ringi, siis jälle jooksis jne.. Very Happy Sellepärast nii mindfuck värk ongi .. Very Happy
Siis on väga hästi et meeldis :)

Hipi- mine tea kes seal oli.. Vb Marko vb Karl.. kes teab Very Happy
tore kui meeldis.. Vähemalt tegin midagigi selle osaga õigesti :) Very Happy
Tagasi üles Go down
Mezilane
Pipar
Mezilane


Female Postituste arv : 1381
Age : 25
Asukoht : Eesti

Meenutused (kustutatud)  - Page 22 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Meenutused (kustutatud)    Meenutused (kustutatud)  - Page 22 Icon_minitime24/5/2012, 12:52

Raudselt Karl. Okei, ma märkasin alguses päris palju kokku ja lahkukirjutamis vigu, mitte, et ma neid ise ei teeks Laughing

Mulle meeldis. Ära teine kord nii palju venita osadega Razz
Tagasi üles Go down
http://www.wattpad.com/user/MezilaneM
Audrey
Queen B ehk ADMIN
Audrey


Female Postituste arv : 9504
Age : 31
Asukoht : Pärnu

Meenutused (kustutatud)  - Page 22 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Meenutused (kustutatud)    Meenutused (kustutatud)  - Page 22 Icon_minitime24/5/2012, 13:00

Who the fuck is Karl? Shocked
Tagasi üles Go down
Karro
Our little cutie pie (L)
Karro


Female Postituste arv : 1743
Age : 29
Asukoht : Tähtedel

Meenutused (kustutatud)  - Page 22 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Meenutused (kustutatud)    Meenutused (kustutatud)  - Page 22 Icon_minitime24/5/2012, 13:28

T¹iisas.. Karl on Mia eks ! *facepalm*

Mezilane- Tore kui meeldis. Ma üritan mitte nii venitada, aga eks näis Very Happy Kui tuleb jälle mingi loome kriis, siis ma loodan et te mind maha ei löö Very Happy

Ja see kokku ja lahkukirjutamine on minu üks suurimaid nõrkusi.. Very Happy Nii et jumh
Tagasi üles Go down
Audrey
Queen B ehk ADMIN
Audrey


Female Postituste arv : 9504
Age : 31
Asukoht : Pärnu

Meenutused (kustutatud)  - Page 22 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Meenutused (kustutatud)    Meenutused (kustutatud)  - Page 22 Icon_minitime24/5/2012, 14:12

Karro, tead kui ebaõiglane see on. Nii harva osad ja siis ma pidevalt unustan ära, kes on kes jne. Oaaaahhhh... Mingi piinaja oled Very Happy
Tagasi üles Go down
Karro
Our little cutie pie (L)
Karro


Female Postituste arv : 1743
Age : 29
Asukoht : Tähtedel

Meenutused (kustutatud)  - Page 22 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Meenutused (kustutatud)    Meenutused (kustutatud)  - Page 22 Icon_minitime24/5/2012, 17:33

No ma ei saa midagi teha kui mul ei ole mõtteid millest kirjutada.. Nagu eelmisest osast näha, siis näed isegi milline mindfuck tuleb kui ma pole 100% asjale pühendunud Very Happy
Ja see ei olnud sul esimene kord kui sa küsid kes see Karl veel on! Very Happy
Tagasi üles Go down
V2ikeP2ike
Tasane
V2ikeP2ike


Female Postituste arv : 3
Age : 32
Asukoht : Tartu

Meenutused (kustutatud)  - Page 22 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Meenutused (kustutatud)    Meenutused (kustutatud)  - Page 22 Icon_minitime23/8/2012, 01:22

Lugesin selle jutu kõik osad läbi. Pean tunnistama, et algus oli kuidagi imehea ja ilus ja köitis mu tähelepanu, kuid kusagil keskel läks minu jaoks asi rappa... kõik see, et need uued suhted Rometil ja Mial nii ruttu kadusid - oleks võinud pikem story olla, miks nad nendega koos olid ja kui raske, umbes et vähemalt üks neist oleks võinud olla nagu selles mõttes kahevahel, et armastab kahte inimest korraga, if U know what I mean. Et minu arvamuse kohaselt lahenes asi liiga ruttu ja oleks võinud seda pinget, et kas nad ikka lähevad kokku tagasi rohkem olla. Sest nüüd viimaseid osasid ma ei ole niii suure huviga enam lugenud, sest lugu on minu jaoks end ammutanud - noored leidsid jälle teineteist, end of story. Ehk siis ma ise ei usu väga, et siin midagi üllatavalt põnevat võiks juhtuda.
Aga alguses olin tõesti jahmunud ja kui seda lugu veidi lihvida siis saaks tõepoolest hea raamatu, nagu varem öeldud oli :)
Igatahes, ma ei ole mingi eriline asjatundja ega kriitik, loodan, et see kuidagi haiget ei teinud, aga minu jaoks kadus see sära kuskil keskel ära ja kuna lõpupoole tundub ka, et sa lihtsalt pressid neid osi endast välja siis see pole päris õige - kirjutada tuleb, kui tuju ja tunne on õige Wink.

Igatahes, ma ei mõelnud midagi halba, minu arvamus, aga ma olen täiesti uus ja pole üldse kindel, kas ise kirjutama hakkangi ja kui kirjutaksin siis tõenäoliselt igavalt ja mind tambitaks maa alla Very Happy Esialgu loen huvitavaid lugusid, mis silma jäävad! Ja sinu oma jäi niimoodi, et ei saanud enne jätta, kui kõik läbi olin lugenud :)

Peace ja andestust pika kommentaari eest! :)
Tagasi üles Go down
Karro
Our little cutie pie (L)
Karro


Female Postituste arv : 1743
Age : 29
Asukoht : Tähtedel

Meenutused (kustutatud)  - Page 22 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Meenutused (kustutatud)    Meenutused (kustutatud)  - Page 22 Icon_minitime26/8/2012, 13:06

Pikad kommentaarid mulle meeldivad Very Happy

Ei teinud haiget, ma olen tegelikult sinuga samal nõul. Nende kokku jäämine on muidugi veel küsimärgi all, et jumh.. Aga samas ma ei tea, kas ma üldse seda enam edasi kirjutan. Ma tean et mõned veel tahavad seda lugeda, aga mul ei ole enam absoluutselt mingeid mõtteid. Või noh, ma kujutan ette kuidas see lugu lõppeb, aga ma lihtsalt ei oska sinna lõpuni veel kuidagi minna. Very Happy Ma loodan et ma mingit väga keerulist ei pannud prääga Very Happy
Ja ma loodan et mul tuleb see sära tagasi, mille ma selle loo keskel ära olen kaotanud Very Happy Mulle meeldib kirjutada ja ennast väljendada aga ma ei tea mis minuga juhtunud on Very Happy Loodan et see on mingi mööduv faas :)

Aga aitäh kommentaari ja oma arvamuse eest :)
Tagasi üles Go down
Sponsored content





Meenutused (kustutatud)  - Page 22 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Meenutused (kustutatud)    Meenutused (kustutatud)  - Page 22 Icon_minitime

Tagasi üles Go down
 
Meenutused (kustutatud)
Tagasi üles 
Lehekülg 22, lehekülgi kokku 23Mine lehele : Previous  1 ... 12 ... 21, 22, 23  Next
 Similar topics
-
» Kustutatud
» Kustutatud
» What Hurts The Most (8. osa) [kustutatud]

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
MEIE JUTUD :: Isikulised jutud :: Karro looming-
Hüppa: