MEIE JUTUD

Järjejuttudele pühendatud foorum
 
PortalPealehtOtsiLatest imagesRegistreeriLogi sisse

 

 True Blood

Go down 
+6
Cilen
Karro
sugarsweet
Maiu Laaneoja
nasicc
GossipGirl
10 posters
Mine lehele : Previous  1, 2
AutorTeade
Pingu
Kuri admin
Pingu


Female Postituste arv : 1928
Age : 29
Asukoht : London

True Blood - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: True Blood   True Blood - Page 2 Icon_minitime14/7/2012, 19:37

oi kui palju viha Very Happy
Ma nägin kunagi ühte osa. See oli suht varajane osa ja ma mäletan nii selgelt kuidas seal see Sookie mingis baaris seda vanat vampiiri niii oige näoga vaatas, et natuke halb hakkas Very Happy Kõik tundus nii rõhutatult seksikas. Ei tundunud nagu õige.
Tagasi üles Go down
https://snlhmn.forum.co.ee
Everleigh
Magus maius
Everleigh


Female Postituste arv : 2033
Age : 35
Asukoht : Tallinn

True Blood - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: True Blood   True Blood - Page 2 Icon_minitime14/7/2012, 19:39

Ma ei saa sinna mitte midagi parata. Very Happy
I hate that show. Ma ei saa aru, kuidas see inimestele meeldib. TVD on mitu korda etem TB'st Very Happy
Tagasi üles Go down
Pingu
Kuri admin
Pingu


Female Postituste arv : 1928
Age : 29
Asukoht : London

True Blood - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: True Blood   True Blood - Page 2 Icon_minitime14/7/2012, 19:45

TVD on ka nagu selline ajuvaba vaatamine. Pärast rasket koolipäeva oli seda hea vaadata - no thinking required. Üldse on enamus sarju jubedalt alla käinud. GG on pasaks läinud, Grey's anatomy on enda vanas vormis nii kinni, et hakkab ära tüütama, õnneks lõpetati Desperate Housewives ära. Mitte aga piisavalt vara, viimased hooajad olid juba väga veidrad.
Mina olen kõrvuni armunud Doctor Who'sse ja Sherlockisse though Very Happy Ma ei tea, võib-olla olen ma lihtsalt suhtedraamadest välja kasvanud, aga nad on praegusel hetkel lihtsalt suure tähega Halvad.
Tagasi üles Go down
https://snlhmn.forum.co.ee
Everleigh
Magus maius
Everleigh


Female Postituste arv : 2033
Age : 35
Asukoht : Tallinn

True Blood - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: True Blood   True Blood - Page 2 Icon_minitime14/7/2012, 19:49

M.. ei tea. Ma sattun väga harva midagi vaatama ja TVD on siiani ainus kindel sari, mida ma tahan vaadata.. ei tegelikult on ka OUAT, mida ma kindlasti sügisest vaadata tahan. Teised on nagu nad on. Very Happy
Tagasi üles Go down
Sponsored content





True Blood - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: True Blood   True Blood - Page 2 Icon_minitime

Tagasi üles Go down
 
True Blood
Tagasi üles 
Lehekülg 2, lehekülgi kokku 2Mine lehele : Previous  1, 2
 Similar topics
-
» True Blood fanfic.
» Dreams Come True 6. Osa
» True life of Michael Jackson
» Burmania: The Story Of A True Cinderella.

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
MEIE JUTUD :: Muu :: Muu-
Hüppa: